Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam sprobujcie nie zapomniec o mnie:P nie bedzie mnie az do wtorku!!! znow przymusowy odwyk od kompa, ale tym razem chociaz bedzie mozna sie zabawic;) pozdrawiam i juz zycze milego weekendu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Paula ---> chodziło mi oczywiście o tę prezentację o nauczycielu, bo pisalaś że Cię rozbawiła. I oczywiście, nie mówiłaś na mnie wredota, to jest takie określenie z ksiązki B. Kosmowskiej \"Teren prywatny\". No i oczywiście zdjęcie Asi poproszę :) Koliberku ---> dzięki za prezentację, własnie ją ściągam:) No i gratulacje dla synusia :) Może faktycznie chłopak jeszcze nie odkrył wszystkich swoich mozliwości i zdolności. Miałam kolegę w liceum, który twierdził, że jest humanistą, ale chodził na mat.-fiz. i sobie radę dawał. Moja koleżanka z pracy ma córkę w I liceum, która też uważała sie za humanistkę, chodziła zresztą do takiej klasy w liceum i myslała o prawie. Pod koniec roku stwierdziła, że prawo nie dla niej i trochę za namową swojego chłopaka stwierdziła, ze farmacja to jes to, rodzice chłopaka mają aptekę więc już plany snują ;) No i mała przenosi się na biol. -chem. :D A poza tym biologia i chemia jej pasują. No i ja sama też mam problem w tej chwili, by okreslic się pod względem zdolności. Zresztą, co ja gadam, przecież my Wodniczki jesteśmy wszechstronne;) Socha ---> może Power Point Ci nie działa jak trzeba? Wodniczko 3 ---> no nie ma wyjścia, musisz naprawdę głęboko sie zastanowić, co czujesz do tego faceta. Czy to naprawdę miłość, czy tylko jakieś przywiązanie, strach przed byciem samą? I tu nie masz się co oszukiwać sama przed sobą. A rodzice się po prostu martwią o Ciebie bo widzieli jak cierpiałaś i nie chcą powtórki. Tylko, jesli dasz mu szansę, to musisz mieć oczy otwarte i zmysły wyostrzone, by nie dać sobie oczu zamydlić słodką gadką. I po jakimś czasie wyjdzie, czy jego poprawa była szczera, czy było to niewiadomo co. Bo \"jakoś\" żyć to nie ma sensu. Szkoda życia, naprawdę. Dziś pojechałam z moim bratankiem do takiego sklepu papierniczego i młodemu sie spodobały takie naklejki typu \"nie palić\", \"zamykac drzwi\" itp. No to mu mówię, żeby sobie coś wybrał. Dziecko stwierdziło, że sobie 4 wybierze. Do kasy przyniosł cały plik, co razem dało jakieś 60 zł :P Nieźle mnie naciągnął, nie?? :D:D:D:D Bo do tego wybraliśmy gumki do mazania, ma już całą kolekcję :), jakieś kleje w sztyfcie te największe :D no i tyle stykło .... To narazie tyle, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :D:D:D:D:D Wczoraj nigdzie nie było mnie znac bo wróciłam z pracy bardzo urobiona:(:(:( znaczy sue zmeczona ale pewnie to też załugą była wczorajsza burzowa pogoda. położyłam sie około 18-tej ot tak rzuciłam sie na łózko tylko,żeeby wyproscić troche kości bo nawet komp mnie męczył:(.Wyobraźcie sobie ,ze nawet nie wiem jak znalazłam sie pod kołdrą i spałam do samiuskiego rana:D:D:D:D niezły wynik nie ;);) nawet jak na mnie :D:D:D Dzis jest troche lepiej choć boli mnie każdy kawałek ciała,oh przydałby mi sie jakis masarz;);););) Gosia* ------->witaj wsród nas widze ,że masz juz troche lepszy dostep do kompa:D:D:D 🌻🌻🌻🌻🌻 isa -------->udanej zabawy na weselu :););););) socha------> no własnie Ty jak