Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Wodniczko ---> czy ja się wyżywam na Jarusiu ?? Napisałam, co myslę, a Haba i tak zrobi, co jej serce dyktuje. I tyle. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kaczamarany!! Wczoraj przybył do mnie Grudziadz pod postacia Pauli z duzymi cyckami,poturbowała mnie na siłce i to tak ze dzisiaj wygladam jak po zacietym spotkaniu z Michalczewskim,zesmy pogadały,posmiały sie,a potem wsadziłam ja w tramwaja i pojechała w siną dal! Taka ona jest,wiecie,w gruncie rzeczy..całkiem fajna..;-))) :-P Kigana-co focha ma z rana :-P , Moja Droga.... asfaltowa..toć to było żartem pisane!A Ty sie żes normalnie uniosła..jak w przestworza :-P Może Tys na drugie masz:Walentyna :-))) :-)))) W kazdym razie-to miało byc smieszne ;-)) ;-)) ;-))) Dobra dzisiaj zaczynam weekend,lece jeszcze wziac zaswiadczenie cobym mogła głosowac gdzie bądz-bo w kaczogrodzie mieszkac nie chce :-)) To byłam ja. A Isa to juz zjadła tygrysa i wszystko jej zwisa :-)) :-)) Ale i tak dam jej dwa punkty 🌻 🌻 bo podoba jej sie imie Julianna ;-)) I wszystko jasne!! Pozdrawiam,miłego leniuchowania!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry ale dziś piękne słoneczko na dworze :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wiec milutkiego dnia i nadchodzącego weekendu ,pa :D:D:D:D:D:D:D 😘😘😘😘😘😘🌻🌻🌻🌻 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️ Acha bo byłabym jeszcze zapomniała;);););) bycze sie znowu na urlopie którego nie chce //buu //buu//buu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry🌻 nie wiem czy pisanie na topiku to dobry pomysł bo nawet największą sielankę potrafię zepsuć swoim wisielczym nastrojem... w dużym skrócie stało się tak: tygrys z ofiary stał się oprawcą i zdjął skalp ze mnie... Myślę że teraz bardzo tego żałuje, bo w przyrodzie nagle wystąpiło nowe zjawisko którego wcześniej nie było, zjawisko to nazwya się smutna iza, nawet jeśli się uśmiecham to oczy są smutne, bo mi się nie chce być wesołej:( wodniczko dzięki za dwa punkty🌻 Haba dzięki za troskę🌻 mam nadzieję że to że już zaczynam o tym moim zdarzeniu mówić/pisać oznacza tyle ze najgorsze mam za sobą i wracam do żywych a nie to że zaczynam się użalać nad sobą jeszcze bardziej:) wybaczcie te smuty👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Benia tylko znów dołów nie wykopuj 🌻 ale fajnie :D słoneczko świeci :) na dworzu znów ciepło :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Isa,Dziecie Drogie nie miej fobii zapakuj niewdziecznego Tygrysa w kartona i wyslij go do Nairobii.... 🌻 dla Ciebie i to niestety lub stety tak w zyciu bywa-ze musi byc czasem zle bys wiedziała kiedy jest dobrze... Nie boj-zaraz bedziesz pisac jakiego to chwasta big zes dostała!!Od Tygrysa co mu nie ma co :-P a jednak zwisa ;-)) A ja mam jakies sny niedobre,jakos taka nie taka jestem i wolniej chodze.... ;-))) podobno... Ale poniedziałek mam wolny!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! I to jest wazne jedynie!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 Habanerka co piekne ma bioderka i oczetami ponetnymi zerka-miłego weekendu,udanych imprezek i beznerwowego oczekiwania na telefon od Prezesowej..Bedzie grejt,zobaczysz.. 