Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Gość nietoperz
witam. Kigano, karolka wlaśnie zastąpił emilek hehe a co do kafe to mnie tez nie podoba się ta nowa szata graficzna ...ale sentyment mnie tu jakoś ciągnie , więc zaglądam hehe miłego wieczoru

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Emilek - też ładnie :D To niech Ci się dobrze sprawuje :) No właśnie, sentyment .... Miłego tygodnia, Nietoperko :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. moje kompy zawsze mająimionka hehe pierwszy był heniuś drugi karolek a teraz mam emilka. narazie go rozpoznaje i nie bardzo wiem jak sie robi bużki ale damy rade hehe juz nie jestem taka technopierdoła jak kiedyś

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. moje kompy zawsze mająimionka hehe pierwszy był heniuś drugi karolek a teraz mam emilka. narazie go rozpoznaje i nie bardzo wiem jak sie robi bużki ale damy rade hehe juz nie jestem taka technopierdoła jak kiedyś MIŁEGO DNIA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć wszystkim :) Nietoperku też pamiętam twój tort, muszę przyznać, że w tym roku twoje dzieciaki też miały fajny pomysł, ciekawe co wymyślą za kolejną dyszkę. Czas tak szybko leci - moja mała księżniczka skończyła niedawno rok, nawet nie wiem kiedy to zleciało. Młody z dziadkami szaleje na nartach i nie chce wracać do domu :) Powoli natura budzi sie do życia, mam już krokusy w trawniku i tulipany też już wyglądają spod ziemi :) Pozdrowienia dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam wszystkich nieobecnych/ podglądających hehe u nas wiosna juz widoczna gołym okiem / nawet takim słabowidzącym jak moje hehe mam już w ogrodzie krokusy,przebiśniegi.mini irysy a tulipany i hiacynty rozwiną się za pare dni bo juź je widać hehe a co do pomysłów moich dzieci to faktycznie mają wene twórczą więc z przyjemnością pociągne następne 10 lat żeby zobaczyć co wymyślą tym razem hehe miłego weekendowania życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wodniczka
witaj nietoperz ja jestem "podglądająca" hehe pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Hej :) To już rok, Paula? Faktycznie, zleciało nie wiadomo kiedy. Po dzieciach widac, jak czas leci .... A my mamy kota od kilku dni :) To kilkuletni kocurek, który musiał odejść ze swojego domu ze względu na alergię, jaka pojawiła się u trochę ponad rocznej córki. Kotek jest przesłodki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam. Kigano ani się obejrzysz jak kotek bedzie ważniejszy od męża hehe wiem z wlasnego doświadczenia . Ares jest tak rozpieszczony że wstyd się przyznać że to amstaff hehe ale fajnie jest mieć zwierzątko w domu. powodzenia . Nie wodniczko witaj na naszym forum. skrobnij cos od siebie a nie tylko podglądaj a bedzie ok . pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NIETOPERZ
witam. nie wiem czy ktoś tu jeszcze zagląda ale tradycyjnie :) zdrowych,pogodnych,radosnych i rodzinnych swiat życzy nietoperz :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Zajrzałam :) Wszystkiego najlepszego na święta życzę 😍 Kotek się dość dobrze zaaklimatyzował, jest niesamowity, kochany, najmądrzejszy i najpiękniejszy z wszystkich kotów ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
witam :) jak widac umiem juz robic buzki :) wszystkim życze cudownej majówki :) u nas pogoda taka sobie bo chociaż jest cieplo to chwilami pada i raczej grill w deszczu sie kroi :) ale nic to i tak damy rade :) bawcie sie i wypoczywajciie :) :D(czesc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam >( ta nowa kafe jest tak porąbana że nie mogę jej ogarnąć chociaż już weszłam na wyższy poziom wtajemniczenia technicznego :P właśnie przed chwilą zauważyłam ze wpisałam sie ostatnio jako gość :( ale skoro już tu jestem to wszystkich podglądaczy serdecznie pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, u nas pogoda w kratke :P jednego dnia słoneczko i upał a następnego ulewa i wichury ... tylko ogródki sie cieszą i kwitną aż miło :) Kiganko jak tam kotek? wiedzie prym w domu? :( mój ares co rok dostaje swoje hormony i pomimo raka leczonego od 5-ciu lat wciąż jest z nami ...i jest najważniejszy :) pozdrawiam wszystkich cieplutko

