Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Kochani Moi Przybrani w wodzie;):classic_cool:🖐️ Wytam Was pozna pora:classic_cool:i spoznione zyczenia z leksza sle(dla wszytkich Urodzinowaczy od 10 przez 11 az na 12 lutowych sonczywszy(hehe ubezpieczam sie:classic_cool: jutro nie ma mnie;)): Wszystkiego Naj, Naj, Naj Najlepszego i by do mych skromnych zyczen przychililo sie tez Niebo:)By zawsze Szczesliwe Zycie dla Was bylo i by sie jeszcze dluuuugo nie skonczylo:*:*:*👄❤️🌼 🌼----> To dla Was kochane Wodniki ---Niezapominajka, bo tak jak i ona(choc ona raczej przypomina, zeby nie zapomniec;)) - ja- nie zapominam o WAS❤️👄 :) A u mnie kolejny, szkolny, intensywny:P naukowo dzien... A ta IDOLKA - to wlasnie wczoraj u Dyrekcji ze skarga na Nas byla:classic_cool:Ona to sie nalata kobita:P;):D:D:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wodniczki! Przepraszam, że tak późno... ale z całego serca ❤️ składam życzenia (jeszcze) dzisiejszym świętującym: Dzikie wino oraz Sarna_27 - wszystkiego, co najlepsze i wymarzone! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 Złotóweczka --------> przepraszam, że pominęłam Cię ostatnio... wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 🌻! Wszystkie Wodniki serdecznie pozdrawiam i zmykam, bo tyle mam spraw na głowie (nie powiem, że nieciekawych...) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...a jednak zostałam sama... No trudno, napiszę co miałam napisać i chyba pogadam dzisiaj do poduszki? Moje słonko ma dzisiaj dyżur w pracy przez całą nockę, dlatego poduszkę dziś będę zaklinać w samotności... Ciekawe do kogo się przytulę? :D :D :D ...trudno! Kigano jak tam bilety na U2? Nie masz jeszcze przecieków? A co do Waszej historii, to całkiem fajna! Tak to jest z tym romantyzmem... niby nic ciekawego, a jednak! Ja nie zapomnę nigdy pewnego popołudnia ładnych parę lat temu... Umówiłam się z NIM wyjątkowo u mnie pod domem, bo na dworzec bym już nie zdążyła. Zawiozłam moją mamę na kilka dni do znajomych, a ja miałam przez ten czas dom dla siebie. I pamiętam, że kiedy podjechałam pod dom, to On już na mnie czekał. Siedział na ławce, obok stała gitara, a On był tak opalony... ( dodam, że mój mąż ma raczej jasną karnację i nigdy się nie opala, a wtedy wrócił ze zbiorów truskawek i raz w życiu był tak opalony...). Dziś wydaje mi się, że chyba właśnie wtedy się tak na prawdę w NIM zakochałam... To jest tylko taki obraz, ale jednak bardzo głęboko mi zapadł w pamięci... A? Kigano mam ( może niedyskretne?..) pytanie... Czy mieszkacie razem? I czy był monent, kiedy myślałaś, że już nikogo w \"tym\" wieku nie znajdziesz?... ( przepraszam za \"w tym wieku\"...) Pytam, bo mam bardzo bliską koleżankę, która jest bardzo ładna , zgrabna , dba o siebie, jest niezależna.... a jednak nie może nikogo odpowiedniego spotkać ( ma 31 lat) ... Szkoda! Chciałabym, żeby i jej się udało... Wodniczku , mam pomysł, kupcie tej swojej IDOLCE wrotki.... Wtedy będzie szybciej latać!? :D Albo może lepiej miotłę?... Sarkano.... jakie ciekawe sprawy zaprzątają Twoją głowe o tak późnej godzinie... :D :D :D Dobra, a tymczasem kończę, bo jak tak dalej pójdzie, to będziecie dostawać nudności na samo słowo \"socha\"... nie mówiąc o reszcie?! 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To niestety znowu ja... Soooorrrry, ale pomyliłam Wodniczka z Alanisssss... mam nadzieję, żę mi to wybaczycie, bo zrzucę to na barki \"pewnego wieku\", przemęczenia, późnej godziny.... ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Socha!Ty mi tu prosze nic na wiek nie zganiac!!:)),ze godzina pozna..to i owszem:Dzgoda,ale nie wiek!! to nie doszly Cie słuchy,ze prawdziwe życie zaczyna sie po czterdziestce???:D❤️ a co do U2 i Kigany.......hm,nie pomyliłaś oby ze mna?;) w zwiazku z tym nie wiem czy to "niedyskretne"pytanie jak to nazwałaś jest do mnie czy do Kiganki właśnie?:) Ja zaś odpowiem na pytanie na bank do mnie a mianowicie czy spać nie mogę?heh...ależ mogę,a nawet i moze by wskazane było:D,ale...tak jak i Ty przy kompie jeszcze siedzę i "pierdoły"popycham:)) jestes jeszcze?????????????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperz!!! 1oo lat!albo i dlużej ,bądż wesoła i szczęsliwa-zdrowie niech Ci służy! w Dniu Twego Swięta moc radości!!🌻🌻🌻❤️❤️❤️👄👄👄🌻 oraz pozostałym wodniczkom z 12 lutego Wszystkiego co najlepsze!🌻 hihihi-udalo mi sie pierwszej chyba po raz pierwszy:) Dobranoc a raczej.....dzien dobry:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wam :) Najpierw tabelka rozbita na dwie części, bo się nie mieścimy;) MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: 19 lat, piękny Milanówek w mazowieckim Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok:classic_cool: Cz_rna ..........................8 lutego:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Morgerolka .....................8 lutego:classic_cool: Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa:classic_cool: Magdoosia_85 .................10 lutego, 20 lat, woj. warmińsko - mazurskie:classic_cool: skarbczyk.......................10 lutego:classic_cool: Dzikie wino ....................11 lutego:classic_cool: Sarna_27 .......................11 lutego:classic_cool: I say ............................ 12 lutego:classic_cool: Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 22 lata, Kraków :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Wy jeszcze przed urodzinami :) Alanisssss .......................13 lutego, 22 lata, woj. śląskie Alunia11.........................13 lutego Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego Paula Wodniczka ..............13 lutego, 22 lata, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 22 lata, woj., łódzkie Wodniczka 13..................13 lutego, 25 lat Wodniczka Asia ...............13 lutego Asiek1402 ......................14 lutego Asiek78 .........................14 lutego Graha ...........................14 lutego Zora .............................14 lutego Mars .............................15 lutego Wodnik7 ........................15 lutego Isa ...............................16 lutego ma-dzik......................... 16 lutego, 23 lata, Warszawa Dorota_a 6......................17 lutego, woj. kujawsko – pomorskie - Grudziądz Gabrielle ....................... 17 lutego Korcia ...........................17 lutego Sarkana .........................17 lutego, 32 lata, woj. zachodnio – pomorskie Paweł wodnik ................. 17 lutego, 26 lat, woj mazowieckie Gosiam ..........................18 lutego Mibi ............................. 