Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gofra ------> piszę pamiętniki - zaczęłam, jak miałam 10 lat i do dziś zapisuje moje nastroje, marzenia, radości i smutki, oraz wiersze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam wszystkich. Alan_Pol----->zabraklo tematu czy przysnales? jakby co to mam pare pomyslow co mozna robic o 4-tej nad ranem:D. SkorpionVERMELHA---->dziekuje za zauwazenie :)fakt!jestem dosc spostrzegawcza i tak np. zauwazylam w tobie typowe cechy skorpionow!!!!zarozumialstwo i samouwielbienie.\"lustereczko powiedz przecie kto najpiekniejszy jest na swiecie...i dlaczego wlasnie JA?\" Rosa---->witam ciebie raz jeszcze(tym razem jako jedna osobe)milo ze jestes z 12-tego jak ja:) Pani wodnik----->serdeczne zyczenia z okazji twojego swieta🌼 Gofra--->jesli chodzi o pamietniki to pare razy probowalam...ale nic z tego nie wyszlo.natomiast pisywalam wiersze(kiedys) rozpisalam sie dzis co nieco,sorki..tak jakos wyszlo.:) pozdrawiam wszystkich,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
uffffff ale miałam zaległości w czytaniu Was :( serdecznie dziekuję za piękne życzenia 👄 nie bedę wymieniać każdego z osobna bo miejsca by mi brakło ;) ale wielkie całusy dla wszytkich:) Pani wodnik--->>> 🌼 dla Ciebie dzisiaj piękny bukiet z życzeniami spełnienia marzeń :) Skorpion VERMELHA ------> hmm.... no cóż my wodniki (a zwłaszcza wodniczki ;) )jesteśmy wielkimi altruistkami ale jakem kobita z krwi i kości nie mogę pozwolić na podrywanie naszego jedynego aktywnego rodzynka ;) wszak on jest nas wszystkich :) Alkazelcer----> 👄 ❤️ 🌼 Twoje humorki przypisuję złemu samopoczuciu. pewnie miałeś doła, ale my Ci pomożemy ;) Bałwan---> 🌼 witam Cię. czuj sie jak u siebie :) Lavatory Girl----> fakt, czasem mozna sie zasłodzić na śmierć;) ale co tam!! świat jest wystarczająco ponury więc nie marudź że tutaj tak kolorowo :) baw sie z nami :) Lutowy Wodnik witaj. nie zastanawiałeś sie przypadkiem że zbyt poważnie bierzesz wszystkie horoskopy? traktuj to z przymróżeniem oka i z dystansem. może nie sprawi to że od razu znajdziesz partnerkę, ale poczujesz sie znacznie lepiej:) Złotóweczka---> dla Ciebie rónież buziaki 👄 Alanisssss----> czy Ty wiesz że Twoim wpisom muszę poświęcić najwięcej czasu?? ;) zanim odszyfruje co napisałaś to muszę już uciekać z koputera bo rodzinka sie dobija :( Alan_Pol---> 🌼 czy Ty spać w nocy nie możesz? siedzieć na necie o tak nieludzkiej porze??!! Gofra ----> skrajności nie są naszą wadą :) to zaleta, przynajmniej nasi najbliżsi nie nudzą sie w naszym towarzystwie bo dostarczamy im ciągłego wzrostu adrenaliny ;) nietoperz ----> może spiszemy nasze pomysły co można robić w nocy (bo ja też mam kilka ciekawych--chociaż podejrzewam że sa takie które pokryły by się z Twoimi pomysłami ;) ) i poślemy do Alan_Pola mailem ;) ściskam wszystkich. ja wracam do nauki :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dla naszych ulubieńców::D;), dla Alkazercera🌻 i Lavatory Girlki🌻: ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ ...w podzięce za Wasz wspaniały język, za kulturę słowa i ogólnie, że przedstawiciele gatunku chamskiego raczyli wśród normalnych ludzi wziąć udział w dyskusji... Mam nadzieję, że jeszcze dziś dokończę moje komentarzyki;)... Na ra! ...ech, jak się top na dobre rozkręca, to ja muszę wyjechać:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak piszesz...na 100% wrócę!!! Już tak łatwo mnie się nie pozbędziecie;) Dla Ciebie😘habanerka i 🌻... Narka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak to sie stalo ze ja nie odkrylam tego topiku wczesniej???!!!! w koncu wodnik jestem, lutowy z 16:D czytalam pierwsza strone tylko dlatego odpowiem tylko Kiganie;) mnie skorpiony lubia mam meza spod tego znaku;) pozdrawiam wszystkich spod tego wspanialego znaku a dzisiejszym jubilatom zycze wszystkiego najlepszego 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko🌼--->musze sie z toba zgodzic ze czasami bywa az zbyt slodko.a co do pomyslu ze spisaniem propozycji na 4-ta rano to moze byc calkiem ciekawe...hihi:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Ostatnio byłam rzadkim bywalcem Kafeterii w związku z tym dawno mnie tu nie było, dlatego też tym większe jest dzisiaj