Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej! Kiganko ---> ale się uśmiałam :D dzięki Ja na chwilkę niestety bo mojego komputra opanowały wirusiska! :O Zaraz mi sie wszystko znowu zawiesi (po wczorajszych 15 resetach dałam sobie spokój :( ) Zna któraś z Was sposób na reklamiarza? Bydle to takie, że już nie daje rady :( Pozdrawiam więc i mykam sie uczyć :( A Trojany szaleją, szaleją....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w 1-majowy dzień :D:D:D:D:D:D:D Na pochdy sie ktos wybiera ????????;););););););) to juz chyba wymarlo ,nie ..?;););) Musze zaraz zmykać wić tez tylko macham chorągiwwką 🖐️ evergeen-------> czy masz na mysli to ,zeby Ci usę relkamy nie pojawiały??????????? Ja używam przegladarki Avant Browser ona mi blokuje wszystkie reklamy i zakazane adresy.Jeśli Cię to interesuje to zasiegne informacji u znajomego :):):):) Pozdrawiam i na razie pa. P.S. Czy będzie dzis ktos na szuwarach ?????????????????????/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich świętujących WIELKI MAJOWY WEEKEND :D ❤️ 🌻 udało mi się dorawć do kompa :D :D :D 🌻 Benia --> nawet nie mam pojęcia czy taki pochód jest w moim mieście organizowany :( ale wiem że dziś u nas jest organizowany dzień kaszanki :O której nie cierpię, fuj! :O :O :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniu -- > nie mam na myśli wkurzających reklam, tylko wirysy, które zaatakowały mój biedny komputer :( Przedstawię Wam moich nowych kolegów: Trojano 1227 (Koń trojański) i jego starszy brat - Trojano 1229, Ich znajomy po fachu - Ncase Spy (również konik..) . A to wyjątkowo uroczy Trojan-gen {Other} ( Robak)... Na koniec najfajniejszy - Apropo2 (Reklamiarz). Cała gromadka odwiedziła mnie wczoraj i tak im się spodobało w moim komputerku, że zostali do tej pory... Co najgorsze - nigdzie im się nie śpieszy :( Tak więc siedzą sobie wygodnie w moim Windowsie, czasem coś zeżrą, innym razem zrobią małe zawieszonko, a jak im się zaczyna nudzić szperanie w mioch plikach to straszą mnie, że np. zaraz wszystkie pliki z kompa zostaną usunięte, albo, że wystąpił jakiś nieodwracalny błąd itp... Taaak... wesoło tu mamy jak widzicie.... Nie wiem jak to dziadostwo usunąć! yyy... tzn wyprosić... Brat w Wawie... on to by wiedział co robić :classic_cool: Ratunkuuuuuu! :( ja juz z nimi rady nie daje!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Nietoperku ---> cieszę się,że Ci się maile i dowcipy podobały:D:D:D:D Doslę więcej, tylko musze zrobić przegląd moich zbiorów ;) Evergreen ---> jak nie masz nikogo znajomego, który by Ci te wirusy wywalił, to jutro kompa pod pachę i idź do jakiegoś sklepu komputerowego, tylko tam spytaj, czy będą robić format, a jeśli tak to niech zawartość pzrerzucą na inny dysk a nie bezczelnie kasują. Powodzenia, a kompa już najlepiej nie włączaj. U nas dziś był festyn w parku, poszliśmy z Postrzeleńcem i jego przyjacielem z rodziną zobaczyć co ciekawego tam jest. Posiedzielismy, wypiliśmy piwko i wyszliśmy z parku. O 19.30 był jeszcze jakiś koncert rockowy, ale ja już zrezygnowałam, oni poszli. Ja już byłam głodna, a poza tym mam nadzieję pchnąć wiadomą pracę o parę następnych linijek, co za moment będę robić :) Benia ---> także na czaty już raczej nie wejdę. Miłego wieczoru, do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję,że to też sie wam spodoba : Facet umówił się z kolegami na polowanie. W dniu polowania wstał skoro świt, ubrał się, wziął broń, wyszedł przed dom, postał chwilę... i stwierdził, że nie pojedzie, bo jest za zimno. Wrócił więc do domu, rozebrał się, wszedł z powrotem do nagrzanego lóżka i przytulił się do gorącej żony. Żona po omacku poklepała go po pośladku i pyta: - To ty? - Yhm, to ja. - Zmarzłeś? - Zmarzłem. - No popatrz, a ten idiota pojechał na polowanie... I coś dla ducha ;) http://www.krassus.in.tarnow.pl/H_MEDYTACJE.