Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam wodnikowe dusze:) ooo i chyba jestem pierwsza!!!nooo tzn dzisiaj:P:D:D:D Humorek mam tak wspaniały jako i pogoda piękna!Dawno nie było takiej złotej jesieni..cudo!! Koli----->ja też chcę do Włoch!!!!!:(:(:(i nawet mam nieśmiałe jeszcze zamiary,ale tam temp.w granicach 22 stopni a to stanowczo za mało!!:D,więc rozważam też Turcję lub Grecję...,ale nasze rozważania już od końca sierpnia mają miejsce i coś czuję ,że prędzej zacznę sezon 2006 niż skończę ten:D chybażeby...wszystko poszło jak ma pójść:) a Ty jedziesz z biurem czy prywatnie? na objazdową czy turystyczną wycieczkę? aaa i nic fajnego nie umiem stworzyć,jeśli idzie o rymy:( głowę mam zajętą zgoła czymś innym i nie umiem myśleć:D:D:D Noo na mnie czas-pozdrawiam ciepło wszystkich w stawiku-3majcie się!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i piękna polska złota jesień wzięła sobie wolne :O :( [kwiat Benia--> co z twoją pocztą? kiedy puszczam hurtem, to ta wysłana do ciebie wraca :O a kiedy puszczam oddzielnie to nie :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozdziobia nas kruki wrony..........:P:P:P:P:P: nie , to nie świadczy o moim humorze tylko o tym jak lubię te podklejające sie pod kursor ptaszyska:( można temu jakos zapobiec??:O wymyśliłam sobie co napiszę, zadzwonił telefon, pogadałam pół godzinki i wena poszła w cholerę:D:D:D:D:D:D jak mi sie przypomni co to miało być to wrócę:) to byłam ja isa co ugryzła tygrysa;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
narzędzia ->opcje internetowe ->zabezpieczenia ->poziom niestandardowy... ->obsługa skryptów ->wykonywanie aktywnch skryptów -> wyłącz hehehehehehee, już nie latają:D:D:D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a mi nie lataja:D ale nie ja je usuwałam:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D tylko tygrys:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ na nic innego mnie dzis nie stac:( ale wroce, najpozniej w poniedzialek;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co?....Chciałbym złożyć oficjalny protest przeciwko zaniedbaniom i wręcz występkom przeciwko porządkowi publicznemu stanowiącemu do tej pory normy zachowania na niniejszych kartach dyskusyjnych oraz tych satelitarnych - szuwarkowych. Protest kieruje na ręce wszystkich tych, którzy od dawna nic nie napisali w celu powstrzymania gatunku wodnikowego. I właśnie dlatego że nie jestem wodnikiem, mam prawo, a wręcz obowiązek jako zwolennik utrzymania dobrych stosunków wodno-strzelczych, zwrócenie Wam, Szanowne Wodniki, uwagi i udzielenie słownej reprymendy dot. coraz częstszych przypadków zbyt sporadycznego pojawiania się na łamach tej, tworzącej się cały czas, księgi. ....i żebym nawet wtedy gdy siedzie w robocie 24 h nie miał przez cały dzień z kim na szuwarkah pogadać??.... Także generalnie totalna załamka! Oscentacyjnie mówie....Beeeeeee!!....;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joeeee-------------------> bo jak bys nie siedział cały cas na szuwarkach a zajrzał byś też na szuwary to byłaby inna gadka a tak 😭😭 Nareszcie weekend :D:D:D a mnieznowu szuje sie przymusowe wolne i nie wiem na jak długo :(:(:(:(:( jak ja nienawidze tej................ Miłego weekendu wszystkim rzycze:D:D:D:D:D:D:D Gofra ------------>daj znac ,ze żyjesz;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