🌻 Paulisko co na siłce rozwaliła wszystko - nie mysl za duzo bo co ma byc to bedzie,tylko zacznij uczyc sie bycia egoistka,powoli małymi kroczkami-bo to zaden grzech i trzymaj sie ciepło w ten weekend! 🌻 Isa-co kawał z niej urwisa- jeszcze będzie pieknie,jeszcze bedzie wspaniale :-)) i nie kłamie wcale!!A Iza to mi sie zawsze kojarzyło z krolewna..taka...przemądrzała :-P 🌻 Joe co jest w niewoli - joe uwlonij sie z tego piekarnika,bo jak ci sie te jajka bez skorupek przypieka to zona Ciebie zaraz za tą zapieknaka przez okno wyrzuci w przestworza...a tam Walentyna czeka :-P ;-))) W kazdym razie widac zes in love.... 🌻Benia co ma dzisiaj lenia - Ty dziewojo-jak masz urlopa to napisz cos wiecej, bo my juz wszystkie lyterki poznałysmy.... Nie ma mnie w poniedziałek wiec nie zagadujcie do mnie-bo bedzie tu siedziała stazystka i moze przezyc zawał... To pa!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) uffff !!!! wygrałam wojnę;) wiecie..całe popołudnie walczyłam z takimi małymi zwierzątkami :/ kurde! se zwierzątka kupiłam w sklepie spożywczym z mąką razem. otworzyłam i......porozlatało się dziadostwo po całej kuchni. super promocję miałam nie? ale mogli chociaż uprzedzić że mam gratis mole w worku? Isa kobieto martwisz mnie. Ty wulkan energii i dobrego humoru smutna? nie moze być! Benia ja też na przymusowym urlopie jestem ;) ale mam nadzieję ze juz nie długo:D lece spać bo gązito już zerka swymi oczętami na mnie:> miłego weekenda wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość PolQ
ja też być wodnik...ale niestety ten melancholijny styczniowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jagger
ahoj wodniki słoneczne:) kto jest ciekaw jaki ma Ascendent to mu powiem[ cool ]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
PolQ--------> nie sposób sie nie zgodzić z tym stwierdzeniem ,też jestem styczniowa;);););) witaj :):):):) jegger--------->a cóz to takiego ???????????? Dobranoc :D:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry :D:D:D:D:D Co to jeszcze spicie ,nie moze byc :D:D:D:D:D Słonko juz wysoko na niebie a Wy co :D:D:D:? Ja juz po kawie tylka na zakupy nie chce mi sie jechac :(:(:(:( Jak ja nie lubie zakupów //buu Dobra ,dzionek uważam za otwarty więc uciekam ;););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yoopi :D:D:D:D::D:D:D:D znowu sie udałao :D:D:D:D:D:D:D chyba zaczyna sie do mnie los usmiechać :D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D::D 🖐️🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Niestety nie mam najlepszego humoru ostatnio i cóz zrobić ?? Ascendent, droga Beniu jest to, najogólniej mówiąc takie miejsce w kosmogramie ( horoskopie), na podstawie którego pokazujemy się światu, jacy jesteśmy w codziennym zyciu. Ja np. mam ascendent w Wodniku. Isa ---> mam nadzieję, że dojdziesz do ładu ze swoim ślubnym i znów zaczniesz się usmiechać. Haba ---> a to ci promocja :P Koncze, bo pewien mały stwór chce sie dopchać do mojego kompa w celu wgrania wyścigowej gry. Niech mu tam bedzie :) Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam w piękną słoneczną i ciepłą niedzielę!!!! spełniłam obywatelski obowiązek i teraz delektując się kawunią, czekam na wyniki, wieczorem okaże się na ile byłam skuteczna:) minął kolejny tydzień z życia, a nadchodzący wcale nie zapowiada się na mniej intensywny,:( w