Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hehehehe:P w mojej szkole tak nie mowia;) wiecie co... mam nadzieje ze moje dzieci nie beda sie baly przyjsc do mnie z problemami i razem bedziemy mogli rozwiazywac je.... na razie tak jest i chcialabym zeby tak zostalo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wodniki .... chciałabym sie przyłaczyć... jestem z 16 lutego...każda z nas inna ajednak Wodnik. Nie zgadzam sie że Bliżniaki są najlepsze dla Wodników.Bliżniak jest bliżej ziemi choć tez powietrze, a Wodnik bliżej nieba. Osobiście mam awersje do Koziorożców.Barany sa dobre dla wodników ale do romansów.Lubię Strzelćów. Choc nie generalizujmy. Ze wszystkimi da się pogadac.Czy nie mamy zbyt wysokiego mniemania o sobie. Ale przecież mamy inne planety w horoskopie, równie ważne! i czsami one przejawiaja sie mocniej od urodzeniowego Słońca, dlatego takie jeste.smy różne. Bardzo ważny jest Księżyc. Kto ma księżyc w Raku? albo Wenus, Marsa i Jowisza w Rybach. Mowię o Wodnikach oczywiście.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izys--->witaj wśród nas 🌻 Isa---> moja pijawa też jest jeszcze na etapie rozmawiania o problemach. oby jak najdłużej. zgubiłam kartę do bankomatu!!! buuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu sierota jestem i tyle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izys ---> witaj :) Nie mam Księżyca w Raku, ale mam rodzicielkę i koleżankę z takim aspektem. Nadopiekunczość - jednym słowem. Też taka jesteś? Haba ----> tu Ci tylko święty Antoni pomóc może. Poważnie. Postrzelencowi kiedys saszetkę z dokumentami odnalazł, chyba nawet o tym pisałam. Nauczyciele z większym stażem niż mój twierdzą, że cały bajzel rozpoczął się w momencie powołania instytucji rzecznika praw ucznia. Potem resztę dopełniła tzw. reforma oświaty, wprowadzenie gimnazjów, które generalnie powoduja zdziczenie młodzieży no i mamy co mamy. Tak, jak każdy jestem wstrząśnięta tą śmiercią. To uczeń ma rację, rodzic dołozy w domu swoje, a co ja mogę zrobić tak negatywnie nastawionemu łebkowi? Jak w domu matka, ojciec mu wmawiają, że nauczyciel w szkole nie ma racji i \"co bedziesz jej słuchał, ona jest głupia\" .... itp. Gdy narozrabia, to słyszałam nieraz twierdzenie, że \"to nie moje dziecko\", że to niemożliwe? Dopiero, jak narozrabiał po raz kolejny okazywało się, że to ja miałam rację? Potem jest płacz i \"co ja mam robić\" ? Wtedy ratujcie: szkoło, dzielnicowy i wszyscy święci. Dobra, już kończę. Dodam tylko, że to dom rodzinny kształtuje dziecko, szkoła go tylko ma wspierać. Tylko szkoda, że u nas jest to wszystko postawione na głowie. Jutro wyjeżdżamy na weekend do lasu. Bedzie trochę spokoju - mam taką nadzieję przynajmniej. Zaraz po pracy obiad i wskakujemy do samochodu. Miłego wypoczynku więc życze i do zobaczenia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba a w którym banku są oddzielne karty do bankomatu??? :) współczuję :) kto szuka nie błądzi ;) dobrze poszukaj :) Izis -->witaj :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wieczorową porą :* Gosiu mówi się \"kto pyta wielbłądzi\" :P Co do tej tragedii to zgadzam się z Kiganą. We mnie wpajano szacunek do nauczycieli, jacy by nie byli. Ale też mało który nauczyciel pozwolił sobie wejść na głowę. Szkoła