Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Lo alem zasalala:P:D Tak siem w tej goralscyznie zakochala, ze po polakowemu siem popluntala: ;):P Tlumaca!!!!!!:D;):P \"Po\"- to je moje Bo \"siemnozy\" - sie mnozy locywiscie HEJ:classic_cool::D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bliźnięta i wodniki nie pasują do siebie. Po tylu wpadkach nie chcę poznawać żednych nowych wodników! Kobiety spod tego znaku są Egoistkami o nadmiernie wybujalych wymaganiach!!! Nie szanują przyjaciół i są fałszywe!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Witajcie ludziska!!! ALANISSSSS--------->już rozumię Twoje zainteresowanie góralszczyzną,ja w góry mam jakieś 40km. bliżej od Ciebie ale pisanie gwara to nawet ślaska nie idzie mi sprawnie więc wolę w miarę literackiego języka używać "Na moj duso!!!!" hi h ihi hih Alan_Pol------->jestem pod silnym wrażeniem,do tego wszystkiego co tutaj robisz to jeszcze jesteś super mężem i extra tatuś, naprawdę zazdroszczę Twojej żonie (sama niestety nie jestem jeszcze mężatką i nawet przestałam wierzyć ,że to się kiedyś zmieni) zegarynka-------->no nie wiem czy panie z pod znaku wodnika mają wybujałe wymagania...one poprostu zwykle wiedzą czego chcą.Może to co teraz napiszę to zabrzmi brutalnie ale na Panie wodnik poprostu nie każdego stać (bo naprawde są wymagające i nic już na to nie poradzisz) Pozdrowienia !!!Pa pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Alanisssss🌼 a moze by tak czesciej w ojczystym(jesli to dla ciebie oj czysty?)jezyku napisac co nieco.latwiej czytac i zrozumiec:D goralska gwara jest calkiem fajna ,ale jak tak dalej pojdzie i zaczna rowniez inni(Wodnik szuwarek np.)gwarzyc to nam sie tu jakis taki wiecej ludowy topik zrobi. brakuje nam jeszcze kaszuba z jego gwara i slazaka i topik wodnikow zamieni sie w towarzystwo milosnikow folkloru!!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiec, ze tak zrobi male sprawozdanko z mojej dzialalnosci pozdziemnej. postanowilem opublikowac na forum pare statystyk, jako ze matematyki nigdy nie zawiele, a oto i one: ilosc serduszek i usteczek (BLEEE :-/) od mojego pojawienia sie zmalala o 15%, ilosc kwiatkow o 10%, ale kwiatki uwazam ze mniej wazne, jako NIE ROZOWE (BLEE :-/) gwoli wyjasnenia, to do statystyk nie wliczalem serduszek i innych pierduszek, ktore wyslane zostaly besposrednio do mnie, badz tez do Lavatory Girl, jako ze ich celem bylo zepsucie mi i mojej szanownej kolezance humoru, co uwazam za calkowicie uzasadnione. nie wliczylem tez serduszek i pierduszek produkowanych masowo z szybkostrzelnoscia kalasznikowa, przez kolege Alana Kofana.Ale on juz wyjezdza (uff). U tegoz to kolegi kolor kolor rozowy i plastik zalatwily sobie swoj osrodek w mozgu, wiec uznalem go za niereformowalnego, a co za tym idzie za niemiarodajnego w statystykach. druga diagnoza jest jeszcze bardziej pomyslna, a brzmi ona tak: jezeli pominac caly teks, ktory dotyczy zyczen urodzinowych, to (poza tym, ze zostalyby 2 strony tego forum z 22) dostajemy calkiem uczlowieczone forum, ktorego nie trzeba sie wstydzic, a przynajmniej nie az tak bardzo (jeszcze troche milych slowek trzeba by wyeliminowac, ale z tym walczyc trudniej i nie mam w sumie pomyslu jak :-/). a to dobrze rokuje na przyszlosc, bo jezeli wbrew moim prognozom, ten temat przetrwa do marca, to moze tu sie zrobic calkiem normalnie. amen. ps. Lavatory Girl -> chce, zebys byla matka moich dzieci (tu wstawilbym smileja z przymruzonym okiem, ale go nie wstawie, bo emotikony sa tu tez do bani)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość SPÓŹNIONA....29.01.....