18 lutego Też wodnik .....................18 lutego, 29 lat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale ten net z rana leci, jak szalony :D Najpierw dla wczorajszych solenizantek 🌻Dzikie Wino 🌻Sarna - wszystkiego najlepszego, zdrówka i radośco :D 😘😘😘 🌻Benia ---> w dniu imienin słoneczka, optymizmu i miłości, dużo, dużo miłości 😘😍😍😍😘 Dla dzisiejszych solenizantek: 🌻Nietoperza, 🌻Iskierki, 🌻I say, 🌻 Rosy - również zdrówka, radości, miłości 😘😘😘😘 Nietoperzu ---> niech Ci się pieski razem dobrze chowają;) dzieci również ;) :D Iskierko ---> radości i zadowolenia ze swojej domowej iskierki:) Dziś bardzo wcześnie wstałam, już koniec ferii, więc muszę się powoli przestawiać na inny tryb życia:) Wczoraj mnie nie było, bo pojechalismy z moim ukochanym do Poznania, przedstawić się nawzajem naszym najbliższym przyjaciołom:)tzn. jego przyjaciela i mojej przyjaciółce. To była wyprawa, bo najpierw z dworca pojechalismy do tego kumpla, a potem do mojej na drugi koniec miasta:D Koleżanka miała odebrać nas z pętli tramwajowej, ale jak zobaczyłam, co się dzieje na skrzyżowaniu, jaka zadyma, zadzwoniłam do niej,że dojdziemy pieszo, bo po co ma się niepotrzebnie denerwować. No i zrobilismy sobie wycieczkę po jej osiedlu, bo skręciłam za wcześnie ze dwie ulice:D:D:D:D Jakżeby inaczej :D W sumie dużo nie nadrobilismy, ale moje kochanie chyba troszkę zwątpiło,że znajdę drogę w gąszczu domków jednorodzinnych :D Całkiem niepotrzebnie:D Wyjazd pełen pozytywnych wrażeń. Tak, to Gofra pisała o U2, my się nie wybieramy, a niedyskretne;) pytanie było skierowane chyba do mnie. Więc odpowiadam. Wtedy żyłam w jakiejś takiej obojętności i nie sądziłam,że sobie kogoś znajdę, chyba nawet nie chciałam się zakochać. Potem w wyniku splotu różnych okoliczności zalogowałam się na te randki no i się odnaleźliśmy. I to jest najprawdziwsza prawda, żadna fikcja literacka:) Wydaje mi się,że jest to sposób na znalezienie kogoś, ale trzeba mieć oczy i uszy otwarte, bo tam kręci się cała masa różnych świrów. Więc ostrożność, intuicja. U mnie bardzo szybko wszyscy się wykruszyli, albo ja ich wykruszyłam;) i został tylko ten mój. To też jakiś znak był, może:) Gdzieś na kafeterii jest taki topik antywalentynkowy i ktoś tam się burzył przeciwko obchodzeniu święta Patryka. A ja dzięki temu świętu osmieliłam mojego,żebysmy się na tej imprezie spotkali. Bo napisałam mu, że będzie dużo się działo i jak nie będziemy mieli tematu, to się nic nie stanie i sobie pooglądamy wystepy, film itp. Oczywiście mieliśmy o czym rozmawiać. Niech żyje święto św. Patryka zatem :D Narazie razem nie mieszkamy, ale myślimy nad tym - może niedługo się uda. Ale się rozpisałam, mam nadzieję,że nie przynudziłam. Miłej soboty i do następnego postu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość CÓRKA NIETOPERZA
HEJ NIETOPERZ...wszystkiego naj!!!Sto lat i dużo szczęścia i zdrówka 🌼 i oby nam się psy nie zagryzły:D PAPAPA..wirusie komputerowy :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkim Wodnikom Słonecznego dnia, hej Dla dzisiejszych solenizantów 🌻 I say 🌻 Iskierka 72 🌻 Nietoperz 🌻 Rosa 🌻 spełnienia marzeń, zdrówka, radości z byle powodu i dużo, bardzo dużo miłości ❤️ oraz dużo okazji do leniuchowania 💤 ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie:D)🖐️ w ferworze przygotowan wpadlam na chwilke zeby zlozyc zyczenia : I say,Iskierce 72,Rosie zycze wam wszystkiego naj,naj ,najlepszego🌼 bardzo dziekuje wszystkim za zyczenia👄dla was. Kigano--->moje pieski coraz bardziej sie ze soba zgadzaja wiec chyba bedzie