Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gofro, wszystkiego co najlepsze w dniu twoich urodzin. Zdrowia, zadowolenia z życia osobistego, pracy i czego tam sobie zechcesz :) Braku dylematów wszelakich 🌻🌻🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra ........................... 25 stycznia, Zielona Góra :classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, woj. wielkopolskie Gosia8 .......................... 8 lutego, Płock Nietoperz ....................... 12 lutego, Gdańsk Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie Tailitu..........................13 lutego,Grudziądz duch kafe .................... 14 lutego, Górny Śląsk Isa ...............................16 lutego, Warszawa Evergreen .......................17 lutego, woj. wielkopolskie Poprawiłam, bo nie skopiowałam tej tabelki, której trzeba. Dla wszystkich obchodzących urodziny - wszystkiego najlepszego 🌻 Miłego dnia wszystkim życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano serdeczne dzięki za życzenia👄ten brak dylematów wszelakich:D hihihihi-dzięki❤️ Zapraszam wszystkie wodniczki na pyszną kawę i grzańca chyba w taki mroźny dzień:) Mam też torta orzechowego i ciasteczka maślane,które upiekła dla mnie córka-częstujcie się i wolne! od pracy ciężko umyslowej:Drelax pozdrawiam i zapraszam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra --> 100 lat :) spełnienia marzeń oraz samych optymistycznych i słonecznych dni :D http://rambleredhead.com/wp-content/uploads/2009/11/happy-birthday-g.gif http://img2.vpx.pl/up/20090816/4327_bloemen11.png 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 ❤️ 👄 Urodzeni 25 stycznia obdarzeni są wyjątkową intuicją. Mają talent artystyczny. Są lubiani w towarzystwie. Często zmieniają zdanie. Potrafią przystosować się do zmiennych okoliczności i dzięki temu osiągają w życiu sukces. W miłości szukają idealnego partnera, są też delikatni i czuli. Mają dobre serce i chętnie pomagają innym. Powinni uważać aby nie popaść w zgubne nałogi. Szczęśliwa cyfra: dziewięć. Kamień szlachetny: kryształ górski. Sprzyjający Znak Zodiaku:Ryby. 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Gofra najgorętszego czego tylko dusza zapragnie :) Kigana a Ty już wróciłaś czy jeszcze starasz się jeździć? A ja dziś z rana zdążyłam być w Gdańsku i z powrotem. Mój chłop pomylił wczoraj godziny odlotu na szkolenie i z 13:00 zrobiła mu się 17:40, więc trzeba było przełożyć lot na dzisiaj i wyszło, że o 8:45 miał samolot. I nie dość tego, że jestem od 4:30 na nogach to jeszcze mnie w robocie delikatnie mówiąc denerwują. Najwyższy czas albo zmienić pracę albo starać się poważnie o potomka, bo dłużej głupoty w ich wykonaniu "nie zniese". Plan sprzedaży leży już od 24 grudnia u prezia, a dopiero dzisiaj zabrał się za jego oglądanie, bo do analizowania to dużo brakowało, a jeszcze na domiar złego nie wiedział gdzie położył swój egzemlparz. A ja k... mam mieć gotowe wszystko w pięć minut i to w dziesięciu różnych egzemlparzach bo nie wiadomo która wersja mu się spodoba. Jak widać na załączonym obrazku mam dziś ogromnego doła, Mata nie ma więc nawet nie ma mnie kto pocieszyć. I jak tak dalej pójdzie, jeśli księżyca nie będzie widać, to będę wyła do poduszki. Gofra bardzo Cię przepraszam, że narzekam w Twoim dniu, ale już nie mam siły na otaczjącą mnie głupotę. Mam nadzieję, że mi wybaczysz :* A teraz czas zająć się studiami, pa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula ----> wracam w środę, ale z nartami to sobie dałam spokój. Chyba się do tego nie nadaję :o Co do Twojej pracy, to pewnie znajdziesz jakieś dobre rozwiązanie :) Torciki, kawki ;) są piękne, my sobie dogadzamy w miejscowej cukierni :D no może takich tortów nie mają,ale zawsze coś. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam po całym dniu pracy :) u nas mrozi jak jasny gwint :O Gofro,wszystkiego naj,naj lepszego,dużo uśmiechu i miej dołków 🌻 Duchu,ale poszłeś po bandzie z tymi tortami ;)...aż się oślinić można na ich widok :) zmykam pobrać kolacje i do wyrka na "muflona i teflona" miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lucyper nikaki
