Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość gość
witam :) jesteśmy :) ///tylko jako podglądacze raczej :P jak tam wasze przygotowania do świat ? bo ja jak zwykle przed swietami mam zapiernicz ostry ale za to potem swietuje az 8 dni na wolnym :) czesc wiktualów juz zrobiona,prezenty kupione wiec jest ok. dzis myłam okna ale myslałam ze wietr mnie zdmuchnie z parapetu :( jednak dałam rade :) pozdrawiam :) czasem cos napiszcie a nie tylko podglądajcie :P szkoda zeby jeden ze starszych topików zaginął ;D czesc{czesc}}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
jestesmy,chociaz bardziej podgladamy niz piszemy :) jak tam wasze przygotowania do swiat? ja juz czesc mam zrobiona a dzis walczylam z oknami i myslałam ze wietrzysko mnie zdmuchnie z parapetu :P odezwijcie sie czasem bo szkoda aby jeden z najstarszych topikow zniknął :) pozdrawiam :D(czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
popierniczyli nam kafeterie i technopierdoła jak ja nie umie sie dopasowac :( to ja ! NIETOPERZ!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
z okazji zbliżających się świąt wszystkim życzę zdrowia,pogody ducha i radości w gronie najbliższych :) wesołych świąt :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tailtiu
Zdrowych i wesołych świąt, dużo spokoju i cierpliwości. U mnie przygotowania do świąt przejęły babcie, bo ja z małą wylądowałam w szpitalu, niestety dopadło ją zapalenie płuc... Ale udało mi się zrobić piernika, bo miałam już ciasto przygotowane, leżakujące w lodówce. Poza tym powolutku się rozwija, byle do przodu. Mam nadzieję, że nasz temat się utrzyma, w razie czego mój mail jest wciąż ten sam, mile widziane są Wasze maile :) W sumie to jakieś małe spotkanko by się przydało, można do mnie przyjechać na ognisko. Jeszcze raz spokojnych świąt wszystkim życzę i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
szczesliwego nowego roku wszystkim gwieznym siostrom :) i pomyslec ze tak tu bylo gwarno i tloczno :) ech,łza sie w oku kręci :) Kigano, co u ciebie? jak tam szycie? mam nadzieje ze znalazłas wreszcie satysfakcjonującą prace i wszystkie klopoty(również te zdrowotne) minęły bezpowrotnie :) pozdrawiam dziewczyny i zajrzyjcie czasami chociaż kafe teraz nie w modzie :P :D(czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evergreen
Rzeczywiście, kafe straciła na popularności. Albo też my mamy mniej czasu niż wcześniej, na udzielanie się w necie. Czas leci nieubłaganie i mam wrażenie że z roku na rok coraz szybciej. 2014 rok minął z prędkością światła. Nie wiem czy to kwestia nowej pracy, czy po prostu się starzeję ;) Wszystkiego najlepszego w Nowym 2015! :) niech będzie lepszy od poprzedniego. W zdrowiu i szczęściu! 🌻 Ja dziś w domu, ale nie z przyczyn urlopowych tylko chorobowych. Musiałam się zgłosić do szpitala w celu napromieniowania. Mój M. czeka kiedy zacznę świecić i omija mnie szerokim łukiem, ale na szczęście to potrwa tylko kilka dni i może w końcu będę miała spokój z tarczycą. Zdrowie najważniejsze! :) W listopadzie pożegnaliśmy babcię, miała 91 lat. Tęsknię za nią bardzo i ciągle towarzyszy mi uczucie żalu, że nie zdążyłam jej czegoś powiedzieć, o coś zapytać. Babcia, która może bardziej przypominała teściową z dowcipów niż słodką babulinkę od szalików na drutach i szarlotki. Stojąca na straży moralności rodziny, nie uznająca sprzeciwu, ale też zawsze mająca dla wszystkich czas i sporo życiowych mądrości. Troska o rodzinę, pielęgnowanie przyjaźni, wspieranie każdego dobrym słowem i myślą. Oraz modlitwą - tego mnie nauczyła 🌻 spieszmy się kochać, jak powiedział kiedyś mądry ktoś... Pozdrawiam serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ever babcie to skarb narodowy !!!! :) wiem co czujesz bo ja tez tesknię za moją babcia chociaż jestem duuuuzo starsza a jej juz nie ma prawie 20lat. czesto wspominam jej powiedzonka i zwyczaje :) ktos madry kiedys powiedzial ze tak długo jak kogos pamietamy i mamy w sercu tak dlugo ten ktos żyje :) i tej wersji sie trzymajmy :) pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Cześć Wam :) Wszystkiego najlepszego życzę Wam w nowym roku :) Zdrowia przede wszystkim i niech się Wam darzy 😍 Rzadko już tutaj zaglądam, nie da się ukryć. |Trochę mi szkoda tego forum i naszych rozmów, ale tak to bywa. Ever - zdrowiej, bo to, co napisałaś , zabrzmiało dość nieciekawie. Przykro mi z powodu Twojej babci. Pamiętam, jak czasem o niej pisałaś. Nietoperko - co do pracy, to szału ni ma, niestety. Szycie - takie zrywami, zdrowie - w miarę. Staram się utrzymać na powierzchni ;) Mam bloga od roku, jak chcecie, to napiszcie do mnie na tlenowego maila - jeszcze go mam, pousuwałam masę spamu, to podam Wam jego adres i chętnie sie z Wami tam spotkam. Nie, żeby był jakiś tajny, ale nie muszę go wielce reklamować. Mail to kiganamaupatlenpl. Pozdrawiam Was serdecznie 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8
Pozdrawiam Wszystkie Wodniczki w Nowym Roku :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Gosia - cześć :) Wiecie, że Słońce weszło w nasz znak? Pisałam już pewnie o tym, że okres przedurodzinowy to ciężki czas, ale jeszcze trochę i będzie po. Muszę tabelkę wygrzebać i ponownie wrzucić. Wiecie, że nasz topik istnieje 10 lat?? Może zgłoście się z tej okazji wszystkie Wodniczki i Wodniki kiedyś tu piszące? Skrobnijcie, co u Was?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wrzucam tabelkę. Kogo dopisać? Musiałam ją zmienić, bo uznana została za spam. No ludzie, bez, kurna, przesady. Kigana - 3 lutego Gosia8 - 8 lutego Nietoperz - 12 lutego Tailitu - lutego Duch 14 lutego Evergreen 17 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeszcze raz: Kigana ----- 3 lutego Gosia8 ----- 8 lutego Nietoperz ---- 12 lutego Tailitu --------- 13 lutego Duch ---------- 14 lutego Evergreen -------17 lutego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) oto co znalazłam odnośnie Wodników :) bardzo ciekawe.... Ingres Słońca na kilka godzin przed nowiem sugeruje, że Wodniki będą w tym roku kończyć rzeczy ważne, ale nie po to, żeby osiąść na laurach, a żeby zbudować przyszłość swoją, potomstwa, rodziny jako takiej. Pluton na MC i Księżyc w koniunkcji ze Słońcem, ale jeszcze w Koziorożcu wskazują, że ważna będzie praca, formalne osiągnięcia, tytuły i dyplomy, a także małżeństwa. Te ostatnie dotyczy tych Wodników, które chciałyby stanąć na ślubnym kobiercu- Wenus w koniunkcji z Merkurym są w XI domu w Wodniku :) Wodniki mogą w tym roku liczyć na przyjaciół, pojawią się także nowe przyjaźnie, w których druga strona pokaże się z najlepszej strony. Niespodziewana poprawa finansowa czeka te Wodniki, które mają obsadzony znak Barana (to Ja :D) pozdrawiam i wszystkiego najlepszego z okazji 10 rocznicy Cafe 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam :) jak milo ze jednak ktos czasami napisze :) Kiganko, dzieki za tabelke :) bez niej ani rusz :) troszke sie nam zmniejszyła ale nic to!!! damy rade i nas nie skasują :) pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kigano,wszystkiego co najlepsze w dniu urodzin :) zdrowia,pomyślnosci i zrealizowania wszystkich swoich planów :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Dziękuję bardzo, Nietoperko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8
Hej Kigana 100 lat 🌻 spełnienia marzeń :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Dziękuję, Gosiu :) Tobie życzę wszystkiego najlepszego w dniu dzisiejszego święta :) Zdrowia przede wszystkim 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
