Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość Benia
No cóż dzisiaj jest troche lepiej ale tylko trochę ,może jutro będzie już OK. Dziekuje za ciepłe słówka ----nietoprekowi----Kiganie -----i Sarkanie! Kigano------>ja doskonale zdaję sobie sprawę ,że zamartwianie sie do niczego nie prowadzi ale ja nad tym nie panuje to jest silniejsze odemnie.Cytacik o cytrynkach jestOK! Kiedys dostałam E-maila z piękną przypowieścią o aniołach (może ktoś zna?),że nie wszystko jest takie,jakim to widzimy ,że zawsze jest ukryty głąbszy sens rzeczy niby tak oczywistych.Piękna przypowieść!!szkoda ,że ten e-mail zniknął mi ze skrzynki. Sarkano ---> nie wiem czy takiemu malkontentowi jak ja i podobno pesymiście(ja uważam ,że realiscie)łatwo jest uwierzyć ,ze bedzie lepiej,staram sie jak mogę ale mam takie huśtawki nastrojów,że sama za soba nie nadążam (może jest wśród nas jakiś psycholog który by mnie rozgryzł,bo ja nie potrafie) Mars--------->Witam Cie w naszym gronie bo jakos do tej pory tego nie uczyniłam.Zawsze jest mi przykro słyszeć ,że ludzie sie rozwodzą wiec sam nie wiem co Ci powiedzieć na ten temat.Nie chciałabym nigdy tego doświadczyć ale najpierw musiałabym znaleśc kogoś kto by sie ze mna ożenił h ih ih ihi hih. Gratuluję takiej ilości oddanej krwi,moje uznanie!!! Poza tym imprezki są udane wtedy jak ludzie sa na nich odpowiedni a nie od od ilosci alkoholu.Byłam dwa miesiace temu na weselu bezaloholowym i zabawa była przednia ,na żadnym z dotychczasowych wesel na których byłam nie ubawiłam sie tak dobrze.Najciekawsze było to ,że byłam sama na tym weselu, tzn. bez osoby towarzyszącej.Pozdrawiam ,jutro przed nami nowy tydzień musi być lepiej ,no nie....? pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja
Witam wodnolubnych! A tak z ciekawości, lubicie pluskać się faktycznie. Bo ja uwielbiam. Oczywiście życzenia dla jubilatów, tych wczorajszych ( bo wczoraj mnie nie było ) i dzisiejszych. Co do gustów kulinarnych to truskawki uwielbiam, ale żadnych przetworów. Sama natura wchodzi w rachubę. I lody ( oby nie truskwawkowe ). I kawę. Co do grupy krwi, to 0 RH+, ale to raczej nie może stać się cechą Wodników, tak mi się zdaje i Kiganie chyba też , ale akurat to w tym przypadku ..:) Mars - fakt, wodniczki twardo stąpają po ziemi. A co do mężczyzn spod tego znaku - to ja z uwagi na lojalność "wodnikową" nie będę się wypowiadać, bo w moim przypadku wodnik kiedyś stanął ma na drodze, nieopatrznie nie ominęłam go i ... Ale może ten topik pozwoli na to abym o was WODNIKI płci męskiej zmieniła zdanie :) Alkohol - może być, pod warunkiem, że wino, czerwone, wytrawne. Mam dość sprecyzowane gusta kulinarne :) Lata doświadzeń. Pozdrowienia Braci Wodnikowa, miłego wieczoru po tak pięknym dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wszystkim :) Solenizantom z wczoraj :) Inkaminka 🌻 Woda 🌻 i dzisiejszym :) Alan_Pol 🌻 Emkakafe 🌻 Maxi77 🌻 Szczęścia, zdrowia i słodyczy cicha Wam życzy :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kurcze, ale macie pomysły :) z tą grupą krwi :) ja mam 0 Rh+ , co jak mówi zawsze moja koleżanka piguła, znaczy że pochodzę od małpy :P No cóż ;) Mars :) fakt że na skorpiony różne są :) Mój tata to wodnik, mama skorpion a żyją sobie razem w zgodzie już 45 lat :) A to niżej, to dla wszystkich na rozweselenie :) http://smallstar.republika.pl/smieszne/sm/swistaki2.html http://swistaki-forever.webpark.pl/#