zwykle masz wejscie tak jak nikt:D ale oczywiście nie mówie tego złośliwie ale masz wyjatkowy ku temu dar :D:D:D:D:D a mnie to faktycznie nie sposób z nikim pomylic ,prawda;););)? paula wodniczka ------------->Tobie skad wzieła sie ta 20 ;);)? zawsze było ,ze po 22-giej a to ,że czasami zdaży sie komus być wcześniej to czysty przypadek ale oczywiscie zaglądaj , mnie juz zdażyło sie pare razy wcześnien nietoperka spotkać :D:D:D:D apropo`s ja też chce zdjecie Asi:):):) Gofra,koliberek,nietoperek ---->alez Wy macie zdolę te latorośle:):):) tylko pogratulować :):):) a mamusie to aż pusząsie jak pawie z dumy :D:D:D:D:D:D Pozdrawiam i dziekuję za słowa otuchy i za pozdrowienia :D:D;);)[ 🖐️🖐️🖐️😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja na chwilunie tylko :( Widzę, że Socha znów wprowadziła nam na forum urozmaicenia przecudnej urody (tak zwany nieład artystyczny) Ty to masz talent słonko! :D Macham i do soboty! Jutro egzam mam... Niestety mama chce usiąść do kompa :( co to uzależnienie robi z człowiekiem :P Pozdrawiam wszystkich serdecznie! Wodniczka 3 ---> rób co Ci serducho dyktuje! :) Gofra 🌻 Bywajcie kochanieńcy! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny! ...macham tylko, że jeszcze żyję, no i życzę dobrej nocki! PS. evergreen - trzymam jutro kciuki! ...podobno działa!? W każdym razie Kiganie pomogło...:D :D :D C.D.N

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Ja dziś otwieram topik? No fajnie :) Weszłam rano, bo po południu tak mi beznadziejnie ten net chodzi, że nie mam cierpliwości do tego już. Evergreen ---> powodzenia na egzaminie :) zdasz na pewno :) Gofra ---> jak córka? Odezwała się w końcu do Was ??? Uparta dziewczyna, swoją drogą, ale w tym wypadku to chyba dobrze, że chce studiować to, co się jej podoba. No a co do rowerka, to ćwicz kochana już teraz, bo inaczej w tych Bieszczadach siądziesz;) na tych górkach i dolinkach :) Koliberku ---> otworzyłam prezentację, jest super :D:D:D:D Życzę Wam miłego dnia i mykam szykować się do pracy 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i zaczynamy. Dzisiaj jest piątek 17 czerwca, imieniny Adolfa i Laury. Chyba nie mamy tu solenizantów więc życzeń nie składam. Do rozpoczęcia weekendu pozostało 6 godzin. :) Gosia- fajnie, że zaglądasz. Częściej prosimy. Wodniczka 3- no cóż serce nie sługa, ale zastanów sie poważnie nad dalszym działaniem. Pomyśl sobie jak bedzie wygladało Twoje życie za np. 20 lat. Cóż Ci moge powiedzieć. Ryzyko jest spore, ale kto nie ryzykuje... Sama kiedyś w podobnej sytuacji zaryzykowałam, burze z rodzicami minęły (kilka mies. się nie odzywali) i wszystko ułożyło się dobrze. Dzisiaj nie żałuję, przeżyłam najpiekniejsze chwile przy boku wspaniałego mężczyzny, ale...Widzisz zawsze jest jakieś ale, te różnice wieku po kilkunastu latach jednak sie pogłebiają, a wtedy trzeba cierpliwie znosić wady (np. starcze zrzędzenie) tej drugiej osoby, nie mówiąc już o chorobach, w których niestety trzeba sie opiekować ta naszą miłością. Wcześniej trzeba się też wykazać dużą tolerancją szczególnie w stosunku do jego dzieci, a one moga być w stosunku do Ciebie po prostu wredne. Ty zaś musisz je traktować prawie jak matka i tolerować ich zagrywki nie fair. Wtedy można to wszystko pogodzić imożliwy jest happy end. No to tyle co mogę Ci powiedzieć. Kigana-dziekuję za wyjaśnienia. No zobaczymy co z tego mojego łobuziaka wyrośnie. Dobrze, że tylko bratanka finansujesz, bo to jest czasowe, a własnego urwiska to trzeba non stop. Powdzenia jutro, a majtki czerwone kupiłaś? Trzymam kciuki. Benia-dzieki za gratulacje, po kimś te nasze dzieci muszą to mieć :) evergreen-powodzenia. Pozdrowienia i uściski dla wszystkich, dla Panów też.