Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Skoro kafe chodzi jak błyskawica, to coś Wam wkleję - też o facetach poniekąd :D:D:D:D , wczoraj dostałam od koleżanki, może znacie, może nie ..... Wypadki na budowie niestety się zdarzają. W takich przypadkach zgłaszało sie wypadek, po czym na budowę przyjeżdżał funkcjonariusz BHP, który spisywał protokół powypadkowy. Kiedyś przy robotach zbrojarskich chłopki przeciągały pręty zbrojeniowe z wiązki pod nożyce, jakieś 20 metrów po równej drodze. Jeden się potknął i rozbił sobie twarz. Nic wielkiego, obmył się, zdezynfekowałem mu przygryzioną wargę wodą utlenioną i nazad do roboty, ale wypadek trzeba było zgłosić. Wzmiankowany funkcjonariusz BHP pojawił się po dwóch dniach, jak zwykle oszołomiony poczuciem misji. Wezwał poszkodowanego i świadków, przesłuchał, a jakże, i popełnił protokół. Oryginał zabrał, a kopię dostałem do akt budowy. Przeczytałem go i ............o mało nie musiałem znów zgłaszać wypadku... W protokole stało jak wół: PRACOWNIK DOZNAŁ URAZU WARGI WSKUTEK CIĄGNIĘCIA DRUTA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień Dobry ❤️ Kigano --> ale dziś z ciebie ranny ptaszek :D , a co to jest ten Cinabaris, pierwsze słyszę???? :) Kigano przyznaj, że o rzadnej porze dnia cafe tak nie błyska jak rano. :D 🌻 przejrzałam wczorajszy dzień i okazało się, że po południu nikogo tu nie było. DZIEWCZYNY GDZIE JESTEŚCIE?????????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry. Przepraszam zwłaszcza Gosię bo miałam być wczoraj na posterunku. Niestety musiałam wyjść w teren i już nie wróciłam :) A ciągnięcie druta już gdzieś czytałam i bardzo mi się podobało. A czy wiecie że dziś jest Dzień Mężczyzny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość osia8

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to może z tej okazji będziemy milsze i nie będziemy już pisać dowcipów o nich :P 🌻 ja wczoraj zaszalałam i wieczorem zrobiłam sobie maseczkę z miodu, żółtka i paru kropel soku z cytryne - rewelacja. Za to mój pies szału nie dostał od słodkiego zapachu, który usilnie próbowała zlizać mi z twarzy. Cały czas musiałam się pilnować, żeby mnie nie dopadła. 🌻 dlczego o tej porze cafe już spowalnia????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tylko jeden jeszcze na temat facetów. Może znacie, może nie, mi się podoba :) Kukułka Środek nocy. Do domu wraca zmęczony nocnymi libacjami, kompletnie zalany mężczyzna. Otwiera drzwi, cichutko, delikatnie skrada się w przedpokoju, żeby tylko nie obudzić żony, bo awantura gwarantowana. Nagle słychać zgrzyt zegara, wysuwa się kukułka i kuka trzy razy. - O qrwa – myśli przerażony mężczyzna – zaraz wszystko się wyda..., chyba że dokukam jeszcze 8 razy i nawet jakby się obudziła, będzie myślała, że wróciłem o 11:00. Jak postanowił tak zrobił i zachwycony własną przebiegłością położył się spać. Rano budzi go żona. - Kochanie musisz dzisiaj wcześnie wstać. - A po co? Przecież dziś sobota – odpowiada skacowany mąż. - Musisz wstać i oddać nasz zegar do naprawy. - A co się stało? - Coś jest nie w porządku z naszą kukułką. Wyobraź sobie, zakukała w nocy 3 razy, potem zachichotała szyderczo, parę razy beknęła, dokukała 8 razy, puściła bąka, zaryczała jak wół i poszła do łazienki się porzygać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oglądałyście wczoraj IDOLA, jak pokazują kosmitów to dominują tam faceci hahahahaha. Najlepsza była dziewczynka, która śpiewała \"Być kobietą\" co wy na to???? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szczerze mówiąc to pamiętam tylko osoby które się dostały dalej. Nawet Kuba się za bardzo nie popisał, ale moglam coś przeoczyć, bo gadałam na gg z moim facetem. czy któraś z was odwiedza czasami temat \"kochanki\"? Jest tam taka jedna nawracająca, która jest gorsza od naszego Alkazelcera i Lavatory Girl. Tam jest prawdziwa fanka Ojca Redaktora :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
