Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość przyszła mama

TERMIN SIERPIEŃ 2005

Polecane posty

Oj widze ze kolezanki zastosowaly IGNOR w stosunku do wszystkich. A ja myslalem ze IGNOR dotyczy tylko Alex i Julki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem ze to odpowiedz na moje pytanie z kubelkiem hmmm... skoro jednak zareagowles... to mam nadziejeze to nie jest metoda Twoja i Twojej partnerki .... pozdrawiam rowniez... skoro Ty tez na posterunku.... wiesz nie mozna sie dac zwariowac!!!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmmm to Ty z tej samej kliki hmmm hihih no no no prosze Pana... szkoda :O czy moze jestes rodzina Fiony ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie to nie jest nasza metoda. Ale znam osoboy u ktorych trzeba zastosowac przed bo to pomaga.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Marek nie rozumiem Cie...powiedz mi ... dlaczego..tak piszesz hmmm nie rozumiem czego oczekujesz...dlaczego chcesz ..no moze to bedzie zle slowo niszczyc cos co troszke trwa..jesli masz cos do kogos ...to powiedz to otwarcie a nie chowaj sie za plaszczykiem... pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Carlo ale ja niczego nie chce niszczyc.Nie mam takiego zamiaru.Po prostu chwilami sie tu bawie.Wiesz jak znasz kogos i widzisz co pisze na forum a znasz rzeczywistosc to naprawde jest to smieszne.Tak sobie mysle ze czasami tu dziala tylko wyobraznia. Pozdrowka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
... skoro tak... Marek...ale nie rob tego naszym kosztem..... i nieuwazam aby kubelek zimnej wody mi pomogl... wolalabym jednak cos powazniejszego... i konkretnego :) pozdrawiam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Fiona 79
Carlaa- po co dyskutujesz z tym pajacem? Ignorek pamietasz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamuśki, Fionka, trzymaj się, jestem serduszkiem z Tobą ❤️ Carlaa dzięki za zdjęcia, ja też wyślę jak znajdę więcej czasu :) Moja mała dziś cały dzień siedzi przy cycku i mój mężuś się wkurzył i zabrał ja na spacerek, mała ostatnio śpi tylko w wózku :P Nie ma ich już od godzinki, ciekawe jak się mała sprawuje :) Dziewczyny mam egzamin 17 wrezśnia, nie mam kompletnie czasu na naukę, szkoda, że zawaliłam w lipcu pierwszy termin :( nie mam czasu ani ochoty na naukę :( Jak wasze dzieci śpią w nocy??? Bo moja jedną noc śpi a następną nic a nic :) Ale robi się z tej mojej córy taki pucuś, to chyba przez to, że ja ciągfle karmię ostatnio i niedługo zrobi się z Niej grubasek hihihihi ok, całuję wszystkie piszcie dużo, Gosiaczek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie mamuski!!!! rany jaki tu upał u nas :):):)byłam z adriankiem na kontroli dzisiaj wszystko juz ok mam przestać dawać antybiotyk:) teraz moje dwa faceciki poszły na spacerek hihi:)a mamcia jak to mamcia wzieła sie za sprzatanko:) Co to za Marek PL nam się tu wcina?????????jak znasz tu kogoś to badz taki odważny i się przedstaw....... ide jeszcze poprasowac pozdrawiam buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marek pl proponuje
