Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

❤️ Jezzynka🌻 Żabulka🌻 ❤️ oraz Akara z 1 lutego🌻 ❤️ i Wodniki z 2 lutego cojatutajrobię🌻 Wodnik elik🌻 Jasmine02🌻 ❤️ Dla Was Wszystkich extra mega super życzenia z okazji urodzin (to ile razem macie lat?:) Chyba lepiej nie liczyć:D) ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ Zdrowia, szczęścia, pomyślności, marzeń spelnienia, ewentualnie zlotej rybki zlowienia, która spełni każdej z Was trzy życzenia! ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ Pozostałym mam nadzieję, że zdołam złożyć życzenia...w terminie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja także chcę złożyć życzenia dzisiejszym solenizantkom : Jezzynce i Żabulce, tradycyjnie samego naj-, naj-, naj- 🌻 lepszego w życiu oraz spełnienia marzeń.... ale nie wiem, czy te życzenia dotrą do właścicielek, bo coś dziewczyn u nas \"ostatnio\" nie widać... No trudno...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj Nitoperko a cóżeś sie na nos tak uwzilo a juz w scególności na to Alanke naso kochano, pzeca my tako normalniutkie i tyko se takie pikne jojecka malujymy aaa coooo ni wolno nom Heeej Juz sie tok kochaniuto ni denyrwuj ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️ Kochani, każdy wielki okres wzrostu w życiu - poprzedzony jest okresem próby:) Nie cierpię pożegnań, więc krótko - dziękuję Wam za wspólnie spędzony czas na kafaterii. Kocham Was. I...będę tęsknił...:) Do zobaczyska!!! Po bukiecie🌻🌻🌻🌻🌻 i w policzek x 2 😘😘😘😘😘 w czółko x 3 😘😘😘😘😘i w usteczka x 1 😘😘😘😘😘, a i nóżki szanowne też x wiele 😘😘😘😘😘, nie wspominając niemal o rączkach x nieskończenie wiele 😘😘😘😘😘 :classic_cool::D:) pa ps. Co złego - to nie JA;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Po bliższym zapoznaniu się z nazwami alkazelcer i lavatory girl, (babci klozetowej po polsku), to sie nie dziwie że lubią spędzać wiele czasu u nas, pewnie zabrakło im na jakiś alkohol albo mało \"klientów\" odwiedza toalety miejskie. A może straciłaś w ostatnich dniach pracę babciu? A co do tych wszystkich kwiatuszków na których widok was mdli, to się zastanawiam: Lavatory girl - czy ty przypadkiem nie za dużo ich dostajesz od swojego ukochanego, może powinnaś z nim porozmawiać na ten temat i delikatnie mu powiedzieć że wiecej nie chcesz. Alkazelcer - ty natomiast pomyśl o tym czy twoja dziewczyna ich za mało nie dostaje. Mogę się założyć o 100 milionów że przez ostatnie 2 lata nie dostała żadnego kwiatka od ciebie. Nie wiem w jaki sposób bedziesz spłacał mi ten dług, ale możemy się jakoś dogadać. A teraz będę czekać na wasze odpowiedzi bo jestem ciekawa co wy na to powiecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry najwspanialsze za znaków! ❤️ 🌻 Jazzynka 🌻 i 🌻 Żabulka 🌻 serdeczne życzenia w dniu urodzin, spełnienia marzeń i planów, ciepła rodzinnego i szczęścia dnia każdego! 🌻 🌻 🌻 Zegarynka -------> współczuje, że straciłaś wspaniałą przyjaciółkę - ale spróbuj o nią powalczyć, wszak My szybko zapominamy o nieporozumieniach... :P Emkakafe ---------> ja , jak Ty nie toleruję absurdalnej rzeczywistości i wszystkiego, czemu brak logiki i jakiegokolwiek sensu... Nietoperz --------> nie znoszę \"gwary\", ale nasza Alanis - jak rodzina przecież... Socha -------> przyjaźń i miłość to idealne porównanie! Alan_Pol --------> będę z Tobą myślami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Bagiennie🖐️:classic_cool: :D Na poczatku Wszystkim Dzisiejszym Solenizantom🌼: Samych Radosci,pogodnych, szczesliwych dni, usmiechu i niech Dobro zawsze W serduszkach Waszych gosci- nawet gdy Wam nie do smiechu, nawet gdy pelne jestescie zlosci:);)🌼 Beniu-------> cos w tym jest;) Nietoperz-----> och jak barrrdzo pasuje do Ciebie Twa stopka- lezy jak ulal:P;):D Wodniq Szuwarq-----> Mlodosc Swoje prawa ma tratatatatatata:D Ale wiesz chiba w kuncu dorosnuc:P Nam trza;):classic_cool: Sarkano-------> widzisz - ze mna jak z rodzina--- najlepiej wychodzi sie tylko na zdjeciu;):P:D Zegarynko----> specjalnie dla Ciebie, zebys juz wiecej ZADNEGO SERDUSZKA WODNIKA nie obrazala, bydo ja po Polskimu pisala:P Bo Wodniki, choc wymagajace- egoistami nie sa i z luwagami Wspolplumkajoncych siem lica Hej[ cool] I to bylo ostatnie me gorolsko- slazackie slowo LEEEEE😭 Nie no chyba se z tym jakos poradze:classic_cool: Ale pozwolcie mi zostawic to: \"HEJ HEJ\" co?