Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

wszystkim JUBILATKOM 🌻 Kigana 🌻 Koli 🌻 Jo 🌻 Czekaj 🌻 spóźnione, ale gorące jak dzisiejsze słońce , ogromniaście szczere i serdeczne jak ilości zalegającego śniegu no itd itp Nie było mnie kilka dni i nie miałam ani możliwości wpaść na stronkę. Haba ---> mnie już od listopada nic nie bierze, :( już nawet nie dostaję palpitacji, nie mam łez itd. jak dzwoni telefon, staram się być przygotowana na kolejne rewelacje, ale już niedługo nie będę przez to musiała się na blond robić, bo będę miała 100% platyny na łebie i to naturalnej Kigana---> dopisz mnie jeśli możesz do imieninowej obok Gofry, taniej nam impreza imieninowa wyjdzie? :) Alan--> lekkiej pracy, grubych plików na wypłatę:) miłego odpoczynku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no kochane!! przeciez mowilam ze monopol na nieszczescia mam ja!!!!!!l prosze przestac siwiec /dzis bylam zaczernic swoje wlosy;)/ i sie martwic /dzis rozmawialam ze swoja mamunia/ od jutra swiat bedzie piekniejszy!!!! mnie ani koniec zeszlego roku ani poczatek tego nie rozpieszczal.... i juz mi sie znudzilo i postanowilam na wszystko lac...... ha, po kims to chyba papuguje;) milego weekendu 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholewa, oczywiscie przestac sie martwic - napisalam tak ze moglo byc zle zrozumiane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba ---> trudno jest coś sensownego napisać odnośnie Twojej sytuacji. Na pewno naturalną reakcją na czyjąś śmierć jest żal, smutek, łzy. Nasza religia tak naprawdę to zbyt pomocna nie jest w ukojeniu tego żalu - to jest oczywiście moje zdanie. Ale nie będę tu teraz rozpisywać się na ten temat. Bo sama tak do końca nie mam tego wszystkiego poukładanego. Trzymaj się .... Lutek ---> jasne, że Cię dopiszę. Mówisz, masz. A co do naturalnej platyny, to niektórym ładnie w niej jest,a ja mam od razu skojarzenia starszych pań z niemieckich gazet dla kobiet w stylu naszej \"Pani domu\" np. Siwieć zaczęłam już jakieś 10 lat temu, oczywiście są to pojedyncze pasemka, ale w moim przypadku to chyba geny tak się ułozyły i cóz zrobić? Miałam kiedyś uczennicę, u której siwe włosy pojawiły się gdy miała jakieś 12-13 lat. Niesamowite, prawda? Spokojnego wieczoru Wam życzę, pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie bardzo serdecznie wszystkim dziękuję za życzenia te napisane na kafe, te przesłąne na e-mial oraz Sms-y, byłam naprawdę wzruszona. Haba ja rozumiem, ze masz różne przeciwności wiem, ze mozesz czuc ból i szczerze wspólczuję, ale mam nadzieję, że do Torunia jednak pojedziemy, mimo wszystko, my przeciez tak łatwo sie nie poddajemy :) Pozdrawiam serdecznie wszystkich wodników :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZUWI --> 🌻 🌻 🌻 100larz 100larz 100larz wszystkiego najlepsiejszego w dniu urodzin 👄 miłego dnia pozdrówka dla WSIECH

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi ---> 🌻🌻🌻🌻🌻 Zdrówka, optymizmu, wytrwałości we wszystkich swoich przedsięwzięciach 😘😘😘 Lutek ---> ależ ranna ptaszyna z Ciebie :D Ze mnie zresztą też ;) Miłego dnia wszystkim zyczę i do zobaczenia 🖐️ I tabelki jeszcze :) Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lata, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, Wola, woj. śląskie :classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie :classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada🌻 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwcia🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kolorowych snów, uśmiechu od ucha do ucha, pięknych bajek na dobranoc, własnego psa i kota, co dzień nowych przygód, butów siedmiomilowych, gwiazdki z nieba, wspaniałych przyjaciół, i wesołej rodzinki życzy Ci.....mamusia i tatuś:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi--->spelnienia wszystkich Twoich marzen:)i wogole wszystkiego najlepszego🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi== wszystkiego najlepszeego 🌻 najpiękniejszego 🌻 najbardziej wymarzonego 🌻 najsłodszego 🌻 i najcieplejszego 🌻 z okazji Twych urodzin...👄 buziaczki...👄 👄 👄 Miłej i cudnej niedzielki dla wszystkich:):):) My już po obiadku i zaraz będziemy robić z moim kochanym raczkiem maratonik filmowy..:):):):) Habcia-- trzymaj się cieplutko 👄 Kigana-- możesz mnie tez szkrobnąć w imieninowej tabelce a magdalenki tam żadnej nie macie jeszcze:):) z 29 maja, a i w drugiej tabelce możesz wpisac magiczną liczbe 24:P:P no zmykam już trzymajcie się :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
SZuwi Najserdeczniejsze życzenia Samych pogodnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habcia trzymaj się . CZasem tak wychodzi nieszczęścia chodzą parami Duzo optymizmu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi - siostrzyczko moja kochana 🌻 Wszystkiego najlepsiejszego z okazji urodzin:) Oby zawsze świeciło Ci słonko, a każdy dzień napełniał optymizmem. Życzę Ci duuuużo szczęścia, radości, uśmiechu w miłości oraz samych pięknych i wyjątkowych chwil. Niech nigdy nie opuszcza Cię to pozytywne zakręcenie - no i 200 lat życia!!! (w Twoim przypadku wszystko jest możkliwe :D:D;) ) Buziaki! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Eh, brat juz mnie wygania, a siedzial caaaaaały dzień!!!!!!! U mnie nic nadzwyczajnego właściwie się nie dzieje, obecnie pochłaniam \"Boso, ale w ostrogach\" Grzesiuka :) Muszę przyznać, że po przeczytaniu pierwszych 5 stron miałam zamiar odłożyć tę książkę i wróci do niej za jakieś milion lat ;) ale nie zrezygnowałam i nie żałuję :) Naprawdę bardzo ciekawie przedstawione realia warszawskiej ulicy z pierwszej połowy XX wieku :) Jest to zresztą autobiografia Grzesiuka. Zachwyca mnie szczerością oraz prostotym ale jakże niebanalnym stylem wypowiedzi. Jak to czytam, to przypominają mi się opowieści mojego dziadka z lat dzieciństwa :) Kiedyś jednak świat wyglądał zupełnie inaczej... zadziwia mnie to, bawi i zastanawia... :) mykam więc czytac dalej 🖐️ papapapapapapapa juz mnie tu nie ma... za to brat jest :/ radze więc uważać na czatach, bo on tam grasuje!!!! ;) miłej nocki!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gramru
kigana dopisz moje imię 1 kwiecień Grażyna dobrą jesteś sekretarzową pa pa dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czeka
to ja czekaj czsem jestem gramru sorki myślę że zrozumizłaś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pani sekretarzowo kigano to moje tez przy okazji------>kasia 13 luty

