Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

Nietoperek🌻 urodzinowy i🌻 imieninowy :) Lutek🌻 Paula🌻 Setunia🌻 WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO !!!! Spełnienia marzeń, szczęścia, zdrowia, radości w miłości, pogody ducha, wytrwałości i samych cudownych chwil🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Benia radości z życia zawsze uśmiechu na co dzień Spoznione ale szczere Nietoperek Setunia!!! Na gorze roze na dole fiołki my się kochamy jak dwa aniołki STO LAT !!!STO LAT!!! No coz zbliza się !! wyjazd jak wrócę to się zjawię. Bedę w Italii trochę kasdy mi brakuje do mojego biznesu agroturystycznego. trzymajcie się ciepło. Bądzcie zdrowi,abysmy spotkali się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Będę tęskniła ZA WAMI ZA MOJĄ RODZINĄ. Wjazd za tydzień. piękne jest to miejsce gdzie jadę,ale piękniejsza jest POLSKA.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Moje Kochane Wodniczki! Pierwsze spóżnione życzenia imieninowe dla: Beni 🌻 Lutka - Wesolutka;) 🌻 i urodzinowo -imieninowe dla Nietoperka 🌻 i dzisiejsze na świeżo dla Tailitiu 🌻 i Setuni-Kasiuni 🌻 Dziewuszki moje Drogie... Milosci po kres i radosci do lez, Promyków słonca I bukietów róż bez końca, Mnóstwo wrażen I spelnienia marzen, Wiele szczescia I trafnych decyzji podjecia, A w portfelu I na koncie – same tysiace!! Wybaczczcie ale nie było mnie w weekend w domku. Buziaczki serdeczne dla każdej solenizantki. 👄 👄 👄 Mam nadzieje że nic nie pomyliłam i nikogo nie pominęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czekaj-- trzymaj się cieplutko w Italii, będziemy czekac na Ciebie... tylko żeby Cię jakiś \"makaron\" nie porwał..:p ever-- a Ty to jestes wywrotowiec:P hihihiih Ale i tak Cię impra nie ominie bo jak nie weselisko to będziesz się po spotkaniach wodnikowych włóczyć:):)... Więc i tak miłej zabawy Ci życze:):):) Kingana-- no te buty to rewelacja...jesu i chyba jakaś samobójczyni je sobie sprawi:P:P a ocieplacze..no cóż.... chyba ogrzewające:P Byliśmy z rodzinką u moich rodziców w Żywcu.. no i wszyscy zgodnie stwierdzili, że musze iśc do pracy i to jak najszybciej żeby nie zostać jak to mój tata powiedział \"kurką domową\"...!!! Jak to miło że sie ktoś jeszcze o mnie martwi:P:P:P No tak moje maluszki kończą jutro 3 latka!!! A ich mateczka coraz starsza zasiedziana w domu:P..licznik mi się nabija:P:P Nie znacie sposobu na zatrzymanie go chodż na chwilke..??:P Będe wdzięczna za pomoc:) Jesu jak to minęło szybko...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Paula🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Kwiatów nie dam, mimo szczerych chęci. Lecz słowa, które zostaną w pamięci. Życzę szczęścia, dużo radości i długiej szczęśliwej przyszłości. Niech los Tobie z oczu łez nie wyciśnie, niechaj się wszystko wiedzie pomyślnie. Wszystko co piękne i wymarzone. W dniu Twych urodzin niech będzie spełnione. Paula, Gązo kazał Cię uściskać i ucałować i wogóle:> chyba powinnam się zastanowić nad tym :D:D Kasie🌻 Nietoperku, Setunia🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 🌻🌻🌻🌻🌻🌻 Imieniny - dzień radosny, Pełen kwiatów, zapach wiosny, Wszyscy złożyć chcą życzenia Zdrowia, szczęścia, powodzenia. Niech Ci słońce zawsze świeci I niech czas radośnie leci! Niech odejdą smutki, złości I powróci czas radości! Te życzenia, choć z daleka, Płyną jak wzburzona rzeka I choć skromnie ułożone, Są dla Ciebie przeznaczone! pozdrawiam wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dla dzisiejszych solenizantek Kasiek :) - Nietoperka i Setuni i oczywiście dla Pauli - urodzinowej: 🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍🌻🌻🌻😍 Życzę Wam szczerze radości i miłości. Oby sie Wam spełniały Wasze plany 😘😘😘 Jakaja .......................... 22 stycznia, 36 lat, Warszawa :classic_cool:🌻 Setunia.......................... 