Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

hej! mały przerywnik : Ginekolog chciał zmienić zawód na jakiś bardziej męski, więc poszedł na kurs mechaników samochodowych. Po kursie nastał dzień egzaminów. Egzaminator mówi: - Panowie, Waszym zadaniem jest znaleźć usterkę, naprawić ją, ewentualnie zdemontować całą część i na jej miejsce wsadzić nową. 100 punktów - to największa ilość jaką można dostać. Do dzieła i powodzenia. Na następny dzień przychodzi ginekolog po wyniki z egzaminu, patrzy na tablicę i jest na pierwszym miejscu z ilością 150-ciu punktów. Zszokowany idzie do egzaminatora i pyta: - Panie a jakim cudem ja dostałem 150 punktów, skoro można było tylko 100? Za co te 50? Egzaminator mówi: - Panie, zrobił pan wszystko idealnie, znalazł pan uszczelkę w silniku, zdemontował a na jej miejsce wsadził nową. Wszystko idealnie i za to 100 punktów. Natomiast 50 za to, że zrobił pan to wszystko przez rurę wydechową. pozdrawiam ciepło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lutek, dobre :D:D:D może w końcu trochę tu znów popiszesz :D Wodo toaletowa, cóż ..... chyba nie można wszystkich Wodników do jednego wora kłaść, nie ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
z innej beczki A mówiła mama \"Ucz się synu na ginekologa, bo to i forsy dużo i ręce cały czas w cieple \" (mruczał pod nosem kierowca TIR-a zmieniając w mroźną noc koło w naczepie) - Hej Zenek. Zbieraj się i chodź do mnie, pogramy w szachy. - Nie mogę. Żona mi zmarła. - To dam Ci grać czarnymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) u nas biało i mrozno ale fajnie :) odbębniłam wczoraj 12 godzin w niedogrzanym sklepie i nie miałam już siły nic pisac bo się rozmrażałam po powrocie z pracy :O ale dziś już było lepiej więc oto jestem :) Lutek----kawały fajowe :) to i ja dorzucę jeden ;) 4 rano przy drzwiach słychać chrobotanie.Zona z impetem otwiera drzwi a tam na progu stoi kompletnie zalany mąż cały w szmince i pudrze. -gdzieś był,pijaku?-wrzeszczy zona a maz na to: -kochanie,pewnie mi nie uwierzysz ...ale miałem strraaszną zadymę z klaunem ! milego popołudnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre te Wasze kawały :D U nas też mroźno, potem wyszło słońce i bardzo ładnie drzewka wyglądały w szadzi całe. Ale w nocy koło -20 było :o Dawno tak zima nie walnęła ..... Również miłego popołudnia życzę :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D🖐️ nauczyciel pyta Jasia -Jasiu które urodziny obchodziłeś w ubiegłym roku? -ósme-odpowiada Jaś -a które będziesz obchodził w przyszłym roku? -dziesiąte-mówi Jaś -siadaj Jasiu!Pala! -pala,pała i to w dniu urodzin!-mruczy jaś lekarz kończy dyżur ale chodzi jeszcze po salach i mówi do swoich pacjentów: -odpoczywajcie,śpijcie dobrze i do zobaczenia do jutra . A ty Nowak-żegnaj. :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) :) :) Wnuczek pyta babci: -babciu widziałaś moje tabletki? były oznaczone: LSD A babcia na to: -do czorta z tabletkami, widziałeś ku..a smoka w kuchni? Sposób spędzania czasu przez emerytów w różnych krajach: - USA- butelka whiskey i cały dzień na rybach - Francja- butelka wina i cały dzień na dziewczynkach - Polska- butelka moczu i cały dzień w przychodni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej u mnie za oknem prawdziwa zima, huczy wiatr, sypie śnieg, no ale trochę mniej na minusie , bo tylko jakieś 8 w ciągu dnia ciepłe pozdrowionka z Kujaw

