Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

koliberek - dziekuje:) Jutro postaram sie Wam wyslac moja twarzyczke:D oraz reszte figury w pelnej krasie, skoro tak wszyscy niejednoznacznie daja mi o tym do zrozumienia;):p Oczywiscie wysle naszej habanerce:), a ona dalej... Slonca, slonca, slonca...:D i pozdro!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka styczniwa69
oj dziewczyny jak sie ciesze was tu spotkalam! czy moge sie przylaczyc do machania? 🖐️ zawsze marzylam zeby znalezc forum gdzie mozna sobie tak glupio prostacko pomachac 🖐️ 🖐️ 🖐️ ps.z gory dziekuje za mile slowa powitania 🖐️ :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
JA TEZ CHCE ZDJECIA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!PLISSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!! pozdrawiam wszystkich,ta miotła to mi sie od tego machania troche wygła i jest wygieta;-)))Najgorsze ze na sama siebie za nic nie działa,taki widac los.. Chyba mnie złapało cos i puscic nie chce a poza tym to mam wrazenie ze czekam az mi sie zycie zacznie a to chyba tragiczniejsze niz moja głowa jak garnek(Ci co wiedza to wiedza;-)))) ) Nie,nie pisze wiecej bo u mnie niet natchnienia. Trzymajcie sie ciepło.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziń dybry. Jestem zła na Gąza. Draniu jeden pokaż się na zdjęciach i nie broń Habie mi wysyłać całej kolekcji. Haba ----> ja wiem że na zjeździe nie byłam, ale tylko 3 sztuki jak na całą noc to w waszym wykonaniu stanowczo za mało. A jeśli Gązo będzie się stawiał to przyjadę i krzywdę mu zrobię ;) O wodniczke nie jestem zazdrosna, kto by był?? :P Asiu ----> ja ci mogę pomachać miotła, a jak nie zadziała to użyje odkurzacza. Podobno nowoczesne czarownice już takowych używają ;) Nie chce mi się więcej pisać, znowu mam sajgon w biurze :( Z tego powodu też jestem zła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, Przylacz sie do nas wodniczka styczniwa69! Tu jest superanckie towarzystwo:D i witaj oczywiscie:) Wodniczka 3 zycze poprawy humoru:) paula wodniczka - zlosc ponoc urodzie szkodzi;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewa-wodnik-szuwarek
witam all 🖐️ ja tez jestem wodnik! :) Jak fajnie ze ktos ten topic zalozyl... :) Mam nadzieje ze starzy wyjadacze, przyjma nowa wodniczke pod swe skrzydelka :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lujiza29
ja jestem skorpiooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooon

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Lujiza29 normalnie super nas urządziłaś... :( Ale może założysz sobie własny topik? Tam bez żadnych przeszkód będziesz mogła wyżywać się do woli, razem z innymi psotnikami... Jak byś chociaż... coś z sensem naklikała ... Bo ja wiem.. ? np. \"Ode do wodnika\" albo jakiegoś ślicznego kwiatka byś wpakowała w kilkunastu kopiach przecudnej urody... Bo co innego przez przypadek, a co innego specjalnie nakręcić... Ale nieeee ... Ty musiałaś nam tu zaprezentować jakie to skorpionki są rozrywkowe stworzonka... Hej - Ewa-wodnik-szuwarek :) Miło Cię tu gościć - czuj się jak u siebie :D Zrób się teraz na czarno - bo wiesz... czarny to zawsze będzie w modzie ;) i podaj więcej info o sobie, musimy Cię lepiej poznać :) Pozdrawiam ! AHA! Klikaj, klikaj, klikaj :) Wodniczka styczniowa69 hmmmm .... wyczuwam nutkę ironii w Twojej wypowiedzi... Ale witam :) Możesz sobie dalej głupio. prostacko