wam kubeł zimnej wody, żebyście znów nie musiały rozkraczać się na porodówce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Carlunia dzieki za mily smssik.Dzis bylam z Krzysiem u pani doktor z tym katarkiem.Zapisala kropelki do noska i witaminki.Zobaczymy czy cos pomoga.Teraz moje kochane dziecko sobie smacznie spi,a ja ide posprzatac domek bo sa zaleglosci Pozdrazwia Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Hallo bylam ostatnia i jestem pierwsza,ale o tej porze,dziewczyny co wy tam robicie????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? Wpadlam sie tylko przywitac.Ciociu Carlo dziekuje wiesz za co .W miare czasu i mozliwosci odwdziecze sie tym samym.Pragne oznajmic ze u Krzysia zauwazylam malenka poprawe jesli chodzi o ten katarek.Pozdrawiam Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie kobietki:):):) zauwazułam ze dużo tu mamusiek nam znikło z forum Arkadio gdzie się podziewasz???????????odezwij sie do nas czasami i daj znac jak tam twoja kruszynka:):):) My nie śpimy już od 5 rano padam :(z checia bym jeszcze podrzemała :)mój aniołek leży na kanapie i juz probuje usnac troche mu to nie wychodzi ide go pobujac :):):) pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo MAmulki..... 😘 Dominisiu alez ... :) :D :D :D :D :D ciesze sie ze malutki troszke lepiej ... y bedziemy musieli jednak isc do tego lekarza bo z oczkami bylo lepiej a tu znow sie pojawial ta straszna ropka i nic nie pomaga... buuuuuuuuuuuuuuuuu Ela juz z malym w doku...nawet miala wyjscie do fryzjera...za dwa tygodnie bedzie z nami wroci.. i bedzie klikala obiecala :D :D :D :D pozdrowionka wszystkie od Pszczoly... daje sobie swietnie rade... Iwka a my mielismy dzisiaj taki mocny sen ze tylko karmionko co dwiegodzinki o d 6 i spalismy spalisy tak do 10 tej :D teraz Dustinek troszke marudzi... ale spiewam mu Goje hihihi i mam nadzieje ze zaraz zasnie :D :D dzisiaj przychodzi polzna juz nie moge sie doczekac ile wazy zdam relacje pozniej buziole dla Was 😘 🖐️ do pozniej Carla i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochane! Ale genialna pogoda jest. Super. Cieszę się też, bo jutro idziemy do lekarza, więc też się dowiem ile maluszek przybył. Niestety wizyta będzie połączona ze szczepieniem, więc moja radość nie jest pełna....przede mną doświadczenia Dominisi, bardzo się boję, że Mati też będzie miał gorączkę po wszystkim :( Carla, pytałaś o odciąganie - u mnie to jest tak, że odciągam dwa razy w tygodniu, wtedy, gdy wychodzę do kancelarii. Zostawiam małemu 100 ml, bo to jest maks, ile potrafi zjeść. W jednej pełnej piersi mam zwykle około 60 ml, więc jak się domyślasz, muszę ściągać w noc poprzedzającą wyjście a potem przed samym wyjściem. Mleczko może stać w lodówce do 48 godzin, ale ja nigdy nie przekraczam 24. W zamrażalce można przechowywać do 3 miesięcy i są takie specjalne jednorazowe torebki do tego celu. Ja nie zamrażałam na razie. Odciągam po ostatnim karmieniu przed snem Mateuszka, bo on w nocy kładzie się po kąpieli o 24, potem budzi się o 3 a potem dopiero o pół do ósmej. Więc o 3 ściągam z cycusia który ssał, jeśli tam coś zostało - a zostaje, bo w nocy to on mało ssie (oba cycusie opróżnia o 24) i z drugiej piersi tyle, żeby była połowa butelki, czyli 60 ml razem. Potem rano mały je często, bo odbija sobie noc, więc nawet co 1,5 godziny pierwsze trzy karmienia, czyli tak do 13, potem już je normalnie co 3 godziny. Więc tak o 14, kiedy uśnie odciągam a jak nie uśnie to dopiero około 15.30 przed samym wyjściem. Trochę to brzmi skomplikowanie ale wcale nie jest. Po prostu zauważyłam, że przez 3-4 godziny oba cycusie są już pełne, więc mogę spokojnie ściągać i tylko uważać, żeby na wszeki wypadek mieć jeden cycuś tak do połowy pełen, gdyby mały zechciał jeść zaraz po