Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gosia ---> no ja nie jestem Małgosia:) Przejrzałam ten sennik, do którego link podałaś. Moje sny nie mieszczą się w tych kategoriach, jakie tam są podane:( I ostatnio coś mam problemy ze spaniem. Może za dużo wolnego?? Podam Wam linka na inną stronę ze snami, może Was to też zainteresuje:) www.sny.aum.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana--> ja bardzo bardzo rzadko mam problem z zasypianiem, muszę być bardzo zmęczona, tylko wtedy przewracam się z boku na bok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) Embalina 🌻 Socha 🌻 Wojtaszek 🌻 Życzę Wam szczęścia w życiu osobistym, sukcesów w pracy, dobrego zdrowia, miłych niespodzianek od losu, grona prawdziwych przyjaciół, niewyczerpanych pokładów energii, uśmiechu na co dzień, drogi usłanej różami, genialnych pomysłów, słodkiego miłego życia, świeżości spojrzenia, głównej wygranej na loterii, pozytywnej aury, pogody ducha, pomyślnych wiatrów, gorącej miłości, cudownych wakacji, szczęścia, punktualnych pociągów, świętego spokoju, jachtu, domku z ogrodem i basenem, eleganckiej limuzyny, żadnych trosk, powodzenia u płci przeciwnej, wysokich lotów, rześkich poranków, pomyślności, trafnych decyzji, intuicji w interesach, prezentów od losu, pękatego portfela, szerokiej drogi, miłego szefa, pewności siebie, miłych snów, wiele uśmiechów, romantycznych wieczorów, pasjonującej pracy, dużo słodyczy, szansy na sukces, samych pozytywnych wibracji, dużo słońca, olimpijskiej kondycji, stu lat życia, sławy, manny z nieba, wielu ciekawych znajomości, serca jak dzwon, mocnej głowy, osiągnięcia wyznaczonych celów, szczęścia w kartach, grzecznych dzieci, dobrego apetytu, poczucia humoru..... i czego sobie jeszcze sami zażyczycie :) A teraz idę sobie poczytać o tych snach ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano-->cos z tym musimy zrobic bo czasu coraz mniej! a wiec: PILNIE POSZUKUJEMY WODNIKA Z 9-TEGO LUTEGO!!!PRZEWIDZIANA NAGRODA (zyczenia od nas wszystkich)ZA UJAWNIENIE SIE!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam i pozdrawiam i zycze WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO DZISIEJSZYM JUBILATOM taka godzina a ja jeszcze w pracy pod sterta papierow:( mam grupe krwi A Rh+ i to z takim plusem trudnym do ustalenia bo ma duzo wspolnego z minusem:D niestety nie potrafie wyjasnic o co w tym chodzi:D i jestem spiochem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ponawiam apel Nietoperza: PILNIE POSZUKUJEMY WODNIKA Z 9-TEGO LUTEGO!!!PRZEWIDZIANA NAGRODA (zyczenia od nas wszystkich)ZA UJAWNIENIE SIE!!!! Zobaczymy, może ktoś się zgłosi :D:D:D:D:D Isa ---> biedaczko, jeszcze o tej porze przerzucać stertę dokumentów? Rzuć je po wodniczemu;) do szuflady, może same się wypełnią;) albo ktoś je wypełni:) Z Twoją grupa krwi to ciekawa sprawa, może to będzie RH 0 ? Wiem,że takiej nikt nie jeszcze nie opisał, ale może Ty będziesz pierwszym takim przypadkiem? Pozdrowienia :) 😘😘😘😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie 🖐️ :) Wpadłam do waszego stawu tylko na momencik. Mam misję do wykonania ;):D Uwaga... oto ona - Alan wszystkim bardzo serdecznie dziękuje za życzenia 🌻 :) I ja też :) Przyjedzie do nas po 15 i na pewno tutaj wpadnie. Pozdrawiam Was gorąco! 🌻❤️🌻❤️🌻❤️ Ja też lubię hmmm...te....eee.....pierduszka ;):P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nikii ---> serdeczne dzięki za informację. Pozdrów Alana serdecznie i ucałuj :) go od nas 😘😘:D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Słuchajcie ! Jesteście kochani!... Serdeczne dzięki dla Was wszystkich za życzenia..... nie sądziłam, że to może być takie przyjemne, kiedy właściwie zupełnie obcy ludzie pamiętają o urodzinach?!... Sarkano - życzenia przyjmuję w całości! Chyba \"dobrobyt\", to byłaby ta moja kropka nad \"i\"... W sumie nie jest źle, ale gdyby było lepiej?... A co do przypadłości ( mam na myśli roztargnienie..), to chyba w naszym przypadku jest to nieuleczalne... Ale może i w tym nasz urok? gosia8- szkoda, że tylko w ten jeden dzień mamy tyle samo lat... ale napewno tak jak Ty nie cierpię spóźnialstwa!!! brrrry dorota_a6 - najbardziej zainteresowała mnie ta magia w miłości...! A słodycze bez powodu... to mogło by być niebezpieczne! nietoperz - buziaki! 