Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

witam-mialam uroczy dzien,to byly moje najlepsze walentynki,pierwsze w zyciu takie udane❤️juz z rana wstalam w super humorku,a caly dzien byl poprostu extra🌼-teraz ledwo siedze przy kompie:D jestem taka wymeczona,mialam super zabawe caly dzien-wieczorkiem zaliczylam resteuracje i kino,bylam na filmie ,,hide and seek,,-dosyc ciekawy,mial byc horror,ale duchow w nim nie bylo wiec powiecmy,ze to byl horror.....polecam. a co u was? gdzie gata 18?czemu nic nie piszesz?zawieszony masz komputer? lil d?co z toba? zapomnialyscie o mnie? hej zwariowany 20,a ty gdzie sie podziewasz? kochany elfiku mam nadzieje,ze mialas cudowny dzien-tak cudowny jak moj:D netta🌼-zapomnialas o przepisie dla mnie na placki z sosikem:( co sie z wami dzieje?\' gdzie sie wszyscy podziewaja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no tak a ja znowu tu sama zostalam....................

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney, Jestem , jestem i oczywiście, że nie zapomniałam o przepisie dla Ciebie. Cierpię na brak czasu i stąd ta moja nieobecność. A więc mój przepis jest bardzo prosty: Placki ziemniaczane robie standardowo, ścieram ziemniaki, cebulkę, dodaję całe jajka, trochę mąki (nie za dużo), sól i pieprz do smaku i smażę placka na oleju. Nie robie tego w jakiś konkretnych proporcjach bo to zalezy ile mam ziemniaków w domu lub na ile osób to ma być. Więc wszystkiego dodaje na oko. Sos Tu ide na łatwiznę bo kupuje sos cygański knorra w papierku i rozmieszam go w wodzie.Nie wiem jak to u was jest z dostepnością tego konkretnego sosu ale zawsze możesz go zastąpić gotowym sosem w słoiku bądz innym np. meksykańskim. Jak już sos rozmieszam to wstawiam na gaz a na patelni podsmażam pieczarki, kiełbase, cebulę, paprykę świeżą( różne kolory), można też dodać wędlinę. po podsmażeniu wrzucam to do sosu i to wszystko musi sie z 5 min podgotować i polewam placka. Smacznego!!! Ps. najlepiej smażyć placka na całą patelnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney🌻 cieszę się bardzo, że miałaś udane walentynki. Ja też je miło spędziłam. Byłam z moim Miśkiem w knajpce na małym obiadku i lodach z adwokatem a potem w kinie na \"Poznaj moich rodziców\" Film super, ryczeliśmy ze śmiechu i po wyjściu z kina miałam juz super humor przez cały wieczór... Gata, ja poznałam Sidney na topiku o 20 parolatkach Coś o sobie...więc mam 23 lata (skończę w marcu), studiuję ekonomię, pracuję, uwielbiam zwierzaki ,ostatnio moim hobby jest też fotografia( na razie zgłębiam jej tajniki) i lubię czasami pobawić się w projektantke wnętrz. Na razie jako amatorka ale jestem optymistką i w przyszłości moze zajmę sie którymś z moich hobby zawodowo.Póki co zostało mi jeszcze rok studiów ale z nimi raczej przyszłości nie wiąże. Jestem warszawianką. Pozdrawiam wszystkich i życzę Wam miłego dzionka 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hello!!!!!!witam wszystkich!!!!!!!! troszke mnie tu nie było ale cóż w niedziele lil d i ja zrobiłyśmy sobie imprezke i po przyjściu do domu poszłam spać bo raczej nie byłam w stanie do niczego. w poniedziałek czyli wczoraj byłam w pracy.nie wróciłam póżno ale poszłam od razu spać. niestety w tym moim zwariowanym życiu nic ciekawego się nie wydażyło. lil d miała dziś przyjść ale jakoś ani widu ani słychu. ja ostatnio mam doła :-( jak pchełka co u was słychać sidney 😘 netta 😘 elfik 😘 zwariowany 