odciąganiu. Literatura fachowa to raczej odradza ściąganie, jeśli wszystko jest ok i mama jest z dzidziusiem, bo można sobie z cycusiów zrobić mleczarnię. Zalecają odciągać, jak się wychodzi, i dla relaktacji, czyli by ponownie wzbudzić laktację po przerwie. Ale z moich i znajomych doświadczeń wynika, że można też, jeśli robi się to ostrożnie, pobudzić istniejącą laktację, by mieć więcej mleczka (bo ja miałam paranoję, że mam za mało) i także żeby uniknąć kryzysów laktacyjnych, albo je przejść szybko. Wtedy opróżńia się pierś po dzidziusiu. Pierś nigdy nie będzie całkiem pusta, bo produkcja idzie non stop. Ssanie nawet pustej piersi (nie ważne czy przez dzidzię, czy laktator, choć dzidzia robi to skuteczniej) pobudza wydzielanie się prolaktyny i produkcję mleczka. Mleczko, które odciągam zawsze podaję dzidziusiowi. Jeśli na przykład wrócę z pracy zanim on się obudzi to najpierw zjada butlę a dopiero za jakiś czas to, co moje cycusie naprodukowały, żeby nie wpaść w nadprodukcję. Jak się mleczko wylewa, to wiadomo, że produkuje się go za dużo, bez korzyści dla brzdąca. To tyle. Zapytaj Carlunia koniecznie swojej położnej o to i daj znać, co powiedziała, szczególnie o tym wspomaganiiu laktacji, bo to mnie najbardziej interesuje. Wiem, że lekarze zwykle doradzają jak najczęściej przystawiać, by wspomóć laktację, ale czy można tak męczyć dzidziusia? Kiedy moje piersi są już prawie puste, to Mateusz strasznie się wkurza, niecierpliwi, szarpie brodawkę, nałyka się przy tym powietrza i zapłacze. Tak było przy ostatnim kryzysie i prawie pękłam, tak miałam dość i nawet naszykowałam już mleko w butli, ale dzięki Bogu mały zasnął. A ja się zawzięłam, laktator do ręki i 5 minut jedna i 5 minut druga pierś i następnego dnia już było dość mleka. Pozdrawiam i czekam na info.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
hejka! Właśnie wrocilismy ze spacerku adrianek jeszcze spi ale pewnie zaraz bedzie pobudka bo juz czas karmienia:)widać ze wrzesien zapowiada sie piekny oby tak dalej:)na koniec wrzesnia jade do Łeby i mam nadzieje ze ta pogoda sie utrzyma:):):) o adrianek juz sie obudzil wiec pedze do niego wpadne pozniej buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
NESIA,nic sie nie boj tego szczepienia wszystko jest do przezycia,i nie znaczy to wcale ze kazdy dzidzies przechodzi je tak samo.Czyli to ,ze Krzys mial goraczke nie oznacza wcale ze Mati tez ja bedzie mial.Nic sie nie boj zycze szczescia i do uslyszenia po szczepieniu. pozdrawiam Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dominisiu! Dzięki za słowa otuchy :) Dam znać jutro jak nam poszło. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Też przyszła mama
Witajcie Kochane Przyjaciółki. Nesiu, trzymam kciuki za Twoje szczepienie, mni to czeka 23 swrześnia. Jesli chodzi o zapychanie noska, to mojej córeczce pomaga sól fizjolobiczna i ...kichanie. Moje samopoczucie uległo poprawie. gdyż znalazlam wreszcie porządną lekarkę. Orzekła,że dziecko pięknie sie rozwija i wszystkie jego zachowania są normą, prócz niepokoju. Przepisała mi debridat, o którym pisała Asia. Bardzo zdziwiła się,że lekarka podczas patronażu nie wypisała witamin, no ale ona to zrobiła, więc od dzisiaj podaję po 1 kropli wit D3 i po 5 kropli cebionu. Kazała też Natalkę szeroko pieluszkować do 3 miesiąca. Przy okazji szczepień polecila wyznaczyć się na usg bioderek. No i kazała jak najczęściej karmić, bo śmiała się,że