Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość jubilatka
Hej Czy któraś z Was ma dzisiaj urodziny ? Ja mam, ale nie jest to dla mnie dobry dzień....Tak bywa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ ...aby do środy...br...:o...jak zimno...Już 150 osób zamarzło w Polsce na śmierć... ...co do animowości...to nawet w necie o nią trudno...Przez to skasowali moderatorzy mój topik o Nadii...przez to \"życzliwi\" nękają mnie na Wodnikach...ech... Miłej nocy, jakiś parszywy mam nastrój:(...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jubilatce na pocieszenie, że jakby co roku u mnie taki też nastrój urodzinowy, ale nie łam się z pewnością kolejne dni przyniosą wiele radości! isa:):):) temat mnie rozśmieszył...nie rozumiem tej neofickiej nadgorliwości ludzi alan sądzę,że dla tych uszczypliwości pod twoim adresem to panuje tu totalna ignorancja, tak więc jest ok:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jubilatka ---> 🖐️, nie martw się, każdy kiedys te urodziny ma i trzeba to jakoś przezyć. My ratujemy się życzeniami na naszym topiku i jakos leci już drugi roczek:D Madlen ---> z tymi oknami to chyba żartowałas, nie?? Faktycznie jak sopelek byś zawisła z parapetu. Osobiście nie cierpię myć okien, robię to tylko wtedy, gdy mam natchnienie do tej pracy. Przed świętami zabrałam się za moje okna u mnie, te osły nie pościagały folii po monatżu i nie odskrobałam jeszcze wszystkiego, tylko tak z grubsza. Haba ---> dostajesz odznakę Honorowego Ochroniarza Przyrody 😘. Na pewno Ci kiedyś sie za to los odwdzięczy, tak jak w basniach np. braci Grimm. Bo przeciez w każdej basni jest trochę prawdy. Jo ---> musze sobie jakieś legowisko załatwić i wtedy będę sie przenosić. Narazie ciężko się mi do tego zabrać. U mnie jest o tyle lepiej, że rodzice nie zostają sami, tylko z rodziną mojego brata, a szczególnie z ukochanym wnuczkiem. A ja po wywiadówce, od 15 do 19. Omawianie wyników sprawdzianu kl. VI. Pod koniec to już nie wiedziałam jak mam siedzieć i co myśleć. A potem też spełniłam dobry uczynek, bo pozwoliłam panu dyrektorowi odpalić swój samochód od mojego. Przy okazji znalazłam wajchę od otwierania maski :D:D:D U nas jest w tej chwili -25 :O Znikam, bom zmęczona, a jutro niestety nie ma taryfy ulgowej. Miłych snów 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ >>>>> s e t u n i a 🌻 MOC SERDECZNYCH ŻYCZEŃ Z OKAZJI TWYCH URODZIN, SPEŁNIENIA MARZEŃ I UśMIECHU NA CODZIEŃ 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakaja:), pewnie się poznamy w końcu niewątpliwie. Wodniki z tego topiku są na siebie skazane przez dłuuuuuuuuuuuuuugi czas:D:p isa:), co ciekawego w kinie oglądałaś?:):)...i z kim?:p...i jak?:D SIEDEMNASTKA LUTOWA:), masz rację i wielkie dzięki wszystkim za wielką ignorancję dla idiotycznych, pomarańczowych postów atakujących moją, skromną, niewinną osobę:);) U mnie dziś o ósmej było już tylko minus osiemnaście stopni Celsjusza:)...Powinno być z dnia na dzień już cielej... Pozdro Wszystkim!