Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Nie mówcie że ja pierwsza się dziś wpiszę :> Czy naprawdę Koli zabrakło? i nikt nie potrafi przejąć tego jakże ciężkiego obowiązku?;) Piszę co jest grane: po pierwsze primo: jestem osobą bezrobotną, przepisowo od dziś, a faktycznie od pierwszego, po drugie primo: nie wiem jak będzie z dostępem do netu, na razie latam i szukam pracy, po trzecie primo: jutro musze jechac do Gdańska żeby zdobyć wpis do indeksu, facet normalnie utrudnia nam życie (to ten od marketingu nieszczesnego) i to by było chyba na tyle, lecę na tlena :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wodniki!! wstawac!! no nie mowcie ze jednak z tych sil opadliscie;) ok,ok, juz sie ciesze z tych kwiatow:D nie narzekam:D i pracuje nad szpiegiem dalej... moze na jakis zlocik uda nam sie wtedy zalapac;) Kigana ja tez mam jakies luki w umysle kiedy siadam do kompa i wydaje mi sie ze nie mam o czym pisac...no ale topik podciagnac trzeba:D🌻 Graza rozumiem Twoj bol... wole krotszy dzien niz w nocy wstawac🌻 lutek hmm... tak mnie z tymi centymetrami pogonilas ze jestem drugi dzien na diecie, jakos w kiecke ktora w czerwcu kupilam musze sie wbic:D ciekawe ile wytrzymam... no bo w koncu sa krawcowe co moga taka kreacje powiekszyc:)🌻 Benia🌻🌻🌻 tak bez okazji:D Gofra to opadniecie to zwykly przypadek:D dzis juz na pewno byly sily🌻 Tailtiu /chyba nie zrobilam bledu:D/ wiem, wiem, mialo byc po starym nicku w razie czego ale chcialam sie wykazac:) powodzenia w szukaniu pracy i dostepu do netu🌻 Egzamin z marketingu mialam dokladnie w dniu swojego slubu:D i wstretny dziad nie chcial mi przelozyc terminu, musialam normalnie poprawke zdawac😭, po prostu widac oni sa beznadziejni - przechodza na to na pewno jakies szkolenia:P🌻 Haba a Ty co porabiasz z czasem:)🌻 Gosia🌻 Koliberek🌻 na pewno kogos pominelam ale z pamieci pisalam!!! dla wszystkich 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich-Małych i Duzych oraz Chudych długich tudzież Krótkich Okrąglutkich! Piekna mamy jesien,az zyc sie chce-a ja wg \"staropolskiego przysłowia\" ;-) chciałam nadmienic ze nadal niezmiennie LEJE NA WSZYSTKO!!!! Po drugie chciałam powiedziec ze Habanerka co sliczne ma bioderka i cycki jak funkiel nówki-jest niemożliwa! ;-)) I jak całe zycie chciałam miec starsza siostre-to chyba ona jest bliska ideału tej istoty. 🌻 Punkt dla Haby równej baby! Po trzecie: Paulisko lej na to,lej na prace a sama przyjdzie,czuje ze taka cul to dopiero na poczatku przyszłego roku-ale normalnie czuje pismo moim dłuuugim nosem ze bedzie znacznie barwniej i ciekawiej i na pewno z pieniedzmi Moja Droga. 🌻 3 punkty dla Pauli-na rozgrzewke!!! Tak Isa-zapomniałs...O MNIE!!! Pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo ty gupi babszylu, aż mi się łezka zakręciła :D ale teraz przynajmniej mogę się śmiać ile wlezie i to na głos :D i nikt na mnie nie patrzy :D Dziękuję za całe trzy punkty 🌻🌻🌻🌻🌻 Isa ci marketingowcy chyba, a raczej prawie na pewno mają źle poukładane we łbie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tak tylko na chwileczkę WIELKIE DZIĘKI ZA ZJAZDOWĄ DOKUMENTACJĘ, takie ładne, sympatyczne,ciche, spokojne i blond w wiekszości te wodniki i nie tylko ach, kiedy następny zajazd, tylko może jakaś inna część kraju tym razem do zwiedzania coś mnie córka obdarowała jakimiś świrusami dlatego wracam pod kocyk z ciepłym napitkiem i aspirynką miłego wieczoru papapapa 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej :) Własnie niedawno usłyszałam w radiu Zet, że nauczyciele non stop się dokształcają i jakaś mądralińska z dolnośląskiego chyba kuratorium stwierdziła, że ci, którzy się dokształcają są lepszymi nauczycielami. A ja się nie dokształcam, bo mam dosyć, z ową panią się