Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ...........................14 lutego Zora .............................14 lutego Mars .............................15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Paweł wodnik ................. 17 lutego, 26 lat, woj mazowieckie Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Alanisssss 🌻Wodnik Szuwarek 🌻Paula Wodniczka 🌻Alunia11 🌻Lutowa Wodniczka 🌻Wodniczka 13 🌻Wodniczka Asia Życzę Wam dużo usmiechu:D, zdrowia i aby się Wam spełniło wszystko lub prawie wszystko o czy marzycie 😘😘😘😘😘😘😘 Alanisssss i Szuwarku ---> wspaniałego rozwoju Waszego pięknego daru wymowy, abyscie mogły nim cieszyć otoczenie, właczając w to nas tutaj na topiku:) 🌻Nietoperzu ---> Tobie z okazji imienin wszystkiego najlepszego 😘😘😘 Masz rację, im Wodniczka starsza tym lepsza;) pod każdym względem :D Benia ---> świetnie,że się pojawiłaś:) Jak masz doły, to odpal kompa i poczytaj sobie choćby niektóre topiki tu na kafe.Ich głupota jest tak porażająca,że aż smieszna i od razu lepiej;) jak to było w jakiejś reklamie. Jakie czarne proroctwa naszego oportunisty miałyby się spełnić? Że topik upadnie?? Może nie będzie tak źle:) A choćby i nawet to i tak spędzilismy tu kawałek miłego czasu,nie?? Qrcze, już myslałam,że zima sobie poszła, a tu nic:( u mnie jeszcze nie jest tak źle, bo śnieg stopniał,ale zimno, ciemno, a jutro do pracy:0 Oczywiście nie mam zamiaru szaleć od początku, tylko powoli nabrać tempa, zobaczymy na ile się mi to uda.Może nie będzie tak źle, tylko muszę rano, skoro świt podnieść się z wyrka:0 a już od tego odwykłam. To narazie tyle, miłego wieczoru i ostatnich chwil weekendu 🖐️ następny już za tydzień;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z pośpiechu się pomyliłam, urodziłam się 25 stycznnia. Także na pewno jestem Wodnikiem.Pozdrawiam Was cieplutko i wszystkim już urodzonym i tym, którzy dopiero przyjdąna świat życzę takich przeżyć i doznań, o których sięnie zapomina. Mam nadzieję że nie będzie trudno się wkręcić do Waszego klubu, wszak my Wodniki jesteśmy bardzo gościnni. Bynajmniej moje drzwi są zawsze otwarte dla tych wszystkich, którzy potrafią cieszyć się życiem. Bo życie jest dla mnie najważniejsza wartością. Życie moje własne ale i drugiego człowieka. Moje motto:\"Traktuj innych tak jak sama chciałabyś być traktowana\". Nie zawsze mi się to udaje, ale bardzo się staram i pracuję nad tym. Bardzo duże znaczenie ma dla mnie wolność. Ktoś może zapytać wolność w małżeństwie?I w małżeństwie można się nie ograniczać, mnie się udało znaleźć partnera, który pozwala mi na bycie sobą. Dla mnie jest to wymiar wolności. Mam ogromną wiarę w człowieka i jego możliwości, lubię pomagać. Mam też i wady... całe mnóstwo, ale kto ich nie ma...? Do kolejnego poczytanka, pa....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie wodniki!🖐️ te zapracowane,uczace sie,i spiochy😴 wszystkim ktorzy pamietali o moich imieninach bardzo dziekuje👄 obchodzacym dzis urodzinki zycze samych tylko radosnych chwil w zyciu🌼 a wszystkim udanych Walentynek. tym co juz zakochani zycze wytrwalosci w pielegnowaniu uczucia,a samotnym wiary w znalezienie swojej drugiej polowy:D🖐️ papa:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti84
hej! ja jestem z 14 lutego,:) wodniki sa superowe, ale urodziny w walentyniki to kicha, od chłopaka zawsze dostaje jeden prezent a tak bylyby dwa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti84
hej! ja jestem z 14 lutego,:) wodniki sa superowe, ale urodziny w walentyniki to kicha, od chłopaka zawsze dostaje jeden prezent a tak bylyby dwa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti84
hej! ja jestem z 14 lutego,:) wodniki sa superowe, ale urodziny w walentyniki to kicha, od chłopaka zawsze dostaje jeden prezent a tak bylyby dwa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość yeti84