moje zaskoczenie :D. Topik tak wieki urósł, aż trudno go poznać ;) Lista Wodników taaaaaaaaaka dłuuuuuuga :D Dziękuję wszystkim za życzenia, jestem na prawdę bardzo, bardzo wzruszona. Dziękuję kochane Wodniki :) i słodkie całuski 👄👄👄👄👄👄👄👄👄 dla Was ode mnie :) - zamiast słodkich ciasteczek posyłam ;) . A teraz jeszcze ja odrobię nieco zaległości ;) dla wzystkich Wodników , którzy już obchodzili swoje Urodziny : MoBa -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Cicha -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Fate -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Era wodnika -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Hadysia -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Matylda 71 - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄- Roza -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Benia -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Gofra -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Micha -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Wodniczka styczniowa -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Amelia 18- 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Wodniczka26 styczeń -🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Mahatman - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Monny - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Wodnik- 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Bombaprawdziwa - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Habanerka - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄- Magdab - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 Olinea - 🌻🌻🌻 i 👄👄👄 życzenia spóźnione ale gorące ( pomimo , że za oknem mróz :) ), wszystkiego naj.... Alan_Pol -- ;) 🌻 👄, a co mi tam ❤️ też Ci mogę dzisiaj podarować , skoro Ty dla mnie aż 1/3 strony dzisiaj podarowałeś . Jeszcze nikt dla mnie tyle wolnego......miejsca nie poświęcił :D [ nawiasem mówiąc uśmiałam się nieco ( tu czytaj : uradowałam się okrutnie :) ) ]. Dzięki Ci Alanie :) Dla Ciebie specjalnie, bo pomimo iż latek mi dzisiaj przybyło ( cały jeden rok ) :) , humor mi dopisuje 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Alan_Pol ;) teraz już wiem :D , że nie miałeś racji :P spod to spod :) a nie z pod ;) , ale dzięki za szczere chęci :D . Trzymajcie się wszyscy ciepło ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim. Habanerka a możesz mi zdradzić jakie to masz pomysły na bezsenną noc poza nauką :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Strzaleczka-------->🖐️:D Oj BlozeszTymoj , Lo Jeruna- to tak dla wzmocninia:p ;) Gofra lales - jak to mojo Babcio Terrorystko dzis pedziala Reklamancyja mi sypnela:D...Looj az mi sie gwiozdki na mozgu syply:D tyle scynscio naros:D:D:D[kwiatek🌼 Tys taki moj Manadzyr cy cus;)Dzieki, 👄 (a specjalne podziekowania hen tam gdzies- a gdzie to wies;) Co by Nom tu ni pochniolo zalotwioniem prywotnych sprow;) hej ho! Lo pacta bo nie scymia!!!!;D:D:D:D Toc tyn Suwar;) to pomojimu jus godoc lumiHyj:D Lo jak lon piknie zasuwa!!!!:D:D:D:classic_cool: Te la mozet bys Ta jaki podmienion, he? Ni no z pyska;) tyn som ino jakis taki podobny ku mje:D No pseca to Blizniok!!!![puklam sie w lep;)] A podzinkowania na lo Babci stronce-Cemu? pac zdanie lostatnie wyzej hej 👄🖐️ Habanerko a cy wies ile casa ja spyndzom na zasyfrowywanju???No docyn to :P;):D I polecom Ci ja w osobistyj losobie Slownicyk- Glupownicyk lon jedynym lekarstym na basgruly moje je ;)👄 Alan wrocis --he wsyscy wracajom:classic_cool: ❤️👄 Isa-----> to pses zWodnice;) Roztargnienie;):D Pani Wodnik 🌼 zyca pod ten dodatkowy rocek hej jejejeej;) zartujem pseca;) Co by nas tu lodwiecala cynsciej;) i cobys Pani miola psyjaciol, kochankow, mynzow i pinindzow zawse dolokola:D A w kiesyni nie cymala mola lalalaaa:D:D:D Milosci , Scynscio, Zdrowjo- i coby sie Pani culo Zawse Mlodo🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dzięki Wam, a szczególnie Tobie Habanerko, za uświadomienie mnie,że za popadanie ze skrajności w skrajność odpowiedzialny jest nasz znak zodiaku :D no to już wiem, jak takim różnym ludziom odpowiadać, tylko, czy oni mnie zrozumieją?? Bo wiele osób nie pojmuje tak oczywistych prawd, mimo że czytają mądre książki