Witajcie Wszystkie Wodniczki i Wodniki !!!! Zdrowia, szczęścia, pogody ducha i wiosny każdego dnia.....!!!!! -tego Wam życzę. Tak żałuję, że dopiero dzisiaj tu zajrzałam, a wczoraj obchodziłam urodzinki :) i to nie byle jakie, bo 39-te Ale Wodniki lat nie liczą, bo mają ciekawsze rzeczy na głowie. Zgadzam się ze wszystkimi, którzy uważają, że jesteśmy wrażliwi, mamy wieeelkie serducha, kochamy wszystkich choć nie lubimy wiązać się w wielkie przyjaźnie. A co powiecie na to, że ludzie często wykorzystują naszą dobroć....? Ja przejechałam się nie raz ale siebie nie zmienię. Wybaczam za każdym razem i .....czuję się szczęśliwa. Kiepsko mi idzie nauka języków.... A tak na marginesie, może znacie niezawodny sposób nauczenia się (ekspresowo) j. angielskiego ? Wodniki stawiają sobie wysoko poprzeczkę, są uparci i ambitni, a ponad wszystko cały czas gnają do przodu choćby ziemia im spod nóg uciekała...... Tego Wam również życzę. Zajrzę tu jeszcze aby wraz ze wszystkimi Wodnikami świętować urodzinki. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Alkazelcer--------> ale z Ciebie intrygujacy gość aż mam ochtę coraz większą Cię poznać ale kto to wie może ukręciłabym na siebie bat!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka wszystkim na wstępie jak zwykle serdeczności dla dzisiajszych solenizantów🌼 🌼 dla Zodica (y?) Spóźniona 29.01 🌼 dla Ciebie również spóźnione życzenia :) Mojito----> 🌼 mam nadzieję że Twoja kobietka już coś wymyśli żebyś się nie nudził w bezsenne noce ;) Alanisssss-----> 🌼doceniam, doceniam Twoją językową gimnastykę, aczkolwiek czasem nie nadążam ;) Sarkana------> 🌼 pozdrowienia dotrły, dziękuję:D i........... pozdrawiam również ;) nietoperz -----> 🌼 śpiochu jeden !! ja dzisiaj od 4.30 nie śpię.:P ech...dziobaki są wśród nas :( no, ale kolejny egzamin za mną ;) zegarynka-----> podpisuję sie obiema kończynami pod tym co napisała Benia. nic dodać nic ująć Benia------> 🌼 wielkaś Ty dyszuczko :) Alkazelcer 🌼 a co mi tam ;) podniosę statystyki żebyś się nie nudził :) a teraz trzymajcie się cieplutko, ja idę sprawdzić jak daleko wylądował nasz mistrz Adaś ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wodniackie towarzystwo. 🌻dla wszystkich, którym jeszcze nie złożyłam życzeń 👄. To gadulstwo to chyba cecha zodiakalna, zazdroszczę wam, że macie tyle czasu ja niestety.... tyle go ..nie mam. Jak wspomniałam jestem belferkiem a uczę j. polskiego i mam niestety całe góry a to sprawdzianików, a to materiałów do opracowania.... Niestety ta reforma bokiem wychodzi - może wy macie pomysł jak materiał literacki i językowy upchnąć w dwa lata nauki skoro kiedyś 4 lata wystarczyły z wielkim trudem. Coraz częściej zastanawiam się nad zmianą zawodu, bo w absurdalnej rzeczywistości żle się czuję:( Marzę o wakacjach, ciszy i spokoju. zasnąć i obudzić sie 1 lipca...............:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zalegości mnie sie tu zalegly jakoweś, ale juz nadrabiom Na początek to gorąco mojo idolke Alanisssss jo pozdrowio Potym jo śle zyconka dlo Zodicki wsyściutko co najlypse no tym podole kochaniutko zdrówko scynścio i cego tyko se chces Uuu muse powidzić ze to stwirdzynie