Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

mojego brata :) ale nie jestem z nim w najlepszych stosunkach, więc korzystam z kompa, kiedy nie ma go w domu :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tzn. że się czesto kłócicie? Skąd ja to znam! A on na pewno ma gg zainstalowane :) Ale i tak nie wierzę że jest aż tak źle żeby nie pozwalał ci z kompa korzystać, bo by hasło założył i byś się wcale nie dostała. Pogadaj z nim a ci zainstaluje tlena i będzie można spokojnie rozmawiac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma szans, to coś więcej niż zwykła kłótnia :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I nie zdołałaś go wychować?? Żartuję oczywiście, nie martw się znajdziemy jakiś czat w miare normalny. Ja mam dwa lata niecałe, młodszego a im starszy tym gorszy. Czasami się z mamą śmiejemy że najwyższy czas by sobie babę znalazł :) A tak z ciekawości, próbowałaś coś zainstalować u niego? Bo wszystko można schować i wcale nie musi o tym wiedzieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest komputer na 2 użytkowników, on wchodzi do swojego na hasło, a ten jest dla mamy, żby mogła sobie pasjanse układać :O przypadkiem znalazłam wejście do internetu. Potem usuwam zawrtość historii i formularzy. Nic nie próbowałam instalować.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To powiedz że mama ci pozwolila, ale oczywiście najpierw z nią pogadaj. A na jej użytkowniku spokojnie możesz sobie komunikator tlena zainstalować, on go nie bedzie widział, chyba że odwiedza to konto. Więcej ci nie poradzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
już jest zainstalowany, mama do niego sms na komórkę puszcza

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja nie widzę problemu. Równie dobrze twoja mam może na czacie siedzieć, bo się dowiedziała lub samam odkryła, że to fajne. Nie jest tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy istnieje możliwość, żeby to ukryć, że się było na czacie, czy dowie się tylko wtedy, gdy tam zajrzy. Kompletnie nie znam się na tym :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tego nie wiem, bo nigdy takiego problemu nie miałam, żeby się ukrywać. Ale jeśli i tak czyścisz rejestry to myślę, że to starczy. A rozmowy z czatu nie odtworzy, przynajmniej tak mi się wydaje. To nie tak jak tu na forum. Jak wchodzisz na czat to pojawia ci się czyste okno i dopiero od tego momentu wyświetla się rozmowa, a jak wychodzisz to wszystko znika. Ja na twiom miejscu bym zaryzykowała. Z resztą zawsze twoja mama może z tego korzystać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wielkie dzięki, w końcu co mi szkodzi, gorzej być nie może :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz proszę wszystkie zainteresowane wodniki o wypowiedzenie się na temat czatu na tlenie. Potrzebny jest komunikator tlenu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ja jestem za kazda forma czatowania = wczoraj sie do tego oficjalnie przyznalam:) wiec jesli na onet niektorzy nie moga a gdzie indziej tak, to nie ma sprawy - ja mam tlen:D gosia, jesli wykasujesz historie tak jak do tej pory to brat nie dopatrzy sie Twojego pobytu na czacie dzis sobie solennie obiecalam ze juz nie bede dotykac wieczorem kompa i mam zamiar tej obietnicy dotrzymac bo w koncu glupio sama siebie oszukiwac:D calusy dla wszystkich 👄 👄 👄 ach, a dla zainteresowanych szuwary sa na rulez:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dla zainteresowanej Wojewódzkiego powtarzają w środę o 1:10 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam🖐️ Ojjjj widzę ostro dyskusja rozgorzała nad formą czata hihi Isa--->dzięki że powiedziałaś gdzie te szuwary,bo wczoraj latałam po innych i do głowy mi nie przyszło ,że tam...:( Jest jeszcze WP(wirualna polska)tam też można coś na kształt gg w kilka osób w jednym pokoju .. Ja tlenu nie mam:(,tzn tego komunikatora--poproszę o instrukcje kogoś biegłego:),ale tak krok po kroku,bo jak już pisałam-technipierdoła jestem do kwadratu:D aa i jeszcze Interia...też tam chyba czat jest,a jak nie to wejdziemy na jakiś czat jakiejś stronki i już:):D chyba sie da tak?czy nie? Gosia--->po wymazaniu historii obecności na czacie-śladu brak-więc śmiało:D...a z tym rozmiarem kurna co piszesz to właśnie mnie to dotyczy obecnie:Pbuuuuuuuuuuuuuuuuuuu Idę zobaczyć na te szuwary...cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już wróciłam-nikogo tam nie ma:( tylko wisi jakiś Agent Smith:D,ale sie nie odzywa to chyba nie nasz:D a tu jest ktosik????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
krok po kroku: 1. www.tlen.pl na tej stronce bedzię komunikator i należy go ściągnąć, 2. po ściągnięciu wchodzisz w folder do którego go zapisałaś i otwierasz 3. instalacja - program sam będzie pytał co i gdzie :) 4. koniec instalacji i odpalasz tlena to chyba by było na tyle, mam nadzieję że sobie poradzisz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wleźta na te szuwary! bo zaraz tam korzonki zapuszczę:D a z tym tlenem popróbuję,dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć DZIEWCZYNKI! U nas też tyle śniegu napadało, że chyba skusimy się jeszcze wieczorkiem na sanki! Jest prześlicznie! ...tylko szkoda, że to już marzec i święta za pasem?!... brrr, nie lubię zimnej Wielkanocy! Widzę, że wszystkie nabrałyście ochoty na czaty! Zuch dziewczyny! Ja też chyba bym wolała na tlenie, bo tak dużo prościej, no i dużo szybciej trwa to ładowanie... Pokoik też można nazwać jakoś po naszemu!? A co! Isa - jak tam chobóbsko w domu? opanowane? Trzymam kciuki i wracajcie do żywych.... Gosia - nie daj się, raz kozie śmierć! :D A co do ciuchów, to oczywiście tak jak Wy kitram w szafie to czego dawno już nie noszę... ( tylko nie mam w czym chodzić!...) Mam sentyment prawie do wszystkiego.... zbieram dżinsy z przed kilku lat ( w które nie wchodzę, ale może kiedyś?...), kreacje ślubne, sylwestrowe, no i takie zwykłe też!... Łudzę się chyba, że to się jeszcze kiedyś może przydać!... A kolorki, to podobnie jak nietoperek - czarny, czarny i czarny! A oprócz czarnego brązowy, khaki, zielony... Za modą raczej też nie podążam, bo przeważnie to co może mi się podobać kończy się na rozmiarze 36. Mam ogólnie problem ze znalezieniem sobie czegoś (w/g. mnie ) fajnego... Na pocieszenie powiem Wam ulubione powiedzonko dziadka męża... \" Kobieta powinna mieć trochę ciała...., a nie sama skóra i dziura...\" - okropne nie?! Kończę, bo skończyły się nam ferie i znowu czas do lekcji... :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale macie tempo ledwo co pisały posty poszły na czata ja za ni i a ich juz ni widu ni słychu gadałam sama do siebie:D:D:D:D:D evergreen------->jaka germanistka i kto? Socha ------>ja znowu tlenu nie mam.Mam gg wstęp na wszystkie czaty,skype`a ,ale tlenu nie mam.Ten Twój małżonek to ma powiedzonka hahaharozbawiło mnie ale nie wiem czy by sie mu podobała taka baba jak ja w rozmiarze42 hi hi h ihihi ihih nietoperz------>ja to jak zdecyduję sie juz coś kupić,a kupuję jak juz naprawdę muszę.To zazwyczaj żałuję dokonanego zakupu juz po powrocie do domu. paula wodniczka-------->ja mam braciszka 21 lat młodszego a ten to jest dopiero dożarty:P:P:P:Pteraz jeszcze na dodatek w chodzi w ten głupi wiek. Styczniowy Wodniczek--------->

