Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Ku górze...up up up ;-) za 24 minuty wolne!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Baju baju nocą...dobrego wina i czerwonego wieczoru...oraz morowego humoru.. Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć witam nowe twarze na topiku :) jeju ale miałam zajechaństwo w pracy, ale teraz już jestem w domku i czekam z obiadkiem na resztę rodzinki ;) ale zrobiłam pyszną surówke do obiadku mniam, tylko trochę za dużo, ale jak taka dobra to moze zjedzą, co ? ;) a jak nie to podzielę się z ptaszkami, wszak to zima ;) Trzymajcie się cieplutko .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habciu w dniu Twoich Urodzin życzę Ci 🌻 🌻🌻 🌻🌻 abyś każdego dnia miała: dużo zdrówka i miłości, moc uśmiechów i słodkości, wogle smutku jak i łez ( chyba, że ze szczęści ) pełni szczęścia i co tylko chcesz🌻 🌻🌻 🌻🌻 🌻 Kciuki trzymałam, na weekend trochę poluzuję zacisk;) ( mam nadzieję, że nie masz nic przeciwko takiemu krótkiemu odpoczynkowi, ale wolę się zapytać ), ale od poniedziałku nie ma pomiłuj - trzymam! Dziękuję wszystkim za życzenia, które do tej pory jeszcze spływają:) Nowe WODNIKI witajcie. Koli - dzisiejszy post zadecyduje o moim udziale w najbliższej kumulacji lotto;) Pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja7
no i nici z milionów;);)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️ h a b a n e r k a ❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Spełnienia marzeń z okazji Twych urodzin Twój Alan życzy:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habadabadu Habadabadu Habadabadu ----> najgorętsze, najlepsiejsze, najszczersze, najbielsze, życzenia niech nam żyje 100larz 100larz 100larz 100larz Haba ---> dla Ciebie w dniu urodzin 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Ha - wszystkiego czego sobie zyczysz w dniu twoich 20 urodzin;):D,spelnienia marzen i szczesliwego zycia na codzien w tej zwariowanej Polsce. No mam chwile czasu:D To wam cos napisze;) I Ha;) nie martw sie:) Ja sobie tu radze zajebiscie... Moze bede mial juz stala prace na lotnisku w restauracji ale sie okaze wszystko okolo 9 lutego takze looz.Wiec na zlot chyba nie przyjade ale i tak jest zimno:P Przyjade na jakis wiosenno-letni:DGdziekolwiek chcecie:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór wszystkim!!! Haba--- wszystkiego co najlepsze i najpiękniejsze w życiu.. spełnienia marzeń i mnóstwa ciepłaaaaaaaaaaa... Bukiet dla Ciebie:)... 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻🌻 🌻 🌻 Buziaczki papapa:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habanerka, lutek, isa, evergreen, kigana, madlen, koliberek, siedemnastka lutowa, gofra, alan pol, jakaja, polak krk-------->DZIEKUJE WAM ZA PAMIEC I ZYCZENIA URODZINOWE:) te urodziny byly dla mnie wyjatkowe, rowniez dzieki wam:) Tym samym chcialabym zlozyc spoznione zyczenia dla------> GOFRA $ POLLA BENZA:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
habanerka------------>wszystkiego naj naj ..z okazji urodzin , 🌻 Kurde bylam pewna ze dzisiaj jest 27:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale przespałam termin, ja nie wiem na jakiej planecie żyje, przepraszam. WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO KOCHANE DZIEWCZĄTKA :P Byście były piękne i bogate i znalazły robota kuchennego w postaci przystojnego faceta :D Habciu życze ci abyś znalazła pracę, chyba że znowu o czymś nie wiem. A teraz mam wielką prośbę: streście mi co się działo przez ostatni miesiąc jak nie dalej, bo chyba nigdy nie nadrobię tej lektury, najepiej przesłać