Zegarynki trocha ubodlo, zwlacso o tym ze my folsywe i ni sanujo pzyjaciól, nu ale ze my egoistki to trochu prawdo, o Benio to lodnie okryślila my po prostu wimy cego chcymy Nietoperku już się tak nie denerwuj, my takie jaja sobie robimy, ja sie fajnie bawię przy tym i z pewnością Alanisssss też, dajcie nam spokój ;):D:D:D Alkazelcer ty nasz topikowo-szuwarkowo Einsteinie, a ja myślalam że wodniki to umyslu humanistyczne ;) nie bój się tak forum przetrwa dlużej, moje karty mmnie to powiedzialy :D:D:D:D:D Spóźniona witaj wśród nas 🌻🌻🌻 (to na zlość Alkazelcerowi :D:D:D:D:D no nie mogę sie powstrzymać 👄❤️🌻👄❤️🌻 to dlo ciebie Spóźniona jo tyz do jazyków ni mom talenta, a to że jesteśmy uparte i ambitne to tyz prawdo Hej Habanerko jo cie pozdrowio a z cego ty te egzaminki miolo?, przede mną tyż egzaminy 2:( Hej Emkakafe jo zgodla ty polaka ucys :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D No i wielkie Yo dla Alana trzymam kciuki za ciebie i wrrrrrraaaaaaaaaacccccccaaaaaaajjjjjj do nasz szybko Kigana-------> jo to mom tyn jynzor niewyparzony, że heji za nic nie chce sie odkazić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wotajcie! Małysz wygrał wczoraj w deblu;) a dziś w singlu;) I jest pieknie i :classic_cool:...:D ALANISSSSS , Ty mój słodki przetalencie, moje zdanie o Twoim Talencie przez duże T podzieliły i inne forumowiczki - Wodniary:) Uwierz w siebie i w swój talent:)...bo poza ❤️, które jest u Ciebie wielkie i pisać piknie potrafisz🌻 zegarynka:classic_cool: Witaj w doborowym towarzystwie:) Wal tu z pytaniami jak w dym:D - zaprawdę powiadam Ci, nikt Cię nie zignoruje a odpowiedzi spłyną na Ciebie (mniej lub bardziej satysfakcjonujące, ale będą;) ) niczym zimowy snieg na tatrzańskie szczyty...:) 🌻🌻🌻Benia❤️❤️❤️ Moja droga, ile cudownych słów pod moim adresem, :D, płonę jak sztubak:)...ale Nikii jeszcze nie jest moją żoną:( ( Mój rozwód leży w Sądzie...a Nikii przjęła ode mnie pierścionek zaręczynowy, i mam nadzieję, że nigdy się nie rozmyśli i wyjdzie za mnie:) ) jeszcze choć 21 stycznia br. minęło 3,5 roku jak jesteśmy razem...Przy niej wiem co to znaczy Kochać przez duże K...:) nietoperz🌻 nie do widzi i nie dosłyszy, ale o wszystkim wie, i...wcześniej lub później, ale o wszystkim śmiało napisze;) Tak trzymaj duszyczko:D... Alkazelcer [kwiat+serce+buźka(jaka chcesz)+całaresztaemotikonek) dla Ciebie stary... Zauważyłem, czytając Twój ostatni post, że może nie jesteś taki zły, jak na początku myślałem i będą jeszcze z Ciebie ludzie(; ) tu normalnie byłaby buźka z przymrużonym okiem, ale uszanuje to, że nie lubisz buziek) i masz rację, że jesteśmy nie do zreformowania, ani oświecenia, ponieważ lubie piękno, a szaszyzny życia jest tyle na codzień, że taki kwiatek czy serduszko przekazany komuś chociaz wirtualnie i mnie przysparza radości:) SPÓŹNIONA...29.01.....a nie ładniej brzmiałby nick np. Lagrazia, tak po włosku, seksownie, intrygująca i tajemniczo...Ale tak czy inaczej witaj, wiatj🌻 bo towarzystwo tu (poza pewnymi wyjątkami:( ) - wyśmienite jest bez dwóch zdań:) habanerka >>>>>>>😘😘😘 i Ciebie baaaardzo mi bedzie brakowało. Czuję się jak Twój nauczyciel (jam Ci przesyłał na próśbę Twą tabelkę z emotikonami, pamiętasz li Ty?) :D Emkakafe🌻 Hej nie bądź ...niedługo będzie 1 lipca...:) czas tak szybko płynie...