ok.natomiast moje dzieci to juz sie wychowaly,hihi i coraz czesciej chodza wlasnymi sciezkami:D Gofro--->dzieki bardzo ,ze zdrowiem poki co to tak po japonsku ...wiesz jako-tako,hihi:D a humor narazie dopisuje:)chociaz wlasnie powiekszylam grono tych co to z przodu maja 4 to cieszy fakt ze przez najblizsze 9lat to sie niezmieni,hihi. spadam do kuchni,bo tam juz matuja 40-watowa zarowke!!na torcie.papa:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi mili kochani wodnicy Tero skladom zyconka Magdoosi 85 🌻 Skarbczykowi 🌻 Dziekiemu winu(?) 🌻 Sarnie_27 🌻 I say 🌻 Iskierce 72 🌻 Nietoperce 🌻 Rosie=Jej21 🌻 moi drodzy (same drogie chyba?) wsytkigo naj lypsygo jo wom zyce uśmichnintej buźki, slonka co dziń, zdarowia, pogody ducho i cego tyko sobie same (sami?) zycycie\\ta 👄❤️🌻 Jo wos bardzo pzeprosom ze tok późno sklodom zyconka te ale jo miolom cinżki tero cos, ale jo zdalom te chlerniki egzaminy ufff :D:D:D:D:D:D:D tero to juz prawie mom ferie :D:D:D:D:D:D Sciskom wos bardzo mocno i gorąco bo na dworze tak zimno i nieladnie brrrr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌻 🌻[ kwiat] 🌻 I sey, Iskierko 72, Roso... życzę Wam tylko szczęścia i radości w życiu, a Tobie nasza Nietoperzyco w dalszym ciągu trafnych uwag na topie i oczywiście udanego życia, w którym niczego nie będziesz musiała żałować, no i pociechy z dzieci oraz pieska :D... 🌻 🌻 🌻 🌻 No to ładnie namieszałam.... Już sama nie wiem kto i co powiadział i o co mi chodziło?... 🌻 Sprostowanie... 🌻 Kigana pisała o swojej miłości internetowej i tu także chodziło mi o to \"niedyskretne pytanie\"... Oczywiście to Gofra pisała o swoich koncertowych wojażach... i koncercie U2! A do Alanissss tyczyła się teoria z IDOLKĄ... Ufffffff.... No to chyba wszystko jasne? ... A tym czasem muszę uciekać, bo szykuję na wyjazd moją starszą latorośl, bo u nas się właśnie ferie zaczynają... Jednego \"drania\" w domu mniej! Dlaczego ten młodszy nie chce jeszcze nigdzie pojechać?... Szkoda.... Ale za kilka lat ?... Jest szansa, że będziemy mieli chatę tylko dla siebie... :D :D :D PA PA PA !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperzu ---> ja już też niedługo zamontuję sobie 40-sto watówkę na torciku;) bardzo szybko przeleciały te latka od trzydziestych urodzin do dziś, no to pewnie tak będzie z tymi następnymi. Ale co się będę martwić,nie? Socha ---> a może młodemu zaproponujesz zwiększenie kieszonkowego na 2 tygodnie, to pojedzie??;):D:D:D:D Szuwarku ---> gratulacje, no to masz tydzień cały wolnego, prawda? Ja mam się zjawić w szkółce 26 lutego, a potem tyle imprezek w kolejne soboty i co ja mam zrobić?Jechać na zajęcia, czy iść na imprezkę?Wolałabym to drugie, ale ....muszę nad tym pomyśleć. No i u mnie pada obrzydliwy deszcz ze śniegiem:0dobrze,że nie muszę już dziś nigdzie nie wychodzić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko----->fakt tylko tydzień ferii, ale już sama sesja to dwa tyg wolnego, ja mam gorzej bo do \"roboty\"(jak mawial mój dziadek) ;);) już 21 lutego, ale chcę żeby jak najszybciej przeszla sesja letnia żeby już byla wiosna a najlepiej to lato, bo jak wyglądam przez okno to mi sie plakać chce albo gorzej wyć, nie nawidzę zimy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moi mili ! Zapraszam wszystkich na urodzinowe ciacho i kawkę. Dzięki za życzenia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie witajcie spóźnione życzenia dla Dzikie wino🌼 Sarna🌼 duzo miłości, zrozumienia u najbliższych i wielu wspaniałych chwil i dla dzisiajszych solenizantów.. I say 🌼 Iskierka 🌼 Rosa 🌼 Nietoperek 🌼 sto lat, sto lat!! optymizmu, łez szczęścia, spełnienia wszystkich marzeń!! pojawiłam sie na chwilę bo niestety muszę do książek wracać za chwilkę :( wczorajszy egzamin.... ech... szkoda gadać!! :( socha ---> podoba mi sie Twój pomysł z romantycznymi momentami :) mam taki jeden który utkwił mi w pamięci chyba już na zawsze :) będę opowiadała o nim wnukom :) otóż... miałam lat aż!! 18, chodziłam z moim teraz już mężem 1,5 miesiąca a on nie próbował mnie nawet pocałować. nie chciał mnie spłoszyć, wykorzystać sytuacji...?? nie wiem :) ale pewnego wieczorku gdy czekaliśmy na jego autobus spytał czy może mnie pocałować. :) dla mnie było to tak romantyczne i zaskakujące (bo pewnie inny facet nawet by nie pomyślał żeby spytać o coś takiego :) ) że do dziś o tym myślę i czasem razem wspominamy ten moment. Nietoperz, Gosia... u mnie też chodzi po domku czworonożny stwór... długowłośy owczarek niemiecki i wiem co to znaczy wstawać w niedzielę o 6 bo pan pies przyzwyczajony o tej porze w tygodniu eychodzić i nie ma że boli :) trzeba wstawać bo będzie tak długo dobijał sie do sypialni ze pobudzi sąsiadów :) Kigana, życzę Ci aby Twoja miłość (już realna a nie tylko internetowa) nie skończyła się tak jak opisuje pan Wiśniewski w \"Samotności w sieci\". Tobie uda sie z pewnością :) Iskierka... z przyjemnością przyjmuję zaproszenie na kawę i to ciacho:) trzymajcie się cieplutko mimo paskudnej pogody:) i jak to mówi roczny synek mojej koleżanki... hejah

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habanerka ---> co tam egzamin, może nie było tak źle:) Chyba mi nie grozi scenariusz \"Samotności w sieci\", bo nie jestem znudzoną i rozgoryczoną mężatką :D , a mój nie ma nic wspólnego z genetyką i mieszkaniem w Monachium:) I jak mam ochotę popłakać, a nie mam powodu, tylko tak mi się zbiera, to wtedy biorę sobie tę książeczkę no i mogę w spokoju dać upust łzom i już wiem dlaczego :) Dobranoc Wodniczki i Wodniki 😘🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny... odzywam się, bo muszę emigrować na kilka dni, tzn. odwozimy małego do dziadków na ferie i pewnie zostaniemy tam na kilka dni?... ...No chyba, że mąż stwierdzi, że u rodziców jest jednak \"zbyt ciasno\" i wrócimy w poniedziałek? :D :D :D Kigano - na młodego na razie kasa nie działa... prędzej czekolada, albo chipsy.... na razie taki jest jego przelicznik! :D Habanerko - historia super! Jak wróce, to też coś jeszcze maznę na ten temat.... Pozdrawiam 👄 gorąco! C.D.N.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Wszystkim Wodnikom Kafeterii! Zajrzałam w rocznicę mojego przyjścia na świat dwadzieścia pięć lat i hm... kilkadziesiąt miesięcy temu ;-) Topik bardzo się rozrósł i niestety raczej brak mi czasu, żeby zaznajomić się ze wszystkim co tu napisano, ale bardzo dziękuję za wzmiankę o mojej skromnej osobie :-) Pozdrowienia dla wszystkich!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Wodniczki w ten piękny, bo taki biały dzionek! Dla wczorajszych solenizantek serdeczne życzenia, 🌻Nietperko ----> moja ulubiona, wszystkiego, co szczęściem się nazywa Ci życzę 🌻 🌻I say ------> spełnienia marzeń i zdrowia 🌻 🌻Iskierka 72 --------> szczęśca i wszystkiego, czego pragniesz 🌻 🌻Rosa=Ona21 -------> radości, miłości i optymizmu 🌻 Ale Was dziś świętuje! 