Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

uffff!! wlasnie wrocilam z kolejnej rundki... wiecie co dziewczyny?? to juz nie na moje sily... padam!! po prostu padam!! mokra jestem jak cholera... a do tego mi niedobrze ( chyba nadmiar slonca ) koncze z tym zwyczajem... koncze!! juz mnie nikt nie namowi na kilkukilometrowy spacerek!! nie ma mowy!! ( a tak swoja droga to ciekawa jestem jaka ja trase niemal dziennie przemierzalam... ) koniec!! koniec i basta!! wroce do tej tradycji jak juz bede miala moja niunie przy sobie :) ale mimo wszystko wciaz wole slonce niz niepogode!! ( chyba zwariowalam , co?? ) jejkuuuu Iwka!! ty w trojmiescie mieszkasz ?? ale ci zazdroszcze :) cudowne miasto!! ... zanim poznalam mojego kiciusia tez tam mieszkalam jakies trzy miesiace... i gdyby nie on tak by pewnie zostalo... Fiona!! a co to ten golden costam?? duzy jakis?? ja kiedys mialam teriera bialego ( w zasadzie to niezupelnie... jego mamusia byla tej rasy , ale jakis mieszaniec wpadl jej w oko i tak powstal moj maxiu ) cudny byl... malusi taki... kochany... ale mi go przejechali dziady... to byla rozpacz!! juz wiecej nie chce!! a te siniaki od dzikowania to pewnie wszystkie niedlugo poznamy :) ... ja b ylam szatan , jak bylam mala :) wiec jak sie moja Nadka wda w mamusie... ho ho!! to sie bedzie dzialo... Ewcia :) jak nacisniesz na mojego nicka , to tam jest podany moj adres :) dla pewnosci napisze jeszcze raz!! arkadia9@op.pl wysylaj szybciutko!! czekam z niecierpliwoscia :) Carlaa!! a u nas wrecz przeciwnie!! lekarze jeszcze bardzo polecaja bankowanie krwi pepowinowej ... chyba dla tego ze to dosyc nowe rozwiazanie ... i jak na kazdej nowosci ,. pewnie zarobic na nim sporo mozna ... ja tez sie nie zdecydowalam!! choc poczatkowo , musze przyznac , napalona bylam bardzo... im wiecej jednak czytalam ... i im wiecej ogladalam materialow na ten temat tym wieksze mialam wrazenie , ze to bardziej przygrywanie na sumieniu rodzicow niz faktyczna potrzeba... w koncu tak jak powiedzialas... medycyna idzie tak do przodu... Fiona!! a bylas w koncu w tej trzebnicy?? poopowiadaj troszke :) oki!! ide cos wsiamac :) moze arbuzika... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa!! kochane moje , powiedzcie mi.... jak mam nowa szafke na ciuszki dzidzi , to musze ja jakos wywietrzyc najpierw , czy cos?? no i jak mam to zrobic przy takim skwarze?? ... moze wystarczy jak postoi otwarta... kurcze!! nie wiem!! pisalyscie kiedys cos o wietrzeniu lozeczek ( o czym ja nie wiedzialam ) wiec pewnie cos podpowiecie... no to czekam na wiadomosci :) BUZIOL!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Arkadia - wszystko co nowe i zapakowane fabrycznie ma swój smrodek i kurz więc przetrzyj ta szafke i wywietrz, niech postoi otwarta. Ten "golden coś tam" to rasa typowo rodzinna.Cholernie inteligentna (takie ćmoki co złodzieja przywitają machaniem ogona, serdeczne az do bólu).Słyszałaś może o dogoterapii?? Własnie ta rasa i labradory mają preferencje w tym kierunku , mają świętą cierpliwość i są łagodne. W tej Trzebnicy to mnie jeszcze nie było.........wybieram się i się wybrać nie moge.