Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość sakana
Witam wszystkie wspaniałe Wodniki! :) Trafiłam na Was trochę przypadkiem, ale tylko trochę bo... szuakałam WSZYSTKIEGO... CZEGOKOLWIEK.. na temat Pana Wodnika :)) Po prostu dostałam totalnego bzika na punkcie tego niezwykłego, niezwykle trudnego Pana i .. już chyba nie moge sobie z tym (a dokładnie z nim :) sama poradzić.Ech! Słucham "Bliżej" Eweliny i ... totalne wirowanie w powierztu! (w wyobraźni wykonuję przed nim szalony taniec w najbardziej pokręconych miejscach na tej ziemi, ale cóż. ja jestem w pracy, pan Wodnik też a do tego jest to Pan ZAKAZANY dla mnie, a ja dla Niego jeszcze bardziej :(( chyba nie będę zdradzać swojego znaku zodiaku-kto ma takich przyjaciół i tak bedzie wiedział :)) mam takie sekundy, kiedy mysle, że bedę musiała go zabić, bo nie wytrzymam tego jego MILCZENIA . Co ja mam zrobić ??!!??!!!!?!! Miał być PRZYJACIEL tu nie wiadomo co dla kogo sie stało. No nic, przyjdzie umrzeć z tej cholernej tęsknoty za panem Wodnikiem, który twierdzi że nie lubi mówić, że nie przyzwyczajony...Jezu Chryste, a ja to przyzwyczajona, ze mi ktoś z serca tatara robi?!? no naprawdę , zabiję drania ! :)) dobrze , że jeszcze mogę sie z tego śmiać (przez łzy czasem , ale zawsze) Pozdrawiam Was, Wodniki, ech!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ech.... bo te wodniki takie fajne sa:) koli a czy Ty sie dziwisz? jakas obca baba umowila sie z Toba i Haba i co.. a moze ja Was zamknelam w jakies ciemnej piwnicy , moglam karmic tylko chlebem i woda i wykorzystywac intelektualnie:P .... e tam jeden telefonik:D:P macham wszystkim🖐️ ... cosik leb na stol mi leci...ide po kawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serwus! :) Sakana - bo z wodnikami nigdy nie wie, oj nie wie sie... ;) No rzeczywiscie mam życie jak w Madrycie ;) Właśnie usypiam na klawiaturze... ale co tam! Myślałam, że będzie gorzej po pierwszej nocce, a nawet już dzisiaj zdążyłam śmignąć do dziekanatu, odstałam swoje w kolejce, obskoczyłam hipermarket, byłam pogratulować koledze (świeżo upieczony tatuś Michałka:) ) ugotowałam obiad... jest ok, ale.....Byle do soboty... ;) chrapanie w środku dnia to zdecydowanie nie jest to co everki lubią najbardziej... W Łodzi upał... na szczęście wieje wietrzyk :) Ehhhhh mykam sie zdrzemnąć jeszcze chwilke ;) Miłego dnia! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Rozmawiają trzy bociany. Pierwszy mówi: - Ja to cały tydzień latałem nad jednym domem! - I co? - Urodził sie chłopczyk. - A ja - mówi drugi - to dwa tygodnie latałem nad jedna chałupą! - I co ? - Urodziła sie dziewczynka! Na to trzeci: - A ja to trzy tygodnie latałem nad plebania! - I co? I co? - Ale mieli pietra!!! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze żyję, macham z ledwością koniczynami, pozdrawiam . . . . . . . . . padam v v v v

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakana
słuchajcie, uknułam plan! :) chcę wyciagnąć pana Wodnika gdzieś za miasto, np. do jakiegoś pobliskiego zamczyska (jest ich pare w okolicy) albo nad wodę, na łódkę, jak się uda. On sie urwie z pracy (coż, takie stanowisko ma ze WSZYSTKO może), a ja coś wykombinuję :) fajnie sie czasem wyluzowac w sprzyjających okolicznościach przyrody :)I CO WY NA TO, WODNIKI? jak wam sie podoba ten pomysł ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja nei wiem:D ja lubie cos robic:D ale ja baba jestem nie chlop a moze on romantyk:D i nie probuj usidlic bo nawieje:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Qrde o jakiej nieludzkiej porze ja musze wstawać :( Isa - nie jeden :( - dwa Habanerka- żyjesz to???? Sakana- a Ty jaki jesteś znak? Pomysł dobry, tylko szkoda, ze to nie ON wymyslił. Pozdrawiam wszystkich. Ps. ja chce urlop....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sakana