aaaaaaaaaaaaaż po oczach razi :(:(:(:(:O:(:(:O:P:):P:):D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wieeeeeeeeeelkie dzięki za życzenia!❤️ Duchu te torty piękne i smakowicie wygladające uuu,choć ten mój skromniejszy też był pychotka! Pogoda nie rozpieszcza ,jeśli idzie o temperatury,ale przyznaję ,że pięknie ten mróz wyglada w słońcu.. Aaa,pochwalę się! dostałam wczoraj w prezencie orzechy indyjskie do prania:)(łupiny),akurat koleżanka z Niemiec wróciła i pamiętała,że "reflektowałam"na takowe:)-miła może któraś z Was do czynienia?? Wiedzę mam z netu,ale byż może praktyka mówi inaczej..?:) Paula w takie mroźne dzionki dzieci poczynają się niepowtarzalne!-rozważ na serio hahaha-co się masz tak stresować w tej pracy?!:D Idę do wanny masaże wodne uskutecznić,bo te 18 +Vat daje o sobie znać:D:P a później do pracy rodacy.Ale jest ok.Grunt to Pogoda Ducha i uśmiech od ucha do ucha!:) pozdrawiam i raz jeszcze dziękuję za piękne zyczenia-buziaczek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i miłego dnia życzę :) Gofra, wypróbuj te orzechy i daj znać, jak to się sprawdza :) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Finezja i polot zaczernionego
Miłego dnia🌻 O 08.00 było -16 mrozik trzyma i tak ma być.Latem mniej kleszczy i innego robactwa.Kto tam kiedyś chodził na grzyby ,jagody ,jeżyny( u nas dziady) zapięty pod szyję.Takie ostre zimy i ciepłe lato a nie afrykańskie po +36.Ciekawe czy się sprawdzi aura latem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Gofra dobre 18 +vat, he he he. Z zajęcia się studiami nic nie wyszło - oglądałam serial komediowy Scrubs i wiele scen po prostu pasuje do mojej obecnej sytuacji. Ponadto jest jeszcze jedna idealna scena, na określenie zavchowania moich przełożonych - jeżeli oglądałyście kiedykolwiek Asterix i Obeliks Misja Kleopatra to na początku filmu jest taka scena, w której to architekt tłumaczy po co drzwi umieszczone u góry - w przyszłość patrzy - jak będzie chciał sobie machnąć pięterko to drzwi już są. Oczywiście wycie do księżyca też było i chyba dobrze mi to zrobiło. Z kolei dzisiaj znowu jestem załamana, bo rodzicom pękła rura w piwnicy i mają do kostek wody i ogrzewanie tylko z kominka. Także wesoło nie jest. Spadam jeszcze trochę popracować, chociaż weny brak. Trzymcie się ciepło :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEJ! GOFRA - wszystkiego najlepszego, spełnienia marzeń, samych pozytywnych zdarzeń, każdego dnia miłych wrażeń, zdrówka, no i w portfelu niech nigdy nie będzie pustka Witam serdecznie w 2010 tak jakoś się złożyło, że cóś zatraciłam poczucie czasu, czego dobitnym przykładem jest to iż wczoraj zagar na ścianie przestał chodzić i to wcale nie z powodu bakterii, no ale można to wytłumaczyć warunkami za oknem, dziś rano było -25, a wcześniej no cóż najpierw zawiało potem zamiotło, choć widoki ładne, gorzej z przemieszczaniem. W niedzielę jak po kilku dniach chciałam wyjechać pojazdem z garażu okazało się, że kołami naniosłam wcześniej świeżego śniegu i tak po kilku dniach stania karoca zwyczajnie przymarzła do podłogi, pierwszy raz cóś takiego przeżyłam, ale oderwały się bez podłogi przyklejonej do opon :) oczywiście warunki na drogach jak wszędzie, ale tydzień temu zaliczyłam