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
👄Dziękuję za życzonka. 🌻 🌻 🌻 Przepraszam że nie wpadałam, ale miałam problemy z połączeniem się z forum. A potem nastąpiło szaleństwo związane z przygotowaniami do studniówki z moją klasą wychowawczą :) Dzisiaj ją odsypiam, ............. było super. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) Piękna niedziela dziś była, mam nadzieję,że u Was również:) Wybrałam się dziś z moim chłopem na spacer do parku i nad jezioro. Jezioro jest zamarznięte, mnóstwo ludzi się po nim ślizgało na łyżwach,a my sobie przeszliśmy z jednego brzegu na drugi po lodzie. I moje kochanie kupiło 4 świeże bułeczki, by nakarmić kaczki w parku. Romantycznie, prawda? ;) Fajnie było:D asiu_szuwarkowa --->witaj :) och, ten perfekcjonizm też mi się czasem daje we znaki;) ale nie we wszystkich dziedzinach i nie zawsze. A punktualna też jestem aż do bólu i denerwuje mnie czyjaś beztroska w tym temacie. Nietoperzu ---> to chyba telepatia, bo ja mniej więcej o tej samej godzinie pomyslałam sobie to samo,że nikogo nie mamy na liście;) z 9.02 :) Ciekawe to niezmiernie .... Socha ---> zdrówka, dużo zdrówka :D i żeby Ci się chłop nie rozchorował, bo wtedy faktycznie masakra;) Chyba trzeba będzie ćwiczyć pamięć i koncentrację dziewczyny, bo większa ilość karteczek to chyba większy chaos. Mnie czasem ta koncentracja wychodzi nawet:D Sarkana ---> dobre określenie z tym psem :D:D:D:D już to widzę, jak rozstawiasz wszystkich po kątach, rodzinka zdziwiona, co się mamie stało, nawet pies nie śmie ogonem zamachać;) Isa ---> ano nie zaglądam, chociaż kontaktuję się z paroma dziewczynami, najczęściej z vi. Benia ---> można zapanować, chociaż czasem się wydaje,że jest to niemożliwe. Ale w końcu to my mamy rządzić naszym mózgiem i myslami, a nie odwrotnie, prawda? Tu na kafeterii jest kilka sensownych topików, poszukaj, poczytaj, może czyjaś wypowiedź pomoże Ci pozbierać się. No i oczywiście tu pisz, zawsze ktoś Cię wesprze, chociażby miłym słowem. Wiem, o jakiej prezentacji mówisz, kiedyś miałam ją na swoim komputerze, ale już niestety nie mam. Jakaja ---> lubię się pluskać, pod warunkiem,że jest w miarę ciepła woda. I tym sposobem nie kąpałam się w Bałtyku już parę lat, bo tam gdzie jeżdżę, niedaleko Kołobrzegu, jest taka jakaś nisza w morzu i wszędzie jest np. 18 stopni, a u nas 11. Naprawdę. Cicha ---> świstaki są rewelacyjne :):):):) Już je puściłam dalej. A co do grupy krwi, to Twoja kumpela piguła ma chyba rację, bo nasza \"zerówka\" powstała jako pierwsza z grup i od niej wzięły się następne. W naszych żyłach płynie więc krew pionierów;)myśliwych, mięsożerców;) chociaż ja za mięsem nie przepadam. To narazie wszystko. Papapaa 🖐️ 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigana, to pochodzenie od małpy to chodzi o Rh dodatnie, podobno :) Myślisz że jeszcze i to 0 ??? No to kurde, przerąbane na całej linii ;) Hmmmmmmmmm.......................