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny witam❤️ wczoraj wieczorkiem to zrobilo mi sie troche smutno,nie bylo tu nikogo,w domu wszyscy wymeczeni walentynkami juz spali,a ja chyba zjadlam za duzo czekolady,bo za zadne skarby nie moglam zasnac😠 a jak juz zasnelam to mialam bardzo blogi sen.........:D dzis kolejby dzien mam super humorek-czego i wam z calego serca zycze🌼 netta dziekuje,ze pamietalas o moich plackach-ale tu bedzie problemz tym cyganskim sosem,no meksykanski to znajde na pewno hej elfiku-czy maja w stanach cyganski sos?a jesli mam polac mex.to ktory to ma byc by dobrze smakowal z plackami ziemniaczanymi-jesli wiesz to prosze napisz:p gata 18ty to tepiej sie przyznaj co porabialas caly weekend? hm...z tego co zwariowany 20 pisal na swoim szalonym topiku to chyba juz tu nie zajzy?!a moze-kto wie? cieplo-u mnie upal chyba ze 30 c,slonce wali jak oszalale,az ucieklam do domu tak sie upocilam-ja chce zime!!! na tym koncze udanej nocy i kolorowych snow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie moje kochane..Sidney nie narzekaj bo u nas dwa dni temu było minus 21 i dzis snieg zaczął walić jak cholera:):):) 🌼 dla was....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zwariowany 20,a mialo cie tu juz nie byc?myslalam,ze odchodzisz?wiem nie latwo-kafeteia jest the best!a w ogole co ci takie szalone mysli przychodza do glowy? u mnie cieplo,goraco juz niedaje rady,dzisiaj paradowalam w t-shirt i tak sie upocilam ze az strach....teraz wzielam zimny prysznic to juz 3 raz...na dodatek mam straszne pragnienie,tylko pije i pije....loda bym zjadla,ale mam tylko czekoladowe,boje sie ze znowu nie bede mogla spac jak wczoraj....o rany jak ja cierpialam....wszyscy spali tylko nie JA! hm...wiec powiadasz,ze sniegl spad?czy ja dobrze czytam? gata 18 ja wciaz czekam na streszczenie-co porabialas w weekend i jak minely walentynki LILD nie badz taka wredna,napisz cos czasem...:D ELFIKU🌼 NETTA🌼 ide spac💤 kolorowych snow 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej zwariowany 20 to zrob dla mnie balwana ....:P i palnij sniezka jakas lale-hi hi! ja niestety o sniegu moge tylko pomarzyc.... :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney, jak ja Ci zazdroszczę tej pogody, uwielbiam upały:) W Wawie tez niestety śniegu od cholery i do tego jest +1c więc jeszcze chwila a wszystko sie roztopi i będzie jedna wielka breja :o Na tej pogodzie korzysta jedynie mój psiak bo biega jak oszalały po śniegu, tarza sie i skacze po zaspach. Ze też on tak lubi... Z dwojga złego ja zdecydowanie wole kąpać sie kilka razy po tym upale niż cały czas ogrzewać się z mrozu....brrrr....a do tego nie znoszę nosić grubych kurtek i rajstop:o Sidney, prześlij nam trochę słońca a my w zamian damy Ci śniegu;) Gata---a jaka u Ciebie we Włoszech jest pogoda? Też pewno jest słoneczko... Buziaki dla Was wszystkich😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej!!!!!!!!!!!!! witanm wszystkich netta u nas niestety strasznie dziś pada 0 słoneczka :-( sidney co robiłam w weekend??????? w sobote praca w niedziele topiłam moje smutki w alkoholu.niestety go nie utopiłam dostatecznie bo w walentynki obrzerałam się czekoladą.a jak wiesz u mnie to oznaka lekkiej depresji.no u na dodatek byłam w pracy.walentynki po h..u. dziś jest u mnie koleżanka też z Ostrowca. i siedzimy sobie tutaj tzn ja pisze a ona gada z godą. dziś dotarłam aż do mondragony.zjadłam pycha pizze z