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki :) Pozdrawiam wszystkie,--> Habanerki, Koliberki, Wodniczki, Benię, Evergreen, Ise, Soche, Gofre, Gosie8, i inne :) życzę powodzenia na egzaminach evergreen!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień doberek! :) ja znowu biegiem i na chwilkę :( Koliberku---dzieki za prezentacje :) masz talent kobieto ! i oczywiście gratulacje dla synusia :)...fajnie nam w pawich piorkach no nie?;) Gofro---Tobie również gratuluję udanej pociechy!!!:) Kigano---ściskam kciuki do białości :)...a czerwone majteczki muszą być obowiązkowo!!! Evergreen---powodzenia!!! :) Jakaja i Gosia---👄 Iso---baw sie szampańsko :) pozdrawiam wszystkich i zmykam...ach ten brak czasu :( ale wrócę!!! :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak jak myslałam-nikt mnie nie zawiodł ;-))) Witam Was wszystkie!!! Teraz to mam wrazenie ze jestem na falach Dunaju...normalnie;-))Momentami mysle ze wracam ale nie to ze juz zaraz ale tak ogolnie-a za chwile ze niekoniecznie.Bardzo mi sie podobało sformułowanie \"gwałt na sobie\"!!To strzał jakich mało!!Tego nienawidze-czuc czyjegos oddechu na szyji,czuc presji,robic by komus było dobrze.Ale nie mam zamiaru też nikogo krzywdzic.I jesli przeprowadze rozmowe z rodzicami-to na spokojnie.Ale wierzcie mi-zycie z rodzicami pod jednym dachem gdy ma sie prawie 30 lat-to ze tak powiem,pozytywne nie jest a wrecz widze jak sie dre \"chocby zupa była za słona\" ocupinke na mame-i za to tez siebie nie dzierże.Bo czy to ich wina ze nie stac mnie na wynajecie mieszkania!!!I to ze jakos nie mam szczescia w miłosci. Choc moze nie do konca...Kocham przeciez i jestem kochana.. Mysle tak-kazdy zasługuje na to by dac mu szanse,ale zrobi to tylko wtedy gdy bede pewna.A on-musi to zniesc i pokazac mi ze warto. Kołomyja totalna...Czas mi sie wydaje jest najlepszym lekarstwem i najlepiej pokaze kto zacz! W kazdym razie dziekuje-szczegolnie Koliberkowi i Kiganie-wieta co mowita..Az miło 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 to moze juz pojde jednak-jakby troche popracowac na przykład ;-))) Aha-i ja tez uwazam ze zyc \"jakos\" to troche strata czasu,zycie jest strasznie krotkie,prawda Miłego dnia Drogie Panie!!!! a drogie Mamy-tym swoim prymusom szkolnym nie orajcie potem psyche by były prymusami rowniez w zyciu...Nic gorszego byc nie moze,przysiegam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam!! Co tu się dzieje od samego rana, tłok nie z tej ziemi. Czyżby wszyscy się cieszyli że już piątek:> Iznowu piszę od godziny, niech to się w końcu skończy. ja chce już wakacje!! Kigana ----> to nie byłam ja tylko evergreen!! Jak mogłaś?? Ja nie ogladałam tego w pełnej wersji, a to dlatego że głosu nie mam w pracy. Więc nie mogłam powiedzieć, że mi sie podobało. Dobra, spadam na ziemię. Obowiązki