Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam wszystkich bez mała zimowo:( rano było tylko 0 stopni :( a jako stworzenie ciepłolubne zapadam w sen zimowy ;) no ... Vermeer...rozpętałeś burzę ;) kłóciłamym się o każdy punkt prócz chyba 4 ;) łatwo ulegam rozproszeniu :D isa... ja zauważam u siebie podobne objawy co Ty ;) najpierw mówię potem myślę. na forum jest lepiej bo mam czas na zastanowienie się nim przklepię (przyklepę?) to co napisałam:D siódemeczka witaj :) pozdrawiam wszystkie dziewczyny i facetów oczywiście;) Benia🌼 Gofra🌼 Nietoperek 🌼 Kigana Socha 🌼 a resztę dziewczyn uściskam jutro jak zwykle w szuwarkach od 8 do 16 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vermeer
heja wszystkim wzburzonym i zbulwersowanym:D Otórz ku zdziwieniu.... to nie moje "tezy" bo ja nie Luter tylko Vermeer ... nie MOJE tylko zapożyczone z jednej ze stronek z horoskopami a wrzuciłem to tylko po to, żeby oblookać waszą reakcje i ew. odpowiedzi. Coś w stylu psychozabawy na sprawdzenie horoskopowych teorii. Hmmmm dlaczego panowie stąd emigrują...?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nadrobiłam zaleglości w czytaniu i ....... muszę pzryjąć chyba inna technikę. Tyle miałam do powiedzenia, a jak dobrnęłam do końca, wszystko ucieklo :);). Chyba jakieś notatki muszę robić. Ale witam Vermeera i siódemeczkę. No w każdym razie trzymam kciuki za uczących się obecnie pilnie i piszących prace. Pomyślcie tylko, że za 2 miesiące będzie po wszystkim. To już bardzo krótko. Kiganko, ja też pisałam pod presją czasu. Myślałam, że jest to nierealne. Czas uciekła szybciej niż zwykle, niespałam, niejadła, pisałam..... a teraz wspominam to z uśmiechem i rozrzewnieniem. Czasami żałuję, że mineło. Ale wiem co teraz czuję. A i doszłam do wniosku dziewczyny, że zazdroszczę Wam porannych rozmów. Ja mogę tylko wieczorami mieć swój czas przy klawiaturze :). Rano praca, gdzie absolutnie nie wchodzi w grę żadna prywatna, netowa rozmowa. I macie zdjęcia😭 Vermeer - dlaczego panowie stąd emigrują. Bo nie są wytrwali i systematyczni. Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z ranka 👄 dziś zero słoneczka, za to pochmurnie :( 🌻 Vermeer --> tak się składa, że my stronki z horoskopami już przerabaliśmy i każda z nas w jakiś sposób się do treści w nich zawartych ustosunkowywała :) Więc nic nowego tak naprawdę nie napisłeś :P Zresztą Paula już o tym wyzej wspominała, że gdybyś poczytał nasze wcześniejsze wypowiedzi to znalazłbyś odpowiedzi na swoje pytania w ogóle ich nam nie zadając :D hmmm, a panowie być może stąd wyemigrowali , bo mieli dość horoskopów i serwowanych tu przepisów kulinarnych :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heja :P Widzę że wrze bardziej niż w garnku z gotującą się wodą :D Vermeer nie przejmuj się, do bab wodników trzeba się przyzwyczaić, a juz zwłaszcza do nas :P Dziewczyny co wy opowiadacie, oprócz Alana, który wyjątkowo długo tu gościł, było kilku siędzących dłużej jak tydzień :P Macie pozdrowienia od Alkazelcera :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) świeci slońce i jest ciepło! i ani śladu sniegów :) pozdrawiam całą wodnikową rodzinkę.:D🖐️ nie rozumiem co was tak zbulwersowały wypowiedzi Vermeera ? ja przeszłam nad tym do porzadku dziennego ,gdyż jako sprawe juz przerobioną odłożyłam ja na bok.