24 stycznia, 22 lata:classic_cool:🌻 Benia ........................... 25 stycznia, 35 lat, Śląsk:classic_cool:🌻 Gofra ........................... 25 stycznia, 41 lat, woj. lubuskie – Zielona Góra:classic_cool:🌻 Habanerka .....................28 stycznia, 32 lata, woj. śląskie:classic_cool:🌻 Madlen ..........................29 stycznia, 24 lata Wola, woj. śląskie :classic_cool:🌻 Polak_krk ..................... 31 stycznia, Kraków :classic_cool:🌻 Kigana .......................... 3 lutego, 36 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool:🌻 Koliberek ....................... 3 lutego, 39 lat, woj. małopolskie :classic_cool:🌻 Jo*............ ............ ...... 3 lutego, 27 lat, Elbląg :classic_cool:🌻 Czekaj ...........................3 lutego, 42 lata, Dolny Śląsk :classic_cool:🌻 Szuwi ........................... 5 lutego, 23 lata, Lublin :classic_cool:🌻 Alan_Pol .........................6 lutego, 38 lat, woj. lubuskie :classic_cool:🌻 Socha ........................... 7 lutego, 32 lata, Warszawa:classic_cool:🌻 Gosia8 .......................... 8 lutego, 33 lata, Płock:classic_cool:🌻 Nietoperz ...................... 12 lutego, 41 lat, woj. pomorskie – Gdańsk:classic_cool:🌻 Lutek ........................... 12 lutego, woj. kujawsko – pomorskie :classic_cool:🌻 Tailitu..........................13 lutego, 24 lata, Grudziądz:classic_cool:🌻 Isa ...............................16 lutego, 31 lat, Warszawa:classic_cool: Gioia .............................16 lutego, 39 lat, Warszawa :classic_cool: Evergreen .......................17 lutego, 21 lat, woj. wielkopolskie:classic_cool: Sarkana .........................17 lutego, 33 lata, woj. zachodnio – pomorskie:classic_cool: Siedemnastka lutowa ........ 17 lutego, 32 lata, woj. dolnosląskie :classic_cool: Doosiaa ......................... 18 lutego :classic_cool: Tabelka imieninowa: Benia – Bernadeta .....................11 lutego🌻 😍 Nietoperz – Katarzyna ................13 lutego🌻 😍 Setunia – Katarzyna ...................13 lutego 🌻 😍 Gofra – Małgorzata ....................22 lutego 🌻 Gosia8 – Małgorzata .................. 22 lutego 🌻 Lutek – Małgorzata ................... 22 lutego 🌻 Polak_krk – Tomasz ................... 7 marca 🌻 Koliberek – Beata ..................... 8 marca 🌻 Sarkana – Beata ........................8 marca 🌻 Isa – Iza .................................16 marca 🌻 Kigana – Lidia ..........................27 marca 🌻 Czekaj – Grazyna ...................... 1 kwietnia 🌻 Alan_Pol – Jerzy .......................24 kwietnia 🌻 Socha – Monika .........................4 maja 🌻 Habanerka – Iwona ....................23 maja 🌻 Jo* - Joanna ............................24 maja 🌻 Tailitu – Paulina .........................26 maja 🌻 Madlen – Magdalena .................... 29 maja 🌻 Evergreen – Lucyna ................... 30 czerwca 🌻 Siedemnastka lutowa – Anna ........ 26 lipca 🌻 Jakaja – Katarzyna .................... 25 listopada🌻 Szuwi – Ewa ................................ 24 grudnia🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziekuje wszystkim za zyczenia!!!!:):) dla wszystkich :) Tailitu------->wszystkiego najlepszego z okazji urodzinek:) usmiechy i szczescia kazdego dnia:):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiganko-->dziekuje bardzo:) tez sluchasz tej piosenki:D, ja nie wiem co autor tekst mial na mysli ja piszac:D , czy on porownuje kobiete do masla, margaryny, a moze byl bardzo glodny i tak mu chlebek z maselkiem smakowal moze ktos wie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> ostatnio przeglądam sobie takie rózne allegra, a ten link trafiłam na innym topiku :) i oczywiście od razu przekopiowałam i dla Was, a co !! Szkoda, że dopiero wczoraj na to trafiłam, bo tez bym Postrzeleńcowi kupiła, albo zrobiła;) Postrzeleniec to mój facet - to tak gwoli wyjasnienia niezorientowanym :) Madlen ---> no i jakaś te butki kupiła :D:D:D:D Tam chyba było ze 20 ofert kupna tego cuda, jesli dobrze kojarzę. Czekaj ---> powodzenia w Italii ,zarób kupę kasy i wracaj do nas i do rodziny - rzecz jasna :) Wiecie co, moze do Torunia przyjadę, bo imprezka na dzień dzisiejszy jest odwołana z powodu awarii. Jakaś rura pękła ponoc. Narazie 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
