Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej JO i co to za cudo? poslij fotki!!! Haba- nie odpłynełam na inny topik, tylko czasami pisuje na ogrodnictwie, ale to juz wiesz. Tylko co mam pisac skoro weny brakło? Będe trzymała kciuki i mam nadzieję, ze zdązysz się przemieścić Twoją superszybka maszyna z jednych testów na drugie:) Ucałuj Gąza ode mnie :) kobietta i do Gosia8 - witajcie Pozdrawiam wszystkich Hejo :) PS. no i co z ta pogodą? Zaraz bedzie zima i juz nie popływam na łódkach :( Na kasprowym ponoc juz śnieg spadł, u mnie zimno jak diabli - trzeba by załączyc ogrzewanie:( Makabraa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ja wywolalam deszcz ja na upaly nie narzekalam cholera jasna co za wakacje:O mowilam juz ze znow jestem chora??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i nie przesunęli mi terminu testów:( i nadal mam dwie rozmowy w sprawie pracy o tej samej porze ;( buuuuuuuu i co teraz?? muszę sie podszkolić, bo dowiedziałam się z czego będą egzaminować do szkoły. word, excel, internet. będę miała dzisiaj pretekst posiedzieć na necie dłużej:D:D teraz mam kolejny dylemat...co na obiad zrobić ;) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> napewno dasz radę :) 🌻 Oto mowa niektórych kwiatów: Aster - jestem wiecznym optymistą, Bez - ofiaruję Ci swoją szczerą przyjaźń, Chryzantema biała - stara miłość nie rdzewieje, Chryzantema różowa - jestem Twój na wieki, Dalia - spójrz na mnie łaskawym okiem, Fiołek - skromność nie pozwala mi żywic nadziei Frezja - szanuję cię, Goździk bialy - jestes slodka, Goździk czerwony - moje serce tęskni za Tobą, Goździk różowy - nigdy o Tobie nie zapomnę, Groszek - wierzę w naszą przyszłość, Hiacynt - cierpię przez Ciebie, Irys - zaufaj mi, Konwalia - jesteś piękna, Krokus - ciesze się, gdy Cię widzę, Lewkonia - jestem wspaniały, Lilia - mam czyste uczucia, Lwie paszcze - zwróć na mnie uwagę, Mak - puść w niepamięć nieporozumienia, Malwa - potrzebuję więcej czasu, Margerytka - jesteś najpiękniejsza, Mieczyk - będę walczyć o Ciebie, Mimoza - na Twój widok ogarnia mnie wielka czułość, Nagietek - moje zamiary są uczciwe, Narcyz - jesteś bez serca, Niezapominajka - nie zapomnij o mnie, Orchidea - jesteś najbardziej zmysłową kobietą pod słońcem, Petunia - wierzę w Ciebie, Pierwiosnek - miłość jest przed nami, Piwonia - otaczam Cię opieką, Prymula - nie bądź nieśmiała, Róża biała - kocham Cię miłością czystą, platoniczną, Róża czerwona - kocham Cię do szaleństwa, Róża różowa - będziesz ze mną szczęśliwa, Róża żółta - pozostańmy przyjaciółmi, Rumianek - jestem Ci wierny, Stokrotka - jak dobrze być obok Ciebie, Tulipan - dobrze mi z Tobą, Żonkil - jestem potwornie zazdrosny 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no i gdzie słowa otuchy i pokrzepienia??? Gosia---> no jakoś muszę dać radę ;) wyślę klona na jeden egzamin:D Gązo jest do mnie uderzająco podobny :P pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hejka hihi :) ktos chyba chciał wygrać w totka i otworzył nam stronkę :P Haba- wyrazów wspólczucia nie ma, bo chyba raczej gratulacje się należą, ze jesteś tak rozrywana :D Będę trzymała kciuki 👄 Za chwile urywam się z pracy i jadę zwieźć mojego wnuka do przedszkola, az strach się bać :P Gosia, a słonecznik? Co oznacza słonecznik????? No to tyle na razie , papatki i pozdro dla wszytskich. PS. Święty, Tomek - coście tak zamilkli ????