sumie to i tak wolę jak jest tak intensywnie, bo mnie w cudowny sposób to mobilizuje i wszystko jest na czas i w wysokiej jakości wykonane, ale czasem przydałoby się chwilkę odsapnąć, ale co tam, byle do wiosny!!!!!!!! pozdrawiam wsie stworzenia wielce serdecznie----> pucio, pucio👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na gratulacje :) bo nie dość,żem dziś pierwsza była, to jeszcze w somo południe:D ;););););););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Lutek - moje gratulacje :D Ehhh... nie mam za wiele czasu zeby sobie popisać :( to wszystko przez to ze moja rodzicielka takze w bardzo intensywny sposób spędza weekend... pisząc jakieś programy i wnioski.... skutecznie blokując mi przez to dostęp do komputera :( za chwilkę, okazując swoje zbulwersowanie zaistniałą sytuacją - po prostu sie spakuję i polecę na PKS do Łodzi :(! Byłam wczoraj u cioci na imieninach :) jak zwykle było pysznie, wesoło... nie obeszło się także bez burzliwych dyskusji na temat dzisiejszych wyborów (zresztą polityka od zawsze wzbudzała największe emocje na wszelkich rodzinnych spotkaniach ;) ) A propos wyborów.... chyba na nie nie trafię (mimo ogromnych chęci) :( przeziębienie mnie dopadło straszne :0 i niewesoło to wygląda... Babcia Gienia już ściga mnie z czosnkiem... :0 Ja prawie nigdy nie choruję! W tym roku zachciało się mojej rodzince zaszczepić przeciwko grypie....... i prosze bardzo :/ ehhh... A tak poza tym to stała się rzecz straszna.... babeczka na ćwiczeniach spełniając posłusznie zalecenie rektora, uruchomiła swą bezwzględną maszynę losującą i wywaliła mnie z grupy razm z 9 innymi osobami :( Ehhh...nigdy nie miałam szczęścia w grach losowych.... teraz moje wolne poniedziałki stją pod ogromnym znakiem zapytania :( ale ja się tak szybko nie poddam! bede kombinować.... Niestety jutro rano muszę być w Łodzi więc lepiej już się pożegnam bo zaraz mama usiądzie przed komputrem.... :( i jak sama powiedziała - będzie siedzieć do późnych godzin wieczornych... Miłego tygodnia! :) duuużo słońca i... do następnego kliknięcia ;) Hmmm... troche mi to smutne wszystko wyszło... więc może napiszę jeszcze dwa zasłyszane ostatnio dowcipy :) Pewnie fani radiowej Trójki już je znają :) Chłopak na dyskotece pyta dziewczynę: - Tańczysz? - Tańczę, śpiewam, recytuję... - Co ty pleciesz? - Plotę, wyszywam, lepie garnki... Jasiu znalazł biedronke i pyta: - Biedronecko, biedronecko ile mas latek? - Jutro skończę 4 - Nie skońcys, nie skońcys... :) Pa Kochani :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ---> gratuluję :) Ever ---> dlatego ja na grypę szczepic się nie mam zamiaru :) Po co kusić los ;) A co Twoja mama tak zawzięcie na tym kompie pisze?? Ma kobieta zdrowie ... ja wolę w necie sobie posiedzieć. Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wodnikowe duszyczki :) Nareszcie tu doszłam, a było ciężko. Jak już Jo napisała byłam z nią na siłce :D Muszę przyznać, że mogłabym tam cały dzień siedzieć, bo jest przyjemnie. Za to rano myślałam, że sie nie ruszę. Bolały mnie mięśnie pleców, o których isnieniu nie miałam zielonego pojęcia, a co śmieszniejsze nie wiem gdzie je sobie tak załatwiłam. Postanowiłam poszukać siłowni u mnie w Grudziądzu, ciekawe czy coś znajdę :/ Isa -> zgadzam się ze słowami