też nie zgadzam, bo te podyplomówki to czasem taki pic na wodę, tylko chodzi o wyciśnięcie kasy, a nie o przekazanie jakiejś konkretnej wiedzy. No może jakiś krótki kursik bym zrobiła, ale na dzień dzisiejszy też mi sie nie chce :D:D:D To są efekty dokształcania sie przez ileś tam lat. Koniec, kropka, więcej już nie mogę. Gofra ---> dokładnie Cię rozumiem, że padłaś ....bo mam to samo ostatnio z niewielkimi przerwami na aktywność. Tailtiu ---> jesteś mądra, wykształcona, bystra laska to i pracę sobie znajdziesz, taką jaka Ci będzie odpowiadała. A do tego czasu możesz rozpracować gościa od marketingu, będzie leżał u Twych stóp i błagał o jedno Twoje spojrzenie ;) Zgadzam sie z twierdzeniem, że marketingowcy to świry, dawno co prawda, bo na początku lat 90-tych, gdy studiowałam bynajmniej nie ekonomię, tylko rolnictwo, a przez kraj przetaczały sie zmiany gospodarcze i ideologiczne .... Od tego czasu na pewno sie jeszcze bardziej rozbujali i w dumę wbili :P paskudy :P Może narazie wystarczy tej mojej radosnej twórczości ;) Lutek ---> zdrowia życzę 🌻- ziółka przesyłam ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i nie dokonczyłam zdania, co było jak studiowałam - to też miałam jakieś dziwne zajęcia z ekonomii, ekonomiki i rachunkowości :P fuj, jakie obrzydlistwo ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wybaczam wybaczam, Isa co złapała tygrysa ;-)) Tylko zeby mi to było przedostatni raz ;-)))) Se dzisiaj zaweszłam z rana-a tu ani Haby co wróciła od Alibaby,ani Koli co nie lubi coca coli-az mi rece opadły to mych krzywych kolan a typsy zaryły o posadzkę!!!Dziewczęta na start!!!! Co Ty Paulisko co wpadła dupskiem w ognisko - are u talking to me??!!! Ja juz profilaktycznie leje i za Ciebie bo zem starsza to mogem ;-)) Nie bój,praca nie zając nie ucieknie a w obliczu końca swiata to juz nie taki big problem.W kazdym razie wysyłam priorytetem ta miotłe od smutków i tylko nie marudz bo Koli Ci moze epopeje walnąc na temat jej skuteczności,prawda Koli? ;-))) ;-))) Dzisiaj dostajesz punktów 5 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 -zbieraj je,one po odpowiednim czasie zamieniaja sie piegi Pana Kleksa ;-)) a wiesz co to oznacza.... ;-))) A teraz ide lyczyc statystyke która love od kołyski.... Taaa,a wczoraj przyjechały do mnie kartacze z Suwałk..i to jakie!! Miłego dnia-to byłam ja!! Ściskam z rana WSZYSTKICH - bo scisniecie z rana jak smietana!!! ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam witam :) w końcu znalazłam chwilkę na nabazgranie czegoś. mam tak jak Isa...siadam przed kompem i te wszystkie rzeczy co chiałam je opisać uciekają mi z łebka:) no dobra, zacznę od siebie...a więc (oj dostałabym po łapach od jakiejś polonistki za to \"a więc\":D:D ) od wczoraj jestem na zasiłku aczkolwiek nie bezrobotna:D z moim szefem się nie dogadałam bo nie satysfakcjonowała mnie jego propozycja.ale nie martwię się tym, najwyżej znajdę dla Gąza trzeci etat:D:D rozciągniemy dobę i będzie cool:D:D a tak serio to mam zajęcie, prowadzę koledze ksiegowość w firmie więc nie ma strachu:) ale jakby ktoś coś słyszał że potrzebna księgowa to jestem do dyspozycji ;) Jo!!!! Ty gupolu:D:D szalona jesteś wiesz?? taaa pewnie że wiesz:) oj mój starszy brat nie byłby pewnie tego zdania co Ty że jestem ideałem siostry:D:D hihihi zwłaszcza jak goniliśmy się z butami w dłoniach po mieszkaniu, z dzikimi okrzykami na gębach... aż on się tak wściekł na mnie że rzucił nieszczęsnym trepem we mnie i trafił..... w szybę w drzwiach kuchennych:D:D no ale przed mamą to kryliśmy się razem, solidaność musi być:D:D no dobra na teraz to tyle..... uściski dla Koli, Beni, lutka, szuwci, Gofry, Kigany, Isy, Pauli, Grazy, no i męskiej części wodnikowa:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nieee no jeszcze tego nie grali-gdzie Wy sie zescie dziateczki podziały?A?Proszę wracac i pisac bo inaczej zrobie to co moj dziadek.. ;-)) Wychodze do domu za minut kilka i prosiłabym zeby jak jutro skoro świt kompa odpalę to bede miała co czytac przy kawie porannej,dobrzęęęęę? Buziaki. Jade na obiad-głoood mnie żre!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