joeeee-------------------> bo jak bys nie siedział cały cas na szuwarkach a zajrzał byś też na szuwary to byłaby inna gadka a tak 😭😭 Nareszcie weekend :D:D:D a mnieznowu szuje sie przymusowe wolne i nie wiem na jak długo :(:(:(:(:( jak ja nienawidze tej................ Miłego weekendu wszystkim rzycze:D:D:D:D:D:D:D Gofra ------------>daj znac ,ze żyjesz;);););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
faktycznie czay bo jeszcze mi sie udało nowa stronke otwoezyc :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Grugi raz na przestrzeniu 1-go tygonia chyba albo dwuch :D:D:D:D:D:D:D:D:D ale totak to nie ma co puszczać bo w srode były dwie szóstki ,wiec niewiele do wygania bedzie w sobote :D:D::D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
sorki ale z tej radosci to tyle literówek w tak krótkim teksie nastrzelałam ,że ho ho :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D Wybaczcie 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! jak pusto..! Benia Tobie udało się wczoraj stronkę otworzyć a ja dzisiaj melduję się pierwsza na posterunku:D:D:D i mam nadzieję, że wodniczki wypełnią tę stronkę do kolejnego otwarcia:D:D:D aaaaaa coś mieszam!!!:P:D,ja nie stronkę otworzyłam przecież tylko..dzionek!:D:D:D Jak na mnie pora bardzo,ale to bardzo wczesna( co by nie powiedzieć środek nocy ;) )ale to melodyjka w mężowskim telofoniku mnie postawiła na nogi:) taką sobie ustawił na budzi,że...!chyba nie tylko ja na nogi stanęłam,ale i sąsiedzi:D:D:D I teraz jak już tak wstałam....kawę zrobiłam i dumam sobie...kłaść się czy już nie?:D:D:D ot dylemat! hahahahahahha Ale coś mnie aura za oknem nie przekonuje do powrotu do łóżka a wręcz zachęca by wyjść..noo ,mój piesek baardzo się chyba ucieszy:)A muszę Wam powiedzieć,że widok z okna mam poprostu...!rewelacja!niczym z lotu ptaka na las:) noo,to chyba jedna zaleta mieszkania na Xpiętrze:D O! no proszę...właśnie moja latorośl się obudziła:) ,będę więc kończyć na teraz,ale się jeszcze pojawię przecież:D:D:D Pozdrawiam wodnikowy stawik🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień doberek :D:D:D:D:D::D Pogoda za oknem piekna jak marzenie ale z opalania tak jak w zeszłą nieddziele to beda nici :(:(:(:(:( Zimno jak fix,tylko przez okienko tak ładnie wygląda:):):):):)Za to koli bedzie sie pewnie wylegować gdzies na italijskich plażach :D:D:D:D i przyjedzie ze sierza opalenizną:D:D:D Joeee---------->chyba nikt poza mna nie przejał sie Twoim apelem :D:D:D:D:D:D:D:D To znaczy nie żebym sie przejela ale jakos tak sobie wziełam to do serca i mysle ,ze wczoraj nadrobilam zaległosci. Na jakos czas bede miała spokój:D:D:D:D:D:D:D:D:D: Tak nam sie tu artystyczne duszyczki ujawniły ,ze ja do nich ni jak z tymi bazgrołami nie pasuje :(:(:(:(:( wodniczka 3--------->Jestem pod wielkim wrazeniem ska Ci sie to bierze szczerze podziwiam. Przyznaje ,ze bardzo i sie to podoba:D:D:D:D:D:D:D habanerka-------->ależ to Twoje dziecie ma zadania w szkole :(:(:(:( Dobrze ,ze ja juz nie chodzę do szkoły Gosia8 ----------> jak to ze mna zwykle bywa poźno ale zatrybie kiedys no i zatrybilam nareszcie :D:D:D:D:D:D:D ależ to bajecznie proste. Milęgo weekendu zycze i pozdrawiam wszystkich którzy tu juz dawno nie byli :D:D:D: socha, Sarkana, nietoperz, jakaja;))Alan_Pol (chlopie co u Ciebie ,daj znać co sie dzieje)i wszystkich którzy juz o nas zapomnieli :(:(:(:(🖐️🖐️🖐️🖐️😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus Kochani :D Melduję się, ze jestem i mam cudownie dłuuuugi weekend już od czwartkowgo popołudnia :D Tylko troche zabiegana jestem więc nie mam czasu na szuwary, szuwarki i na forum niestety też :( Poza tym chyba jesienna depresja mnie dopadła :( - wczoraj w godzinach wieczornych ;) Ale dzisiaj jest już OK :D bo słońce szaleje, szaleje, szaleje!!! U mnie nic szczególnie ciekawego sie nie wydarzyło ;) nadal zamieszanie na uczelni, 3 razy o mały włos zostałabym wylosowana do przymusowego opuszczenia grupy bo jakimś dziwnym trafem wybieram te najliczniej uczęszczane ;) ale sie udało i zostałam :D Rzeczywiście mamy przestoje na kafe :( ale! widze ze forum cudnie rozwinęło się pod względem artystycznym :D Przyjemniaśnie się to czyta :) piszcie, piszcie... to ja może też krótki rym zapodam :D Wstałam rano uśmiechnięta, Myślę sobie - czyżby święta?! Chce się krzyczeć, tańczyć, skakać, I przewrotnie jakoś - płakać! Myśli się kotłują w głowie, Co się dzieje? kto mi powie? Czy wyjaśni ktoś przyczynę Nim do reszty się rozpłynę? Sprawa jest co najmniej dziwna, Trochę śmieszna, muszę przyznać. Konsternacja więc chwilowa Rozważmy wszystko od nowa: Tajemnicza noc, sny nieodgadnione.. Czasu bieg bezmyślny przystanął na moment... Niby jest tak samo, a jednak inaczej Raz sie serce śmieje, a za chwilę płacze! Biję sie z myślami, snuję rozważania, Zupę przesoliłam, nie zjadłam śniadania! Mam juz tego dosyć! Ja sie tak nie bawię! Prosze mi rozwikłać tę zawiłą sprawę! Nic już nie napiszę! Jawnie protestuję! Niech mi ktoś pomoże bo chyba zwariuję! Kończę tę dygresję, męczcie się z tym sami. Ja idę pobiegać do góry nogami ;) Życzę wszystkim miłego dnia :) Buziaki! :D Jeszcze wpadnę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nieee :D:D:D Dobrze Gofra, że się pokazałaś bo już myślałam, że wszystkich przestraszyłam ;) obiecałam, że jeszcze wpadnę więc jestem :) Ehhh czy każdy weekend taki będzie? :( Słyszałam, że za dwa tygodnie ma śnieg padać :0 i ogólnie zima ma być ostra w tym roku :( ... A wczoraj widziałam pierwszą reklamę ze Św. Mikołajem w roli głównej :D Pogłupieli normlnie.... To by oznaczało, że musze zacząć składać kasę na prezenty! :D :D :( :D a przecież przed chwilką było lato! ;) Mam nadzieję, że forum się troche ruszy... a zbiorowy sen zimowy zostawmy misiom itp. śpiochom :) Mykam nadrabiać zaległości mailowe :) Dobranoc...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Coż za tłok dzisiaj ,normalnie nie nadązam z czytaniem :D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D:D:D::D:D:D:D:D:D:D:D Dobranoc :D:D:D:D:D:D:D:D kolorowych snów 🖐️🖐️ 😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jestem .... a na pisanie nie miałam sił, bo przyplatały się do mnie problemy żołądkowe. I tak dwa dni, dziś jest dobrze i mam nadzieję, że to koniec moich problemów. Wszystko zaczęło się w czwartek, a właściwie w piatek nad ranem, gdy wróciłam z imprezy. Od razu mówię, że nic procentowego nie piłam, bo pojechałam tam swoim samochodem - ktoś w końcu musiał być trzeźwy i towarzystwo do domu zawieźć ;) Imprezka była super, dawno się tak dobrze nie bawiłam - mimo braku \"dopalaczy\" w