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadio ja myślę, ze szafki wietrzyć nie trzeba tylko dobrze umyć zanim włożysz w nią spioszki:):):) Chyba, że mocno czuć drewnem, to może postać otwarta, ale chyba nie musi. Wazne, zeby czysta była:):):) a łożeczko wietrzyć to nie słyszałam;) Odzywam się szybciutko, ale akurat mam mały remoncik i kurzu i w ogóle czeka mnie niezłe sprzątanko:( a tak mi się nic nie chce i brzuchol taki cieżki... Arkadia Ty jeszcze te swoje wypady spacerowe do miasta urządzasz...ale Ty masz zapał:) ja juz łapie lenia coraz większego;) całusek i 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
HEJKA!!!!!!!!!!!!!!!!!!NO JA NIEWIEM GDZIE SIE WSZYSTKIE PODZIALY:):):):)PUSTKI TU JAKIES CZYZBY WSZYSTKIE W TYCH UPALACH ODPOCZYWALY:)DOBRZEZE U MNIE TROCHE CHLODU TO I LZEJ CZLOWIECZKOWI:) ZARAZ WROCI MOJ MISIAK Z PRACKI JAK FAJNIE BEDZIE PRZYTULANKO:):):):):):) DZIS MAM TAKI APETYT ZEBYM ZJADLA KONIA Z KOPYTAMI:):)NIEWIEM CO SIE ZE MNA DZIEJE:)NIGDY TYLE NIE POCHLANIALAM JEDZONKA:) BUZIOLKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiona ja wolę takie mniejsze przytulaki, np.super są beagle takie w sam raz nie za duże nie za małe. lecę sprzątać..rany..ile roboty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Nic nie mówcie o jedzeniu bo ............spaliłam kuraka na obiad i musiałam placki z jabłkami piec a wiadomo stac w taki upał przy kuchence to harakiri. Młody sie wypiął i placków nie zjadł.........wwwwwwwwwrrrrrrrrrr Mam to w dxxxe, niech sami cos sobie wykombinują jak stary przylezie z roboty.O ile wróci bo wczoraj miał problem hehehehehe bo wsiadł nie w ten tramwaj co trzeba i dymał na piechote z Pl.I go maja jakis kilometr.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
A może ktoś chce charta polskiego ??????? Mąż ma takiego tyle że został u jego rodziców bo ja bym go chyba ukatrupiła a poza tym jest za wielki na betonowy kurnik (czyt. blok).Teściowie chcą nam go wcisnąć -- jeszcze czego.Wystarczy że synusia sobie wzięłam , on mi starczy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika 78
Dobry gorący wieczór :( Mam pytanko z serii intymne... zwłaszcza do doświadczonych mamuś...:) W jaki sposób odbywa się golenie? w sensie, która dokładnie część podlega goleniu...chciałabym w tej czynności wyręczyć Panie ze Szpitala, ale nie wiem czy jak zobaczą mnie całą gołą, nie odbiorą tego jakoś źle... Dziękuję za cenne dla mnie info i ... Pozdrawiam, Rika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochaniutkie, poratujcie mnie jakoś psychicznie, bo mam takie doła, że szok.:( Powrócił u mnie chyba temat grzybicy…Teraz przed samym porodem mnie dopadła, nie wiem, co mam robić, moja lekarka na urlopie a wizytę mam 4.08.05r    Załamana i zrozpaczona Ewcia 

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o mamo jaki ukrop!! ewcia!! tantum rosa stosuj!! przynajmniej na razie , poki nie masz pewnosci ( bo jak sie domyslam u lekarza jeszcze nie bylas ) ... pozniej gin cie jakos poratuje... chociaz... do 4tego jeszcze troche czasu... moze idz do innego lekarza!! albo jak zostaly ci tabletki po ostatnich problemach to je zuzyj... albo czosnek!! to w koncu naturalny srodek , a podobno skuteczny ... i jeszcze jogurt naturalny... kurcze!! sama nie wiem!! ... mam nadzieje ze to jednak nie to... dlaczego myslisz ze wrocila?? wyslalam ci skarbie