(ponoć tak robią wodnik :) ;) :P ) po za tym nie lubie odgrzewanych potraw a wszystkie zagadnienia poruszone przez naszego \"rodzynka\" już przeciez byly! o czym wiec tu dyskutować?:O milego dnia wszystkim zycze,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) świeci slońce i jest ciepło! i ani śladu sniegów :) pozdrawiam całą wodnikową rodzinkę.:D🖐️ nie rozumiem co was tak zbulwersowały wypowiedzi Vermeera ? ja przeszłam nad tym do porzadku dziennego ,gdyż jako sprawe juz przerobioną odłożyłam ja na bok.(ponoć tak robią wodnik :) ;) :P ) po za tym nie lubie odgrzewanych potraw a wszystkie zagadnienia poruszone przez naszego \"rodzynka\" już przeciez byly! o czym wiec tu dyskutować?:O milego dnia wszystkim zycze,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry Wodniczki! U mnie, nad morzem wspaniale słoneczko od świtu szaleje, a mnie jakiś smutek i zaduma bierze... :( Kigana -------> dziękuję za zdięcia - miło Cię zobaczyć, jak się zmobilizuję do tej skomplikowanej (bo nie znanej mi) czynności, to powklejam moje fotki i też roześlę po zainteresowanych Wodniczkach :D siódemeczka -------> oczywiście nie lekceważ Raka, bo potrafi zemścić się po stokroć - zamknie się w swojej skorupce i tyle go widzieli.. :P Powodzenia! Pozdrawiam Wodniczki, najwspanialsze na świecie! ❤️ ❤️ ❤️ i naszego \"zwiedzacza\" - amatora, też :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie wodniki, a w szczególności nowe twarze w tym stawku. Vermeer, czy już byłeś w szuwarach? Katowice są blisko mnie. No nareszcie odrobina luzu to teraz się rozpiszę :) Mam nadzieję, że Was nie zanudzę. Przede wszystkim dziekuję wszystkim, którzy posyłali mi maile (super) i zdjęcia- dziękuję Paula i Gosia. W czytaniu Waszych wypowiedzi nadrobiłam zaległości, ale wybaczcie, że nie będę się do wszystkich ustosunkowywać, postanowiłam odpowiedzić na pytania Vermeera, Sprowokował mnie trochę, myślę, że przynajmniej niektóre z Was też. Ponadto jest jeszcze bardzo młody, a ja jednak trochę życia i takich różnych doświadczeń mam już za sobą. Jak kogoś zanudzę to niech nie czyta do końca, nie obrażę się. Wracając do tematów to u mnie jest tak: 1. \"zakochuja sie od pierwszego wejrzenia\" - może nie zupełnie, ale ulegam dość szybko tzw. \"zauroczeniu\". 2. \"potrafią w krótkim czasie ocenić człowieka\'- nie wiem, ale mam coś takiego, że albo ktos mi pasuje od pierwszego wejrzenia, albo jest mi obojętny, albo wprost nie lubię kogoś od pierwszego wejrzenia choć nic mi nie zrobił i jeszcze nie udało mi się zaprzyjaźnić czy nawet polubić kogoś z tego ostatniego przypadku. Zazwyczaj okazuje się (po poznaniu), że rzeczywiście są to osoby, których charakter jest dla mnie nie do przyjęcia. 3. \"czasami stawiają się w niedogodnej sytuacji.....\"- tak, to chyba wynika z ogromnego poczucia sprawiedliwości i ogromnej tolerancji... 4. Co do łapania się za wiele rzeczy, to natura poznawcza wodnika, ja lubię wszystko co nowe, lubie słuchac jak ktoś w interesujący sposób opowiada o rzeczach które nawet do tej pory mnie nie interesowały. Nie mam niestety uzdolnień artystycznych, ale chyba duszę artysty w jakimś stopniu posiadam... Co do stabilizacji Vermeer to jeszcze jesteś młody i masz na nia czas, wydaje mi się, żę teraz robisz dopiero rozpoznanie terenu, co chciałbyś robić na dłużej i dlatego tak wieloma rzeczami się interesujesz. Życie Cię zweryfikuje i nie musisz się martwić teraz o to, ale na pocieszenie Ci powiem, że taka żyłka poznawcza zostanie chyba już zawsze. Innymi słowy Z tego wyrośniesz, ale odrobina szaleństwa zostanie. 5. \"zakochują się bardzo mocno...po czym po paru dniach im przechodzi\"- patrz pkt. 1 odpowiedzi. 