🌻 Alanisssss 🌻 życzę Ci, abyś zawsze mogła być sobą, byś szczęściem rozkwitała i zdrowa była 🌻 🌻 Wodniku Szuwarku 🌻 niech optymizm Cię nie opuszcza i radość, i marzenia niech Ci się spełnią wszystkie 🌻 🌻 Alunia11 🌻, 🌻 Lutowa Wodniczka 🌻, 🌻 Paula Wodniczka 🌻, 🌻 Wodniczka 13 🌻, 🌻 Wodniczka Asia 🌻 Najserdeczniejsze życzenia składam Wam z okazji Waszego święta, szczęścia, pomyślności, zdrowia i radości każdego dnia! ❤️ Pozostałe Wodniczki serdecznie pozdrawiam i miłego dnia życzę. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam z bialego gdanska🖐️ bardzo dziekuje za zyczenia:) Socha-->roznie to w moim zyciu bywalo ale nie zaluje niczego bo przeciez wszystko ma zle i dobre strony no nie?a ja jako urodzona optymistka staram sie zawsze je dostrzegac:D🖐️ Kigano--->no na ta zarowke to jeszcze troche poczekasz,hihi,ale fakt ze czas leci .a martwic sie nie ma czym bo podobno Kobieta-wodnik jest jak wino:im starsza tym smaczniejsza!!!!!:D🖐️ Habanerko-->jesli bede wygladala na80 to moze byc 100lat,dzieki👄 Sarkano--->wielkie dzieki👄 a teraz zyczenia dla dzisiejszych swietujacych: Alanisssss i Wodnik szuwarek---->przyjmijcie prosze gorace zyczenia od czepialskiego nietoperza🌼 Alunia11,Lutowa Wodniczka,Paula Wodniczka Wodniczka13 oraz Wodniczka Asia dla was rowniez👄 pozdrawiam wszystkich i uciekam do kuchni bo dzis druga runda imprezy,hihi:D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tomo
pozdrowienia dla wszystkich wodników ...to najlepszy znak zodiaku.. jest ktos kto sie urodził 8 lutego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochani mili Bardzo dziękuję za zyconka Wodniki wsytkich polskich miast lącmy sie :classic_cool::classic_cool: jo tyz sklodom zyconka mym bliźniokom z mego dnio: Alance 🌻 mojo kochano bliźniaco dusko buźko ogromniutko dlo cio i duuuuuuzo prezentów i świnty spokój ob babci (afganki:D:D:D:D:D:D:D;);););) a moze óna w Al-Kaidzie :D:D:D:D:D:D) i uśmiechu duuuzo Hej Alunio11🌻 zdrówko i scynścio, oby cie zle duszko omijaly a na buźce uśmiech byś maiala co dziń Lutowa Wodniczko🌻 spelnienia mazeń i gwiazdki z nieba ci jo zycę Paulo Wodniczko🌻 mojo imiennicko jo ci wsyścutkiego nalypsygo zyce psyjociól od syrco, milości na cale zycie, zdrówka najlepsego(by choróbska się ciebie ni imaly) i spelnienio najskrytsych mazonek Wodniczko13 śle ci wsytkiego nojlypsygo zeby spelnilo sie to ocym mazys❤️👄❤️🌻 Wodniczko Asiu 🌻byś do końca zycia byla scenśliwo, zebyś ni miolo powodu do smutku i otacala sie tyko zycliwymi ludzmi, tak jak my twoje siostry i bracia siostry ;) :D:D:D:D:D:classic_cool: :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzisiaj dopiero odnalazłam ten topic i bardzo mnie ucieszył. gorące pozdrowionka od Wodniczki z pierwszej dekady stycznia, w tymże roku ukończyłam 30 lat. pochodzę z mazowieckiegoJ Nie mam obecnie zbytnio czasu na bliższe Was poznanie, ale wieczorkiem jak moje Potworki udadzą się do krainy Morfeusza odnajdę Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaintrygowana wielce
