Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

setunia👄 madlen👄 i 👄 dla Twoich blizniakow! gioia🌻👄 usmiechu, milosci i radosci:D mialam dzis pobudke troche pozniej:) tygrys sam szykowal pijawki, zrobil kanapki do szkoly /nie spakowal dziecku to plecaka;):P/ po czym przyszli i odspiewali mi sto lat:D no ide swietowac:D aha, starsza niby o rok:D ale zmarszczek nie przybylo:D:D:D:D ale lubie miec urodziny... a i potem wpadne dalej dziekowac:P:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Z wielka przyjemnoscia Was znowu witam ! Pojawiam sie zadko poniewaz, nie zawsze mam taka mozliwosc. Wszystkim skladam spoznione ale najleprze zyczenia samych radosnych dni .l

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 🌻 grzecznego i spokojnego Tygrysa, mniej pracy w pracy, wiecej kolagenu w skórze, szybkiej słonecznej wiosny, rozowych sukienek, braku nadwyzki kilogramów, wolno rosnących odrostów oraz wielu postów..na cafe.. Sciskam-Jo. Gioia 🌻 pomyslnosci i radosci, by ten czas płynął wolniej i magicznej niespodzianki oraz zawsze pełnej szklanki i dobrego chleba i do przytulenia-tego-kogo potrzeba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Isa Bardzo wielkiego Tortu urodzinowego Śeieczek zapalonych Mażeń spełnionych Prezentów bez liku Samych szczęśliwych chwil w zyciu Aby życzenia się spełniały, a dni baztrosko mijały...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Was jubilatki Isa Gioia dużo życzeń takich ąby się spełniły,gąrące całuski STO LAT STO LAT!!!!!!! Do ciepłego napisania pa pa milutkie wodniczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 😘 Gioia 😘 : samych radosnych i ciepłych dni, optymizmu, usmiechu, przyjemności nie tylko dziś, ale też i w inne dni :) 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, 24 lata Wola, woj. śląskie :classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Socha ........................... 7 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Nietoperz ...................... 12 lutego, 41 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Gioia .............................16 lutego, 40 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: Doosiaa ......................... 18 lutego :classic_cool:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa, Goia wszystkiego najlepszego, 100 lat, samych radosnych dni, kwitnącej łąki, spełnienia marzeń i dużo miłości wokól Was. ❤️ 👄 👄 Madlen- dla Twoich maluszków całuski 👄 oby rosły zdrowe i szczęsliwe. Pozdrowienia dla całej reszty stworów w stawie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Isa hmmm zycze ci spokojnego zycia zebys nigdy nie musiala sie o nic martwic.Spelnienia marzen.🌻 Gioia wszystkiego najlepszego i wszystko co chcialavys spelnic w tym roku zycze ci niech sie spelni 🌻 Madlen zloz zyczenia swoim twinsom;) Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Habcia-- no to teraz to nie wiem czy mam Ci gratulowac czy współczuć szefowej sadystki... Ty ją lepiej od razu poustawiaj;););) żeby se nie podskakiwała koza:P Isa--a to serce pikne jest...serioooooooo:):):):) Kinganka-- no nie moge przeżałować że Gwiazdorki w Tv nie widziałam.. kurde... Dziękuje Kochane wodniczki za życzenia dla moich maluszków.... wyściskam i wycałuje wszystkich razem i każdego z osobna od Was;) Buziaczki dla Wszystkich 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa 🌻👄Gioia🌻 🌻👄🌻👄🌻👄🌻👄 Z serca płyną te życzenia: W datę Waszego urodzenia, Zdrowia, szczęścia, pomyślności, Sto lat życia, moc radości! Zdrowie wiecznie niech Wam służy, Uśmiech stale miejcie na twarzy, Niech się spełni, o czym zamarzysz! Niech Wam towarzyszy zgoda Wieczna, tak jak Wasza uroda. Dni w radości niech Wam płyną:) znowu wróciłam o 20 do domu:( najgorsze jest to ze nie mam dostępu do neta i ....trzeba pracować:D:D Madeln całuski dla dzieciaczków. niech będą Ci pociechą:) ściskam wszystkich razem i każdego z osobna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Madlen ---> kurcze, to była taka migaweczka we wiadomościach lokalnych, że nawet mój ojciec mnie nie zdążył zauwazyć :) Ale może kiedyś bedzie jakiś reportaż z tego w ogólnopolskim 1 programie to moze pojawię sie na dłużej ;) Haba ---> ja pier ..... cóż tu więcej mówić. Cała nadzieja w panu dyrektorze :) Normalnym panu dyrektorze. Dziś wieczorem też byłam w kinie. Obejrzałam sobie 3 dokumenty. Jeden był o antykwariuszu z Warszawy. Rewelacja :) Samo zycie, ale jakie teksty facet ma :D:D:D Chętnie bym obejrzała to jeszcze raz. Antykwariat zapchany na maksa książkami. I taki tekst. Przychodzi do niego jakis młody chłopak i pyta się, czy jest Ferdydurke. A ten: jest, tylko nie chce mi się szukac :D:D:D Albo krzywo popatrzył na takiego intelektualistę, młody do niego: Widze,że nowi klienci są niemile widziani?? Odpowiedź: Mile, tylko miejsca juz brak :D I jeszcze parę innych tekstów. Najlepiej to zobaczyć. Miłych snów życzę 🖐️😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Evergreen- życzę Ci sprawiedliwości, samych zdanych egzaminów i tylko dobrych wiadomości. Nieograniczonego dostępu do neta i ciągle żywotnej Babci Czesi :D Również dla Twojego \"wrednego\" brata wszystkiego najlepszego :D 🌻 ❤️ Sarkana, Siedemnastka - 100 lat i spełnienia marzeń 🌻❤️ Ever - przeczytałam jeszcze raz Twój walentynkowy post i wiesz miałam to samo, dostałam e-mail, na który długo czekałam, serce w euforii skoczyło do gardła, otwieram i ....nikt chyba nie chciałby zobaczyć mojego rozczarowania jakie odbiło się na buzi :( O Walentynkach tylko wspomniane, że takowe są, reszta -same służbowe sprawy :( Cóż, Faceci.....niech ich... Sprawiedliwość? a gdzie ona? Pozdrawiam serdecznie wszystkich ps. chyba wpadam w dołek -dobrze,z e dzis jadę do Habci, a jutro razem ruszamy na Toruń, moze to cos pomoże :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Samych szczęśliwych dni w życiu, uśmiechu na twarzy, słonecznych promyków w pochmurne dni, lata zimą i wiosny jesienią, to o czym marzycie - by Wasze było, a czego pragniecie by się spełniło. dla Evergreen i Dosi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie będzie mnie przez weekend więc życze Wam wszystkim udanej zabawy juro.... Bawcie się do białego rańca... ever👄 doosia👄 wszystkiego najjjjjjjjjjjjjjj całuski musze zmykac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Najlepsze zyczenia z okazji urodzinek dla Evergreen🌻🌻 Sarkana🌻🌻🌻 Siedemnastki lutowej🌻🌻 🌻:)🌻:)🌻:)🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No to dobijamy do końca naszych urodzin... Dziś dla pozostałych Wodniczek dużo zdrówka pod każdą postacią, wiary w siebie i dużo miłości w kazdym dniu i pod kazdą postacią 😘 Evergreen 🌻 Siedemnastka 🌻 Sarkana 🌻 Doosiaa 🌻 Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, 24 lata Wola, woj. śląskie :classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Socha ........................... 7 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Nietoperz ...................... 12 lutego, 41 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Gioia .............................16 lutego, 40 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Evergreen .......................17 lutego, 22 lata, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Sarkana .........................17 lutego, 34 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool:🌻 Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 33 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool:🌻 Doosiaa ......................... 18 lutego :classic_cool:🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziś również zamierzam iść do kina na parę filmów. Z opisów wydają się niezłe. Zresztą tu nie ma złych filmów. I panuje faktycznie fajna atmosfera, daleko jej do oficjalnego zadęcia i blichtru innych, większych festiwali. Na pewno duża zasługa w tym głównego organizatora - niesamowity facet, no i ludzi, którzy tu przychodza czy przyjeżdżają. Podoba mi się to. Miłego dnia wszystkim zycze. Koliberku, wykopuj się z tego dołka, jutro oderwiesz się od rzeczywistości, moze spojrzysz na wszystko z perspektywy tych kilkuset kilometrów i bedzie lepiej :) Pa 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za pamięć:) Te urodzinki to zawsze dla mnie ciężki dzień, coś nagle się zmienia, coś wydarza, coś zdołuje, coś spowoduje nowy rozdział. Aby do marca przetrzymać! Czy u was tak samo, czy ja tu wyjątkiem? Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
