Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Gość Fiona 79
Witajcie Torbacze Jak samopoczucie? U mnie było troche stresowo wczoraj co przełożyło się na niezbyt przyjemne doznania.Brzuch mi twardniał strasznie a popołudniu miałam dosc silne i wyrażne skurcze krzyżowo-brzuszne.Naliczyłam tego kilkanaście przez godzine ale pozniej złagodniały i się wszystko rozeszło po kościach.O dziwo wzięłam to na spokojnie:jeszcze godzinke zaczekam, policze , zobacze co bedzie,najwyżej urodze wcześniej .W koncu czas na dziewczynke bo chłopcy czekaja prawda???????? :-) Mój M został bez auta i dzisiaj wyruszył do pracy autobusem hehehehehee.Dla mnie to normalka (całe zycie tak jezdziłam)i nawet się uśmiałam bo pytał gdzie ma wsiąść i gdzie wysiaść. A co tam.Grunt to pozytywne nastawienie do życia. Wczoraj w końcu obejrzałam ten filmik ze szpitala Ani. Strasznie króciutki ale na to aktor boski. Oskar za role pierwszoplanową się należy :-) :-) :-) Ach , jak sobie tak pomyśle że wagowo to moja Marylka jest bardzo podobna i pewnie też juz taka pulchniutka ........i taka słodka jak Adrianek to ...............ach dziewczyny ja juz dłuzej nie wytrzymam.!!!!!!!!! Jeszcze raz GRATULACJE ANIU !!!!!!!! i WSZYSTKIEGO NAJ DLA WASZEJ TRÓJKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja nie moge zobaczyc tego filmika :( skopiowalam do paska adresow , ale to nic nie dalo... wciaz jakis blad wyskakuje (i pisze ze strona o podanym adresie nie istanieje ) Fiona!! jak ty to zrobilas?? ja tez chce!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
WITAJCIE MAMUSKI I BRZUCHATKI!!!!!!!! ALE Z WAS RANNE PTASZKI:)MNIE ZNOWU LAPIE CHEC SPANIA:)PO POLUDNIU TO DRZEMKA MUROWANA CZUJE SIE Z TYM SPANIEM JAK NA POCZATKU CIAZY GDZIE SPALAM PO 14 GODZIN:)NO I WTEDY JESZCZE PRACOWALAM WIEC BYLO MI CIEZKO WSTAWAC ALE JAK DOSTALAM JUZ ZWOLNIENIE TO MOGLAM DRZEMAC DO WOLI:) ARKADIO TWOJA MALENSTWO JESZCZE PEWNIE TROCHE PODROSNIE:):):)MOJ TAKI DUZY ALE ZASTANAWIAM SIE PO KIM:):):)JA PRZYTYLAM 10,5 KG. A NA CIAZE TO CHYBA NIE TAK WIELE:):):)NO I PRZEZ CALE 9 MIESIECY NIE OPYCHALAM SIE TAK BARDZO:):):)OCZYWISCIE BYWALY ZACHCIANKI NA OGORECZKI SLEDZIKI COS SLODKIEGO NO A TERAZ DUZO POCHLANIAM OWOCOW:) DZIS BEZ ZMIAN ZNOWU LAPIA MALE SKURCZYKI I POBOLEWA PODBRZUSZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Dziewczyny!! Widze, ze szal zakupow trwa nadal. Skoro juz Arkadia podala Wam 2 adresy to pozwolcie , ze ja Wam tez polece jedna strone z dobra oferta. Znajdziece tam wszystko co bedzie potrzebne dla dziecka za niezbyt wygorowana cena i w dobrej marce. Pozdrowka, (specjalne dla Juli, Fam i Kiki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Alex! Masz racje marka Chicco jest ok, sama juz ja wyprobowalam na swojej corci.Jest naprawde godna uwagi. Wam tez dziewczyny polecam, sprawdzona marka ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi posta ........ ale czesc dziewczynki napisze zaraz znow ... Arkadio to dla ciebie z tego linka napewno sie otwiera... http://www.toya.net.pl/~jacool/filmik01.mpg do za chwile 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi posta ........ ale czesc dziewczynki napisze zaraz znow ... Arkadio to dla ciebie z tego linka napewno sie otwiera... http://www.toya.net.pl/~jacool/filmik01.mpg do za chwile 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi posta ........ ale czesc dziewczynki napisze zaraz znow ... Arkadio to dla ciebie z tego linka napewno sie otwiera... http://www.toya.net.pl/~jacool/filmik01.mpg do za chwile 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi posta ........ ale czesc dziewczynki napisze zaraz znow ... Arkadio to dla ciebie z tego linka napewno sie otwiera... http://www.toya.net.pl/~jacool/filmik01.mpg do za chwile 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zjadlo mi posta ........ ale czesc dziewczynki napisze zaraz znow ... Arkadio to dla ciebie z tego linka napewno sie otwiera... http://www.toya.net.pl/~jacool/filmik01.mpg do za chwile 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAMUSKI 😘 🖐️ pisalam pisalam strona wygasla i beszcelnie mi zjadlo posta... 😠 Skay ... odpoczywaj hmmm to sie napewno oplaci... ;) Iwka.. zaczekaj jeszce nie chlopcow mamy juz trzech... a rozmiary imponujace... :) a Tez przyszla mama pojechala pewni dzisiaj do Lodzi wiec ... mam nadzieje ze wszystko bedzie dobrze ❤️ Wczoraj bylismy na imieninach umamy Patryka ... nabiegalam sie po schodach i wieczorem byl efekt troszke krwi wiec lekko spanikowalismy dzisiaj uz jest wszystko oki wiec nie bede juz szalala po schodach hihihi ;) Arkadio Ela pozdrawiana non stop .... nie pisala dawno ale jak tylko sie odewie ona i Pszczola to relacje zdam... Iwka ja chodze tak samo tylko wczoraj mnie cos ponioslo ... efektownie jak widac :D :D :D :D Ewcia ja widzilam sliczne posciele na Allegro ... i niedrogie nawet poszukaj tam ... i to ni eprawda ze chlopcy wczesniej hihihihi ;) Arkadio i dziewczyny ... co do wyslania zdjec przez ta stronke doczytalismy z Patrykiem ze jest to stonka gdzie zdjecia sa te miedzy innymi oceniane... i lataja po swiecie wiec narazie z tej i innej porzyczny prosze o wstrzymanie przekazywania .. ;) rozumiecie hmmmm ;) obczajamy z Patrykiem ta stronke z ktorej przesylal nam zdjecia maz Ani swojego synalka ta bedzie lepsza .... :) Fiona no CO TY... mialllll .. jeszce nie rodzisz prawda !!!! rozpracowywujemy to IP z Patrykiem hihihihi :) filmik superowy ... na oskarowa gle jak znalazl tata dumny 🌻 pozdrowienia dla obecnych i nieobecnych 🖐️ do pozniej Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Carlaa- spokojnie , na razie zrezygnowałam z rodzenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Puza--- a ty gdzie poszłaś????? Mam nadzieje że nie dalej niż do sklepu i że wszystko w porządku. Zawsze Ciebie pełno a dzis wogóle nic nie piszesz...... :-( Arkadia - z filmikiem to mój luby coś tam pogmerał bo sama nie dałam rady.Miałam ten sam problem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Iwka - nie wiem czy dobrze pamiętam ale termin to miałaś na 18 prawda????? Dziwie się że jesteś jeszcze" na wolności" bo zwykle po 7 dniach od daty terminu każą sie zgłosić do szpitala i kładą.Mam nadzieje ze jestes w stałym kontakcie z lekarzem . Ja przenosiłam 10 dni ale po 7 zaczeli regularnie mi robic KTG(codziennie) oraz zrobili punkcje ( nie wiem jak to się nazywa fachowo )na czystość wód płodowych.Ach i jeszcze cos na stwierdzenie wydolnosci łożyska.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
