Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Witam wszystkich 😘 Sidney, Mam sznaucerka minaturę, wabi się Mister, ma 7 miesięcy i jest przezabawny, taki mały drań, wszędzie go pełno.A imię wzięło się stąd, że on godzinami przesiaduje przed lustrem i się przegląda w nim:) Wawa cała utaplana śniegiem. Zasypało nas dzisiaj. Sidney tak trzymaj z tym dobrym humorkiem, i jeszcze jedno ale mi smaka narobiłaś m&m, że musiałam dziś iść i sobie kupić. Pycha. A co u Was słychać? Dla dziewczyn po 🌻 i 😘 Zwariowany 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miało być oczywiście- sznaucer miniatura:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej netta witaj-tak te m & m to moje ulubione cukiereczki:p hm..usciskaj swojego pieska i podrap go za uszkiem:D dzisiaj mam zly dzien:(- bardzo zdenerwowana chodze,nie odzywam sie do nikogo,bo nie chce bez powodu sie klocic moze to i ta pogoda,troche sie ochlodzilo,ale sloneczko wciaz swieci a moze poprostu palma mi odbija?nie wiem? jestem wsciekla😠-w sumie bez powodu,moze to hormony? wieczorem mam isc na mecz koszykowki to moze mi minie-mam taka nadzieje,bo fajnie miec dobry humorek:D moja mala coreczka spi ja zamiast cos gotowac siedze przy kompie i mysle o czekoladkach-a juz sobie przysiegalam,ze po nie nie siegne,a tu dzis z rana pierwsza rzecz jaka zjadlam to czekoladka-ah te walentynki,ale sie roztyje i pewnie krosty mi powskakuja od tej czekolady.......hi hi,niestety nie mam zupelnie kontroli nad moja reka-ja mowie -nie-a ona i tak siega po slodycze -wrrrr!😠 hm to tyle ode mnie-w sumie nic nowego,nic ciekawego 🌼netta 🌼dark elf-dostalas moja wiadomosc,jak ja wczoraj w nocy pisalam to juz bylam bardzo zmeczona i nie wiem czy prawidlowo wpisalam twoj adres? 🌼gata18 🌼zwariowany 20 LIL D a na ciebie sie bardzo obrazilam pozdrawiam i udanej nocy zycze,kolorowych snow, a przede mna jeszcze caly dlugi wieczor-u mnie dopiero 16............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej netta witaj-tak te m & m to moje ulubione cukiereczki:p hm..usciskaj swojego pieska i podrap go za uszkiem:D dzisiaj mam zly dzien:(- bardzo zdenerwowana chodze,nie odzywam sie do nikogo,bo nie chce bez powodu sie klocic moze to i ta pogoda,troche sie ochlodzilo,ale sloneczko wciaz swieci a moze poprostu palma mi odbija?nie wiem? jestem wsciekla😠-w sumie bez powodu,moze to hormony? wieczorem mam isc na mecz koszykowki to moze mi minie-mam taka nadzieje,bo fajnie miec dobry humorek:D moja mala coreczka spi ja zamiast cos gotowac siedze przy kompie i mysle o czekoladkach-a juz sobie przysiegalam,ze po nie nie siegne,a tu dzis z rana pierwsza rzecz jaka zjadlam to czekoladka-ah te walentynki,ale sie roztyje i pewnie krosty mi powskakuja od tej czekolady.......hi hi,niestety nie mam zupelnie kontroli nad moja reka-ja mowie -nie-a ona i tak siega po slodycze -wrrrr!😠 hm to tyle ode mnie-w sumie nic nowego,nic ciekawego 🌼netta 🌼dark elf-dostalas moja wiadomosc,jak ja wczoraj w nocy pisalam to juz bylam bardzo zmeczona i nie wiem czy prawidlowo wpisalam twoj adres? 🌼gata18 🌼zwariowany 20 LIL D a na ciebie sie bardzo obrazilam pozdrawiam i udanej nocy zycze,kolorowych snow, a przede mna jeszcze caly dlugi wieczor-u mnie dopiero 16............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
elfiku wyslalam ci 3rozne wiadomosci mam nadzieje,ze chociaz jedna dojdzie.cos sie stalo z komputerem mam problem z wysylaniem wiadomosci,w tym miesiacu zalapalam kilka wirusow nie wiem czy to mozliwe,ale chyba w jakis sposob mialo to wplyw na e-mail box.komputer rzadzi sie sam ,robi co mu sie podoba,kilka walentynkowych wiadomosci wyrzucil bez pytania do ,,kosza,,-ale ja z nim mam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Sidney, a ja myślałam, że dziś znowu masz dobry humorek a tu nici:( nie złość się, proszę o uśmiech... a czekoladą się nie przejmuj, kochanego ciałka nigdy nie za dużo;) Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta-jestes kochana:D wiesz dzisiaj zajzalam na 20\"o rany ile nowych osob nie znam tam zupelnie nikogo..tylko kilka starych znajomych.......ale w sumie to ten topik opanowaly nowe dziewczyny,nie chce mi sie wszystkiego czytac,bo by bylo z 10stron........a to za duzo dla mnie,jestem leniuszek:p nie wiesz czy ala pisala czy dostala moj list,moze pamietasz? mimo iz mam zly humorek,jak tylko wchodze na kafeterie to mi lepiej zwlaszcza w tak milym gronie!