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli --> słonecznik to nic miłego :O Sasanka - Daj mi trochę czasu Sasanka - Lekkomyślność Sasanka - Rozstanie Sasanka - Zerwanie Seradela - Zemszczę się Serdecznik - Skryta miłość Słonecznik - Despota Słonecznik - Egoizm Słonecznik ozdobny - Adoracja Sosna - Determinacja Srebrnik - Małość serca Stokrotka - Doskonale Cię rozumiem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja uwielbiam eustomy:) haba juz sobie wyobrazam Gąza w szpilkach:P koli a ktoz tak Cie slonecznikami obdarowywuje?? jakis despota:P mam glupawke... to chyba u mnie normalny stan:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć ludziska kochane!:) Własnie sie meczem ekscytuje:P Bramke nam wbili skubanki jedne :/ Do bojuuuuu Pooolskaaaa do bojuuuuu!!!!! :classic_cool: A w ogóle to chciałam Was przeprosić za to, że tak dawno mnie tu nie było;) łódzkie klimaty pochłonęły mnie bez reszty... do tego ta praca na 3 zmiany - wszystko mi sie poprzestawiało! :( od miesiąca nie mogę spać w nocy!!! Męcze sie do 4, 5 rano...za to w dzień mogłabym chrapać non stop! Mam nadzieje ze mi sie to przestawi bo oszaleć idzie:( 2 dni temu zakończyłam definitywnie swą burzliwą kariere w królestwie żyletek;) Nie żaluję ani trochę że ją rozpoczęłam - ciekawe doświadczenie, nowe znajomości i prawdziwa szkoła życia:) Jednak wspominając te wszystkie godziny spędzone na farmoresach, palach, gifach, BMkach, kiflach, MKach i bulkach moge z całą pewnością stwierdzić: nigdy więcej;):P no chyba że po studiach nie bedzie mnie stać na pieczywo pełnoziarniste:P spadnie mi na głowe zegar z kukułką, powodując tym samym przewlekłe kuku na muniu:P ewentualnie najdzie mnie ochota na sporty ekstermalne :P lub chęć pracy charytatywnej na rzecz boskiego dżileta:P Smolarek! strzelaj!!! Smolarek!!! ehhh a taka okazaja była:P Teraz pora na wakacje sensu stricto :) Na szczęście zarobiłam m.in. na wyjazd do Zakopca:D Tak więc za dwa 3 dni pozegnam płaskie regiony i przywitam krajobrazy super ekstra górzyste! :D Już sie doczekać nie mogę!!! :D Tym razem bede robiła za przewodnika :classic_cool: bo jade z towarzystwem wybitnie niegórołaźnym :P:D musze sie wykuć na pamięć nr TOPR-u :P:D ooo chorera jasna!!!!!! 2:0 dla tych...tych...tych.... nie naszych niestety :P:/ :( Dobra kochanieńcy ... zaraz koniec meczu i brat mnie wywali sprzed kompa zapewne:( AAAAAAAA!!!!! 3:0 dla Finów $%$#%$#%$#%#$ U mojego bliźniaka nic ciekawego, poza tym ze jak zwykle gra mi na nerwach! i idiotyczne pomysły ma! Np. jak wróciłam z Łodzi... wchodze do pokoju, komputer włączony a brata nie ma.. no to sobie usiadłam i loguje sie jak gdyby nigdy nic do poczty... patrze co on tam ma pootwierane - czat.... no niech se ma.... siedze dalej, przeżuwam powolnie jabłuszko, patrze - jeszcze jakieś okienko otwarte... klikam: Kamerka internetowa!!!! :/ :P:P:P włączona była i wszyscy na czacie mnie sobie mogli obejrzeć!!! :P Ależ sie wnerwiłam! W ogóle skubanej widać nie było! - taka malutka:P!! A brat prawie sie herbatą utopił :P taką miał ze mnie polewke!:P GOOOOOL !!!!!! :D:D:P na pocieszenie.... a kolejny mecz jak zwykle o wszystko :/ suuuper... Tym optymistycznym akcentem kończę - może wróce bo słysze ze brat błaga tate o samochód :D wybywa więc:D jak milo:P Do następnego kliknięcia! ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Koli wiesz zajety i zapracowany jestem;) Ostatnio zaczalem znowu grac w zaklady bukmacherskie, tym razem jestem do przodu i to sporo.Narazie 500f, wklad 100f.M.in. gralem na finlandie z handicapem szkoda ze za mala kase, oj szkoda;) Ever jedz jedz tylko sie nie zgub i nie spadnij z jakiejs skaly lub gory.Milych wakacji:) W pon ide na normalna zmiane 8godzinna i normalny tydzien 5 dni w tygodniu.Do teraz mialem 4 dni in 4 dni off po 12h.Troszke za duzo. Ja tam lubie tulipany... Choc nie wiem co znacza... Ha i jak tam rozmowa??Wiemy ze masz dupe:D:D:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tomek - marsz do łóżka! :P Kto to słyszał, żeby o tej porze jeszcze w necie siedzieć???!!! :P:D PS Dupa Haby mnie rozbawiła :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No odezwala sie:P:P:P Ta co tez prz kompie siedzi a ja pisze z lozka wlasnie:P:P:P Bo mam laptopa:P:P:P Dupa haby to chyba wszystkich rozbawila:D::D:D:D Czyja nas nastepna rozbawi??:> Ever do bojuuuuuuuuuuuuu :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:PJa jestem grzeczna dziewczynka:P A w najbliższym czasie to bede rozbawiać górali!!! :P:D Jeszcze sie zastanowie jaką częścią ciała:P:P:P;) Nie udawaj że śpisz:P podzielibyś sie tym piwem lepiej:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz wiem jak czescia;) Ciiii mialas nie mowic ze pijemy:P:P:P Ludzie impreza:D:D:D UK laczy sie z PL :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie szalej Tomuś :D bo mi rodziców pobudzisz:P moim szarym komorkom przypomnialo sie wlasnie ze maja prawo do wakacji :P;) zrezygnuje więc z tego piwa.... bo jeszcze coś tu chlapne niepotrzebnie i wyjdzie afera międzynarodowa:P Widzisz jak ja sie poświęcam dla dobra ludzkości? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to sie nie poswiecaj tylko szalej:D:D:D A przepraszam za zbudzenie ich, zaraz im zrobie herbatke zielona,mietowa,wisniowa ... mam duzy wybor:D;) Szare komorki to zachowaj na studia a teraz sie baw,hulaj i miej wakacje zyletko mala;);):D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra koniec imprezy bo lucy czyli ever poszla juz lulac bo ja wykonczylem dzis za bardzo:D:D:D:D ;););)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no proszę...nocne marki:P gdybym wiedziała że siedzicie o tej porze na kompie to też bym przybyła na imprezkę. nie mogłam cosik spać. pewnie przez ta \"dupę\" :P Polak---> rozmowa....nie doszło do żadnej rozmowy bo pani na wstępie przy wszystkich elegancko przywitała sie ze znajomymi krórzy brali udział w eliminacjach i w trakcie egzaminu powiedziała do pana nota bene syna pielęgniarki szkolnej(dziwnie znajome nazwisko- trza wiedzieć Wam że ja sie wychowałam na tym osiedlu na którym jest owa szkoła) \"wiedziałam ze pan będzie pierwszy\". nic tylko wstać, dać w pysk i wyjść:( Ever---> mnie na żyletki nawet nie chcieli:P mam nadzieję ześ sie nie pocięła za bardzo:) teraz pisz gdzie wakacje spędzasz ;) Isa----> Gązo w szpilkach!!!?? zgroza:D:D chyba ze do kajaka przymocuje się owe szpilki bo takiego rozmiaru to ja u kobiet nie widziałam ;) Koli---> zrobiłam Gązowi fotę w mundurze, ale ciiii...tajemnica ;) jak wyjedzie to Ci prześlę ;) a tak eogóle to przymierzyłam ten jego uniform i stwierdzono żem jest urodzona do munduru ;) chyba też się zaciągnę;) pozdrowienia dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Isa - nikt mnie nie obdarowuje, ale ja sama je uwielbiam i ....obdarowałam kiedyś Habe :( Haba - no dupa....:( juz wiem jak było w szkole, a w urzędzie? Dla niezorientowanych powiem, haba nie zdwałą egzaminu do szkoły, zeby przyjęli ją na ucznia tylko test kwalifikacyjny do pracy w szkole (w sekretariacie) :( Ever- no nareszcie :) ale brakowało Twojego polotu tutaj :) wiesz z Zakopca do mnie to tylko 120 km, moze wpadniesz po drodze ? ;) Zapraszam :) Polak- no olero jedna - widac kto Cię potrafi tutaj sciągnąć...:P i imprezke sobie urządzacie beze mnie :) No trzymajcie Cię wszyscy