Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Dziś w pracy wymiękłam :0 Na głowie zakończenie studiów, do roboty łażę, a szanowny dyrektor oburzony wręcz, że odmawiam uczestnictwa w cyrku zwanym festynem rodzinnym :P Tłumacze mu jak chłop krowie na rowie, że zapomniałam o formalnościach związanych z powyższym, czyli obiegówką, prace recenzentowi musze też zawieźć, a ten mi wypalił, że obiegówkę mogę w dniu obrony załatwić !!!!!!! Łapy opadają :( a recenzentowi też może prace podrzucę 10 minut przed obroną, niech se chłopak przejrzy, zdąży przecież, po niemiecku napisana, on Niemiec to luzik, nie ?? 😠😠😠😡 No ale cóz, żyć trzeba dalej, zobaczymy co mi jutro wyczadzi, najwyżej zwolnienie lekarskie wezmę i to na 2 tygodnie !! Nawet nie musze nic udawać, jestem wyczerpana nerwowo :P A to wszystko pzrez to,że nie rozesłałam tzw. łańcuszków szczęścia :P:P:P:P:P:P, tylko je wykasowałam i jeszcze nadawczynie opieprzyłam !!!!!! Że mi takie głupoty przysyłają i w te brednie wierzą :P Musze się jakoś uspokoić, bo faktycznie siądę i co będzie ?? :( Postrzeleniec też już ze mną wymięka, chociaż nie widzi pełni moich nastrojów i humorów ;) co się ma chłopak denerwować ;) :P I jeszcze słówko do Evergreen, póki naładowana jestem ;) walcz dziewczyno o swoje, bo takie grzeczne córeczki to mają w zyciu przerąbane. Tak jak w tytule książki: Grzeczne dziewczynki idą do nieba a niegrzeczne tam, gdzie chcą. Co wybierasz???? Powodzenia:) Habanerko ----> ja też nie dostałam tej prezentacji Koliberka ..... A dla wszystkich 😘 .......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny nie wiem dlaczego nie dostałyście prezentacji. Habanerka powiedziała mi dzisiaj, ze posłała wszystkim. Ok moze mnie uda sie posłać. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też nie dostałam prezentacji a myslałam ,że kto jak kto ale uczestnik balangi, to powinien bez proszenia sie dostać:o:o:o:o Mam nadzieje ,ze jutro bedzie lepszy dzień. Dla wszystkich 😘😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam no nareszcie, jeszcez tylko 7 godzin i weekend. Tylko co z ta pogodą? Chyba zadzwonie do przyjaciela i poproszę Go o załączenie machiny od pogody. Pracował kiedys nad takim urządzeniem (jest specjalistą od wymyslania nowych technologii), na którym wybiera sie odpowiednie miasto i żadaną pogodę. Mam nadzieję, że to dopracował i posle do mnie troche słońca. Kigana dzięki za e-maile, zwłaszcza ten ze spokojem duszy podobał mi się. Benia-Ty nie dostałaś??? To już naprawdę nie wiem co habanerka wyczynia. Zaraz Ci poślę. Buziaczki dla wszystkich. Papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️witam całe szacowne grono :) Koliberku---ja też nie dostałam prezentacji :( 😭 PAULO---kochana bardzo przepraszam że nie odpowiedziałam wczoraj ale byłam tak zalatana że nawet nie czytałam wpisów tylko machnęłam że żyje.dziś przeczytałam i oto odpisuję.bardzo sie ciesze że bedziesz w Gdansku ale ponieważ mam dosyć zapracowaną ta sobote to musimy zgrać czas i miejsce wtedy moze uda nam sie spotkac choc na godzinkę :) :D a apropo zakalca...czy zamierzasz piec ciacho? ;) :) napisz prosze gdzie i o ktorej a ja zobacze jak to u mnie wyglada czasowo i dam Ci znać :)pozdrawiam milego weekendu życzę,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Hej wodniki i raki! Dzisiaj ładny dzień, dobry humor, bo wiele planów na weekend. Wpadam na topik, a tu ożywcza atmosfera, każdy w ruchu gdzieś zabiegany, przeciska się to przez wbijane literki. Gdzieś tam impreza, gdzieś tam wrażenia, gdzieś egzaminki, gdzieś obrona - życzę wam wszystkim powodzenia szczególnie na obronie i egzaminkach! Dodaję, że nie mam pojęcia kto to szanowny pan Gązo, z racji mojego krótkiego pobytu, ale podejrzewam, że to mąż-rak jakiejś żony-wodniczki:):) Pozdrawiam Nietoperka. Koliberka, Kiganę, Evergreen, wodniczkęksiężniczkę, habanerkę, Benię, Gązo lub Gąza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! 