uczestniczyła w wychowywaniu dzieci, ale ważniejsi byli rodzice i ich wychowanie. Sprawy między uczniami były załatwiane krótko i nie dochodziło do takich sytuacji, była bójka w piaskownicy po szkole i na tym koniec. Teraz już tego nie ma, ale nie wiem czy to nie było lepsze rozwiązanie na wyładowanie swoich emocji niż upokazanie osoby przed wszystkimi. Dzisiaj byłam na szkoleniu - czas i pieniądze stracone. Nie dowiedziałam się niczego nowego, a musze przyznać, że za dużo to ja nie wiem w tym temacie. I na koniec cytata z radyja rmf jednego kabareta: cieszy się po stracie samochodu jak wszechpolak po paradzie gejów :D Prawda ze slyczne ;) Miłego wekenda :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam miło:) Ani nic nie zgubiłam:) ani też nic nie znalazłam:) ,nie wiem-pech czy szczęście?:D:D:D-pewnie bez znaczenia.Mną również potrzepała tragedia w Gdańsku:(-w całości zgadzam się z wypowiedzią Kigany,to w sumie żenujące,że nauczyciel nie może nic!:( Jak we wszystkich aspektach-źródełko jest w domku:(-pozdrawiam wszystkie wodnikowe duszyczki🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🖐️ Dziekuje Wszyskim za slubne zyczenia, a szczególnie Kiganie i jej mezowi za piekna kartke😘 Impreza weselna przeszla nasze najsmielsze oczekiwania, zarówno pod wzgledem organizacyjnym jaki mentalnym.(Nie rozumiem dlaczego w wiadomosciach wieczornych nie bylo zadnej wzmianki:o) Ludzie pieknie sie bawili. Niczego nie brakowalo. Nikii wszystko dograla perfekcyjnie, a Nadia byla grzeczna i robila furore wieksza niz Pastwo Mlodzi;):D Jestesmy szczesliwi, zakochani i z dnia na dzien sprawy nabiaraja kolorów. Mnie od konca listopada chca awansowac na brygadziste( a to znaczy kolejna podwyzke dla mnie). Nikii dzis sie przeprowadzila z wilgotnej kawalerki w kamienicy do cieplego, trzypokojowego mieszkania w bloku. I bylbym obludny gdybym narzekal... a jednak jest rysa na szkle: to zycie na dwa domy, w dwóch krajach. Robimy oboje wszystko, aby po zaliczeniu przez moja cudowna zone 2 roku na studiach, zamieszkac razem. Mamy nadzieje, ze nastapi to najpóniej w pazdzierniku 2007 roku.I tyle na razie z naszego zycia nowosci.A, planujemy drugie dziecko, jak juz zamieszkamy razem;) Pozdrawiam goraco i...do napisania:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Fajnie tu u nas Wodników, Habanerka .. ja tez Królik,,,i potrzeba mi jakiegoś większego...zwierzaka do przytulania, przeciez wodniki to też ludzie....jestem ciekawa ile lat ma najstarszy Wodnik tu na Kafeterii... a ile najmłodszy..dzis już późno ale wpadne jutro. może cos wiecej się dowiem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A, jjeszcze jedno Gosia 8, oprócz Księżyca w Raku mam tam też Urana więc dano mi szanse na niekonwencjonalne rozwiązania (podwójnie jako wodnkowi przystało) problemów rodzinnych. Byłam taka, ale sie opamietałam...to do jutra... godzine nam w prezencie daja to może odeśpie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Alan--> spóźnione, ale są :) najlepsze życzenia na nowy rozdział życia dla Wszystkich pozostałych pozdrówka 👄 tak jakosik siem narobiło, że dawno mnię nie było( nudna jestem, bo ostatnimi czasy, to właściwie za każdym razem tak siem wydarza) trudno nadrobić mi zaległości w czytaniu wpisów, sam