Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

🖐️ Plec kobieca dominuje w Wodnikowie;), no cóz polak_krk na mnie za bardzo liczyc nie mozesz poki co, gdyz dostep do netu u mnie bywa jak na razie sporadyczny. Po raz drugi w zyciu jestem na dorobku (i cale szczescie, ze jestem:D) Pozdrawiam Szanowne towarzycho topikowe!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O zesz w mordeczke - cztery 11 mi wyszly! To jakis znak music byc od niebios pewnikiem? Tylko co onznaczy? Zna sie ktos na czarach albo chociaz na numerologii?;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam cieplutko w ten chłodny dzionek :) Gofra----------> tobie ten malowany pokój sie śnil dlatego,ze zalałam cie opisami jak to maluję tą naszą chałupę :D:D:D:D Pewnie ci sie gdzies w podświadomosci użaliło to malowanie. druga opcja to taka,że w twoim śnie tylko na tyle mnie stać :D:D:D:D Tak! dzieje sie cos czym mogę sie z wami podzielić wiec jestem ;) Zabrałam sie za malowanie naszej chatki i nawet nieźle mi to wychodzi ;) Musze przyznac ,ze bardzo mnie to uspokaja:) Nie żebym tam była jakiś Davinci.Robie jak potrafie ale tak ,ze mnie sie nawet podoba :) i na chwilke jestem z siebie dumna. Od jakiegoś czasu u mnie w pracy waliło sie wszystko na potegę:( przytłaczało mnie to bardzo ale wczoraj dostałam podwyzkę :D:D:D:D: Niewiele tego ale dla kogoś kto zarabia tak skromnie to zawsze coś;) Miłego światecznego weekendu życzę:)🖐️😘🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tylko na chwilkę... uściskam wszystkich i lecę .. bedę dzisiaj bardzo..zajęta :)) :|) ale, ale co z tymi jedenastkami Alan_Pol, gdzie one sie objawiły... to takie elektryczne liczby, dynamiczne.. gdzie Ty się wybierasz, że aż tak chcesz błyszczeć.. no, no!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ha nie ma sprawy, bede od 22 grudnia prawdopodbnie do 26 jeszcze dokladnie nie wiem. Pzdr Alan, dobrze ze chociaz ciebie tu widac czasem. Pzdr pracowite kobietki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak pozdro dla pracowitych to dla mnie:) zapomnialam ze dzis swieto i poszlam do pracy:P a co:) bywa:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) I dziś ja tylko macham, bo nie mam weny do pisania 🖐️ Benia ---> no to gratulacje tej podwyżki, co z tego że niewielka. Ale jest !! :) Alan ---> powodzenia :) Miłego wieczoru, pa 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też życzę wszystkim miłego dnia i oby droga do Komisji wyborczych była prosta i nie zabłocona ;) Ja już swój obywatelski obowiązek spełniłam :P pozdro 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pozdrawiam wszystkie stworzenia małe i duże, \"stare\" i nowe, płci obojga pogoda jakoś niezbyt zachęca do wędrówek ku Komisjom, ale ciekawe jaka frekwencja będzie, ja również jako obywatelka siem spełniłam, choć na marginesie , to muszę przyznać, iż nie było w czym wybierać, ale zawsze można dać minusa tym, którzy już nie powinni pchać siem na listy wyborcze :P Jak pięknie było zobaczyć osobostości, które już od dawna nas nie zaszczycały swoją obecnością, ku nam, ku nam drogie Wodniki Dla mnie zapowiada siem trudny tydzień ---> moje młodsze wydanie, pisze próbną maturę---> już robię zapasy wyciszaczy, coby na maja siem przygotować 😭 miłego dzionka pucio pucio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Też obowiązek obywatelski spełniłam. Głosowałam na tych, których osobiście znam. Jesli wejdą do rad i nie będa spełniali oczekiwań wyborców to zawsze można do takiego kogoś podejść i powiedzieć: a ja na ciebie głosowałam ..... :( Lutek ----> powodzenia dla córki :) u nas próbne sa od środy do piątku. Ciekawa jestem, jak im pójdzie. Chociaz prawda jest taka, że to rodzice bardziej się denerwują od swoich latorośli. Niby dorosłych. Przyjemnosci życzę na wieczór, noc ;) i kolejny poniedziałek 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór:) Nie było mnie chwilkę... Wiem że mamy w Łodzi 3 komputry w