Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Cześć! Obudziłam się z bólem gardła! Jakaja--> zaraziłaś mnie! :P Wczoraj sobie pogadałam z Gofrą na czacie, ale dziś to raczej mi się nie uda tam wpaść...zwłaszcza o tej godzinie... Socha--> może jakiś grafik spotkań na czacie ustalimy? :D Giosia8--> wielkie dzięki ! Ja tam nie wierzę w horoskopiki, ale poczytać nieraz lubię, a ten akurat się nawet zgadza:) Wodnik Szuwarek--> wchodzisz na onet, klikasz na górze na czat, potem klikasz na rozszerzenie czatów tematycznych i pokazuje się cała lista na której pod literką \"K\" są \"kajaki\", o których mówiła Gofra :) Kigana--> witaj w klubie partnerko strzelca :) pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich pieknych wodnikow 👄 szuwarku, Gosia8 - ja moze sprawiam wrazenie ze ucieklam ale ja zagladam i czasami choc lapka machne;) mam maly zakaz przesiadywania przy kompie bo moj maz SKORPION juz mi zarzuca ze wiecej na czatach i innych takich niz z nim i dzieciakami:( no wlasnie Gosia mozemy sobie rece podac, ja tez ze skorpionem i to 11lat po slubie:) ale z innym bym sie chyba zanudzila na smierc;) zreszta wsrod moich znajomych mnostwo takich par, a rekordzisci /ciocia z wujkiem/ 34 lata:D czyli nie jest tak zle jak horoskopy mowia:) Benia - slicznie Ci w tym kolorku🌻 evergreen - gratulacje zaliczeniowe, tescik super - puscilam w obieg, i okazalo sie ze nie odstaje od znajomych , sami idioci wokol:D sarkana- moim potworom tez ferie sie skonczyly, fajnie bylo ale niestety od poniedzialku na 8 do szkoly:( z czatem swietny pomysl, mozna sie szybko i lepiej poznac:D czasami az za dobrze;) mysle ze fajnie jest zrobic swoj wlasny pokoik, to jest b.proste, tylko ja nie chcialabym Wam nic narzucac bo jednak za malo sie tu pokazuje:( ale zawsze sluze pomoca:D caluje Was wszystkie i dzis jeszcze zajrze:) 👄 ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Może na początek tabeleczkę rzucę, dawno nie jej było, a chyba odczuwacie pustkę jakąś związaną z brakiem powyższej;) No to prosze bardzo. Oczywiście skróciłam ją do osób odwiedzających nasz topik, pozostawiając na okres próbny te osoby, które udzielały się tu, ale ostatnio coś ich nie ma z jakiegoś tam powodu. Jesli kogoś pominęłam - to od razu meldujcie:) Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Alanisssss .......................13 lutego, 23 lata, woj. śląskie:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie:classic_cool: Fortune – teller ................15 lutego:classic_cool: Mars .............................15 lutego:classic_cool: Isa ...............................16 lutego:classic_cool: :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Isa ---> jakby inni nie mieli nic naprzeciwko;) , to może byś załozyła taki wodnikowy pokoiczek:) , bo już jeden założyłaś i wiesz jak to się robi? :) Jesli miałabyś oczywiście chęci i czas:) U mnie dziś była piękna pogoda, ale ten dzień tak szybko przeleciał,że nawet nie wiem kiedy:( Chociaz jutro jadę do Poznania na takie spotkanie, które organizuje wydawnictwo, z którego mam podręczniki, zawsze to jakaś rozrywka-mam nadzieję:) A dzieci mają rekolekcje całe 3 dni. We wtorek musze zameldować się w kościele w celu dopilnowania zgrai;) by nie rozniosła swym młodzienczym entuzjazmem domu Bożego. Mam nadzieję,że nie będzie tak źle. To narazie tyle, do zobaczenia, dajcie znać co do czatu na tych kajakach:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba wszyscy ogladaja tv albo spaceruja bo nikt nie zaglada:( no nic , sprobuje innego dnia;) pozdrawiam ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochanieńcy! Strasznie dziś jestem