nie wiem , iak to siem dzieje, że ciągle brakuje czasu:( czy szuwarki jeszcze aktywne, gdzie te dobre czasy, co ruch jak na Marszałkowskiej tam bywał, ech to se ne wrati, ne wrati mamy dziś niedzielę i to dłuższą o godzinę, dlatego więcej czasu siem zarobiło , no to stukam w klawisze, choć dla wielu osób pora ta mocno nieprzyzwoita, ale bywały przecież wpisy o różnych porach czynione;) u mnie kapie coś zez niebios i tak cóś mnię się zadaje, że całkiem barowa pogoda będzie kurcze dopiero lato, a tu już o Wigilii trzeba myśleć :) Haba---> Twojego przepisu na czekoladkę nawet nie śmiałam spróbować, po antybiotykach to ja do dziś nie jestem na 100% zdrowa, a minęło już 2 tygodnie ku.... właśnie przeżyłam kolejną ekstazę, przeleciała R na sygnale ( na mnie zawsze tak działa, serce wali 1900/s , może to już ten tego, że człowiek myśli, a jeśli, to ktoś bliski?) Jeśli chodzi o mój głos w sprawie wydarzeń szkolnych, sama też miałam dziecko w gimnazjum, zanim jednak to siem stało, już wiedziałam od innych rodziców, że sodomia i gomoria siem w nich dzieje, od początku twierdziłam, że to poroniony pomysł był z ich wprowadzeniem, teraz siem mają zastanawiać, a może wrócić do 8-letniej podstawówki jakaś p. derektor gimnazjum wypowiedziała sie , że no jak to ! małe dzieci z młodzieżą np. z 8 klasy, trzeba dzieci odizolować , zapewnić bezpieczeństwo; ja kończyłam normalną podstawówkę i nikt nikogo nie izolował może lepiej jakieś małe obozy zrobić, jak trzeba izolować 1. dzieci mają odebrane dzieciństwo, ile czasu i do jakiego wieku mogą sie bawić, skoro każdy ambitny rodzic kce coby od 5-6 lat i angielski i tenis a może jeszcze kilka innych zajęć dzieciakom wymyśleć 2. rodzice idą na łatwiznę, całą odpowiedzialność zwalają na szkołę, a co oni robią - kasa i święty spokój 3. istnieje coś takiego jak autorytet ---. jaki mogą miec nauczyciele skoro od wielu lat w społeczeństwie jest utwierdzany obraz polskiego nauczyciela: nierób , biedak, słabo wykształcony, odrzuty tylko idą do zawodu ( z tym po części się zgadzam, bo jak trzeba gdzieś zakotwiczyć znajome dziecko, to najlepiej w budżetówce--> urzędy, szkoły) 4. dalej nie będę zanudzać, ale kilka jeszcze pkt stuknęłabym. no moi drodzy rozrzuceni po różnych stronach świata pucio pucio 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z rozmyślań przy porannej kawie 1. tylko krowa nie zmienia poglądów 2. punkt widzenia zależy od punktu siedzenia największy pan minister zakwestionował nagrody dla nauczycieli opiniowane przez ZNP (Związek Nauczycielstwa Polskiego) zarzucając nie pierwszy raz, że jest to czerwony, wyrosły z PZPR ziwązek, dowiedziałam się, że długą historię ma komunizm w naszym kraju, bo akurat w ubiegłym roku ten związek obchodził 100-lecie istnienia i jego pierwsi działacze zapewne wyrażą swą opinię w snach pana G, a może to był skrót myślowy( tych ostatnio dużo :) ) i chodziło o inny związak zawodowy, oglądając scenę polityczną lokalną i krajową, można pięknie prześledzić, przez ile ugrupowań przeszli notable, zapewne musieli nabrać wiedzy i doświadczeń oraz poznać swoich obecnych wrogów pani rzecznik praw dziecka, od PZPR przez Solidarność do obecnego rządu Sprawiedliwego i Prawego w Lidze , który uczy Samoobrony :D no i co Polska wniosła do