Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Ach...dziękuję Wszystkim za pamięć i życzenia :D 🌻 Wszystkim zaś życzę słonecznego łykenda :) oby śniegi z deszczem omijały was szerokim łukiem :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Pierwszy dzień pracy po 2 tyg. wolnego za mną ..... plan mi zmienili, w wyniku czego mam prawie codziennie jedno okienko :o masakra :o Chyba książke zacznę pisac na tych okienkach, tylko jeszcze nie wiem o czym ..... A Wy co robicie?? Jak Wasze dołki i wyżyny ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Kigana lepiej nie mówić, mam dołą gromniastego i w dodatku jestem chora :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Jutro u mnie wielki dzień następna rocznica slubu:):P:O;) Jak co roku zastanawiam się ... co by było gdyby??? Jest jak jest , mogło by byćlepiej . Mój bliźniaczek to egoista, mówi że kocha, ale to tylko strach przed utratą tego , co wygodne. Przeważnie i tak zapomina o kwiatach , ciekawa jestem , czy jutro będzie inaczej ;) Kigana zacznij pisać,zadedykuj nam swoją twórczość: Tailtu--- zdrowiej pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ---> to dalej z tego dołka, wyłaź !! No i zdrowiej ..... wiem, wiem, łatwo się mowi, ale spróbować trzeba. Dla Ciebie 😍 Czekaj ----> może mu Wasze latorośle przypomną :) I bedziecie przy świeczkach świętować ;) Dobry pomysł z tą dedykacją :) Pomyślę i zacznę, jak tylko mnie wena ogarnie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej..hej.... czujecie wiosnę????? Ale bedzie ślicznie....kwiatki, trawki, ptaszki...jeszcze trochę to i doły znikną...głowa do góry dziewczynki...a mężczyźni to....jak telefon, albo zajęci , albo pomyłka...miłego dnia :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia spóźnione najlepszego!! i w ogóle samych radości!! uważam że kafe powinno wyskakiwać jak gadu, wtedy musiałabym zajrzeć:) u nas ferie, trzeba wszystko wypchnąć żeby z dziecmi mozna było wyjechać!! Lutek dziesiejszego wszystkiego najlepsego!! 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek ----> zdrówka, sukcesów pedagogicznych w każdej dziedzinie Twojego życia :D Wszystkiego dobrego 😍 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Hektor 55.......................... 23 stycznia, Rybnik :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool: Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg :classic_cool: Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool: Mariolla ........................... 3 lutego :classic_cool: Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin/Warszawa :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek --> Sukcesów w życiu, ciepła w miłości, dużo uśmiechu, wiele radości. Niech ten wyjątkowy w roku dzień odsunie na zawsze Twe troski w cień.🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Lutek kochana wszytskiego najlepsiejszego, mniej zalatania i wiecej odpoczynku i czasu dla nas ;) Melduję, że już wyzdrowialam - przymusowo. Moje kochanie stwierdziło, że nie mogę mieć lepiej od niego i w związku z tym skręcił sobie nogę. Później się tłumaczył, że mu nie życzyłam, bo pojechał sam grać w siatkę. Jak na razie dostał zastrzyki przeciwzakrzepowe i tabletki przeciwobrzękowe, albo na odwrót i mam z nim wrócić w piątek. Wtedy się okaże czy bedzie miał gips czy nie. A na razi e mu d... woże, a już dawno nie jeździłam. Kurcze wszystko na przymus :P Dobra, na razie lecę, papa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek --- STO LAT STO LAT 🌻 😘 Aby Ci się szczęsciło , a każdy dzień mojowy był... No to dostałam kwiaty ,aż znieruchmiałam,a to zapewne dlatego że obchodzimy srebrne gody...: no i ten champagne Moet Chandon... WRESZCIE!!!! pa pa 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia 🌻 Lutek 🌻 Tailtiu 🌻 przyjmijcie najserdeczniejsze zyczenia urodzinowe: zdrowia, szczescia i zadowolenia z zycia! :) Czekaj - najlepszego z okazji rocznicy slubu:) Habcia - dziekuje bardzo za zdjecia!!!:) slodka rodzinka!:) Coreczke masz przeurocza:):):) a syn to wykapany tata:D Tailtiu - zycze rowniez pomyslnego wyjscia z dolka. Uszy do gory, klopoty sa na pewno przejsciowe. A propos tego wozenia to mi przypomnialas, ze juz nie pamietam jak sie samochodem jezdzi :O Kigana - zazdroszcze tych wypraw w gory!:) Ehh ale bym sobie polazila... Ja teoretycznie mam ferie... ale czekam jeszcze na wyniki z ostatniego egzaminu, ktory mialam wczoraj.. a poszlo mi tak sobie. Tak wiec stres stres stres... najwyzej bede zdawac poprawke, ale bardzo bym tego nie