😘 na lepsze samopoczucie. Wodni Szuwarek🌻 I nie zalęgły się zaległości w odpisywaniu, ale z powodu jutrzejszego wyjazdu nie jestem już w stanie nadrobić materiału w odpisywaniu:( ;i wrócę jak najszybciej się da:)!!! metalzkudowy :classic_cool: Witaj TU!!!:D Mojito😘 i Ty mi witaj TU w naszym stawie Kigana{kwiat] Jak zwykle superrobota z tabelką:) ach, pani wodnik🌻, proszę bardzo, ja i całą stroniczkę bym pani bez problemu poświęcił❤️😘 isa🌻 no ale w końcu trafiłaś do swoich 😘😘😘 🌻 Sarkana ❤️ - niesamowite muszą być Twoje Pamiętniki. Dzielna dziewczynlka :classic_cool: Wszyscy zaczynaja pisać, ale kończą wcześniej czy później...Ty nie - piszesz dalej -wow:D SUPER!!! {No i 2 stroniczki postów nadrobiłem. Do narka jeszce wieczorkiem ostatni raz:(} \\ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Spóźniona ---> wszystkiego dobrego i dużo 🌻ków, 😘ów i 😍 dla Ciebie z okazji urodzin. Wpisać Cię do tabelki? Może z innym nickiem? Do usług:) Co do nauki angielskiego, to też nie mogę się go nauczyć, nie wiem dlaczego. Z lepszym skutkiem nauczyłam się niemieckiego:) Szuwarku ---> i nie odkażaj swojego jęzorka;), bo wbrew różnym reklamom, sterylność jest niezdrowa i prowadzi do alergii przeróżnych :) Habanerko ---> gratulacje🌻, kiedy następny egzamin? Emkakafe ---> masz nieciekawie, szczerze mówiąc z tą pracą. Mnie się wydaje, po tych kilku latach tzw. funkcjonowania tzw. reformy, że została ona wymyslona w celu totalnego ogłupienia społeczeństwa, bo jak wiadomo, głupcami łatwiej się rządzi. No i powoli są tego efekty :( Alkazelcer, nie dość,że misjonarz, który chce nas na jakąś tam wiarę nawracać, to uczony:P , a w jakiej to dziedzinie?? Statystyka, magister od liczenia różowych serduszek, buziaczków, niebieskich kwiatuszków? No, no, pasjonujące ... nie powiem :P Ale co tam się przejmować jakimiś nieszczęśliwymi Wodnikami, Adam zwyciężył :D Moja mama fajnie sie o nim wyraziła: Taki mały człowiek, a tyle radości wszystkim dał. Dla mnie i tak jest super facetem, obojętnie, czy wygrywa, czy nie, a poza tym obchodzi urodziny w tym samym dniu, co mój ukochany - no to jak mam go nie kochać - platonicznie oczywiście :D Pozdrawiam Szuwarkowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emkakafe--jeśli Cię to pocieszy-również -pozdrawiam znad góry gimnazjalnych wypocin na temat i nie na temat :-) Pozdrawiam Bractwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emkakafe--jeśli Cię to pocieszy-również -pozdrawiam znad góry gimnazjalnych wypocin na temat i nie na temat :-) Pozdrawiam Bractwo!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ co znaczy: Cześć Serca!