Mała lubi sobie podjeść i przybiera jak Pudzianowski. Wyszła ze szpitala z wagą 3690, a waży teraz 4450. Zamiast więc, gdy już jej się odbije na siłę ją usypiać, po prostu znów ją karmię. Czasem zaliczymy tak 2 odbicia i kupkę i dopero zaśnie. Ja z kolei odkryłam,że przebudzanie w trakcie snu i płacz nie wskazuje, ab od razu brać ją na ręce, czase wystarczy dać smoka lub pogłaskaćpo główce i śpi nadal, odkryłam też,że lubi spać na brzuszku i bez optulania, prawie że odkryta. Nie chcę zapeszać, ale jestem już lepszej myśli. Cieszę się z tej lekarki i z tego że spokojniej podchodzę do pewnych spraw. Acha, dostaliśmy jeszcze skierowanie do kardiologa, Mał a ma szmery w serduszku. Mam nadzieję, że to nic poważnego. Oby nie! Tak bardzo Wam dziękuje, bo to Wasze informacje skłoniły mnie do zmany lekarza i zapytania o witaminy, bioderka i inne sprawy. Nadal jest ciężko, ale mam nadzieję,że powli wychodzę z dołka. Carluniu, dzięki za zdjęcia.Super! Mam nadzieję,że moje dostałaś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Mamcie, T. Przyszła Mamo, to super, że zaczyna się układać z maleńką :) U mnie jest podobnie jak u Ciebie ze spaniem :) Moja córeczka śpi tylko w nocy jako tako a wdzień cyc cyc i cyc ciągle :) ciekawe kiedy się wyreguluje :) Carlunia, przesłałąm Ci zdjęcia Pauliny :) Całuski dla wszystkich mamuś , Nesia powodzenia na szczepieniu brrr ja się też boję szczepień od Pauliny :( No ja zmykam cmok cmok Gosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie mamuski!!!!!!!! jak mineła wam nocka?????mój adrianek ostatnio ma takie dni że mało sypia dużo je prawie ciągle by siedział przy cycusiusłyszałam że to normalne między 6 a 9 tyg. Dziewczyny jakich uzywacie chusteczek nawilżających?ja na nivea baby się zawiodłam fakt są mieciutkie ale prawie suche ... i czy jak karmicie piersia to pijecie kawe?ja w czasie ciąży miałam obrzydzenie do kawy a teraz nawet mi smakuje wiec od czasu do czasy pozwalam sobie na jedna chyba to nie zaszkodzi? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochane! Dzięki za trzymanie kciuków - pomogło, przynajmniej na razie. Mały był baaaardzo dzielny i tylko dwa razy krzyknął przy okazji każdego kłucia. Zaraz potem zasnął w moich ramionach, jeszcze zanim wyszliśmy z gabinetu. Wzięliśmy Infanrix-DTPa i Hiberix. Razem 130 zł - niestety, ale tylko dwa kłucia i ponoć dużo łagodniej dzieci przechodzą te \"wyczyszczone\" szczepionki. Zobaczymy, teraz muszę obserwować małego przez 48 godzin a jeśli zaczerwieni mu się ramionko, przecierać roztworem jedna łyżka sody na pół szklanki wody. Podobno temperatury po tym nie powinien mieć, a ja się tego jak wiecie bardzo boję....Czas pokaże. Teraz się pochwalę - mały przybrał 1130 gram przez ostatnie 4 tygodnie na samej piersi + odrobina herbatki koperkowej. Klatka piersiowa i główka urosły mu po 3,5 cm przez ten czas. Długości, ku mojemu niezadowoleniu, nie mierzyli. Twierdzą, że to zakaz ortopedów (no nie wiem, przez tyle lat się mierzyło i było w porządku.....strasznie chciałam wiedzieć ile ma wzrostu mój mały mężczyzna, no ale skoro to niebezpieczne, to trudno - chociaż mogli przecież poczekać, jak sam się wyprostuje i zmierzyć....) Wg pani doktor Mati jest bardzo silny, podobało jej się, że już trzyma główkę bardzo sztywno. Dostał nawet zgodę na basen i zapisujemy się od 19.09. Iwcia - ja pijam kawę, tak dwa razy w tygodniu, ale dość słabą i z dużą ilością mleczka :) małemu