mieszkaniu, ale niestety ja mam małą siłę przebicia:P;) Współlokatorzy zapracowani przy swoich klawiaturach - dniami i nocami piszą prace magisterskie i nie mam serca im przeszkadzać... U mnie sie nawet troche dzieje, wróciłam dziś rano z Zakopanego... (posiedziałabym tam do wtorku, ale musiałam przyjechać spełnić swój obywatelski obowiązek... tatuś by mi nie darował gdyby nie przeszedł jednym głosem:P;) ) Spędziłam cudowne 3 dni w cudownych Tatrach z cudownym góralem, ale nie ma cudów kochani - dla mnie to będzie tylko przyjaźń, choćby nie wiem jak często powtarzał że kocha... Mogłoby się wydawać że everka w końcu zrobiła sie odważna... a prawda jest taka, że stchórzyłam w najważniejszym momencie - gdy trzeba było powiedzieć \"żegnaj\"... teraz mam problem... Ehhh czy ja zawsze muszę tak trafiać? Tak bez sensu... Na swoje usprawiedlowienie mam tylko to, że naprawdę chciałam zwariować dla niego! Ale nie potrafię... Było więc romantycznie i pięknie i radośnie, tylko to pożegnanie mi nie wyszło.. Nawet kierowca autobusu którym wracałam z Zakopca się pogubił i na moje \"do widzenia\" odpowiedział \"powodzenia\" dyskutując wcześniej z drugim kierowcą o tym jak to miłość potrafi kpić sobie z odległości.... Takie ciężkie to wszystko - nie chcąc go zranić, brne w to dalej, czym ranie go jeszcze bardziej... niedobra everka jestem:( Szuwi - wybacz, jutro Ci maila skrobne taaaaakiego dlugiego... Mykam spać, jeszcze tylko spróbuję dobudzić Tomka na tlenie....;) Dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yol Dobrze ze mnie dobudzilas bo i tak nie spalem tylko ci sie tlen zwiesil:P Bo przynajmniej ci wytlumaczylem wszystko i juz wszystko wiesz co masz zrobic itd. I wcale nie jestes niedobra.:) Ja niestety nie spelnilem obowiazku za bardzo nie mialem jak chyba ze zrobia kiedys glosowanie mailowe to wtedy napewno bede glosowal;) Lut pzdr swoja latorosl, juz zaczynam trzymac kciuki za nia Pzdr

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej:) ja swój obowiązek również spełniłam. mam nadzieję że dobrze:) no dzieciaki...gdybym ja wiedziała że Wy takie nocne marki to bym dołaczyła do konwersacji ;) mój kocur wojował w nocy, chyba cierpi na bezsenność:P codziennie o 3 rano zaczyna buszować po domu, łazi po mnie, skacze z szafy i dobiera sie do moich kwiatów.mam mordercze zapędy względem niego wrrrrrrrr Lutek---> ja też trzymam kciuki za latorośl:) bedziemy mieć przynajmniej pytania maturalne z pierwszej ręki ;) Ever---> serca nie da się oszukać więc nic na siłę, ale to pewnie już wiesz:) Polak---> może coś sie wymyśli do grudnia. daj znać jak będziesz wiedział na 100% kiedy będziesz:) Benia---> no...już myślałam ze Ci władzę w paluszkach odebrało:P pisz dziewczę co u Ciebie. a podwyżki gratuluję. ja musze jeszcze trochę poczekać...moze coś dostanę;) najpewniej po mordce:D:D a jak pomalujesz swoją chatkę to zapraszam do mnie;) trza ściany odświeżyć:D Isa---> to już pracoholizm jest:> spasuj trochę :P Alan---> ja caly czas jestem na dorobku :P no cóż...polska rzeczywistość:/ no dobra...idę popracować trochę:) za taką kasę to tylko trochę:P trzymajcie sie cieplutko, pozdrowienia z zagłębia:D👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jako dobry obywatel tez spelnilam swoj obowiazek:D w glosowaniu na prezydenta oczywiscie na kobiete:D i mam nadzieje ze dobije chlopa w drugiej rundzie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! Możecie mi pogratulować - będę córką radnego przez kolejną kadencję :P:D Isa - ja będę głosować na kobiete za dwa tygodnie - druga tura nam sie szykuje jeśli chodzi o wybór burmistrza... Pan Gieniu na którego głosowałam wczoraj niestety nie przeszedł :O sie nie znają ludziska:P Habcia - masz racje, serce nie sługa... Wiem to doskonale, tylko ciężko mi zakończyć tak piękną znajomość. Zdążyłam bardzo polubić mojego górala. Przez chwilę wydawało mi się nawet, że to coś więcej... a może po prostu tak bardzo tego chciałam, że