Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość wodniczka lutowa

WODNIKI kafeterii, łączmy się!

Polecane posty

witam :) u nas upał straszny! w dzień na słońcu 40 stoni! sprawdzałam osobiście i przy 35 robilo mi sie juz slabo ;) na szczęście w pracy mamy klimke wiec da sie wytrzymac :) Kigano,czasami tak jest że się muza na weselu nie sprawdza ale masz jeszcze dwa to może chociaż jedno bedzie git ;) Paula,odprawa nam sie należy i już obgadałyśmy jej wysokość z naszm szefem ;):) więc w tej kwestii bedzie ok.:) w weekenda wystawiłam sie troche na sloneczko teraz mam brązowy kolorek skóry co przy blond wlosach całkiem fajnie wygląda :) zmykam na chłodną kompiel i obejrzeć > muflona i teflona < ;) miłego wieczoru :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wczoraj kupowałam truskawki po 6zł Dziś kolejny dzień z wakacyjną pogodą, choć wczoraj się kręciło, nic wielkiego nie było, deszczu było tyle, że może 15 minut popadało, coś pogulgotało jakieś pół gadziny po czem słońce znów się włączyło z dużą mocą :( w temacie bardzo zaległym --> nic nowego i łatwego z przepisów na ciasto nie mam (ale mam zapłon) :D Pozdrówka dla dużych i małych

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) U nas wczoraj trochę pogrzmiało, pokropiło i poszło. Gdzieś na Poznań. Za to nad ranem zaczęło pięknie padać, do tej pory jest pochmurno i popaduje, ale deszcz był potrzebny, bo sucho straszliwie się zrobiło. Od razu chłodniej, mieszkanie wywietrzone z duchoty, do następnego razu ;) W szkole straszliwe pustki, część uczniów na praktykach, część pojechała na jakieś wycieczki, biwaki itp. i od poniedziałku do środy znów mają wolne, bo maturzyści z techników piszą egzaminy zawodowe. Jestem w komisji w poniedziałek, co oznacza, że jutro muszę iść do szkoły w celu przygotowania sali :o no cóż ..... pójdę. Co mam zrobić. Oceny prawie wystawione, więc też mam luz. Miłego wieczoru 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie w samo rano :) melduję że mam już dzieci :):D pogoda nam się popsuła bo z upałów zrobilo się 15 stopni ale przynajmniej podlało trochę roślinki i pozwoliło zaczęrpnąć świeżego powietrza bo trudno bylo oddychać. Paula,czy Tymuś ma dziś imieninki ? jeśli tak to buziaki :) a jak nie to też buziaki ;) Kigano,pocieszające jest to ze to już końcówka a potem to już tylko odpoczynek...odpoczynek...odpoczynek...nuda! ;) Lutek,żeby nie było siary to kupi lam gotowe ciasto w zaprzyjażnionej cukierni ;):) miłego dnia Wam życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Nietoperko, baw się dobrze :) i naciesz dzieciakami, póki są w Polsce :D Ja tam lubię mieć wolne, więc żadna nuda hehe ..... Dziś idę na egzamin zawodowy - jako komisja oczywiście. Dobrze, że to tylko dwie godziny. Najgorzej mają ci, co idą na część praktyczną, która i tak jest pisemna i siedzą, jak takie dupy za przeproszeniem 3-4 godziny. Tego, kto to wymyślił, powinno się do pręgierza w pełnym słońcu przywiązać i parę batów mu strzelić. Bo w trakcie nie ma żadnego picia, wychodzenia itp. Dla uczniów też, ale oni są przynajmniej zajęci pisaniem. Bo ile można się na nich gapić??? Poza tym część niby praktyczna, ale jednak teoretyczna, bo piszą, co zrobiliby w określonej sytuacji zawodowej. Paranoja :o Miłego dnia życzę, pomarudziłam i spadam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Betony zaliczone na 4 - jestem z siebie taka dumna :) muszę to oblać :) Tymek ma imieniny zaraz po urodzinach, ale dziękuję :) Muszę się pochwalić, bo maluch dzisiaj dwie minuty główkę utrzymał w górze leżąc na brzuszku, co w tym wieku jest rzadko spotykane, norma to pół minuty. Coraz więcej gada i składa różne sylaby, no i przede wszystkim potrafi już świadomie złapać mnie za palec oraz piąstką walnąć lewka, żeby zagrał, fajnie to wygląda, bo jedna ręka