Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Hej! Znalazłam taką stronkę, na której można sadzić drzewka - mam też swoje drzewko, możecie je odwiedzić :) Zapraszam:) I wcale mi nie chodzi o to, by być wyżej w rankingu :P, tylko może i Wy też zajmiecie sie, ogrodnictwem ;) czy raczej lesnictwem :D http://Lidiam.posadzdrzewo.pl Ja w ogóle bardzo lubię drzewa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie dziś pogoda była super!!!!!!! a co z tabelką imieninową? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia, dobre pytanie :) Też się nad tym zastanawiałam ;) Chyba wiem, dlaczego pytasz ;) Ale mówisz, masz: Gofra – Małgorzata ....................22 lutego Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego Koliberek – Beata ..................... 8 marca Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia Habanerka – Iwona ....................23 maja Jo* - Joanna ............................24 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia Czy kogoś jeszcze dopisać ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
szybko wpadam i wypadam Dzisiaj syn mnie wygania ;O Mówi że ma na komoie warzniejsza pracę niż ja :P pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! Dziewczyny z lekkim opóźnieniem :) składam zaległe życzenia: Benia 🌻 Szuwi 🌻 Gosia8 🌻 Lutek 🌻 Tailitu 🌻 Isa 🌻 Evergreen 🌻 Życzę wam byście były, zawsze otoczone miłością, by w Waszym życiu mnóstwo było radości, a w otoczeniu sami dobrzy ludzie. By szczęście Wam dopisywało w każdym przedsięwzięciu. Życzę Wam również zdrowia i siły oraz optymizmu i niczym nie zmąconej wiary w siebie! Kigana 🌻 Mariolla46 🌻 lutek 🌻 czekaj 🌻 Gosia8 🌻 Gofra 🌻 koliberek 🌻 evergreen 🌻 Wodniczki kochane ❤️ dziękuję Wam za życzenia i pamięć mimo, że tak rzadko bywam w Naszym wspaniałym stawiku :) Pozdrawiam wszystkich i.. do następnego razu. Teraz już będę częściej pisać.. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć😘 O jak dobrze mieć :) to co się ma bo jak zgubisz tylko jeden but :O to zaczyna być ...? wszystkie wodniki pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc wodniki!:) Koncert The Cure byl po prostu super!!!!!!!! :D najlepszy na jakim bylam do tej pory!!!! :) absolutnie wszystko mi sie podobalo! a najbardziej oczywiscie wokalista;) wyszedl z takim tapirem na glowie, oczy na czarno umalowane, a jakie miny robil fenomenalne:):):) na zywo jest jeszcze fajniejszy:) mozna oszalec normalnie! Tych jego oczu to ja do konca zycia nie zapomne!!!:) Koncert trwal 3 godziny, zagrali wiekszosc utworow ktore lubie, tylko "Friday I'm in love" sie nie doczekalam... poza tym wszystko super! Swietnie zorganizowana impreza! Trzeba to uslyszec i zobaczyc na zywo, nie da sie opowiedziec! Jestem wciaz pod wielkim wrazeniem!:) Na nastepny koncert jade koniecznie! :) Na razie mam wolne, pora zabrac sie za prace mgr... troche sie tylko przeziebilam wczoraj, ale kuruje sie jak moge. Pozdrawiam serdecznie i lece zrobic herbatke z cytrynka :)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana ----> miło widzieć Cię ponownie :) niedawno byłam w Twoim mieście -w czasie naszych ferii zimowych. Ta niesamowita cisza i pustka w katedrze i na starym mieście .... Czekaj ---> ciekawe spostrzeżenie .....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever, czyli wokalista jest wieczny i niezmienny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj tak! Robert Smith jest cudowny!:) w przyszlym roku bedzie obchodzil swoje 50-te urodziny, a ciagle zachwyca tak samo:) fenomenalny glos!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Umie na żywo śpiewać znaczy się ?? ;) W przeciwieństwie do różnych "gwiazd" hehe ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgosie drogie 🌻 życzę Wam zdrowia, wielu codziennych radości i spełnienia się Waszych marzeń, planów :) Wszystkiego najlepszego 😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca Sarkana – Beata ........................8 marca Isa – Iza .................................16 marca Kigana – Lidia ..........................27 marca Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia Habanerka – Iwona ....................23 maja Jo* - Joanna ............................24 maja Tailitu – Paulina .........................26 maja Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
100 lat, 100 lat dla solenizantek :) Najserdeczniejsze zyczenia imieninowe. Duzo zdrowia i wszelkiej pomyślności. Spełnienia marzeń. Wygranej w totka. Samych pogodnych dni. 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za życzenia 👄 Wszystkie Małgorzaty łączcie się :D Gofra ❤️ Lutek ❤️ moim współimienniczkom życzę : Rozsądku w życiu,umiaru w piciu. Dobrego zdrowia,pieniędzy mrowia. Ciągłej radości,szczęścia w miłości. Wspanialej pracy,wysokiej płacy. Pomysłów wielu,dojścia do celu. i spełnienie wszystkich marzeń :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 od szefowej dostałam cudownie kolorowy bukiet kwiatów :) mimo że deszcz siąpi :( ja czuję wiosnę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ufliczka