hej! ja jestem z 14 lutego,:) wodniki sa superowe, ale urodziny w walentyniki to kicha, od chłopaka zawsze dostaje jeden prezent a tak bylyby dwa.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejah wszystkim Wodnikom Składam spóźnione, ale szczere życzenia, tym którzy urodzili się 13 lutego (prawda, że 13 nie jest pechowa? ;) ) 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 a teraz dla dzisiejszych solenizantów dużo miłości ❤️, dużo słońca i pogody ducha :) Wszystkim zaś Wodnikom z okazji WALENTYNEK spełnionej miłości ❤️, dużo słodyczy, buziaków 👄, spełnienia marzeń :D i słońca w sercu i duszy w najbardziej pochmurne i deszczowe dni :classic_cool: ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fortune-teller
WSZYSTKIM wodniczkowym swietującym swoje urodzinki wszystkiego najlepszego składa Wodniczka z 15go lutego:))) a co do opisów, dodajmy jeszcze, ze taroty i wszystkie inne mniej lub bardziej zgłebiane zycia tajemnice są w wodnikach wrodzone, malo co je dziwi i zaskakuje, nic lub prawie nic nie powoduje u nich wielkich oczu, ani wynalazki techniki (choc wcale ich rozumiec nie musza) ani podroze na ksiezyc ani niespodziewane ludzkie zachowania - dla wodnika - swiat jest takim jakim jest i jedno co mu sie w glowie nie miesci to zdanie "to mi sie w glowie nie miesci" :)) z bliźniakiem - zgadza sie, porozumienie idealne ze skorpionem dno - jestem po rozwodzie z takowym:) a bliski mi znajomy wodnik wykazuje identyczne wprost cechy, poglady i spostrzezenia jak ja - co jest niczym innym jak potwierdzeniem na wyjatkowosc nas wodnikow:)) ale zeby nie bylo nam zbyt maslano i by nam woda sodowa lekko nie uderzyla (bo to sie wodnikom niestety zdarza:)) przytocze sens wypowiedzi prof Junga - autorytetu w dziedzinie astrologii, ktory powiedzial, ze Wodnik jest najwspanialszym, najciekawszym i oryginalnym znakiem zodiaku, prezentujacym niesamowite roznych, ciekawych cech polaczenie co niewatpliwie czyni go wyjatkowym, ale tez jednoczesnie nieszczesliwym czesciej niz inne znaki, bo tych skrajnosci, tych rozterek i nadrwazliwosci na swiat czasem sam wodnik pojac nie potrafi... to w moim przypadku prawda absolutna poczucie wyjatkowsci miesza sie czasem z poczuciem braku zrozumienia niestety humanistyczne, artystyczne, wrazlie czesto pismienne (sama skrobie wiersze,felietonu i takie tam) niekonwencjonalne lotne i zdolne osobowsci nie maja lekka w naszych czasach jestesmy swego rodzaju Norwidami pozostaje nam wierzyc, ze i nas tez z czasem docenia:)) sciskam was Oryginalni, nie dajcie sie przygniesc rutynie, szarosci i biernej masie, nigdy!!! co ja gadam??? poddać sie??? wodnik nie zna tego slowa przeciez:))))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej jest tu kto????? no tak jak mam kompa tylko dla siebie,bo pieski spia a mlodziez wybyla sie uczyc to wodniki pochowaly sie w szuwary.ech taki los,coz zrobic :(. zajrze tu jeszcze,nara:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz --> twoje pieski tak jak Wodniki lubią sobie pospać i poleniuchować, ja nie mam tak dobrze, mój piesek ma niespożytą energię i śpi tylko w nocy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Alanissss👄Wodniku szuwarku👄Wodniczko lutowa👄!!!🌻 oraz wszystkie wczorajsze i dzisiejsze jubilatki----->Wszystkiego co najlepsze,aby wszystko o czym marzycie się spełniło a to co kochacie-zawsze waszym było!!🌻🌻🌻🌻❤️❤️👄 Fay!! witaj na topiku siostro!!:) Tobie spóźnione lecz szczere życzonka!🌻 Fortune-teller--->jak fajnie że przypomniałaś jakimi to cudownymi znakami jesteśmy hihi-nawet te drobne wady nie są w stanie przyćmić naszego blasku:D:D:D Wiecie co tak sobie pomyślałam duszyczki wodnikowe...?ponieważ grożą nam co poniektóre niedowiarki iż istnieć bedziemy mniej anizeli do....końca świata i o jeden dzień dłużej;D to może byśmy tak założyły własny pokoik na czacie pt\"wodniki\" i wówczas nasze kontakty byłyby bardziej...takie no..