Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

no to ja jestem zimno na dolnym sląsku brr...słońca nie widać mąż w pracy syn na zimowisku a ja odpoczywam i mam wielkiego lenia z trudnością robię obiad chyba jestem w dołku właśnie jestem na etapie rzucania palenia być może ten podły nastruj napiszcie czy zlot wodników udął się może w następnym roku wezmę w nim udział bardzo bym chciała poznać was wodniki m ój mąż to blizniak mam 2 synów szalonych tak jak ich mama

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alana pola
polak krak - przeczytaj jeszcze raz to co napisales i zastanow sie nad tym - czy sadzisz ze jestem zona tego debila? :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupek z ciebie
napisalam ze wspolczuje jego zonie a ty na to ze chyba sobie ??? przeciez wyraznie napisalam, masz problemy ze zrozumieniem textu pisanego???? :P bo jesli nie, to jestes strasznym glupkiem, skoro nie wiesz, ze nie jestem jego zona :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale glupek z ciebie
a ostatnie twoje zdanie bylo tak logiczne i inteligentne ze chyba caly dzien sie bede z tego smiac :D:D:D:D glupek :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam witam wszystkich nowych wodników w szczególności i starych też ;) szuwi-nie chrzań dobrze wiesz że wszyscy czekamy na Twoje posty, bo sa niesamowite i czytamy z napieciem co Ci się znów pzrtrafiło. ale głupek - tak się składa, ze znam polaka i uważam Go za bardzo sympatycznego, Alan nie znma osobiście, ale jak na razie też uważam że jest Ok. więc odchrzan sie i nie zaśmiecaj nam topiku. ja ytez zamarzam więc korzystając z nieobecności meża ide pokombinować przy centralnym, a może nawet posiedzę sobie w wannie gorącej wody ;) buziaki dla wszystkich, a zwłaszcza dla Polaka - ty weź nie żartuj, bo ja juz mam te dwie pierwsi przygotowane na przytalnie :P Poza tym my Cię zagrzejemy jakby co :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli ale ja tam zamarzne bo tu jest caly czas plus i to nawet do 10 sie zbliza czesto:D A tak na serio to zalezy od pracy i od ludzi bo moge byc potrzebny bo ja tu pomagam innym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polaka kraka
nie dziwie sie ze pol zycia spedzasz na kafeterii, zapewne trudno jest zyc wiedzac ze jest sie takim idiota jak ty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polaka kraka
hehe, jak myslisz, ze takie "chamskie" :D:D:D zdania skierowane do mniemnie rusza - to sie mylisz :D:D:D za to ja wiem, ze ty wiesz,z e ja mam racje, inaczej bys nie siedzial od roku na topiku kafeteryjnym.... glupek jestes i tyle, przykro mi, ale tak jest :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do polaka kraka
hehe, normalny facet nie spedza polowy swojego zycia na forum intenetowym dla kobiet :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ty jak myslisz ze siedze tu od roku to tez sie mylisz:P i kiedy dasz spokoj? otworzylem stronke.ide wygrac pare funciakow....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak koniecznie zagraj bo w końcu komuś z nas musi się udać :) ale wiesz, ze umowa jest : kto wygrywa ten stawia;) a co to w zależności od wielkości wygranej. Jak barzdo duża to 3 dniowy zlot w Gołębiewskim lub czymś podobnym :D całuski 👄 A ty wredna zazdrosna była żono daj se spokój. On już Cie nie chce i tyle. Z resztą czytając Twoje wypowiezdi wcale mu się nie dziwię, kto by z taką wytrzymał ;P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cisza cisza... prosze się nie kłócić i nie psuć sobie krwi... chłopaki i dziewczyny złość piękności szkodzi:P:P:P ponoć...