wzywają :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak, Kigana otworzyła dziś, a ja nawet nie zauważyłam, ale to wszystko przez tą pracę. Pisałam na raty niestety i jak zaczynałam o 6-tej to byłam pierwsza, ale jak udało się skończyć, to niestety Kigana mnie wyprzedziła. Buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Troszkę ten net przyspieszył ;) Ale udogodnienia na kafe :) fiu, fiu ;) Ale lepiej jest z tymi stronkami, jak teraz zrobili, moim zdaniem. Paula ---> nie złość się na mnie, jak sobie nie zapiszę, to potem mogę mylić, zwłaszcza ostatnio zamotana jestem jak kłębek wełny po zabawie z kotem ;) Koliberku ---> nie kupiłam sobie tych czerwonych majtek, zapomniałam .... Ale mentalnie będę je miała na sobie;) Poza tym rozważam ubranie jasnego kompletu na tę obronę, więc te czerwone byłyby widoczne i rozpraszałyby co niektórych ;) Postrzeleńcu ---> wcześnie dziś wstałeś kochanie:) A u nas się rozpadało i to strasznie, ale ja wiedziałam, że tak będzie. Bo po pierwsze primo;) mam taki kwiatek - jakaś odmiana fikusa, z którego kapie woda jak ma padać. A po drugie sekundo;) dzieci w szkole to najlepszy barometr, który nigdy, ale to nigdy nie zawodzi :P No i wczoraj im odwalało, nie mówiąc o dźwiękach o potwornej częstotliwości, jakie wydawały dzisiaj. Odrzutowiec z dopalaczem wysiada przy nich :P Nie wiem, czy dziś będę wchodzić do netu, jeśli nie, to trzymajcie kciuki :) Jutro od 11-stej sie rozpoczyna ta obrona. Miłego początku weekendu i do zobaczenia :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D Rany oczy mnie już bola od czytania :D Ale miło się was czyta , mimo że jesteście płcią przeciwną i wole was oglądać ;):D Pozdrowienia dla wszystkich co lubią i nie lubia raczki :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Silva ksc
Ulcia wodniczek z 21 stycznia:)he eh!ale ja nie lubie zimy!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorkiem :) Kasiu ----> Ja cie bardzo przepraszam, ale chyba nic nie wyjdzie z naszego jutrzejszego spotkania. Jeszcze nic na 100% nie wiem. Albo wracam jutro do domnku, albo mam egzamin z marketingu. A wszystko przez \"gupią\" babę z marketingu, która przez 2 miesiace nie potrafiła określić terminu egzaminu, a wczoraj wyskoczyła z niedzielą. Wszyscy są \"szczęśliwi\" z tego powodu. A ja mam ochote ja rozszarpać. Jaki będzie wynik walki dam znać, jesli dożyje poniedziałku. Kigana ----> oczywiście nie mam do ciebie żadnego zalu, ale powaznie zastanawiałam się czy ja przypadkiem nie lunatyowałam i w nocy komputerka nie odpalałam. Co do pogody to ja poznaje po innych \"zjawiskach\". Mamy taka \"pania kochaną\", która jak tylko zmienia się ciśnienie przychodzi marudzić, a w tym tygodniu była juz dwa razy, wiec zapowiada się kiepska pogoda przynajmniej na miesiąc :( A teraz życze wszystkim miłego wieczoru i przespanej nocki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co oni zrobili, ze przy cytacie pojawiaja się slash\'e. Przeciez to wygląda jak zza płota :P Już myślałam, że nie będę się dzisiaj denerwować, a tu mi kreskami rzucają. (To jest chyba jedyny minus nowej szaty jaką zaserwowało cafe.) Ciekawe czy nawiasy zostawili normalne ?? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