zajęta... w dodatku mama okupuje komputer od rana grrr.... Ale może uda mi się wskoczyć na czat :) Raz próbowałam, ale jakaś para tam sobie randkowała :D i im wlazłam w środek rozmowy... hihihhi... U mnie dziś bardzo cywilno-prawnie :( Trza sie kuć niestety... A jutro Łódź :) W czwartek wracam, bo brat ma w piątek przysięgę :) :) :) Jeszcze nigdy nie byłam na takowej imprezie... Już nie mogę się doczekać... i tylu przystojniaków w jednym miejscu...ehhh.. A dziś u Wojewódzkiego mój ukochany kabaret Ani mru mru :D Uwielbiam ich!!! Tofika mogę w nieskończoność oglądać :) Lece na razie, ale wrócę - obiecuję! Papatki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen ---> :) A gdzie Twój brat ma przysięgę? Mój miał w Gdyni, pojechałam z rodzicami maluszkiem wtedy jeszcze. To było latem, pojechalismy do Sopotu i do Gdańska no i port w Gdyni też zobaczylismy. Za duzo czasu nie było, bo do przejechania był kawał drogi przecież. A ja wczoraj byłam w Łodzi, zajęcia jakoś tak szybko minęły, ale droga powrotna .... :P Zanim się rozgrzało w tym autobusie to byłam prawie u siebie, bo kierowca oszczędza:PA w dodatku, nie poczekał aż wysiądę, czy nie zauważył w ciemnościach i ruszył z dworca:0 , musiałam się na niego wydrzeć,że jeszcze ja wysiadam:0 Akurat ten pan nie jest moim ulubionym kierowcą, jakiś taki antypatyczny, na szczęście rzadko z nim jeżdżę. To narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam pięknie u mnie też dzisiaj było pięknie ale tylko przez okno z ciepłego pokoiku. ;););)piękne ośnieżone góry,choć takie trochę za mgłą ale to zwiastun ,że niebawem pogoda sie zmieni.Głowa cos mnie chce boleć więc nie wiem czy na czacie dzisiaj będę.Bez problemu znalazłam kajaki,ale troszke długo się ładuje aplet na onecie,nie uważacie....?:o:o:o Gosia8---------->ślicznie dziękuje za charakterystykę mojego imienia choć jestem tu jedyna o tak rzadkim imieniu to tyle miejsca mi poświęciałaś🌻🌻🌻🌻🌻🌻swoja prcowitościa to ścigasz Kiganę:D:D:D:D Wodnik Szuwarek---------->wiesz czasami z rodzinka to najlepiej na zdjęciu tylko i to jeszcze z brzegu ,zeby w razie czego wiesz....:P:P:P:P:P Nietoperz---------->dzieki za słowa otuchy, bo naprawdę mam z tego powodu kompleksy ale nie mam juz siły w tym wieku cokolwiek zmieniać w tym temacie.Zreszta jakbym nawet sie zdecydowała to tylko dla własnej przyjemności,bo nic innego by mi to nie dało a nie ma też na to kasy ale to juz inna bajka. Kigana--->isa--------> dzieki za komplementy,tyle ich tu wyczytałam ,że jestem niemal cała w pasach. Ale muszę wam coś powiedzieć ...ostatnio kilka moich koleżanek w pracy zaczęlo mnie tak opsypywać takimi komplementami ,ze mnie aż głupio było.W pierwszym momencie pomuślałam,no moim koleżankom to sie chyba upodobania zmieniły:D:D:D:D ale dość tego narazie zmykam bo głowa boli mnie coraz bardziej czyżby mnie tu ktoś zaraził......???????:P:P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam jestem w pracy nie mialam jakos czasu tu zagladac kigana za Twoja rada popelnilam dla nas pokoj na onecie;) jesli Wam sie spodoba to jest do dyspozycji czat.onet.pl pokoj: szuwary do zobaczenia wkrotce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia ---> widocznie Twoje koleżanki zauważyły,że się zmieniasz w pozytywnym tego słowa znaczeniu :) To dobry objaw, tak się mi wydaje:) Isa ---> jesteś wielka 😘😘😘😘😘😘 Dzięki 🌻 Mam nadzieję,że wszystkim się tam spodoba, to znaczy w szuwarach:) Aplet faktycznie trochę długo się ładuje, ale chyba warto trochę poczekać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słuchajcie mam nadzieję, że ta 22.00 jest dzisiaj aktualna? W prawdzie nie wiem jak mi to pójdzie, bo nigdy nie czatowałam... i musiałam sobie na tą okazję nawet instalować javę... no ale zobaczymy!? Z nickem też miałam problem... Zobaczymy jak to nam wyjdzie? .. szkoda, bo coś jeszcze Gosia nie mogła sobie poradzić z tym onetem?... Może drugie podejście zrobimy w tlenie, tu nic nie potrzeba i pokoik można sobie wyrzeźbić?... Wszystko na miejscu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