🌻🌻🌻 Topik spada na łeb na szyję:( Ja nie mogę teraz pisać...pakuję się, ale nie lecę do Stanów na pokaz mody czy sesję zdjęciową (ach jaka szkoda;) )...ale na wieś, gdzie nie ma nawet łączy TPS SA!!!... No więc dzielne Wodniczki do dzieła... Dalej w dysputy i w tany z klawiaturą!!!:D \\ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A nie psywitom siem:P Wodnicq Suwarecq Moja Ty klochanecko❤️ Ales Ty pjeknie Malysowyj mistsowkjij godkij broniela :classic_cool: I mnje tes👄A jaja som tu ni psycietne- takie choby spod Strusia prostlo wyjniete hej:classic_cool:🖐️ Benia----> To cymu Malyso nie witos co?:> A jo na pocuntq to tys myslala ze jo po slunsku godom;):D Jeno mnie pewin klolega lopsytomnil:D:D Nietoperz-----> Niech mnie Niebiosa Same przeklnac racza,gdybym li tak tu miala na uwadze wprowadzac powiedzmysz zamet. Ja jeno na Pierwotnej Mysli swej mialam \"ku pozytkowi azali ku dobremu humorowi Gawiedzi glupocyje plesc\". Hej!hej!:classic_cool::P Alkazelcer-----> buzka dla Ciebie👄 Wrrrrrau alez Ty jestes BEZWZGLEDNY:classic_cool: Normalnie Wujek Samo Zlo:classic_cool: Alez jaki meski❤️ Dzieki,za przypomnienie:*🌼 I oto zalegle pierduszki , co by Nam statystyka ni spodla : ❤️ 👄🌼❤️❤️ 👄 👄 ❤️👄 Spozniona----->Ekspresowo to Ty sie jedynie na Zachodzie nalucys, o ile ekspresowo stamtad do domu nie wrócis... (Nojlepse som zajecia we grupie;)) A wiesz ze ja chce zdawac na anglistyke?:)( i tylko BLAGAM nie pytaj ile sie juz angola ucze...;):P)Acha i tlumacz sobie teksty piosenkowe;), duzo czytaj(Spotlight), w Internecie szukaj (ja znam tylko angielski.pl:)) I duzo rozmawiaj(najlepiej z Native speakerem:)- a jak nie wyjdzie to Mu namolujes hej:classic_cool:🖐️ habanerka🌼 e tam wprawis siem:D;) Emkakafe------> Widze ze nie tylko dla Lucznia;) rzeczywistosc ta Absurdem sie byc zdaje;) Panie Alanie, no niech Pan juz tak mi pisac przestanie, bo jeszcze z wrazenia mi sie cos stanie, o nie;)❤️ Nie mam slów!🌼Tys Chlopok-Zuch:classic_cool: micha----->Twój wrazliwy glust pewni tys mom tForcosciom lurazon, co?:> Aaaa nie psejmujta siem------ od jutra ceko mnie skola--i jus sie cas skuncyl dlo Wos, bom jo tako glupola, ze tylko tera bedzie skola i skola, oj dolos Ty moja dolos😭 No dobra koncem , bo i tak mnie paluchy jus bolom hej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
czesc wodniki, dopiero was zauwazylam, ale pozdrawiam wszystkich serdecznie, ja urodzilam sie 5 lutego wiec jeszcze swietowanie przede mna,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie jest tak źle z tym naszym topikiem, tak prędko chyba nie zginie w czeluści kafeterii;) A że czasem spada - no cóż, tak bywa. Alanie ---> może jak będziesz miał wolne od tej pracy, to znajdziesz jakąś większą wieś i komputer do netu podłączony? Powodzenia :) No i porcja dla Ciebie 🌻😘😍🌻😘😍:D Oczywiście wirtualnych i czysto platonicznych :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
czesc wodniki, dopiero was zauwazylam, ale pozdrawiam wszystkich serdecznie, ja urodzilam sie 5 lutego wiec jeszcze swietowanie przede mna,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość woda
czesc wodniki, dopiero was zauwazylam, ale pozdrawiam wszystkich serdecznie, ja urodzilam sie 5 lutego wiec jeszcze swietowanie przede mna,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Witaj woda-----> czekaj tylko jak 5 lutego zalejemy Cię życzeniami !!! Rozgosć sie w naszym toważystwie jest tu bardzo goraco i wesoło zapoznaj sie ze wszystkimi na ile to jest tylko możliwe.Buziaczki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️ Noo, napiszcie co dziołchy, póki