lata mu we wszystkie strony, a druga tylko w lewka. Z niego też jestem dumna :) Kigana już prawie koniec, jeszcze tylko 10 dni. I znów będą wakacje :) Nietoperku jak tam Twoje dzieci? Pewnie nie masz czasu na nic, bo chcesz się nimi nacieszyć :) Mały się kręci, spadam, pozdrowionka dla wszystkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) zajęta jestem nadskakiwaniem dzieciom ;) ale znalazlam chwilkę ;) przyznam się Wam że nawet nie zdawałam sobie sprawy jak bardzo się za nimi stęskniłam ! a oni chociaż tacy samodzielni i dorośli chyba trochę za nami też ;):P:) metoda na smakołyki chyba się sprawdza bo jeszcze nie wyjechali a już wspominają dobre jedzonko hehe Synek przeinstalował mojego Karolka i teraz śmiga jak glupi ;) zdjęć natrzaskali tysiące ;) a Aresa tak wymaglowali że wieczorem pada jak kawka i śpi do samego rana chrapiąc jak mops :)nawet obmyślali plana jak mi go porwać hehe tak więc jestem bardzo szczęśliwa i nawet problemy z pracą odeszły na dalszy plan :P miłego dnia wszystkim :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaski :) a co tu tak powiało pustką ? ;) dzieciaki pojechały pojeść smakołyków do drugich rodziców ;) a u nas zrobiło się pusto i cicho :P w pracy nic właściwie jeszcze nie wiadomo tak na pewniaka i prawdę mówiąc nie bardzo chce się już chodzić na te ostatnie dni :O pogoda calkiem sensowna bo chociaż nie ma upałów to słoneczko oko cieszy. w ogrodzie kolorowo od kwiatów :) a po trawie śmigają małe kaczuszki :D tyle u mnie miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, mam nadzieję, że się ułoży z Twoją pracą i będzie ok. Tak to czasem jest. U nas też pogoda taka sobie. Raz słońce, potem deszcz i znów słońce .... Nie wiadomo jak się ubrać, czym do pracy jechać ;) Dziś jeszcze muszę jechać do szkoły na radę. Pewnie potrwa ze trzy godziny. Ciężkie to są rady, bo dużo ludzi i ogólny szum :o męczy mnie to straszliwie. No ale, mamy tylko jedną radę, dwa w jednym i z głowy. Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperku nacieszyłaś się dziećmi, teraz drudzy muszą :) A z pracą to gorzej w którą stronę: krócej czy dłużej na kuroniówce? Kigana oby do środy i koniec, a później długa laba, więc chyba jakoś wytrzymasz tą jedną radę :) Chciałam dzisiaj do miasta prezent na dzień ojca jechać załatwić, ale niestety się rozpadało. Może jutro mi się uda, a jak nie to tata dostanie po weekendzie niespodziankę. Normalnie to bym się nie przejmowała pogodą, ale szkoda mi tego małego grzdyla, bo jak mam na 10 minut pobytu w mieście ubierać go w ciepłe rzeczy to rezygnuję. A teraz obowiązki wzywają, dziecko chce jeść :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Widzę, że wszystkich wcięło i odpoczywają sobie w długi weekend :) Ja wraz z Tymkiem byłam u moich rodziców, spędziliśmy u nich dwie noce i pierwszy raz kąpał się w normalnej wannie :) Najfajniejsze, że praktycznie cały dzień na dworze siedzieliśmy i trzeba było się przygotowywać do wyjście i kombinować gdzie iść, żeby w razie czego móc szybko wrócić. Dzisiaj z kolei byliśmy u drugich dziadków na działce i też przyjemnie było, chociaż bardziej deszczowo. Najważniejsze jednak jest to, że i jedni drudzy dziadkowie bardzo zadowoleni byli :) A teraz zgrywam zdjęcia, bo trochę ich przybyło :) Miłego dalszego ciągu weekendu wszystkim życzę, dobranoc :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Niby jestem na kafe codziennie, ale pisać mi się nie chce ;) Rok szkolny zasadniczo zakończony, aczkolwiek muszę się stawić na poprawkę w sierpniu :o no cóż, gdybym nie dał jedynki temu głąbowi, to byłoby to nie w porządku. Trudno. Na razie nigdzie nie wyjeżdżamy, dopiero za tydzień nad morze. Prawie nad morze, bo do agroturystyki jakieś 8 km od morza. Byliśmy tam w zeszłym roku. Plażowania wielkiego nie planujemy, po drodze wesele