pomyliłam przyjaźń z miłością..? Jednak teraz jestem już pewna swoich uczuć. Ehhh.. a jeśli ja nie potrafię się zakochać? Przeraża mnie ta myśl... Starczy tych rozmyślań bo jeszcze wpadnę w jesienną depresje i dopiero będzie... Zmykam robić obiad 🖐️:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Haba --> nie miałam pojęcia że masz w domu zwierzaka :) może jakieś środki uspakajająco - usypiające na noc powinnaś mu dawać ;) Isa --> no mam nadzieję że ta kobieta wygra wybory :) u mnie niestety sami faceci pchają się na fotel prezydenta :O i na nieszczęście ten sam burak z pisuaru chyba wygra wybory :( :( :( :( :( :( Koli --> zakop już tego doła i wróć do nas :D podro dla wszystkich szuwarków :) i nie tylko :) 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D Pani w szkole pyta dzieci o ich zwierzątka, przychodzi do Jasia: - Jasiu masz może pieska? - Mieliśmy kiedyś psa, proszę pani ale go zabiliśmy, bo ja mięsa nie jadłem, ojciec nie jadł i matka tez nie, a dla jednego psa nie będziemy kupować. - Jasiu to straszne, a kotka nie masz? - Mieliśmy też i kotka, ale go zabiliśmy bo ja mleka nie piłem, ojciec i matka tez nie, a dla jednego kota nie będziemy mleka kupować. - Jasiu co ty mówisz, przyjdź jutro z mamą! - Miałem kiedyś mamę, ale się jej z tatą pozbyliśmy, no bo ja jeszcze nie bzykam, tata już nie może a dla sąsiada to nie będziemy trzymać. :D Przychodzi mały Jasio do apteki i mówi do aptekarza: - Proszę mi dać cos do zapobiegania ciąży! Aptekarz ściszonym głosem zwraca Jasiowi uwagę: - Po pierwsze, to o takim czymś mówi się szeptem, a nie na cały głos. Po drugie - to nie jest dla dzieci. Po trzecie - niech ojciec sobie sam przyjdzie. A po czwarte - są tego różne rozmiary. Na to Jasio: - Po pierwsze - w przedszkolu uczyli mnie, żeby mówić głośno i wyraźnie. Po drugie - to nie jest \"nie dla dzieci\", tylko przeciwko dzieciom. Po trzecie - to nie dla ojca, tylko dla mamy. A po czwarte - mama jedzie do sanatorium i potrzebuje wszystkie rozmiary. :D 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ever... ja tak w kwestii tego zakochiwania sie to juz wiele nie pamietam, bo jak sie zakochalam prawie 14 lat temu tak mi zostalo;) ale wydaje mi sie ze to jest tak ze kazdy potrafi, nie da sie tego wylaczyc ale trzeba trafic na swojego:) no coz - tym stwierdzeniem Ameryki nie odkrylam ale napisac musialam... a co do zegnaj... to tez tak z dobroci serca wymiekamy i nie mowimy przykrych slow... bo jak zranic druga osobe ktora tak bardzo nas lubi.... moze nawet kocha... to nie wypada:);) ot tak sobie Ciebie usprawiedliwilam... z drugiej strony bez sensu dawac zludne nadzieje... a tak poza tym to fajnie wiedziec ze komus na nas zalezy;) ja podla jestem i lubie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkich :) A ja mam dziś wolne :P i to wcale nie kosztem urlopu :P odrabiamy 11 :D Na wyborach też byłam, ale przyznam się bez bicia że nie głosowałam zgodnie z sumieniem, a za utrzymaniem swojej posady, bo jak się zmieni prezydent to zmieni mi się też prezes i polecą prawie wszyscy :/ I to jest najbardziej chore w polityce. Haba ty weź pociągnij kocura z lacza w kratkę od drzwi, jak to kiedyś zrobił twój małżonek :P od razu mu przejdzie chęć na nocne igraszki :D A tak swoją drogą to kiedy przyjedziecie bardziej na północ? Ever ty się kobieto nie przejmuj i nie myśl za dużo o twoim góralu. Wyjdzie w praniu. Ja z M. na poważnie to zaczęłam chyba po pół roku, jak nie później, no i widzisz co z tego wyszło ;) Żyj chwilą! Ja sąsiadów nie mam, a przynajmniej nie za blisko :) Zresztą ja nigdzie nie mam blisko :P Co robicie na sylwestra? Ja to jeszcze nic nie wiem. Nawet nic zaplanowac nie mogę, bo nie wiadomo jak Mateusz będzie pracować :( Papa lecę obiad robić, \"przywilej\" dnia wolnego :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaaa zapomnialam!! ever gratulacje ofkorz 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede na raty odpisywac;) paula