Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

wszystkim wodniczkom serdeczne życzenia przesyła nietoperz 🌻 bez pamietnych tabelek Kigany słabo sie orientuje kto i kiedy ale wszystkim Wam życze tego co naj,naj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i całuję rączki,powabnym ,ślicznym,ładnym i uroczym damom😘)) Stęskniłem sie za wami okrutnie,a na dodatek odarto mnie z mojej osobowości bez jakiekolwiek przyczyny.Duch sie kłania i życzę Wodniczkom wszystkiego najlepszego ,zdrówka i ❤️ aby nigdy nie zabrakło,pociechy z dzieci i wnucząt🌻❤️🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ciekaw jestem czy te "słynne" moje mozaiki się jeszcze zachowały??Niestety już dawno ich nie robiłem ,ponieważ skutecznie zablokowano nazywając to spamem.Łezka sie w oku kreci jak przypominam sobiem stare dobre czasy na kafeterii. MIŁEGO DNIA🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie objawione Wodniki :)) Przede wszystkim - Nietoperko, wszystkiego najlepszego w dniu Twoich urodzin :)) Zdrowia i radości, spokoju, miłości 🌻🌻🌻 Tabelki nie wrzucałam, bo tak rzadko jestem i tak nas mało i jakoś mi motywacja odejszła ;) W każdym razie jutro urodziny ma Paula, a 17. Ever. Duch odarty z tożsamości ;) w Walentynki - chyba dobrze pamiętam? Miło, że się odezwaliście, szkoda, że tak rzadko, ale tak to już jest z topikami, forami, nic wieczne nie jest. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duchu, Twoje mozaiki pewnie są, ale trzeba by przekopać się przez topik cały. Widocznie komuś się naraziłeś, skoro odarł Cię z osobowości ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka. Dzis lece bez polskich znakow, bo pisze z komorki. Nietoperku wszystkiego najlepszego, spelnienia wszystkich marzen. Wszystkim przyszlym solenizantom rowniez zycze wszystkiego najlepszego. Jak to milo, widziec taki tlum :) Haba, ty to juz kope lat sie nie odzywalas, napisz chociaz kilka slow co tam u ciebie slychac. Ja znowu korzystam z naszej sluzby zdrowia, jutro przenosza mnie do bydgoszczy i mam nadzieje, ze to juz ostatni szpital jaki odwiedze bedac w ciazy. Trzymajcie kciuki, zebym nikogo przy okazji nie rozszarpala, bo mam juz dosyc odsylania mnie ciagle do kogos innego. Trzymajcie sie wszyscy i milych walentynek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, to życzę Ci spokojności i tego, żebyś trafiła w kompetentne ręce.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin 🌻🌻🌻 Zdrowia przede wszystkim i szczęśliwego rozwiązania 😍😍😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :)jak dawno tu juz nie bylo tak gwarno :) dzieki za życzenia :) Paula wszystkiego naj i pomyślnego rozwiązania :) a wczoraj ze mną to chyba Lutek mial urodziny o ile dobrze pamietam :) jak nas czyta...to najlepszego gwiezdna siostro :) Duszku witamy :) pod nową kolderką ale wciąż ten sam :) tylko mu szlaczki i bazgrolki w glowie :P pozdrawiam wszystkich cieplutko :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku w jakimkolwiek jesteś ubranku :P i tak życzę ci wszystkiego naj.... :) pozostałe wodniczki serdecznie pozdrawiam i życzę romantycznych przeżyć w ten walentynkowy wieczór :) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Duszku - spóźnione, ale serdeczne życzenia przesyłam :)) Moja "Walentynka" zaskoczyła mnie, zostawiając rano na stole coś słodkiego :D, co później po południu zgodnie zjedliśmy. Byłam wczoraj w Poznaniu, w celu naprawy kijków, trafiłam na stoiska z lizakami, serduszkami, baloniki w galerii przy kolei .... Nie piszę przy dworcu, bo w tej chwili to jest pomieszczenie dworcowe przy pierdyliońskiej galerii, a nie odwrotnie, niestety. Ciekawe, dlaczego wszelkie zmiany są, ale na gorsze? Komu stary dworzec przeszkadzał?? Miłego weekendu 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kigano coś sie te nasze walentynki zmówily bo ja też zalapalam sie na slodkości :) albo mają uklady u stomatologow albo chcą nas wpędzić w cukrzyce :P...tak czy siak jest to bardzo mile :) co do zmian to wszędzie tak jest,niestety i tylko czasami te zmiany wychodzą na dobre , pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko, słodzą nam z jakiegoś tam powodu ;) :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość facet po rozwodzie
