Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Witam Kigana przepis palce lizać;) A myślałam że jestem nan - naj gorsza z gramatyki:):P A zwłaszcza z ortografi. pozdrawiam wszystkich 😘 wodniki trzymajmy sie razem, bo w ilości siła!:p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniki. Kigana - miło mi, że moje miasto Ci się podoba :) choć z tą ciszą to niestety różnie bywa.. Gosia8 - gratuluję wytrwałości! Ja przerzucam się na kawkę bezkofeinową - jak na razie z cukrem :) Powoli zaczynam czuć wiosnę i budzę się do życia. W końcu, bo ostatnie tygodnie to jakby w hibernacji :D może to była jakaś depresja sezonowa? Tzn. jesienno-zimowa. Więc kochane Wodniki, słońca życzę! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadal się trzymam :) choć ciasto w domu i taaaaaaaaaaaaak mnie korciło, żeby choć okruszek skubnąć :O ale nadal twarda jestem :P Sarkana --> ja kawę \"rzuciłam\" ze względu na cukier :O bo bez 2 łyżeczek cukru kawy bym nie wypiła :) 🌻 u mnie dziś cudownie wiosenna pogoda była i mam nadzieję, że jutro też tak będzie :D 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam w Legnicu wiosna🌻 na balkonie zaczęły wychodzić tulipany🌻 Och jak dobrze że tak blisko wiosny. Do jutra pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cich wszystkie wodniki śpią 💤 A morze już zielono mi;) W Legnicy wiosna wiosna wiosna🌻 a ja mam wnuki u siebie,[:) wreszcie :) Trochę są chore więc nie mam możliwości pospacerować. Pa do jutra właśnie płacze mojewnuczę , obudziło się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja chyba śpię :( Jakoś nie mam weny i chęci do pisania. Ale pewnei za parę dni minie ..... Zdrowia dla Twoich wnuków Grażyno 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :* Kigana ja też nie mam ochoty na nic. Nawet nie potrafię tego nazwać, nie mam ani doła ani lenia, ale jakaś taka dziwnie przybita jestem, coś jakbym zapadała w sen zimowy. Mat juz gipsu nie ma, rozleciał mu się na dzień przed planowanym zdjęciem, dostał opr od lekarza za to. A tak wszystko po staremu, poza tym, że zaczynam planować kolejny ślub, tym razem już prawdziwy :) Pozdrowionka dla wszystkich, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! ja tez przybita chodze nie chce mi sie pisac pracy mgr czekam na wiosne, slonce i ciepelko... obejrzalam \"Byl sobie chlopiec\" Polecam - Hugh Grant jak zwykle nie rozczarowuje zjadlam w trakcie ogromna wrecz mise popcornu cieszmy sie z drobiazgow (w duzych ilosciach) znow wszystko sie skomplikowalo przydalby mi sie przyspieszony kurs skutecznego pocieszania samo \"nie placz prosze, bedzie dobrze\" juz nie wystarczy jak udawac optymistke gdy swiat wali sie na glowe? robienie dobrej miny do zlej gry jest juz ponad moje sily... pozdrawiam cieplo🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisija wcześnie wstałam , do laryngologa znowu idę:O poprawa nikła po poprzednich wizytach , mam nadziję że dzisiaj finał nastąpi mojego cierpienia:):P Wiosna , wiosna 🌻 To zbyt szybkie przebudzenie , czyni że zmęczeni jesteśmy, no i to oczekiwanie na prawdziwą wiosnę , daje się wszystkim we znaki:P już tuż tuż , cierpliwości ,:D obudzimy się ze snu , i będziemy znów pełne wigoru , jak to wodniki Długo już piszemy na tym topiku, ależ ten czas leci:) :P Dzieci się porodziły sluby były i będą, rozwody , nowe miłości :P Samo życie :classic_cool: Zebrało mi się na wspomnienia :)🌻 pozdrawiam wszystkue wodniki kochane i te stare i te młode ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc!:) koncze kawke i zmykam na seminarium od 2 godzin jestem w Łodzi piekna wiosna tu... :) Czekaj - powodzenia u laryngologa! wpadne pozniej🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki Kigana , szybko dojdą moje wnuczęta , to ta pogoda:O ever bierz się do pracy :P... Mój syn też w tym roku pisze pracę... podobnie jakTy coś zwleka...:P -------------------------------------------Odchodzi blondynka od bankomatu i mówi do koleżanki : - Patrz , znowu wygrałam !:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co tak cicho :O o ja biedna wrociłam od laryngologa, no wreszcie wyszło co miało wyjść z mojego ucha, ale jeszcze nie koniec :O ponoć nie tylko to było przyczyna że słabiej szłyszę:O następna wizyta za 2 tygodnie :O pa pa wodniki piszcie co u Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moja wnusia pyta mnie wczoraj , babciu gzie jest mój konik? aja na to jaki słonik:):D Oto efekt choroby ucha ha , ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Głucho wszędzie ! Cicho wszędzie! :O W Legnicy wieje , że ho ho ! :P🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) jak tam przygotowania do EMMY ;) u nas na Mazowszu ma być w nocy :O ostatnio też tak było :( tak wiało, że myślałam że okna wyrwie :O a ja łóżko mam pod oknem :( na razie cisza i spokój :) rano tylko deszcz padał :) 🌻 Czekaj --> moja mam w ubiegłym roku też miała problemy z uchem :( sama je sobie kropelkami leczyła, a jak już z bólu wytrzymać nie mogła to wtedy poszła do laryngologa...a laryngolog że ma wrzód w uchu i że przyszła w ostatniej chwili, bo jeszcze trochę i by pękł :O i tak te ucho parę miesięcy leczyła, bo na dodatek jeszcze jakaś bakteria się przypałętała :( ale teraz ma już spokój :) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas od wczorajszego wieczoru pada i wieje :o albo wieje i pada. Emma - adekwatna nazwa ;0 Mój bratanek ma w klasie koleżankę o tym imieniu i bardzo jej nei lubi, bo młoda wiecznie skarży nauczycielom :o więc on pewnie woli wichure od swojej koleżanki :o A poza tym na moim osiedlu wiecznie wieje - z każdej strony, co jest ewenementem, bo gdzie się nie obrocisz to wieje. Paula, Ty w ślubny nałóg jeszcze wpadniesz ;) A na kiedy planujecie tę uroczystość?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gośka _--> ja nigdy nie byłam na Mazowszu: Kigana Ty nasza ... :):D __________________________________________ - Jak się pan nazywa? Nowak bez\" h \" _ ale Nowak nie pisze się \" h\" ! _ Przecież to panu właśnie mówię !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) No i po wichurze. Do następnej spokój. Bratanek stwierdził wczoraj, że kolezanka Emma znormalniała, a nie lubi Natalii, bo też skarży :o Cóż .... Czekaj, dobre z tym Nowakiem :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to juz wiemy jak bedzie nazywal sie nastepny orkan;) ja niedawno wrocilam z kina:) bylam na "Lejdis" usmialam sie:) chociaz czytalam wczesniej opinie zbulwersowanych widzow, ze kobiety w filmie ciagle przeklinaja, ze sie tego sluchac nie da itp. Wcale tak nie uwazam:) owszem, pare razy padlo jakies ostre slowo, ale bez przesady;) film ogolnie przyjemny, zabawny, nawet pobudza do refleksji i wzrusza w finalowej scenie (przynajmniej ja zawsze sie porycze, nawet na komediach :P ) Najbardziej podobal mi sie fenomenalny jak zwykle Piotr Adamczyk :D facet ma talent:)! Jedyne czego mi zabraklo w filmie - spodziewalam sie dowiedziec wiecej na temat przedstawicieli plci meskiej, obalic jakies mity, powalczyc ze stereotypami, doszukac sie przydatnych rad i wskazowek na przyszlosc;) a tu drobne rozczarowanie... ze czesto zdradzaja, sa wiecznymi chlopcami i potrafia klamac na zawolanie wiedzialam juz wczesniej;) Z "Testosteronem" bym "Lejdis" nie porownywala, zupelnie inne filmy... polecam oba:) bylam tez dzis w bibliotece, na pysznym obiedzie, zwierzeniach przy piwie, a teraz dopijam kawe, bo dzien bez kawy to dzien stracony;) pozdrawiam cieplo!