Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

jakaja --> o AVONIE czytałam zdaje się na topiku \"zakupy kosmetyczne, których żałujecie\" cytat z forum: \"....Nie kupujcie kosmetyków firmy Avon a przede wszystkim kremów, balsamów itp. Przeczytałam tutaj wiele złych informacji na ich temat i powiem wam coś co was pewnie zaszokuje. Moja koleżanka ma znajomą w laboratorium chemicznym w jednej z firm i zawiozła jej 2 kremy, podkład i balsam do ciała Avonu - co się okazało - wszystkie te produkty zawierał największe dopuszczalne normy substancji chemicznych a co wprawiło nas w osłupienie to jeszcze HORMONY też w dużej ilości czególnie w kremach. Jest to związek który powoduje że skóra staje się ładniejsza po zastosowaniu kremu ale dodatkowo uzależnia się od niego i po zaprzestaniu stosowania zaczyna szybko się starzeć....\" w ogóle wiele osób bardzo źle wypowiada się tam o tych kosmetykach Ja też kiedyś ich używałam, ale nie mam zbyt dobrych wspomnień. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, to cenna informacja. co prawda zamówiłam coś tam jeszcze, ale koniec. Chyba najbardziej to uzależnienie przemówilo mi do mnie. Oglądacie Kubę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z Avonu swojego czasu używałam wielu kosmetyków, ale na większości się zawiodłam :O lubię niektóre ich zapachy :) 🌻 o Wojewódzkim zapomniałam i obejrzałam tylko część z Szymonem Majewskim. Myślałam, że Majewski jest bardziej zabawny, ale dowcip miał dzisiaj ciężki :) 🌻 miłego czatowania, szkoda, że nie mogę do was dołączyć :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gosia, a masz inne możliwości, niż na onecie typu gg, tlen? Może się powtarzam, ale trudno. W każdym razie śpij dobrze, miłych i pogodnych snów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim🖐️ Ale mam dzisiaj labę,bo do pracy na 11:D Gosia moim zdaniem też -dość ciężkostrawny był Majewski u Kuby:( i dlatego nie oglądałam nawet do końca-na szuwary poleciałam:D fajnie,że zwróciłaś uwagę na kosmetyki Avonu,też niektóre używam:( i bladego pojęcia nie miałam,że to taka sprawa,buuuuu Kigana,wyobraź sobie,że wczoraj po naszym pożegnaniu poszłam jeszcze spojrzeć na ten topik"pozytywny"i......się wtopiłam do 1.30:D Skąd ja to zdrowie biorę??? hahahhahahahhahaha,bo dziś wyjątkowo na"fleku"jestem po takiej zarwanej nocce:D Jest tu któraś może jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem :) jestem 🌻 ale raniutko cafe szybciej pracowała !!!!!!!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim śpiochom! Jak ja wam zazrdoszcze, też bym sobie jeszcze pospała. Gofra i Gośka jak zwykle na posterunku :) Co do kosmetyków Avonu to nie narzekam. Stosuję krem do twarzy, szampon i niestety balsamy na rozstępy, bo za szybko moje ciało urosło. I muszę się przyznać że nie zauważyłam żadnych nieporządanych zmian.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w każdym razie, jeśli chodzi o AVON to absolutnie nie kupuj tuszu do rzęs - dziastwo, który się kruszy niemiłosiernie, miałam 2 różne i z każdym to samo. Zresztą to nie tylko moja opinia. :( 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja mam ich tusz do rzęs "stylista" ten brązowy i..nic się nie kruszy,jestem z niego nawet zadowolona,ale możliwe że jeszcze za świeży ,bo mam go stosunkowo niedługo..? Paulo wodniczko,Twoja uwaga,że my z Gosią jak zwykle dyżurne...zabrzmiało jak zarzut!hihihi to chyba dobrze,że dbamy by nasz topik nie padł?::P lubię tu wpadać i zawsze ,gdy tylko mam czas -wpadam:D Teraz już niestety wypadam,bo do pracy idę.Nooo ale!mam jeszcze nadzieje się dziś z Wami spotkać:D zatem?...cdn...:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a ja mam ich tusz do rzęs "stylista" ten brązowy i..nic się nie kruszy,jestem z niego nawet zadowolona,ale możliwe że jeszcze za świeży ,bo mam go stosunkowo niedługo..? Paulo wodniczko,Twoja uwaga,że my z Gosią jak zwykle dyżurne...zabrzmiało jak zarzut!hihihi to chyba dobrze,że dbamy by nasz topik nie padł?::P lubię tu wpadać i zawsze ,gdy tylko mam czas -wpadam:D Teraz już niestety wypadam,bo do pracy idę.Nooo ale!mam jeszcze nadzieje się dziś z Wami spotkać:D zatem?...cdn...: PS.obawiam się,że się zdążyłam sklonować:(,sorki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rana najlepiej, bo cafe pędzi jak