Cześć Wodniki i Wodniczki! :) isa - no co Ty! ja tylko chciałam miło spedzić z nim dzień, a nie tam od razu usidlić :) nawet nie wiem czy on romantyk, bo strasznie TWARDY I NIEDOSTEPNY z Niego facet (ale dostapiłam tego zaszczytu, ze wlasnorecznie dla mnie kolacje przygotował, więc jesli to jest romantyzm w Jegi wydaniu...:) aha, i ze 2 razy nawet swieczki były, ale nie do kolacji tylko do ... whisky :) :) extra wieczory, bo przy takim trunku łatwiej jakoś łatwiej sie gada :) koliberek - ja jestem lutowa, jak wiekszosc z was, ale ...nie Wodnik, oj nie :) taaaa, on tez wymysla rózne rzeczy, cos tam rzuci od czasu do czasu niby mimochodem , ale wiesz.. on zajęty, ja zajeta. trzeba mocno kombinowac zeby zlepić te pierogi . a propos wstawania - polecam dziecko :) mój synek budzi mnie jak w zegarku codziennie o 6.00 i juz sie nie dziwie, ze taka godzina w ogole istnieje :) :) a teraz ide kawe sobie zapodac, bo z tych moich tłumaczen nic nie wyjdzie :) z Piernikowa POZDRAWIAM wszystkie Wodniki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Koli---> żyję żyję:D właśnie dotarłam z wczorajszej imprezy od mojej jedynej i ukochanej teściowej:D normalnie załuję że jej koleżanka nie jest w naszym wieku, chociaż....dusza jest ciagle młoda:) kobieta jest po 60-ce a ma tyle wigoru że aż sama się bałam ;) no i napewno jest wodniczką! bez dwóch zdań:D co do pięknego kierowca to wiesz...... możesz szefowi powiedzieć że jestem otwarta na przyjęcie stanowiska kierowniczego:D będę go wozić gdzie chce:D Sakana --> no witaj. Ty się dziewczę lepiej zastanów w co się pakujesz !! facet wodnik...toż to huśtawka emocjonalna;) a tak serio to podchodziłabym do tego jak do jeża:D stosunkowo rzadko i ostroznie coby nie spłoszyć jego i nie gmatwać sobie życia:) w każdym razie powodzenia w podbijaniu i porywaniu ;) Lutek!! kobito...już myślałam że Cię wywieźli i sprzedali na pchlim targu ;) opowiadaj kaj żeś bywał czarny baranie....eeeeee .......wodniku:D Isa---> jako że trzymam kciuki za Twoją wygraną w totka to liczę automatycznie już nie tylko na wczasy, bo te dostaną ponoć w pakiecie wszyscy od Ciebie;):P ale wiesz...trochę grosza by sie przydało do tego raju dla kobiet:D:D Ever---> nocny marku:D w dzień śpisz a w nocy buszujesz:> może umówimy się kiedy na wspólne buszowanie bo wiesz...ja tera sama nocami:( Joaś---> Ty żywiosz żenszina?? daj znaka:) i mam prośbę do wszystkich inwigilowanych, podglądanych, sprawdzanych, uziemianych i takie tam....kurde...Gązo zaczyna się uczyć więc od teraz milczymy na tematy nie sprzyjające samotnym wyjazdom do Brzeszcz:> Warszawy tudzież do psiej wólki:D jeszcze trochu i będę miała nadajnik wszczepiony w ...skórę:D:P zabieram mojego szpiega i jedziemy się moczyć:D miłego dzionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
haba - w razie czego bede robic za sponsora:D sakana - my tu dzieciate po czesci:P ale swoje nauczylam spac:D ... i tak szeptem: a na co Ci lepic te pierogi? nie ladowalabym sie w to... wiem, fajnie jak sie ktos troche bardziej obcy mna zauroczy ale ile to problemow... inwigilacja... a co to jest? i w ogole czy sa jakies metody sprawdzania nas?:D Gązo - ja wiem ze sie podszkolic do przyszlej pracy musisz ale chociaż Ty jeden zostan normalny:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Pozdrawiam z nad morza - Bałtyckiego. Pogoda niesamowita, teraz jestem u kuzynki i piszę z jej kompa. Po pierwsze- Alan - gratulacje !! 