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam milo🖐️ uśmiałam sie z Nowaka uśmiałam sie tez i z Lejdis:D nie wiem dlaczego pomimo wielu zabawnych tekstów w tym filmie mnie rozbawił akurat ten-"cudowna to jest woda licheńska",na komplement faceta po akcji łóżkowej:DTeż bym nie kusiła sie o porównywanie filmu z Testosteronem,bo choć bajka moze i ta sama...to jednak co insze to jest:D a z tymi wulgaryzmami to faktycznie przesada-że niby aż słuchać sie nie da-mnie tam nie raziły teksty,były adekwatne:D U mnie dalej wiosny nie ma:( tylko 2 stopnie i wiatr..,ale jesli wierzyć Kretowi to tylko do czwartku tak i juz na bank wiosna:D:D:D Dziś mam "prawie"wolne więc moge sobie w necie pobuszować:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie Emma jakaś w miarę grzeczna była, czasami bez wcześniejszych ostrzeżeń gorzej dmuchało jakoś nie mam sił na większe wynurzenia, bo znowu należę do rodzaju jednodziurkowców , na lejdis i owszem byłem, dla mnie relaksujący filmik i wartka akcja nie daje poczuć, że 2 godzinki człowiek siedział w kinie :D pozdrawiam wszyćkie Kobitki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Choćby miało mnie kosztować utratę życia, i tak jestem z Wami:D😘 ------------------------------------------------------- Kawał na wiosnę 🌻 Wróbel pyta stonogę: - Dlaczego nigdy nie widziałem cię na ślizgawce? - Bo jak skończyłam zakładać łyżwy, nadeszła już wiosna:D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas to tylko panika każdy chował co miał na balkonie :O Po wszystkim już :) Nie ma Emmy , te kobiety to mogą wiele! ;) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :D Ależ jestem dziś szczęśliwa! Znalazłam nagranie, którego nie słyszałam od .. 23 lat, ale wciąż pamiętam :D Dziś słucham je chyba 20-ty raz i nie mogę się nacieszyć :) i widzę siebie, 13-to letnią małolatę, jak się buja w rytmie reggae..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkano! ale fajnie tak na "coś" trafić..:) a swoją droga to nie wiem dlaczego ,ale ja myślałam,że Ty masz ok 23 lata:D coś do usmiechu.. Na ławce w parku siedzi smutny facet, w ręku trzyma butelkę. Siedzi i patrzy w tę butelkę. Siedzi tak godzinę. Nagle do jego ławki podchodzi dresiarz, rozwala się obok, zabiera facetowi flaszkę, wypija jednym łykiem zawartość i beka potężnie. Smutny dotąd mężczyzna zaczyna płakać. - Stary, nie becz, żartowałem - mówi zakłopotany dresiarz. - Chodź, tu obok jest monopolowy, kupię ci nową flaszkę. - Nie o to chodzi - tłumaczy mężczyzna. - Nic mi się nie udaje. Zaspałem i spóźniłem się na bardzo ważne spotkanie. Moja firma nie podpisała kontraktu, więc szef mnie wywalił. Wychodząc z firmy, zobaczyłem, że ukradli mi samochód, więc wziąłem taksówkę do domu. Kiedy taksówka odjechała, zorientowałem się, że zostawiłem w niej portfel ze wszystkimi dokumentami. A w domu - co? W domu moja żona zdradza mnie z innym facetem! Postanowiłem więc popełnić samobójstwo. Przygotowałem sobie truciznę... i nagle przychodzi dureń, który mi ją wypija! 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sarkana - tylko ci pozazdrościć,ach,ach !!! :D W Legnicy pada , nawet śnieg i zimno się zrobiło, ale atmosfera domowa dzisiaj wspaniała, ja jako teściowa dostałam wspaniałą czerwoną różę:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
- Jasiu - pyta nauczyciel. - Jaki to będzie przypadek, gdy powiesz \" lubię nauczucieli\"? _ Bardzo rzadki , panie Profesorze. Witam 😘 Aż zaczynam sie być ... intruzem W Legnicy znowu wieje :O :O :O :O [kwiat ]🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×