Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Nietoperz - oczywiście że pamiętamy :D :D :D :D :D cóż za niespodzianka :) mam nadzieję że teraz już częściej będziesz tu bywać :D :D :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan 🌻 gratulacje , bedzie nasz pierwszy topikowy slub:) laurke Wam jakas zrobimy:D no mam net co nie wysiada ale chyba mi mozg wyparowal:P nie ma co pisac... Starsza pijawka wrocila z kolonii i juz dzis dostala antybiotyk zeby po kolonijnych szalenstwach sie wyleczyc:D Mialam ja odstawic do babci na dzialke ale Tygrys stawia opor bo co ona tam bedzie robic skoro na sloncu nie moze? rany, beznadzieja ... jakby dzieci nie mogly sobie wymyslic innych zabaw od opalania:P Ide szukac dalej jakis wczasow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozpuściłam sie.......jak dziadowski bicz:D:D a tak serio to nie wiem w jaki sposób mam skórę z siebie ściągnąć żeby odrobina tlenu dotarła do organizmu:( Alan!!!! gratulejszyn!! daj znać kiedy weselną będziem pić:D a tak serio to daj znać kiedy ten szczęśliwy dzień nastąpi:) Nietoperku!! witaj ponownie:) mam nadzieję ze wróciłaś na dłużej a nie na jedno machnięcie łapką:) opowiadaj co u Cię:) od piątku pozbywam sie na tydzień pijawy :) sąsiadka go na wieś zabiera razem ze swoimi synami jako tanią siłe roboczą:D:D będzie bal oj będzie:D znikam tak jak moje szare komórki:> słodkich snów, stosunkowo udanej nocki i ...takie tam:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej uff, ale upał ;) Alan - gratulacje :D powiedz kiedy to sobie imprezke zrobimy ;) Nietoperek rerek :) opowiadaj co u Ciebie ... Wczoraj miałąm kijowy dzień, a miało byc tak pięknie :( na dodatek obtarłam sobie palce u nóg przez ten upał,a le nic to ...Dziś mzoę bedzie lepiej. Mama mojego wnuka chyba poczuła smak wolności i braku obowiazkó podczas ostatniego pobytu małego u mnie i teraz znów mam Go zabrać, tym razem conajmniej do konca wakacji. Niektórym to dobrze, ja tak przy Gamoniu nie miałam, no ale też nie każdy może mieć taka młoda i zabójczo piękną babcię hihi ;) co nie ? No i sromna na dodatek :) W poniezdiałek jadę do W-wy po małego :) Jutro mam gości i to wszędzie :( Najpierw w pracy szefa imieniny, a do domu zjeżdża się rodzina męża ( dobrze że ich lubię - zwłaszcza szwagra i młodego i przystojnego siostrzeńca ;P ) Na dodatek jestem umówiona ze znajomymi z tzw. wyższych sfer w sobotę czyli czeka mnie przyjęce na 12 osób i do tego nie mogę podać byle co :) łopatka z dzika juz sie marynuje od przedwczoraj, dziś robię gołąbki i przygotuje ozorki (mają być w sosie chrzanowym) częśc roboty scedowałam na mame i tatę (kochanych rodziców mam lalal) tzn. babka do kawy na śniadanie i ciasto z jagodami oraz faszerowane kurczaki :) haha, mam nadziję że nikt głodny tego nie czyta :) No a poza tym mają byc jeszcze: polędwiczki wieprzowe w kolorowym pieprzu i w ziołach, sałątka z kalafiora, podsmazane zielone warzywa, sery, wędliny i oczywiście coś do zapijania tego wszytstkiego :) a to m.in. śliwowica, krupnik własnej roboty (ale nie mojej tylko jednego litwina ) wino, koniak, a jka komu będzie mało to mu ewentualnie zaserwuję czysty spirytuHaba - pomyłąm te okna....ale myłam wieczorami, było ciemno więc ...nie wiem jak wyszło hihi :) Gamoń dziś wraca, ale w niezdielę juz znowu wyjeżdża mam nadziję, ze zdązy pomiędzy tym skosić trawę, bo ostatnio jka mi kumpel z pracy przyszedł skosić, to jeszcze na drugi dzień wiezcorem byłam chora od tego koszenia (znaczy tak oliwilismy tą kosiarke ...:P żeby nie było...) Isa- wczoraj odczułam efekt kolejnej inwigilacji :( qrde czy to jest zaraźliwe czy co? Nie chcę nic móić ale mój domowy popadł w stan skrajnej nieuzasadnionej zazdrosci :( Czy ktoś może wie jak to się leczy??? Moze mu podsunąc jakąś laskę czy cós... No to tyle- to pisałam ja Koli ..Pozdro dla wszystkich...a