👄 A pieska Ci baaardzo zazdroszczę, choć kupki sprzatać będziesz sama :D Mogerolka - nie kuj tyle, bo zostaniesz kowalem...:D Kigano - 🌻..... ale ja na codzień niewiele mówię (?):D, dlatego chociaż tutaj mogą sobie czasami popisać! ...Dobrze, że mój mąż tego nie czyta, bo by się chyba załamał! Mówi, że przeze mnie nie może się wyspać, bo ja nawet o 2 w nocy lubię sobie pogadać! ( oczywiście kiedy On np. wstaje o 6...) Jakiś \"ważny\" temat zawsze sie znajdzie! cicha - życzenia!!!?... Nie przyjmuję tylko limuzyny..., bo z takimi samochodami są tylko kłopoty i strasznie kradną! Co do powodzenia u płci przeciwnej, to właściwie zależy mi, aby mój mąż tylko nie przejżał w końcu na oczy... Manny też odmawiam, bo nie przepadam, a do tego gdyby jeszczeleciała z nieba?... A!!! Apetytu też nie chcę! Starczy tego który jest... :D isa - praca do tej godziny jest \"gorsza od faszyzmu\", chyba że zaczęłas o 18?... Niki - nie zostawiaj NAS!... Napisz coś jeszcze kiedyś, będziesz sobie mogła nawet porobić takie fajne \"pierduszka\"...🌻❤️👄 :D. No i obowiązkowo pozdrów Alanka! A!! Muszę Wam powiedzieć, że moja cioteczna siostra jest z 9-go lutego, ale też nie jest zaprzyjaźniona z komputerem... Kończę, bo mi potomek płacze.... 🌻 Pozdrawiam WSZYSTKIE WODNIKI! 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość my
czesc ! szukamy striptizera na wieczor panienski z okolic Siedlec lub Bialej Podlaskiejj,cena do uzgodnienia- warunek przystojny 1180-190cm, sylwetka wysportowana, nieowłosiona klata, opalony koniecznie, o zabojczym spojrzeniu...... sami wiecie kogo trzeba.Moze ktos nam cos poleci , jakis adres... pozdrawiamy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie wodne ludziki :)🖐️ wszystkim solenizantom caluski👄i kwiatuszki🌼 mam nadzieje ze poszukiwany wodnik wreszcie sie ujawni,hihi:) Socha--->ach te kupki.....ale i tak jest fajny. Niki---->fajnie ze sie odezwalas.:D a teraz uciekam bo sie moje psiaczki obudzily,papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wodnikowo Dla wszystkich współsolenizantów słońca, radości i dużo miłości ❤️ i oby spełniły się wszystkie nasze marzenia, bo tego jednego zawsze u mnie dostatek. 🌻 🌻 [ kwiat] 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć superwodniki! :) dawno Was nie pozdrawiałam, więc POZDRAWIAM MOCNO !! Coraz wiecej nas w czapeczkach czerwonych na liście :) Nie składam życzeń na bieżąco, więc najlepsze życzenia dla czapeczkowców i nieczapeczkowców :) powiedzcie, jak to z tym pływaniem jest, hmmm? Lubicie? Ja uwielbiam! Już się nie mogę doczekać lata...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej my-self --> nie umiem pływać, a za upalnym latem nie przepadam :O . Moje ulubione pory roku to wiosna, kiedy wszystko budzi się do życia i jesień, ale a prawdziwa polska złota jesień. Mrozów i upałów nienawidzę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosia8 --> że nie lubisz mrozów, to rozumiem, to samo o nich myślę ! Ale lato? Przecież lato jest extra! :) A pływać to Ty sie koniecznie naucz - toż to sama przyjemność :) nie wiesz co tracisz... Wiosne, to chyba każdy luuuuubi:) Może spróbujemy ją zawołać? :) Wiosnooooo!!! Choooodź do naaaas!!! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja plywam wprost doskonale!!!:D:P dwa metry w prawo i dwa metry w lewo a do tego na takiej glebokosci zebym mogla dosiegnac nogami dna!!!:(taka to zemnie Otylia,hihi.:D🖐️ale wode bardzo lubie(raczej jezioro niz morze)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