żywe!:D:D Kigankę zrobiłybyśmy opkiem,bo żadna tu taka sumienna jak ona:) i.....co Wy na to???? Ja sama nie wiem jak to trzeba zrobic..:( może któraś z Was wie? ...głupi pomysł?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie! Alanissss👄Wodniku szuwarku👄Wodniczko lutowa👄!!!🌻 oraz wszystkie wczorajsze i dzisiejsze jubilatki----->Wszystkiego co najlepsze,aby wszystko o czym marzycie się spełniło a to co kochacie-zawsze waszym było!!🌻🌻🌻🌻❤️❤️👄 Fay!! witaj na topiku siostro!!:) Tobie spóźnione lecz szczere życzonka!🌻 Fortune-teller--->jak fajnie że przypomniałaś jakimi to cudownymi znakami jesteśmy hihi-nawet te drobne wady nie są w stanie przyćmić naszego blasku:D:D:D Wiecie co tak sobie pomyślałam duszyczki wodnikowe...?ponieważ grożą nam co poniektóre niedowiarki iż istnieć bedziemy mniej anizeli do....końca świata i o jeden dzień dłużej;D to może byśmy tak założyły własny pokoik na czacie pt\"wodniki\" i wówczas nasze kontakty byłyby bardziej...takie no..żywe!:D:D Kigankę zrobiłybyśmy opkiem,bo żadna tu taka sumienna jak ona:) i.....co Wy na to???? Ja sama nie wiem jak to trzeba zrobic..:( może któraś z Was wie? ...głupi pomysł?:((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gosiu8--->jeden moj piesek (pinczerek) jest juz bardzo stary,bo ma 15lat wiec dosc duzo spi,a drugi to 2-miesieczny szczeniaczek (amstaff )wiec tez spi po kazdym posilku i dlatego miewam chwile spokoju.:)🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Serdeczne życzenia dla: 🌻Asiek1402🌻 , 🌻Asiek78🌻 , 🌻Graha🌻 i 🌻Zora]🌻 Fay -------> podobnie, jak Ty wierzę w ludzi. fortune-teller ---------> bardzo trafny opis. Pozdrawiam całą wodnczą brać! ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jakaja
Witam Wodniaków. Widzę, że dzięki co niektórym mam jeszcze gdzie wpadać. A robię to z przyjemnością, szczególnie gdy czyta się wypowiedzi fortune-teller :):) I nie tylko te pochlebstwa to sprawiają, ale i świadomość, że ta nadwrażliwość na otaczający mnie świat nie jest tylko moją bolączką, że nie jestem osamotniona. To Dzięki Wam Wodniki tego doświadczam, a jakoś wcześniej na to nie wpadłam, aby się "zjednoczyć". No ale co tam, nie tak łatwo pzrecież zgiąć, i dlatego, z pełną tego świadomością wszystkim jubilatom pomiędzy 11 a 13 ( to spóźnione życzenia ) spełnienia marzeń, niezlomnej wiary w siebie. Dzisiejszym jubilatom też tego oczywiście życzę. Oby zawsze było Wam miło. A dla wszystki sióstr i braci z okazji dnia Św. Walentego, abyście kochali i byli kkochani ( kurczę, jak do jakiejś sekty mi wyszło :):) ) Gofra --- nie wierzysz, że ten topik przeżyje, jak ma to paść, to czy tu czyna czacie, to padnie. Ja mam tu chyba najmniej do powiedzenia, bo go nie podtrzymuję regularnie, ale .. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Hej,hej,hej!!! Asiek1402 Asiek78 Graha Zora Jakie złożyc Wam życzenia By warte były Waszego westchnienia Pieniądzie- to nie wszystko Samochód- to złomu składowisko W urodzinki Wasze,życzę Wam serca nasze Miłości i kochania Aż do samego zwariowania Miłosci i kochania życzę też całej reszcie Woników w Dniu św.Walentego!!! Kigano ----------->dzieki Ci za dobre słówka ,jesteś takim dobrym duszkiem naszego topiku. Co do tej głupoty na kafeterii to sie w zupełności zgadzam.Tyle ,ze na śmieszne jeszcze jakos nie natrafiłam ale za to na bezsens totalny tak .To jest wrecz smutne co ludzie potrafią czasami tu wypisywać ale dzieki !!! yeti84---------> ubolewasz ,ze masz jeden prezent a dwie okazje ale za to tutaj na topiku upomniałaś sie o to cztery razy h ih ih ih ih ih!!! forture-teller---------> witamy w naszym gronie,i prosimy o wiecej takich fajnych wpisów ( to juz mamy drugą osobę ,która profesjonalnie zajmuje sie pisaniem) Pozdrowionka!