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Szuwi-Wariatko, ;-) kwitnącej miłosci, pierdzionka z bryllantem oraz \"nieciężkawej ;-) \" obrączki zaraz potem, duzych wyprzedaży, pieniedzy z nagła okrągłej sumki, oraz pociągów jadących coby tylko ku przodowi.... Haba-co nas nie zabije to nas wzmocni,nie warto zajmowac sie rzeczami na które nie mamy wpływu,tak miało byc-smutek,łzy sa na miejscu bo to wazne gdy ma sie uczucia.I to nie jest tak ze ten rok jest dla Ciebie zły!!!Remeber!! I co trzeba robic? chorem wszysyc razem: LAĆ NA WSZYSTKO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! a ja dzisiaj robie kurczaka po meksykansku w mojej nowej kuchni.... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Witajcie wodniczki! Jestem tu poraz pierwszy ale jest super,choc sie nie znamy,a mamy tyle wspolnego.Dolaczam sie do Was...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Jestem ze skorpionem osiem ciezkich lat, sama nie wiem jak tyle wytrzymalam? To typowo ciezki przypadek .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata Benia ........................... 25 stycznia, 35 lata, Śląsk Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie Madlen ..........................29 stycznia, Wola, woj. śląskie Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin Alan_Pol .........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lata, Płock Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego Gofra – Małgorzata ....................22 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego Koliberek – Beata ..................... 8 marca Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Jo* - .......................................24 maja Kigana – Lidia ..........................27 marca Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Alan_Pol Wszystkiego najleprzego, samych radosnych dni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego Setunia - Kasia .........................13 luty Gofra – Małgorzata ....................22 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego Koliberek – Beata ..................... 8 marca Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Czekaj - Grażynka....................1 kwietnia Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia Socha – Monika .........................4 maja Habanerka – Iwona ....................23 maja Jo* - .......................................24 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada Szuwi – Ewa ................................ 24 grud

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Mozesz umiescicmnie na liscie jestem z 16 luty. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzień dobry wszystkim! gioia-- witaj w ten mrożny i zimny dzień...🌻 Alan-- Z okazji Twoich urodzinek dużo duzo dużooooooooooooo szczęścia i powodzenia \"za tą granicą\"...wróc obrzydlliwie bogaty żeby móc spełnić swe przyziemskie marzenia i sprawić innym mnóstwo radości... życze Ci wszystkiego co sobie wymarzysz...👄🌻 Jo*--niedobra dziewczynko dlaczego mnie nie wpisałaś do tabelki???? :P:P:P:P.. Miłego dzionka 🌻 Tymczasem spadam robić gołąbki... buziaczki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Doosiaa
Hej, ja też chciałabym się do Was dołączyć. Moja data urodzin to 18 lutego. Pozdrawiam Wszystkich Wodników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szuwi🌻 spoznione wszystkiego najlepszego!! alan pol🌻 zycze zebys z workiem pieniedzy wrocil i nie musial juz nigdy swoich dziewczyn zostawiac!!!! buziaki dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gioia ja ze skorpionem zyje juz ponad 12:P i tu wszyscy wiedza jak jest ciezko;):D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam nowe osobistości na topiku 🌻 ALAN --> :D platynowej karty na okoliczność wpływów z pracy za chranicą no i oczywiście zdrowia, szczęścia i słodyczy Lutek życzy 👄 udanego tygodnia ---> oby net chodził u Was lepiej niż u mnie zez samego poniedziałku ( prędkością nawet naprany koala go prześciga)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×