hejka!!!!!! tak termin mialam na 18 ale moj uparciuszek nie chce wyjsc:):):)wszystko jest ok do soboty jak nic nie bedzie to do szpitala ale ja mam juz taka nadzieja ze malenstwo sie zdecyduje:)bo dojdzie do tego ze bede chodzila w ciazy sloniowej:):):):)hihi brzuszek juz mam prawie na kolanach:)tak jest nisko niunia tez prawidlowo ulozona to co tu duzo mowic tylko wychodzic:) pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAmusie... czytalam wlasnie majowy topik ... i tam Rubina napisala... wlasnie to.... mam nadzieje ze Wam tez poplyna lezki ze szczescia jak mi a Rubina nie bedzie miala za zle... ❤️ \"NAJWSPANIALSZY ANIOŁ\" Oczekując dnia narodzin, chłopiec zwraca się do Boga: Jutro posyłasz mnie na ziemie, ale jak ja tam będę żył? Jestem zbyt mały i bezbronny?” Bóg odpowiedział: “Spośród wielu aniołów wybralem jednego dla Ciebie. Twój anioł będzie czekał na Ciebie i zaopiekuje się Tobą.” Chłopiec pyta dalej: Ale powiedz co będę tam robił? Tutaj w niebie nic nie robie, tylko śmieję się i śpiewam ze szczescia.” Bóg odpowiedział: “Twój anioł będzie śpiewał dla Ciebie i będzie się do Ciebie uśmiechał każdego dnia. Bedziesz czuł jego milość, a nieogarnione szczęście wypełni Twoje serce.” Ponownie chłopiec pyta: “ Jak ja zrozumiem ludzi, ktorzy będą mowić do mnie nieznanym językiem? Bóg odpowiedzial: “Od twego anioła usłyszysz wiele cudownych i serdecznych słów, jakich nigdy nie słyszałeś. Z wielką cierpliwością i troską będzie Cię uczył jak je wymawiać.” Chłopiec zapytuje: “A co powinienem zrobić, gdy zechce porozmawiac z Toba?” Bóg odpowiedzial: Twój anioł złoży Twoje rączki i będzie się modlił z Tobą.” Chłopiec zastanawia sie: “Słyszałem, że na ziemi jest wielu złych ludzi. Kto mnie przed nimi obroni?’ Bóg odpowiedział: Twój anioł będzie Cię bronił, gotowy oddać życie za Ciebie.” Mówi chłopiec: “Ale na zawsze pozostanę już smutny, bo nigdy Cię już nie zobaczę.” Bóg odrzekł : “Twój anioł zawsze będzie Ci o mnie mówił i pokaże Ci drogę, którą wrócisz do mnie, chociaż ja i tak zawsze będę przy Tobie.” W niebie zapanowala cisza, a na ziemi dały się słyszeć głosy i wtedy chlopiec pospiesznie zapytał: “Boże, jeśli już muszę opuścić niebo, to powiedz mi jakie jest imie mojego anioła?” Odpowiedział mu Bog: “Jej imie nie jest ważne. Będziesz ją wołał po prostu – MAMO.”

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Rika
Dzień dobry w upalnej aurze :( Pewnie nie zaskocze Was stwierdzeniem, że nie cieszy mnie słonko za oknem...wolę już deszcz...wiem, wiem czysty egoizm.. Carlaa - wzruszające, i cóż tu więcej dodać....ehhhhhhhhh... Chłopaki i chłopaki, a moja Mała w jakiś dziwny sposób nie daje większych oznak chęci zobaczenia nas...Leń....pewnie wie, czego się może spodziewać...Mój brzuszek przybiera dziwne kształty, czuję się jakbym miała Obcego pod skórą. Lena przejawia chęci układania po lewej stronie, co nie pozostaje bez oddźwięku dla mojego stanu zdrowia, normalnie boli mnie skóra. Zwłaszcza w nocy, bo średnio wstaję dwukrotnie do toalety, a ten brzuchol taki nabrzmiały, koślawy i zmuszający mnie do zmiany położenia ciała. Czy Wasze Maleństwa zachowują sie podobnie ? Podejrzewam, że to kwestia braku miejsca... Czy słyszałyście coś na temat szczepionek skojarzonych dl anaszych pociech? Proszę o opinie... Pozdrawiam i życze dużo cienia... Rika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Czesc kochane mamuski,pragne oznajmic ze dzis odbylismy pierwszy spacer z naszym pierworodnym.Naprawde wspaniale uczucie.Mieszkamy w malym maisteczku gdzie prawie kazdy sie zna wiec przyjelismy dzisiaj mnustwo gratulacji z okazji narodzin dziecka!!!Wiecie co nasz synek sie tyle nasluchal od nas zeidzie