🌻🌻🌻 Ja znów tylko na chwileczkę... Ciężko pracuję, ale już widzę efekty i jestem zadowolona :D Niestety zaczęłam popalać... od kilku dni... więc proszę o \"kopniaki\" ... bo czuję się z tym źle... więc nagadajcie mi ile wlezie... może się opamiętam... Nikt jeszcze nie wie o mojej porażce - mam nadzieję, że to chwilowa słabość i minie... zanim rozpalę się i dojdę do \"normy\"... :( i ktoś mnie przyłapie... i będzie szydził..., a ja się zbłaźnię... Jestem jednak niekonsekwentna... i nie podoba mi się to! Pozdrawiam, i miłego dnia życzę!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kurde!! jak to nie dostałyście??? wysyłałam wszystkim :( własnie teraz jestem nawet w trakcie instruowania naszego kolegi jak to otworzyć, a wysłałam wszystkim hurtem:( ja sie tak nie bawię:( już nic nie wysyłam bo nie dochodzi albo dochodzi w podwojonej ilości:( pozdrawiam wszystkich mimo małych perturbacji z kompem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak...Paula sobie przyjechała i teraz juz tez odjechała w sina dal-zostawiajac mnie sama na rozdrozu i z oczami na zapałki...????Ale jest fajna,ten jej mateusz tez-szkoda ze tak krotko pobyli-ale praca praca i sie jej nie wybiera.W kazdym razie nawet na VooVoo sie zbytnio nie zrzygała;-))nawet sie jej podobało.Teraz pojechała pisac koło-wiec trzymajcie kciuki. A u mnie-sama nie wiem co,niestety lub stety sama juznie wiem-to jest zabawa nadal z Koziorożcem.Chyba zajełam sie teraz wyłącznie terazniejszoscia-i jakos mi jest dobrze.Pozyjemy-zobaczymy. dobra zaraz ide do fryzjera-to bede bardziej znosna. Trzymajcie sie-jeszcze jutro aby przezyc dzien w pracy i oki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oddali neostrade!!!!!!!!!!!!!:D:D::D:D:D:D:D:D:D macham 🖐️ zyje!!!!!! nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie;) w koncu ze trzy dni mnie nie bylo;) ide teraz czytac zaleglosci bo jutro imprezka wiec znowu sie nowe narobia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przeczytalam zaleglosci:) gazo ----> igloo na grenlandii jest ok;) co prawda ostatnio mialam lepsza propozycje...:P i musze sie zastanowic bo ta solidarnosc kusi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Sarkano ---> pogięło Cię Kobieto ??!! 😠 Tyle wytrzymałas i co ?? Pomyśl sobie o Twoich płuckach, które powoli zaczęły się odbudowywać, a Ty uszczęśliwiasz je kolejnym balastem ?? 😠 Miejże litość nad Twoim sercem, które musi tak ciężko pracować ..... Sarkano, nie obraź się, ale naprawde tak dobrze Ci szło, wywal te fajki w cholerę, zakop je w ogródku, czy doniczce .... Jutro jade do Łodzi, egzamin, obiegówka :P trzymajcie kciuki, by wszystko poszło zgodnie z planem :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich. Asia nawet na mnie nie narzekala i tipsy ma całe, włosy tez nawet sie utrzymały na miejscu. A ten jej nos to wcale nie taki wielki, pomimo że pół sceny zasłaniał :P Nietoperku mój kochany nie będę ci przeszkadzać jeśli bardzo zabiegana jesteś. W przyszłym tygodniu tez będę w Gdańsku więc zaplanujemy na spokojnie spotkanie. Oczywiście nie będę piekła, zeby nikogo nie otruć. To by było na tyle, lecę się odprężyć do wanny :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gązo nie pochlebiaj sobie nie jesteś ostatni z gatunku męskich uczestników tego forum zatem nie zawłaszczaj sobie wszystkich uczestniczek tegio forum evergreen nasz zakład nadal aktualny mimo iż mam wrażenie że uznałaś własne zwycięstwo zafrasobliwy