Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Vermeer
Hej Jak wyłączyć subskrypcje, bo dostaje ciągle maile o nowych postach na tym forum, a chce to wyłaćzyć. TO Pytanie do admina tego serwisu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Koncert trwał prawie dwie godziny i był rewelacyjny :D:D:D:D Tłumów co prawda nie było, ale też nie był jakoś nagłośnony i szkoda:( Tyle się mówi,że masze miasto to kulturalna pustynia, ale mało się robi, by coś wartościowego rozpropagować. Siara totalna, zwłaszcza że wstęp był wolny. A są dwie duże szkoły srednie,gdzie francuski jest nauczany .... no ale cóż ..... Stwierdzam po raz kolejny,że uwielbiam takie celtyckie klimaty. Nie wiem, czym to tłumaczyć, ale jak zaczęli grać, to ta muzyka wstrząsnęła mną do głębi, tak bym chciała zanurzyć się w niej i trwać bez końca ..... Grali w sumie prawie 2 godziny, widać było, że oni tą muzyką żyją, kochają ją i bawią się.... szkoda że nie znam francuskiego :( ale może zacznę się uczyć ..... :) No dobra, wystarczy tych egzaltacji, do zobaczenia, idę na czaty sprawdzić, czy ktoś się nie pojawił. Miłych snów 🖐️😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha------->zaraz oczywiście postaram sie spełnic Twoją prośbę :) Ciesze się ,że byłam pierwsza hahahahahahahahahahah;) Kigana-------->fajnie ,że koncert sie udał ,tak w srodku tygodnia sie odchamic nie zaszkodzi :P:P:P:P:P:P Vermeer-------->wystarczy ,ze napiszesz do Moderatora i poprosisz o anulowanie potwierdzenia o wpisach i załatwione :) Szybko i sprawnie, a tytaj proszę adres: Moderator_3@o2.pl Mam nadzieję ,że Ci sie przydalam :D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Vermeer
Njo jasne że sie przydałaś wreszcie sie uwolnie od tych natretnych powiadomień. A jako, ze to mój ostatni post tutaj, to pozdro wszystkim samicom tutaj.... fajne jesteście....ale różnicą wieku sie nie dogadamy :/ Tak wiec nara

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Vermeer --------->ale mnie zasmuciłes ta wiadomością ,bo nawet nie zdązyłam cie poznać ,ani dobrze przywitać na naszym topik ,a z tego co sie zoriętowaam to gdzieś niedaleko siebie mieszkamy :(:(:(:( ale cóz ,życie jest okrótne:(:(:(:(:(:(:( Powodzenia i ciesze sie ,ze sie jednak przydałam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Byłam wczoraj w tym moim nieszczesnym mieszkaniu-remont sie ciagnie jak flaki z olejem,co jeden fachman-to gorszy-ludzie sa straszni-w ogole nie dotrzymuja słowa-mnie by takie cos zeżarło-jak obiecam to na rzesach stane-a dotrzymam słowa.Ile tam jeszcze pracy.To kara dla mnie chyba,nie wiem za co-ale kara.Eystarczyło to skonczyc 2 miesiace wczesniej i dzisiaj bym była naprawde wolna. Nie mowcie tylko do mnie takich oczywistych prawd,bo to jakos nie tak.Moze to była moja miłosc zycia?Tylko ze taka...trudna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! szaro u mnie i pochmurno a nawet zaczyna kropic deszczyk :O zaliczylam juz spacerek z piesami i teraz mam chwilke dla siebie :) nie zadluga jednak bo yeti jest w domu i zacznie chrzakac,kaszlec i prychac jakby mial sie udusic 😠😡 Wodniczko3---każda miłość jest pierwsza,najpękniejsza,najlepsza.... tak sobie powtarzaj a bedzie lepiej!zobaczysz ze to On bedzie póżniej żałował a nie Ty!tylko trzeba troche czasu zeby sie z tym przespac.glowa do gory!