na spacerek ze az zasnal no i przespal caly spacer wraz z powrotem do domu.Kochany chlopak oby dalej byl taki grzeczniutki.Moj maz Jacek szedl dumnie jak taki pawi tata pchajac wozek,szkoda ze nie moglyscie widziec jego miny hihihihhi Terza dzicka sie najadla i smacznie sobie spi!!!!!Nesia mam do ciebie pytanko czy wiesz ile powinnysmy dostac za urodzenie dziecka my i nasi mezowie z zakladu pracy w ktoryp pracujemy lub z ubezpieczenia.A moze ktoras z was sie orientuje jesli tak to prosze napiszcie mi bo wiem tylko ze jakies pieniazki mi sie naleza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Brzuchate i Rozdwojone :))) Ale upał dzis był, feeeeee, jutro ma być jeszcze gorzej :) Rika mój brzuch tak samo reaguje,więc się nie martw,ja chodzę siku w nocy średnio trzy razy :P Dominisiu, no no, bardzo się sieszę,że byliście już na spacerku,musiało być cudownie :) No i jaki dumny tatuś :) pozdrawiam. Iweczko, i jak tam? czy to już?? ....... Cos sie sie odzywacie :( Carlaa, ale to słodziutkie :) Ok idę, trzeba leżeć, jak mus to mus :))) Całuski, Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Informuję, że moja żona "Też przyszła mama" jest już w szpitalu, w Centrum Zdrowia Matki Polki w Łodzi. Termin ma na 1 sierpnia, ale na miejscu lekarz powiedział, że może to być 4 sierpnia (jeszcze ma coś tam twardego co się nie rozwiera - dokładnie nie wiem co). Odwiedzę ją w niedzielę, chyba że się uda wcześniej (odleglośc 100 km). Proszę pisać posty tak, jakby z Wami była. Ja to potem wydrukuję i jej przekażę. Pozdrawiam wszystkie przyszłe mamy i życzę dobrego rozwiązania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
HEJKA!!!!!! JA JESZCZE CHODZE.....:)JUZ PRZETERMINOWANA ALE NIE ROZDWOJONA:):):)ZJADLAM DZIS ORZESZKI PIKANTNE ALE MNIE POKOPAL MOJ MALUSZEK:):):)MOZE GO ROZBUDZE:)IDE SIE ZARAZ KAPAC I SPAC JAKAS SPIACA JESTEM CHOC PEWNIE JAK SIE POLOZE TO MI SIE ODECHCE SPANIA;0NO I W NOCY Z CZTERY RAZY WSTANE:) POZDROWKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Dobry Wieczor,no mam nadzieje ze tezprzyszla mama urodzi nam jakas fajna dziewuszke,bo dziewczynek to u nas brak.Mezu tez przyszlej mamy pozdrow ja od nas wszystkich bardzo goroco,zycze szybkiego i lekkiego porodu i zdrowego dzidziusia-niech BÓG da ❤️ ❤️ ❤️ Dominisia i Krzysio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAmuski .... ❤️ PUZA A TY SKARBIE GDZIE JESTES HALLLLOOOO ❤️ odezwij sie ... prosze... Fiona Ty tez tak zamilklas :( IWKA ... pewnie niedlugo nas zostawisz i sie rozdwoisz hmmmm ;) i i i i czas na nunie pewnie juz jest prawda ❤️ Rika ... dokladnie takie to wzruszajace... lezki same leca ... co do szcepionek ... moze tu cos znajdziesz... hmmm ;) http://www.zdrowie.med.pl/szczepienia/szczep_05.html a przy okazji znalazla to ... moze tez sie przyda ... http://www.zdrowie.med.pl/krew/grupy.php NO DOMINISIU hihihi Dumni rodzice na spacerku ... super mlody sie dotlenil hihihihi co do pieniazkow z ubezpieczenia ja mam wykupione ubezpieczenie grupowe i nalezy mi sie po urodzeniu dziecka 10 % wartosci sumy ubezpieczenia .... nie wiem jakie masz ubezpieczenie... Skye ... odpoczywaj odpoczywaj ... musisz wkoncu to tego sierpnia dotrwac hmmm ;) A u mnie nie ma upalu pada i pada ... troszke dusznawo ale ... slonca jak na lekarstwo co... wiecie mi odpowiada.... Tez przyszla mamo a tak sie denerwowalas ze nie bedziesz na czas ciesz sie ze ... teraz jestes pewnie spokojniejsza prawda !!!! przesylam moc dobrych fluidkow... 1 za 4 dni prawda !!!! no i ta dziewczynka by sie tutaj do cholopcow przydala ... chociaz raz statystyki bylyby inne prawda hihihi ;) dziewczynki buziole dla Was i waszych brzuszkow oraz specjalne calusy dla 3 facetow i ich mamusiek 😘 😘 😘 oraz specjalne pozdrowienia dla NIE OBECNYCH !!!!! 🌻 🖐️ Carla