Fay - jeżeli jesteś z pierwszej dekady stycznia to jestes koziorożcem a nie wodnikiem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Witam gorąco po długiej nieobecności!!!!tylko nie pytajcie dlaczego mnie nie było !!!Nie bójcie sie nic złego się nie stało nie jest az tak źle ale nie bedę przynudzać moimi dołami... Dość liczne grono dzisiaj mamy solenizantów a raczej solenizantek(jakoś Qrde faceci do nas nie lgną) tak wiec: Alanisssss------>moja krajanko(Slązaczko) Alunia11 Lutowa Wodniczka Wodniku Suwarku Wodniczko13 i Wodniczko Asiu Zyczę Wam spełnienia marzeń.pogody ducha do nastepnych urodzin,za rok przedłużę soje zyczenia. Wielu nowych przyjaciół,albo nie tak wielu ale za to sprawdzonych oraz żebyście były zawsze uśmiechniete i szczesliwe. Snów,sadem pachnących,myśli lekkich jak motyle i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu śiwiatu... Wszystkiego czego dusza zapragnie... każdego kogo serxe pokocha... a oczy oglądać zechcą.!!! I jeszcze kilka słow dla solenizantek z poprzednich dni!!! Ebalinko,Socho,Wojtaszku,Cz_rna,Gosiu8,Morgerolko.Złotóweczko,Małgosiu85,skarbczyku,Dzikie winko,Sarno27,I say,Iskierko72,Nietoperku,Rosa=Ona21 Wybaczcie ,ze tek hurtowo ale, Wam tez!!! Wszystkiegoco najlepsze,co dobre i miłe,co budzi uśmiech na twarzy,co kryje sie w maleńkim słowie-szczeście oraz tradycyjnych stu lat!!!!!!!!!! Nietoperku ---->dziękuje serdecznie za życzenia imieninowe i przepraszam jeszcze raz ,ze spóźniłam sie na Twoje urodzinki!! Ja co prawda imienin nie celebruje w żaden sposób bo na Śląsku obchodzi sie zdecydowanie urodzini(ale skoro stworzyliśmy taką listę ) Mam nadzieje ,ze teraz juz bedzie tylko lepiej i będę częściej zostawiać swoje ślady na tym topiku ( nie chcę nic mówić ale czyżby spełniać sie zaczynały czarne wizje Alcazelera?)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
Nietoperz ja śpeszę jeszcze z życzeniami imieniniwymi do Cie ie bo Ty przecież dzisiaj też masz imieninki (dwie pieczenia na jednym ogniu h ih ih ih i)Uśmiechu radości łąskawości niebios i oby było tylko lepiej !!!!pa pa!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
MoBa ...........................21 stycznia, 27 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Cicha ........................... 22 stycznia, 40 lat, woj. śląskie:classic_cool: Fate ............................ 22 stycznia, 20 lat:classic_cool: Jakaja ..........................22 stycznia, 35 lat:classic_cool: Metalzkudowy ................ 22 stycznia, 18 lat, woj. dolnosląskie – Kudowa Zdrój:classic_cool: Era wodnika ................... 23 stycznia, Wrocław:classic_cool: Hadysia ........................ 23 stycznia, 19 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Matylda 71 .................... 23 stycznia, woj. dolnośląskie:classic_cool: My –self ........................ 23 stycznia, 25 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Roza ............................ 23 stycznia:classic_cool: Benia ........................... 25 stycznia, 34 lata, Śląsk:classic_cool: Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool: Micha ...........................25 stycznia, 29 lat, woj. opolskie:classic_cool: Wodniczka styczniowa ...... 25 stycznia:classic_cool: Amelia 18....................... 26 stycznia:classic_cool: Wodniczka26 styczeń ........ 26 stycznia, 27 lat:classic_cool: Mahatman.......................27 stycznia, 36 lat, Warszawa:classic_cool: Monny .......................... 