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam ogolnie wszystkich,solenizantom(jawnym i ukrytym)zycze zdrowia,szczescia i pomyslnosci🌼 Pani wodnik i Benia ---->jak dla mnie to Alanisssss pisze w tylko sobie znanym narzeczu dawnych indian,bo to ani z goralszczyzna ani z gwara slaska ma niewiele wspolnego.🌼 Socha---->nie obrazam sie tak latwo:)starosc....?byc moze.ale podobnie jak Sarkana nie znosze \"gwary\"?????na dluzsza mete.tylko ja o tym poprosyu pisze. Wodnik szuwarek i Alanisssss----->osobiscie nie uwazam tego za zabawne,ale jesli innym sie podoba?....to prosze bardzo przestane sie czepiac! pozwole sobie jeszcze na mala uwage.jesli nie znajdzie sie jakis temat laczacy nas wszystkich to nasz wspanialy🌼topik umrze smiercia naturalna(a szkoda!!!!),gdyz same tylko zyczenia nie wystarcza aby go utrzymac przy zyciu.😭 pozdrawiam wszystkie wodniki,papa🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Nietoperz ---> tak, jak w życiu, są chwile słodkie, a potem mniej słodkie i tak samo na tym topiku. Troszkę sobie posłodzilismy, a potem trzeba dodać łyżkę dziegdziu ( chyba dobrze to napisałam?? - polonistki drogie? :) ) i wszystko będzie w równowadze:) Socha ---> ja Tobie również gratuluję odwagi,że sie zgłosiłaś do tej trójki klasowej. Również pracuję w szkole - podstawówce zresztą i wiem, jaki to problem dla wychowawcy jest, by nakłonić rodziców do udziału w tej trójce. Przynajmniej u mnie tak jest. Jak jesteś mamą pierwszaka, to dopiero zaczynasz swoją drogę pzrez szkołę;) Ja mam bratanka, który też jest w pierwszej klasie, ale uczy się nie w mojej szkole - na całe szczęście:) Paula ---> bardzo celne są Twoje uwagi, coś w tym musi być, o czym napisałaś :) Co do wypowiedzi Zegarynki, to też nie zgadzam się,że Wodniki to egoiści. W żadnym wypadku. Któraś z Was napisała,że wiemy, czego chcemy i to może być czasem odbierane jako egoizm. Ale ile można poświęcać się dla kogoś?? Co do indywidualistów - to się zgadzam i dlatego też jesteśmy niezrozumiali przez innych.Ale z drugiej strony nasz znak cechuje tolerancja - co z mojej strony się zgadza, chociaż też ma to swoje granice. Brak mi tej tolerancji dla chamstwa i paru innych rzeczy. To chyba narazie tyle - tak od rana sobie popisałam - chociaż właściwie już południe, ale jak się niedawno wstało ;) :D:D:D:D Za momencik wrzucę też tabelki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jezzynka, Żabulka - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :) I po 🌻ku dla Was :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, 34 lata, woj. dolnośląskie:classic_cool: Roza ........................... 23 stycznia:classic_cool: Benia .......................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik...........................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... 29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ..........................30 stycznia:classic_cool: Jezzynka .......................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ 31 stycznia:classic_cool: Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Woda ............................ 5 lutego Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ................... 12 lutego, 21 lat, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Paula Wodniczka .............. 