Unii--> poczucie humoru; bo świat dawno nie miał tylu powodów do śmiechu jak sytuacje, które nasi szanowni przedstawiciele narodu wywołują przez ostatnich kilkanaście miesięcy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z niecierpliwością oczekuję na zapowiedzianą lustrację osób urodzonych do 1972 roku ( urzędnicy, nauczyciele, lekarze,itd) może wkrótce się poprawi sytuacja i zaczniemy zakładać teczki uczniom od podstawówek, bo wg moich wyliczeń, to osoby przynajmniej z ostatnich 5 lat tego przedziału wiekowego w chwili wprowadzenia stanu wojennego były w podstawówce:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek--> Ło mój Boże , żeby o tej porze o panu G. pisać :O ja jak słyszę że jakiekolwiek wiadomości nadają o polskiej polityce :( to wyłączam głos :) albo przełączam kanał w TV :) to dzięki obecnie nam panukącej partii moje poglądy stały się niemal skrajnie lewicowe ;) :P a co do R-ki - to ja mieszkam przy ulicy, która wiedzie do oddalonego ode mnie 10 minut szpitala :) więc R-ki są u mnie na porządku dziennym :) jest to też najkrótsza droga policji do tzw \"myjki\" :P pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wróciłam z lasu, cokolwiek trochę zmęczona i podłamana perspektywą jutrzejszego pójścia do pracy, do której to ostatnio nie chce mi się chodzić. Co nie oznacza oczywiście, że rzucam temat na lekcji i sobie wychodze na kawkę na ten przykład. Odnośnie gimnazjów - to dla mnie też totalna porażka. Jak chodziłam do szkoły, to młodsze dzieci miały swoją część szkoły i jakoś nie pamietam, by starsi się tam pałętali. A teraz czytam wypowiedź gimnazjalistek z warszawskiego społecznego gimn., że start do gimn. do był skok w dorosłość :o Tylko w jaką dorosłość się pytam?? Czy 13-stolatka można traktować jak dorosłego ?? A widze, jak co niektórym ta dorosłość odwala. Niedawno np. moja była uczennica lat 15, czyli III klasa, urodziła dziecko. No jesli te panienki o takim skoku mówiły, to chyba cofamy się do wieków średnich, kiedy to 15-stoletnie matki i mężatki były czymś normalnym. Haba ---> karta się znalazła?? Alan ----> super, że się Wam przyjecie udało, cała reszta też na pewno się ułoży :) Lutek ---> lustracja, powiadasz ..... ciekawa sprawa ..... w stanie wojennym chodziłam do podstawówki, moze wytkną mi, ze do ZHP należałam?? :P Z ZNP to tez pojechali nieźle - komunistyczny związek - dobre sobie :P I to pan historyk:P Gofra ----> czytałam, że u Was strasznie szkody po wichurze. Mam nadzieję, że Ciebie nie wywiało. Izys ----> mamy taką tabeleczkę z urodzinami, ale nie będę jej narazie wykopywac i umieszczać. Zaczniemy w styczniu :) Życzę Wam miłego wieczoru i do jutra 🖐️ Trzymajcie się mocno płotu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorki, przecież nie wiek sie liczy.Gafa..?.Ja tu klikam żeby uniknąć udziału w dyskusjach o polityce i co.? czytam Unia, Liga , Solidarnośc ...o Bosze.. co ja komu zrobiłam?..R-ki...? u mnie tez częst slychac.. mieszkam przy skrzyżowaniu gdzie wjedna strone mkną r-ki, w drugą wozy strażackie na przemian z radiowozami policyjnymi ..dobrze że mam wysoko i szczelne okna. Kigana - masz szczęście -- u mnie leje jak z cebra o lesie ani marzyć. Musiałam gorącą kąpiel brać jak mi zawartoś kałuży na głowie wylądowała.Dla mnie jutrzejszy dzień jest dniem laby.Wreszcie !Tez tak patrzę.. te matki coraz młodsze czy ja coraz starsza ? Może ktoś na kawę mnie zaprosi bo akurat mi wyszła?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