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam :) dla podtrzymania topiku wpisuję się co jakiś czas :) niestety jestem w tym osamotniona :( ale skoro już tu jestem to wszystkim mamom i wszystkim dzieciom życzę szczęścia i radości z okazji naszych świąt :) pozdrawiam :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Hej, Nietoperko - przede wszystkim :) Dawno tu nie zaglądałam ..... Kociamber się już do nas przyzwyczaił, rządzi oczywiście w domu, na tyle, na ile może ;) Jest doskonałym budzikiem, nie pozwoli zaspać, jeśli ktoś z nas chodziłby na 4 lub 5 rano do pracy :D Paskud jeden ;) Poza tym jest słodki, przytulaśny i kochany. Mam nadzieję, że jest mu z nami dobrze. I chyba już nie tęskni za tamtym domem. I bardzo dobrze, bo tam nie ma szans, żeby wrócił. Truskawki u nas po 5 zł., a czereśnie po 8 :) A u Was? Pozdrawiam serdecznie. Głaski dla Areska, Nietoperko 😍

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej. Też już dawno tu nie zaglądałam, ale cały czas walczę z zapaleniem oskrzeli u małej i jakoś tak weny i czasu brakuje. U mnie truskawki po 4-4,5, czereśni jeszcze nie mialam okazji kupować, za to poziomki mam za darmo i są przepyszne. Młodemu udało się już wypróbować nowe sprzęty do pływania, na razie w basenie, ale niedługo jedziemy nad morze. Mam też nadzieję, że zmiana klimatu na morski małej pomoże i będziemy mogli spokojnie odpoczywać. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam;) upały u nas iście letnie :) dychać nie ma czym :) Kigano Ares dziękuje za głaski i mizia kotka w odwecie :) fajnie że kotek się odnalazł w nowym miejscu gdzie jest kochany i rozpieszczany :) Paula mam nadzieję że zmiana klimatu dobrze podziałała na młodą i jest już ok:) zdrówka życzę a teraz wiadomość dnia :) BĘDĘ BABCIĄ :) bociany zawitały nad anglię :) miłego wieczoru :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Nietoperko - gratulacje :D:D:D Paula - zdrowia Wam życze, zmiana klimatu czesto działa cuda :) Oszkaa - witaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gośćMagdalena
Wodnik że stycznia Wita ,:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
18.02 wita:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość evergreen
Wpadam z szybkimi pozdrowieniami dla wszystkich wodnikow i podglądajacych wodnikopodobnych ;) Trzymajcie się ciepło w ten prawie jesienny czas!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam. dzieki za gratulacje :) nie moge sie juz doczekac :) ale babcia bede dopiero w marcu :) u nas juz jesienna aura chociaz zdarzaja sie dni gdy jest prawie 30 stopni :) pozdrawiam wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kigana
Udanych Świąt wszystkim Wodniczkom i Wodnikom z przyległościami życzę :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tailtiu
Szczęśliwego Nowego Roku, oby był lepszy, a przynajmniej tak dobry jak końcówka starego (przynajmniej u mnie tak było). A teraz bardzo ważna wiadomość i mam nadzieję, że i Kigana i Nietoperek zdążycie ją przeczytać i się zdecydować. 08-10 stycznia spotykamy się u mnie. Dwie weteranki Isa i Habanerka ;) (jeszcze pamiętam nicki) już są zdecydowane na tak. Zapraszam i Was, maila mam cały czas tego samego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nietoperz
witam i wszystkiego najlepszego w tym nowym roku zycze :) moj zaczal sie nie fajnie bo mam chorego psa jeszcze bardziej chora mame w szpitalu i mnostwo pracy . z zaproszenia nie moglam skorzystac ale mam nadzieje ze bawilyscie sie swietnie :) pozdrawiam z zimowego gdanska

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tailtiu
Hej, hej. Nietoperku mam nadzieję, że wszystko się ułoży. Wiem, że jest Ci bardzo ciężko i w ogóle nie masz czasu dla siebie, więc jak chcesz się wygadać to możesz do mnie pisać. Spotkanie się nam udało i już szykujemy ognisko, termin na razie bliżej nieznany, ale na pewno będzie już ciepło. Pozdrowienia dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Tailtiu
Cześć wszystkim. Kigano wszystkiego najlepszego i spełnienia najskrytszych marzeń :) Szkoda, że znowu pustki, ale cóż zrobić. Mam nadzieję, że chociaż zaglądacie tutaj i na wsponniane ognisko uda się Wam przyjechać. Pozdrowionka, pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wodniczka17luty
Hej, czy są tutaj osoby z 17-ego lutego? Czy mogłabym wiedzieć gdzie pracujecie, jakie studia skończyliście? Jestem w klasie maturalnej i szukam inspiracji, ponieważ jestem na biol chemie, ale to jedank nie jest to. Myślałam o architekturze, ale moje umiejętności plastyczne się nie rozwijały od gimnazjum, ba, nawet przestałam cokolwiek rysować. Nie mam pojęcia co mam robić.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×