na maila. Przy okazji napiszcie co tam ze zjazdem. Mam nadzieję pojawiać się \\teraz częściej, kupiłam sobie mikrofon i słuchawki i będę starała sie być dostępna na skypie :D może wtedy też uda mi sie co nieco poczytać. Dostałam umowę na następne dwa latka i nadal mi się tam podoba. Narazie kończę, idę się wymoczyć w wannie :D A jutro (mam nadzieję) ostatni egzamin :) PA \"*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ----> 🌻[kwiat🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻 🌻[kwiat🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻🌻[kwiat🌻🌻 Spełnienia marzeń, pogody ducha ( i ciała też :) ) w każdej sytuacji i wszystkiego naj ...... 😘😘😘 Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, Wola, woj. śląskie :classic_cool: Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, 38 lat, woj. małopolskie :classic_cool: Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 26 lat, Elbląg :classic_cool: Czekaj ...........................3 lutego, 41 lat, Dolny Śląsk :classic_cool: Szuwi ........................... 5 lutego, 22 lata, Lublin :classic_cool: Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ech, byle jaki bukiet mi w tej kwiaciarni sprzedali. Narwałam sama lepszy na łące :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia 🌻🌻🌻 Gofra 🌻🌻🌻 Habcia 🌻🌻🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO Spełnienia marzeń, samych radości, zadowolenia z życia i nieprzyzwoicie dużo szczęścia :) Wróciłam kochani :) Melduję posłusznie, że wszystkie egzaminy już zdane :) od trzech dni mam ferie:D ktore potrwają jakieś 3 tygodnie :) w końcu sie wyspie :D;) Rodzice wybyli na bal karnawałowy... brat tez... mam troszke spokoju :) Ale wczoraj mialam stresa... miałyśmy wlamanie do mieszkania w Łodzi :( Złodziej ukradł tylko biżuterie i narobil bałaganu.. ale przestraszył nas nie na żarty... no i teraz obowiązkowo kraty w okna wstawiamy... ehhh.... Kiganko -Też byłam na \"Opowieściach z Narnii\" :) przyjemniaśna baśń :) najbardziej podobały mi sie sceny batalistyczne :) i James McAvoy w roli Tumnusa ;) Pamiętam jeszcze wersje telewizyjna sprzed paru lat... takie miłe wspomnienie :) a teraz poluje na ksiązke... Ferie mam w końcu - moge ponadrabiać zaległości w lekturkach :) Wcale nie chcialo mi sie wracac z Łodzi... z chęcią bym tam wróciła................................................................. Założyłam sie ze znajomą, o ciacho ;) że dostanie 5 z egzaminu ustnego... ona twierdziła że na pewno nie :) ciacho było pyszne :P:D i kolejne tez z pewnoscia bedzie :D bo z druga znajomą tez sie zalozylam i tez wygralam :P:D teraz kazdy chce sie ze mną zakladać... :P i tak mi niezręcznie tłumaczyć , że... co do ich piątek to nie mam całkowitej pewności :P:D;) Śłuchalam wlaśnie Eurowizji i musze powiedzieć, że ... yyyyyy.... Ich Troje wygrało..... Koncze na razie... ale odezwe sie jeszcze :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow zdązyłam :), ale chyba w ostatniej chwili Haba - wszystkiego najlepszego, szczęścia rodzinnego, seksu wspaniałego, totka wygranego, przyjaciela niezawodnego [a nawet kilku takich] i wszystkiego czego sobie wymarzysz :) 100 lat, 100 lat 🌻🌻 🌻 wow udało się zdązyć. Wybacz kochana, że tak późno, ale do gamonia przyjechałą sympatia i trzeba było dzieciaki gdzieś poobwozić coby sie nie nudziły, toteż dopiero teraz usiadłam do kompa. Pozdrawiam wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen🌻 W tym dniu należącym wyłącznie do Ciebie pragnę zaofiarować Tobie wszystkie wspaniałości tego świata a Ty spośród tych wybierz te które przyniosą Ci radość, miłość i szczęście. 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen❤️ 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Wiele, wiele cudoooownych dni i niezapomnianych wrażeń z nadchodzących nocy w dniu Twych urodzin Alan Ci życzy!!!:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