27 stycznia:classic_cool: Wonik............................27 stycznia:classic_cool: Bombaprawdziwa .............28 stycznia:classic_cool: Habanerka .....................28 stycznia, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Magdab .........................28 stycznia, 29 lat:classic_cool: Martunia ....................... 28 stycznia, 23 lata:classic_cool: Olinea ...........................28 stycznia, 25 lat:classic_cool: Pani wodnik ....................29 stycznia:classic_cool: Lagrazia - spóźniona......... .29 stycznia, 39 lat:classic_cool: Zodica ...........................30 stycznia:classic_cool: 19 lat, piękny Milanówek w mazowieckim Jezzynka ........................31 stycznia, 18 lat:classic_cool: Żabulka ........................ .31 stycznia:classic_cool: Akara ............................1 lutego, 25 lat, Amsterdam:classic_cool: Cojatutajrobię ................ 2 lutego, 31 lat, woj. śląskie:classic_cool: Ewfcik ...........................2 lutego:classic_cool: Wodnik elik .....................2 lutego:classic_cool: Jasmine02 ......................2 lutego, 27 lat:classic_cool: Agatka6666 .................3 lutego, 17 lat:classic_cool: Kasinka .........................3 lutego, 26 lat, woj. małopolskie:classic_cool: Kigana .......................... 3 lutego, 35 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Lavatory Girl .................. 3 lutego:classic_cool: Wodniczka 3-cio lutowa ..... 3 lutego, 32 lata:classic_cool: Justin_28........................4 lutego, 29 lat, woj. śląskie:classic_cool: Inkaminka ...................... 5 lutego, 23 lata:classic_cool: Woda ............................5 lutego:classic_cool: Alan_Pol.........................6 lutego, 37 lat, woj. lubuskie:classic_cool: Emkakafe .......................6 lutego, 39 lat, woj. pomorskie:classic_cool: Maxi77 ..........................6 lutego:classic_cool: Embalina ........................7 lutego, 28 lat, woj. mazowieckie:classic_cool: Socha ........................... 7 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Wojtaszek.......................7 lutego, 26 lat, Białystok:classic_cool: Cz_rna ..........................8 lutego:classic_cool: Gosia8 .......................... 8 lutego, 32 lat, Płock:classic_cool: Morgerolka .....................8 lutego:classic_cool: Złotóweczka ...................8 lutego, 24 lata, Warszawa:classic_cool: Magdoosia_85 .................10 lutego, 20 lat, woj. warmińsko - mazurskie:classic_cool: skarbczyk.......................10 lutego:classic_cool: Dzikie wino ....................11 lutego:classic_cool: Sarna_27 .......................11 lutego, 28 lat:classic_cool: I say ............................ 12 lutego:classic_cool: Iskierka 72 .....................12 lutego, 33 lata, woj. śląskie - Gliwice:classic_cool: Nietoperz ...................... 12 lutego, 40 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool: Rosa =Ona21 ...................12 lutego, 22 lata, Kraków :classic_cool: Alanisssss .......................13 lutego, 23 lata, woj. śląskie:classic_cool: Alunia11.........................13 lutego:classic_cool: Lutowa Wodniczka ........... 13 lutego:classic_cool: Paula Wodniczka .............13 lutego, 23 lata, woj.kujawsko – pomorskie - Grudziądz:classic_cool: Wodnik Szuwarek .............13 lutego, 23 lata, woj., łódzkie:classic_cool: Wodniczka 13..................13 lutego, 26 lat:classic_cool: Wodniczka Asia ...............13 lutego:classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×