Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Sarkana----->Ty to jestes;):D:classic_cool: Wiesz tylko ja sobie tak mysle ze Ona jutro to tego napiecia moze nie wytrzymac:D:D:D;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heeeej co w stawie piszczy, me ocka widzo ze od rano sporo tu sie dziejo Najpierw zyconka dlo nosych wodnicek cyli: Cojatutajrobię hihihih no jak to co, z nomi jestyś, no ni? :D:D:D:D Ewfcik🌻 Wodnik elik 🌻 Jasmine 02 🌻 wstytkim duuuuuuzo zdrówko i uśmiszku na ustkoch, byśta scenśliwe byly co dziń i nigdy sie ni smucily Hej Nitoperko ni tu jedyno tako zlośliwka bom jo tyz i tako ze hyj :classic_cool::D:D:D:D:D Lavatorko-----> chiba cóś sie rónbnyloś to inacej być powino hihihihihi:D:D:D:D:D \"...parówkowym skrytożercom mówimy kategoryczne NIE\", cyli tobi chiba, no ni? hihihihihihihi:D:D:D:D:D:D:D ;) ;) ;) ;) ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
OOOO???? HO HO HO???... Ale się porobiło? Nie było mnie dwie doby, a tu tylko basenu z kiślem brakuje?... Atmosfera goraca! Jak tak dalej pójdzie, to zaras będziemy mięsem rzucać?!.. No ale cóż, gdzieś się niektórzy muszą wyładować?... A to wszystko za sprawą niewinnej \"babci klozetowej\" i jednej milusiej \"tabletki\"... Zdrugiej strony, to widocznie grunt był podatny... :D :D :D Ale wiecie co Wodniki, wydaje mi się, że Lavatory wcale nie jest taka zła jakby się mogło wydawać? Jak nad nią odpowiednio popracujemy, to kobietę nawrócimy.... Zostanie prawdziwą Matką Polką z bliznami na brzuchu( albo ewentualnie z rozciągniętą pochwą...), będzie miła i dobra dla ludzi, będzie czytać Filipinkę jak my, ... no i może zrozumie co nieco z fizyki ... ha ha ha ( tu akurat jestem totalnym betonem!..:C), a o pryszczach nie wspomnę!... Podobnie będzie oczywiście z naszą tabletką!... Nie będzie oczywiście Matką P., ale co do reszty, to kto wie?... Tak więc moje drogie wodniki, nie irytujcie się, na świecie są ludzie i ludziska!... Na razie musze kończyć, bo mi \"dzieci płaczą\", muszę gotować obiad dla męża, który wróci do domu zmęczony po pracy, robić pranie i prasowanie, musze posprzątać, umyć podłogę, potem lekcje z dziećmi, a na koniec może jakieś ciasto... Oczywiście jak to prawdziwa Polka! :D :D :D :D C.D.N...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej wodniku szuwarku!---->a znasz to?\"ale to juz bylo....\":) serce me sie raduje jak czytam ze inne wodniki tez maja ciete jezyki! (o kurde rym mi wyszedl!!!!hihi:D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze raz ja ,ale opis nawroconej Lavatorki przedstawiony przez Soche jest poprostu suuuuper!!!!!!!!!!! SOCHA--->jestes wielka!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Suwar:classic_cool: ale Jej zasuwanelas(normalnie jakoby szuwarkiem uraczona byc miala;):D:D:classic_cool:) Poczekaj jak sie odezwie(jak ma honor a ma:P:D:classic_cool:)- to zobaczysz Jej nowa stopke:D:D:D Pewnie to z tego Jej walijskiego;):classic_cool::D...Bo powalona:P:classic_cool::D No co, my to juz takie zloSliwki, ale za to nie robaczywki:D:D:D:classic_cool:🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gorze roze, na dole fiolki. Sekju, sekju. Droga Sarkano! Faktycznie, zgadzam sie z Toba w 100% procentach mam lat pomiedzy 10 a 80, wiec to rzeczywiscie fatalny okres w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na gorze roze, na dole fiolki. Sekju, sekju. Droga Sarkano! Faktycznie, zgadzam sie z Toba w 100% procentach mam lat pomiedzy 10 a 80, wiec to rzeczywiscie fatalny okres w moim zyciu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ;);););) Hej nitopyrko a tó znos hihihihihhi Lavatory-----> \"... tych klientów nie obslugujemy\" alo dzisiej jod sie lyje loj jezuśku kochaniutki :D:D:D:D:D;););) :classic_cool: A wsytkim \"Uśmiech i piosenka ludziom dobrej roboty\" :D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:classic_cool: Szuwarq----> a po jakich topach sie lata,e?:>;):D:D:D:classic_cool: Leva;)tory---->a to bedzie 45??? Aaa zgadlam:D:D:classic_cool:Hormonki sobie