setunia🌻 sorki, za to niedopatrzenie:( /tu sie wstydze/ wszystkiego najlepszego imieninowego!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> tak, słucham. Może faktycznie chłopak głodny był i tak sie mu skojarzyło :) Faceci są ponoć prości jak budowa cepa ;) Ale piosenka tak w ogóle bardzo sie mi podoba. A dziś kupiłam sobie taką składankę, głownie chodziło mi o piosenkę \"Niech mówią, że to nie jest miłość\". Chciałam całą płytę tego zespołu, ale u mnie w mieście nie ma takiego prawdziwego sklepu muzycznego :( więc chociaz tą jedna piosenkę mam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana---->domyslilam sie kim jest dla Ciebie postrzeleniec:D , tez przekopiowalam tego linka z tego topicku i wkleilam go na jeden z wielu o przezentach na walentynki:D Pozdrawiam all:) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O tak, to dobry pomysł z przekopiowaniem na topik o prezentach walentynkowych :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana - ta plyta TU ES PETRUS byla jakims hitem to moze uda Ci sie znalezc...wiem ze w empikach do kupienia albo moze jakas sprzedaz wysylkowa:) tylko uwazaj zebys dvd sobie nie zamowila;) ja sie pospieszylam kupilam koncert na dvd i teraz rzadko slucham bo mi sie nie chce miliona sprzetow odpalac zeby posluchac;) a piosenke mam z teledyskiem:D jak chcesz to moge Ci zapchac nia skrzynke;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa---->:) kigana----->to moze sobie zamow przez internet ze strony empik, jak raz tam sie zamowi to pozniej kolejne przesylki sa gratis,tak mi kolezanka mowila:),

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> ależ równo dziś odpisujemy :) No, jak pojadę do wielkiego miasta to na pewno wstąpię do EMPiK -u i sobie ją kupię :) Oj, nie DVD to ja nie chcę, bo też mi sie nie chce - tak, jak Tobie odpalac tylu sprzetów. A ile mega ma ten teledysk? Jesli nie 100 - bo takie coś wczoraj znalazłam w necie, to mozesz mi przsłać :) Skrzynke mam pojemną :) Z podziekowaniem 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Setunia ---> dzięki, spojrzę sobie na ich stronkę w necie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tailitu wielkie całuski. Bądz zawsze szczęśliwa,aby stresy cię omojały,aby dzien każdy był dla ciebie tak jak wschodzące słońce. Pa pa caluski dla wszystkich. Zaden makaroni nie ma szans wobec mojego męża. Wrocę wrócę,to jest pewne,Z ZIEMI WŁOSKIEJ DO POLSKI.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kinganka --nie szkoda Ci kasiorki na kupowanie drogich płytek... przeciez zawsze wszystko możne z DC pościągać za friko:P.. no albo właśńie od jakichs wodników...maniaków muzycznych:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Madlen ---> jak będzie bardzo droga, to nie kupię :) Nigdy nie zajmowałam się ściąganiem muzyki z netu - tak szczerze powiedziawszy. Moze w końcu się za to wezmę :) Od rana ten poniedziałek sie dziwnie zaczął, bo telefon z pracy 😠 i tu sie przyda modlitwa za szefa. Pewnie to znacie, a kończy się tak: \"Tylko siły mi Panie Boze nie dawaj, bo go k.... zabiję\". A poza tym króliczka mojego bratanka odeszła dziś na niebiańskie łąki i wiosny już nie doczekała. Pewnie smutno jej tu samej było i postanowiła dołaczyć do swojego małżonka i dzieci, które już dawno zostały przez krwiożerczych ludzi zeżarte. A maluchy miały iść k....a do dzieci. I poszly, do ich żołądków :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czekaj-- i bardzo