machać jeśli czujesz że dzięki temu się realizujesz i jeśli sprawia Ci to tak wielką radość :) Cieszę się razem z Tobą :D Mykać muszę... ale wrócę jeszcze! :) papatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no dobra to ja też powitam tych.. co dopiero przyszli:classic_cool: skorpion? niech będzie i skorpion;) było już kilku dziwnych ludzi to i skorpiona przeżyjemy ;) świetnysposób na zmianę stronki ;) paula...wszystkich fotek wyszło 3 sztuki:) (słownie: trzy sztuki) tym razem nie ja dzierżyłam aparat w dłoni więc nie do mnie pretensje:) Asia...do Ciebie miał paula przesłać fotki bo nie miałam adresu.. ale juz mam więc dostaniesz jakby co;) ok na mnie już pora:) macham prostacko do was ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć! Dziewczyny! ale mi miło ,gdy przed chwilą mogłam dopaśc się do kompa i w końcu pocztę przejrzeć!!-to dzięki Wam ta radocha:D:D Dzięki za fotki Alana ze swoimi sloneczkami:)--Alanie nie dziwne,że się zakochałeś i nie dziwne,że taki słodki owoc Wam "wyszedł":D-->słoneczka i wytrwałości Wam życzę!❤️ Kigano,rozumiem Twój smutek,ale wierze,że potrafisz sobie to jakoś wytłumaczyć by nieco złagodzić..:)-->pozdrawiam ciepło! Paula!--->jestem caaały czasss obecna!:P a że czasem wyjdzie że "muszę" tylko PROSTACKO hahahahahahaha pomachać to!! -tak ma być!!:P:D:D-dziękuję za fotki i pamięć!:D:D:D Haba--> Ty zawisza czarny!!-dzięki za posłanie fotek!i ...poproszę o więcej tzn teraz o te nowe(oczywiście po cenzurze Beni :D)-pozdrawiam ciepło!❤️ Koliberek--> tak samo jak Haba! też za fotki dziękuję i dalej...pogody ducha życzę!❤️ Nietoperz,ogarniaj.ogarniaj tam co masz do ogarniania i wracaj:D-pozdrawiam❤️ Socha-->🖐️❤️:D-pozdrawiam Benia--->👄❤️👄-może dziś na szuwarkach?? wiesz,że od dzisiaj mam"labę":D:D:D:D-jak nie wyskoczy mi co insze to na bank się zamelduję:D Witajcie nowi!!! Wodnik szuwarek!-fajny nick!-dopełnia chyba całośći hihihihi🖐️ Skorpion?? witaj skorpion!--na długo Ty? tu?;)hm..okaże się ..:D:D:D Isa!!!----> ja też chcę podziwiać Ciebie w sukience!?-kiedy???;)-czekam na foto:D Pozdrawiam wszystkie wodniki + Postrzeleńca co wodnikiem nie jest,ale jest z wodnikiem,a to już przywilej!:D;) Mam dziś dobry humorek jak diabli,-jest super pogoda,są wakacje,mam dużo dowodów pamięci i do tego jestem po pysznej kawce:D Rodzinkę eksmitowałam na tydzień nad jeziorko-sama dołaczę w niedzielę i pomimo,że mam więcej pracy jest fajnie-jak narazie.Jak zrobiłam porzadeczek tak się utrzymuje do chwili obecnej!hahaha,sama radość!! Widzę,że się Kigana wyświetla jako dostępna to lecę ją "zahaczyć":D:D:D ,zawsze to inna forma dialogu:D Trzymajcie się ciepło wodnikowe duszyczki!❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry ,że tak rozciągnęłam,ale zapomniało mi się w trakcie pisania,że skorpion nam się tak przysłużył:( 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...może mi się uda podciągnąć..?:D [kwiat[ ...jeszcze raz 🌻 ..i jeszcze raz❤️ i ...ostatni raz! wystarczyło? //myśli :D 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..dupa blada...:( nie wystarczyło... ile tego trzeba ?:D jeszcze raz:D:D:D :D:D:D:D:DD:D:D:D hahahahahahahaahhahahaha czy bardzo widać ,że się nudzę?? hahhahahahahahahaaha ee no chyba widać...;) ❤️ 👄 jak nie wystarczy to już nie podciągam! ,bo mi Kigana zwieje!!:D 🌻 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm... 😡 teraz to już się zwyczajnie zawziełam! 😡 buuuuuuuuuuuuuuu 🌻🌻 ❤️ jak nie minie ta str!!!!! 😡 ..sorry,że tak dużo mnie! :D:D:D przeszło??????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:P :P :P :P :P-jeszcze połowę posta mi wcięło!! 😡 a juz by było!!! ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