np.;) Gofra ---> również pisałam pamiętnik, zaczęłam go chyba w VI klasie, a przestałam będąc na studiach, czyli razem by wyszło jakieś 8 lat może. Mam je do dziś, kiedyś zabrałam za czytanie tych moich wynurzeń i stwierdziłam to, co już kiedyś napisałam: dobrze,że tamte czasy już minęły. Szykuję się, żeby to wszystko spalić, nie ma tam nic pozytywnego ani miłego do czytania :( Alanisssss ---> czemu się nie pochwaliłaś, że popełniłaś jakiś fajny utwór i opublikowałaś go na forum?? ;) Dobrze,że masz dobrą menadżerkę w osobie Gofry:) Martunia ---> dla Ciebie 🌻 z okazji wczorajszych urodzin. Szuwarku ---> fajne są Twoje wpisy, a jęzor faktycznie masz niewyparzony;) ale tak niestety czasem trzeba, bo inaczej różne takie dziwne osobniki na głowę by wlazły - sami się o opieprz;) proszą zresztą, masochiści jacyś,czy co?? Pani Wodnik ---> zaglądaj tu częściej, bo nie nadążysz z czytaniem :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze uzupełniona tabelka o Rosę, Martunię i Isę :) i wiek też pozmieniałam solenizantom, chyba dobrze jest wszystko?? MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: Roza ........................... 23 stycznia:classic_cool: Benia .......................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra .......................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ..... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik...........................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Zodica ..........................30 stycznia Jezzynka .......................31 stycznia, 17 lat Żabulka ........................ 31 stycznia Akara ...........................1 lutego,( za chwilę) 25 lat, Amsterdam Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 30 lat, woj. śląskie Ewfcik ........................... 2 lutego Wodnik elik ....................2 lutego Jasmine02 ......................2 lutego Kasinka .........................3 lutego, 25 lat, woj. małopolskie Kigana .......................... 3 lutego, 34 lata, woj. wielkopolskie Wodniczka 3-cio lutowa .....3 lutego, 31 lat Justin_28........................4 lutego, 28 lat, woj. śląskie Inkaminka ...................... 5 lutego, 22 lata Alan_Pol..........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Emkakafe ........................ 6 lutego, 38 lat, woj. pomorskie Embalina ........................7 lutego, 27 lat, woj. mazowieckie Socha ........................... 7 lutego, 30 lat, Warszawa Wojtaszek......................7 lutego, 25 lat, Białystok Cz_rna ..........................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino .................... 11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ................... 12 lutego, 21 lat, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11......................... 13 lutego Lutowa Wodniczka ............ 13 lutego Paula Wodniczka .............. 13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek ............ 13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ............... 13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ........................... 14 lutego Zora ............................. 14 lutego Wodnik7 ........................ 15 lutego Isa ............................... 16 lutego ma-dzik..........................16 lutego, 23 lata, Warszawa Gabrielle ........................ 17 lutego Korcia ........................... 17 lutego Sarkana ......................... 17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam .......................... 18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik ..................... 18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalzkudowy
a ja jestem wodnikiem z 22 stycznia (dzień dziadka) i skończyłem w tym roku 18 lat. Pozdrowionka dla wszystkich wodników i wodniczek!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość metalzkudowy