evergreen 🌻- przystojniaczka tanecznego niekoniecznie w sukience Ci zycze!! /albo inaczej..... takiego co w portkach zawsze chodzi!:)/ siedemnastka lutowa 🌻spelnienia marzen sarkana 🌻samych radosnych dni i dla wszystkich bukiet🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 i dziekuje za wczorajsze zyczenia!! jak mi sie spelnia to w zyciu nie zachoruje ani nie bede smutna!! a teraz lece robic sie na bostwo, tygrys zabiera mnie na bal walentynkowy:D:D:D:❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol:D Ever hmm cos moge ci zyczyc.juz wiem;) Przelam sie!!;) Mam nadzieje ze wiesz o czym mowie.Poza tym zdania studiow,fajnych imprez studenckich:D:D:D i wymarzonego faceta...🌻 Siedemnastka.. a ty dalej masz 17??:P Zycze ci zeby nowe rozdzialy przyniosly ci same radosci,zebys wytrzymala do marca;) nie wiem w sumie co wtedy masz ale tak napisalas:D:D:D 🌻 Sarkana i Doosia wszystkiego najlepszego.Spelnienia marzen.. 🌻 Pozdro

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dużo zdrowia i radości, szczęścia w życiu i miłości, mocy najpiękniejszych wrażeń i spełnienia marzeń urodzinowe życzenia dla :🌻 Paula 🌻 Isa 🌻 Gioia🌻 Ever 🌻 Sarkana 🌻 Siedemnastka 🌻 Doosiaa imieninowe dla 🌻 Beni i Kasieniek 🌻 łolaboga, alem hurtowo poleciała :D nie było mnię troszku, ale na chwilunię choć wpadłam, coby powinszować dziewczętom:) Wszyskim serdecznie i wielce dziękujem za pamięć i życzenia 👄 a jutro, no jeszce nic pewnego :( z grodem piernikowym pszę pań jeśli łaska , jutro ,o której godzina 0 ma nastąpić???? posdrafiam barzo Lutek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej wodniki kochane :) Na początek troszeczkę spóźnione życzenia: Isa 🌻 wszystkiego naj naj naj! Duzo zdrówka, mnóstwo szczęścia, wiecznego zawalentynkowania i nigdy nie spadających różowych okularów - pod kolor tej szałowej sukienki;) aby zawsze było cudnie🌻 Gioia 🌻 Spełnienia wszystkich marzeń i duuużo radości! 🌻 A teraz dzisiejszym solenizantkom: Siedemnastka 🌻 Sarkana 🌻 Wszystkiego najlepszego! Niech każdy dzień się do Was uśmiecha i napełnia optymizmem, wszystkie problemy same rozwiązują, a w sercach bezustannie panuje wiosna 🌻 Dziękuję Wszystkim za życzenia :) 🌻 od razu się cieplej robi w serduszku... Wróciłam już wczoraj - późnym wieczorem.. miałam być wcześniej, ale łódzkie tramwaje postanowiły zrobić mi na złość i żaden nie przyjechał na czas gdy najbardziej tego potrzebowałam, przez co nie zdążyłam na wsześniejszy autobus... W sumie wyjazd udany, trochę w biegu, ale bardzo smaczny;) i bogaty w różne - mniej lub bardziej wirtualne wrażenia;):D Dzisiejszy dzień upłynął pod znakiem zakupów. Bo jak się niektórzy domyślają, część przypuszcza a reszcie coś świata - jutro ide na wesele kuzynki... w związku z tym wyciągnęłam dziś portfel mamusi na małą wycieczke po sklepach;) Kupiłam bluzeczkę, buty, torebkę i jeszcze pare istotnych drobiazgów;) Mozna powiedzieć że jestem zadowolona, jedynym mniej miłym akcentem dnia był monolog wygłoszony przez tatusia, pt. \"Nigdy więcej na zakupy z babami!\" :P;) ehh... ale uprzedzałam go że jedzie z na własną odpowiedzialność;) Jestem umówiona jutro do fryzjera na 8:30 !!!:( jedyny wolny termin... nie wiem jeszcze jak wstanę ;) :P przez te ferie coś mi sie poprzestawiało i po prostu nie potrafie zwlec sie wcześniej z wyrka.... ale będę próbować - do skutku!;) Życze Wam wszystkim szalonej zabawy w Toruniu:);) i koniecznie pstryknijcie jakieś fotki;)! Mykam, może wpadne jutro, a może w niedziele - chyba że się zabiję w tych nowych szpilkach ;) Ostatni weekend ferii czas zacząć:) ale to później - teraz idę lulu :P;):D Dobranoc wodniki! PS. Byłam na \"Tylko mnie kochaj\" :):):) też sie zamichalinkowałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dosiaa wszystkiego dobrego. Kończą się