🌻 Na podszywacza nie zwróciłam uwagi, myslałam ze dali sobie juz spokój, co za ludzie :P Nietoperku !!!! Pisz więcej, co porabiasz kochana:) Co do ślubu, to Wam napiszę że my z Postrzeleńcem też mamy zamiar założyć te więzy czy kajdanki ( obraczki ;) ). Nastąpić to ma we wrzesniu. W ogóle sobie tego nie wyobrażam, ale zobaczymy. W koncu na coś trzeba było się zdecydować. To wszystko nie wygląda tak, jak sobie to wyobrażałam, ale nie będę pisac o tym. Może kiedyś. I nie chodzi tu o Postrzeleńca bynajmniej. Pozdrawiam Was, za parę dni się odezwę z kafejki netowej. Pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie ma to jak byc w pracy:D Kigana to ja pierwsza gratulacje skladam:D bedzie fajnie:D 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! :) Kigana - ja też gratuluję!!! :D i ponawiam prośbę o fotki z zachodu słońca nad Bałtykiem, bo w tamtym roku sie nie doczekałam... Ewentualnie mogą być ze wschodu słońca;) wybór należy do Ciebie... Udanego wypoczynku! Ja zaraz zmykam ;) w koncu weekend... wczoraj nie ruszyliśmy z pracą... i za namową kierownika pognaliśmy na imprezę :D Bardzo fajnie było - wytańczyłam się! :) Tylko...ehhhhhhhhhhh zbytnio sobie zaszalałam i mam teraz drobny problem: Po dwóch godzinach próśb dałam nr tel. pewnemu bardzo sympatycznemu koledze. Niby nic takiego, a jednak nie daje mi to teraz spokoju. On umie po polsku tylko \"dzień dobry\" a... my english is terrible....od rana więc siedzę i wkuwam słówka :P:D ;) może w końcu przełamię barierę... językową:P ;) gdyby babcia Czesia zobaczyła mojego afrykańskiego kolegę, to pewnie powtórnie by osiwiała :P ;) Mykam na obiad ze znajomymi :) buziaki dla wszystkich! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
urwalo... Kigana wrzuc na looz;) Lec do Las Vegas tam wam nikt nie przeszkodzi;) Duzo szczescia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
za dwa dni wyjezdzam:D:D:D nie bede musiala pracowac:D a teraz ide tyrac zeby zasluzyc na wyjazd:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzień dobry pozdrowionka z zalanego upałem Gdańska narazie tylko z doskoku przesyłam buziaki ale być może niedlugo bede miała stały dostęp do neta wtedy napisze wiecej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
benia!!!!!!!! przeciagi gdzie indziej robisz a tu co????? nie ma Cie😭 nietoperku🖐️ jak mi sie nie chce pracowac....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chanelka
siemka ja tez wodniczka jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) isa to ja ci pomogę :) i też pomacham obiema łapkami może jakiś przeciąg się zrobi :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to i tu przeciągu trochę zrobie:D:D:D:D:D:D:D isa-----------> dla ciebie wszystko :D:D:D🖐️ udanego wypoczynku ,ja juz niestety po :(:(:(:( wszak wszystko co dobre szybko się kończy :(:(:(🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) I takdwa tygodnie nad morzem pyknęły.Kurde,jakten czas szybko leci :( A co do zdjęć to zapomniałam,ale postaram się napewno coś wysłać. Siedzę teraz w kafejce netowej, nad morze nie chodzę, bo mimo ciepłej wody nie wolno się kąpać przez te sinice, które wczoraj do nas zawitały. A do tego mnóstwo wodorostów. Czegoś takiego to chyba nigdy nie widziałam. Polak ----> na Vegas to za bardzo mnie nie stać, myślę że sobie tutaj poradzę. Dzięki wszystkim za dobre słowa :) Isa ---> a dokąd Ty się wybierasz? Przyjemności wkażdym razie :D I cóż,narazie się wyłączam, pozdrawiam wszystkich pracujących i odpoczywających. Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×