kup i Ci przejdzie;):classic_cool: Socha----> Wiesz ja tez nie wierze ze \"podobne leczy sie podobnym\";),ale wiesz- to wszystko z Milosci:D Bo ja na swój sposób lubie ta Nasza Zlosnice Lawatorzyce:D:classic_cool:( ale masochistka nie jestem:P:D:D) A to dla Niej to komplementy ;) przeciez tak lubi;):D:classic_cool: Nietoperz---->AAA bo moja Babcia to ma zawsze racje;):D:P:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwarku--->nie czepiam sie ,nie czepiam! nie tym razem.:)🖐️ a wizyta na naszym forum Lovatorki rozruszala towarzystwo ze hej!! nie ma tego zlego coby na dobrenie wyszlo.hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hihihihihi:D:D:D:D:D:D Alanko kochano cytolaś hihihihihi wiedziolo jo ze mni któ tom rozpozno a juz nojpryndzyj ty hej :classic_cool::classic_cool: jo cie goroco pozdrowiom mni trocha sie tu nudzi bo pisu taki glupotki wic od casu do casu muso cóś zrobić ze swym potyncjolem hihihi, no ni? juz ty wis o cym jo mówio, bo mos tok samo hihihihhi :D:D:D:D ;) ;) ;) hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szuwarki :) Ale się uśmiałam,czytając Wasze wypowiedzi te z wczorajszego wieczora i dziś:D:D:D:D Najpierw życzenia dla naszych solenizantek: 🌻 Jasmine02 🌻Efcik 🌻Wodnik elik szczęścia, optymizmu, słoneczka na każdy dzień 😘😘😘 Sarkano ---> wiem, wiem,że nasza;) buntowniczka urodziła się tego samego dnia co ja. No i chyba masz rację, wpiszę ją do tabelki, a co:) Jeszcze parę lat temu też tak jadem plułam a potem się dziwiłam,ze nic mi nie wychodzi, i takie tam różne problemy były:P Tylko nie miałam netu i nie mogłam się na kafeterii wyżywać:D:D:D Do pionu stawiały mnie wizyty w szpitalach - różnych szpitalach, wtedy też zrozumiałam,że moje problemy są czasem tak wydumane i nieistotne, w porównaniu z problemami ludzi, którzy w tych szpitalach leżeli. Polecam to jako terapię wstrząsową, jak ktoś nie wie, jak się pozbierać. Szuwarku ---> biedactwo, ale chyba sobie poradzisz z tym atakiem pomarańczy;) Nietoperzu ---> goryczy w sam raz, dobrą kucharką jesteś:) Socha ---> opis rewelacyjny, masz niesamowity dar syntetyzowania wiadomości i wyciągania z nich tej esensji:) Morgerolka ---> witaj🖐️, zaraz wrzucę tabelkę i zobaczysz, kto jest Twoim astrologicznym bliźniakiem:) To narazie tyle, pozdrawiam Was :) nie wiem,czy wieczorem sie odezwę, zależy, jak net będzie mi chodził.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoBa ............................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ...........................22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika .................. 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 ....................23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: Roza ...........................23 stycznia:classic_cool: Benia .......................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń .......26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... 29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: Jezzynka .......................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ 31 stycznia:classic_cool: Akara ...........................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ..........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik ....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ..................... 2 lutego, 27 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana ..........................3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Lavatory Girl ..................3 lutego Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Woda ............................ 5 lutego Alan_Pol...........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina .........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ............................7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Morgerolka .....................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ................... 12 lutego, 21 lat, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Paula Wodniczka .............. 