13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego Wodnik7 ........................ 15 lutego Isa ............................... 16 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Sarkana ......................... 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta ..................... 11 lutego Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego Sarkana – Beata ........................ 8 marca Kigana – Lidia ........................... 27 marca Alan_Pol – Jerzy ........................ 23 kwietnia Socha – Monika ......................... 4 maja Habanerka – Iwona .................... 23 maja Paula – Paulina .......................... 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina .......... 26 maja Cicha – Lucyna ......................... 30 czerwca Matylda – Ania .......................... 26 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta ..................... 11 lutego Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego Sarkana – Beata ........................ 8 marca Kigana – Lidia ........................... 27 marca Alan_Pol – Jerzy ........................ 23 kwietnia Socha – Monika ......................... 4 maja Habanerka – Iwona .................... 23 maja Paula – Paulina .......................... 26 maja Wodnik Szuwarek – Paulina .......... 26 maja Cicha – Lucyna ......................... 30 czerwca Matylda – Ania .......................... 26 lipca

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanisssss----------> mos ty rocje tza dorsnoć wrescie, ale my wodniki to takie duuuuuuuuże dzicie przecież jesteśmy, no nie?;) Skladam życzenia Jezzynce i Żabulce 🌻🌻🌻 Ale wy jesteście, czemu tak źle wróżycie naszemu topikowi, poczekamy zobaczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wszystko robię \"zrywami\", mam okresy intensywnej pracy - nazywam to natchnieniem i mam dni zastoju. I tak chyba właśnie funkcjonuje Nasz topik. :D Nie martwię się więc, że się skończy, bo Wodnik to przecież temat nie do wyczerpania. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
cotuslękużwadzieje???????????????buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano🌼---->masz racje z ta rownowaga,ale musisz przyznac ze odrobina goryczy przy tylu slodkosciach nie zaszkodzi,a moze podniesc walory smakowe:D. Sarkano🌼---->tez mam takie zrywy.czasami jestem naladowana ze moglabym gory przenosic a innym razem nic mi sie niechce i jak bohaterka\"przeminelo z wiatrem\"odkladam wszystko do jutra.myslalam ze tylko ja tak mam ale moze to nasza wodnikowa cecha?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]Witam wodnikowe duszyczki!!! W pierwszej kolejności moc życzeń ciepłych dla jubilatów płynie---> ❤️..aby pragnienia faktem się stały..❤️:) a dalsza kolejność to jak leci hihihi:)) tzn...................................hm..... drogie polonistki!!!--->czasu nie przesypiajcie ani go zabijać niczym nie należy,może w zamian...cieszyć się każdą chwilką,co po głębszym zadumaniu i Wam się \"głupie\"nie wyda...?wszak kurna :)) też wodnice jesteście i do głębszego rozumienia ,zadumania stworzone:)) Nietoperzyku.....hm...co do podobania bądż nie topika...?wiesz....?choć wiem o co Ci chodzi,tak myślę sobie,że może powtrzymywać się właśnie od...jakichkolwiek ocen???czy nie lepiej iść na żywioł (powietrza?hihi) i pisać go sobie dalej tak dlugo jak długo przyjemność sprawiać będzie?co sądzisz?bo ja właśnie tak:) Alanissss,jakże mi \"inaczej\" będzie gdy swoją gwarą władać przestaniesz...:(( ❤️ ochhh,mam dziwne wrażenie,że tym dziegciem(?) okaże się mój pościk....:(,ale...cóż! pościk się się przydaje po świątecznym objedzonku hihihihi to gwoli tej równowagi nieprawda?hihi pozdrawiam Was cieplutko wodniczkowe duszyczki🌻-jak zawsze jestem z Wami:) do następnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