-jak powiedzial kat do ofiary ;) chyba juz mi troche lepiej bo znowu sie rozpisalam.;) :P :) Beniu---ja jesli bywam na czacie to raczej tylko do 15-tej bo pozniej mam utrudniony dostep do komputera :) to chyba tyle ,pozdrowionka,papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Na razie pokazuję się tylko, że żyję, ale za 1,5 godzinki zaglądnę tu na dłużej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra już jestem..... a tu cisza?! ..myślałam, że tu będzie czekał organ powitalny.... a tu nic?! :D :D :D :D :D A cha! dzieki za pierwsze zdjęcia!!! Beniu- niewiem dlaczego ( bo przecież opisywałyśmy się z grubsza...), ale zakodowałam sobie, ze masz dłuższe włosy:D!? Kolor się zgadza, twarz również... Rozczarowałaś mnie tylko sylwetką!!!! :D :D :D :D :D :D .........myślałam, że jesteś bardziej \"puszysta\", a tu proszę!!!!!:D :D :D Ciekawe na jakiej zasadzie wyobrażamy sobie innych?.... :) ...uppsssss! ...zaras wracam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witajcie dziewczyny:)🖐️🖐️🖐️ Ja tylko na troszkę bo musze sie zając siostrzenicą ,bo jestem sama z Nia w domu:):):):) i zaczyna mi tu broić nie przeciętnie::P:P:P:P:P Obiecałam ,że będę wcześniej ale nie udało sie bo zaspałam :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P ale i tak tutaj jakas przejmująca cisza:):):):):) Nietoperz -----> wiedzieć to jak znajdę czas to wpadnę na szuwary koło południa:):):):):) Socha-----> co masz na mysli z tą twarzą :P:P:P???????? Włosy od 7 klasy szkoly podstawowej nosze krótkie i im starsza jestem tym krótsze są.Choć co prawda teraz lewą stronę lekko zapuszczem:P:P:P:P:P Co do sywetki to faktycznie wtedy nie najgorzej wyglądałam bo zeszczuplałam wówczas jakieś 6 kg po cięzkiej pracy po kilkanaście godzin dziennie.Teraz powoli wszystko wraco do normy:(:(:(:(:P:P:P:P Pogoda u mnie dzis jak w kaledoskopie to słońce to znów gradi do tego dość silny wiatr,aż nie chce mi sie wierzyć w te prognozy na długi weekend;););) ale może kto to może wiedzieć:):):):):):) Isa------->DZIĘKUJĘ :):):):):) zazdroszcze tego wyjazdu w Bieszczady :P:P:P:P:P:P:P ale może kiedys i mnie ktos tam zabierze ,bylam tam tylko raz na wycieczce szkolnej w ósmej klasie i pamiętam to dość dokladnie . Kenerka w schronisku oparzyła wrzątkiem i miałam serdecznie dość . Ale ogólnie bardzo udana wycieczka:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Na razie uciekam bo mała dom mi roznioesie juz zabrała sie z amoja skromna biblioteczke :P:P:P:P:P:P:P (rządna wiedzy bestia;);););))))) 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Kigano – LIDIO🌻 to dla Ciebie... spóźnione ale szczere.... 🌻Życzę Ci słońca na każdym niebie, smaku, zapachu w codziennym chlebie, ptaków, motyli i chwil radosnych, a w sercu zawsze zielonej wiosny! 🌻 CIĄG DALSZY: Dziewczyny jeszcze raz dzięki za fotki! Paulo- czy na zdjęciach są Twój zwierzak i \"druga połowa\"? :D :D :D isa - nasze dzieciaki są w podobnym wieku?! ...tzn. mój starszy ma 7, bo młodszy 2... Gosiu - rozczarowałaś mnie!!!! ...myślałam, że poważniej wyglądasz!!!!:D :D :D ....ale tak to jest, z nami wodnikam....:D :D :D :D :D :D :D A teras na prawdę uciekam, bo muszę coś upichcić na obiad.... C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, narobilam sobie zaleglosci w czytaniu, nie dobrnelam do konca a juz nie bede Was \"widziec\" przez kilka dni:( sle buziaki i gorace pozdrowienia wyjezdzam w Bieszczady:D:D:D:D to troche lagodzi moj zal;) utrzymujcie topik wysoko pozdrawiam ps. dzieciaki corcia lat 10 syn lat prawie 6 oni tylko wyrosnieci:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Isa ---> przyjemności w Bieszczadach, na pewno będzie pięknie :) Benia ---> jak tam sprawa wycieczki rowerowej :D:D:D:D ?? Pewnie wczoraj- dziś długo na czatach rządziłaś? ;) Mam nadzieję,że mała nie rozniosła Ci domu i się nią skutecznie zajęłas :) No a dziś cały dzień puszczam sobie muzyczkę w irlandzkich klimatach, bo innych celtyckich jeszcze nie mam. Ale kto szuka, ten znajdzie :) A wiecie,że mi się z naszym nowym czatowym kolegą - Uczniem :) fajnie gadało?? :):):):) Bo przez chwilę sami tylko bylismy na czacie, bajeczkę też sobie opowiadaliśmy :D:D:D:DLubię sobie w ten sposób czasem pogadać.... Dziś stwierdziłam,że coniektórych to mózg na dekiel ciśnie i to mocno, w tym mojego dyrektora. Ostatnie dwa dni siedział w szkole ( i jeszcze z nim ze trzy chyba