acha jestem z woj. dolnośląskiego a mianowicie z Kudowy Zdrój.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witoycie witoycie👄 Kigana🖐️ To nie zaden utwór tylko wiesz:\" Zycie, zycie jest nowela..\";) Juz wiesz?;) I na FAKTACH:P:D A tak Gofra🌼 i jeszcze raz Dobrze ze jestes:* Hey i wy syccy tes👄 No wlasnie gdzie zesta sie sycka podziali Malysa oblewajum? cy Co?:p Panie Mjetal;) mam tam kolizanke:classic_cool: i Syckiego(i to co ze soznionego;)) Naj Naj Naj Naj🌼 Ps. I znowus mam Motyla:D:D Wiecie gdzies Onen dal dyla? na Zoltym Panu Oico se spol:P:D:D:D A ze Lon tys zolty pierun nie widzlam Go a dopieru jak sem mi dzisia pospsuntalo:classic_cool: A lon dyc taki zahiberniety i na sybie se wisi posklodany i psyklejniety albo li tes jest jakim Batmanym Motylim tylka cemem jo Go byda zywic? Matus mi pedziala, ze lu mnie no pywno ni lumze bo znojdzie jakigos robala Hej!:P Tylka ze jo jus psed Babciom uciekom bo mnie sie Jej kwiotuska dla Motylo udalo dzisiej z Jej parapetu zdjonc :classic_cool::D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alanisssss ---> tak, teraz wiem,że to co napisałaś to nie żadnen utwór, tylko samo życie. Przed chwilą przeczytałam twój topik i jestem naprawdę pod wrażeniem. Pozdrowienia dla Ciebie,Twojej Babci, Mamci i żółtego Motylka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Pani wodnik nie wiem czy zdązyłam jeszcze dzisiaj czy jest juz jutro ...? ha hahahahahah ale wszystkiego najlepszego z okazji twoich urodzin!!!!Usmiechu,radości i mnóstwa słodkości!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> no niestety, nie zdążyłaś :) Już jest jutro;) Metalzkudowy ----> witaj i wszystkiego dobrego z okazji wejścia w dorosłe życie;) , otrzymania dowodu osobistego, możliwości kupna piwka bez zbędnych ceregieli;) :) :) :) A dziś urodziny ma Zodica:) wszystkiego najlepszego, ciepła, słoneczka, radości i 🌻ki dla Ciebie. No niesamowite, o tej porze jeszcze się po kafe pałętam;) Ale już idę spać, papa .... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
No jednakspóźniłam sie do pani wodnik na urodzinki ale za to będe chyba pierwsza u Zodiki. Więc Zodiko nasza kochana Tobie też samych pomyślnosci w zyciu ,samych słonecznych dni optymizmu uśmiechu na codzień i żeby szczęście zawsze było blisko!!!Buziaczki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Alan_Pol---->dlaczego kandydatka na czarnulkę ...?mam nadzieję ,ze nikomu nie przeszkadza mój kolorek w rzeczywistości mam ciemno czerone włoski (farbowane oczywiście) więcwięc tu też może byc troszkę kolorowiej.Poza tym ,czy Ty kiedyś spisz...?hihihihihihi Gofra-------->ja też kiedys pisałam pamietnik!!ale tak jak Kigana ciesze sie ,że te czasy już za mną (straszne bduru tam wypisywałam) ALANISSSSS----->co,Ty góralka jesteś czy tylko wielbicielką góralskiego języka ...?Mnie też trudno troszke czasami zrozumiec co piszesz.Buziaczki dla wszystkich !!!pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zodica --------> Wszystkiego najlepszego w dniu Twojego święta Ci życzę 🌻 🌻 🌻 🌻 Hebanerka --------> pozdrawiam Cię ciepło :D Benia ---------> jesteś świetna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pomiędzy 2 a 4 rano moja dwumiesięczna Nadia siębudzi do nocnego karmienia. Nikii jej podaje swoje piersiątko, a ją ją noszę do odbicia. Żeby nie przysnąć, włączam kompa. Ot i cała tajemnica;) moich czwartoranowych postów:D :classic_cool: \\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry!wszystkim zaspanym wodnikom,hihi:) znowu jestem pierwsza na nogach!!!!!!!!!!!!! Habaaaanerko!pobudka!!!!😴:D Wodico🌼wszystkiego co najlepsze !!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry mialo byc---Zodico🌼wszystkiego naj..... chyba jednak nie do konca sie obudzilam,wielkie sorki !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Plumkasy :D Hyj🖐️ Beniu Kochana ----> Górol Ci jam Górol spod samiuskich okolyc Katowyc Hej:classic_cool: Chyba predzej juz Gorol:D:D I znów te sprzecznosci:P Ale na serjo;) To ja bardzo lubie ta górolsko (jynzycno :Pi nie tylko ) tradycyjo, bo lono tako serdecno i wesolutko:D:D Ale mogym Ci ja cos psetlumacyc- z której stronicki kces??;) La jynzyków lobcowannych sie luc bo naluko to potyngi kluc;) Zodico🌼 tyle Szczescia ile Dusza Twa Piekna ( bo Wodnicza;):classic_cool: zapragnie. I zebys miala z Kim je dzielic zawsze❤️Po szczescie to jedyna rzecz na tym swiecie, która siemnozy , gdy sie je dzieli\"❤️🌼 Kigana🌼 👄 Dzieki WIELKIE- przekazalam:)- tylko Motylkowi pozniej- jak sie obudzi;) 🌼❤️👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×