]Witam wodnikowe duszyczki!!! W pierwszej kolejności moc życzeń ciepłych dla jubilatów płynie---> ❤️..aby pragnienia faktem się stały..❤️:) a dalsza kolejność to jak leci hihihi:)) tzn...................................hm..... drogie polonistki!!!--->czasu nie przesypiajcie ani go zabijać niczym nie należy,może w zamian...cieszyć się każdą chwilką,co po głębszym zadumaniu i Wam się \"głupie\"nie wyda...?wszak kurna :)) też wodnice jesteście i do głębszego rozumienia ,zadumania stworzone:)) Nietoperzyku.....hm...co do podobania bądż nie topika...?wiesz....?choć wiem o co Ci chodzi,tak myślę sobie,że może powtrzymywać się właśnie od...jakichkolwiek ocen???czy nie lepiej iść na żywioł (powietrza?hihi) i pisać go sobie dalej tak dlugo jak długo przyjemność sprawiać będzie?co sądzisz?bo ja właśnie tak:) Alanissss,jakże mi \"inaczej\" będzie gdy swoją gwarą władać przestaniesz...:(( ❤️ ochhh,mam dziwne wrażenie,że tym dziegciem(?) okaże się mój pościk....:(,ale...cóż! pościk się się przydaje po świątecznym objedzonku hihihihi to gwoli tej równowagi nieprawda?hihi pozdrawiam Was cieplutko wodniczkowe duszyczki🌻-jak zawsze jestem z Wami:) do następnego razu:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!!!!!!!!!!!!!!!! towarzystwo jezior, stawów.......i życzonka na początek dla wszystkich jubilatów starszych i młodszych🌻 oj, oj......... jest coś w tym, co to ostatnio na naszej stronce czytam, że tu tylko życzenia, całuski, gożdziki i klapy. Ale jak w gronie indywidualistów nadać choć jeden temat, który zespoli to rozkumkane towarzystwo? Pierwszy raz mam możliwość \"rozmowy\" z tyloma wodnikami w jednym miejscu. Doświadczenie ciekawe, można konfrontować wiele swoich cech. Ciekawa jestem czy skłonność do depresji to cecha moja czy nasza wodniacza? Dobra tyle na dzisiaj, idę dalej pracować- bo usnąć do 1-ego lipca nie mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć !!!!!!!!!!!!!!!!!!! towarzystwo jezior, stawów.......i życzonka na początek dla wszystkich jubilatów starszych i młodszych🌻 oj, oj......... jest coś w tym, co to ostatnio na naszej stronce czytam, że tu tylko życzenia, całuski, gożdziki i klapy. Ale jak w gronie indywidualistów nadać choć jeden temat, który zespoli to rozkumkane towarzystwo? Pierwszy raz mam możliwość \"rozmowy\" z tyloma wodnikami w jednym miejscu. Doświadczenie ciekawe, można konfrontować wiele swoich cech. Ciekawa jestem czy skłonność do depresji to cecha moja czy nasza wodniacza? Dobra tyle na dzisiaj, idę dalej pracować- bo usnąć do 1-ego lipca nie mogę. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lutowy wodnik
Witam Wszystkich zgromadzonych i klikających:)) Dzięki za odp.I życzę wszystkim WODNIKOM najlepszego a szczegulnie Tym któży się obudzili na świecie 06 Lutego tak jak Ja.Papsiki dla wszystkich:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Witam wszystkich w ten obrzydliwie zimny poniedziałek. LAGRAZIA------>Tobie choć spóźnione to gorące życzenia ,wszystkiego co najlepsze może Cie w zyciu spotkać ,miłości bo tego nigdy nie za wiele i abyś zawsze uśmiechnieta chodziła ,byś miała ku temu powody!!!Pewnie,ze fajny prezent Siorka Ci zafundowała.Ja od mojej Sorki dostałam krem redukujący zmarszczki hi hi hi hi ale to juz ten wiek. Zodika------->Tobie tez spóźnone ale szczere życzenia skadam .Gdzieś mi umknęłaś a nie chciałabym nikogo pominąć . Jezzynka i Zabulka------> dzisiejsze solenizantki!!!!fajnie tak od poniedzialku zaczać świętowanie!!!no to świetujcie ,przyjmijcie wiele serdecznosci od bliskich i nie tylko(na szuwarowo możecie napewno liczyć )Jezzynka---> samych szóstek w szkole!!!! Alan-Pol------->Ty i zło ...? no wiesz co...? pa i wracaj szybko !!!buziaki!!! paula wodniczka------->yes,yes przybij piąteczke !!! hi hi hi nietoperz--------> no wyluzuj troszke z tą awersją do gwary bo choć czasami też mam problemy z rozczytaniem naszych koleżanek to chyba okazjonalnie też zacznę uzywać mojej gwary śląskiej. Sarkana ------> z tymi przypływami energii to chyba masz racje ,mam podobnie.Jak mnie najdzie to potrafie leżeć jak te to przysłowiowe 20zł.a jak nie,to znowu tak szarpię robotą ,że lepiej niech nikt mi nie przeszkadza. A TO CO ??????????Jaaaaaaaaaa? co to znowu za wichrzyciel nam sie tu znalazł?