cieplutko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w urzędzie.... to samo:( pan który był w komisji bardzo czule przywitał się z jedna panią która też brała udział w eliminacjach. szlak by to trafił. nijak człowiek się wybronić nie może jak nie ma poparcia \"u góry\". cała reszta czyli jakieś 11 osób w urzedzie a 28 w szkole za tło robiła, bo wiadomo ze państwowe urzędy to muszą przetargi i konkursy robić. i jak tu nie wierzyć że przez łóżko, znajomości i takie tam kariery zrobić nie można:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez chce zdjecia gaza w unifromie:P Haba nie dopuszczaj go do kompa zeby nie bylo ze szasasz jego podobizna:P no i koniec wakacji pijawki do szkoly starsza wpadla w rozpacz bo znienawidzona pani od przyrody stala sie jej wychowawczynia ... mam nadzieje ze nie zaglada na forum:P mlodszy juz znalazl pierwszego kumpla:D a mnie gonia do roboty tylko cholera cosik mi sie to wszystko rozlazi:P:O pewnie tygrys zaraz bedzie darl jape ze cos zle zrobilam ale kogo to obchodzi:P;):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej:) ciepłe skarpetki są... szalik i rękawiczki też... mapa spakowana... zapas czekolady trzeba zrobić... cyfrówka i ładowarka! tak! koniecznie ładowarka!!! latarka... nie mam latarki:( trzeba skombinowac! Ja już w 99% spakowana:) jestem już w Łodzi:) a rano (znow pobudka przed 5 :O ) pakujemy sie ze znajomymi w autobus i..... do Zakopanego!!!! :D Jade na tydzień - bede tesknic strasznie :) Koli - tak bliziutko w Tatry? no to dalej pakuj sie i w droge!:) Będziesz mogła wykorzystać swe umiejętności żeglarskie;):D Bo w górach wszystko jest mozliwe;) Zmykam spać:) Trzymcie sie ciepło! Pomacham do Was z górskich szczytów;):D Tomek! Nie śpij:P ;) pa!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wiedzialam ze tak bedzie :O Nie moge spac... a za 3 godziny pobudka! ehhhhhhhhhh.... rozbudzilam sie zupelnie! To wszystko przez Tomka - za glosno chrapal:P A propos pracy jeszcze... Habciu:) jak chcesz sobie pouzywac w zyletkach, to w lodzkim dzilecie przyjmuja wszystkich jak leci;) nawet mozliwosc awansu jest: z pakowacza na pakowacza operatora, a pozniej na pakowacza kierownika i dyrektora, tez pakowacza:D Zeby bylo fajniej, to wszyscy robia za te sama stawke:D wesolo tam, radosnie...i w ogole jest duuuuuuuuzo smiechu - szczegolnie przy wyplacie;):P:D wiec jesli chcesz to przybywaj! Mozna sobie pozniej wpisac szumnie: kontrola jakosci w CV ;) mialam juz pierwszego koszmara w zwiazku z wizja przymusowej emigracji po studiach :O Dobra ide, moze usne zanim budzik zacznie wyc ;) a juz niedlugo - witojcie Taterki kochane!:D PS Jak bym nie wrocila, tzn ze mnie jakis superowy goral poderwal:P;) wykupil roczny karnet na kolejke wysokogorska i tak se jezdzimy w te i nazad:D:P :> Dobranoc! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Ever - udanego pobytu w górach :) Chciałąm wam oznajmić, ze mam zamiar podjąc dokształcanie na studiach podyplomowych w Krakowie. Jesli mi sie uda to od paździrnika co drugi weekend będę w Kraku - hurra !!!! Na razie - poszłam wczoraj do pana Dyrektora coby Go poprosić o dofinansowanie tego przedsięwzięcia, no i ......mam fajnego dyra...lalala tzn. wyraził zgodę ustna i kazał sobie podanie, które trzymałam w rece posłąć drogą oficjalną przez kancelarie :P Wczoraj mi to obiecał, dzis ma urodziny wiec nie podpisze i pozostaje mi mieć nadzieję, ze nie ma facet sklerozy i jutro załatwi sprawe :) No, ale to dopiero poczatek drogi przez mękę, bo zgoda dyrektora to jeszcze mały pikuś, ale wyobraźcie sobie, ze musze mieć jeszcze zgodę