wodnikowe urodziny,. Czas na troszeczkę refleksji,jesteśmy starsi o rok jesteśmy bardziej doswiadczone o ten roczek. Muszę się pochwalić ,ten roczek wodnikowy dla mnie był bardzo udany. Odniosłam sukces osobisty,oraz finansowy. Napisałam kilka wierszy,nie palę ,mam wspaniałe dzieci no i cóż jeszcze chcieć od życia dla mnie to dużo. No może jeszcze pragnę jechać na bardzo udaną wycieczkę ,ale tylko z moim ukochanym . Wam wszystkim życzę,abypo moim powrocie topik istniał ,abyście wodniki dalej lubiły sie jak do tej pory. Teraz siedzę na walizkachi bardzo się denerwuję. Roztanie z rodzińą to bardzo przykra sprawa,tęsknota i obawa przed tym co czeka moją rodzinę czsami sprawia że najchętniej,zostałabym w domu,kiedy jednak pomyślę o ty ze będzie mnie stać na dobre zycie bez kredytow to mi lzej. Pa pa ciao alles gute !!! tante auguri!!!! Zjawię się za kilka miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzien dobry wszystkim wodnikom i wodniczkom:) Serdeczne, gorace zyczenia urodzinowe dla 🌻Doosii🌻 Spelnienia marzen :) i samych szczesliwych chwil🌻🌻🌻:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiecie co - te zyczenia mają moc! jeszcze w dzień urodzin, zupełnym wieczorkiem spotkało mnie coś co rozpromieniło duszę! polak ja jestem permamentną siedemnastką:) dziękuję:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
doosia🌻 najlepszego! siedemnastka -> czy mialas jakies watpliwosci co do mocy tych zyczen?? wywalentynkowalam sie:D ha, za rok idziemy znowu pierwsze przebudzenie mialam o 11 ale teraz juz jestem w domu:D dla wyjasnienia... po balu nocowalismy w hotelu:D nie zawsze mozna spac w hotelu w miejscowosci w ktorej sie mieszka:D ale nocleg do biletow byl dolaczony:P zabralismy stamtad na pamiatke: dlugopis, notes i czyscik do butow:P poszlismy na maksa;) a dzis znowu gdzies imprezujemy... szkoda ze nie w Toruniu:( JA TEZ CHCE FOTKI Z TORUNIA!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobry weczer jako pierwsza melduję się po powrocie z Torunia, niestety musiałam wrócić zbyt szybko :(:(:(:(:(:(:(:(:( Chciałam Wszystkim serdecznie podziękować za przesympatyczne chwile, które mogłam spędzić w Toruniu, polecam sie na przyszłość i proszę o więcej :D mam nadzieję, że szczęśliwie dotrzecie jutro do swoich domków, a dzisiejszy wieczór spędzicie szałowo :D Tych, których z nami nie było, również pozdrawiam serdecznie i mam nadzieję, że również będziemy mieli sposobność sie wkrótce zobaczyć zdjęć nijakich z Torunia nie posiadowywuję, więc zainteresowanym nie mogę ich przesłać Czekaj--> udanych wojaży, wracaj do nas szybko cała i zdrowa 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gioia
Wszystkim ur. 17 02. skladam najleprze zyczenia samych radosnych dni ,wiele szczescia i radosci na dalszdlatka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nurek
Witajcie wszystkie WODNIKI;🌼 a oto horoskp galijski dla urodzonych; 09-18LUTY../CEDR "Mocno zbudowany, o oryginalnej, szlachetnej urodzie. Odznacza się dobrym zdrowiem. Lubi dominować i imponować,jest pewny siebie.Pełen optymizmu i wiary w siebie,stawia sobie ambitne cele,które zazwyczaj osiąga. Ma zdolności przywódcze,szybko podejmuje właściwe decyzje,jest niezwykle pracowity.Uwielbia przygody.Łatwo przystosowuje sie do warynków,w jakich przyszło mu żyć,dąży jednakdo komfortu. Na innych patrzy nieco z góry.Uwaza , że jest stworzony do kierowania lub władania ludżmi. Nie znosi stagnacji i spokoju. /Napoleon,Lincoln/" Tak! to prawda....a więc apel szczególnie do pracodawców: to są ludzie na odpowiednie stanowiska,ludzie którzy nie zawodzą. Wszyskie WODNIKI- trzymajcie się !🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Spóźniłam się troszkę... ale nic to :) urodzinki 2x18 miałam wczoraj. Składam wszystkim wodniczkom i wodnikom najserdeczniejsze życzenia z okazji minionych urodzin!!!!! I skrycie wam powiem - nie szukajcie partnera spod znaku lwa... paskuda was nie doceni i będzie próbował zdominować i zgasić waszą indywidualność! To z doświadczenia :) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×