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane duszyczki!:) Jeszcze zdążę przed wybiciem godziny 00 złożyć Wszystkiego co się szczęściem zwie:) dzisiejszym jubilatom naszym;Emkakafe🌻❤️👄 Maxi77🌻❤️👄 Alan_Pol🌻❤️👄 WSZYSTKIEGO CO TYLKO SAMI SOBIE ŻYCZYCIE BY SIĘ SPEŁNIŁO!🌻 Tak się uśmialam czytając Was dziewczyny:)) z tego roztargnienia,które i moim udziałem bywa często a jeszcze bardziej z niewinnego pytanka--czy nie mamy się czym chwalić?:)):)) Myślę,że napewno mamy!:)) Lecę bo już leci Kuba Wojewódzki ...a ja go lubię,ciekawa jestem czy Wy tez? Dobrej Nocy życzę i słodkich snów.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane duszyczki!:) Jeszcze zdążę przed wybiciem godziny 00 złożyć Wszystkiego co się szczęściem zwie:) dzisiejszym jubilatom naszym;Emkakafe🌻❤️👄 Maxi77🌻❤️👄 Alan_Pol🌻❤️👄 WSZYSTKIEGO CO TYLKO SAMI SOBIE ŻYCZYCIE BY SIĘ SPEŁNIŁO!🌻 Tak się uśmialam czytając Was dziewczyny:)) z tego roztargnienia,które i moim udziałem bywa często a jeszcze bardziej z niewinnego pytanka--czy nie mamy się czym chwalić?:)):)) Myślę,że napewno mamy!:)) Lecę bo już leci Kuba Wojewódzki ...a ja go lubię,ciekawa jestem czy Wy tez? Dobrej Nocy życzę i słodkich snów.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane duszyczki!:) Jeszcze zdążę przed wybiciem godziny 00 złożyć Wszystkiego co się szczęściem zwie:) dzisiejszym jubilatom naszym;Emkakafe🌻❤️👄 Maxi77🌻❤️👄 Alan_Pol🌻❤️👄 WSZYSTKIEGO CO TYLKO SAMI SOBIE ŻYCZYCIE BY SIĘ SPEŁNIŁO!🌻 Tak się uśmialam czytając Was dziewczyny:)) z tego roztargnienia,które i moim udziałem bywa często a jeszcze bardziej z niewinnego pytanka--czy nie mamy się czym chwalić?:)):)) Myślę,że napewno mamy!:)) Lecę bo już leci Kuba Wojewódzki ...a ja go lubię,ciekawa jestem czy Wy tez? Dobrej Nocy życzę i słodkich snów.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane duszyczki!:) Jeszcze zdążę przed wybiciem godziny 00 złożyć Wszystkiego co się szczęściem zwie:) dzisiejszym jubilatom naszym;Emkakafe🌻❤️👄 Maxi77🌻❤️👄 Alan_Pol🌻❤️👄 WSZYSTKIEGO CO TYLKO SAMI SOBIE ŻYCZYCIE BY SIĘ SPEŁNIŁO!🌻 Tak się uśmialam czytając Was dziewczyny:)) z tego roztargnienia,które i moim udziałem bywa często a jeszcze bardziej z niewinnego pytanka--czy nie mamy się czym chwalić?:)):)) Myślę,że napewno mamy!:)) Lecę bo już leci Kuba Wojewódzki ...a ja go lubię,ciekawa jestem czy Wy tez? Dobrej Nocy życzę i słodkich snów.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane duszyczki!:) Jeszcze zdążę przed wybiciem godziny 00 złożyć Wszystkiego co się szczęściem zwie:) dzisiejszym jubilatom naszym;Emkakafe🌻❤️👄 Maxi77🌻❤️👄 Alan_Pol🌻❤️👄 WSZYSTKIEGO CO TYLKO SAMI SOBIE ŻYCZYCIE BY SIĘ SPEŁNIŁO!🌻 Tak się uśmialam czytając Was dziewczyny:)) z tego roztargnienia,które i moim udziałem bywa często a jeszcze bardziej z niewinnego pytanka--czy nie mamy się czym chwalić?:)):)) Myślę,że napewno mamy!:)) Lecę bo już leci Kuba Wojewódzki ...a ja go lubię,ciekawa jestem czy Wy tez? Dobrej Nocy życzę i słodkich snów.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam kochane duszyczki!:) Jeszcze zdążę przed wybiciem godziny 00 złożyć Wszystkiego co się szczęściem zwie:) dzisiejszym jubilatom naszym;Emkakafe🌻❤️👄 Maxi77🌻❤️👄 Alan_Pol🌻❤️👄 WSZYSTKIEGO CO TYLKO SAMI SOBIE ŻYCZYCIE BY SIĘ SPEŁNIŁO!