WITAM! Od dzis jestem z Wami! :) Ur.3.II. no i ozywiscie znak NAJLEPSZY! Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..to i ja coś dzisiaj maznę! A co! Po pierwsze- pogoda u mnie do bani, choć mogłoby być gorzej tzn. np. do luftu...:D :D :D Już tłumaczę o co chodzi: Pada deszcz, ale na szczęście nie jest zimno!:D :D :D Po drugie- Kigano ja myślę, że ta czerwona bielizna, to jednak dobry pomysł! Pomijając stronę zabobonną, takie \"czerwone prześwity\" mogłyby skutecznie rozpraszać szanowną komisję!? A biorąc pod uwagę, że istnieje do tego duże prawdopodobieństwo, że znaczna część komisji to panowie... Przemyśl kobieto ten pomysł!!!...:D :D :D Trzymam kciuki! Po trzecie - jestem i , bo nie mogę sie dobrać do tej prezentacji!!! A Wy sobie o tym tak fajnie gadacie.... Po czwarte- mam kłopoty z komputerem... tzn. (to bardzo skomplikowane...) z Bartka komputerem... tzn. Mam stare cliparty, które można otworzyć tylko u niego w komp., dlatego jak coś potrzebuję, to otwieram to u niego, kopjuję na dyskietkę i przenoszę do siebie. Ufff! ....ale niestety okazało się dzisiaj, że nie mogę tam nic zapisać!???? BŁĄD ODCZYTU... No i mam problem, bo nie wiem co z tym teras zrobić?.... A nie muszę dodawać, że te cliparty potrzebuję na wczoraj!.... A po piąte - to u mnie za tydzień już są wakacje!!!!!!!!! No dobra! ...u Was też!!! Ale fajnie!:):):):):):):):):) A po szóste- POZDRAWIAM WSZYSTKICH! 🌻🌻🌻🌻 C.D.N. PS. Całkiem fajnie nas przerobili w tym tlenie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No prosze a to ,co ? Mnie dzis przypadł zaszczyt otwierania dnia :D:D:D:D? Ale wcale a wcale sie z tego powodu nie gniewam a wrecz cieszę bo dawno nie miałam zaszczytu tego robić :D:D:D:D evergeen -------->wierze ,że wczoraj poszło wszystko OK;) Kigana--------->Trzymam kciuki i myślami jestem przy Tobie dzisiaj :D:D:D:D:D paula wodniczka--------->z Tobą oczywiście tez,ale ta wasza babka z marketingu to niezdecydowana,czyżby ona tez wodniczka była ;););)? koliberek -------->tak pieknie napisałas o tej miłości,aż sie wzruszyłam i zaczynam nad czyms mysleć a Ty wiesz nad czym:) ale to naprawde nie jest łatwe i trudno sie określić jednoznacznie.Dlaczego tak bardzo liczymy sie z opinią innych a nie idziemy za wewnetrzym głosem //mysli postrzeleniec--------->:D:D:D:D:Ddzieki za pozdrowienia ;) Dawno juz nie gadalismy //mysli;););) a szczeście to Ty masz na pewno ,wziawszy choćby pod uwagę to ,że masz Kiganę:):):):) to masz tak jakbyćś juz w totka wygrał :):):)🖐️🖐️ wodniczka3-------->skąd ja znam te relacje ...//mysli. Na temat mieszkania razem z rodzicami to mogłybyśmy sobie wiele chyba obie powiedzieć.Zapraszam Cie na szuwary ale na onet to może kiedys wpadniemy na siebie i znajdziemy jakies antidotum wspólnie //mysli Gązo------->witaj:D:D:D:D Ja to chyba nir miałam jakos okazji zagadać do Ciebie.To miłe ,że lubisz nas oglądac ale co niektóre na tym forum ,to wybacz ale mają też wiele mądrego do powiedzenia.Ja oczywiście sie to tej czołowki nie zaleczam ,nawet bym nie smiała :D:D:D To tyle,pozdrów i uściskaj Habanerke ;););) Pozdrawiam :D:D🖐️🖐️ Silva ksc--------->witamy na naszym bagnie :D:D:Dpociesz sie ja też nie przepadam za ziną ale coz w takim klimacie zyjemy i musimy to przyjac .jest mozliwość wyemigrowac do Kaliforni czy