6. \"często się zakochują i trzymaja to w ukryciu...\"-no cóż ja jestem otwarta i raczej skłonna do okazywania uczuć niezależnie od rodzaju tychże. A teraz odpowiedzi na pytania II serii w temacie sex: 1. zgadzam się, 2. zgoda, że często, ale czy krótko? osobiście lubie długątzw. gre wstępną i jeszcze po kulminacji troche pieszczot. Najbardziej lubię powolne rozbieranie. 3 i 4. dekoncentracja łatwa, ale raczej trudniej w ogóle o skoncentrowanie gdy na głowie milion spraw i milion myśli w głowie...do sexu trzeba miec odpowiedni nastrój, no ale Ty młody jesteś, to nie masz chyba tych problemów...Aha są jeszcze takie sytuacje, że bardzo łatwo zmieniam temat np. posexie spokojnie moge usiąść, zapalić napić sie wina i podjąć dyskusje na teamty zupełnie nie związane z tym co się przed chwilą wydarzyło czy też z uczuciami...Nie zdarzyło mi się jednak,żeby ktoś drugi czuł sie urażony. 5.No to mi sie jeszcze nie zdarzyło. 6. Może troszkę..., ale raczej jeśli partner był cudowny, a noc upojna to nie tak szybko się zapomina... 7. Może te dwa ostatnie punkty dotyczą Panów wodnikó, bo ja tak nie mam. I jeszcze troche od siebie, nie wiem czy to typowe dla wszystkich Pań wodniczek, ale napiszę; 1. Pani wodnik jest skłonna do poświęceń, jeśli nawet sexs nie był udany to za nic w swiecie nie przyzna sie do tego, że cosbyło nie tak, albo, że po prostu kochanek jest do kitu...raczej, żeby nie zranic uczuc mężczyzny będzie to ukrywała. 2. Trudno o dobrego partnera dla tej Pani, jest wymagająca i chyba troszkę egoistyczna w łóżku. Potrzebuje dużo uczucia i delikatności. Jeśli ktoś potraktuje ja zbyt obcesowo raczej nie może liczyc na \"drugi raz\". No to tyle. Kto przeczytał do końca to gratulacje. Pozdrowienia dla wszystkich. Vermer mam nadzieję, że nie pożegnałes się z nami na amen.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodniczki!!🖐️ Vermeer eksperymenciki???psychoteściki??--->wrzuć cosik takiego co by nas zajęło dłużej niż 2 wpisy a i Tobie frajdę dało:):D Sarkana,tak cichutko bardzo Ci kibicuję w Twojej wytrwałości w rzuceniu... i zbieram się ,zbieram się i....zebrać nie mogę:( Gosia,no tak:) faktycznie....jesteś bardzo obecna:)-to tylko ja nie mam szczęścia trafić na Ciebie:(( Kiganko-->mnie również fajnie było Cię zobaczyć,dziękuję-odwdzięczę się w najbliższym czasie:) Jakakja,nooo to tak jest z postanowieniami typu-co napiszę,kiedy i jak-a później(po przeczytaniu trafia szlak):D-też tak mam i bez zapisków ni hu hu❤️ Bardzo żałuję,że nie dysponuję czasem i tym tlenem:(,dobrze że chociaż Wy czasem możecie na onet wejść-habanerko❤️🌻👄:D Która czytała "Kod Leonarda da Vinci" i co o niej sądzi,bo nie wiem czy się brać:):P--wiem,że jest jakiś tam topik odnośnie,ale.....to nie wodniki pisały:D ok,kończę i pozdrawiam wszystkie cieplutko🖐️ aaa siódemeczka witaj!!!!! i rozgość się na dłużej:)Vermeer :D a co do Twego zapytania o facetów to myślę,że zawiedzeni iż nie trafili na topik uległych i pokornych panienek wśród których by się.......i poszli sobie dalej:Da Ty jaką masz teorię?;)?? cdn..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam habanerko nie wiem jakim cudem nie zajrzalam jeszcze raz na topik:( nastepnym razem zaczepiaj na gg lub tlenie , ja mam zawsze ochote na ploty:P a teraz ide trzymac kciuki za kolezanke ktora dzis mgr broni pozdrawiam i wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --> jeśli do 15.00 masz okzję wejść na onet to sie zaloguj, my z Paulą często sprawdzamy czy może Nietoperek się tam pojawiła, więc będzie nam miło. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej to znowu ja. Gofra ja czytałam Kod Leonarda i mi się podobał, ale nie bierz się za niego jeśli nie podoba ci się \"podważanie życia Jezusa\". (Niestety nie wiem jak to określić) No i jeśli nie lubisz sensacji. Ja uwielbiam sensację i kryminały najróżniejsze więc mi się podobała :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie kochane wodniki! :) Wróciłam dzisiaj z Łodzi i jestem wykończona! Muszę się pochwalić, że zaliczyłam wczoraj ćwiczenia z prawa cywilnego :D Ustnie w dodatku, więc stresik mały był... A teraz przerzucam się a niemiecki, bo we wtorek mam koło :( Ehhh... Nietoperku - Jak na razie nic nie ćwierka :( Niby wiosna wiosna.... a mój Amor nadal leniuchuje... Wczoraj zabrał swoje strzałki i miałam nadzieję, że coś z tego będzie, ale ten fajtłapa jak zwykle pudłował albo trafiał nie tam gdzie powinien... Odkryłam w sobie straszną cechę :( i jest mi z tego powodu wstyd jak diabli... Zauważyłam, że przywiązuję dużą wagę do wyglądu faceta... a dokładniej: do jego wzrostu... Może być niewiadomo jak przystojny, ale jeśli jest mojego wzrostu albo niższy to nie dam mu nr telefonu za żadne skarby świata! Wczoraj yyyy... tzn dzisiaj, byłam na imprezie w klubie studenckim (trzeba korzysać z uroków wiosny bo później sesja...) Było hmmm... zarąbiście! :D Teraz troszkę zmęczona jestem, ale co tam, raz sie żyje! :) Tylko dlaczego trafiam zawsze na niskich facetów???? Ehhh... Wiem okropna jestem, ale nic na to nie poradzę... :( Muszę lecieć! Mama mnie woła na kawkę.. Trzeba porozmawiać z rodzicem po 5 dniach nieobecności w domku... A! Cześć Gabka, Vermeer, Siódemeczka :) Super że jesteście! Później przeczytam co tam się działo na forum w ciągu tygodnia! Dzięki za maile :D Paaa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fiu,fiu....ale się cieszę!! już mam weekend:D---pozdrawiam ciepło!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale tu puściutko! Ja też tylko na chwilkę... chciałam poinformować że żołnierz wrócił na 2 dni do domu i muszę mu zrobić miejsce przed kompem.... :( Ale przywiózł ze sobą cały strój żandarma :D Właśnie siedzę w jego karmazynowym berecie :classic_cool: Jak pstryknę pare fotek to Wam prześlę! PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś tak wcześnie, bo potem nie będzie mnie w domu i nie wiem kiedy wrócę, a i tak po wczorajszej harówie jestem wykończona i palcem ruszyć nie mogę :O Dziś następny dzień ciężkiej pracy, więc nie wiem czy dziś jeszcze uda mi się usiąść przy komputerze i czy w ogóle będę w stanie :O :O :O 🌻 Nietoperku --> wypowiedzi naszego rodzynka mnie nie zbulwersowały :D po prostu już znudził mi się dawno temu omawiany temat :O 🌻 Sarkana --> nie napisałaś jak ci poszło? :) i nadal trzymam kciuki za twóją walkę z nałogiem :D i my wszystkie czekamy na twoje zdjęcia :D 🌻 Evergreen --> moje gratulacje, ja nigdy nie zdawałam ustnych egzaminów, na moje szczęście :D we wtorek będę trzymać kciuki :D tylko napisz o której masz koło :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam dodać, że na stronce Kai zamieściłam 3 nowe zdjęcia :D www.kaja20.pupile.com ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):):):):) Mialam nadzieję ,ze dziś chociaz uda mi się być pierwszą ale nie doceniam Gosiu :P:P:P:P:P Przepraszam ,że tak dawno się nie odzywałam ale poprostu ten czas jest nieublagany