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zerwało mi polączenie z serwerem i zawisłam:((,teraz znów chwilkę podyżuruję:D Socha a Ty królowa!!i tak predko uciekłaś z szuwar hahahaha-wracaj:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejki.🖐️witam ponownie Beniu--->ja tez jestem 42 :( ale bywam tez 40 :) a kiedys dawno ,dawno temu bylo 36 :O i wiesz mojemu mezowi bardziej odpowiada obecna wersja. Socha--->jak wchodze do sklepu to najpierw ogladam wszystko w kolorze czarnym a dopiero jak nic nie znajde to biore sie za inne kolory. Gofra --->sprubuje wejsc na te szuwary ,czekaj tam na mnie prosze jeszcze chwilke :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No wczoraj na czatach było super :) Z boku, po prawej stronie na tej czatowej stronce jest wyszukiwarka, tam sobie można wpisać szuwary , swój nick, ew. hasło i logujecie się. Myślę,że jakoś ten złoty środek się znajdzie, a poza tym jest jeszcze forum:) Faceci chyba lubią kobiety, które troszkę ciałka mają na sobie. Tylko głupi kreatorzy mody, tv i inne media kreują modę na wieszaki 😡 Ostatnio mierzyłam w sklepie bluzki, które na manekinie to i owszem, ale dla mnie za ciasne, chociaż wcale nie jestem tak bardzo obfita;) Olać to zresztą :P To narazie, lecę na czata, może ktoś będzie :) Papapapa .....:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikogo nie ma :( no trudno. Tabelka też się nie przejmujcie, mogę daty i wiek wyrzucić i zostawić tylko same nicki, albo jeszcze coś dopisać, np. imiona .... Możliwości jest mnóstwo:) Narazie nie chce mi się modyfikować tabelki, bo coś zmęczona jestem:0 Byłam dziś pół dnia w Poznaniu na takim spotkaniu dla nauczycieli, które organizowało wydawnictwo podręzcników, z jakich uczę. Zawsze warto jechać, mozna spotkać znajomych, dawno nie widzianych ( tak, jak było dziś np. :) ). Ale przez wczorajsze czaty do późnej nocy nie byłam w pełnej formie;) :D:D:D:D:D:D Kiedyś też miałam fazę na czarny kolor, ale minęło. Teraz lubię niebieski i wszelkie jego odcienie.Czarny przeszedł mi definitywnie. A wczoraj stwierdziłysmy,że jesteśmy jako Wodniczki tak super, że nasi panowie są nami zachwyceni :D:D:D:D i co Wy na to?? Więc to chyba nie ma znaczenia, jaki rozmiar nosimy;) hihihihihi....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja już się pożegnam, powoli będę zmierzać do łóżeczka:) Miłych snów życzę i do zobaczenia jutro :) 😘😘😘😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo!!! oj!z zasypalo nam ten gdansk ,zasypalo calkiem na bialo,hihi :D jest super! wczoraj bylam z tym mlodszym pieskiem na dworzu i zjechalismy z gorki.ale bylo extra! moglam udawac ze to piesek chcial sie bawic zeby ludzie nie pomysleli ze starej babie to juz calkiem odbilo,haha. Gofro---na czacie bylo fajnie.🖐️ a jak nabiore wprawy bedzie jeszcze lepiej :) Beniu---cos nie tak z facetami ? Kiganko---masz racje nasi panowie sa zachwyceni,haha chociaz moj twierdzi ze musial bardzo nagrzeszyc w zyciu i dlatego ma mnie jako kare za te grzechy! :D czyz to nie slodkie wyznanie ?:P:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×