🌻 Tak się uśmialam czytając Was dziewczyny:)) z tego roztargnienia,które i moim udziałem bywa często a jeszcze bardziej z niewinnego pytanka--czy nie mamy się czym chwalić?:)):)) Myślę,że napewno mamy!:)) Lecę bo już leci Kuba Wojewódzki ...a ja go lubię,ciekawa jestem czy Wy tez? Dobrej Nocy życzę i słodkich snów.❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...sorki,ale się sklonowałam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej...sorki,ale się sklonowałam:))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim dzisiejszym solenizantom życzę Wam: - szczęścia - zawsze i wszędzie - miłości - tej prawdziwej - magii - na co dzień - radości - także bez powodu - słodyczy - landrynek i marcepanu - odwagi - nawet w nocy - energii - tylko tej pozytywnej. Świętujcie sobie grzecznie 🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie ❤️ Wodniczki! 🌻 Socha 🌻 , życzę Ci zdrowia, spełnienia marzeń i planów, dobrego humoru, żadnych trosk, oraz szczęścia i dobrobytu! 🌻 🌻 Embalina 🌻 Oby spełniły się Twe marzenia i szczęście Cię nie opuszczało i Byś zdrowa była i radosna! 🌻 🌻 Wojtaszek 🌻 wszystkiego najlepszego w dniu Twego święta życzę Ci! 🌻 Socha -----> próbowałam kiedyś ćwiczyć - walczyć z roztargnieniem i mierne efekty... bo ja biegam, podczas zalatwiania spraw, jak opętana z myślą, żeby wrócić do domku i spokojnie oddać się zadumie....(gdzie zostawiłam zakupy :D) Kigana -------> musiało być przyjemnie - też tak lubię. jakaja ---------> pluskanie jest super! Ale wolę morze, jak jezioro (muł i robale). Gofra --------> kiedyś lubiłam Wojewódzkiego, ale zaczął mnie drażnić. Podoba mi się Cejrowski... i Maleńczuk...- bo wiele osób ich nie lubi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Wodnikowo Najbardziej słoneczne życzenia w zimowy poranek dla dzisiejszych solenizantów 🌻 🌻 ❤️ 🌻 🌻 👄 Embalina 🌻 👄 Socha] 🌻 --> przez jeden dzień mamy tyle samo lat po 31 👄 Wojtaszek 🌻 Gofra --> jeśli chodzi o Wojewódzkiego to czasami mnie wkurza i przłaczam na inny kanał :classic_cool: a co do grupy krwi to pewna zgodność krwi istnieje 7 osób na 11 ma grupę krwi \"O\", a 9 na 11 jest na plusie (Rh+) Roztargniona bywam baardzo rzadko, za to jestem baardzo pamiętliwa i nie znoszę spóźniania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wodniki!🖐️ witam pieknie w samo rano. wszystkim urodzonym 7 lutego zycze duzo szczescia,zdrowia i pomyslnosci🌼 Gofro--->rowniez lubie kube wojewodzkiego.jest kontrowersyjny ale bardzo inteligentny.jego ciety jezyk jest jego atutem. Sarkano--->malenczuka wole sluchac niz ogladac.jego udzial w idolu pomogl mu wypromowac zespol ale w moich oczach duzo stracil jako czlowiek. Gosia8--->pamietliwa nie jestem ale spoznialstwa nie lubie.wole byc przed czasem i poczekac. Kigano--->to moze jednak ogloszenie w sprawie 9-tego???:) a teraz wiadomosc ogolna: mam malutkiego amstafka!!!!!!!!!!!!!!jest sliczny!!!!!!!!!!!!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej wodniki!