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam moje koleżanki :):):) Tego to sie nie spodziewalam ,że o tej porze przyjdzie mi otwierac dzien ;););););):P:P:P:P .......ale cóz przeżyje :P:P:P:P,żertuje oczywiscie. Wstałam w dość dobrym nastroju ogólnym :D:D:D:D:D:D:D do tego pije sobie poranną kawusię i jest OK:classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool::classic_cool: Wczoraj były u nas obchody 150-leciaOSP i było mnóstwo strażaków w galowych mundurach :):):):):):):):):):):):):):)Jaki to był piękny widok jak szło tylu chłopa,trójkami z orkiestą ,poczty sztandarowe. .......ach znów sie rozmarzyłam :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D myślałam,że na imprezce która organizowali też będzie podobnie ale sie pomyliłam :o:o:o:o:o:o:o:o:o:o:oszybciej wróciłam do domciu niż tam zaszłam :P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:P:):):):):):):) ale dobrze mi tak :D:D:D:D:D To tyle co do wczorajszego dnia:D:D:D:D:DDostalam przed godziną SMS-a od Gofry nie dotarła nad morze ale jast w wysmienitym nastoju,jak zwykle zresztą ;P:P:P:P:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D Zajrze na szuwary może tam ktos jest ....?????????;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę i jeszcze udało mi sie nowa stronkę wreszcie założyc :P:P:PD:D:D:D:D:D:D:D:D evergeen----------.daj znac czy pomogło🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie !!!!!!!! Ja już zdązyłam w pomoc drogową pobawić sie ,umorusać a tu co.......????????????!!!!!!!!!!! No chyba jeszcze nie spicie ,bo spanie o tej porze to mój przywilej:P:P:P:P:P:P:P:P:P Jest taki skwar na dworze ,że najlepiej to by było wylozyc sie gdzies na trawce :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D ale trawka to nie solarium i czy warto wystawiac sie na słońce i opalać sie na dalmatyńczyka..?;););):P:P:P To na razie tyle ,odpoczywajcie i choc pomachajcie ,ze żyjecie:D:D:D:D:D:D:D 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
macham ze zyje :)🖐️ pogoda u mnie calkiem przyzwoita wiec spacerujemy z naszymi psiaczkami i dotleniamy organizmy czego i wam zycze :) ;) :P Beniu---jakos nie mam szczescia cie spotkac w szuwarach :( bo kiedy tam nie zajrze to nikogo nie ma 😭 pozdrawiam cieplutko szuwarkowe towarzystwo i do poczytania po wolnych dniach . papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, choć nastroju za dobrego nie mam... W czwartek popsuł się nam komputer :(, tzn sam się nie popsuł .... W najlepsze buszowałam sobie, sprawdzałam od Was pocztę ( no i zdjęcia oczywiście!!! DZIĘKI!!!), a tu nagle bach i wyłączyli nam prąd! Ze dwie godz. była cisza, a kiedy już włączyli, to komputer ani rusz!!! Oddaliśmy go do serwisu ( całe szczęście, że jest jeszcze na gwarancji...) i gdyby nie ta przerwa świateczna, to pewnie mogłabym już sobie znowu pogmerać.... a tak jestem tu tylko gościnnie.:( :( :( ...dlatego nie będę się dzisiaj za bardzo rozpisywać i cierpliwie poczekam do środy:( :( :( :( :( :(....... Pozdrawiam i do nastepnego razu ( mam nadzieję, że już z własnego komp.....) C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dziś wyruszyłam na rajd rowerowy z moimi uczniami, wzięłam też Postrzeleńca, żeby w domu się mu nie nudziło i się dotlenił;) Rajd udany, słońce piekło i poprzypiekało nas wszystkich... Na twarzy mam barwy czerwonoskórej sqaw, może do jutra zejdą - mam taką nadzieję :):):):) A reszta to zobaczymy jutro, jak to będzie, co mnie będzie boleć a co nie;) Jechalismy sobie przez pola i lasy najbliższej okolicy, a dzieci miały mnóstwo energii. Jak jechaliśmy do, pozwoliłam im się ścigać na tych polnych dróżkach, na miejscu - to było spotkanie czytelników bibliotek - też na nogach, gry, zabawy itp. No i droga powrotna ..... też się ścigali :D:D:D:D Dobre, co? Benia ----> szkoda,że zabawa się nie udała, ale może sobie jakiegoś przystojniaka wypatrzyłas ? :) A jak rowerek?? W jakim sensie bawiłas sie w pomoc drogową i jaką to stronę założyłaś ?? :) Zdradzisz nam tę tajemnicę? :) Socha ---> bieda bez tego kompa .... a czy dostałaś ode mnie zdjęcia? Tzn., czy ja je w ogóle do Ciebie wysyłałam, bo nie archiwizuję poczty na koncie i nie wiem .... Pozdrawiam wszystkie Was i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia---> macham że żyję :D i sama tę kawusię piłaś? :D :D :D :D :D mi się wydaję że słońce jest tak samo szkodliwe jak solarium, ale ja i tak wolę słońce :D 🌻 Nietoperek --> to jak były robione wczoraj zdjęcia? :D :D :D :D :D bo do mnie jeszcze nie dotarły :) 🌻 dziś przeżyłam inwazję kleszczy, w ilości 3 sztuki, ale żaden nie zdążył się wbić w skórę mojej biednej psinki :O jutro rano jeszcze raz zrobię jej dokładny przegląd. Ufff mam mrażenie jakby coś po mnie ciągle łaziło :O :O :O koszmar :( :( :( nikomu tego nie życzę. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to ja dziś witam wszystkich o poranku :) Po wycieczce rowerowej czuję się dobrze, tylko twarz nadal ma barwy wojenne;) Może do jutra zejdzie ..... , bo jutro jedziemy z dziećmi na małą wycieczkę do Uzarzewa - kto był?? Ja kiedyś byłam. Mieści się tam Muzeum Łowiectwa. Nie powiem,żebym była fanką łowiectwa i wypchanych zwierząt, ale jadę jako opiekunka z moją klasą. A tak poza tym piszę i pisze i piszę .....:D:D:D:D zobaczymy,czy się wyrobie z tym pisaniem, ale trzeba być dobrej mysli, prawda? Życzę miłego dnia i do zobaczenia :) 🖐️ 😘😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki❤️ i Wodniki, które niewątpliwie tu, do Nas zaglądają, ale by zrobić wpis śmiałości lub inwencji nie mają :P Dziś w moim pięknym miasteczku mgła od rana i tak nie bardzo spacerowo.. ale muszę w końcu wybrać się do mamy... Słuchałam dziś naszych polskich pieśni żołnierskich i stwierdzam, że są wspaniałe (zawsze mi się podobały) i wzruszają mą delikatną duszę - wychodzi na to, że patriotyczną :D :P! Kigana ---------> oczywiście, że się wyrobisz - My zawsze się wyrabiamy:D Socha ---------> to już rozumiem co się stało... Pozdrawiam całe wodnicze plemię :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Kigana --> nie martw się pisaniem i bliżej termin tym szybciej praca się pisze :D znam to z własnego doświadczenia :D 🌻 U mnie pogoda słoneczna, jak dla mnie to za brdzo słońce po oczach daje :) własnie wróciłam z działki, plecki sobie nieźle spaliłam przez 20 min i ciekawe jak dziś będę spała :( Dobrze, ze w domu po południami u mnie już słońce w okna nie świeci i robi się chłodno :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam:):):):):):) Kigana----------> miałam na mysli 107 stronkę :D:D:D:D:D:D:D::D Gosiu ----------->wisze na szuwarach 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ja też macham że żyję ;) witajcie dzewczyny :) Sarkana---> śmiałości i inwencji mam sporo do pisania, ale pochłonęły mnie przygotowania komunijne mojej ratolośli i sama juz nie wiem w co łapki najpierw wsadzić ech ..... Gosia wiem jak te paskudne kleszcze potrafią dokuczyć psinie. masakra co ja mam z nimi latem :(:( najgoresze jest szukanie ich w gęstym futrze stwora. a ja przy lesie mieszkam buuuuuuuuuuuu a tego tam pełno:( Kigana dziękuję za pocztę;) postaci z bajek dziecku nie pokazywałam ;);) Socha a ode mnie masz fotki bo już straciłam rachubę co, komu i ile wysłałam ;) pozdrawiam wszystkich, trzymajcie się pogodnie mimo zachmurzonego nieba :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak za starych ,dobrych czasow jako pierwsza witam wodne bractwo! budzic sie spiochy!!!i opowiadac jak kto spedzil wolne dni :) ile kogo przybylo? ile ubylo? kto sie zaćwierkał?i wogole co słychać? pozdrawiam i do poczytania.papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc wszystkim po tym długim weekendzie. ja nigdzie nie wyjechałam, ale było ognisko wypasione i obowiązkowo z deszczem (tradycja), a wczoraj spacer 1,5 godzinny do domu :) i nic mnie nie boli :D Evergreen spróbuj zeskanować komputer na tej stronie: www.skaner.mks.com.pl/ Jeśli to nie pomoże to dopiero wtedy zrób format, ale nie opłaca się z tym iść do serwisu, na pewno masz jakiegoś znajomego który robił już format. Wyjdzie taniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, mówię Wam....ale fajnie, mam nareszcie swój ukochany, cudowny prawie jak nowy.... komputer! ...mieliśmy małego cykora, ale okazalo się, że to był tylko zasilacz! Nawet nie musieliśmy za nic płacić, bo zrobili wszystko na gwarancji, fajnie nie! :) :) :) :) Szkoda tylko, że nie bardzo mam akurat dzisiaj czas, ale co tam, od jutra będzie lepiej!.... A CHA! Dzięki