ja na sylwka jade do dusznik zdroj:D a co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bede na raty odpisywac;) paula ja na sylwka jade do dusznik zdroj:D a co tam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever ---> gratulacje i dla Ciebie i dla Twojego taty :) 🌻 U mnie żadna kobieta na fotel burmistrza się nie pchała niestety i jak wskazują wszelkie sondaże i wyniki to burmistrz zostanie ten sam - taki cycek :p kareirowicz, który wypowiedzieć się nie potrafi dobrze i namiętnie smsuje. Może przez te smsy ma takie ograniczone słownictwo. Z tym zakochiwaniem to tak jest, jak Isa napisała - trzeba trafić na swego i już. Haba ---> może faktycznie kotkowi coś zaaplikuj na uspokojenie. Bo po co masz się w nocy budzić i wkurzac na stwora. Miłego popołudnia, narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam... Evergreen....trochę smutno dla mnie to zabrzmiało ... bo.... coś czuję że i mnie spotkało...tylko odwrotnie... ja niby góralka ? No, bo powiedzcie mi co własciwie oznacza słowo KOLEGA? Bliski Kolega? BARAN (dużo młodszy!)...ofiarowuje mi siebie (?).. twierdzi, że musi poznać kogoś bliżej zanim się zaprzyjaźni, żeby nie doznać rozczarowania i \"stanąć w jasności\" zanim okaże się czy warto było...twierdzi, że może być moim kolegą ale za to szczerym, pewnym i zawsze...jestem zdezorientowana, bo niby chce spotkań, seksu, miłych rozmów.... Pomóżcie mi to rozgryźć... boję się...że przy tych spotkaniach... zaangazuję się i co potem? Czy zamiast w jasności nie zaplączę się na amen..? Nie wiem , co robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam ochotę na taki romans... poza strukrurą, poza przestrzenia.... Tylko czy jest jakaś szansa na taki. To taki trochę inny facet, chce porozumienia Dusz i nie tylko... jestem w szoku... niby tęskniłam za takim uczuciem... może warto ryzykować? Wodniki mają dar widzenia czegoś więcej niż własny nos, więc podpowiedzcie jak to widzicie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Izys---> będę brutalna :o mało napisałaś, ale z tego co jest ...stoje z boku i moze rzeczywiście widzę więcej, a moze jestem stary cynik tylko:(, ale mnie się wydaje ze facet chce seksu bez zobowiązań. pobawić się? mały egoista, sam nie wie czego chce. byle jemu było dobrze. moja rada.... podchodź jak do jeża. nie warte są Twoje cierpienia, łzy i zamartwianie się przez takiego kogoś. to tyle:) wierzę że poradzisz sobie z tym:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Everka ----> gratulieren tatusia :) a co do zakochania.... nie mąć w głowie chłopakowi. jeśli nie czujesz nic do niego poza sympatią to nie zwódź go. wiem ze to trudne i przykre ale później będzie jeszcze gorzej Paula---> nie mam pojęcia kiedy sie wybierzemy. Gązo do połowy marca jest uziemiony. ja w swojej podwójnej roli matki i ojca nie dam rady się wyrwać.... chyba. jakby co to Cię powiadomię:) niestety zadnych planów na sylwka nie robię bo prawdopodobnie będę sama w ten dzień/noc :o Kigana---> z chęcia dałabym kocurowi coś na uspokojenie. od dłuższego czasu szukam kocimiętki i cholerka nie ma nigdzie:( dam mu melisy o ile wypije ;) Gosia---> u mnie w domu małe zoo mogłoby być ;) był pies, królik, chomiki, papugi, kanarek, żółw, teraz jest kot i ślimak:) ta...młody przywlókł z jakiejś wystawy ślimaka hodowlanego. zobaczymy co z tego wyrosnie ;) w najgorszym razie będę miała danie z francji:P escargot:D:D słodkich snów życzę 👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobry wieczór Dziekuję wszystkim w imieniu tatusia;) i od siebie, za cenne rady... Macie racje... Wiem doskonale co powinnam zrobic, tylko to trudno tak... Izys - mam podobne odczucia jak Habanerka, chyba nie warto... Ja tez pewnie zaproponuję swojemu góralowi \"bliską przyjaźń\"... ale tylko w teorii bo wiem że muszę zerwać tę znajomość całkowicie:( nie wyobrażam sobie tego inaczej... Mykam już, buziaki - jutro Łódź

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×