nie szkodzi (nie zauważyłam, by był bardziej pobudzony, czy zachowywał się jakoś inaczej). Chusteczek używam Papmpers zielonych i białych, ale wolę zielone. Nie są mocno nasączone, ale wystarczająco, by umyć pupcię i by w miarę szybko wyschła, zanim nałożę maść albo samą pieluszkę :) Też przyszła mamo - strasznie się cieszę z pozytywnych zmian. Uczysz się swojej kruszynki a ona Ciebie i już niebawem będziecie idealnym duetem :) tak samo jak my z Matim i reszta mam.Alez dzieciaczki są różne - mój synek właśnie lubi ciepło. Do spania trzeba go opatulać :) a z głaskaniem i smoczkiem ma identycznie - czasami wystarczy, czasami nie. Tylko na brzuszku nie układam Matiego do spania, bo się naczytałam o zespole śmierci łóżeczkowej, więc na brzuszku tylko gdy jest aktywny i gdy na niego patrzę. Super, że znalazłaś taką fajową pediatrę. To ważne, żeby mieć do lekarza zaufanie :) Skye - ja też miałam wrażenie, że mały ciągle je, więc zaczęłam zapisywać karmienia i czas ich trwania. Okazało się, że moje wrażenia są mylne, bo mały jada 8-10 razy dziennie po 20-40 minut. Ale ja podaję smoczek gryzaczek, więc mały nie żąda zabawy z cycusiem, tylko traktuje go jak bar :) (a straszono mnie, że jak podam smoczek to oduczy się ssać pierś) No ale niestety nadal to nie jest takie regularne jedzenie, mimo, że mały skończył dzisiaj 7 tydzień. Także skye, jeszcze potrzebujemy cierpliwości z tymi porami karmienia. Mój regularnie je i śpi wyłącznie w nocy - karmienie o 24, 3, 7.30. Reszta dnia w rozsypce......Ale i tak jestem szczęśliwa, że tak ładnie śpi i mam nadzieję, że to mu się nie zmieni!! Carla - zdjęcia suuuuuper! Wyślę swoje jak tylko się zbiorę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
No widzisz NESIA ,mowilam ,ze wszystko bedzie ok 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie mamuski w ten piekny poranek:):):) ja juz oczywiscie od rana na nogach moi faceci jeszcze spia jeden wrocil z pracki i spi a drugi ma chyba dzien spioszka co ostatnio mu sie nie zdarza....no ale położyłam go koło tatusia i usnoł:):):)dobrze mu tak....:) ide przez ten czas cos porobić posprzatam troche przygotuje obiadek:) pozdrawiam i całuski dla wszystkich maluszków:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo Hallo mamulki/...... pozdrawiamy goraco ... nadrobie zaleglosci... :) :) :) Dustin wczoraj skonczyl miesiac ... juz nie jest noworodkiem jest niemowlaczkiem ... :D :D :D :D :D :D :D waga 4390 ... i ... i 58 cm... a jak wasze malenstwa ???? pozdrawiamy buziaki 🖐️ Carla i Dustin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dominisia
Dziewczyny pisze do was po raz ostatni w tym tygodniu,a to z tego wzgledu,ze w niedziele Krzysiu ma chrzciny i juz dzisiaj zaczynaja sie wielkie przygotowania.Cala imprezke postaram sie opisac w poniedzialek.Milegw wekendu 🌻 Dominika

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hallo.... 🌻 ❤️ ❤️ 🌻 Mamusie...Nesiu ja tez trzymalam kciuki :) :) :) :) super ze taki dzielny Tez przyszla mamo dotalam zdjatkja :) :D :) sliczne ... ❤️ kazdy nasz bobasik jest przecudny hihihihhi... nasz malutki ma nadal ropiejece oczko byslismy u lekarza zapisano mu kropeli.. zatkany kanalik ... i dlatego takie ropienie... nie zawialo go nigdzie naszczescie... bo gdyby byla taka diagnoza to przy tych upalach bysmy padli nie majac otwartego okna bo na 100 %moj malzonek wprowadzilby zakaz :D :D :D :D :D :D :D ta sol tylko kazano nam