chciala, bo po prostu nie mam juz sily! Ten miesiac wykonczyl mnie fizycznie i psychicznie. W piatek zlapalo mnie cos grypopodobnego, sama nie wiem co to bylo: potworny bol glowy, dreszcze, goraczka, lamanie w kosciach, ogolne oslabienie, brak apetytu, ospalosc... najgorzej bylo w sobote. Musze sie przebierac dwa razy w ciagu nocy bo cala jestem mokra. Wczoraj juz myslalam ze wszystko wrocilo do normy, a w nocy znow powtorka z rozrywki.. juz mam dosc wszystkiego! i musze odreagowac! juz nawet zaczelam;) Dzis bylam na lodach, na kawie z syropem czekoladowym, na ciachu z truskawkami i bita smietana, a wczoraj na pysznym hiszpanskim winku domowej roboty:) trzeba cos miec od zycia;) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailtiu,Lutek🌻 Wszystkiego Dobrego w każdym aspekcie życia Wam życzę:)❤️🌻👄 U mnie dalej szaro i ponuro...,ale to tylko za oknem!:D,bo przecież jutro Walentynki a ja sie cieszę szczególnie,bo podejrzałam ,że MM zamawiał filmik bollywood dla mnie!jestem sama radością:D:D:D buziaczek! Czekaj,jak się udała rocznica?? podziel się,moja też juz niedługo,ale narazie jest dzis i jutro:D do następnego razu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek - wszytskiego najlepszego, samych przyjemności i radości :D 🌻 🌻 🌻 Gosia - spóxnione, ale szczetre 100 lat pomyslnosci 🌻 🌻 🌻 dziewczyny przepraszam, że tak, ale mam po prostu dośc wszytskiego. W pracy makabra- jestem totalnie przemeczona i nie mam czasu, a wdomu mi komp padł, wiec nie mam jak napisac. Buziaki dla wszytskich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ----> zdrówka, awansów w pracy i nieustającego małżeńskiego szczęścia 😍🌻🌻🌻 Czekaj ---> wielu nastepnych, szczęśliwych rocznic z bukietami kwiatów i pysznym szampanem 😍🌻🌻🌻 Hektor 55.......................... 23 stycznia, Rybnik :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, woj. śląskie :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie :classic_cool: Koliberek ....................... 3 lutego, woj. małopolskie :classic_cool: Jo*............ ............ ...... 3 lutego,Elbląg :classic_cool: Czekaj ...........................3 lutego, Dolny Śląsk :classic_cool: Mariolla ........................... 3 lutego :classic_cool: Szuwi ........................... 5 lutego,Lublin/Warszawa :classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock :classic_cool: Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool: Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz :classic_cool: Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Sarkana .........................17 lutego,woj. zachodnio – pomorskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
senkju wery muche za wszelkie serdeczności 👄 Paula---> 🌻 stolarz, stolarz.... miłości, awansów, mnogości kasy i może jakieś bobasy ;) pozdrawiam i znikam---> mam nerwa,jestem padnięta a pogoda błeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja wczoraj w dużego lotka trafiłam 3 :) i jutro idę odebrać całe 16 zł :P 🌻 Paula --> Życzę Ci by się spełniły wszystkie sny. Abyś zawsze żyła jak w niebie i mnóstwo przyjaciół miała w koło siebie. Oby miłości nie zabrakło Ci i żebyś wiedziała co to znaczy ŻYĆ! 👄 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula 🌻 to ja się przyłączam do wcześniejszych pięknych życzeń:) zdrowia i szczęścia i miłości i 6 w totka zaraz po mnie i w ogóle:)🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a Wam juz walentynkowo najlepszego ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ bo sie na nartki wybieram i nie wiem czy jutro mi sie uda zajrzec (chcialam narty wypozyczyc i chyba kupic przyjdzie😭 )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailitu - STO LAT 😘 🌻 🌻 zmykam całuuję wszystkie wodniki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdalam ostatni egzamin!!! :D bylam u fryzjera :) mam to co chcialam:) i dobry humor:):) pakuje sie i zmykam do domu:) rodzice pewnie z radoscia spedza ze mna ten wyjatkowy dzien;):D jedne z lepszych walentynek w moim zyciu:) pozytywnie zakrecone:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(¨`·.·´¨) `·.(¨`·.·´¨) `·.¸.·´ (¨`·.·´¨) `·.(¨`·.·´¨) `·.¸.·´ (¨`·.·´¨) `·.(¨`·.·´¨) `·.¸.·´

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
W Raju pyta Ewa Adama... Czy Ty mnie jeszcsze kochasz? - Adam odpowiada... A kogo mam kochać???;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam wszystkie wodniczki i wodników. W ten szczególny dzień życzę wszystkim dużo miłości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×