Austrlii ale tam też nie chciałabym mieszkać . Wronika-------Ciebie tez witamy u nas :):):) miło nam ,ze kolejne osoby postanowiły sie do nas dołaczyć .Choć czas wodniczych uroczystości minął to tym bardziej mile witamy :):):) Zaglądaj cześciem a damy sie lepiej pozac :):):) no to na razie na tyle :D:D:D:D ide jeszcze poszperac na forum policyjne ;);););0🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie i Gofra zdązyła mnie wyprzedzić ;););) ale mogłam tyle nie pisać to byłabym pierwsza //mysli Gofra --------->:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich choć nie mam dziś dobrego dnia mówią że my wodniki radzimy sobie ze wszystkim czasami jednak to się nie sprawdza chyba mam doła co raczej niektórych zaskoczy bo to przecież sobota a u mnie sobota=impreza ale nie dziś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) także \"nowe twarze\" Wakacje czas zacząć! :D Dzięki wielkie, że trzymaliście za mnie kciuki 🌻 Wyniki dopiero na koniec miesiąca. Ale zmęczona już jestem strasznie.. Podobno jak sie u mnie przejdzie drugi rok to już później jest z górki.. oby.. Wczorajszy egzam nie należał do najłatwiejszych. Już przy pierwszym pytaniu miałam chwilowe zaćmienie umysłu ;) przy drugim dopadło mnie nagłe poczucie bezsensu, a przy trzecim to juz mi było wszystko obojętne.. W dodatku jedna studentka 3 razy prosiła o dodatkową kartkę (!) czym strasznie denerwowała pozostałych piszących (Później sie okazało, że po prostu ma bardzo rozwlekły charakter pisma :P ) ehh poczekamy zobaczymy... :) Kiganko - pewnie już świętujesz? :D Czekam na superwiadomości, a na razie łączę się z Tobą duchowo! Paula - powodzenia w niedziele! :) Enfanterrible ja też mam dzisiaj gorszy dzień... mimo, że to mój pierwszy dzień wakacyjnego lenistwa... Właściwie to dawno nie byłam na imprezie, trzeba będzie o tym pomyśleć...Uszy do góry! :D A skąd Ty jesteś? Bo nie pamiętam czy pisałeś... Podobno arbuzy i truskawki to najmniej \"wartościowe\" owoce.. od których sie jedynie tyje...słodka woda i nic poza tym :( w TV mówili... mama mnie o tym poinformowała gdy właśnie kończyłam deser truskawkowy... Ale ponoć czereśniami można sie objadać do woli :D Przerzucam sie więć na czereśnie! 🌻 ooo Kazik! Los sie muuuusi odmienić... Hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Znalezione w necie - POIMPREZOWY PORADNIK :D Po szaleństwach sobotniej nocy nadchodzi brzemienny trzeźwością poranek. Obok ciebie leży w łóżku chrapiąca ofiara wczorajszych, udanych łowów. Jak on/ona ma na imię? Jak się pozbyć tej jednonocnej przygody? W świetle dnia, wydarzenia minionego wieczoru wyglądają znacznie mniej ciekawie. Co ci odbiło? Żeby zaraz lądować w łóżku z kimś, kogo wcale nie znasz? Promocyjna cena piwa zrobiła swoje, to prawda, dobrze, że pamiętaliście o prezerwatywie... . Było miło, coś zaiskrzyło, jakos samo tak wyszło, nie pamiętasz za dobrze, kto zaczął robótki ręczne pod stołem. Jak się teraz z tego wyplątać? Po wyłączeniu budzika pierwszy odezwał się kac. Potem panika - co z NIM/NIĄ zrobić? Jest kilka sposobów na rozwiązanie tego problemu: JAK SIĘ POZBYĆ JEJ... 1. NA SZEFA Szybko wstajesz i patrząc na zegarek, krzyczysz z udanym przerażeniem: \"O Boże już ... ( tutaj wstawiasz tę godzinę, która akurat jest w danej chwili ), jestem spóźniony! Szef mnie zabije!!!