pod Szczecinem i połowa lipca za nami. A potem się okaże, co dalej. U nas pogoda nader zmienna, raz deszcz raz słońce, nie wiadomo jak się ubrać. Miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) podobnie jak Kigana czytam ale pisać mi się nie chce ;) pogoda u nas zmienna ale z przewagą sloneczka tak więc moja skora ma zdrową opaleniznę nabytą w ogrodzie :) z pracą raczej bez zmian :O mamy drobne problemy organizacyjne ale może się wszystko pouklada . Paula na kuroniówkę nie idziemy bo mamy chęć przejąć interes ,ale czy nam się uda obadamy ;) tyle o mnie ,miłego dnia życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) A ja się w piżamce opierdzielam przed kompem ;) Zaraz się ubiorę hehe .... Wczoraj byliśmy w odwiedzinach u rodziny Postrzeleńca i praktycznie niedziela sobie zeszła. Jechałam w nieznane mi rejony, ale gps dobrze poprowadził. Tylko trzeba się go nauczyć słuchać. Że lekko w lewo, to nie jest w lewo tylko droga idzie lekko w lewo, ale tak naprawdę to jest prosto :P Nietoperko, niech się Wam uda, co sobie zamierzacie 🌻 Dziś zamierzamy wyczyścić samochód i jest to wiekopomna chwila, bo nie pamiętam, kiedy ostatni raz było to robione. Miłego dnia wszystkim życzę, u nas dziś pogodnie i ciepło 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Oj bardzo nie mam weny do pisania. W sumie to jestem tylko, żeby się pochwalić :P Maleństwo było na swoim pierwszym spacerze w chuście, było mu tak dobrze, że zasnął :) Trzymajcie się i przyjemnego weekendu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Leje, a my ruszamy w drogę na wywczas :D Może przestanie po drodze ;) Miłego dnia, pozdrawiam 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) Kiganko,milego wczasowania i super pogody :) Paula,maluszek blisko mamusi czuje sie bezpieczny to sobie smacznie śpi :) pogoda u nas zmienna bo to raz deszcz raz sloneczko ale zasadniczo jest ciepło więc narzekać nie mozna ;) a teraz najważniejsza wiadomość :) do końca tygodnia mam urlop a od poniedziałku rozkręcamy interes ! :):D wszystko poszło po naszej myśli i teraz będziemy kobiety interesu hehe miłego wypoczynku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, gratulacje :) Fajnie, że udało się Wam zrobić to, co chciałyście. Powodzenia 🌻 Paula, chusta do małego to chyba fajna rzecz? Wszędzie z maleństwem wejdziesz, bo jadąc wózkiem - wiadomo .... jak to jest. Często jej używasz? U nas też pogoda w kratkę. W sobotę lało cały czas, niedziela w miarę, a dziś rano słoneczko - pojechalismy na plażę, rozłożyliśmy cały kram i po jakimś czasie napłynęły chmury deszczowe i kicha :o zrobiło się zimno i trzeba było zmienić otoczenie :o No cóż, może jutro bedzie lepiej, aczkolwiek wybieramy się na małą wycieczkę do Wolina. Trzymajcie się i do miłego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko gratulacje :) żeby Wam się dobrze układało. Kigana a gdzie wyjechaliście? Ja szukam dobrego spokojnego miejsca nad morzem, żeby za dużo ludzi nie było. Skoro nie możemy nocować z maluchem w przyczepie, tzn. Mat się upiera, że to nie wchodzi w grę, bo prysznic jest jeden; to chcemy przy okazji spróbować nowego miejsca. Jeśli chodzi o chustę jest bardzo wygodnie, lepiej niż w nosidełku, bezpieczniej i bliżej ciała. Na razie nie używam jej zbyt często, bo póki maluch nie będzie przynajmniej starał się siadać, to nie mogę go za długo pionowo trzymać, chociaż pozycja ta jest dopuszczalna od 6. tygodnia. Dlatego też, jak zaśnie to staram się go w miarę delikatnie odmotać i ułożyć w łóżeczku czy wózku. Planując zakup chusty właściwie tylko myślałam o tym, żebym mogła wyjść do sklepu czy jechać do centrum, bez konieczności zabierania wszędzie wózka. Teraz stwierdzam, że to jest bardzo fajna alternatywa dla spacerów z wózkiem. Jedyny problem jest taki, że w wózku mogę malucha w