osoby) prawie do północy :0 I nie pytajcie mi się, dlaczego bo ja nie wiem. Mam tylko jakieś niejasne wrażenie, że to wszystko można było zrobić wczesniej. Bez potrzeby tak długiego siedzenia. A na jutro zapowiedział radę - też bez komentarza... no jak juz nasza sekretarka k......mi rzuca to już jest niedobrze. Ale chyba coś w powietrzu wisi, mam nadzieję,że się rozejdzie przez te wolne dni. To narazie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Długo mnnie nie było, bo zaczyna sezon budowlany kwitnąć :) i znowu mam pełno papierów na biurku. Socha ----> a nie napisałam tego w treści?? to czarne to moja ukochana mordusia, a to mniej czarne i wyższe to mój wodnik :) Wiedziałam, że kolejny facet przy nas wymięknie :D Dlaczego jak facet jest wredny to jest wszystko ok, a jak baba zaczyna ironicznie gadać to się obrażają. Nie potrafią zrozumieć nutki sarkazmu w naszych wypowiedziach?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry bardzo! :) swieci sloneczko i jest cieplo a zapowiadali deszcz. wpadlam sie przywitac z rana bo za chwilke zmykam do urzedow zalatwiac sprawy :O jesli mnie nie znerwicuja za bardzo to pewnie kolo poludnia odezwe sie w szuwarach :) usciski :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie, u mnie też słoneczko świeci :D Rano o 6 byłam z psem na dworzu powietrze było bardzo orzeźwiające, od bardzo dawna usłyszałam jak ptaszki świergolą :D 🌻 Socha --> co masz na myśli, że myślałaś że poważniej wyglądam :) ja przedszkole już dawno temu skończyłam :P ::D 🌻 coś mi sie zdaje że zobaczymy się dopiero po wielkim weekendzie, z przyczyn ode mnie niezależnych :( :( :( :( :( [kwiat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Witam słonecznie i dosć ciepło( bo w końcu już jest popołudnie:P) Takie tu pustki dzisiaj :(:(:( czyżby wszystkie na weekend już wyjechalyście...?????? Ja w takim razie zostanę na posterunku a Wy łapcie przygody i później proszę o obszerne spawozdania:P:P:P:P:):):):):) Na szuwarach też wczoraj były takie pustki:(:(:(:( no co z Wami jest? U mnie na tym uropie takie nudy na pudy ,że nie mam wam co narazie pisać ,więc tylko 🖐️🖐️🖐️🖐️i do następnego razu. Mam nadzieję ,że nie będę musiała tylko machać :P:P:P:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja też nie wyjeżdżam, Benia nawet jutrzejszy zjazd sobie odpuszczam, w koncu mam, jak to w wojsku mówią \"cienko\" :D:D:D:D Paula ---> bo kolega wodnik - artysta- samiec :P to widocznie myslał,że my tu go od razu na piedestał wyniesiemy i wielbić będziemy. A my nic, babsztyle jedne hahahahahahha .... Rada na szczęście była krótka, więc rozstaliśmy się na weekend w dobrych humorach. Benia ---> może dziś na szuwarach będzie trochę więcej osób, postaram się przybyć, w koncu jutro nie muszę sie zrywać skoro świt. Gofra ---> doszliście w końcu do porozumienia, dokąd sie wybieracie ? :):):):) Gosia ----> no szkoda,ale moze dorwiesz kompa w jakiś dzień ?? To narazie tyle, do następnego pisania 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam!!! :) Dzisiaj wróciłam z Łodzi i ledwo żyję bo troszkę wczoraj poimprezowałam :D Współlokatorka wyprawiała urodziny :) Był przepyszny tort orzechowy, śpiewy, życzenia, prezenty, a później wypad do klubu i szaleństwa na parkiecie prawie do białego rana :D A także dzisiaj urodzinki ma moja mamusia! :) Więc jest słodko... Właśnie zaczęła czytać prezent de mnie - mam nadzieje, że książka jej się spodoba! :) Dłuuuugi weekend czas zacząć! Witam nową Wodniczkę 3!!!! Super, że jesteś z nami :) Widzę jednak że niektóre wodniki (o dziwo płci męskiej...) czegoś się przestraszyły i uciekły z naszego forum.... Argumentowanie dezercji różnicą wieku wydaje mi się troszkę mało przekonywające... Leń jesteś i tyle!!! :classic_cool: pisać Ci się nie chce po prostu :P Każdy wodnik potrafi się przecież porozumieć z drugim wodnikiem! Zresztą - Twój