dobrze... Makarony są malutkie..:P:P:P A tak poważnie to trzeba tam uważać bo jest niebezpiecznie... ściągaja Polki z drogi do samochodów zabieraja im paszporty itd... echh nasłuchałam sie opowieści od mamy... niestety moja mama przeżyła tam swoje.. a ojca w tamtym roku okradli z 2500euro... przebili mu opone i 3 dni spędził na parkingu koło stacji paliw nie znając języka, zupełnie bez kasy i dokumentów!! ... żeby do Polski wrócic musiał jechać do Mediolanu 200 km papiery wyrabiać !Był zdruzgotany i załamany! .... a karabinierzy i policja włoska maja cudzoziemców bardzo głęboko gdzieś... leją na to... Ojciec miał tylko jedno szczęście że miał komórke na abonament ze sobą!!! Dzwonił do mamy żeby karabinierom tłumaczyła co sie stało gdzie jak...i wszystko wszystko.. Ale wiecie co jest najlepsze!!! że w ciągu tych jednego czy dwóch dni nadzwonił na sume 1000zł..i facet z Ery do niego dzwoni że muszą mu komórke wyłączyć bo za dużo wydzwonił i musi to pierwsze uregulować!!!! A ojciec sie wkurzył i mu powiedział tak: \"Taki pan jest mądry niech pan mi tylko wyłączy telefon to ani grosza nie zapłace!!! oczywiście wyjaśnił mu zaistniałą sytuację! Na szczęście mu nie wyłączyli telefonu. Ale po całej sprawie myśmy się tylko cieszyli że jemu nic nie zrobili.. Na jedno dobrze że nie miał pieniędzy przy sobie tylko w samochodzie, bo mogło by to sie gorzej skończyć... Zapolowali sobie na ojca..musieli go obserwować patrzeć gdzie pieniądze chowa...bo tam jest normalnie mafia!!! i chyba wszyscy o tym wiedzą... ech.. wszędzie jest niebezpiecznie trzeba uważać bardzo... Boże ale ja chaotycznie pisze... może ktoś sie pokapuje w tym moim literkowym bałaganie... uważajcie na siebei kochane wodniczki👄 no nic ide na ferbatke:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kigana🌻 idzie:) tylko 10 MB:) rzeczywiscie rowno pisalysmy:D bo to wiesz...... takie dusze;) a za sciaganie plyt z netu grozi wiele lat wiezienia!!:D ostatnio jak bylam w kinie jakas panna z tylu na to info odpowiedziala: rany! ja do konca zycia z wiezienia nie wyjde:D ubawila tym pol sali a uwierzcie i sala i frekwencja duza byla:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
isa--cichooooooooooooooooooo przeciez nikt nic nie ściąga:P Kinganaka wydaje fortune na płytki przeceż:P A jak ktos by chciał to moge mu co nieco pozgrywać bo mam już tego troszke ..i tylko zbieram zamówienia od rodziny..:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
madlen🌻 czy ja mowie ze ktos cos sciaga???;):P:D ja tylko mowie ze tego nie robimy bo wiemy czym to grozi:D lece mezowi troche czasu poswiecic:D buziak👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję wszystkim za te gorące życzenia 👄 Ja sama jestem bardzo zacofana i wszystkim już starszym o rok składam najserdeczniejsze spóźnione życzonka 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 A co najgorsze to chyba nie będę mogła być w sobote w Toruniu, bo rodzice wyjeżdżają do znajomych do Krakowa, brat do Gdańska na egzamin, a ktoś musi się psem zaopiekować. Ale jak rodzice wrócą w miarę wcześnie w sobotę to się zjawię, a przynajmnniej będę się starać, najwyżej w niedziele z rana będę was szukać, albo wy mnie bo ja się w Toruniu gubię :P 🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻🌻 a ta trzynastka to na szcęście :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Isa ---> serdeczne dzięki :) zaczęłam ściągać ze skrzynki :) Madlen ---> straszne to, co Twój tata przezył :o Aż sie wierzyć nie chce, że tak mogło byc .... Nigdy nie wiadomo, na kogo się trafi. Miłego wieczoru życze 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moi drodzy ja to się nie martwię spanie mam mały pokoik jedzenie też piękne góry no i fajną pracę . Wspołczuje twojemu tacie . Moj wyjazd na saksy jest bezpieczny. ciao

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×