a ja juz tyle czasu spędzam przed kompem ,że wstyd Przed wczoraj napisałam takiego opasłego post`a jak to robiłam ostatnimi czasy i jakimś cudem ,wpierniczyło mi go Więc postanowilam napisać drugiego:o:o:o:o Mialam juz dość trochę tego naklikane przyjechał facet z zakłądu energetycznego (wymienic licznik) i musiał wyłączyć prąd. Więc ja zmuszona byłam zamknąć kompa i znowu wszystko przepadło. Juz nie chciało mi się trzeci raz za to zabierać a poza tym już najwyższa pora była szykować sie na szuwary :P:P:P:P:P:P:P:P:P Więc jestem dopiero dziś :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D Spisaliście tego dość troche,mam spore zaległości ale nie będę sie do wzszystkiego \"ustawiac\" Qrde jak nie ma mnie tu trzy dni to mam wrażenie ,że już miedzy obcych wchodzę ::P:P:P:P:P:P:P:P:P Witam nowo przybyłych:):):)🖐️🖐️🖐️🖐️ Czekam jeszcze na zdjęcia :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Kogojeszcze nie straszyłam swoimi, bo juz sie gubię :P:P:P:P:P Podrawiam ,życzę miłego dnia myślę ,że jeszcze tu dziś wpadnę,tymczasem muszę jechać (siora ma dziś urodzinki) musze jej jakiś krem \"przeciwzmarszczkowy\" kupić hihihihihiihihihihihih 🌻🌻🌻🌻[🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, a ja mam dzis bardzo duzo czasu, tylko Was nie ma:( no tak weekend Benia ja nie bylam straszona Twoimi zdjeciami;) jak bede w domku to sprawdze czy przypadkiem nie mam Twojego adresu to wtedy przesle moje fotki rany co mi przyszlo do glowy zeby dzis pojsc do pracy:( glupi pomysl, teraz wiem, ale inaczej musialabym isc z dziecmi do cyrku a dla mnie to gorsze niz praca tzn. pojscie do cyrku jest gorsze:D pozdrawiam, jeszcze tu wroce;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pozdrawiam opychając się tortem truskawkowym (dzieło babci) :) Brat ma dziś imieniny... więc lecę PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich w słoneczną choć zimną sobotę :) Myślałam, że może kogoś tu dorwę, ale chyba wszyscy szykują się na idola, który się właśnie zaczyna. Ja niestety do poludnia nie mogłam tu wpaść, porządki wiosenne w ogrodzie mnie pochłonęły, a potem w domu. Mam nadzieję, że po idolu na szuwarach was dorwę :D Do pogadania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula--> a co ty tu robisz? myślałam że do Gdańska pojechałaś na zajęcia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No hej!! Ja mam teraz wolne i nie muszę się męczyć na zajęciach :) A brat był tak dobry i pojechał do znajomych. Jesteś na jakiś szuwarach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wiosennie zakręcone wodniki! :) Wysłałam Wam moje fotki :D Jak ktoś nie dostał to niech sie zgłosi! I oczywiście czekam na Wasze zdjęcia :) Na tych fotkach jestem w stroju żandarma :classic_cool: Trochę ten mundur za wielki.... Na brata także bo w tym wojsku schudł strasznie! Rodzinka zgodnie uznała, że do twarzy mi w karmazynowym berecie :) Niestety jutro brat zabierze go do Warszawy.... A propos - Wojtek podał mi świetną, niezawodną metodę na schudnięcie! Wystarczy tylko robić to co żandarmeria wojskowa :P Tzn: dzień w dzień, raniutko jeszcze przed śniadankiem bieg na 3 km, 10 podciągnięć na drążku, 20 pompek, 50 skłonów itp Mówię Wam - efekty gwarantowane!!!! :) Mój brat zresztą też jest na fotkach :P Dla porównania - bo to mój bliźniak, a nikt mi nie wierzy! He he... no rzeczywiście podobieństwo zerowe... Buziaki! Kurcze, idola przegapiłam....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×