buzry ani widu ani słychu....:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberek to trzeba przeczekac.... ja w ramach awantury jeszcze krzyknelam ze moze ja go sprawdze bo kazdy mierzy wlasna miarka:P Mowisz ze w Wawie bedziesz:) to moze... mala kawka?? zaraz Ci mailika skrobne:) Haba ja sie chcialam pozbyc... a niech zarabiaja na zycie... ale tygrys sie czepia ze Ania antybiotyk bierze😭 a przeciez pytalam lekarki czy moge sie jej sie pozbyc i ona mowila ze moge😭 jestem z nim poklocoan ofkorz:P Polak wczasow mimo wszystko nei znalazlam::P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koli nie masz maila pod nickiem😭 a ja na tym cholernym kompie nie mam zadnych namiarow😭... cholera ide na poszukiwania maila do koli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurde!! dziewczyny!! koli!! Isa!! ja też chcę na kawę do Warszawy:( sama tera jezdem i nie mam co robić. Koli!! mogę z Tobą? wywalisz mnie gdzieś w Wa-wie a Ty se pójdziesz po wnuka. no:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol Isa ciesze sie ze nie znalazlas:P Koli zostaw z tego co tam robisz choc jedna setna :0 Kurde smaki mnie wziely przez to.. Dobrze ze mam sledzie;) Ofcoz z polski:D Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia zadbala zebym miala namiary na koli👄 Koli wez ja ze soba:) tzn Habe:) ja sie tygrysowi urwe:) aaaa pijawke wbrew woli tygrysa oddalam dziadkowi:P w koncu sie raz postawilam:D prosze o gratulacje:P Polak dzieki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Polak - qrde jakby się dał elektronicznie przesłąć tobym Ci posłałą po troszku wszytskiego, buźka :) Haba- poważnie chcesz jechać? Nie ma sprawy. Isa ponoc gdzies blisko mojego wnuka mieszka, więc...może by się udało jednak na kawusię skoczyć ;) Dziś obchodzimy imieniny szefa- mam zajob w pracy....:( Pozdrawiam wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli 🌻 Lady in Red-czy naprawde chccesz mnie wykonczyc???????? Przpisy prosze-szczegolnie ozorki zielone warzywa oraz nadziewany kurczak-chyba ze nadziewany ątrobką..to znam ;-) Diabełek pewnie w niebo wziety,ale jak to czasami sie wszystko ładnie układa ;-) Ale Zazdrosnica nie bedzie wykrecona ze Diabełek pewnie wracac do niej chciec nie bedzie? ;-) Pewnie duuuuzo schudniesz haaaaaaaaaaa Wezcie Ją ;-) ;-) [Haba robie Ci PR } Niech poluzuje troche więzy ( miłosci of course ;-) ) < Tygrys this was for u > Isy Niewolnisy haaaaaaaaaaaaa Ubije mnie-to pewne. Kupiłam kiecke-al`a kobieta lat 40-ale to nic baby tak przekonujaco piszczały w sklepie ze nawet moje wałki sie wymiksowały na chwile ;-) Dla lepszej widocznosci..No to mowie biore!!!Visa ma visa da! Idziemy na wesle na osob 180 - fajosko co?Moze kogos poznam :-P w sumie moze byc 180 ! kombinacji prawda? No i prawdopodobienstwo tez zapewne jakies badź ;-) ale niestety wzoru nie pamietam ;-) ;-) Smacznej kawy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kawa byla superowska - pan i wladca zrobil:P znalazlam wczasy... jak poznalam cene to moze jednak zostane w kraju i popracuje:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć:) Koli!! pewnie że chcę!! jeśli tylko Ty chcesz mnie zabrać, a Isa chce ze mną na kawę to ja chcę jechać:D poproszę o bliższe informacje na którym zakręcie mam czekać na Ciebie i kiedy:) Ludziska!! trzymajta kciuki! 5 min. temu dzwoniłam do Gązita a w telefonie słyszę jak go wywołują! właśnie poszedł złożyć wszystkie papiery do policji! przeszedł wszystkie eliminacjie i jak tylko będzie wakat to ..... kurde....tera se uzmysłowiłam...... pół roku seksu nie będzie....no może mniej ...3 miesiące :D:D Jo---> na takie weselisko też bym poszła ale u mnie już nikt sie żenić nie chce. sama stara wiara :( proszę o zdjecia z wesela i w kiecce:) miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cholera u mnie tez zenic sie nie chca... chbya musze czekac na nastepne pokolenie:P Haba to Ty mandatow placic chyba nei chcesz:D przeca w policji grosze placa! gdzies Ty tego biedaka wyslala!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