Asi, będzie lepiej. A teraz powiem jak wrózka :P nadszedł dla nas czas na wielkie zmiany. Jakby mnie nie było przez dłuższy okres to się nie martwcie, żyję, ale muszę sobie to życie ułożyć, gdzie nie gdzie pozamiatać miotłą Jo, przestawić się w inny tryb. A jeśli chodzi o szuwarki to nie wiem czy nie będę musiała zrezygnować, bo w robocie już siedzieć nie będe mogła, a wieczorem nikogo nie ma. Ale do tego jeszcze tydzień. No i mam wilekie postanowienie na ten tydzień: muszę sobie przypomnieć jak sie jeździ samochodem. No i nareszcie skończyłam ten nieszczęsny projekt, jutro koleżanka ma go zanieść i oddać indeks do dziekanatu, semestr uważam za zaliczony :) Do zobaczenia w przyszłości :) Trzymajcie się ciepło i poręczy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry :):):):) co to wszyscy na uropach ;););););););) Nikomu sie nie chce otworzyć dzionka:D:D:D:D:D:D Wiec ja czynię tę powinność i witam wszystkich gorąco ,znowu mamy poniedziałek no i do pracy ostro sie zabieramy do pracy :D:D To znaczy Wy zabieracie sie do pracy bo ja przymusowo odpoczywam:D:D:D:D:D:D: Właśnie sączę sobie kawusie i zastanawiam sie co bede robić ;);););) Kigana --------dziekuje za wyjaśnienie :):):):) mogłam co prawda w słowniku sobie sprawdzić ;););) ale ,ze Benia ma lenia :D:D:D:D:D to sobie nie prawdziła :D:D:D:D Tak swoja droga ten co to obiecał to mógłby wrócić ,nie;););););)? wodniczka3---------->bede sie powtarzać ale jestem pełna podziwu dla twojego talenta:D:D:D:D:D Skąd Ci sie to bierz to ja nie wiem ale podoba mi isę to :D:D:D:D:D isa------->😘😘😘🌻🌻🌻 Prosze Cie ,dołki to moja specjalnosć,uszka do góry i uśmiech prosze .Piekne słoneczo świeci więć toche Twojego wrodzonego optymizmu wyjmij z kieszeni ,nie chowaj go :):):):):) Jakos nie mogę znieść mysli ,ze siedzisz tam w tej ogromnej wa-wie taka smutna:(:(:(:(:( jeszcze raz 😘😘😘 dla Ciebie :):):):):):) Gofra---------> T duchu nocny ,poźniej juz nie mogłas wleść:D:D:D:D:D:D Pozdrawiam i milutkiego dnia dla wszystkich :D:D:D:D:D:D:D:D:D🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula --------wieczorem jeszcze sa szuwary ;););););););) dawno juz przez większosć zapomniane :(:(:(:(:(. Zapraszam :):):) Nie koniecznie o samej 22:00 można już wcześniej tam kogoś spotkac a ściślej mówiać mnie :D:D:D:D:D:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia muszę Cię zmartwić, ale nie chcą mi się załadować czaty na onecie, więc przymusowy odpoczynek mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol wam mialem tu napisac.no to pisze a maloc zasu mi zostalo.mam juz mieszkanie i nie przeplacam juz za hotel.a w sumie przez to mi kasy braklo:/miasto jest fajne prawie jak krakow:Djutro pracy dopiero idziemy szukac.pogoda deszczowa.jak bede na necie(biblioteka) to napisze cos.mozecie mi slac eski ale nie odpisze bo mnie es kosztuje 2zl do polski.jak cos to wam napisze na tlena;)bo moge wysylac wiadomosci tylko.no to chyba tyle.pozdrawiam wszystkich ze zlotu,pokoju i tych ktorych nie znam tez:D :* papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to dzisiaj ja powitam wszystkich z rana:) tak jak Benia jestem na przymusowym urlopie i próbuję nadrobić zaległości w pracach domowych ;) wczoraj zelazko przyrosło mi do ręki ale dałam radę:Ddzisiaj kolej na pokój pijawy:D:D