kilka swoich fotek :) mam nadzieje ze nie zapchalam skrzynki... jakos mi nie wychodzilo i musialam kilka razy... Carlaa!! tobie tez wyslalam :) Fiona!! ale fajny ten piesiu :) kurcze!! superowy :) ... bidulek z tego Twojego M :) zagubniony w wielkim miescie :) hehehe!! ciekawe jak moj kicius by sobie poradzil bez auta... pewnie by bylo to samo :) .... mam pomysl :) chyba mu schowam kluczyki :) musze zobaczyc co sie bedzie dzialo :) Rika!! ja do doswiadczonych mamus nie naleze , ale napisze co mysle :) ... od lat mam tam ... jakby to powiedziec... no irokeza po prostu :) ... i nie mam zamiaru sie przejmowac tym jak to zostanie odebrane... a jesli wolisz bujniejszy zarost , to usun tylko wloski z najblizszej okolicy wiadomego miejsca ( skupiajac sie przede wszystkim na dolnej czesci - tak podobno robia w szpitalu)... i tyle :) przygotowania trwaja , co dziewczyny :) milego wieczorka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach!! i jeszcze jedno :) dzieki za odpowiedzi w sprawie szafki :) stoi sobie otwarta :) mam nadzieje ze to podziala i nie naraze mojej kruszynki na jakies wstretne uczulenie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Mamuski ja tylko na chwilunie... :D chcialam Wam powiedziec dobranoc bo padam... ❤️ Arkadio dzieki .... za zdjatka hmmmm fajowa z Ciebie laska .... ;) 😘 dla Was pewnie pozniej cos skrobne jak nie utne za mocnego komara hihihihi 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pływam. Właśnie wyszłam spod prysznica i czuje, że to mało pomogło.JUtro ma być gorzej :( moje dziecięidzie z ciocią nad wodę a ja będe w domu kwitła i się rozpuszczała. Mam na głowie zrobione piękne pasemka, choć jedna rzecz która mi poprawiła dziś humorek. Będę na porodówce wyglądać wprost pięknie :D. Chyba czas pomarudzić trochę teściom na temat tej pogody. Słodkich snów wszystkim mamom i niech wam się przyśnią wasze dzidzie, a chłodny wiaterek wieje przez okienko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihi!! Carlunia ❤️ jak my wszystkie kochana :) jak my wszystkie :) wyslij mi jeszcze jakies swoje jak masz... wszystkie wysylajcie dziewczyny :) poznajmy sie w koncu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika 78
Arkadio! Również preferuję Irokeza i bardziej w kierunku mniej aniżeli więcej, ale dziękuję trochę mnie uświadomiłaś... Carlaa dzięki bardzo za linki, wiem już znacznie więcej... Ciekawe jak przeżyję tę nockę... Rika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Arkadio 🌻 dla Ciebie za dobre rady, właśnie rozmawiałam z mężem na temat czosnku, i on mówi, że nie bierze za to odpowiedzialności..mam tantum rosa, wiec to zastosuje, i jeszcze mam pimafukum krem, i clotrimazolum –krem, teraz dylemat co zastosować??? Jeszcze lactovaginal mam zrobię mieszankę wybuchową!!!  Arkadio zdjątka fajowe, ;) napisałam Ci małego e-meila… czekam na odpowiedź, może być na naszym wspaniałym topiku… Ja też czekam na zdjęcia reszty dziewczynek z brzuszkami 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Muszę kończyć bo mąż ma poważny problem dotyczący liczenia,,,i mnie męczy, nie mogę się skupić, dobrej nocki życze…U mnie we Wrocku burza….Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Elle23