------> :) czy ktoś z was ma fioła na punkcie kotów, uważa że to najfajniejsze zwierzaki na świecie? :) w takim razie u mnie pod oknem w krzakach zadomowił się kociak, który nie ma więcej niż 6 miesięcy :) jest dziki, płochliwy i jeśli kogoś zobaczy to myka w krzaki :) dlatego poszukuję prawdziwego miłośnika kotów :) coby go sobie złapał :) kociak jest naprawdę słodki i żal mi go :( i piszę to ja nie przepadająca za kotami miłośniczka psów :D gdyby to był dorosły kot to bym go olała :O 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jo* ja tyż ide na wesele no 180 osób!!! :D A najciekawsze jest to ze bede tam starsza :) ehhh... jak ja sie wyrobiezeby zatanczyc z kazdym z tych młodych przystojnych kawalerow... :D kurna zimno u mnie! ja chce spowrotem lata! mialam dzis na weekend nad wode pojechac a tu dupa zimna! Bosia ja kotow nie znosze, bo mam uraz po tym, jak jeden z przedstawicieli tego gatunku zeżarł moja ukochana popużke :( \"Tez biedaka przygarnęłam bo taki bezpanski biegał... a on! tak mi sie odwdzieczył 😭 No wlasnie mama! gdzies ty tego biedngo ojca wyslala??? :o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yyyyy... Sory Gosiu ;) nie wiem skąd mi sie ta Bosia wzięła... :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Szuwi --> ja też za kotami nie przepadam :) ale jak widzę tego kociaka tomi się serce kraje :O sama mam psa - a raczej sunię, która za kotami nie przepada :) i powtórzę to co pisałam wyżej \"dorosłego kota to bym olała, nie zwróciłabym na niego uwagi\" :O za Bosię się gnie gniewam :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rany ... stalo sie... zarezerwowalam wstepnie wczasy:D ale moge sie jeszcze rozmyslic:D Tygrys sie boi samochodem na Chorwacje:D:P paszporty se ulozylam juz na biurku~:D a teraz ziuuu na robienie sie na bostwo przed impra:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
yol Ja bym z checia przygarnal.. to tyle moge zrobic... :0 Auta juz nie mam.Zostalo rozwalone i zabrane na parking policyjny i juz go nie odzyskam.Mialem je az 3 dni :0 pozdro i milej impry isa,koli,ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) polak --> wyrazy współczucia z powodu auta :) mam nadzieję że tobie nic się nie stało :) dziewczyny --> ja też życzę udanej imprezki przy kawusi ;) i bezpieczego powrotu do domku :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polak przylaczam sie do kondolencji:O ale jako kierowce Cie nie zatrudnie;) Koli i Haba - uswiadomilam slubnego ze bede potrzebowac wolny czas w poniedzialek:) nie wiem czy bedzie sie chcial ze mna zabrac - lepiej nie bo nauczylby jeszcze niektorych technik inwigilacji;) w kazdym razie mocno nie oponowal taktycznie powiedzial ze musi sprawdzic jakie sa plany... moze zamiast wczasow jednak bryke sobie kupie:D:D:D trzymajcie kciuki - zagralam w totka - jak wygram zabieram wszystkich na wczasy! oczywiscie jak wygram glowna wygrana:D zeby nei bylo ze przy 3 tez:P ide konczyc malowac pazury:) na typsy sie nie dorobilam:D:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spoko juz przezylem strate:/ Isa a czemu mnie nie wezmiesz??:P No i gdzie te wczasy??:P Na kafe znalazlas??:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kochani! :) Ja tak w szybkim skrócie: Tomek!!!! Miałeś mnie przewieźć tą swoją furą! i co teraz? :( Eh szkoda... daj znać jak kupisz następną ;) A jak piraci wczoraj? :) Szuwi - o aligatorze jaśniej być nie może ;) ale to ten sam o którym już Ci pisałam... najpierw sie sensu w sensie doszkukać nie umiał, a teraz nagle do Łodzi mu sie zachciało... Jeśli chodzi o miniówki i obcasy itd... to ja wciąż pamiętam ;) Ja ide na wesele dopiero w październiku... ale tak mi sie nie chce! 