\" Jeżeli jest to niedziela, zamiast \"szef\" - wstawiasz: mama, tata, brat,... Jeżeli chcesz się pozbyc damy raz na zawsze, to wstawiasz słowo \"żona\". Bełkoczesz zapewnienia: \"jest mi strasznie przykro, było cudownie, nigdy cię nie zapomnę, ale...\" Nawet najbardziej zaspana kobieta będzie w stanie zrozumiec aluzje. Jeżeli jednak, przeciągajac się kusząco, stwierdzi, że na ciebie poczeka, wyciągnij z szafy walizki i udaj, że jedziesz w delegację. Zalety: prawie zawsze skutkuje. Wady: musisz się umyć, wyjść z domu, a w najgorszym wypadku wyjechać na delegację lub kupić bilet na samolot. 2. NA BIURO ZLECEŃ Wieczorem dzwonisz z łazienki do kumpla albo do Biura Zleceń ( 917 ), zamawiasz budzenie na 7.00. Kiedy rankiem odbierasz telefon, mówisz do zdziwionej telefonistki - \"Tak? Nie? Znowu?! O Jezu... Już jadę. Ale to ostatni raz\". Następnie tłumaczysz, że przyjaciel dzwonił, że musisz mu pomóc i że przepraszasz, ale ty wychodzisz na cały dzień i nie masz drugich kluczy, i że ... Zalety: skutkuje, łatwe w wykonaniu i prawdopodobne. Wady: musisz mieć telefon. Kumpla też. 3. NA ZDJĘCIE Rankiem wstajesz przed nią i umieszczasz w widocznym miejscu zdjęcie jakiejś kobiety z czwórką dzieci i podpisem - \"Kochanemu mężowi Krystyna\". W łazience kładziesz otwartą paczkę podpasek (ze skrzydełkami). Kiedy ofiara spyta - \"Kim jest ta kobieta?\" - szkoda twojego wysiłku wobec takiej tępoty. Zalety: prawie zawsze działa. Wady: rozstanie może być głośne i nieprzyjemne, a panna może rozpuścić informację, że jesteś żonaty, co może zniechęcić inne, potencjalne ofiary twoich wdzięków. 4. NA AMNEZJĘ Rankiem budzisz kochankę krzykiem - \"Kim pani jest? Co pani tu robi? Czy my ... no ten, tego...no, pani wie... czy my współżylismy?\" Następnie obstajesz przy tym, że nic nie pamiętasz. Kategorycznie żądasz, aby kobieta wyszła i skarżysz się, że cię wykorzystała. Zalety: działa, nie wymaga żadnej scenografii. Wady: ona może dojść do wniosku, że jej obowiązkiem jest przypomnienie ci,jak było. 5. NA GEJA Mówisz, że jesteś homoseksualistą i że postanowiłeś spróbować z nią, jak to jest z kobietami ale ... jednak wolisz mężczyzn - natura jest tu silniejsza. Zalety: ona się wzrusza. Wady: może rozpuścić plotkę, że naprawdę jesteś gejem. 6. NA ZAPAŁKI Sposób stary jak świat. Wychodzisz po zapałki i wracasz następnego dnia ( w wypadku wyjątkowo upartych kobiet możesz być zmuszony do nocowania poza domem przez tydzień ). Zalety: nie musisz nic mówić i kłamać, a zapałki zawsze się przydadzą. Wady: twoje zdjęcie pojawi sie w programie \"Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie\". JAK SIĘ POZBYĆ JEGO... Sytuacja analogiczna. Możesz skorzystać ze sposobów dla facetów albo wybrać coś bardziej kobiecego. 1. NA KASĘ Idąc do łazienki, mówisz: \"Te pieniądze... tak jak się umawialiśmy - zostaw kochanie na stoliku\". Następnie znikasz w toalecie i odkręcasz prysznic, udając, że nie słyszysz jak delikwent ucieka. Zalety: jak zostawi parę złotych, to będzie na nową torebkę. Wady: może podać twój nr telefonu kumplom i potem udowodnij, że nie jesteś wielbłądem. poza tym, może zostawic za mało pieniędzy i nie wystarczy na torebkę. 2. NA TEST \"Chyba jestem w ciąży!!!!!