wodnik chociaż dla niektórych rak nie zawsze ma czas na przyjemności Koliberku czy ja mógłbym dostać jakies fotki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wam! :) poranek u mnie raczej pochmurny :( ale mam nadzieje że sie wypogodzi bo mam dzisiaj ful biegania :O i to raczej na wolnym powietrzu :( Paulo---napisz mi prosze kiedy i gdzie bedziesz w Gdansku za tydzien a napewno sie spotkamy!!! :)ja niestety też mam dwie lewe ręce do pieczenia ciast więc załatwimy sprawę np. browarkiem ;) :) co Ty na to? :D Kigano---trzymam kciuki az mi palce zbielały :);)dasz radę!!!! Sarkano---nie popełniaj tego samego błedu ktory ja popełniłam !!!(😭jak nie palisz to nawet nie smakuj jednego w myśl zasady że to niby jeden nie zaszkodzi :( od tego sie zaczyna powrót do nałogu!!!wiem co mówie bo ja też tak zmarnowałam 3 lata nie palenia!!!bądż wiec silna jak nikoret;) :P :) i wywal to paskudztwo!!! pozdrawiam wszystkich i zmykam papa :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam 🖐️ Koliberku----->dziękuję pięknie za prezentację!! jest genialna!:D,tym spodobem zdublowały mi się fotki i mam teraz caaały folder wodniczek:D-te podpisy w chmurkach!! hahahahahaahaha Kigano--->również trzymam kciuki i wiem,że będzie sehr gut:D:P-dobrze napisałam??:D Enta...coś:(-sorry,za dziwny skrót nicka,ale...udzielaj się częściej to może zapamiętam -nawet pomimo innych zajęc-poprostu bądź!hihihi-pozdrawiam i kibicuję Waszemu zakładowi z evergreen!-oczywiście za nierozstrzygniętym rezultatem;) Sarkano!!! zgodzisz się chyba ze mną,że jeśli nie CHCESZ palic-to ..nie ma takiej możliwości byś paliła:)-pomyśl o tym.....!,bo wiesz....tzw silna wola niekoniecznie ma tu rację bytu,raczej sama WOLA-więc....??? Nie chcesz? to kto Cię zmusi?? O innych aspektach nie wspomnę,bo to już usłyszałas(przeczytałaś,hihi) Każda chwila jest odpowiednia na taką decyzję,więc uczyń by było to TERAZ :) Masz już doświadczenie,że potrafisz się obyc...więc niech fajka Tobą nie rządzi:)chyba ,że postanowiłaś inaczej......:(-tyle:D U mnie truskawki po 5,50 i coraz gorsze:D Może jest ktoś?? to idę na dyżur na szuwary:)pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ENFANTERRILBE---->o kurcze! to wcześniej to nie był nawet skrót a profanacja:D:D:D-sorry...teraz chyba dobrze...?:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Mam teraz bardzo stresujący tydzień bo przede mną jeszcze jeden egzamin (prawo administracyjne - straszna kobyła, czysta pamięciówa i do tego całoroczny więc siedzę w książkach i zeszytach praktycznie cały czas :( ) a egzam z międzynarodowego był... okropny (dziwiłam sie jak starsi studenci mówili, że zawsze oblewa go 70% roku, myślałam, że przesadzają troszeczke... teraz już wiem co mieli na myśli mówiąc, że ten egzam jest \"nie do zdania\" :( no ale poczekamy - zobaczymy... Enfanterrible --> miło Cię widzieć :) Habanerko - oczywiście zdjęcia doszły wszystkie, tylko myślałam, że Koliberek przesyła jeszcze jakieś inne dlatego ją też poprosiłam :) A poza tym mam jakieś głupkowate problemy z pocztą i załącznikami (znowu trzeba będzie uśmiechnąć się do sąsiada informatyka ;) Tak to jest jak sie rodziców zostawi sam na sam z komputerem :P A propos -- pogodziłam się z mamą :D w środę przed wyjazdem do Łodzi. Wszystko już ok a nawet bym powiedziała lepiej niż było :D Wyjaśniłyśmy sobie pare spraw, były obustronne przeprosiny i nawet przyznano mi racje :) Uścisków było co niemiara.. ehhh lubię happy endy... Takie szczera rozmowa to jednak jest dobra rzecz :) Kiganko - dobrze to ujęłaś z tymi grzecznymi dziewczynkami :D Trzymam kciuki za ten egzamin! Dziękuję wszystkim za maile - ale sie uśmiałam :D Pozdrawiam serdecznie i lecę się edukować dalej... PS Widzieliście wczorajesze Opole? Mnie sie Mezo podobał bardziej od Brodki, a braci Golców to chętnie przesunęłabym z trzeciego miejsca nieco niżej... Moim zdaniem tam powinien być Mietek Szcześniak :) albo Marysia Sadowska. A co sądzicie o Zakopower? Dla mnie bomba! :D No lecę bo czasu coraz mniej....