..koniec! nie mam cierpliwości... ani wiedzy,ile tego trzeba:D nie bawię się już:P koniec the end!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Koliberku ---> bardzo ładnie to napisałaś o tym patrzeniu w oblicze Boga. Też go tam sobie wyobrażam, dlatego nie mam potrzeby pojechania na jego grób. Może kiedyś, to nie jest aż tak daleko ode mnie. Życzę Ci powodzenia na tej rekrutacji, jak idziesz w miarę wyluzowana, to na pewno Ci dobrze pójdzie :) Gofra ---> no tłumaczę to sobie :) A nasz żal po zmarłych to tylko nasza tęskonota za nimi, prawda? Może dziś dobiję na szuwary :) I ktoś tam będzie :) Na temat skorpionów to już była mowa, niech sobie może z ową styczniową prostaczką założą swój topik i będą go rozciągać i prostacko machać :P Ale wczoraj był taki dziwny dzień, więc i u nas pojawiły się świry :P Oczywiście nie mam na mysli Ciebie Ewo - Szuwarko :) Witaj 🖐️ A ja niby mam wolne, ale nie mam. Wciśnięto mi półkolonie i troszkę biegam, by rózne sprawy pozałatwiać, a poza tym nigdy jeszcze tego nie prowadziłam. Nasz genialny dyrektor wymyslił radę w piątek, wali go nieźle w konstrukcję :P Dowiedziałam sie niedwano z nieoficjalnych źródeł, że jego małżonka to Wodniczka, ale nieźle mu daje w kość :P To chyba jedna z tych dziwnych wodniczek, które czasem pojawiają się u nas niczym meteoryty czegoś chcą, niewiadomo o co im biega, różowości się czepiają, machanie się im nie podoba itp. Tak bywa. Mój Postrzeleniec już zaczął chodzić, ale do pełni zdrowia to jeszcze mu nie co brakuje. Bywa i tak .... Trzymajcie się, pozdrowienia dla Was i 🖐️🖐️🖐️🖐️ ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze się mi przypomniało. Byłam dziś w kinie na tym filmie o papieżu, warto iść na niego, bez względu na to, kto ma jaki stosunek do kościoła, bo tam przedstawiony jest kawał naszej historii. I tak mi się skojarzyło z Twoimi zdjęciami Iso. Bo tam w pewnym momencie, jeden z SS-manów skazanych na smierć, mówi do księdza, że umiera za jego Niemcy, w których można patrzeć na szeregi białych domów nad rzeką. A na jednym z Twoich zdjęć coś takiego chyba jest, lub podobny krajobraz z marzeń tego Niemca. Jakie to szczęście, że jest nam dane oglądać takie obrazy, niekoniecznie w Niemczech, bo w Polsce takich widoków też nie brakuje. Tak to dziś refleksyjnie mnie nastroiło to wszystko.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A teraz troszkę kwiatków, buziek, może strona przejdzie już na normalną :P 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
może mnie sie uda:D:D Kigana właśnie dostrzegłam że minęłyśmy się odrobinę no nic to... dzisiaj jestem bez nadzoru więc ............ szuwary nadchodzę!!!!! :D :D :D Kigana masz rację co do świrów... na szuwarkach dzisiaj też sie kilka pokazało :( aż nawet wyrzuciałam bo jeden z nich powiedział... uwaga!!! ŻE JA MAM KRZYWE NOGI!!! normalnie wnerwił mnie!! kto jak kto ale ja nie mam krzywych nóg!! hihihih koniec wygłupów:D:D:D może teraz już dam radę [przejść na drugą stronę:D a jeszcze kwiatków troszku powstawiam 🌼 i jeszcze jeden 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×