zaspę, a odśnieżanie garażu w niektóre dni to takie 2 godziny niezłego aerobiku, choć nie robiłam postanowień noworocznych ale postaram się bywać częściej , pozdrawiam ciepło Wszystkie Wodniki papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) mrozy odpuściły... ale za to w nocy mieliśmy świeżą dostawę śniegu ;) napadalo chyba ze 20 cm i znowu jest czyściutko,świeżo i biało :)...po prostu bajecznie :):D miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Wróciłam do domu, prania, sprzątania trochę się nazbierało, na nowo przyzwyczajam się do mojego komputera ;) nawet po podłodze inaczej się chodzi :D:D:D W Kudowie wczoraj przymroziło, rano było -25 stopni :o słońce ładnie świeciło i w takiej to aurze opuszczałam dolnośląskie. A Wielkopolska przywitała mnie obfitymi opadami śniegu :o napadało znów tego full, wieje wiatr i nie lubię zimy :P Życzę wszystkim miłego dnia i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a dzis sa urodziny Haby :D wszystkiego najlepszego :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
osz i zalegle wszystkiego najlepszego dla Gofry 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka Haba najlepszego na kolejną osiemnastkę ;) Nietoperz melduj czy Was całkiem zasypało czy da się jeszcze jeździć po gdańsku? Muszę jutro do 19 dojechać i się zastanawiam czy 3 godziny mi wystarczą :) A dzisiaj to całkiem nic nie robię :D Czego i Wam życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Właśnie wróciłam z akcji zima, kurcze jeszcze kilka dni i polubię szuflowanie:) toż to lepsze niż aerobic abo jakieś inne cuda ;) wracam zdejmuję z siebie pierwszą warstwę i już czuję jak całe zło i wszelaka trucizna ze mnie wypłynęła i normalnie jakbym z sauny wyszła jedyne co to szybko się przebrać , bo wszystko mokre, u nas w regionie dziś masakra zaspy metrowe drogi poblokowały tiry ale podobno z każdą gadziną lepiej,(do czasu, do czasu) z moich obserwacji wynika, że na niebie kolejne czarne chmury, więc zapewne kolejna świeża dostawa w drodze :) najbardziej podobają mi się prognozy 16 dniowe , gdzie od 3 tygodni przełom następuje w środę. Rano podają jeszcze, że w kolejnym tygodniu już na + i deszcze , natomiast popołudniu już podają , że kolejny tydzień znów do -18, coś po zimie w tym roku chiba od razu lato . w TVN dzisiaj zapodali tekst, że podobno porządnie to ma sypnąć w przyszłym tygodniu, zobaczymy pozdrawiam z zaśnieżonych Kujaw , papa Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To znowu ja :) Gdybym tylko umiała wysłać zdjęcia na maila to bym wam pokazała jak mi drogi dzisiaj zasypało. Tam gdzie nie było odśnieżane to jakieś 20-30 cm leży. Główne drogi zasypane i też nie widziały od rana pługów. Kolega opowiadał, że jakiś facet został potrącony na przejściu dla pieszych, ale idiota pchał się w samym środku czerwonego. Samochód podobno nie zdołał wyhamować. Czasami narzekam, że niektórzy kierowcy nie mają wyobraźni, ale piesi biją ich na głowę. Nietoperz melduj jak tam stan u ciebie bo jak przyjadę to ci tyłek skopię za brak informacji. Podobno obwodnica jest nieprzejezdna, to prawda? Lutek, szufluj szufluj, na lato jak znalazł figura modelki :) Rodzice też żeby dostać bądź wydostać sie z domu to muszą trochę pomachać. Najgorsze jest to, że wyjazd mają pod górkę, delikatną ale zawsze. I tak sobie właśnie myślę, że gdyby udało im się jesienią sprzedać audi z napędem na cztery koła, to tej zimy by stamtąd nie wyjechali. Dobra - koniec pogaduszek :) dziś postanowiłam, że ostatecznie i niedowołalnie zabieram się za projekt z drogi i mam zamiar słowa dotrzymać. Więc spadam projektować :/ Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba, wszystkiego