Zarządu Firmy;) Firma, w której w ogóle nie operuje się złotówkami tylko wszelkie dane podaje się w mln. zł i na dofinansowanie w wys. 4,1 tys. potrzebna zgoda Zarządu -nic tylko się pochlastać. Mam nadzieję, że to będzie zwykła formalność i jednak mi zapłacą za te studia (oczywiście najlepiej żeby zapłacili 100 % :D) Zobaczymy. Pozdrawiam wsiech, papapty :) PS. Haba- nie zrażaj się, szukaj dalej . Mam mieć we wrześniu spotkanie z Vipami - to i ch zapytam czy o jakiej robocie nie wiedzą :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej na policjantkę też się nie nadaję:( za duża wada wzroku, a operacja kosztuje 750PLNów...błędne koło:( POLAK!!!!! ratuj...może mnie gdzieś w swiecie zechcą do pracy, byle nie za 500 zł:>:) Isa---> nasze dzieci chodzą do jednej klasy? moja pijawa też ma wychowawczynię pania od przyrody. straszna jędza ponoć, ale potrzeba im dyscypliny. w każdym razie ja już ją lubię. zakazała dzieciom chodzić w bojówkach na lekcje, w portkach skejtowskich. będzie sprawdzać czy dzieci jedzą śniadanie rano w domu, bo później nie myślą na lekcji o niczym innym jak o jedzeniu. no i najważniejsze dla mojej pijawy...chłopcy mogą mieć długie włosy ale muszą je wiązać. czekam teraz tylko na decyzję w sprawie mundurków szkolnych ;) Koli---> szukam, szukam. jestem cholerna optymistką ale mój optymizm zaczyna sie kończyć. ucz sie dziewczę ucz, ale żeby Ci nie powiedzieli tak jak mnie że za wysokie kwalifikacje masz:D jaki kierunek obrałaś? dobra...zmykam robić obiadek bo pijawa zaraz ze szkoły wróci:) miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozmawia rosyjski żołnierz z amerykańskim. Amerykanin chwali się jak to u nich jest dobrze w armii, że mają dobry sprzęt , że dobrze ich szkolą itp. Aż doszło do tematu \"wyżywienie\". Amerykanin mówi , że oni dostają dziennie równowartość 8 tys. kalorii. Na to Rosjanin: - Kłamiesz! Żaden człowiek nie zje dziennie 30 kilogramów ziemniaków! :D:D:D:D:D:D:D Mężczyzna około 40-tki pomykał szosą w swoim nowiutkim Porsche. Kiedy już dwukrotnie przekroczył dozwoloną prędkość, we wstecznym lusterku zobaczył charakterystyczne czerwono-niebieskie migające światełka. Pewien mocy swojego samochodu ostro przyspieszył, ale wóz policyjny nie dawał za wygraną. Po chwili zdał sobie jednak sprawę, że w ten sposób może przysporzyć sobie wielu kłopotów i zjechał na pobocze. Policjant podszedł do niego, bez słowa sprawdził prawo jazdy i powiedział: - To był dla mnie długi dzień, zbliża się koniec mojej zmiany, na dodatek jest piątek trzynastego. Mam dość papierkowej roboty, więc jeśli znajdzie pan jakieś dobre wytłumaczenie na swoją ucieczkę, pozwolę panu odjechać bez mandatu. Mężczyzna pomyślał chwilkę i powiedział: - W zeszłym tygodniu moja żona zostawiła mnie dla jakiegoś policjanta. Bałem się, że chciał mi ją pan oddać. - Życzę miłego weekendu - powiedział policjant :D:D:D:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej Uhahahah Haba - bardzo podobał mi się kawał o ucieczce :) wybrałam Zarządzanie Finansami Firmy :D no i masz rację, pewnie mi tak powiedzą, ale co tam - ja chce się uczyc :) i nie tylko.....;) Pozdrawiam serecznie wszystkich :) PS. Dopadła mnie grypa...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli --> współczuję grypy :O zazdroszczę studiów :) Haba --> 750zł to chyba masz maciupką wadę wzroku? :) bo ja to musiałabym z 5 tysięcy wydać :O 🌻 Głos z radia: - Czas na poranną gimnastykę. Jesteście gotowi? No, to zaczynamy! Góra-dół, góra-dół...A teraz druga powieka!!! :P 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×