ja jesta jeścze doma;) Jutro już nie bednem Wam topa zaśmiecał mymi dygresyjami:D Malysz już ni lata...wsio co trzeba wylotoł:) {...ech, jak odpuśisz ździebunik, to topik na pyszczycho pada:(} :classic_cool: I dla statycznych: 🌻 ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ 🌻 ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ 🌻 ❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️😘❤️ 🌻 Piknie? I to jak piknie!!!:D :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerko--->gratuluje zaliczen.mam nadzieje ze jak sie skonczy sesja to bedziesz sie mogla pozadnie wyspac😴i wtedy znowu ja bede szybsza,a poki co to nie bede z toba rywalizowac!!!!!!to dla mnie cit za wczesnie.:D Alan_Pol---->masz racje ze nie dowidze,nie doslysze,a wszystko wiem. lubie tez mowic(pisac)jesli cos mi nie pasuje.sorry taka juz jestem!!! zycze ci powodzenia tam gdzie jedziesz i wpadaj do nas bo milo z toba konwersowac🌼 Alanisssss----->wybacz prosze ale mnie to nie smieszy....a mysle ze prawdziwi gorale tez niezbyt wiele by zrozumieli. czy w tym klubie wzajemnej adoracji wszystko sie wszystkim podoba? nic was nie zlosci?czy to napewno topik wodnikow?podobno jestesmy indywidualistami!!!!!????🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
Witam wszystkie panie Wodnik i panów Wodników też :D życzenia dla dzisiejszej jubilatki 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Zodica - wszystkiego najlepszego , oby Ci się spełniały wszystkie mażenia :) Jeszcze raz dziękuję wszystkim za wczorajsze życzenia skierowane do mnie :) 🌻👄 Alan_Pol - dla Ciebie życzenia specjalne :), żebyś wypoczął, świeżym :) ?, wiejskim powietrzem pooddychał do woli :) i wrócił do nas z nowym zapasem energii i zapału do pisania ;) 🌻👄.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
nietoperz ;) - ALANISSSSS to chyba po ślunzku goda a nie po górolsku ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pani wodnik
:0 spełnienia marzeń oczywiście życzę :0 :0 :0 :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ==============================
****************************************************************************************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O do diaska!? ... Muszę częściej pisać, bo nie było mnie dwa dni i już wszyscy o mnie zapmnieli????... Zaczynam oczywiście od życzeń... tych zaległych dla Pani Wodnik, jak i dla Zodicy.. A niech mnie!.. narażę się Alkazelcerowi? Ale trudno... solenizanci, to dla Was ❤️👄🌻. Muszę zacząć od zegarynki... absolutnie nie mogę się z Tobą zgodzić! Wodniczki nie są egoistkami! Myślę, że za dużo i za często robią \"coś\" dla innych... nawet swoim kosztem, czego nietstety ci ostatni nie doceniają! .... A co do przyjaźni, to również pomyłka! W/g mnie przyjaźń, to najcenniejsze z uczuć ( dla mnie porównywalne z miłością ), na takiej bazie zbudowałam swoje małżeństwo. Zaczęliśmy od przyjaźni, potem narodziła się miłość....a gdyby kiedyś nawet ( w co nie wierzę...) miała się skończyć, to pozostanie przyjażń!.. nietoperz, ja także czasami nie \"czaję\" tego co pisze Alanisss i Wodnik szuwarek, ale może my już nie nadążamy za nimi? :D :D :D Wiesz.. starość nie