za pocztę... Kigana???? Ja nie poznaję koleżanki! ....:D :D :D :D ...ja także raczej dzieciom obrazków nie pokazywałam!:D habanerko- dzięki wszystko dotarło! Sarkano - ja nie śmiałambym \"wywalać\" Cię ze swojego komputera!:D nietoperku- ani nas nie przybyło, ani ubyło, ani nie ćwierkaliśmy!...:D. Nie wyjeżdzaliśmy nigdzie dalej, ....trochę byliśmy na działce, trochę pojeździliśmy na rowerach ...czyli totalne lenistwo! ...choć może nie zupełnie do końca, bo musiałam 2-go lecieć do sklepu po proszek do prania ! Moją mlodszą pijawkę tak zsypało uczulenie, że aż żal było na niego patrzeć! .... A ja wydedukowałam, że przecież zmieniłam proszek na \"dorosły\".... I tym sposobem wszystkie Kacpra rzeczy prosto z szafki wylądowały w pralce. Już część zdąrzyłam nawet uprasować, ale ciagle czeka na mnie jeszcze cała suszarka, no i jedno pranie! :( :( :( Ale to już będzie koniec! PS. może jutro \"popracuję\" nad zdjęciami dla Was... {...jak znajdę chociaż jedno to będzie dobrze!?:D...} Pozdrawiam! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) No takie niewinne Smerfy, a co wyprawiają po dobranocce :D:D:D:D:D:D Socho - Moniko: w dniu Imienin życzę Ci dużo radości, słońca, wielu wspaniałych, twórczych i kolorowych pomysłów, pociechy z Twoich \"pijawek\" tych małych i tej większej ;) 😍😘😍😘 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A u mnie leje, no może teraz trochę przestało. Przed południem byliśmy na wycieczce w tym muzeum,ale i tak najlepszym punktem programu była wizyta w Mc Donaldzie i zjeżdżalnia tamże :D:D:D:D:D To narazie, pa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć z samego rańca!! Dziś ja jestem pierwsza, a podobno wpisywanie sie jako pierwszy prowadzi do impotencji :P Socha dlaczego nic nie mówiłaś!! Wszystkiego naj naj najlepszego spóźnionego :P 🌻🌻🌻 (resztę dostaniez pocztą :P) A jeśli powtórzy wam sie kiedyś brak pryndu to radzę odłączyć na chwilę komputer z gniazdka (tak całkiem kabel wyciągnąć). Kumplowi pomogło :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Socha --> 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Najlepsze życzonka, dużo zdrówka i słonka, humoru dobrego, życia kolorowego i wielkich wrażeń przy spełnianiu marzeń! spóźnione ale bardzo szczere 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś mi humorek dopisuje :) A to znalazłam na cafe: skorpion 24 X - 21 XI Ma manię przesladowczą. Nic nie jest w stanie zmienić jego przekonania, że w licznych stałych niepowodzeniach życiowych Skorpiona winien jest zawsze ktoś inny a nie on sam. Ze strachu atakuje pierwszy i od tyłu. Z przyjemnością opluwa wszystkich dookoła. Po cichu dręczy zwierzęta i marzy o posadzie dozorcy w ZOO. Kleptoman i intrygant. Rozwali każde małżeństwo. Własne także. Skorpion ma często braki w uzębieniu. Leń i aspołecznik. Jeśli zrobi niechcący coś pożytecznego - ciężko to odchorowuje. Skorpion często bywa sadystą i wtedy jest dentystą. Wówczas jego pacjenci mają braki w uzębieniu. Znalazłam jeszcze jeden topic dla poprawienia humoru : http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=2006120 http://f.kafeteria.pl/temat.php?id_p=1993855&start=480

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No witam :) po dłuższej nieobecności ale nie mogłam sie tu dostać jakieś chochliki sie wkradły ,nie wiem czy do mojego tylko kompa czy wiecej osób mialo takie problemy;o socha ------>❤️❤️❤️😘😘[😘🌻🌻🌻🌻 to z okazji Twoich imienin wczorajszych :):):):):) z wiadomych już okliczniosci dopioero dziś :(:( Paula ---------->to o skorpinach jest extra:D:D:D:D na szczescie nie znam aż tak bisko żadnego :P:P:P:P Na razie spadam bo musze sie pobawić w piastunkę :o:o:o 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
imieninowe zyczenia tez skladam🌻 macham ze zyje🖐️ Bieszczady mnie nie pochlonely calkiem ale za to praca tak:( nie wiem kiedy przeczytam cala Wasza produkcje:( caluje👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wodniczki i do was się dołanczam, jestem z 27 stycznia i wszystko co piszą w horoskopach mi się przewaznie zgadza ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×