diety dzien trzeci jedyne co mi sie cisnie na usta, to slowa ktorych tu nie mozna uzyc:( rany kto wymyslil zeby sie tak katowac?? do sukienki sylwestrowej?? aaaaa, jeszcze jakies wesele jest za 2 tygodnie, tez by wypadalo wygladac;) po prostu albo gdzies wyjsc albo do kompa sie przywiazac to moze zaraz tej lodowki nie dopadne:P taktycznie zaczynam kupowac po 2 plasterki wszystkiego do jednorazowego zuzycia :D bo moj szpieg tez dietuje:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczko ---> co Cię tak na wierszyki zebrało ?? Bo mnie wczoraj, a efekty produkcji moich szarych komórek można przeczytać na dwóch topikach :D:D:D:D jesli jeszcze istnieją. Nie sprawdzałam jeszcze, bo zaczynam kafe od naszego wodnikowego. Ale sie z Waszymi pracami porobiło !! Jednakze jesteście mądre, elokwentne, sprytne i w ogóle naj Wodniczki to sobie rade dacie :) A jak dobrze pójdzie to ja za pare miechów też pracę zmienię hahaha. Isa ---> podziwiam Cie z tymi dietkami, ja nie potrafię i nie chcę sie tak katować. No to by było na tyle, narazie, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziś nadal moją najlepsiejszymi koleżankami aspiryna i poduszka ISA----> jestem pełna podziwu trzymam kciuki, może i ja się kiedyś zmobilizuję:( KIGANA---> może to Twoje ziółka wczoraj gorączkę mi zbiły ale dziś jak bumerang wróciła:( WODNICZKA--> to słowa do porannej kawy:łubudubu łubudubu niech żyje nam każdy wodnik klubu niech żyje nam!!! no ale co tam ja ważne,że moje dziecię;) (170) wraca do zdrowia już nawet przesypia bez kaszlu zez pół nocy no koniec tego użalania :o spokojnej nocy słonecznego poranka dobrego nastroju do następnego spotkanka papapapapa [ziewam}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, nie przypuszczałam że dziś dzień otworzę :) Witajcie zatem drogie Wodniki i inne osobniki ;) Miłego dnia zyczę. Lutek ---> no to podwójna dawka ziółek dla Ciebie 🌻🌻. Tyle, ze ziółka dzialają wolniej, więc na efekty będziesz musiała troszkę poczekać :) Coś nam topik zamiera, czyżby wszyscy szykowali sie do snu zimowego ?? Mnie też się chce spać, ale jakoś się trzymam ;) Pa 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry 👄 kigana nie damy umrzeć:D choćbym musiała tylko ręką machnąć będziemy podnosić do góry:D ja dietki może i nie chcę ale mój mąż ją stosuje ze względów zdrowotnych to się do niego przyłączyłam, żeby jemu było lepiej i łatwiej, a ja przy okazji może zgubię parę niechcianych kg:D lutek trzymaj kciuki bo cholerka wszystko co do zjedzenia zaczyna sie do mnie usmiechac:D a przy takiej pogodzie latwo sie nabawic przeziebienia wiec moze cos mocniejszego na goraczke niz ziolka?? Wodniczka jakies rymowanki poprosze;) no bardzo bym chciala sie dotlenic..... moze w koncu jutro uda mi sie wyrwac spod tony papierow:( buziaki for all👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello Everybody! Żyła sobie Isa Mała, co w chłopakach sie kochała. I szalała i skakała az se nerwy naderwała Wtedy zjawił sie Pan Szpieg wystartował w ostry bieg i juz zawsze serca strzegł! Braw byc nie musi... ;-))) ;-))) :-P A poza tym to chciałam nadmienic ze zycie jest nowela, ale piatek na pewno nie niedzielą i ze ja marznę srodze ciągnę gilem po podłodze i juz marze szczerze o tym by na plaży byc z powrotem! Haba 🌻 Koli🌻 Paula 🌻 razy milion oraz cała reszta szuwarkowej ekipy 👄 czyli Kigana co lata nago od rana Gofra co dorwała pewnego łotra Isa co ujezdziła juz tygrysa;-)) Joe co w .... ma naboje Szuwi co pociągi ciągle gubi Benia co ma odcisk od siedzenia ;-)) Lutek co mu fałsz płynie z nutek Nietoperek co ukradli mu rowerek Alan co ma zwis do kolan [zwis męski czyt. krawat] ;-)))) oraz pozostali wszyscy świeci w szuwarach zamknięci ;-))) Taaa,Isa jak było? ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Musze jeszcze dodać iz: 🌻 Habanerka co piekne ma bioderka i na Gąza ciągle zerka :-P 🌻 Koli co marzyła o pracy na roli :-P 🌻 Paula co mistrzowsko umie krawla ;-)))) to sa kul dziewoje,lepsze od ich troje!!! Bardzo prosze by obyło sie bez linczu...głupawa tzw.\"przedszestnasta\" jest wystarczającym usprawiedliwieniem :-P Noo dzisiaj to czytac czego przy kawie nie miałam aty aty aty!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heloł wszystkim:) joooooo aleś mi humorek poprawiła. uśmiałam się jak głupi do...monitora:D:Dmasz talencik mała;) nie zmarnuj go a dostaniesz Nobla:D:D lutek mleczko, czosnek i łóżeczko na łykend miast zabawy i hulania.:D kigana nie ma mocnych na wodniki. to pogoda na nas wpływa ale przejdzie.obiecuję :D isa jaką dietę stosujesz, bo ja ostatnio też dietuję...w jeden dzień sama marchewka tylko a na drugi dzień piękne uśmiechnięte pączusie:D:D cholirka zaczynam się do nich upodabniać sama;) trzymajcie się cieplutko :) uściski :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczko ---> rewelacyjny wierszyk :D No moze ja nago nie biegam, bo mi zimno rano ostatnio. Więc ten element odpada :D:D:D A ja jutro jadę na rajd z dziećmi, niedaleko co prawda, ale za to na trzy dni. Pomyslcie o mnie ciepło, będę z dziećmi przez las się przedzierać, mam nadzieje, że tam nie zostaniemy ;) To żegnam Was do niedzieli, miłego weekendu życze 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sem ja lutek-od nutek ;( ale dlaczego fałszywych- przyjmuję,że to tylko rym, bo dementuję: :o LUTEK NIE FAŁSZUJE!!!! NAWET ŚPIWAŁ W CHÓRZE :o jeszce nie jestem w formie , bo styki mi sie przegrzewają i kichawica pospolita od rana męczy ale jak zbiorę siły, toooooo nico a teraz z zupełnie innej beczki :)miłego pogodnego piątku :)krótkich godzin pracy długich chwil wytchnienia wsiem pucio pucio 👄 :D:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chciała zech rzec-REKLAMACJI NIE PRZYJMUJE!!! :-P 🌻 Kigana co chłopa rzuca na kolana ;-))) i survival szykuje trudny z samego rana ;-)) 🌻 Lutek zgubiła tylko zeszyt od nutek :-P ale pomysł przyszedł jej morowy.. kupi flet .. zupełnie nowy... ;-))) no i oczywiście Isa co sciągneła juz skalpa z tygrysa ;-)) ;-))) ;-)))) Pozdrowka! Baj!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahah ogłaszam wszem i wobec że od dziś zamiast szpiega będzie tygrys:P i zaraz idę ściągać skalp:P no poprostu jesteś boska:D:P mówił Ci to już ktos;)?? nie składam żadnych reklamacji:) idę dziś na imprezkę pożegnalną , moja psiapsióła /ta u której byłam na weselu w Niemczech/ jutro wyjeżdża w końcu do męża , nie wiem jak ona na samolot zdąży:P no chyba że ma dogadane z taxi że ją pijaną wniosą na pokład:P i już całą zgrają się zapowiedzieliśmy że będzie nas miała co roku na oktoberfest:) ciekawe jak ona nas pomieści, chyba że do za rok pałac pobuduje:P Haba dieta moja cud jest:P już wszysko co do jedzenia się do mnie uśmiecha, włącznie z kiełbasą której nie jem od lat:P więc lepiej zostań przy pączkach:D:D:D:D:D:D lutek - zdrowiej :D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, :-P no mowił mówił nie jeden...mniej wiecej brzmiało to tak: \"Matko BOSKA nie wytrzymam z nią?!!?? \" ;-))) pozdrawiam buzka 👄 Gratis: Isa co dzisiaj ujarzmi oskalpowanego Tygrysa ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×