---> evergreen...Ich Troje...cholera...znowu Ich Troje...Nioeźle, co?...Lepiej być nie mogło:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć wszystkim:) baaardzieńko dziękuję wszystkim za życzenia zarówno te na forum, jak i smsowe:) naprawdę sie nie spodziewałam ;)ale powiem Wam ze to strasznie miłe jak ktoś pamięta o takim maluczkim człowieczku:D Ever---> ja też słuchałam Eurowizji i ....normalnie żenada!! bez względu na to kto by wygrał i tak nie mamy szans. kurde czy w Polsce nie ma kogoś kto potrafi napisać tekst i zaśpiewać coś sensownego??gratuluję Ci piątek :D:Dmasz zapał do nauki mała ;) Kigana--> dzięki Tobie teraz mam cały pokój w kwiatach :D te trefne wywaliłam coby nie szpeciły ;) Paula na skypie powiadasz.... zostaw namiary na skypa u mnie na gg to pogadamy, wtedy Ci wszystko streszczę:D Polak szkoda ze nie przyjedziesz no ale obowiązki przede wszystkim:) jak będziesz już bogaty to wyślesz nam wszystkim bilety i sami do Ciebie przylecimy:D:Dpowodzenia mały 👄 wczoraj dostałam przepiękne dwa bukiety :) jeden od moich chłopaków (11 pięknych czerwono-żółtych tulipanów, bo tak przy okazji mam 11 rocznicę ślubu:D:D ) a drugi od sąsiadki-kwiaciareczki.pycha!! normalnie teraz dziewczyny w kwiaciarniach są mistrzyniami w układaniu. pamiętam ze szkoły podstawowej jak w kwiaciarni można było dostać goździki albo biale albo czerwone. pani przewiązała wiecheć wstażeczka i ...już:D:D miłego dnia wszyskim życzę:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen---> 🌻 🌻 🌻 zdrowia, szczęścia i słodyczy --> Lutek w dniu Twych urodzin życzy dla Wszystkich milusińskich--> miłej niedzieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ---> 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 🌻🌻🌻 Zdrówka, miłości, wytrwałości i radości z twoich maluchów :) 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla Madlen 🌻 🌻 🌻 habanerko też bym chciała mieć sąsiadkę kwiaciarkę:) nie wiem jak u was, ale u mnie zawsze luty to okres wielu zmian, czy tego chcę czy nie zawsze coś się zmienia i to radykalnie - czy też tak macie? i nie lubię swoich urodzin - nie wim może za mało kwiatów dostaję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siedemnastko ---> na pewno od nas dostaniesz dużo kwiatków. I to takich, które nigdy Ci nie zwiędną. Co do lutego, to tak nie mam, żeby wszystko się zmieniało i to radykalnie. No może w tym lutym się zmieni, bo się przeprowadze najprawdopodobniej. Ale przeprowadzka będzie w ramach tego samego osiedla, jakkolwiek będę musiała wydeptać sobie nowe scieżki. Tak teraz słucham o tym, co się stało w Katowicach. Nie potrafię sobie tego wyobrazić, co czują ludzie, którzy tam byli. I te tysiące zapewne gołębi, które chyba nie miały żadnych szans, żeby wydostać się z klatek i odlecieć. Straszne ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Madlen udanej imprezy urodzinowej;) i wszystkiego najlepszego w dniu twych urodzin:) Ha no spoko:D Jak zarobie to nie ma sprawy mozecie przyleciec:) Bylem wczoraj na imprze.Nawet fajnie.Ale anglicy to sztywniacy dlatego my tu sie dobrze bawimy:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miło szaleć,kiedy czas po temu..:D Madlen-to Twój czas!-wszystkiego najlepszego w Twoim Dniu🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×