Gosiu wszystkiego najlepszejszego :) wygranej w totka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Najserdeczniejsze życzenia dla przeszłych i przyszłych solenizantów. Trochę się ruszyło :) jednak tak całkiem nie jest nam obojętne nasze towarzystwo. Jakiś tydzień temu udało mi się wygospodarować chwilę czasu i nawet coś skrobnęłam i jak na złość wszystko mi wcięło na sam koniec, i dopiero dzisiaj udało mi się ponownie dorwać do kompa. U mnie cały czas coś się dzieje i wcale nie lepiej. Jak już z mała doszłam do porządku i zaczęła się interesować otoczeniem, to teściu wylądował w szpitalu na 3 miesiące. Potem mała złapała zapalenie płuc i w sumie od początku grudnia z przerwą na święta byłyśmy w szpitalu. Teraz odpukać, mała jako tako się trzyma, chociaż nadal są małe zmiany osłuchowe, ale niestety teściu nie wygrał walki z rakiem i teraz czuwa nad małą. Tak na marginesie czy któraś z Was wie jak to jest z tymi fundacjami i czy do konta 1% też trzeba mieć niskie zarobki czy normalnie zarabiający człowiek też może się na to załapać? Nigdzie nie mogę znaleźć konkretnych danych na ten temat, co czytam to na wstępie jest ograniczenie finansowe, ale kasa z 1% należy do posiadacza konta i fundacja nic podobno do tych pieniędzy nie ma. Poratujcie. Na razie spadam, dziecię się obudziło :) Trzymajcie się ciepło, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Cześć Wam :) Paula - przykro mi z powodu Twojego teścia. Był pewnie na tyle młody, że mógł jeszcze żyć. Jeśli chodzi o ten 1%, to dokładnie Ci nie powiem, ale mam koleżankę, której syn uległ parę lat temu poważnemu wypadkowi i jeździ na wózku. Koleżanka załatwiła dla niego zbieranie tego 1% - oboje z mężem pracują, a syn "podpięty" był pod jakąś fundację. Na PIT-cie pisało się, że to dla XY. Tyle wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperko - wszystkiego najlepszego w dniu urodzin i jutrzejszych imienin :)) Zdrowia Tobie życzę, pociechy z rodziny, kolorowych kwiatków w ogródku i spełnienia marzeń 🌻🌻🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam :) Kigano dzieki za życzenia :) od wczoraj jestem pod patronatem unesco bo jako półwieczny zabytek zostalam wpisana do katalogu :P może jakąś dotacje z unii dostane na renowacje :) Paula zdrowia,pociechy z dzieci i męża i wszystkiego naj :) pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula - wszystkiego najlepszego 🌻🌻🌻 zdrowia dla Ciebie i Twojej rodziny :) Nietoperko ,zawsze możesz projekt napisać i do jakiegoś urzędu złożyć ;) na renowację zabytku gdańskiego :D Swoją drogą to pamiętam, jak pisałas, że dzieci udekorowały Twój tort urodzinowy żarówką 40 -watową. To już 10 lat minęło ??? Boszszsz ......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Gosia8
hej :) dzięki dziewczyny za życzenia 🌻 Nietoperko, Paula - wszystkiego naj naj najlepszego 🌻 🌻 a także wszystkim Wodnikom i Wodniczkom tu zaglądającym wszystkiego najlepszego 🌻 🌻 dziś była super pogoda, woda na kanałku zamarznięta ale łabędzie nie przeniosły się gdzie indziej, bo ludzie je tu dokarmiają :) na zdjęciu tego nie widać, bo zdjęcie pod słońce robione :) było dziś fantastycznie słonecznie i wiosennie http://s1g.wgrane.pl/video/2015/02/13/399639.jpg?st=QoSxp4toI_p24znx8gWYTA&e=1423868636

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Benia
No rzeczywiście, mamy jubileusz :D i proszę aż gwarniej się zrobiło na topiku. Wszystkim którzy już mieli urodzinki to spóźnione ale najszczersze życzenia 😘🌻 Ever- samych dobroci 🌻😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam. czas urodzinowych życzeń minął i znowu pusto . kigano,fakt że nie dawno wydawałoby się pisałam o czterdziestych urodzinach a tu już 50 . moje dzieci stanęły na wysokości zadania i zorganizowały mi wspaniały dzień na zamku z obiadem, tortem i tradycyjnym sto lat . było wspaniale ! a jako prezent dostałam nowego laptopa i kase na szaleństwa typu spa,kosmetyki i co tylko chce .warto było przeżyć pół wieku dla takich wrażeń . duszku i ever wszystkiego naj... z przyczyn technicznych z dużym opóżnieniem. pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIETOPERZ
TO BYŁAM JA. NIETOPERZ

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Nietoperko, fajne miałaś urodziny :) A laptop Karolek żyje jeszcze? ;) Nikogo na siłę nie przywołamy, niestety, poza tym mi osobiście nie podoba się ta nowa kafeteria. Nie jest "moja" już. Zawsze były tutaj reklamy, ale teraz to jakiś koszmar jest ... Niestety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×