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeeeeee jaka szkoda że mnie nie było jak była zadyma:D:D tez bym se \"wypżyczyła\" byłą żonę :D:D ostantnio lubię rozmawiać z żonami bez względu na to czy byłe czy obecne:D:D polak wygrywaj wygrywaj to za przytulanie do pierwsi piwo postawisz;) i zdrowiej chłopie!! szuwcia no jak nie czytałam jak czytałam. nie ściemniaj baboku:D:D miałam imprę w domku, młodzież popiła piccolo i śpiewała szła dzieweczka do laseczka i orły i sokoły :D:D fajnie było ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) U nas tylko minus 9. Ta fala mrozów zatrzymuje się gdzieś u naszej Evergreen i do nas juz nie dochodzi :D Dzięki Ci kochana za takie poświęcenie 😘 ;) A w Hiszpanii ma byc pełne słońce i 14 powyżej zera ... fajnie ..... Polak, Ty też masz fajnie i cieplutko w Brytanii. Wiem, że przynudzam, ale jestem zdecydowanie ciepłolubna i przy takich mrozach się męczę straszliwie. Szuwi ---> ja też przeczytałam Twój post, a co mi tam. Ja też kiedyś pracowałam w sklepie z meblami. Tyle tylko, że wchodziłam wtedy, jak nikogo nie było po 18-stej i pielęgnowałam powierzchnie płaskie :D:D:D:D Zawsze jakaś kasiora na drobne wydatki była. Ale kiedy to było .... Przemarzłam dziś nie co i na tym kończe moją wypowiedź. Miłego wieczoru 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a wiec dziekuje kochani za poswiecenie i ten wyczyn jakiego dokonaliscie !!! :D jejku jakie ja straszne literowki robie! ale mnie zapadalo! snieg taki ze łooooo jeszcze z poł godziny popada i bedzie ze 3 metry... a ja jutro jade na narty! :D mam nadzieje ze nie połamie sobie zadnej z konczyn :o jejku jakis nawiedzony wielbiciel sie do mnie przyczepił!!! 😠 pisze mi jakies listy ze mnie kocha i przynosi do sklepu i wklada w drzwi i codziennie rano jak otwieram wisi jakas karteczka! ten człowiek mnie wykonczy!!! dzis napisal : (cytuje) \"Droga Ewuniu bede sie modlil co wieczor zebysmy byli kiedys razem\" no help! :o no to ja ide popracowac jeszcze tylko 3 godzinki i weekend i sobie w koncu do rodzicow pojade bo juz od swiat nie byłam! a z wiadomosci mniej optymistycznych: rzucilam szkołe! :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :D Ewcia! :D Ty to masz ciekawe życie: jak nie trafiasz na przeboje w środkach lokomocji to znowu przyciągasz szalejące z miłości do Ciebie indywidua :D:P Trzymaj się siostra i nie zamarzaj! :D A co do szkoły... Ewa... Mamusia nie będzie zadowolona! ;) Tym bardziej że nasz brat też dzisiaj rzucił szkołę :P:D :( Właśnie pojechał z podaniem do Łodzi... Ehhh... w sumie to może nawet lepiej że rzucił, skoro kierunek mu nie odpowiadał. Jak miał jechać na zjazd to dostawał choroby morskiej, a tony notatek, które odkserował przez cały semestr leżały takie samotne... :P;) Przypominam wszystkim o Dniu Babci :) A wczoraj ładny film sobie oglądnęłam :) \"Miasto Aniołów\"... piękny, wzruszający, skłaniający do przemyśleń, chwilami niesamowicie smutny, ale też napełniający optymizmem... Świetne role Nicolasa Cage\'a i Meg Ryan. No i ta muzyka... płakałam jak wariatka ;) Tym którzy jeszcze nie widzieli polecam gorąco :) ja z pewnością jeszcze nie raz do niego wrócę. Na kasecie po filmie nagrany był jeszcze jakiś horror przerażający :( po 5 minutach uciekłam z wrzaskiem :P:D Na szczęście żaden potwór mnie w nocy nie capnął ;):D i jeszcze jedno... JA TEŻ CHCE NA NARTY :( :P :D ale to może po informatyce... Mykam na pierogi z truskawkami :D mamusia zrobiła