UWAGA!UWAGA! PRZYPOMINAM WODNIKOM Z 9_TEGO ZE CZAS UCIEKA I NAGRODA PRZEJDZIE KOLO NOSA!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczonka urodzinowe dla dzisiejszych jubilatow 🌻 🌻 🌻 🌻 cz_rnej, gosi8, morgerolka, zlotoweczki 🌻 🌻 🌻 🌻 chyba zaczynam sie tu dobrze czuc:D jeszcze troche i bede sie szarogesic:D pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zyczonka urodzinowe dla dzisiejszych jubilatow 🌻 🌻 🌻 🌻 cz_rnej, gosi8, morgerolka, zlotoweczki 🌻 🌻 🌻 🌻 chyba zaczynam sie tu dobrze czuc:D jeszcze troche i bede sie szarogesic:D pozdrawiam i zycze milego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj jest tak pięknie!... Ehhhh... aż się rozmażyłam.. 🌻 🌻 🌻 🌻 Chciałabym wyróżnić z pozostałych Wodników: Cz_arną, Mergolkę i Złotóweczkę, bo to dzisiaj ich święto! Dziewczyny w takim dniu przede wszystkim pogody ducha i słońa na codzień! A resztę pożyczą Wam pozostali! 🌻 🌻 🌻[ kwiat] Wiecie co, ja uwielbiam pływać!... i dlatego nie mogę się już doczekać lata! To najwspanialsza pora roku! A! i muszę się nawet pochwalić, że za młodu ( ...ale to zabrzmiało!!!???) trenowałam na Poloni... I pewnie dlatego nie mogę przeboleć, że mój mąż potrafi pływać tzw. stylem siekiery... tzn. tnie od razu do dnia! Kiedyś stwierdził nawet, że byłby z niego idealny nurek, bo obciążenie ma dobre, po dnie też potrafiłby chodzić... problem byłby ewentualnie z wypłynięciem!? :D :D :D Dlatego nietoperz, nie martw się nie jestes sama, Gosia8 tez nie potrafi... A zresztą, kto to widział, żeby NIETOPERZ pływał!? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O Boże!... zapomniałabym o Gosi8?... 🌻 🌻 🌻 🌻 Gosiu! Specjalnie dla Ciebie 👄, moc życzeń, tych samych najlepszych oczywiście! I tylko szczęścia! A!... Zapomniałabym również o powodzeniu w miłości! To też się w życiu przydaje... 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzonka ❤️ Socha --> czego jak czego ale szcęście w miłości bardzo by mi się przydało :D , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzięki za życzonka ❤️ Socha --> czego jak czego ale szcęście w miłości bardzo by mi się przydało :D , dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc:D Dzieki za zyczenia 🌻 Zgadnijcie co dzisiaj robie... ucze sie :P hi hi hi Ale w ramach urodzin polazlam do fryzjera i jest fajnie :D :D :D Przesylam Wam wszystkim buziaki, a w szczegolnosci dla Cz_rna Gosia8 Złotóweczka. Dziewczyny BUZIAKI 🌻🌻🌻🌻🌻 no to co? Nauka ? :o :o :o :o :o 😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie wodnikowe duszyczki!!! Wszystkiego najlepszego jubilatkom!! Gosiu8 Tobie wiele,wiele miłości jak sobie życzysz..❤️szczegolnie ciepło,bo jesteśmy imienniczkami:)) Dla jubilatek moc uśmiechów i radości🌻🌻🌻🌻 Ja też bardzooo lubię lato,wiosnę i ogolnie ciepełko ,a pływąć to pływam tak ,ze ktoś znający się na rzeczy mialby problem z określeniem tego \"stylu\" nie mniej jednak całkiem sprawnie poruszam sie do przodu:D,lubię i morze i jeziorko...każde za co inne:D Jak Wam upływaja ostatki??? Na nasmażyłam różę karnawałowe i czekam na mężusia az przyjdzie z pracki:) Imprezki żadnej w tym roku nie uskuteczniam:(,ale....grunt to ciepełko w sercu gdy na dworze zima! Pozdrawiam wszystkie wodniki w stawie:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ło matulku ale tu gadoninomale suwary co tu busujom, cholipko ;);):D:D:D:D:D Jo najsampirw sklodom wieeeeeeelkie zyconka dlo zaleglych cyli dlo: Embaliny 🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️ Sochy 🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️ Wojtaszka 🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️ Cz_rna 🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️ no i dlo dzisijszych kochanych wodników suwarków cyli dlo: Gosi8🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️ Morgerolki🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️zdanio wsytkich egzominów pomyślnie no i dlo Zlotóweczki 🌻🌻🌻👄👄👄❤️❤️❤️ i duuuuuuzo zlotówecek dlo ciebio Jo wos psyprosom ze w terminio ni sklodom tych zyconek ale jo mom tero kociol. bo mom egzaminki dzisiej jo miolo taki jydyn pikny egzamin z estetyki po prostu mazonko ;) alo jo myślo ze bedzie dobze :):):):):):classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniczku... powodzenia na tych zaliczeniach! A jeśli można wiedzieć, to powiedz co studiujesz, że miałaś estetykę? ...jestem nieświadoma, ale bardzo zciekawiona? ...O ile to nie jest jakąś niedyskrecją?... PS. dzięki za życzonka!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Socha jo cie mocnoooooo pozdrowiom jo studiuje filmoznawstwo na lódzkim kulturoznawstwie ufff dlugo nazwo :D:D:D:D:D caluska dla cio Aleksandro33 Joci wielllllllkie zyconka sklodom w dniu twego świnto 🌻🌻🌻 i moooooocno ci colujo 👄👄👄 Hej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×