burza i nie dostaję od tego nerwicy :D 🌻 ❤️ choć teraz już spowalnia yyyyyyyy :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ranne ptaszki :) Gosiu co do produktow Avonu to faktycznie moze z nimi byc cos nie tak.ja stosuje ten najzwyklejszy krem nawilzajacy (nie na zmarszczki czy na cos tam ) bo jestem alergiczka i nie wszystkie kremy moge stosowac :( ten juz sprawdzilam i nic mi sie nie dzieje :) a tuszu nie uzywam bo wogole nie maluje oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ranne ptaszki :) Gosiu co do produktow Avonu to faktycznie moze z nimi byc cos nie tak.ja stosuje ten najzwyklejszy krem nawilzajacy (nie na zmarszczki czy na cos tam ) bo jestem alergiczka i nie wszystkie kremy moge stosowac :( ten juz sprawdzilam i nic mi sie nie dzieje :) a tuszu nie uzywam bo wogole nie maluje oczu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Nietoperku właśnie się zastanawiałam, kiedy tu w końcu zajrzysz :D 🌻 ja używam tuszu, bo niestety mam krótkie rzęsy, choć czarne 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Gosiu 👄 zajrzalam tak pozno bo mam dyzur przy pieskach .(corka na zajeciach ) kiedys zdarzylo mi sie kilka razy pomalowac rzesy ale poniewaz jestem niepoprawna smieszka a naleze do tych co jak sie smieja to -placza:)to wyobraz sobie jak wygladalam :) odpuscilam wiec sobie i juz! a rzesy mam czarne i dosc dlugie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tych rzęs to tylko pozazdrościć :P Gdybym takie miała, to też oszczędzałabym na tuszach, ale niestety :O 🌻 powiedz, a jaki u ciebie śnieg, bo umnie taki jak mąka, nic nie można ulepić więc nawet nie mogę porzucać psu piguł :O 🌻 gdyby jeszcze ta cafe ........ marzenie :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wlasnie rozwiozlam dzieci po szkolach/przedszkolach i udalo mi sie nawet dotrzec do pracy, nie wiem czy to bylo sluszne bo ja mieszkam niby w wawie a w takim miejscu ze mozliwe ze zasypie mi droge do domu:D moze trzeba bylo siedziec i bawic sie z dzieciakami:D jakby nas zasypalo to cala rodzina:D widze ze na tapecie kosmetyki avonu, troche mnie zmartwila opinia o nich, bo moja kolezanka wlasnie sie zrobila konsultantka i mnie strasznie namawia zebym cos kupila:( dalam sie namowic na krem na celullitis /dobrze sie wchlania ale czy efekty sa to nie wiem, bo stawiam ze jakiekolwiek efekty wiaza sie z tym ze sporo schudlam/, taki sztyft na zmarszczki mimiczne = i wlasnie zaczynam sie bac go uzywac;), dwa blyszczki z ktorych zaden nie byl takiego koloru jak myslalam:D generalnie strasznie nie lubie takiego typu sprzedazy, mam wrazenie ze mnie ktos naciaga, zreszta u mnie kupno kosmetykow to zew chwili, konczy sie krem to ide i kupuje nastepny a nie musze przewidziec ze za tydzien czy dwa sie konczy i musze cos zamowic, poczekac, a potem sie okaze ze to nie taki jak myslalam:D przegapilam wczoraj kube:( ale czytam ze nic nie stracilam;) Gofra i Goska to nie zarzut, fajnie jak ja o swoim swicie;) zagladam na topik a tu juz zycie wre:) co do malowania twarzy to ja juz caly tynk klade;) bez makijazu i w makijazu to dwie rozne osoby:D aaaa, jeszcze kinderbal:) udal sie, w przedszkolu dzis dzieci jeszcze przezywaly, prawdziwe wydarzenie towarzyskie:D wszystkie zachwycone, musze pochwalic moja corcie /10 lat/ , organizowala im rozne konkursy i zabawy, chyba mi jakas profesjonalistka w tym zakresie rosnie:D pozdrawiam i caluje 👄 mam nadzieje jeszcze zajrzec:D p.s. jeszcze raz przepraszam za zabojada, nie znam i nie wiem kto to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Iso---mialam przyjemnosc rozmawiac z Suzi69 bardzo mila osoba :) Gosiu---snieg u mnie tez taki raczej nie klejacy :( ale mojemu psiaczkowi to wcale nie przeszkadza.biega za patykiem jak oszalaly zapadajac sie co chwile w zaspy.:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa --> ja też z AVONU upowałam, bo koleżanka jest konsultantką, ale na różnych topikach wyczytałam, że im mniejszy skład, tym lepszy kosmetyk, a sama spójrz na skład kosmetyków AVONU. gratuluję udanej imprezy dla dzieciaków i współczuję odguzowywania domku :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku --> mojej psince też nie przeszkadza i zawsze jest zawiedziona, kiedy mówie, że czas do domu :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×