moim przypadku, ale coś z jedzenia mi zaszkodziło :( To było straszne :( Ever ---> nikogo nie przestraszyłaś, wierszyk jest piekny :) Ech, kochany ;) uniwerek z tym całym bałaganem na początku roku. Dobrze, że już nie biorę w tym udziału :D Muszę, co prawda do Łodzi się wybrać, w celu zawiezienia zdjęć na dyplom i załatwienia obiegówki, ale narazie jakoś nie chce mi się .... Nie chce mi sie rano wstawać skoro świt i gnać na PKS. Miłej niedzieli życzę :) U mnie nie pada, ale się zachmurzyło i wieje wiatr - jeszcze na dworze nie byłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich bardzo serdecznie! 👄 no nareszcie trochę prawdziwej jesiennej pogody u mnie: ;) przez godzinkę z nieba cóś leciało, co deszczem się nazywać chciało, ale słońce jak przygrzało to wszystkie kropelki powysuszało senna jestem niesłychanie, więc wybaczcie -- legnę na posłanie kilometrów nakręciłam bo rodzinę obwoziłam nie dość było męki mej za kólkiem to grzebnęłam w glebę prawie czółkiem strat ci było niesłychanie odzież starta, skóra zdarta czy rodzina tego warta? dobra matka chciałam być teraz straty zliczyć no i płacąc wyććććććććć :(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Jest poniedziałek 17.X.2005 r. godz. 06.00 słonce jeszcze nie wychyliło swojego oblicza :) U mnie zimno, ale nic to, jeszcze tylko 2 dni się przemęczę i znikam na południe, oj jka sie cieszę. Szkoda tylko, że na tak krótko, ale cóż, jak mówia lepszy rydz....niż nic. Pracki u mnie nadal sporo, ale pomału sie odgrzebuję z tego. W weekend byłam na weselu. Było super !!!:) dzisiaj za to czuje po prostu każdy kawałeczek ciała, oj...zwłaszcza nogi bolą. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Heloł ewrybady! *Ever-jestem z Ciebie dumna,Ty to juz jesteś Szymborska junior normalnie.. punktow dla Ciebie-całe 6!! 🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 *Benia-to wszystko w zwiazku z czestymi napadami głupawy która towarzyszy mi od zarania dziejów,ale zeby to polot miało-to bym dyskutowała...Lepiej mi sie tworzy w grupie z moimi sprawdzonymi dziewczętami i do naszych najwiekszych hitów należą mianowicie: - Joanna Darc co jej wyszedł smark... -Katarzyna Figura co jej pękła rura... *Taaa,Koli,a Ty podobno masz taka duuuza walizeczkę... ;-)))) W każdym razie-leć Dziewojo,wypocznij,zaopal się bo Ci sie należy ze ho ho!!Tylko juz nie pisz ze tak pracujesz-bo my całe w pąsach siedzim wtedy :-P *Tłumacze milczenie Pani Haby-wygryzła prezesa koncernu i teraz siedzi z nogami na stole w związku z czym cięzko jej sie nagiąć do klawiatury,prawda... *a Paula to ma w dupe i dostaje punkty ujemne w lycznie echnastu 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 :-P ;-))) *Joe-Tyyy nie pisz tak zawiło i ze słownikiem na kolanach,bo jak on Ci sie omsknie to Ci może słowika...ptaka zabić...(tego bez skrzydeł...) :-P :-P Zeby mi to było po raz przedostatni... *a ja mam piekne 2 metrowe róze i stoja non stop ku górze!!!! Miłego poniedziałku o ile to mozliwe ;-)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
poradźcie mi!! zakochałam się w chłopaku 13lutego!! jak go zdobyć????????????????????????????? jest dość niesmiały..hmmm..ale bardzooo uczuciowy i romantyczny!!!!! Piszcie ludzie, jeśli ktoś wie, jak go podejść?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×