Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość wodniczka17luty
W ogóle tak patrzę, że wodniki z 17.02 mają najsmętniejszy horoskop ze wszystkich innych i są chyba najmniej "wodnikowe".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam. wszystkim wodnikom zycze wszystkiego co najlepsze :) bez tabelki Kigany jestem jak dziecko we mgle :P ale wszystkim co juz obchodzili,obchodza albo obchodzic beda wszystiego co najlepsze zyczy nietoperz :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Hej Wodniczki :) Kurna, dopiero dzisiaj weszłam na forum, nawet nie sądziłam, że tak długo mnie tu nie było. Nietoperko - dziękuję za zyczenia, moje urodziny już minęły. Mam nadzieję, że u Ciebie trochę lepiej jest już, bo choroby potrafią nieźle w zyciu człowieka namieszać .... Paula - napisałam Ci maila z innego konta, to na tlenie mam, ale tyle spamu tam trafia, że nieporozumienie jakieś ... Tutaj nasza tabeleczka z zeszłego roku: Kigana ----- 3 lutego Gosia8 ----- 8 lutego Nietoperz ---- 12 lutego Tailitu --------- 13 lutego Duch ---------- 14 lutego Evergreen -------17 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Nietoperko ściskam Cię urodzinowo, oraz imieninowo :) 😍🌻😍🌻😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tailtiu
Hej, hej. Nietoperku wszystkiego najlepszego, spełnienia w roli babci i przede wszystkim dużo zdrowia :) i żeby nie było wczoraj pamiętałam o Tobie, tylko jakoś nie było czasu tu wczoraj zaglądnąć. Kigana muszę w takim razie też odgruzować tę skrzynkę, bo ostatnio przeraża mnie ilość reklam. Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
dzieki za zyczenia i wszystim tez przesylam usciski ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka17lutego
To jak z tymi zawodami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Wodniczko z 17.lutego :) Zawsze możesz zacząć na nowo rozwijać swoje umiejętnosci plastyczne, nawet gdzieś pod kątem przygotowania do egzaminu na architekturę. A po dokładniejsze rozeznanie zawodowe, to proponuję doradcę zawodowego :) Albo profesjonalnego astrologa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Wszystkiego najlepszego z okazji Świąt wszystkim Wodniczkom i Wodnikom i innym życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
wszystkim wesolych i radosnych swiat :) w wielki piatek zostalam babcia :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Ooo, gratuluję, Nietoperko :)) Pociechy z wnuczki?/wnuka? życzę 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam. dzieki Kigano :) wnuczek :) Tomeczek :) slodki berbec :) poki co na odleglosc ale juz niebawem zobacze i przytule go na zywo :) jak tam kicia? jest juz numer 1 w domku ? :) pozdrawiam wszystkich zagladajacych :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Oj te Tomusie to niezłe zbóje są ;) Mój brat też tak ma na imię :) Kotuś - oczywiście, że numer 1 w domu. Budzi nas skoro świt, z fotela komputerowego spycha ... ;) jak to kot :) najkochańszy na świecie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
wiedzialam ze tak bedzie :) pozdrowionka od babci kasi z gdanska :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam. czy ktos tu jeszcze zaglada?:P pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Hej :) Dawno nie zaglądałam ;) Nietoperko - jak wnusio? Na pewno najmądrzejsze i najpiękniejsze dziecko na świecie :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam :) jak sie ciesze ze ktos jeszcze podkreca nasz temat zeby nie umarl smiercia naturalna ze starosci :P Kigano nie wiem bo na zywo zobacze wnusia dopiero 7 listopada :) juz sie nie moge doczekac :) wtedy orzekne czy jest naj :P jak tam twoj kotek ? bo moj ares jeszcze sie trzyma chociaz schorowany i staruszek :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Mama Wodnika
Witam :) Jestem koziorozcem :P Zajrzalam tutaj z ciekawosci bo jestem mama malego wodnika, mam nadzieje, ze wyrosnie na wspanialego czlowieka :) Wodniki to nietuzinkowi, pomyslowi i genialni ludzie podobno ;) Fajny topik, fajna atmosfera i pomyslowa tabela. Pozdrawiam wszystkie wodniki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tailtiu
Hejka :) Nietoperku teraz to już możesz pochwalić się wnukiem :) W ogóle jak przeczytałam "berbeć" to się uśmiechnęłam, już dawno nie słyszałam tego określenia :) Kigana co tam u Ciebie? Nadal walczysz na maszynie czy się poddałaś? Ja niedawno zaczęłam przygodę z maszyną i gębę mam uśmiechniętą od ucha do ucha jak mi coś wyjdzie :) a uchachana mina młodego z nowych ciuchów bezcenna :D Trzymajcie się ciepło i oby do wiosny :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hahaha81
Dnia 3.07.2005 o 18:10, joeee. napisał:

Evka zawsze musi byc jakis koziol ofiarny. jako ze znikasz dzis nadajesz sie idealnie :classic_cool:

No wlasnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste81
Dnia 3.07.2005 o 18:10, joeee. napisał:

Evka zawsze musi byc jakis koziol ofiarny. jako ze znikasz dzis nadajesz sie idealnie :classic_cool:

I dlatego nie bede robil nic bo szkoda moich nerwow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Proste81
Dnia 3.07.2005 o 18:10, joeee. napisał:

Evka zawsze musi byc jakis koziol ofiarny. jako ze znikasz dzis nadajesz sie idealnie :classic_cool:

Dlatego stara kurffo nic nie mam i nie bede mial...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koziol81

15 latminelo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konfederacja. W.i N.
Dnia 13.01.2005 o 19:57, Gość wodnik ja jestem ze stycznia napisał:

moja główna cecha to nadambicje (jesli można to tak nazwać) zbyt wygórowane do własnych mozliwosci i jednoczesnie niskie poczucie własnej wartości

Może podpiszę się pod tym.  Ja mam tak samo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×