dziewczyny mam pytanie..mialyscie jakies objawy ciazy? okres spoznia mi sie juz 4 dzien..czekam z upragnieniem na dzidzie juz od 8 miesiecy...boje sie zrobic test ponownie bo robilam 2 dni temu i byl negatywny..?pomozcie..sa jeszcze jakies szanse ze ..cos sie udalo i fasolka siedz juz we mnie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heh!! no wiedzialam ze nikogo nie bedzie :) wyprawilam kiciusia do pracy ( a raczej wykopalam , bo mnie o to prosil wczoraj wieczorem ) no i mam po spaniu... przynajmniej na razie... jak znam zycie to kolo osmej mnie zetnie na troche... ... szkoda ze jeszcze spicie :( dalka :) dzidzia musi miec sliczna mamusie , prawda?? wysylaj mi zdjecia :P tez chce zobaczyc te sliczne pasemka :) a wiesz?? na upaly ja stosuje chlodny prysznic... naprawde pomaga :) w ogole od kilku dobrych miesiecy aplikuje sobie tzw. naprzemienny prysznic ( raz ciepla , raz zimna woda - podobno pomaga ujedrnic skore :) ) poczatki byly ciezkie.... brrrr!! weydawalam niezle okrzyki za kazdym razem jak zmienialam wode na zimna :) ... ale teraz... teraz w te upaly to po prostu wybawienie :) Rika :) no to teraz jedynym problemem pozostaje gimnastyka , zeby ten stan utrzymac :) ... tobie tez to sprawia tyle trudnosci?? ... mamusiu!! co ja sie musze nagimnastykowac :) Ewcia :) geny kochana ... geny... zawsze mialam ciemna karnacje :) ale fakt!! teraz coraz wiecej osob pyta mnie czy sie gdzies nie opalalam... nawet gin sie jakis czas temu wypytywal :) nie wiem... moze dodatkowo hormony w jakis sposob powoduja zatrzymanie pigmentu skory... a moze to te soki marchewkowe , ktore spijam litrami... ale ci zazdroszcze tej burzy!! u mnie zupelnie nie ma czym oddychac!! okno otwarte cala noc , a czlowiek budzi sie mokrusienki od potu... powieeeeetrzaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!!!!!!! dajcie mi troche powietrzaaaaaaaaa!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie sierpniówki!!!🌻 Ja tylko na chwilkę, trzymajcie kciuki jak wstaniecie z łóżeczek, idę do przychodni prosić, aby mnie przyjęli na wizytę, dziś jest od rana masakra, mam takie upławy że szok  Ale sama sobie tego piwka naważyłam, to pewnie przez to że się ostatnio kąpałam, a to nie wskazane  i zajadałam się jak szalona słodyczami a to doskonała pożywka dla tych paskudnych bakterii…Muszę zmykać bo wielka misja przede mną, ciekawe czy mnie ktoś przyjmie??? Ślę buziaki i życzę przyjemnego wiaterku, bo u mnie od rana upał. Ewcia 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Sierpniówy :) Ojejciu, dziś jest jeszcze cieplej niż wczoraj, skandal 😭 a myślałam, że to niemożliwe, żeby było cieplej :( Ja dziś ostatni dzień do pracy hurrrrrrrrrrrra Ewcia, leć do lekarza, bo niedobrze mieć grzybka jak dzidzia się rodzi. Jak ja się wsciekam, że wszyscy idą na urlopy i nawet do lekarza nie można iść. Ja nie mam żadnych zdjęciów fajnych, poszukam i coś powysyłam. Piszcie, piszcie duuużo, jak wrócę z pracy chcę dużo czytania :) Całuski dla wszystkich 2 w 1 i rozdwojonych :) Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello🌼 Tyle wczoraj się nasprzątałam, że mnie normalnie mięsnie nóg bolą...sprawna fizycznie to ja juz chyba w ogóle nie jestem;) Obudziłam się dziś zlana siarą z mojej piersi..wszystko mokre...