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czeeeeeść:D Alan nie przynudzasz:) przynajmniej widać że zły nastrój minął. no i dobrze:) u mnie o 6 rano było -22. jak tak dalej pójdzie to pani wiosna o nas zapomni albo stwierdzi że za zimno jest i ona nigdzie nie wychodzi ;) setunia[kwiat} sto lat albo i dłużej z uśmiechem na pyszczku:) Twoje zdrowie :D:D Kigana wajchę od maski powiadasz......ja swojego maluszka nauczyłam się nawet resetować :D:D tak fachowo do mnie mówił nadworny mechanik przez telefon jak nie chciał maluch odpalić:D:D a za medal dziekuję:) jak tylko ściagnę go z pierwsi to powieszę na honorowym miejscu w domu :D:D Madlen---> okna myć?? teraz?? brrrrrr za żadne pieniądze i żadne skarby. choćby nawet ukochana teściowa miała przyjechać ;):D:D a tak wogóle to jeśli chodzi o maluszki Twoje to mogłabyś uszczęśliwić babcię od czasu do czasu wnukami ;) Isa:) nie tłumacz się tylko język wywal jak w podstawówce i już:D:D może na jakiś czas zamuruje to szpiega ;) isa, siedemnastka...a nie można tych programów szpiegujących po prostu wywalić z Waszych kompów? zrobić ...\"usuń\" \"odinstaluj\" ?? wczoraj..... pijawa ma odrobić lekcje...tzn odrabia. polecenie w ksiażce... \"napisz jakiego ulubionego bohatera chciałbyś zagrać\" chodziło o postać filmową, bajkową etc. odpowiedź: \"nie mam ulubionego bohatera\" eeeeeeeeee no coments :/ miłego dnia 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia---> wszystkiego najlepsiejszego, no i 100 lat na naszym topiku Haba---> czy te kaczki to przypadkiem nie były szpiegi od naszej I Kaczki RP Alan---> ale z Ciebie ranny ptaszek, hej! u mnie rtęć powoli kapituluje---> dziś tylko -22 spatam--> znów się mnie czepił mózgoból :o ciepełka i tzymta się nazrazie :):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lęcę, lecę już, żeby zdązyć na urodzinki setuni Sto lat, sto lat niech zyje żyje nam :) Przyłaczam sie do życzeń i oby Ci się wszystkie spełniły. U mnie nadal biegun zimna, zamarza mi woda na dopływie do kotła i nie mam ciepłej. Rozwaliłam kafelke w łązience :( żeby ogrzać suszarką, wieczorem była, a rano znowu kicha :( Auto tez miało być na dziś, a nie jest :( Idę dalej walczyć z tym wszytskim zn. na razie z pracą, a w domu z zamarzająca woda itp. Pozdrawiam za to Was wzsystkich gorąco :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja Cię kręcę, ale skręca z zimna:o..wrrr...A to dopiero styczeń...Który Wodnik lubi zimno?!...Ja nie znam takiego. Wolę się roztapiać z gorąca latem...Nawet umysł przy takich temperaturach zamarza:);)...I ta huśtawka nastrojów... Kończę, bo znowu przynudzam trochę:D...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zpraszam na www.vision.400.pl poczytajcie sobie trochę w te mrożne wieczory,BUZIAKI

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia🌻 sto lat i zeby wiosna szybko do Ciebie przyszla:) /to wtedy moze i do nas zawita:)/ koli to mialysmy taki sam problem , tyle ze u mnie rozwiazany, ciepla woda jest... trzeba bylo jakies wywietrzniki styropianem połatać, bo tamtedy wialo prosto na rure z ciepla woda. Moze i u Ciebie jakos tak trzeba \"docieplic\" Haba wiesz jaki ja juz mam stosunek do calej tej sprawy, po prostu juz mi to wisi, a jeden program szpiegujacy jest baaaaaaardzo potrzebny do pracy:P i nie moge go odinstalowac:) Alan jako to z kim??? z moim osobistym szpiegiem vel tygrysem vel mężem:) bylo grane: tylko mnie kochaj i \"duma i uprzedzenie\" , uwiebiam romansidla:) no co.... chociaz na filmach na to popatrze:) wszystkim milego dnia:) jeszcze tu pewnie wroce:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa, na taki film z mężem?;)...A może to właśnie z mężem na taki film trzeba właśnie iść...