najlepszego 🌻 Lutek ----> czyli wiesz już, co będzie Twoim ulubionym zajęciem na najbliższe tygodnie ;) odstresujesz się, schudniesz, figura Ci się poprawi - jesli jest co, mięśnie stwardnieją, charakter jeszcze bardziej wyrobi - same plusy hehe .... U nas ludzie zrzucają sniegi z balkonów. Pół biedy, jeśli leci to na trawnik, ale przed nosem zleciala mi kupa śniegu na świeżo odśnieżony chodnik. Oczywiście głośno wyraziłam się o osobie, która to robi, nie ujawniła się z tego balkonu na trzecim piętrze :o no dobra, nie będę tego dalej komentować. Paula ---> opatrzność nad Twoimi rodzicami czuwała, że nie sprzedali tego samochodu. A co za drogi projektujesz? Jeśli wolno spytać? Dziś do tyłu chodzę, niby się wyspałam, ale jakoś nie mogę dojść do siebie. Może jutro będzie lepiej. Śniegu też u nas dziś spadły wielkie ilości. Drogi osiedlowe = drogami 100 kolejności odsnieżania :o Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wczoraj byłam odcięta od neta :O jakaś awaria czy cuś :P Paula,melduję że śniegu i owszem nasypało ale jezdnie są przejezdne...gorzej z chodnikami :O ale przecież po chodnikach jeżdzić chyba nie będziesz hehe wiec śmialo ! obwodnica zamykana jest tylko jak zdarzy sie jakaś kraksa a tak ogólnie jest przejezdna :) Lutek,znam ten ból hehe też muszę szuflować :) Kigano,witamy w domu :) pozdrawiam miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Jestem pełna uznania jak sprawdzają się prognozy pogody. Jak wczoraj wieczorem zaczęło sypać tak nadal cóś leci z nieba, anioły narobiły zapasów śniegu przez kilka ładnych lat koślawych zim, no to teraz wypychają zalegające w magazynach śnieżynki, niczym Szwedzi swoje 25 letnie mięso:) Gosia - byłam na tej stronie i na początek obejrzałam filmik, zero słów pozdrawiam ciepło Wszystkie Szuwarki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam weekendowo :) Paula mam nadzieje że zdążyłam z moją prognozą pogody i dojechałaś cała i zdrowa bez żadnych przeszkód do Gdańska :) Gosiu moja córka kiedyś pisała referat właśnie o czymś takim i jak oglądalyśmy takie zdjęcia to obie ryczałyśmy :( po porostu brak słów :O pogoda u nas super! nasypało nowego śniegu chyba ze 40 cm.ale jest ciepło i slonecznie :) w ogrodzie na nie zadeptanych miejscach śnieg sięga mi do kolan :) a pies nurkuje w tym śniegu w poszukiwaniu kulek :) miłego wypoczynku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Miłego wieczoru życzę. Z tym wyrzucaniem to moze i coś jest na rzeczy, Lutek, bo dawno takich opadów nie było. Filmu też nie oglądałam, wystarczy mi sama świadomość, co się z tymi zwierzakami dzieje :o zresztą w naszym ponoć katolickim kraju też się podobne rzeczy dzieją. A ksiądz jeszcze powie, że zwierzęta nie mają duszy, więc jest duże przyzwolenie na takie traktowanie naszych braci i sióstr mniejszych 😠 Brak słów po prostu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tailtiuz
Witam :) NIetoperku dojechałam i nawet dużo czasu mi to nie zajęło, powiem nawet, że w normalnym czasie dojechałam, nie było problemów. Za to dzisiaj to myślałam, że samochodu z parkingu nie wyjadę, całe auto zaśnieżone i do tego cały śnieg z drogi na bok przerzucony tworząc 40 cm zaspę :/ kochani drogowcy. Egzaminy mam nadzieję do przodu, bardzo dużo udało mi się ściągnąć - wiem takimi rzeczami nie należy się chwalić, ale tej wiedzy to już nigdzie nie wykorzystam. Poza tym ściągi były "made by me" więc coś tam w tym łbie i tak zostało. Więc jeśli poszło dobrze to mam trzy nastepne weekendy wolne :) A teraz się odchamiam oglądając serial komediowy :) Miłego wieczoru i reszty weekendu :) Ps. jutro chłopa odzyskuje :) będzie się działo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×