😭 zobaczymy, może coś wymyślę ;) Ale sie zdenerwowałam w poniedziałek jak przyjechałam do Łodzi! :/ Miałam przyjemność targować sie z panami kanarami w sprawie mandatu :P Nie skasowałam biletu za bagaż!!! :/ Przez 3 lata studiowania ani razu nie skasowałam!!! a tu prosze... Cały tramwaj sie za mną wstawił:) ale to moich kanarinios tylko rozzłościło jeszcze :( no fakt, że mocne słowa padły :D bo kto to słyszał za taką torbę wołać??? od biednej studentki:P Na szczęście zapłaciłam niedużo, dostałam nawet 2 bileciki w prezencie :):P coś tam plumknęłam że cudnie mi sie wakacje zaczynają :/ a kanar - \"Ale na pewno świetnie się skończą:) \" trzymam go za słowo :P Dobra bo miało być krótko, jescze tylko sensacja tygodnia! Podłączyliśmy sie do netu w Łodzi!!!!!!! :D Mamy też kablówkę :) Jedyne czego mi tu jeszcze potrzeba to masażysta :D bo trochę obolała wracam po pracy ;) w tym tygodniu na szczęście nie musze zrywać sie z łóżka o 4 rano :D mam nocki ;) I mam fajnych nowych współlokatorów!!!:) Oboje to wodniki!:D już wypytałam :P:D Zmykam, ale jeszcze wrócę - uściski dla wszystkich:)!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekam na jakies info od lasek czy juz jada do tej wawy czy nie.... Polak 1/ jestem przywiazana do auta:P ... a moze czas go zmienic:P moment tylko AC wykupie:D 2/ wczasy naprawade na kafe:D przez kolezanke ktora ma biuro podrozy:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale ruch na topiku........ :D:D:D:D:D laski byly w wawie:P zostawily mnie w centrum handlowym i zle sie dla mojego portfela to skonczylo:D nastepnym razem opuszczam takie przybytki razem z nimi:D... a mialam nic nie kupowac:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
łelkom:) ech...szkoda że nie miałyśmy za dużo czasu ( o kasie nie wspominając;) ) w tej wawie:( Isa zaprowadziła nas do raju dla kobiet :D same sklepy ze szmatkami babskimi;) byłyśmy, poobgadywałyśmy, stwierdzono że obie trzy strony :D są super i trza się było zbierać:( a w nagrodę za dobre sprawowanie jechałam super furą:D...czerwoną:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie No było fajnie tylko mało wszystkiego - czasu, kasy.... Ustaliłysmy,z e następnym razem bedziemy finansowo i czasowo bardziej przygotowane :) Haba - prowadziła czerwoną fure, a ja za to miałąm naładniejszego kierowcę :D szkoda, ze mnie mój Dyrektor nie widział, toby dopiero widział jaki powinien być kierowca...wow.. odkryłam tez nowe wytłumaczenia inwigilacji....;) - \"dzwoniłem, bo się martwiłem czy wam się coś nie stało \" no nie wiem czy :D czy :( Mały diabełek został przywieziony i powalił mnie od razu zaxchwytami nad kwiatkami w ogródku : \"Babcia - patrz, patrz jak Ci kwiatki kwitną\" : ) - tego nie da się opisać to trzeba usłyszeć :) No wiadomo, ze obie trzy strony - super w końcu wodniki Polak - coś ty Q......zrobił z tą fura ??? Żyjesz??? Ever - Ty to masz życie....no normalnie \"Cysorz to ma klawe życie \" Pozdero dla wszystkich i całuski 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Koli --> gratuluję wnuka :) wie co dobre :) 🌻 Ostanie badania naukowe ujawnily, ze piwo zawiera zenskie hormony. Eksperyment przeprowadzono na reprezentatywnej grupie 100 mezczyzn. Aby sprawdzic, czy rzeczywiscie piwo zawiera zenskie hormony, kazdy z nich dostal 11 0.5 litrowych butelek celem wprowadzenia ich zawartosci do organizmu. Czas badania wynosil ok. 3 godzin. Oto wyniki eksperymentu: - u 75% stwierdzono zaburzenia myslenia i mowy, - 100% nie potrafilo prowadzic samochodu, - u 90% zauwazono tendencje do tycia, - 80% wpadlo w melancholie i wybuchalo placzem o byle glupstwo, - 80% chcialo wydac pieniadze na byle co, - 75% trudno bylo zrozumiec, - 95% musiała usiąść, żeby się wysikać miłego dnia ❤️ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×