\"Tylko mnie kochaj\"...Bo bez tego to nici ze związku rzecz jasna... Majkosia, witaj...Może zostaniesz z nami na stałe? To podaj dane do tabellki dla naszej Kigany:)...Tabelka jest dwie strony do tyłu nadzad:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim:) Setunia - WSZYSTKIEGO NAJLEPSIEJSZEGO 🌻 Majkosia - witaj i zostań z nami:) kiedy masz dokładnie urodzinki? Isa - planuje wybrać sie na "Tylko mnie kochaj" warto:)? Czekam z utęsknieniem na odwilż... Wczoraj żaden autobus nie odjechał ode mnie do Łodzi! Złapał mnie stresus okropnus, że sie jeszcze jutro na egzam spóźnie! :( To byłoby straszne... Może więc lepiej już teraz się spakuję... ;) i tak pewnie czeka mnie bieg z przeszkodami bo tramwaje nie kursują... Ehhh u mnie też sie szpieg kręci :/ szkołę u nas zamknęli i mama siedzi w domu non stop... :/ spokoju człowiekowi nie daje... :P;) sie nie mozna w pełni komfortowo uinformatyczniać ;):P a od jutra... :) tak ok godz 17:30.... :D zaczynam ...FERIE :D:D:P:D Mam nadzieję ;) Postaram się jeszcze dzisiej wpaść na forum, ale jakby się nie udało - z przyczyn, oczywiście całkowicie ode mnie niezależnych ;) - to już teraz pomacham Wam na radosne do widzenia 🖐️ :D Nie wiem kiedy zjawię się z powrotem, bo mamy zamiar ze znajomymi wyindywidualizować sie z rozentuzjazmowanego tłumu :D:P W planach jest jakieś karaoke podobno... ale ja sie nie dam! :classic_cool: no chyba że po paru grzańcach, będąc w stanie skrajnego zaćmienia umysłu ;):P Ehh, a jutro egzam - test jedno i wielokrotnego wyboru z punktami ujemnymi... Na forum informatycznym przyszłych administratywistów trwa zacięta dyskusja między studentami a informatykami, odnośnie oznaczania pytań z więcej niz jedną poprawną odpowiedzią ;):D Studenci mają silne argumenty... np. "Prosimyyyyy" "Błagamy!!!!" "Padamy na kolana przed szanownym gronem pedagogiczno-informatycznym!!!" :D:P ja sie nie wtrącam, pewnie jak temperatura podskoczy to w przypływie euforii sie nad nami zlitują i oznaczą co trzeba (mogliby od razu zaznaczyć, która odp. jest poprawna;)szybciej byśmy ferie zaczęli..) Ehh tak więc sprawa się toczy, a z lewa turla, a co będzie to sie dowiem jutro o 16 :) Mykam więc szybko bo jeszcze musze wykład o wirusach powtórzyć... Miłego dnia:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ----> wszystkiego dobrego 🌻🌻🌻 Isa ---> Haba dobrze radzi z tym wywaleniem jęzora;) A tygrys niech się wstydzi, że zniża się do szpiegowania ...fuj :P Tygrysie, wstydź się!! Tak miło się nam rozmawiało kiedyś na szuwarkach a tu co?? Ever ---> współczuję, ale jutro już jesteś w Łodzi z dala od szpiega;) domowego i szalejesz :D:D:D Naszej szkoły raczej nie zamkną, palacz dobrze grzeje, w klasach dość ciepło, dziś woźny chodził i mierzył temp. , było koło 20. Plus 20 :D Jutro jadę z towarzystwem do kina na \"Opowieści z Narnii\". Jedziemy do Poznania, bo u nas kino jeszcze nieczynne, ponoć remont trwa, chyba do Prowincjonaliów zdążą. A w tym roku będę w tych Prowincjonaliach uczestniczyć, oczywiście jako ogladaczka filmów, a nie gwiazda wieczoru :D:D:D:D Może w regionalnej TV mnie gdzieś pokażą?? Przecież jestem tego warta !! ;) A Prowincjonalia to jest imprezka kilkudniowa, zjeżdża się parę gwiazd, są liczne pokazy filmowe i to takich filmów, które są wartościowe, ale zbyt mało komercyjne. Może jakieś romansidła też pokażą?? Miłego wieczoru życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zimno, cimno i ślisko:(:(:( właśnie wróciłam z kina, byłyśmy zrelacjonować się zez koleżanką oczywiście nie muszę dodawać na czym , bo oczywiście na............ \"Tylko mnie kochaj\" coprawda nie każden lubi takie filmy, ale my sie uśmiałyśmy po pachy, zresztą jak i pozostali współoglądacze i tak się zrelacjonowałyśmy, że głowa mała :D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D witam nowa kobietkę i troszku więcej o sobie jesli łaska;) miłego weczera :):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie w ten mroźny dzionek!! GOFRA i BENIA=== składam Wam najserdeczniejsze życzenia z okazji Waszych urodzin...niech Wam słonko świeci przez cały rok... wszystkiego naj naj naj...🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 🌻 buziaczki...:):):):):):):):):):):):):):):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To jeszcze raz ja... Setunia===ja sklerotyk jeden nie złożyłam Ci życzeń wczoraj..więc nadrabiem zaległości..wszystkiego naj naj naj... Evergreen===Epoka lodowcowa to u mnie prawie przymus...bo moje dzieci tak uwielbiają tą baje że tylko mnie molestują że chca oglądac \"o ygrysie\" :):P:):P.. Ale Ci dobrze też bym chciała troche sobie poszaleć...hihii w każdym razie życze udanych tańców..śpiewów..hulanek..swawoli przy gorącym i aromatycznym grzańcu... A propos własnie mi sie przypomiao że w tamtym roku na urodziny zaszalałam z grzańcem w Brennej..i mnie prawie powaliło:P:P ale było fajnieeeeee mój raczek mnie trzymał i mi nie pozwolił tańczyć :(:(zaprowadził mnie do łóżeczka ihihihiihihi Isa i Koliberek=== mam nadzieje że nie macie już problemów z zamarznięta woda i przetrwacią tę istną epokę lodowcową..:):):):) Alan Pol=== Jak to który wodnik lubi zimno???? Nie ma takiego numeru ofkors:P:P:P Majkosia===Witaj wodniczku:):):) Kingana Habanerka===no niestety desperacko musiałam sie wziąć za te okna:P:P:P Ale Haba skąd wiedziałas że je myje z powodu teściowej???? hihihih Mam wizytacje w sobote:P:P:P Ale mówiłam że żaden normalny i szanujący sie wodnik nie posunie sie do takiej zbrodni chyba że ma sytuacje awaryjną:P:P:P... Ale udało mi się umyć tylko w środku na zewnątrz sprawa była trudniejsza mimo mych szczerych chęci..no woda mi zamarzła prędzej niż łape do góry podniosłam..i prosze się nie śmiać:P:P:P A co do podrzucania dzieci teściowej to musze sie pochwalić że w zeszły piątek pierwszy raz moi teściowei zabrali do siebie jednego malucha na noc hiihihihihiihihi NORMALNIE SZOK..ale lepiej późno niż wcale:P:P:P Jak dobrze że mam jeszcze rodziców...tylko szkoda że tak daleko:P:P:P lutek===widze że powoli wszystcy sie infekują filmem\"Tylko mnie kochaj\"..Może ja tez powinnam...:):):):) No nic trza sie rzucić w wir sprzątania..moje dzieci uwielbiaja bałagan...a matka musi tyrać...no może przesadzam z tym tyraniem, ale porządek trza zdobić... już nie truje i zmykam.. POzdrawiam trzymajcie się cieplutko....:):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gofra🌻 benia🌻 wszystkiego