🖐️ witam pieknie w samo rano. wszystkim urodzonym 7 lutego zycze duzo szczescia,zdrowia i pomyslnosci🌼 Gofro--->rowniez lubie kube wojewodzkiego.jest kontrowersyjny ale bardzo inteligentny.jego ciety jezyk jest jego atutem. Sarkano--->malenczuka wole sluchac niz ogladac.jego udzial w idolu pomogl mu wypromowac zespol ale w moich oczach duzo stracil jako czlowiek. Gosia8--->pamietliwa nie jestem ale spoznialstwa nie lubie.wole byc przed czasem i poczekac. Kigano--->to moze jednak ogloszenie w sprawie 9-tego???:) a teraz wiadomosc ogolna: mam malutkiego amstafka!!!!!!!!!!!!!!jest sliczny!!!!!!!!!!!!:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc KOCHANE WODNIKI. Ja dzisiaj znowu na szybko, bo sesja :P WSZYSTKIM DZISIEJSZYM URODZINOWYM ZYCZE SPELNIENIA MARZEN. BUZIAKI!!!!! Caluje Was mocno i wracam do rycia :o:o:o:o:o:o:o:o:o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to najpierw dla przypomnienia tabelka :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 32 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok:classic_cool: Cz_rna ..........................8 lutego Gosia8 .......................... 8 lutego, 31 lat, Płock Morgerolka .....................8 lutego Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa Magdoosia_85 .................10 lutego, 19 lat, woj. warmińsko - mazurskie skarbczyk.......................10 lutego Dzikie wino ....................11 lutego Sarna_27 .......................11 lutego I say ............................ 12 lutego Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice Nietoperz ...................... 12 lutego, 39 lat, woj. pomorskie – Gdańsk Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 21 lat, Kraków Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11.........................13 lutego Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego Paula Wodniczka ..............13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ...............13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ...........................14 lutego Zora .............................14 lutego Mars .............................15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć :) 🌻 Socha - w dniu urodzin zdrowia, radości, optymizmu, dalszych tak celnych wypowiedzi na forum:) i w życiu codziennym 😘 🌻Embalina,🌻Wojtaszek - również wszystkiego dobrego w dniu Waszego święta 😘 Nietoperzu ---> chyba faktycznie damy ogłoszenie,że poszukujemy Wodnika/Wodniczkę z 9.02:) Teraz mi się przypomniało, że znam jedną, ale ona nie ma netu. Gratulacje z żywego nabytku;) i dużo radości Wam życzę:) Gofra ---> ano miło jest poczytać sobie, że inni również zapominają i robią różne ciekawe rzeczy w życiu;) Sarkana ---> dobre:D, to może niech Twoi bliscy załatwiają wszystko, a Ty ze spokojem będziesz mogła oddać się zadumie:) czy np. wszystko załatwili, cz też pławić się w szczęściu, że możesz sobie w domu posiedzieć;) Gosia ---> jesteś chyba wyjatkiem wśród Wodników, jesli chodzi o Twój brak roztargnienia:) Ale i tak się też zdarza. No i Twoje precyzyjne wyliczenie, co do ilości osób mających taką samą grupę krwi:) Cicha ---> ja tam nie wiem, czy 0 to też od małp, lepiej mysleć,że od naszych mysliwskich i walecznych przodków;) Morgerolka ---> ucz się pilnie ucz:) powodzenia na egzaminach:) To narazie tyle, papapa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy jest to jeszcze jakaś Magośka, która ma imieniny 22 lutego? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×