enfan..... pamietam bo znow ten trudny nick:D izis ja tez jestem z 16:) i chcialam powiedziec ze moj syn wlasnie zmienil nam znak zodiaku:P od wczoraj wiem ze jestem NUREK nie wiem dlaczego:P i mnie tez zlustrowac trzeba... bylam w podstawowce za czasow stanu wojennego:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O, no wynurzyły się wreszcie dwa zaginione Wodniki :P Witamy, pamietamy :D:D:D:D Isa ---> masz twórcze dziecko, jednym słowem :) Może łatwiej mu zapamietać?? Izys ---> niestety polityka wciska się wszędzie. W naszym stawku jest jej na szczęście mało, może nikt z nas nie ma ambicji politycznych? A może jak ma, to się z nimi nie obnosi wszem i wobec? Tez bym chciała miec dni wolne, ale niestety :( Dziś miałam trochę luźniej, bo klasy maturalne do Częstochowy pojechały, więc lekcje mi przepadły - ale nie narzekam:P A jutro są skrócone lekcje, by uczniowie z internatu mogli jechac do domu i być na wszystkich lekcjach, a nie zwalniac się po 3 godz. na pociąg czy autobus. W lesie chętnie bym sobie dłużej pobyła, ale trzeba było wracać. A, że stamtąd jedziemy 200 km, to musielismy już wczoraj wyjechać. Co do wolnego, to moi \"rodzinni\" studenci ze Szczecina mają cały tydzień wolny!! Fajnie teraz mają ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Kochani! :) W skrócie będzie bo późno już: Mam cały tydzień wolny od zajęć:D wróciłam już w sobotę, IV rok mi sie podoba:D Intensywnie myślę nad tematem pracy magisterskiej;):P a tak to bez większych emocji... Zaliczyłam ostatnio imprezę imieninową i urodzinową więc pysznie mi się żyje :) Leniuchuję, chrapię do 10, skupiam się na samych przyjemnych rzeczach... ;) i muszę przyznać że dobrze mi to wychodzi:P:D Mogłoby być jeszcze fajniej gdyby nie fakt, że się przeziębiłam:( głowa mi pęka i jestem zmuszona pić duże ilości okropnych herbatek :O Ale co tam! :) Jesień mi się podoba, romantycznie jest... ;) W obecnej chwili cierpię na bezsenność:P podejrzewam, że w dużej mierze spowodowane jest to częstotliwością mojego kichania - średnio 5 razy/godz. Ze spraw bardziej osobistych - porzuciłam aligatora... nie mogłam dłużej pozwolić by zjadał mnie kawałek po kawałku... Chociaż ciekawe co by było gdyby..? Naprawde sie odważna zrobiłam, sama się siebie boję;) ... zresztą to zły aligator był :P nie ma czego żałować! Może tylko tego, że nigdy nie spojrzałam mu w oczy........ A! Jeszcze moja refleksja nad ekranizacją \"S@motności w sieci\" bo skoro widziałam to nie wypada się nie wypowiedzieć.... Z całą pewnością odebrałam film inaczej niż książkę. Wzruszyłam się do łez (ostatni raz płakałam w kinie na \"Epoce lodowcowej 2\" ale wtedy kierowały mną zupełnie inne uczucia;):P ) Może większość ma racje - nudy..? Każdy mógł odebrać \"Smotność...