wkraplac to zn wszczykiwac jeli bedzi emila widoczny wyciek z noska... no ... Tez Przyszla Mamo super ze masz lekarke z ktorej jestes zadowolona!!!!!! a co do serduszka lepiej czasem dmuchac na zimne prawda... kazda z nas poszlaby wlasciwie pobiegla do lekarza jesli tylko cos ... Gosiu zdjatka nie dotaryl :( Nasz malutki po kapieli przesypia do 5 godzin... ale jeszce nie jest to takie regularne...jeszce troszke bedzie dobrze :) Co do tych szczepien polozna polecela te Szczepionki skojarzone są preparatami nowej generacji. Ich stosowanie pozwala znacznie ograniczyć liczbę wykonywanych wkłuć, oszczędza dziecku bólu i łez... no i jestem w kropce... wizytye u lekarza mamy 14 stego.. wiec musze to ocykac dokladnie ... sama jeszcze nie wiem na co sie zdac!!!!!??????? Iwka Twoje malenstwo rosnie hihihi ze tak siedzi przy cycusiu ... podobno takie stany trwaja do 10 dni potem sie to uspokaja ...moj maly jak w zegarku rano od 6 co 2 godziny ....jesc jesc jesc.... maly cwaniak ... mlekopijca hihihihihi...co do chusteczek...niestety nie poradze ja uzywam babylove... ijestem zadowolona..maly nic na pupce nie ma...po nich ... tak jakos w szpitalu byly pampersy te zielone ale .... Tak piej kawke ...ale nie duzo troszke pije... na poczatku tez mialam ...na kawe kierunek :P toaleta :) :) :) :D :D :D :D :D Nesiu Dustin jesz jest bardzo silny we wtorek jak byla poolozna... sam przewrocil sie na bok byla w malym szoku jaki on silny... glowka mu nie lata tak mocno hihih trzyma ja pionowo jak jest u tatulka na ramieniu...mowie wam maly silacz z niego...a jak lezy mi na brzusiu i nie zasnie to sie silu sluje chodzi po mnie jak taternik czasem utknie w szczelinie mieszy dwoma ....hihihi gorkami hahahah :) :) :) co do smoczka wlasnie tez slyszalam ale maly nie zawsze go chce czasm z nim zasnie czasem to go tylko uspokoi... nie widze jakiegos ...wielkiego pociagu do smoczka jest bo jest... Dominisiu ...mu tez niedlugo mamy chrzciny bez zbednych formalnosci..jeden telefon jedna wizyta ... bez wielkiej bieganiny i juz termin jest....chcialam zeby to bylo w moje urodziny ale niestety wypadaja one w srodku tygodnia.. no coz bedeze mial po nich.... scisakm was mocno zyczymy milego weekendu... do pokilkania pozniej 😘 😘 dla Was od nas no mamulki te co sie nie oddzywaja....no dalej... no dalej ... piszcie ciekawa jestem co u Was...czy moze sie wystraszylyscie czegos...albo tak zajete ze ...hej... ???????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????? 🖐️ Carla i Dustin juz niemowlak

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość IWKA26
Witajcie mamuski!!!! my juz po spacerku rany jaki upał:) dzis byłam w szoku bo mój mały jak wczoraj usnoł o 21 tak na pierwsze karmienie obudzil sie o 1.30 tylko ze cały dzień co godzine chciał do cycusia:):):) Carla musze przyznac mały rosnie jakna drozdzach :)juz pewnie wazy ponad 5 kg.ostatnio jak go wazyłam a to było 29.08 to ważył 4800g:)wczoraj sspotkalam kolezanke jej 4 miesieczny synek wazy 6 kg a moj ma dopiero miesiac i 10 dni i juz wazy ponad 5 :)ale nie wyglada na zadnego tłuscioszka hihi mleczko mamci sprzyja hihi:) my szczepienie mamy przesuniete na 19 ze wzgledu ze brał antybiotyk boje sie tego szczepieniaa:(:( 14.09 ja ide do gina na kontrole zobaczymy czy sie pogoiło bo jestem jeszcze troszkę obolała :( dobra uciekam coś przekąsić póki adrianek śpi :):) buziaki do pózniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×