Wpadłem na ten temat zupełnie przypadkiem. Nigdy jakoś specjalnie nie wierzyłem w horoskopy. Przeczytałem kilka pierwszych stron (tych sprzed 9 lat) i szczęka mi opadła... O f**k, to nie tylko ja jestem taki dziwny :) Pozdrowienia dla wodników (za chwilkę kończy się nasz czas zodiakalny). Urodzony 05.02. 44 lata, Kigana proszę o wpisanie mnie do protokołu :) Pozdrawiam, Adam (urodziny w Wigilię)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin :D Niech Ci się wiedzie, jak najlepiej :) 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj, Adamie :) Topik podupada już, niestety, ale miło poczytać starsze wpisy, nie powiem :) Jeśli za rok tu będziemy, to uwzględnimy Cię również w tabelce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Po czterech tygodniach w szpitalu w końcu jestem w domu. Malutka ma juz dwa tygodnie i cały czas nas zadziwia, jest bardzo silna i dzięki temu my też. Mamy już za sobą pierwsze konsultacje i pierwsze ćwiczenia, mam tu na myśli przewracanie, podnoszenie i masaże. I po raz kolejny stwierdzam, że bez znajomości nic nie można szybko załatwić, całe szczęście, że mamy te znajomości :) Synek też nas zadziwia, bo na razie nie jest zazdrosny. Dostal od siostry holownik do swojej kolekcji pojazdów ratunkowych i budowlanych :) Jest bardzo pomocny i delikatny w obsłudze swojej siostry, najlepiej by już na rękach ją nosił. Pierwsze krokusy się u mnie pokazały jakies dwa dni temu, teraz czekam na kolejne kwiaty, nie tylko krokusy. Muszę lecieć, bo siostrzyczka płacze za mlekiem :) Odezwijcie się czasem, pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A co tam, niech będę pierwsza:D Paula, gorące gratulacje i pozdrowienia dla Mata Wiem,wiem dawno się tu nie pokazywałam ale nie mogłam sobie odpuścić. Dużo radości z rodzicielstwa i siebie nawzajem i samych dobroci:) ❤️🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula, serdeczne gratulacje :))))) 😍😍😍 Niech malutka się Wam dobrze rozwija, rehabilitacja niech działa, jak należy :) Tymek jest niesamowity i niech taki pozostanie :) Co do tych znajomości, to niestety, masz rację. Aczkolwiek czasem uda się coś bez znajomości, Opatrzność kogoś dobrego przyśle. Mój chłop albowiem, trafił tydzień temu do szpitala, skończyło się na operacji, którą maił zrobioną w poniedziałek i tak sobie myślę, że to tylko dzięki jednemu lekarzowi, który w tę niedzielę miał dyżur na internie i się mężem zajął, jak trzeba. Teraz wszystko musi się wygoić, poustawiać na swoim miejscu, jest coraz lepiej i niech ta tendencja pozostanie. Trzymajcie się wszyscy zdrowo 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Paula gratulacje! zadowolenia z macierzynstwa i pociechy z dzieci :) niech rosną zdrowo i zadziwiają :) Benia?...to naprawde Ty czy ktoś sie pod ciebie podszywa? :P Kigano mam nadzieję ze juz po strachu i teraz bedzie juz tylko lepiej :) pozdrowienia dla męża i duzo zdrowia dla Was obojga :) pogoda nam sie troche zalamala i od 2 dni pada i jest chlodno ale kwiatki w ogrodzie tylko na to czekaly bo strzelily w góre jak głupie :) pozdrawiam cieplutko :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Dzięki dziewczyny. Mała powoli rośnie, ale daleko jej jeszcze do dużego dziecka, nawet wałeczków niemowlęcych nie ma, ale to po mamusi ma linię :p w każdym razie rozwija się i uczy nowych rzeczy. Ja z kolei cierpię na brak czasu i to dosłownie, aż się dziwię, że jeszcze siedzę przy kompie. Masaże i kulanie co dwie godziny, potem jedzenie, odbicie, chwila snu i od nowa. No ale zdrowie małej jest najważniejsze. Młody nadal pomaga, chociaż już momentami widać, że jest zazdrosny, ale nie jakoś strasznie - wystarczy przytulić. No i muszę lecieć, trzymajcie się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kolorowych jajeczek,rozczochranych owieczek,rozkicanych króliczków,pyszności w koszyczku a przede wszystkim mokrego ubrania w dniu wielkiego lania życzy Wam nietoperz :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wszystkiego najlepszego pomimo już kończących się świąt. U mnie były jeszcze urodziny młodego, więc trochę więcej roboty miałam. Rzuciłam sie tort w kształcie auta i wyszedł, a to podwójny sukces, bo to pierwszy mój tort był. Ale jestem zdolna ;p Mina młodego bezcenna :) Miłego odpoczywania po świętach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja zapomniałam Wam złożyć życzenia :( Mam nadzieję, że święta były u Was udane, nie przejadłyście się i miło spędziłyście czas :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
ło matko, ale nam nową szatkę graficzną zaserwowali :P dziewczyny zajrzyjcie tu chociaż z ciekawości :) oczywiscie pozdrawiam ;D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
No to zajrzałam z ciekawości i muszę powiedzieć, że mi się podoba :D Nietoperku pozdowienia z Górnego ;P:D cała resztę poglądaczy też pozdrawiam. No to mykam do pracy :( druga zmiana,eh!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Zdezorientowana1
Hej wodniczki, czy faktycznie faceci bliźnięta do nas pasują? Czy to typ zdradzacza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×