\" - mówisz, wychodząc nad ranem z toalety z testem ciążowynm w ręku. Potem patrząc rozmarzonym wzrokiem w oczy mężczyzny, dodajesz - \"Jeśli to będzie chłopiec, to nazwiemy go po tobie, a jeśli dziewczynka, to chcę, aby nazywała się Basia... dobrze?\" Zalety: działa bez pudła. Wady: musisz mieć test. 3. NA ŚLUB \"Chyba się teraz ze mną ożenisz?\" - pytasz, przytulając się do niego. Szlochasz, gdy w popłochu szuka bielizny. Zalety: szybko działa. Wady: brak. 4. NA MAMĘ \"Chciałabym kochanie, żebyś poznał moja mamę\". Zalety: matka-teściowa potrafi odstraszyć nawet najbardziej namolnego konkurenta. Wady: on może lubić starsze panie. 5. NA ZBYSZKA Rzucasz w przestrzeń pytanie: \"Ciekawe czy podobałbyś sie Zbyszkowi?\" Następnie tłumaczysz, że masz przyjaciela homoseksualistę, który sypia z większością twoich kochanków. \"Zbyszek zaraz przyjdzie\" - dodajesz. Zalety: same. Wady: a jeśli on jest bi? 6. NA MAKIJAŻ Rano masz malowniczo rozmazany makijaż ( postaraj się wyglądać na własną babkę ) i dmuchając w jego stronę mieszanką czosnku i cebuli, pytasz zachrypniętym głosem - \"Kochasz mnie?\". Zalety: nie potrzebujesz wplątywać w tę sprawę innych ludzi. Wady: musisz się nażreć czosnku i zostać w domu przez resztę dnia. 7. NA ORGAZM Przy śniadaniu pytasz: \"Kochanie, czy ty też nie miałeś orgazmu?\" Zalety: obrażony samiec powinien szybko wyjść. Wady: on postanowi zadowolić cię za wszelką cenę. 8. NA AMWAYA Przynieś do łóżka komplet proszków i płynów do czyszczenia \"Amwaya\" i zacznij go przekonywać, aby coś od ciebie kupił. Zalety: przy odrobinie szczęścia zarobisz parę groszy. Wady: co będzie, jeśli kochanek jest sprzedawcą garnków Zeptera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
CD...5. NA ZBYSZKA Rzucasz w przestrzeń pytanie: \"Ciekawe czy podobałbyś sie Zbyszkowi?\" Następnie tłumaczysz, że masz przyjaciela homoseksualistę, który sypia z większością twoich kochanków. \"Zbyszek zaraz przyjdzie\" - dodajesz. Zalety: same. Wady: a jeśli on jest bi? 6. NA MAKIJAŻ Rano masz malowniczo rozmazany makijaż ( postaraj się wyglądać na własną babkę ) i dmuchając w jego stronę mieszanką czosnku i cebuli, pytasz zachrypniętym głosem - \"Kochasz mnie?\". Zalety: nie potrzebujesz wplątywać w tę sprawę innych ludzi. Wady: musisz się nażreć czosnku i zostać w domu przez resztę dnia. 7. NA ORGAZM Przy śniadaniu pytasz: \"Kochanie, czy ty też nie miałeś orgazmu?\" Zalety: obrażony samiec powinien szybko wyjść. Wady: on postanowi zadowolić cię za wszelką cenę. 8. NA AMWAYA Przynieś do łóżka komplet proszków i płynów do czyszczenia \"Amwaya\" i zacznij go przekonywać, aby coś od ciebie kupił. Zalety: przy odrobinie szczęścia zarobisz parę groszy. Wady: co będzie, jeśli kochanek jest sprzedawcą garnków Zeptera?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ZWodniczki :) Donoszę wam że Kigana dostała 4, i zdała :) Benia----> Pewnie że mam szczęście że mam taką Kiganę ;) Pa pa, resztę zapewne opisze wam Kigana :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę pierwszym wodnikiem, który pośpieszy z gratulacjami :) 🌻 GRATULUJĘ KIGANKO 🌻 Super! Jesteś wielka! Hmmm... no to wakacje? Już widzę oczami wyobraźni jak skaczesz ze szczęścia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×