część wodniaki dziękuję za życzenia, ale niestety nic mi kurcze lepiej. Ponadto, jak powszechnie wiadomo, nieszczęścia chodzą parami. Odebrałam wczoraj dziecko z wyjazdu, zaktarzone, a dzisiaj rajdzik po laryngologach i diagnoza - zapalenie ucha. Suuuupper mam. My-self --- a jak u ciebie? Ide na onet.Zobaczę, czy tam jesteście i czy mi się tam uda być. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie duszyczki!!🖐️ A ja nie mogłam o 22 na kajaki wejść:( a tych szuwar to gdzie szukać Isa?w tematycznych,towarzyskich czy gdzie?:D,chociaż teraz tzn o tej porze to już po ptakach pewnie...:) Ja to mam wejście!godzina duchów minęła a ja przyszłam Wam dobranoc,a może już dzień dobry powiedzieć:D Kigano--->mi tak brak Twej tabelki było a gdy ją zobaczyłam to brrrrr-najstarsza jestem!:(( i to tak naocznie:D hahahhaaha Tak myślę z tym czatem.....fajna to rzecz,ale gdyby tak wyszło ,że Gosi ma być brak-to faktycznie coś na tlenie trzeba zaadoptować:D tylko powiedzcie co jak ,bo się nie znam tu...:( U mnie też dziś piękna zima była-wręcz widokówkowa i tak ma trzymać jeszcze przez tydzień? Idę zobaczyć gdzie te szuwary się ukryły,może jeszcze nie zamknęły podwoi::Djeszcze chwilunię pobędę,może któryś z wodników też w nocnego marka się dziś zabawił:D Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
He he he... jeszcze na chwilke tylko... wychodząc z szuwar zdążyłam zobaczyć że jakis Boski Tomek tam trafił... ehhh ale już trudno... może następnym razem ;) Pozdrawiam wszystkich ciepło - do czwartku kochane! :) A przysięga brata jest w Warszawie :D Dziewczynki wiedziałyście, że germanistke tu mamy? :D Papatki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Gofra! No i przegapiłaś spotkanko!?... Było, ale się skończyło! ŻAŁUJ! A! Dziewczyny, mam prośbę, czy nie dałoby rady przenieść gadki na tlenowy czat?... bo ja chyba będę musiała skasować tą javę, bo mi się cuda dzieją z komputerem... a bez javy w onecie się nie da! Napiszcie co myślicie o mim wniosku.... Mam nadzieję, że rozpatrzycie pozytywnie?! PA PA PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaspane wodnikowe towarzystwo 🖐️ wczoraj nie moglam z wami pogadac na czacie :( bo moj szanowny malzonek byl w domu.a z nim to tak jak z mezem Isy :O :P mam nadzieje ze kiedys mi sie uda tam rtafic :) Evergreen--->podobnie jak ty bardzo lubie kabaret Ani mru mru :) Kube tez wiec mialam podwojna frajde.:)Tofik jest extra ale chinczyk tez jest super no nie ?:D Jakaja--->w obliczu chorob trzymaj sie meznie 🌼 Gofra--->nie lam sie tabelka :) ja tam tez na medalowym miejscu jestem no i co ? :) Benia---> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam zaspane wodnikowe towarzystwo 🖐️ wczoraj nie moglam z wami pogadac na czacie :( bo moj szanowny malzonek byl w domu.a z nim to tak jak z mezem Isy :O :P mam nadzieje ze kiedys mi sie uda tam rtafic :) Evergreen--->podobnie jak ty bardzo lubie kabaret Ani mru mru :) Kube tez wiec mialam podwojna frajde.:)Tofik jest extra ale chinczyk tez jest super no nie ?:D Jakaja--->w obliczu chorob trzymaj sie meznie 🌼 Gofra--->nie lam sie tabelka :) ja tam tez na medalowym miejscu jestem no i co ? :) Benia---> 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy ktos tu jest ???? czy wszyscy przeniesli sie na czat i zapomnieli o topiku ? :( 😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Właśnie wróciłam ze spaceru z moją sunią.:D Pogoda niezła, słoneczko świeci, :) oby jak najdłużej, bo wieczorem zimnica nie do wytrzymania :O 🌻 przykro mi ale nie mam szans na czat na onecie :( 🌻 Sarkano to dla ciebie :) Tak ciężko pracujesz studjując inne Wodniki :D Byłam zdziwiona bo w tym długim imienniku, z którego to wcześniej podawałam imiona, nie ma Beaty. To co znalazłam: 🌻 Beata - jest poważna, troskliwa. Ma duży temperament. Lubi czasem rozkazywać, ale i słuchać. Niezwykle ceni spokój, albowiem w życiu kieruje się głównie uczuciem. Uwielbia przyrodę i dalekie podróże, toteż dosyć często przebywa poza domem. Mimo to jest dobra matka. - szlachetna, dobry doradca, z wielkim poczuciem odpowiedzialności. Lubi wygody życia. -BEATA - to po łacinie \"szczęśliwa, błogosławiona\", czyli osoba, której los sprzyja, której się szczęści i dopisuje dostatek. Beaty są obdarzone wdziękiem, miłe, łagodne; cenią sobie zgodę i z każdym potrafią zawrzeć korzystny dla obu stron kompromis. Imię to uczula również na sprawy materialne, każe dbać o wygody, o to, by naokoło Beaty było przytulnie i zacisznie, by kanapy były miękkie, żeby zapewniona była właściwa temperatura, wilgotność i nasłonecznienie. Jako prawe córy Wenus mają też Beaty wrodzone zamiłowanie do piękna, znają się na sztuce, a często same, oprócz dobrego gustu, mają uzdolnienia muzyczne i plastyczne. Wielką też uwagę zwracają na dobór przyjaciół, bo chociaż są z natury towarzyskie, to nie z każdym (i nie z pierwszym lepszym) będą spędzać wieczory. Imię to chroni przed skrajnościami, przesadą i brakiem umiaru. Tak więc Beaty nie będą ani zbyt chude, ani też przesadnie energiczne czy zamaszyste w ruchach. Chociaż nie lubią zbyt wcześnie wstawać, to również nie przepadają za nocnym trybem życia. Chociaż mają wrażliwe serca, to dalekie są od przesadnej czułostkowości. Nie lubią się też przemęczać ani przepracowywać. Są znakomitymi towarzyszkami życia, ale chętnie wyjdą za mąż za człowieka, który zwolni je od zbyt męczącej walki o byt. - Forma żeńska: Beata Zdrobnienia i skróty: Beacia, Beatka, Becia W innych językach: niem. Beatus, Beata Pochodzenie i znaczenie: łacińskie: beatus - szczęśliwy, błogosławiony Uwagi i ciekawostki: Forma żeńska imienia używana w wielu krajach; Patrz także: Faust, Feliks, Fortunat, Makary, Szczęsny. Charakterystyka osoby: Osoba poważna, troskliwa, szlachetna. Zajmująca się filantropią - w czym całkowicie znajduje upływ swej energii życiowej, a wielki temperament spożytkowany zostaje poprzez to dla dobra ogółu. Osoby te niezwykle cenią sobie spokój albowiem w życiu kierują się głównie uczuciem. Uwielbiają przyrodę i dalekie podróże, toteż dość często przebywają poza domem. Mimo to są dobrymi rodzicami i troskliwymi opiekunami swoich dzieci. Wolą słuchać przełożonych niż sami rozkazywać. 🌻 nietoperku --> jestem, ja z czatu na onecie nie mogę korzystać, ale jest tam jedna osoba zdaje się. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D czesc Gosiu :D ja bardzo lubie nasz topik wiec bede tu zagladala przynajmniej 1 raz dziennie.obiecuje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku bardzo się z tego cieszę :D 🌻 ja mam zawsze otwarte 2 okna, w tym jedno na kafeterii, więc co jakiś czas sprawdzam, czy ktoś cos tu naskrobał :D :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu--ja robie dokladnie tak samo :) wiesz u nas napadalo tyle sniegu ze ta moja mala psina zapadla sie w zaspe hihi. wyobraz sobie jak prychal i szalal po tym sniegu :)jak juz sie troche przyzwyczail.gania za kulkami jak szalony.