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻Asiek1402 🌻Asiek78 🌻Graha 🌻Zora - wszystkiego najlepszego i duuużo 😘😘😘😘😘.... A pozostałym dużo miłości😍😍😍😍 nie tylko dziś,ale na co dzień i przede wszystkim na co dzień. Fay:) fortune-teller:) yeti84 ----> witajcie serdecznie i jeśli tylko chcecie z nami pogadać, to myślę,że wszystkim nam będzie bardzo miło Was poczytać i poglądy wymienić:) Fortune -teller ---> czyżbyś zajmowała się tym, co Twój nick sugeruje??;) Mnie też ciekawią takie tam różne dziwności i ciekawości;), ale na zasadzie interesowania się a nie używania, przynajmniej do tej pory:) Yeti ---> co się martwisz dziewczyno, jeszcze nie jest tak źle z tymi prezentami. A wyobraź sobie kogoś, kto urodził się 24.12 i ma na imię Adam lub Ewa??? Trzy w jednym;) Gofra ---> czacik, mówisz, pomysł niezły:) tylko ja narazie nie mogę wejść na żadne czaty, bo nie mam Javy po ostatnim c formacie mojego kompa:( Muszę ją namierzyć i wgrać ze strony Microsoftu, która jest po angielsku:0 No i znów słodkości. Moje Kochanie przyszło i przyniosło mnóstwo pyszności, to jak tu nie jeść??Trzeba sobie to życie trochę osłodzić, nie?:)Dodać tej miłej rózowości np. jak w serduszkach 😍oraz buziaczkach😘😘😘😘😘😘 :) czego tak strasznie co niektórzy nie lubią;) Chodzi mi o kolor różowy :D:D:D:D A po pierwszym dniu pracy -może być, minął :D Dostałam fajny wierszyk o walentynkach na gg, ale zawiera brzydkie słowa, więc nie będę go Wam wklejać :) No to narazie, miłych snów, tabelkę wkleję później :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Beniu----->masz calkowita racje ze na forum wypisuja takie bzdury ze az glowa boli.moze nie umiem szukac odpowiednich tematow,a moze ich tam poprostu niema.wiec puki co zagladam do wodnikow bo tu przynajmniej mozna poczytac inteligentny tekst.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No i oczywiście buziaczki 😘😘😘😘😘 dla Yeti z okazji urodzin, bo w poprzednim poście zapomniałam o Tobie - wybacz :) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Fay ............................. 25 stycznia :classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: 19 lat, piękny Milanówek w mazowieckim Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok:classic_cool: Cz_rna ..........................8 lutego:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Morgerolka .....................8 lutego:classic_cool: Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa:classic_cool: Magdoosia_85 .................10 lutego, 20 lat, woj. warmińsko - mazurskie:classic_cool: skarbczyk.......................10 lutego:classic_cool: Dzikie wino ....................11 lutego:classic_cool: Sarna_27 .......................11 lutego, 28 lat:classic_cool: I say ............................ 12 lutego:classic_cool: Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 22 lata, Kraków :classic_cool: Alanisssss .......................13 lutego, 23 lata, woj. śląskie:classic_cool: Alunia11.........................13 lutego:classic_cool: Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie:classic_cool: Wodniczka 13..................13 lutego, 26 lat:classic_cool: Wodniczka Asia ...............13 lutego:classic_cool: Asiek1402 ......................14 lutego:classic_cool: Asiek78 .........................14 lutego:classic_cool: Graha ...........................14 lutego:classic_cool: Yeti84 .......................... 