najlepszego!! niech Wam slonko zawsze swieci:) ever no ja sie tez na tym filmie zrelacjonowalam pieknie:) lekkie, mile i przyjemne, i z happy endem i z ladnymi ludzmi, i z ladnymi wnetrzami...... ja do kina to lubie chodzic na filmy na ktorych zbyt duzo myslec nie musze:) ha, a myc okna to ja bym musiala na przyjazd mojej mamy:D bo tesciowa ma to w glebokim powazaniu:D a dzieci moje ma juz chyba 5 dzien:D no tak mi sie trafilo ze tesciow mam super:D lece, ale moze wroce:> ++++++++++++++++++++++++++

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa bo wiesz ja mam ponoć nowoczesną teściową:P:P:P hiihihihhi... nie mam żadnych problemów z nią.. zawsze o wszystkim z nią moge pogadać i nie wtrąca sie broń boże do niczego..:):):) A tą pomoc z dziećmi to już przebolałam..w końcu dzieci są moje a nie teściów... Już mi to zwisa brzydko mówiąć:):):):):):):)... Ale każda pomoc jest bardzo mile widziana:):):): i to tyle:):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej jubilatki---> BENIA, GOFRA----> 100larz 100larz no i spełnienia marzeń, które oczywizda niech się spełniają, wtedy kiedy tego chcecie i tak jak sobie pomyślicie Gofra---> a na imieninki, to jak widzę możemy cyber-grupen-hiper imprezę wykołować:D, jest nas kilka imienniczek:D spadam, bo choć mróz jakoby zelżał, ale mówią, że to cisza przed burzą, to ja mam dziś nerwa jak, to moja druga połowa mówi, mój bazyliszku--> gdyby wzrok mógł zabijać, to wszyscy wokół ciebie już by padli, (oczywiście nie na kolana):) :(:):(:):(:):(:):(:):(:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie Gofra, Benia {kwiat] 🌻 🌻 Wszystkiego najlepszego, słoneczka wesołego, prezentów tysiąc i kufereczek stóweczek. madlen- jestes jedną z nielicznych osób, które tak uważają. Ja zawsze byłam samodzielna i nie czekałam na niczyją pomoc i tak zostało do dziś, a co do dziecka - poszłąm do pracy zaraz po macierzyńskim, a dziecko do niani. Jesli chciałam gdzies wyjść dodatkowo to musiałam tez dodatkowo niani zapłącić i tyle. Na nikogo nie zwalałam swoich obowiązków. Owszem pomoc jest mile widziana, ale tylko jeśli ktos sam nam ją zaproponuje. No teraz już nie mam takich problemów ;) Co zas do porządków to ja ich nie znosze :( więc żadna wizyta nie zmusiłaby mnie do takiego poświecenia. Z reszta uważam, ze jak ktos przychodzi do mnie to po to, żeby ze mną pobyć, a nie żby mi patrzyć po kątach czy kurz nie leży ;) Woda na razie działa, bo nie pozwoliłam jej zamarznąć nie zkręcając po prostu na noc, ale nie chce widzieć tego rachunku :( Buziaki dla wszystkich, a w szczególności dla jubilatek dzisiejszych 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koliberku ot i to - ja też mam takie wyobrażenie, że jak kto przychodzi to nie zwraca uwagi za dużo co wokół, nie cierpię mieć nic poukładane zwłaszcza wszystko co pilne do czytania musi być w zasięgu ręki, bo jak to schowam to zapomnę o tego bycie i co do niezależności to bez niej czuję się jak w klatce zamknięta, DLATEGO NIC NIE DAJE MI TAKIEGO POWERA JAK LICZENIE TYLKO NA SIEBIE