radość... Nie, żartowałam! Mam nadzieję, że się nie obraziłaś? :D :D :D A teras do naszych belfrów... Emkakafe i Micha... Wiecie co? Podziwiam Was! Jestem mamą pierwszaka ( nawet mam \"zaszczyt\" być w trójce klasowej ) i byłam w zeszłym tygodniu na zebraniu rady rodziców z dyrekcją szkoły... I mam wrażenie, że 90% problemów w szkole, to brak pieniędzy. Podstawowy temat... A szkoda... Wiecie co, jeśli chodzi o pisamie pamiętników, to na prawdę podziwiam Was z całego serca ( Sarkana, to głównie do Ciebie!... ponoć Ty jesteś taką wytrwałą \"pisarką\"). Ja oczywiście też kiedyś podejmowałam takie próby, ale miały one zawsze swój początek w jakiś głębokich przeżyciach ( różnego rodzaju..) i trwały tak długo jak dany \"problem\"... A potem szybko zapominałam o pamiętniku, jak burzliwy był jego początek... ha ha ha Zazdroszczę Wam, że jesteście tacy wytrwali i systematyczni! Hebanerko jak tam te Twoje egzaminy? ...są efekty tych nie przespanych nocy?... A jeśli chodzi o Skorpiona VERMELUCHĘ, to życzę jej powodzenia i połamania obcasów.... Lubię ludzi konkretnych, takich którzy nie boją się powiedzieć co myślą , a przy tym nie \"rzucają mięsem\" na prawo i lewo ( jak niektórzy...). Nam Wodnikom chyba czasami trochę brakuje tego typu cechy, bo za bardzo liczymy się z innymi ludźmi ( ... i to kolejny dowód na to, że nie jesteśmy egoistami...) Kigana....ale zazdroszczę Ci tych ferii!!... Ładuj akumulatory 🌻 to dla Lavatory Girl, bo Ona chyba się bardzo stresuje czytając ten top?.... Jeszcze się biedaczka rozstroju żoładka nabawi, bo nudności podobno już ma.... Kończę już, bo się późno robi... Pozdrawiam wszystkich \"nowych\", jak i \"starych\" wodniaków, a w szczególności 🌻 dla Nietoperza, Gofry, Kigany, Sarkany, Alana, Alanisss, Wodnika Szuwarka, Beni, Habanerki.... O Boże mam nadzieję, że nikogo nie pominęłam?...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Zanim położe sie dzisiaj spać to jeszcze na słoweczko. Alkazelcer------>tak nam sie tu rozpisywać zaczynasz,że podejrzewam iż chcesz przejac obowiazki naszego Alana podczas jego nieobecnosci. Alan-Pol----->cieszę sie ,że znalazłeś wkońcu milość taka jakiej szukaleś (choć kręta droga do niej Cie wiodła)i niech tak juz zostanie .Amen. ALANISSSSS----> co do Adasia to cieszę sie ,nie powiem ale już sie tym tak nie entuzjazmuję jak kiedyś .Fajny chłopak z niego i niech lata jak latał do tej pory to mój "gadulec " będzie bardzo szcześliwy (fan totalny Adasia ,zresztą pojechał za nim do Zakopca) nietoperz----------> pewnie ,ze indywidualisci!!!ale moze w towarzystwie samych wodników postanowiliśmy o tym na moment zapomniec. pani wodnik-----> to co uprawia na naszym topikuALANISSSSS to cos pomiedzy śląskim a góralskim językiem to typowy ala` ALANISSSSS język.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość LAGRAZIA spóźniona ....
Hej Wodniki.... dzięki za życzenia i dobre słowo. Nie wiem jak łapiecie się w tym kto jest kim ? Mi to nie wychodzi :( Wróciłam przed chwilą z teatru. To był prezent od mojej Siorki, prawda, że fajny prezent...???? Alan_Pol....masz rację, że, że lepsza Lagrazia....:)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×