wybór.... Jak kiedyś zmienisz zdanie to wpadnij na herbatkę i ciasteczka :P Kończę teraz.. ale wrócę oczywiście PA :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wpadłam przywitać się, przesłać uśmiech i do zobaczenia - długi weekend przedem mna w pełni tego slowa znaczeniu:) Życzę wszystkim wspaniałgo wypoczynku kwiatek] do popisania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to pięknie wybierajcie sie na weekendy,odpoczywajcie a ja, no cóż(...) jakos to przeżyję :):):):)Może sie jeszcze jakiś pomysł urodzi kto to wie:P:P:):):)Ze mną to właś iwie jest tak ,ze jak coś zaplanuję to nigdy nie wypali :o:o:o:o tylko spontaniczne odruchy przynoszą jakieś efekty. pogaoda oczywiście jak najbardziej na weekend odpowiednia:):):):) Kigana------>no może faktycznie trzebaby było odkurzyc rower choćby ten od siorki:P:P:P:P Na razie ide bo muszę jeszcze cos niecoś zrobić :):):) 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Aleeee ładny dzionek sie zapowiada!!! :D Pozdrawiam wiosennie :) PS Koliberku ---> a pod jaki adres mam wysłac fotki? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej,hej!kochaniutkie :) życzę słoneczka i ciepełka na te wolne dni :) prosze zazywac ruchu coby sie kosci nie zastały ;) :P :) pewnikiem tu jeszcze zajrze a narazie buziaczki 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam:) Benia ----> jasne, pogoń te pająki z roweru, omieć pajęczyny i w drogę :D:D:D:D A ja zrobiłam w końcu porządki w mojej skrzynce mailowej, ale innej na interii, bo miałam tam 300 wiadomości no i już przekraczałam limit :D:D:D Bo mam zwyczaj nieusuwania wiadomości, tylko magazynowania, ale w koncu przyszedł czas na zmiany :) Może na powrót zaprzyjaźnię sie z Outlookiem czy jakimś innym Increditem?? ;) No to może parę dowcipów, które są plonem moich skrzynkowych porządków: Cichy, podmiejski pub. Atrakcyjna babka podchodzi do baru, daje znak barmanowi, który natychmiast podchodzi do niej. Gdy jest już blisko, kobieta zmysłowo sygnalizuje, że powinien zbliżyć swoją twarz do jej twarzy.Barman czyni to, wtedy ona delikatnie zaczyna pieścić jego gestą, krzaczastą czarną brodę.- Czy to ty jesteś tu włascicielem? - pyta, miękko dotykając jego twarzy dłońmi.- Nooo, nie - odpowiada mężczyzna.- A czy możesz go tu zawołać? Potrzebuję z nim porozmawiać -szepcze, przejeżdzając dłońmi poza brodę, w stronę czupryny.- Niestety, nie ma go - dyszy barman, najwyraźniej podniecony.- Może ja pomogę?- Tak. Chciałabym przekazać wiadomość dla niego - kobieta ciągnie dalej niskim, zmysłowym głosem, wsuwając kilka palców w usta barmana i pozwalając mu ssać je delikatnie.- Powiedz szefowi, że w ubikacji dla pań nie ma papieru toaletowego... Jak zahipnotyzowac = = mężczyznę...? Instrukcja: 1) kliknij na link 2) klikaj na zdjecie, przeciagaj w prawo, w lewo itd. Potem puść. http://www.mxfiles.kneib.biz/drag_and_go_back_spezial.html Miłej zabawy :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przychodzi baba do lekarza:- Panie doktorze, bardzo swędzi mnie między palcami u nóg. - Między którymi? - Między dużymi. Przychodzi roztargniony profesor matematyki do sklepu foto-optyki. - Chciałem wywołać zdjęcia - 9 x 13? - 117! Kiosk RUCH-u - Jest aviomarin? - Nie ma - To trzy plastikowe torby poproszę... Dziewięciu na dziesięciu facetów woli kobiety z dużym biustem. Dziesiąty facet woli tych pierwszych dziewięciu. Chłopak w aptece kupuje prezerwatywy, przebiera w nich, dobiera rozmiary i po kolei wymienia różne smaki:- Poproszę truskawkową, bananową, o i malinową też poproszę... Na co stojąca za nim 80-letnia babcia:- Panie! Będziesz się pan pierdolił czy kompot gotował?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tylko macham 🖐️ i przesylam caluski 👄 Kigano---no,no moja droga :) :D dowcipy i maile pierwsza klasa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×