każdym miejscu przewinąć, no i mam gdzie torbę powiesić. Zamówiłam basen, taki nieduży 3 m, chcemy malucha nauczyć pływać, a przynajmniej pomoczyć tyłek w upały :) W tej chwili Tymek jest już w wannie kąpany i szaleje aż miło, więc myślę, że mu się spodoba basen. A teraz mam chwilę dla siebie :) Muszę to wykorzystać. Do miłego :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam pieknie :) bardzo Wam dziękuję za gratulacje i mile slowa :) pogoda nam się deczko popsuła bo sloneczko zastrajkowalo ale jest cieplo i póki co nie pada ;) korzystam z wypoczynku i latam po sklepach ;) hehe kupuje drobiazgi poprawiające nastrój typu kosmetyki,bluzka ,torebka :P mam nowy fryz i kolor oraz piękne,dlugie paznokcie ;) w niedzielę idziemy do restauracji na pożegnalny obiad z naszym szefem i jego żoną .więc jest milo i sympatycznie :) trochę już planujemy co i jak będzie w naszym sklepie :) i leniuchujemy w ogrodzie :) miłego dnia Wam życzę :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, jako biznesłomen :D musisz dobrze wyglądac, więc zmiana fryzury, pazurki - jak najbardziej ok. :) Paula, my jeździmy do Mrzezyna. To jest niedaleko Kołobrzegu. Ja lubie to miejsce. W sumie od dwóch lat jesteśmy w agroturystyce niedaleko Mrzeżyna. Tu przeważnie są rodziny z dziećmi. Jakbys chciała więcej szczegółów, to napisze Ci maila. A my cóż - w sobotę na kolejne wesele i powrót na "wczasy". Wesele jest niedaleko stąd, więc dlatego pojechaliśmy nad morze w tym terminie. Miłej nocki i do następnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Kigano miłej zabawy. Oczywiście chcę namiary, dobrze by było gdybyś się zapytała czy mają w ogóle jeszcze miejsca wolne na koniec sierpnia. Nietoperz a Ty w poniedziałek do pracy idziesz :P Nie wiem czy się chwaliłam - kupiliśmy basen :) jutro będę go rozstawiać :) już nie mogę się doczekać ochłody w upalne dni :) A teraz wracam do pakowania mego chłopa, jutro na spływ wyjeżdża, a ja do rodziców na cały tydzień wybywam. No może niecały, ale na pewno szybko nie wrócę, nie chce mi się samej w czterech ścianach siedzieć. Pa i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Kigano miłej zabawy. Oczywiście chcę namiary, dobrze by było gdybyś się zapytała czy mają w ogóle jeszcze miejsca wolne na koniec sierpnia. Nietoperz a Ty w poniedziałek do pracy idziesz :P Nie wiem czy się chwaliłam - kupiliśmy basen :) jutro będę go rozstawiać :) już nie mogę się doczekać ochłody w upalne dni :) A teraz wracam do pakowania mego chłopa, jutro na spływ wyjeżdża, a ja do rodziców na cały tydzień wybywam. No może niecały, ale na pewno szybko nie wrócę, nie chce mi się samej w czterech ścianach siedzieć. Pa i miłego weekendu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :) melduje ze przeżyłam pierwszy dzień w nowej roli i całkiem fajnie się z tym czuje :) trochę mnie bolą nogi po 12-tu godzinach ale humor dopisuje więc jest ok. tyle z frontu ;) pogoda nam się z lekka zalamała i dziś padało ale jest ok.15-16 stopni więc narzekać zbytnio nie możemy . zmykam do wanny na ciepłą kąpiel w piance jak na biznesłomen przystalo hehe ;) miłego wieczorku :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Nietoperko, oby tak dalej :) Kurcze, jak u Was padało, to u nas pewnie jutro popada :o zobaczymy. Paula, dzisiaj wyślę Ci maila. Aczkolwiek szczerze mówiąc, nie wiem, czy polecać Ci to miejsce. Jestem trochę rozczarowana pobytem tutaj. Ale morze mi to trochę rekompensuje. Miłego wieczoru życzę i do następnego 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam :) Coś stanęło na topiku ;) Proszę odhaczyć listę ;) My wróciliśmy w sobotę. Dziwny to był wyjazd - nie powiem. Dużo się działo i to niekoniecznie miłych rzeczy. Np. zgubienie klucza od pokoju ... :o do dziś nie wiem, jakim cudem to się stało, no ale się zgubiło. Na