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo!! czyżby to mi w udziale dziś przyszło dobranoc wodniczkom rzec? :)) Dobrej Nocy zatem wszystkim duszyczkom z wodnikowego stawu❤️ Śpijcie błogo i śnijcie kolorowo:) 🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo!! czyżby to mi w udziale dziś przyszło dobranoc wodniczkom rzec? :)) Dobrej Nocy zatem wszystkim duszyczkom z wodnikowego stawu❤️ Śpijcie błogo i śnijcie kolorowo:) 🌻🌻🌻kwiat]🌻🌻🌻🌻🌻🌻pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra🌼---->mozliwe ze masz racje.jednak ja zawsze mowie(pisze)to co mysle.uwazam ze tak jest lepiej,jednak kazdy ma prawo do swojego zdania,prawda? Benia🌼---->jesli sprawi tobie przyjemnosc okazjonalne!uzywanie swojej slaskiej gwary to nie widze zadnych przeszkod.:D pozdrawiam wszystkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra🌼---->mozliwe ze masz racje.jednak ja zawsze mowie(pisze)to co mysle.uwazam ze tak jest lepiej,jednak kazdy ma prawo do swojego zdania,prawda? Benia🌼---->jesli sprawi tobie przyjemnosc okazjonalne!uzywanie swojej slaskiej gwary to nie widze zadnych przeszkod.:D pozdrawiam wszystkich.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pani wodnik🌻 Lagrazia 🌻 Zodica 🌻 Jezzynka 🌻 Żabulka 🌻 Akara 🌻 no i Metalzkudowy🌻 najlepsze życzenia dla Was :) Ja tak hurtem, zaległe i przyszłe :) ale tak wyszło :) Benia :D aż poszukałam Cię na liście żeby sprawdzić jaki to wiek na krem redukujący zmarszczki :D eee...tam za wcześnie ;) A co do przypływów energii.......... też tak mam :) Nie robię kompletnie nic, obijam się do granic nieprzyzwoitości ......... a nawet je przekraczam ;) Ale za to jak mnie najdzie............ ho ho ho...........to robię aż do padnięcia :) I nie spocznę, dopóki nie skończę. A jak już skończę, to dopiero zaczynam odczuwać ...........wszystko co może boleć ;) I tak to czuję ze trzy dni :) Nawet czasem z tego bólu spać nie mogę :( Ale tak normalnie to spanie mam na zawołanie :) Rzadko jest tak że mam z tym problemy. Jedynie jak się zdenerwuję czymś mocno. Na codzień, jak idę spać, to mogę nawet nie być śpiąca, a jak tylko moja głowa poczuje poduszkę to moment i odpływam. A jak Wy macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Pani wodnik🌻 Lagrazia 🌻 Zodica 🌻 Jezzynka 🌻 Żabulka 🌻 Akara 🌻 no i Metalzkudowy🌻 najlepsze życzenia dla Was :) Ja tak hurtem, zaległe i przyszłe :) ale tak wyszło :) Benia :D aż poszukałam Cię na liście żeby sprawdzić jaki to wiek na krem redukujący zmarszczki :D eee...tam za wcześnie ;) A co do przypływów energii.......... też tak mam :) Nie robię kompletnie nic, obijam się do granic nieprzyzwoitości ......... a nawet je przekraczam ;) Ale za to jak mnie najdzie............ ho ho ho...........to robię aż do padnięcia :) I nie spocznę, dopóki nie skończę. A jak już skończę, to dopiero zaczynam odczuwać ...........wszystko co może boleć ;) I tak to czuję ze trzy dni :) Nawet czasem z tego bólu spać nie mogę :( Ale tak normalnie to spanie mam na zawołanie :) Rzadko jest tak że mam z tym problemy. Jedynie jak się zdenerwuję czymś mocno. Na codzień, jak idę spać, to mogę nawet nie być śpiąca, a jak tylko moja głowa poczuje poduszkę to moment i odpływam. A jak Wy macie ???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×