które kochanki, weszłam w szukaj i wyskoczyło mi cała strona tematów/ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
te co mają 379 stron???. przeczytałaś to wszystko????????? :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak, to te. Nie, nie czytałam wszystkiego, czasmi tam zaglądam z ciekawości. Ale ta nawracająca mnie wkurzyła i się wypowiedziałam, ten plokij to ja.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej, dziwczynki czy jest tam ktoś jescze. :O 🌻 Nietoperku, widzę, że ostatnio bardzo zapracowana, co?????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja kiedyś wypowiadałm się na topiku Nienawidzę księży byłam też na tpiku o papieżu, tym co na końcu ma APEL, ktoś wkleił tam ciekawy artykuł albo o papieżu, co w tytule ma przpowiednie, to coś co mnie naprawdę zainteresowało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tam nie lubię się wypowiadać na temat wiary. I nie lubię jak ludzie próbują kogoś o czymś przekonać, od razu dochodzi do kłótni. Jestem wierząca, ale nie do przesady. Chodzę do kościoła, ale na tym się świat nie kończy. Czytałam ostatnio kod leonarda, podobała mi się ta książka. Dużo ludzi zgadza się z jej \"religijną\" treścią, mnie to też zaciekawiło. Jest taka stronka racjonalista.pl, przeczytałam ją i coraz bardziej zastanawiam się jak jest w rzeczywistości z tym naszym kościołem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja też jestem wierząca, nie przesadzam, chociaż uważam, że wiara to każdego osobista sprawa, i że księża źle robią wtrącając się do piolityki. Wogóle denerwuje mnie to co oni ostatnimi laty wyprawiają. Natomiast przepowiednie bardzo mnie interesują, i nie tylko te dotyczące papieża. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciągle jestem :D ale taka tu cisza, dzieczyny ciężko pracują :O 🌻 moja psina już dopomina się spacerku, więc na jakiś kwadrans zniknę :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przeglądam Zdrowie i uroda - w poszukiwaniu ciekawych maseczek :D 🌻 Nietoperku, chyba cię dziś nie zasypało ????????? 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć kobitki! Nie było mnie trochę, a tu takie jaja!?... Powiem Wam, że kiedy czytałam te zaległe stronki to nieźle rżałam... dzieciaki patrzyly się na mnie dziwnie podejrzliwie... Ale się tym chłopom od Was oberwało! To prawda, że my same potrafimy przymknąć oko na swoje wady i \"ułomności\", potrafimy się same z siebie śmiać, a Oni?... Szkoda gadać! U nas dzisiaj pogoda super, świeci słoneczko, ...tylko szkoda, że na termometrze -1 i śnieg na trawnikach! :( A tu przecież wiosna za pasem? :( Nie wiem jak Wy, ale ja mam juz dosyć tej zimy, mam wrażenie, że trwa już z pół roku.... brrrrr! Co do IDOLA, to muszę się Wam przyznać, że jestem zagorzałą fanką tego programu, a Kuba to jego przysłowiowa kropka nad \"i\". W pierwszej edycji jakoś mnie lekko wkurzał, a teras ( chyba po \" Wojewódzkim\"?..) bardzo go lubię... choć czasami potrafi przegiąć!... Dobra, a tymczasem kończę, bo moje pijawki są głodne. \"Zaglądnę\" do Was jeszcze popołudniu... PS. Mojej młodszej pijawce \" kontuzja\" już przeszła niemalże bez śladu ( choć oko azjatycie jeszcze mu pozostało ...), chyba coś jest w tym powiedzeniu, że na dzieciach się goi jak na psie?!...;) C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×