szczęście ktoś go znalazł na plaży, zostawił na ścieżce, jakaś inna dobra dusza go wzięła i napisała kartkę z informacją i numerem telefonu. Jadąc na wesele przejechaliśmy jeden zjazd z autostrady - bardzo źle oznakowany do Kołbaskowa i w efekcie trzeba było jechać do Niemiec jakieś 10 km, by móc zawrócić. To jest jazda!!!! Tak nasze państwo dba o swoich obywateli. Ma to w dupie, bo nie można przy granicy zawrócić. To byłoby zbyt , kurfa proste. Pamiętajcie o tym, jak będziecie chciały jechać do centrum Kołbaskowa. Tak więc wyjazd - taki sobie. Może następny będzie lepszy. Póki co jadę do dentysty :o nie che mi się, ale muszę. Pozdrawiam i miłego dnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka :) Teraz mam już prawdziwego aniołka w domu, Tymek został ochrzczony w ostatnią niedzielę. Ponadto moje maleństwo ma już 3 miesiące :) i zaczął się przewracać z brzuszka na plecki, na razie jeszcze pojedynczo, bo jeszcze jest przerażony tym co właśnie zrobił :) Z basenu jeszcze nie korzystałam, bo najpierw była brzydka pogoda, a później wielkie przygotowania do chrzcin, mam nadzieję, że jeszcze tego lata mi się uda tyłek zamoczyć. Jeszcze nie wiem co z wakacjami, ale coś wymyślę. Kigana to mieliście przeprawę na wesele, a jak się bawiliście jak już udało Wam się dotrzeć? Nietoperku moje gratulacje, mam nadzieję, że będzie Ci się dobrze wiodło i dasz radę jako szefowa. Pierwszy tydzień już za Tobą, więc teraz już będzie z górki :) Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej! witam pieknie :) coś się porobiło dziwnego na kafe i nie mogłam się dostać :O wiadomości z frontu ;) powolutku się rozkręcamy , pracy dużo ale póki co satysfakcja jest :) i nawet jakieś pieniądze też ;P więc nie jest żle :) Kigano,to faktycznie mieliście wyjazd obfitujący w atrakcje hehe a co do zjazdów w kołbaskowie to kiedyś bylo deczko inaczej ,ale w obliczu tego co się w naszym kraju wyrabia pewnie ułatwili młodym podjęcie decyzji co do wyjazdu z kraju ;):P:) Paula,jak ten czas szybko leci już 3 m-ce :) niech ci ten Twój aniołek zdrowo rośnie :) u nas cieplo ale deszczowo i pochmurno. spadam jakiś obiad ukręcić,miłego dnia :D🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Paula, czas szybciutko leci, za chwilę Tymek będzie siadał, pełzał, a potem poleci na swoich nóżkach :D Nietoperko, a widzisz to mi nie przyszło do głowy z tym ułatwionym wyjazdem na zachód ;) sprytnie pomyślane, jakby się kto wahał to i tak nie ma odwrotu, tylko musi wjechać do Niemiec i już. Na weselu się nieźle bawiliśmy. Chociaż i to, aczkolwiek niewiele brakło, a wracalibyśmy nad morze. A jakie teksty poleciały pod adresem weselników ..... bo w sumie głupki wsiadły do swoich wypasionych bryczek i fruu. A ja się ścigać nie zamierzam, bez przesady, szkoda paliwa :P Ale już nie będę smęcić. U nas dzisiaj w nocy popadało, pogrzmiało i chyba coś się jeszcze szykuje. W necie przeczytałam, że nad Polskę nadciąga z Czech niejaki "Otto", który tam i na Słowacji narobił trochę szkód. Zobaczymy. Byłam dzisiaj z mamą w księgarni w celu zakupienia bratankowi podręczników do szkoły ( II gimnazjum). Ceny porażają. Podręczniki, zeszyty, okładki .... dla jednego gimnazjalisty to wydatek około 500 zł !! :o Można oczywiście kupić używane i pewnie tak by było, gdyby dziadki nie mieli gestu i mozliwości finansowych, by młodemu zasponsorować wyprawkę do szkoły. No cóż, miłego popołudnia życzę 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej :) Wakacje załatwione, będziemy nocować u ciotki, bo miejsce jej się zwolniło, więc standardowe wakacje w Dąbkach się szykują. Nawet się cieszę, że nie będzie trzeba szukać, kombinować i testować. Nietoperku jak Ci idzie? Kigana gdzie Was wciągnęło? Nic więcej mi się nie chce pisać :P Miłego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×