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana trzymam kciuki!!!!!!!!!!!!!!!!!! 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Jest nieźle ale bywało lepiej :o:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć i czołem:D:D Sarkana... :( pomyśl że zawiodłaś tych którzy na Cibie liczyli. może to Ci pomoże przełamać i pokonać nałóg. ale najbardziej szkodzisz sobie. hmm... wymadrza sie ta co nigdy nie paliła:D no cóż ale mam za to inne nałogi :classic_cool: evergreen ja w przeciwieństwie do Ciebie (co prawda uczyłam sie też dobrze;) ) byłam niezłym ancymonkiem ;) i do dnia dzisiejszego moja mama twierdzi że łatwiej jej przyszło wychowanie dwóch synów niż mnie jednej ;) ale co tam ....:D:D grunt to się nie przejmować ;) Kigana jak egzamin?? już mnie kciuki bolą od trzymania!! Siedemnastka lutowa pozdrawiam:D enfaterrilbe... witaj duszo marnotrawna;) gdzieś sie podziewał tyle czasu? Benia co jest?? kurde nie odzywasz sie kobieto!!:( nigdzie Cię dorwać nie mogę buuuuuuuu. u mnie truskawy po 6 zł i to całkiem fajne :D jestem dzisiaj bez nadzoru więc......... hulaj dusza!! witaj świecie netowy :D:D:D:D:D odwiedzę Was dzisiaj na szuwarach ;) pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej u mnie też truskawki po 6 :) Właśnie sie nimi objadam :P Teraz zmykam bo na chwilunie tylko kompa włączyłam Myślicie, że tata zauważy, że zjadłam pare truskawek z jego porcji? ;) Eeee nie zauważy... :P Mykam ale wcale mi sie nie chce... bo to jest tak kochani, że ludzie są na ogół leniwi... Studenci teoretycznie też są ludźmi... ale ich ta zasada nie dotyczy! Bo.... studenci są leniwi zawsze! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mówię Wam,że zdalam :D:D:D:D Dziekuje za trzymanie kciuków 😘 Niedawno wróciłam, więc jestem padnięta, jeszcze chwila a będe musiała po dowód sięgnąć, by sprawdzić jak się nazywam :P jutro więcej napiszę. Miłej nocy :) 🖐️😘🖐️😘🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana !!!! niech będzie mi pierwszej dane pogratulować!! jak teraz powinniśmy Cię tytuować??;) teraz na zasłużony odpoczynek kobietko:D:D pozdrawiam wszystkich obecnych i nieobecnych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień bardzo dobry! Kigano----GRATULACJE!!!!🌻od Królicy też :) Evergreen---zawsze najlepsze są momęty pogodzenia :)...i to nie tylko z Mamą ;) pozdrawiam wszystkich i trzymajcie sie cieplutko w tą nie najcieplejszą letnią niedziele. papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry !!!:):):):) Kigana --------->wierzyłam ,ze tak to sie skonczy bo inaczej poprostu nie mogło być:D:D:D i oczywiście gratulacje i 😘😘😘😘 Teraz to Ty jestes już dla mnie mega mgr.:D:D:D:D ciesze sie ,ze mam takie zdolne koleżanki. Zaczynam wrecz podejrzewać nawet ,ze ja to chyba nie jestem prawdziwym wodnikiem ,coś się chyba komus pomylilo w metrykach.Zreszta mówiłam wczoraj o tym z Habnanerką :):) Habanerko-------->dziekuję 😘😘🌻🌻 Koliberek--------->prezentacja dziewczyno jest pierwsza klasa:):) musisz mi troche wyoslić jak to sie robi ,bo chyba mam gdzieś ten program (a zresztą kiedys był ) to może też bym troche poeksprymentowała //mysli. Sarkano-------->kopniaki ...? a myslisz ,ze to by cos pomogło ,nie sadze.Niekonsekwencja też nie jest mi obca ale mnie na szczeście problem tytoniowy nie dotyczy wiec zdecydowanie łatwo jest mi mówić na ten temat.Chyba nigdy nie zrozumie prawdziwego