specjalnie dla mnie :D:D:P:D Papatki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Mnie też zasypało, jeszcze ze dwa razy tak posypie, to w tunelu będę chodzić :P I moze wczesniej ferie będę miała ?? ;) Ewcia ---> to moze zostaw kartkę temu wielbicielowi, że już zajęta jesteś? Niech sobie innej Ewci poszuka i do niej wzdycha. No chyba, że lubi tak platonicznie i nieszczęśliwie :P A szkoła - no widocznie ta akurat nie była Ci pisana. Zdarza się, na pewno znajdziesz sobie coś innego, jak tylko będziesz chciała. To narazie znikam, pa, trzymajcie się ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do alana pola
No gdzieżesz jesteś Alanie! Zamurowało Cię czy co? No nie donsasz się chyba na mnie, co? Polak krak menżnie Cie broni, ale to solidarnosc plemników. Nic innego. A kim ja jestem, jak nie jego piękną eksżoną?:D I nie tajemniczą J z Irlandii, która dawno juz o Alanie zapomniała i zaciążyła na obszczyżnie:D...No kim? Jak myślisz? Do wszystkich Wodników! To jest forum, więc jak ktoś uważą zę zaśmiecam ten nudny topik (Oglądałam Miasto Aniołów i ...He,he,he...ale ble) jest pomylony, bo na forum można wygłaszać swoje opinie w dowolny sposób. Czy nie?... No odezwij się Alanie! Broń się! Dasz się tak obrażać w tym kiganowsklo-belfrowskim towarzychu?:D:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim babciom, które zawitają na nasze strony wszystkiego najlepszego Właśnie dotarłam do domu---> długa i biała droga mnie do niego wiodła :(:(:(:( na starcie trzeba było odkopać samojezd, a na finiszu musiałam przekopywać drogę do garażu :o:o:o:o dziękuję za ciepłe słowa Madlen, ja tam się nie mam o co obrażać, bo właściwie to biologicznym wymiarze jestem kobietą, ale biorąc pod uwagę zdolności Wodniczek, to jaki facet nam dorówna;););) nasi PANOWIE niech się nie gniewają, bo i tak nas znają i wiedzą z kim lepiej niż w towarzystwie Wodniczek no to nazrazie trzeba cóś łyknąć, ciekawe jak dalece dziś rtęć opadnie? pa pa pa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Znowu jestem:D:p i pozdro dla Wszystkich!:) U mnie niestety dotarła fala mrozów. O 8. było -15 st. C! Teraz jest o stopień lepiej i temp rośnie:)...A jak u Was? Miłej niedzielki!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja-----> gdziekolwiek jesteś wszystkiego najlepsiejszego z okazji dnia urodzinowego, zwyczajnie: spełnienia marzeń tych małych i tych dużych 🌻 no tak zima-- zima-- zima ----> za oknem słońce i tylko - 22 jakby któś miał łeb o głowie nie wspomnę na zamianę , to chętnie przyjmę taki podarek miłego niedzielnego wypoczynku Lutek Wielki Czerep

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja!❤️ 🌻WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO, WSZYSTKIEGO ALE TO WSZYSTKIEGO NAJ, NAJ, NAJ - LEPSZEGO!!!🌻 Ty pierwsza, najpierwsza, przednia, z przodu, awangardowa:p:) przyjmij jako nasza forumowa wodniczka te szczere życzenia!!! 🌻Jakaja .......................... 22 stycznia, 35 lat, Warszawa !!!🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich wodnikow:) Ja mam za dwa dni urodzinki ale rodzinka juz dzisiaj chce swietowac (kupili torcik szampana i flaszeczke:D) bo jutro jade do szkoly i wroce za tydzien , no a za dwa dni swietuje z dziewczynami z mieszkania, pewnie beda zaskoczone bo nie wiedza ze mam urodziny Cieplej niedzieli zycze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia{kwiat] witaj🖐️ styczniowa Wodniczko:)...Może zagościsz u nas na stałe?:) Towazystwo wodnicze doborowe:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×