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O rany rany...Koliberku chyba nie kumkam do końca o co Ci chodzi... ależ czuje się zjechana:):):) że jestem jedną z nielicznych które jak uważają??? Mateczko kochana ja nie czekałam nigdy na niczyja pomoc... NIGDY!!! Miło mi zawsze było kiedy rodzice chcieli zabrać do siebie maluszki...a teraz zrobiło mi się jeszcze milej jak teściowa chciała wnuczke...pisząc to śmiałam sie a nie byłam zła i nie było to pisane w formie zażalenia... Ja nie narzekam mam kochane śliczne bliźniaki które rozpiera energia ale niestety miewam czasem dni w których mam ochote zwiać na chwilke od tego wszytkiego (nie wiem może nienormalna jestem) a to że ktoś mnie czasem chce..podkreślam CHCE odciążyć i zabrać do siebie maluszki bo sie za nimi stęsknił to chwała mu za to i w moim mniemaniu nie jest to zwalanie na nikogo moich świętych `obowiązków... nigdy nikogo o nic nie prosiłam taki mam już może chory charakter... I cieszyc sie tylko z tego że Ty jestes taka samodzielna i zardna :):):):) Tak trzymać!!! Może ja tez kiedyś będe... :P:P:P:P:P POzdrawiam zza Wisły:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gofra, Benia 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Snów sadem pachnących, myśli lekkich jak motyle, i uśmiechu w głębi duszy na przekór pokręconemu światu... niech sie spełnią Wasze marzenia dziewczyny:) cześć wszystkim:) zimno...bardzo zimno:( skarżyłam sie Gązowi ze mi łapki marzną i ....dostałam przepiękne czarne rękawiczki z grubym futerkiem w środku, takie z jednym paluszkiem. pychości sprawa na taki mrozek:) i dzisiaj mi łapki nie zmarzły już:D kurde...byłam dzisiaj na rozmowie w sprawie pracy. miałabym sie zajmować: zamawianiem towaru, sprzedażą na sklepie, zamówieniami przez internet, rozliczaniem magazynu, księgowością i najfajniejsze...mam opanować specyfikę towarową (lakiery samochodowe) co w jakiej proporcji żeby klientowi doradzić co z czym połączyć i w jakiej proporcji. praca również w soboty za ......600zł netto:D:D kurde z Sosnowca do Rudy Śląskiej na paliwo by mi nie wystarczyło:D:D roześmiałam się, ładnie podziekowałam i poszłam do domku ;) Madlen---> no kurde ja też poczatkowo takie szaleństwa wyczyniałam jak miała do mnie ukochana teściowa przyjść :) ale pewnego pięknego dnia stwierdziłam ze \" nie dajmy się zwariować\" :D:D:D przyszła.....stwierdziła że mam kurz na drzwiach (dokładniej to na parapeciku od szybki drzwiowej:P), zwróciła mi uwagę a ja.....wręczyłam jej ściereczkę i powiedziałam ze jak jej przeszkadza to niech zetrze:D:Di od tej pory zyje sobie spokojnie:) trzymajcie sie cieplutko. zmykam obiadek robić:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak kończąc jeszcze temat porządków:):):) ...to nikt mi nigdy nie zwrócił uwagi czy jest porządek czy nieporządek w domu... I faktycznie pewnie chora jestem... no cóż taki wybrakowany egzemplarz...:):):):):):):) Dziewczyny ktosik tu na tym forum musi być mniej normalny więc sie nie przejmujcie:):):):) jak w końcu pójde do pracy to może tak nie będe świrowac póki co... siedze w domku... i świruje z bąblami i ze sprzątaniem:):):) Ale jak to miło słyszeć z 10 razy dziennie że dzieci cie kochają moja mała mówi cytuje...\"Mamuś madzia kocham Cię.. albo \"Aj lowju\":P:P: i to jest Cudne:):):):):):):):):) A czy ktoś oglądał wczoraj w Ekspresie reporterów na 2 o nini która odebrała dziecko matce... no tragedia... to jest az niemożliwe a jednk... straszne... echhhhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×