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moją sunię odkąd spadł śnieg trudno zagonić do domu. Uwielbia ganiać za kijami, pigułami i w ogóle za wszystkim co jej się rzuci. Jest nizmordowana. wszyscy mówią, że tą energię widać w jej oczach. Jest średnigo wzrostu, ma dość długie łapiki, uwielbia biegać. Zauważyłąm też, że kiedy wieje silny wiatr wtedy szalałaby jeszcze bardziej. 🌻 właśnie próbuję wejść na czaty na różnych portalach, po zainstalowaniu wtyczki Java pokazuje się napis : aby wtyczka została uruchomiona, niezbędny jest restart programu Firefox To nie mój komp więc wolę tu nic nie kombinować 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja na tych technicznych sprawach to nie znam sie zupelnie :( jeszcze pare miesiecy temu to mialam problem zeby wogole uruchomic komputer,hihi taka bylam zielona :P ale poniewaz od ponad roku siedze w domu moje dzieci postawily sobie za punkt honoru zapoznanie mnie z kompem. i tak oto sobie radze,a wszelkimi sprawami technicznymi zwiazanymi z ustawianiem,instalowaniem itp.zajmuje sie moj syn (prawie technik-elektronik ):) ja zlozylam obietnice ze nie bede wchodzila w nic czego nie znam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gdyby to był mój komputer to bym pokombinowała i gdyby coś się stała to bym się nie przejmowała, poza tym ja do takich rzeczy potrzebuję instrukcji, wtedy nieźle sobie z techniką radzę hahahaha 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez sobie niezle radze ...nmiem na przyklad obslugiwag pilota tv (jesli nie jest zbyt skomplikowany ):):):) poza tym ciekawostka jest ze w domu poza mna jakos nikt \"nie umie\" obslugiwac pralki,hihihi wszyscy zgodnie twierdza :ze to jest automat ktory musi byc obslugiwany przez prawdziwego znawce! :) paskudy no nie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do skomplikowanego pilota też są instrukcje. Dobrze przynajmniej, że to nie pralka wirnikowa Frania, tylko automat, wrzucasz pranie, wyjmujesz, wieszasz :D Wstaw do lodówki jakieś pyszności, które uwielbiają, a potem powiedz, że tylko ty umiesz ją otworzyć :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkie wodniki!! Kto wie kiedy będzie powtórka wojewódzkiego, bo koniecznie muszę zobaczyć o czym rozmawial z ani mru mru, a wczoraj niestety nie mogłam :( A co do opisu wodnoka to jest bardzo fajny :) i nawet bym się nadawała na takiego jednego, bo mam zielone oczy i rozczochrane włosy (czasami). Co do koloru czerwonego to owszem czasami się pojawia i wygladam jak człowiek, ale to nie moja opinia :P No i t wygrzewanie się na słoneczku nad wodą, coś wspaniałego. Co do pokoiku na onecie to mi się ładuje bez problemu, ale nikogo tam nie ma. Nietoperku co do pralki to to jest świta racja że na tym trzeba się znać. Najpierw segregacja prania, potem te wszystkie proszki i płyny dobrać, co gdzie powsypywać i powlewać no i ile, jaki program nastawić, póóźniej zostaje już tylko wyjęcie rzeczy i ich ewentualna segregacja i wqieszanie. I ty mówisz że to nie jest skomplikowane :P Do tego trzeba cierpliwości, której podobno wodniki nie mają hihihi A z pokoikiem zobaczę co się da zrobić i dam znać jak coś utworzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ha!pomysl z lodowka bardzo mi sie podoba :) tylko nie wiem czy mi sie uda go wprowadzic w zycie bo jestem najmniejsza w domu ,hihi i bedzie przeciez \"sila zlego na jednego\" jak tych glodomorow nie dopuszcze do smacznosci ! hm...moge tego nie przetrzymac z moim nadwatlonym zdrowiem hihi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×