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
Ja Grab, ja Grab , jak mnie słychac? Carlaa-zaglądałam ale jakoś .........wiesz , niesmak pozostał. Z tym aniołkiem to piękne było...............nic dodać , nic ująć. Rika - spokojnie idz spac i niczym się nie przejmuj,porodu nie prześpisz kochana :-P :-P :-P Mężu Też Przyszłej Mamy - obowiązkowo pozdrów zonke ,powiedz jej że my tu wszystkie kciuki trzymamy za nią i maleństwo.!!!!!! Skye - ty tam leż spokojnie i sie nie ruszaj bo do sierpnia jeszcze ociupinke,inaczej bure dostaniesz za nieterminowosć.Bój się !!!! Puza - ty się babo ze mną nie drażnij i odzywaj się jak cię proszą.Im dłużej siedzisz cicho tym bardziej się zastanawiam czy wszystko oki .Wstręciuchu jeden-pisz !!!!!!Nie każ się nam tu martwić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona79
A tak na marginesie ........... Pozdrawiam wszystkie sierpniówki ( no prawie wszystkie, poza nielicznymi wyjatkami z wiadomych względów).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór dziewczynki!!! Dominisiu ale fajnie już sobie spacerujesz ze swoim synkiem ;) Carlla dziś odebrałam z punktu nowe zdjęcia, więc będziesz mieć świeża dostawę…🌻 ❤️ 🌻 ❤️ Może ktoś jeszcze prześle mi zdjęcia na skrzynkę, co dziewczynki? bo wiem już jak wygląda Carlla i to takie miłe wiedzieć z kim się rozmawia :D Dziękuję Wam za wiadomości na temat pościeli, dziś znowu skusiłam się na ubranka, a miałam już dać spokój… oczywiście różowe :D jak jednak będzie synek to się załamie po latach oglądając swoje zdjęcia z dzieciństwa… Martwię się, bo w nocy nie mogę spać, a za to dzień chętnie przesypiam. Jutro ma być nieziemski upał, więc chyba raczej nie będę wychodzić, może coś poczytam? Śle buziaki dla Was i brzuszków…🌻 ❤️ Pozdrawiam Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny :) na razie wpadlam sie tylko przywitac :) ... kurcze jaka ja jestem glodna!! komu co przyniesc z piekarni??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie brzuchatki!!! w ten piękny, jakże od rana słoneczny dzień ;) Coś ostatnio mało piszecie, a ja uwielbiam Was czytać, wiec jak widze mało wpisów to serce się kraja…co jest z Wami? Czyżby wpływ na to miały ostatnie wydarzenia???  Ja od rana zdenerwowana, bo dziś mój mąż zaspał do pracy, a dlaczego??? Bo żonka nie wstała, o 6;00 aby do wyprawić, tylko też przysnęła. Ale za to usłyszałam piękne słowa’’ jesteś niezastąpiona w moim życiu’’. Ale dzięki temu będę dziś dwa razy musiała wyjść na spacer z moim psem, a mieszkamy na 4- piętrze (niestety bez windy)  a kiedy się dziś obudziłam poczułam straszny ból w lewej nodze, mam chyba jakiś zastój… i będę ciągnąć tę nieszczęsną nogę za sobą. Oczywiście rzuciłam za to focha, jakich mało, że ja jestem w ciąży i takie tam. Ale i tak z psem musze pójść. 0 litości na tym końcu ciązy… Tak, więc aby Was z rana nie wprawiać w zły nastrój, kończę, bo się rozmarudziłam jak baba w ciąży. Miłego dnia życzę 🌻 ❤️ 🌻 ❤️ pozdrawiam, Ewcia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×