nałogowca ;););) Teraz za Ciebie bede trzymać kciuki ,żebyś sie tak łatwo nie poddawała. Apropo`s podesłałąbys wkoncu fotki z tą niekosekwentną wodniczką ,co ....?????????;);););) SIEDEMNASTKO LUTOWA -------->przepraszam ,ze dopiero teraz ale dziekuję za pozdrowienia:):):):) 🌻🌻🌻🌻 isa------->jak Ty wytrzymałaś te trzy dni bez neostrady :D:D:D:D??;);) ciesze sie ,że jesteś znowu z nami . paula wodniczka i wodniczka 3---------->prawda,ze to fajnie jest sie spotkać z kimś z kim sie pisze tylko w necie ;););)???????? Mama nadzieje ,ze się nie rozczarowałyscie co do siebie ;););)???? Ja to ogólnie troche zgasłam w bespośrednim kontakcie .Tu uchodze za gadułe ale w rzeczywistosci taka nie jestem :(:(:(:( ( a moze to było z goła inna przyczyna mojego niegadulstwa //mysli enafanterrilbe-------> no chłopieTwoje szczeście ,że sie pojawiłeś bo evergeen chetnie by wystawiła Twoje gacie na widok publiczny :D:D:D:D oczywiscie mokre ;););) evergeen------->mam jakieś dziwne przeczucie ,ze ty nie należysz to tych niechlubnych 70 % i niebawem oświadczysz nam ,że masz zdane .Nawet jeśli powiesz ,że tylko zaliczone to pewnie jesli chodzi o ten przedmiot to i tak duza zasługa.Jakby nawet cos to jeszacze sa powtórki ,czyz nie ;););) czego Cio absolutnie nie życze , bo pewnie nie chciałabys sie juz tego uczuć po raz drugi . Fajnie ,ze pogodziłaś sie z mamą :):):):) ale tak trzymaj nie daj sie ograniczać ,przy każdej okazji podkreslaj ,ze masz prawo do swojego zdania. Ja nie miałam tyle odwagi i teraz w pewnym sensie za to płace. Tym czasem miłej niedzieli wszystkim życze :):):):) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ i zmykam pielegnowac szczescie rodzinne:D dzis obchodze 11 lat i 1 dzien po slubie:) wczoraj oczywiscie obchodzilam 11 rocznice:D milego wieczoru zycze:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Dziekuję za gratulacje :) , ale malutkie sprostowanko, to zdane to dotyczyło egzaminów wszelkich, a obronę mam za tydzień w sobotę :) Ale po tym wczorajszym dniu byłam wykończona, bo siedziałam u tego osła :P godzine, bo najpierw się przygotowywałam, a on maglował koleżanke, a potem ja odpowiadałam no i ponad pół godziny to trwało. I grupa na mnie czekała, bo mieliśmy iść do dziekanatu oddać indeksy, nasłuchiwały, podchodziły do drzwi, bo już nie wiedziały co sie dzieje :0 A ja miałam takie wrażenie,że gościu się świetnie bawił jako egzaminator, ale niech mu tam już będzie, widocznie większe radości go omijają :P Chyba więcej razy się już nie spotkamy z tym panem i wcale mnie to jakoś nie martwi .... A co tytułowania mojej osoby, to ja jakoś nie mam takiej tytułomanii, nie robi to na mnie żadnego wrażenia, czy ktoś ma jakieś literki przed nazwiskiem czy też nie. Bo na uczelniach są ludzie z profesurami, a tak naprawde to są nikim, jesli by im to odjąć. Ja juz skonczyłam w swoim zyciu jedne studia, 11 lat temu dokładnie, po nich został mi też stosowny dyplom, jednak w zawodzie tym nigdy nie pracowałam, tak wyszło. I sytuacja mnie w sumie zmusiła do zrobienia tych drugich studiów i wystarczy. A tamte to było rolnictwo. Tak bywa czasem. A wracając do Łodzi, to jeszcze spotkałam się z koleżanką, z którą na powitanie przeszłyśmy się po takim sporym rynku, więc ładnych parę kilometrów wczoraj zrobiłam :) I jeszcze podróż takim autobusem, który specjalnie się na tak długie trasy nie nadaje, no ale dali takiemu młodemu kierowcy, niech się chłopak uczy, nie? :0 Wymeczyłam sie w tym Jelczu, bo siedzenia średnio wygodne były, no ale jakoś wytrwałam ....Nie miałam innego wyjścia zresztą ;) No może wystarczy tego pisania, bo zaśniecie przed kompami, miłego wieczorku życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×