żebym miała tyle mleczka dla dzidzi jak teraz:) Rika mnie w szpitalu w ogóle nie golono tylko przed nacięciem krocza ten kawałek (wiesz jaki):) ja sobie po prostu mam bardzooo krótkie włoski na całej mojej...Tylko ja sobie tak myślę, że teraz to mam strasznie napuchnięte wargi z zewnątrz i to bardzoo, są ogromne. Niby to żylaki warg i czy to nacięcie mnie nie będzie bardziej boleć..hmmmm,ciekawe.. Ewcia ja sobie chwalę clotrimazolum...stosuję ciągle...ale wybierasz sie do lekarza:)))) i piję jogurty:p Skye u mnie też upał nie do wytrzymania, ale słonca nie ma... Ja chcę nad morze!!!! a jak o morzu, Iwka a moze Ty juz rodzisz:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam serdecznie :) Dziewczyny - prośba do Was...nie dajcie się prowokować ...Po prostu nie reagujcie na wpisy, których sobie nie życzycie... Część postów (dwa , które były niesympatycznymi wycieczkami osobistymi) wykasowałam, resztę - z racji tego,że nie są wulgarne ani chamskie - zostawiam, bo czasy cenzury dawno minęły i ktoś mógłby zarzucić moderatorstwu kasowanie za wyrażanie poglądów... Pozdrawiam Was serdecznie, życzę szczęśliwych i szybkich rozdwojeń, zdrowych i spokojnych bobasów, już-mamom życzę szybkiego dojścia do pełni sił i formy i również jak najukochańszych , spokojnych i zdrowych dzieciaczków... 🌻 dla wszystkich sierpniówek :D:D:D:D Piszcie, jeśli cokolwiek będzie się złego działo na topiku...mail do mnie w stopce.... Pozdrawiam :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ela79
cześc i od razu serdecznie gratuluję dominisi,nesi i ani 69*2 jestem z was dumna,tez bym już chciala sie rozdwoić,zatskniłam za wami i przytoczyłam sie do kawiarenki by poczytac co u was,o wszystkim informuje mnie carlaa za co jej jestem wdfzięczna carlaa terazx nie mam nic na karcie tel,ale jak kupię nową po wyplacie to bedę pisała dalej,upały powodują u mnie siódme poty i bezsenne noce,dziecie me miewa czkawke az sie obawiam czy weszystko u nigo ok,ciesze się ze nasz topik żyje,mam po ostatnim usg termin na 14 sierpnia,a dzis wg myuch obliczeń dzidziu waży 2900to juiz duży bobas,o porodzie częsrto myslę aż strach to wsdzystko przeżyc zauwazylam ze aktywne ciężarówki się najkszybciej rozdwoiły,ja tez staram duzo chodzić na spacerki,mam już trochę śpiochów dla małego no i oczekujew na me maleństwo i na wasz też buziaki cmok jak beda siły to przyjdę do was napisac papapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Jejku, czemu musi byc tak gorąco !!!!!!!!!!!!!!!!! Wczoraj była burza a potem znów duchota :-( Ewcia- no ja niestety nic ci nie poradze bo temat jest mi obcy,ale ja osobiście poszłabym do lekarza bez uprzedniej rejestracji( w koncu to awaryjna sytuacja). Co do golenia ......... Ja w szpilalu czekając na rozwiązanie sama się ogoliłam pod prysznicem(właściwie to robiłam to codziennie bo nie wiedziałam kiedy mnie złapią skurcze a przy skurczach to niefajnie bo mozna sobie krzywde zrobic).Niestety w szpitalach uzywaja najtanszego sprzetu (o zaciecie nie trudno)a wiadomo ze dla siebie bedziesz delikatniejsza niz ktos obcy a poza tym.................tak jakos nie swojo bym sie czuła. Teraz bede siedziec w domu dopuki sie nie zacznie na serio i tez sama sie ogole( hehehehe z lusterkiem). Nad samą słysznością nie będe sie rozwodzic bo wiadomo czemu służy( bynajmniej nie dla wygody połoznej odbierającej poród). Co za zdjęcia ? jakie zdjęcia? ja tez chce !!!!!mogą być wszelakiego rodzaju (nawet toples).Uprzejmie proszę........... ModerX -dzieki wielkie za kasacje( zadnej z nas nerwy z powodu głupich tekstów nie służa) i za życzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