tak Martom i Małgosiom duż zdrówka a ja sie tu wchrzaniłam bo też jestem wodniczka ze stycznia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra 🌻 Gosia8 🌻 Lutek 🌻 Drogie solenizantki życzę Wam wszystkiego, co najlepsze, spełnienia marzeń najskrytszych, zdrowia i miłości! ❤️ ufliczka - witaj!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam nadzieję, że Gosie ( i Marty) miło spędzają imieninowy dzień :) Na kafeterii znalazłam topik i link, który moim zdaniem uraga godności kobiet: http://www.mobilking.pl/reklamy-telewizyjne,reklama.html co o tym myslicie? Mnie to wkurzyło i porozsyłałam ten link wszystkim znajomym kobietom :/ żenada !! na pewno nie kupię żadnego produktu tej firmy, choćby złotówkę kosztował !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, Gosia ----> 🌻 🌻 🌻 Drogie współsolenizantki wszystkiego najlepsiejszego, sdrofia, szczenścia i spełnienia mażeń :D Dziewczęta serdeczne senkju za życzenia ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Naszym kochanym Gosiom! Wszystkiego najlepszego z okazji imienin!!! Zdrowka, szczescia, dobrego humoru i duzo milosci!!! 🌻 wybaczcie ze spoznione, jak zwykle cos mnie pochlonelo bez reszty, tym razem nie moglam sie oderwac od \"Ojca chrzestnego\" Puzo. Swietna ksiazka!:) naprawde polecam! Filmu jeszcze nie ogladalam, ale najpierw chcialam przeczytac... zmykam zaraz, sobota w koncu;) pierwsza od dawna, ktorej nie mam zamiaru spedzic w domu, trzeba troche wyjsc do ludzi;) to idem!:) pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ludzie o dobrym sercu
STOP RZEZI FOK! Wyślij jednego maila przeciwko polowaniom na foki. Podpisz elektroniczną petycję przeciwko masakrze fok http://www.empatia.pl/ możesz pomóc także innym bezbronnym zwierzętom. Błagam, tylko nie bądźcie obojętni!!! Proszę Was... nie omijajcie tego linku! ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Małgośka mówią mi ... Spóźnione ale zawsze wieczne dla małgosiek 🌻🌻😘😘 No dobra karta graficzna wypłynęła nowa :P Ciekawa jestem czy gwarancja ? którą mam jest O.K zapytacie ? :) czemu piszę ?:P bo kupiłam najtańszą :P Notabene dodaTKOWY wydatek:P Ten Rok zaczęłam fatalnie złośliwość rzeczy martwych?:O Ale ja wodniczka :) zawsze optymistka:) Bywało gorzej :P wszystkie wodniki pozdrawiam pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Mamo! Zaoszczędziłem dzisiaj na znaczkach! - W jaki sposób, synku ? - Osobiście doręczyłem sąsiadowi Mój anonimowy list Z pogróżkami! ha ha:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pilot opowiada o swych powietrznych przygodach... - Pomyślcie- cały dzień Tylko się lata, lata, lata ! - Eee... Ja to nie chciałbym być taki zalatany! ----------------------------------------------------------------- ufliczka ----jesteś z nami Tylko uważaj na latarnie;) Ludzie o dobrym sercu - tylko fokom , a może też słoniom:p a może też nam homo sapiens? bo jóż tylko chwila , aby ... czarny ląd z głodu wyginął :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest niedziela, moze jakieś ciasto upiec?? Znalazlam na kafeterii, na jednym z topików. Brzmi interesująco :) Składniki: - 1 kostka masła, - 2 szklanki cukru, - 1 łyżeczka soli - 4 jajka - 1 szklanka suszonych owoców, - 1 szklanka orzechów - sok cytrynowy - proszek do pieczenia - 3-4 szklanki dobrej whisky Sposób przygotowania: Przed rozpoczęciem mieszania składników sprawdź czy whisky jest dobrej jakości. Dobra ... prawda?Przygotuj teraz dużą miskę, szklankę itp. przybory kuchenne. Sprawdź czy na pewno whisky jest taka jak trzeba ... by być tego pewnym nalej jedna szklankę i wypij tak szybko, jak to tylko możliwe. Powtórz operację. Przy użyciu miksera elektrycznego ubij kostke masła na puszystą masę, dodaj łyżeszke sukru i ubjaj dalej.W miedzyszasie zprawdz czy wisky jest na pewno taka jak czeba. Najlepiej sklaneczke. Otfórz druga butelkie jezli czeba. Wszus do mniski dwa jajki, obje szlanki z owosami i upijaj je mikserem. Spraws jakoz wiski zepy pootem gosie nie mufili sze jest trojnoca. Wszusdo miszki szyska sul jaka masz w domu czy so tam masz szysko jedno so, f sumje fsale nie nie ma snaszenia so fszusisz ! Fypij skok sytrynnmowy. Fymjeszaj fszysko z oszehami i sukrem fszystko jedno i frzudz monki ile tam masz f domu, osmaruj piesyk masem i wyklej siasto na plache piesyka, usaw ko na 350 stofni, saaaamknij zwiszki. Spraws jakos fiski sostanej ot pieszenia siasta i is spas. :D:D:D:D miłej niedzieli :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wkońcu mam neta z powrotem :) w sobotę o 2 rano była niesamowita wichura jakiej do tej pory nie byłam świadkiem :) miałam wrażenie że okna za chwilę powypadają :O do tego poza miastem gdzie szalała burza, bo ja widziałam tylko błyskawice :( oczywiście w sobotę w ogóle nie było ani kablówki ani neta jakoś dziwnie było z tą ciszą w domu ;) od rana jest już kablówka :) a przed chwilą włączyli mi neta :) 🌻 dziś 7-y dzień bez kawy :P i od dziś ostra dieta bez cukru :P zaparłam się więc może mi się udać :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×