\" na swój sposób. Ja odczytałam ją bardzo osobiście. Może nie powinnam - w końcu z główną bohaterką łączył mnie tylko motyw ciągłego czekania, niezwykłego bo bezustannie podsycanego naiwną wiarą w szczęśliwe zakończenia... Film zrobił na mnie duże wrażenie. Jednak wydaje mi sie, że tylko ten kto nigdy nie był \"samotny w sieci\" może obiektywnie go ocenić. Moje łzy wydają się nie być odpowiednim miernikiem jego wartości, zbyt dużo w nich mojej własnej samotności... Więc jednak nudy? Na pewno nie. Przemyślenia do jakich mnie skłonił, uczucia jakie wywołał, działania do jakich mnie sprowokował - świadczą o sile jego przekazu. Bo chyba o to chodzi w dobrych filmach, a nie o to by się miło oglądało...? Oczywiście mogę się mylić - bo słaba everka jestem;) choć z dnia na dzień coraz silniejsza... Alan_Pol - ode mnie też spoźnione - Wszystkiego NAJLEPSZEGO na nowej drodze życia! 🌻 Enfanterrible - też Cię pamiętam... :) co słychać? Sarkana - bez komentarza :D wpisuj się! Powinniście oboje dostać klapsa za to nieodzywanie!:P;) Dobranoc:) pisałam że będzie krótko;) PS Pozdrowienia dla wszystkich od Polaka!:) Oderwany od wirtualnego świata jest... Zmykam licyć łowiecki, hej!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EVERGREEN...powiadasz samotność..szkoda ,że nie widziałam..ale sama mogłabym coś takiego opowiedziec...choć ostatnio coś się szykuje.. mam tylko nadzieję, że to nie żadne aligatory..ale też ..przemijanie - czas nagli...może warto skorzystac z oferty losu i brac co daje..zobaczymy! na razie grzeje sie przy kaloryferze, póki co.. życze miłego dzionka wszystkim Wodnikom małym i dużym WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wspaniałe wodnicze grono :) Evergreen--------- jesteś niesamowita (w końcu moja krew!) Kigana------- melduję wielkie wynurzenie! Izys------- bardzo fajne hasło :) Wczoraj byłam wieczorem na cmentarzu. Pogoda niesprzyjająca spacerom, zawierucha i deszcz ze śniegiem, a tam cicho i spokojnie, i żadnego żywego człowieka - wrażenie jak z archiwum X...- podobało mi się!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a moj Tygrys ma dzis urodziny:D nawet prezent dostal:>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hehehehe a ja mam dzisiaj wolne i dopiero w poniedziałek wracam do pracy :D:D:D:D::D:D:D:D🖐️🖐️🖐️ Pozdrawiam🌻 isa-------> duzo sloneczka dla twojego Tygrysa :D:D🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ogłaszam publicznie że moje konto pocztowe na ONECIE przestało istnieć :) pozostałe (na wp i na tlenie - do wyboru do koloru:) ) nadal funkcjonują :) 🌻 Sarkana, Benia --> wow :) Isa --> widzę, że imprezka się szykuje :) 100 lat dla Tygrysa :) i większych dochodów netto ;) pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pozdrawiam gorąco w te wietrzne dzionki :* Witam nowego członka :P a raczej członkinię naszego stawu, który wkrótce zamarznie ;) (u mnie w tej chwili jest -5 stopni) Kogóż moje piękne :P oczęta widzą :> Pojawił się ten co zakład przegrał :D a jak sobie przypomnę o co to naliczę jeszcze odsetki za zwłokę: 11,5% w skali roku :D EVER ty myśl kobieto co to był za zakład, bo trzeba odebrać nagrodę ;) i powiem ci jedno: kichaj na przeziębienie :P Ja miałam dziś lepszą średnią w kichaniu :) Sarkana ty lepiej melduj dlaczemu cię nie było!!! Wiecie co, wczoraj odczułam na własnej skórze co to znaczy nie mieć pieniędzy pierwszego, a do kolejnej wypłaty jeszcze 25 dni ;( Dobra, lecę się pakować bo jutro do gdańska trza jechać :/ ile ja bym dała żeby się przeziębić, ech... Do następnego ciao :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×