14 lutego:classic_cool: Zora .............................14 lutego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Nietoperku---->Bo wodniki to STARA WIARA i musimy sie trzymać razem i nie mozemy zniknąć !!!!Pozdrawiam i dobranoc!!! Znowu świerzego śniegu napadało a raniutko do pracy na piechotkę trzeba .pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj, już niewielu pozostało, którzy nie świętowali :) Fortune – teller ................15 lutego Mars .............................15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Paweł wodnik ................. 17 lutego, 26 lat, woj mazowieckie Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Kigano---->faktycznie kurczy nam sie lista jubilatow ale przeciez my wodniki mamy tak wiele do powiedzenia ze chyba nasz topik utrzyma sie nawet wtedy gdy nie bedzie komu skladac zyczen,jak myslisz? pewnikiem czesc sie wykruszy ale moze zostanie kilka osob z ktorymi fajnie pogadac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej!Kigano---->faktycznie kurczy nam sie lista jubilatow ale przeciez my wodniki mamy tak wiele do powiedzenia ze chyba nasz topik utrzyma sie nawet wtedy gdy nie bedzie komu skladac zyczen,jak myslisz? pewnikiem czesc sie wykruszy ale moze zostanie kilka osob z ktorymi fajnie pogadac?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja się załapałam na 18 lutego i też jestem wodnikiem:) jestem z tego powodu dumna bo wodniki są najlepsze:) no i w piątek koncze 18 lat:) pozdrowienia dla wszystkich wodników i najlepsze życzenia dla wszysctkich jubilatów:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forune-teller,Mars,Wodnik7----->W dniu Waszego świeta życzę Wam wszystkiego co się szczęściem zwie..!Dużo uśmiechu i ogrom radości niechaj w serduszkach Waszych gości.🌻🌻🌻🌻👄 ❤️❤️❤️🌻🌻🌻👄 Pozdrawiam wodnikowe duszyczki:) Wiecie co??-już na dniach powinien pojawić się Alan_Pol!! ,myślę że z jego temperamencikiem jeszcze długo po uroczystościach jubileuszowych:) topik będzie istniał:) a o czaciku pisałam nie z obawy o \"upadłość\" topika co.....poprostu forma online bardziej mi odpowiada...,ale jak to wodnik-do każdych warunków można się przyzwyczaić:) jeśli się tylko chce.-pozdrówka!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Forune-teller,Mars,Wodnik7----->W dniu Waszego świeta życzę Wam wszystkiego co się szczęściem zwie..!Dużo uśmiechu i ogrom radości niechaj w serduszkach Waszych gości.🌻🌻🌻🌻👄 ❤️❤️❤️🌻🌻🌻👄 Pozdrawiam wodnikowe duszyczki:) Wiecie co??-już na dniach powinien pojawić się Alan_Pol!! ,myślę że z jego temperamencikiem jeszcze długo po uroczystościach jubileuszowych:) topik będzie istniał:) a o czaciku pisałam nie z obawy o \"upadłość\" topika co.....poprostu forma online bardziej mi odpowiada...,ale jak to wodnik-do każdych warunków można się przyzwyczaić:) jeśli się tylko chce.-pozdrówka!!👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie zaspane Wodniki! Jestem tylko na momencik, bo korzystam z kompa gościnnie, ale już za parę dni nie opędzicie się odemnie! Kilka dni bez pisania?... To jest jak bomba zegarowa z opóźnionym zapłonem.... A tymczasem chciałabym złożyć życzonka solenizantom od 12 lutego ,aż do dzisiaj tj.15-go ...Przepraszam za taką odwalankę , ale niestety brak czasu na współpracę z kompem.... Jeszcze raz soooorrry! Ale przesyłam WAM 🌻🌻🌻 i 👄! Ale specjalne 👄 dla naszego trzony topu czyli netoperka, Alanissss i naszego Szuwarka 🌻 Muszę uciekać, ale na pewno nie na długo!... C.D.N. PS. Gofra - ja popieram pomysł z pokojem! Jestem za ! Więcej jak wrócę....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie,witajcie wodni towarzysze!!!!! wielkie 👄buziaki dla :Marsa (chociaz ciut nam przycichl) Wodnik7 i Fortune-teller (oby nam wiecej tak pieknie pisala )🌼 Gofro--->pomysl z pokoikiem jest calkiem ,calkiem...:D Socha--->dzieki za pamiec👄 a teraz pytanie czy wszystkie nasze wodniki \"zaćwierkały \"sie w dzien zakochanych?????:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×