salami pieczarkami i małymi pomidorkami.pycha !!!!!!!!!!!!! Słuchamy sobie hip hopu.i jest :classic_cool: jak malutka pchełka??? jak z mężem?????? bardzo cię kocham i tesknie 😘 ❤️ zwariowany bardzo sie ciesze że od nas nie odchodzisz :-) ty to jesteś taki nasz rodzynek :-) 😘 dla wszystkich odwiedze was póżniej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey hey hey usa witam wieczorna pora,mam nadzieje,ze wszyscy zdrowi i usmiechnienci-przesylam wam duzo sloneczka:D u mnie wciaz cieplutko i fajniutko,dobry humorek wciaz mnie nie opuszcza🌼 gata 18 pytasz o meza-od walentynek jest jak aniolek,grzeczny ,mily,nie dokucza.... pchelka-juz wyzdrowiama,teraz spi smacznie koniecznie ucaluj gode ode mnie,przekaz,ze ja bardzo kocham❤️ netta-usciskaj psiaczka w moim imieniu-a jak sie on wabi?napisz cos wiecej o nim,jaka to rasa? dark elf❤️ zwariowany 20❤️ ps:gata w weekend bede sama w domu,wiec prosze zajzyj tutaj to pogadamy,niech LILD tez wpadnie. polecam wam filmy-bardzo smieszne dwie komedie,niestety nie wiem jakie to sa tytuly po polsku wiec napisze wam w orginalnej wersji po ang. without a paddle🌼 dodgeball🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany zwariowany a ty jeszcze nie spisz? co u ciebie slychac??napisz cos wiecej. pozdrawiam ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Sidney. Nie śpie jeszcze bo jakoś mi sie nie chce...:):) Spaliłem sie dzisiaj i jakiś taki luzacki jestem:):) Poza tym to nic ciekawego. Ugotowałem sobie dziś barszcz biały z boczkiem i kiełbaską..hhmmmm..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o rany barszcz czerwony....bialy....moje ulubione!kurcze,a tu nic takiego nie ma. dzis obiadu nie bylo,nikt nic nie ugotowal..... zjadlam tylko dwie paczki cukierkow i tyle,az mi niedobrze od tej glupiej czekolady

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney nie przejmuj sie:):) Nie jedz tyle czekolady bo nie dość ze będziesz tyć to jeszcze na zdrowiu podupadniesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem wiem,ale to nie byly jakies wielkie paczki tylko m & m male.cholera bo w chacie tyle cukierkow po tych walentynkach,gdzie nie spojze to tylko cukierki i czekoladki...........juz mam dosyc,ale ta cholerna lapa wciaz siega po slodycze nie mam zupelnie nad nia kontrol,jestem zrozpaczona😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hm..latwo ci mowic:P glowa mnie rozbolala........

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney jakie ja miałem problemy to szkoda mówić ale wygrzebałem sie z nich bo nie chiałem tak kończyć swojego życia. Teraz znów mam małe problemy ale i tak sie uśmiecham:):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney:) do plackow ziemniaczanych to ja dodaje sos ostry meksykanski albo tabasco my lubimy ostro:)Cyganskiego niestety nie widzialam. Nie masz barszczu czerwonego czy bialego tam?Ja Ci moge wyslac taki w torebkach z Winiary,podaj mi adres na emaila. Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku zrobila bys to dla mnie????????? o rany,az wstyd ale moja rodzinka nawet jednej malej paczuszki mi nie wyslala przez te 2lata.a jak ja ci sie odwdziecze? hm...do polski to pewnie szybko nie pojade,wlasciwie nie mam tam juz nikogo tylko babcia mi pozostala...kilka kolezanek. elfiku podam ci moj adres i bede czekac,jak masz barszczyk nawet jeden malutki to przeslij,bede ci bardzo wdzieczna❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×