13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego Wodnik7 ........................ 15 lutego Isa ............................... 16 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Sarkana ......................... 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Staro a glupio ze hej, no ale jo powidziola ze ty ni bydzies obsugiwano :P:P:P:P:P a cóz to za potyp, jok ni dzwiomi to oknym :P:P:P:P:P a kys a kys :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DLA MOJEGO ASTROLOGICZNEGO RODZEŃSTWA!!! Nie uważacie, że wodniki z 02.02. to elita - oczywiście żartuję sobie (już widzę te gromy lecące na mnie), ale przecież nie dość, że urodziliśmy się pod tak cudownym znakiem, to jeszcze w urodziny miesiąca! Pozdrawiam ciepło wszystkie wodniki, te o rok właśnie starsze i te przed którymi ten przyjemny dzień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
najpierw zyczonka dla dzisiejszych jubilatek 🌻 bylam tylko raz i zostalam ujeta w spisie urodzinowym, ale mi milo, w zwiazku z tym obiecuje zagladac codziennie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iso🌼witaj .milo ze jestes z nami ponownie.napisz nam pare slow o sobie dla lepszego zapoznania.🌼:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dzisiejszym jubilatom - WSZYSTKIEGO NAJ :) Kigana... dzieki za przywitanie mnie na topicu... ;) Dzieki tez za liste :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Cojatutajrobię ---> również dużo radości, uśmiechu, zdrowia 😘 Przepraszam Cie,że w moich życzeniach zabrakło Ciebie. To przez niedopatrzenie i moje roztargnienie:) A pewnie,że nie każdy może urodzić się w imieniny miesiąca :) Lavatory, dziewczynko;) ---> to nie żadna lista Wildsteina, tylko nasza wodnikowa :D:D:D:D Już dziś zaczęłam świętować swoje urodziny, tzn. przyszedł mój Strzelec, złożył życzonka, zjadł ciasto, zostawił małe prezeciki:) , poprzestawiał mi dane w moim komputerze, no i poszedł, niestety:( bo jutro rano idzie do pracy na 12 godzin. No to zmykam, zabiorę się zaraz do pisania mojej pracy, po tylu miesiącach nic nierobienia,nadszedł czas, by to zmienić. Ale Wy to doskonale rozumiecie :D Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
ludzie, jak wy sie tu rozpoznajecie? czarna magia dla mnie! Pozdrowienia dla wszystkich urodzinowiczow!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Woda ---> wbrew pozorom nie jest to takie trudne, jak się codziennie zagląda i czyta wypowiedzi. W czasie czytania sobie zapisuję, co komu ewentualnie odpowiedzieć i jakoś daję radę :) A tych stałych osób nie jest tak dużo i jest się w stanie to wszystko ogarnąć. No to miłych snów Wam wszystkim i na dobranoc dużo 😘😘😘😘😘😘😘 i jeszcze 😍😍😍😍😍😍😍😍😍 żeby się Wam miło spało :D:D:D:D:D:D:D:D no i troszkę niebieskiego kolorku na wyciszenie ( dla tych, których to wycisza:)) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
STO LAT ,SAMYCH POMYŚLNOSCI I SPEŁNIENIA MARZEŃ,TYCH CODZIENNYCH I TYCH NAJSKRYTSZYCH dla naszych dzisiejszych solenizantek (myślałam ,ze juz dzisiaj nie zdąze hi hi h ih ih ihih) Co ja tutaj robie ... Ewfcik... Wodnik elik... Jasmine02... Te zyczenia oczywiście dla was !!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Państu :Alkazelcer i Lawatory Girl dziekujemy już za goscinne występy i grzecznie prosimy o założenie sobie własnego topiku wzajemnej adoracji!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Nikt ale to nikt was tu na siłe nie trzyma,wiec darujcie sobie obrażanie całego topiku(pasujecie do teorii Nitche) Drogie koleżanki pozostałe wodniary proszę was nie ulegajcie tej prowokacji i nie próbujcie ich nawracac oni sami muszą do pewnych rzeczy dorosnąć poprostu.O tym ,ze sa jeszcze szczylami świadczy dobór literatury jaką zaproponował nam tu Alkazelcer i upodobanie do nijakich Pcimskich dyskotek.Zwyczajnie szkoda dla nich czasu ,najlepiej zaczniecie robić jak będziecie ich ignorować ,to moje zdanie a zrobicie co chcecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×