już mu zapowiedziałam ze połowa zabawek idzie do dzieci z przedszkola.jak na razie sprzeciwu nie było. zobaczymy co będzie przy pakowaniu tego całego placu zabaw:> no bo przeciez do biurka tro ma ścieżkę wydeptaną. klocków lego chować nie wolno bo on biedny tyle pracował nad konstrukcjami ze szkoda mu teraz tego burzyć. a ja nie jestem aż taką wredna macochą i pozwalam mu to trzymać na środku pokoju:P a teraz coś z życia młodego. ma się uczyć tabliczki mnożenia ale nie moze teraz bo je...tic-taki:> ech...zachciało sie dzieci to teraz mam...wesolo:D:D polak czy to Ty usilnie próbujesz mi sie dobić na gg? od kilku dni jakiś Tomek sie dobija ale chyba coś z łączem mamy nie tak albo z synchronizacją ;) pisz dużo i nie znikaj, bo obiecaleś mi piwo jak wrócisz z wojaży:D Paula najwyzszy czas otworzyć szuwarki również wieczorami:D jestem za a nawet przeciw:D Isa pamiętaj że po deszczu zawsze wychodzi słonko. będę trzymała oba kciuki żeby było po Twojej myśli🌼 everka a może babcia Gienia nie ściga Cię z czosnkiem dlatego że jesteś chora tylko wiesz...jakby to powiedzieć..:> sprawdź no kochana czy ona w fartuszku nie ma przez przypadek drewnianego kołeczka;);):D lutek kaj Tyś się podziała aaa? ozwij się bo jakoś tak pusto bez Ciebie.:) Kigana jak humorek? aaa chciałam Wam powiedzieć że jak zacznę się toczyć a nie chodzić to będzie to wina mojego zdrowego odżywiania;) ostatnio zrobiłam taaaaki pyszny smalec domowy i...teraz sie opycham:/ miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdrastwuj tie!! Na poszukiwanie pn. \"Gdzie jest Isa\" wysłałam kg tabuna tygrysa... Byłam ja w toruniu,i przy okazji mysle sobie-odbiore dyplom po dwoch latach...no i ide na wydział-na marginesie fajnie sie idzie jako gośc mruczac pod nosem \"DO NAUKI KOTY!!\" ;-)) ;-)) :-P ide do dziekanatu modelowym krokiem coby sie nie wyrżnąc na wypucowanych kafelkach i nie stracic dwoch jedynek,podchodze do drzwi-a tam co napisane?? zgadujemy... Dziekanat w poniedziałki NIE CZYNNY!! I to jest puenta mojego zycia... ;-)) Ale ogolnie było bardzo fajnie,jadłam ptaki z KFC,zlazłam sie na starowce i po kilku innych kwestiach i sam fakt ze nie musiałam isc do pracy spowodował ze miałam nastroj młodziezowy ;-)) Paula-szczerze powiem -z nie wierze w takie słowo od nowa-kiedy ono pada głosno,takich rzeczy nie da sie ustalic to trzeba czuc i czasami tak sie samo dzieje ze jest od nowa!!Ale zycze Ci jak najlepiej,zebys czuła ze robisz zgodnie ze soba-bo wszystko inne sie nie uda,nie ma szansy-predzej czy pozniej trąci.Siebie trzeba stawiac na 1! miejscu-choc brzmi to strasznie-taka niestety jest prawda.I trzeba dbać o siebie i swoj rozwoj,nie poswiecac czegos dla kogos-bo on wcale tego nie oczekuje i wdzieczny Ci nie bedzie-bo prawda jest taka ze nie musi. Miotła czysciutka-gotowa do lotu... ;-)) Tyle na dzisiaj,wieczorem ide na siłke na chwilke bo pecherz mnie boli potwornie tak ze furagin nie pomaga!!Ale pasy obskoczyc masujące musze bo potem tyłka nie rusze!! Pozdrawiam gorąco w zimny wtorek!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzien dobry🌻 dzieki za dobre slowa troche moze mnie nie byc bo to co myslalam ze jest awaria tlenu okazalo sie awaria neostrady:( pza tym tygrys podglada;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×