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie też zadyma :D w ogóle to kijowo mi się zaczął ten rok :O grypa i to z koszmarnym bólem głowy :( i się zastanawiałam jak przeżyję dzisiejszy dzień, ale na szczęście dziś czuję się lepiej i już koszmarnego bólu głowy nie było :) a dziś w końcu była sprawa w sądzie w sprawie znęcania się nad kotami no cóż, w życiu nie słyszałam, żeby obrońca tak denne pytania zadawał pozdrawiam Wszystkim bardzo gorąco :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam z zasypanego śniegiem gdanska :) sie działo,oj sie dzialo dzisiaj w moim gdansku.zadyma byla straszna ,chwilami nie bylo nic widac tak snieg dawał. mrozek jest ok-5 wiec nie jest tak zle a sniegu prawie do kolan.trojmiasto unieruchomione,obwodnica zamknieta ,tramwaje stoja i wogole korki wszedzie jak smok. ciepełka życzę i oby do wiosny ;) :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U nas niby też tylko - 8 , ale wieje lodowaty wiatr :o no i sypie .... Gosia, bo większość społeczeństwa uważa, że zwierzęta nie mają duszy, więc też nie czują. No to resztę sobie sama dośpiewaj :( Niestety Kościół katolicki ma w tym niechlubny udział. Mój bratanek mi kiedyś wypalił pytanie o duszę zwierzęcia, bo ksiądz w kościele mówił, że nie mają. A ja mu na to, zeby popatrzył w oczy naszej kiciusi i sam stwierdził, czy patrzą one bezmyślnie i bez refleksji .... ja uważam, ze zwierzęta mają duszę, może niekoniecznie na tym samym etapie rozwoju, co ludzie, ale mają. I nikt mnie nie przekona, ze jest inaczej. Zdrowia życzę, przy tych mrozach, to wszelkie wirusy może wymarzną ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pogoda u nas juz stabilna :) tzn.jest biało i lekki mrozek ale wszystko w granicach rozsądku ;) tylko straszą że wieczorkiem ma byc znowu śnieżyca :o Kigano----zgadzam sie z tobą w 100% wystarczy popatrzeć psu czy kotu w oczy by nabrać pewności że rozumieją i czują ! :) Gosiu---- super ta numeracja :) miłego dnia życze i pomykam jak strzała do mojego dentysty ;):) pierwszy raz w tym roku :P :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
melduje że wrociłam :) uzębienie pięknie lśni więc mogę się uśmiechać pelną gębą :D niestety tym razem bez znieczulenia bylo ( a szkoda bo tyle jest do odśniezenia ;) i może wreszcie mojego upragnionego bałwana bym ulepila :P ) ale teraz na pół roku mam spokój ( wizyta kontrolna) coś zaczyna pruszyć i wiatr sie jakis niespokojny ujawnił wiec chyba im sie pogoda sprawdzi i znowu nas zasypie następna fala śnieżycy :O ale to nic ponieważ mam wolny weekend to wreszcie postawie tego zimowego gościa w ogrodzie ;):P:)i mój Yeti odetchnie z ulgą ;):D papa do jutra :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nietoperku trzeba było poprosić o znieczulenie :D mi by się przydało znieczulenie :) przestała boleć mnie głowa :) ale nadal boli gardo :( i katar się zaczyna :( 1. Jedna ludzka komórka zawiera 75 MB informacji genetycznych 2. Dlatego jeden plemnik 37,5 MB 3. W jednym ml spermy jest 100 milionów plemników 4. Przy ejakulacji trwającej średnio 5 sekund uwolni się 2,25 ml spermy 5. Z wyliczeń otrzymamy, że przepustowość danych męskiego penisa wynosi (37,5 MB x 100 MB x 2,25)/5 = 1687,5 Terabajtów na sekundę 6. W wyniku tego wiemy, że żeńskie jajeczko jest zdolne wytrzymywać ataki DDoS o objętości więcej niż 1,5 Pentabajtów na sekundę a przy tym przepuści tylko jeden pakiet danych. Tym samym jest to najlepszy hardware\'owy firewall na świecie! 7. Jedna wada... Ten jeden jedyny pakiet, który system przepuści, zawiesi cały system na 9 miesięcy.\\

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahaha Gosia:) ciekawe to..:) u mnie widokówkowa wprost zima-przepięknie się skrzy mrozik w słoneczku.chmurki na niebie tworzą cudną kolorystykę a i zdrowiej pozdrawiam wszystkie wodniczki bardzo ciepło.🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Ciekawe, wszystko można skomputeryzować i przełożyć na język informatyczny :o U nas wczoraj były takie piekne widoki, słońce świeciło, a dziś już niestety tak nie jest ..... trudno ... Jutro, jak komputer mi pokazuje, ma być dodatnia temperatura i zachmurzone niebo. Zobaczymy. Miłego popołudnia 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc kobitki :) u nas tak jak nagle zima zaatakowala śnieżycą tak dziś nagle wiosna panie sierżancie :O chlapa,ciapa i wody po kostki :o obrzydlistwo jednym słowem:P a dla lepszego humorku dowcip: przychodzi facet do lekarza i skarży sie ze jego żona jest chyba głucha bo jak ją o coś pyta to mu nie odpowiada.Lekarz polecił mu zrobić test żeby sprawdzić jak bardzo głucha jest żona.facet wraca do domu i od progu wrzeszczy -jest już pomidorowa?-cisza idzie do pokoju i znowu wrzeszczy -jest juz pomidorowa?-cisza wchodzi do kuchni,staje na progu i wrzeszczy -jest juz pomidorowa?-cisza staje wiec za żoną i wrzeszczy -jest juz pomidorowa? a żona nagle się odwraca i wrzeszczy -tak!i już 4 razy pytałam czy chcesz z makaronem czy z ryżem! papa :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc witam pieknie odwilż na całej lini :O wyleguje sie i już mnie wszystko boli a jeszcze niedziela wolna.chyba oszaleje :O pozdrawiam :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam co jest,kobitki? kwestujecie ?czy jakiś strajk? sama ze sobą gadać nie będę :O więc tylko pomacham 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja tez tylko pomacham, bo mi sie nawet gadać nie chce:O 🖐️🖐️🖐️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mienia pogoda nawet zachęca do życia, słonice świeci, rtęć tak koło zera się kręci, ale ja (coby średniej wodniczej nie zaniżać ) jakoś niezbyt mogę wejść na wyższe obroty, pewnie to przez te mniejsze dostawy gazu :) no to ok miłej niedzieli Wszystkim Lutek życzy papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem jak u mnie bo od przyjścia w środę z sądu nie byłam na dworzu :) grypa dawała mi mocno we znaki :O jeszcze wczoraj miałam 38 stopni gorączki :O a dziś tylko 35,8 stopni :( może w przyszłym tygodniu dojdę do siebie bo muszę w końcu iść zrobić badania, na które zakwalifikowano mnie, bo mój rocznik jest w programie profilaktyki chorób układu krążenia :) jeśli coś nieskładnie piszę to sorry, ale jeszcze nie za bardzo kontaktuję ;) miłego dnia życzę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×