HEJKA BABECZKI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! WLASNIE ZJADLAM SNIADANKO ALE OBJEDZONA JESTEM ZARAZ PEKNE:):):) DZIS MIALAM CIEZKA NOC NIE MOGLAM SPAC:(NIE MOWIAC O WIZYTACH W TOALECIE..... PUZA JESZCZE SIE NIE ROZDWOILAM :(JUTRO CZEKA MNIE SZPITAL WIEC PEWNIE MNIE PRZEZ PARE DNI NIE BEDZIE:(:(:( PEWNIE MNIE POLOZA I BEDE NADAL CZEKAC....NO ALE ZAPEWNE WROCE JUZ Z MOIM SKARBEM:):):) MAMUSKI BRZUCHATKI JA TEZ CHCE ZDJECIA:):):) CHYBA TRZEBA WYBRAC SIE NA ZAKUPKI NAD MORZEM ZACZYNA TEZ ROBIC SIE DUSZNO A WCZORAJ TAK FAJNIE PADALO:):):) BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a witam ponownie :) ewcia :) bidulko... trzymam mocno kciuki , zeby cie jak najszybciej to paskudztwo opuscilo... Puzus!! nie martw sie... nie powinno bolec... w koncu nacinaja w momencie najwiekszego napiecia skory ( zreszta to ty tu jestes doswiadczona w tych sprawach :) ) ... a zylaki raczej nie beda mialy wplywu na ten zabieg ... tak mi sie przynajmniej wydaje ... a co do mleczka ... na pewno bedziesz miala go wystarczajaca ilosc!! wszystkie zreszta bedziemy mialy!! ...a w razie jakichkolwiek problemow bedziemy sie przeciez wspierac!! na pewno sie uda!! ja w to mocno wierze 🌻 ModerX!! dzieki serdeczne :) ... za wszystko ... :) a tak swoja droga , to pewnie da sie sprawdzic z jakich komputerow wysylane byly te posty , prawda?? mysle ze wiele by sie wtedy wyjasnilo... hmmm... chyba sie tym zainteresuje... Ela :) jak fajnie ze jestes :) dobrze ze u ciebie wszystko w porzadku :) ... trzymaj sie kochana!! teraz to juz z gorki :) Tez przyszla mamo!! co tam u ciebie?? jak cie traktuja?? powiedz tylko slowko , a zaraz wpadniemy cala ferajna zeby interweniowac :) ... a moze masz juz swoje malenstwo przy sobie?? kurcze!! opowiadaj szybko!! ( albo raczej zagon meza zeby nam opowiadal ) niepokoimy sie tu o ciebie ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Fionka :) a wysylamy sobie nawzajem swoje zdjecia , zeby nie bylo tak strasznie anonimowo :) ty tez wyslij jak masz mozliwosc :) poznajmy sie w koncu... ja juz ci kilka swoich wysylam ( co prawda nie toples , bo takich niestety aktualnie nie posiadam ) ale jak masz ochote to w przyszlosci nadrobie zaleglosci ;) Iwcia!! sciskam mocno kciuki :) trzymaj sie kochana :) powoidzenia :) no i pisz szybciutko jak bylo , juz bedziesz miala swojego skarba ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ ❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️ hehehehe!! wiecie co dziewczyny!! jak bylam w sklepie przyp[omnial mi sie moj sen :) ... ciekawe czemu wlasnie wtedy:) ... i wiecie co mi sie snilo?? ...az sie czerwienie :) snilo mi sie ze sie zabawioalam ze swoja kolezanka w poczekalni u ginekologa :D :D :D niezle co?? ja to wyglodzona strasznie jestem :) buziak kochane!! nie roztopcie mi sie w ten upal :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×