🌼 gata 18-zapytaj LILD co z panem brightem-z gory dziekuje! dark elf❤️ zwariowany 20 ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie:):):) Dzis siedziałem do 9 rano na necie:):):)wstalem kolo 16:) ale teraz czuje ze mnie juz na spanie zbiera i oczka mi sie zamykają:):):) Pozdrawiam Sidney 🌼 Gata lil D 🌼 Elfik 🌼 netta 🌼 Chyba nie zapomnialem o nikim:):):) Buziaki dla was:):) Teraz ide pod prysznic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej misiaki!!!!!!! co u was słychać??????? byłam dziś zapłacić za abonament na internet.wrzcając spotkałam się z moim znajomym-moja pierwszą wielką miłością...dawno się z nim nie widziałam a więc spytałam co u niego...i tu dostałam szoku w 2005 roku.jak byłam ostatnio w polsce to mr.leo miał wypadek w pracy...spadł z rusztowania (z 10 metrów).mało brakowało i by umarł.niestety był cały połamany ,ma chyba żelazo w ręce no i co najgorsza stracił oko... przez to dziś mam lekkiego doła.bo jakby nie było kiedyś bardzo mi na nim zależało a teraz jesteśmy przyjaciółmi. doszłam do wniosku że życie jest bardzo kruche... dziękuje Bogu,że ten chłopak przeżył... 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oooooooooo nikt tu nie zagląda?????? hej gdzie wy wszyscy się podzialiście?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej! cierpię na chroniczny brak czasu, cały czas jestem zabiegana. Wpadam tu tylko na chwilkę zobaczyć co u Was słychać i lecę spać. W chwili wolnej napiszę coś więcej. Sidney----z tego co się doczytałam to Ala otrzymała Twój list! Buziaczki😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieńdobry!!!!! ja niedawno wstałam,bo wczoraj z pracy przyszłam o 2.30. sidney co nic nie piszesz?????????? zwariowany przestań tak imprezować i zaglądaj tu czasem!!!!!!!!!! dark elf też zapomniała!!!!!!!!! a netta nie ma czasu!!!!!!!!!!! o ja biedna nieszczęśliwa... :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zwariowany0
Witajcie:):)Dawno tu nie byłem bo jakoś tak szybko dni mi leciały i miałem mała zapijawke przez pare dni:) Ostatnio sie zatrułem wódką i całą sobote kursowałem miedzy łóżkiem a ubikacją:)Teraz już wszystko dobrze. Pozdrawiam was wszystkie:):):) 🌼 🌼 🌼 Pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja jestem jestem pamietam o Was tylko sie zasiedzialm na wizazu:) Sidney:) kupilam Ci te zupki ale nie bylo barszczu czerwonego takze wysylam na razie bialy:) Pozdrawiam wszystkich:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kochana Sidney!!!!!!! Przechodź spokojnie przez hałas i pośpiech, i pamiętaj,jaki spokój można znaleźć w ciszy. O ile to możliwe,bez wyrzekania się siebie, bądź na dobrej stopie ze wszystkimi. Wypowiadaj swoją prawdę jasno i spokojnie, i wysłuchaj innych,nawet tępych i nieświadomych, oni też mają swoja opowieść. Unikaj głośnych i napastliwych-są udręką ducha. Niech twoje osiągnięcia,zarówno jak plany, będą dla ciebie źródłem radości. Wykonuj swą pracę z sercem,jakkolwiek byłaby skromna, ją jedynie posiadasz w zmiennych kolejach losu. Bądź sobą,zwłaszcza nie udawaj uczucia, ani nie podchodź cynicznie do miłości, albowiem wobec oschłości i rozczarowań jest ona wieczna jak trawa. Żyj w zgodzie z Bogiem,czymkolwiek się trudzisz i jakiekolwiek są twoje pragnienia. W zgiełku i pomieszaniu życia zachowaj spokój ze swą duszą. Przy całej złudności i znoju,i rozwianych marzeniach jest to piękny świat. Dąż do szczęścia. Max Ehrmann \"Dezyderata\" I przedewszystkim spełnienia najskrytszych marzeń. Życzą ci tego w dniu twoich urodzin : Jess,Gata,Goda,Strato,LiL D,Kaczorek,Baba Nonna,Arek,Tom i Wiesia. 🌼 🌼 🌼 Bardzo cię kochamy ❤️ 😘 i strasznie za tobą tęsknimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga siostro!!!! Bardzo mi przykro,że w dzień twoich urodzin musze ci pisać takie rzeczy. A więc,nasza mama już nie wyrabia.24 na 24 zajmuje się Jessi.Dokładnie mówiąc to mała J nie da żyć w dzień,a w nocy nie da spać!!Cały czas potrzebuje \"anioła stróża\".Do łazienki,do kuchni,do pokoju przy oglądaniu bajek,przy jedzeniu,wiecznie jest przy niej babcia!!!!!!!!!! Mało tego to jeszcze w nocy nie śpi,a nie daj Boże żeby matka poszła do ubikacji,to J się drze w niebogłosy!!!!! A ty wciąż narzekasz!!!!!Do przedszkola pójdzie,ale z jaką wiedzą??????????!!!!!!!!Ona nie potrafi przez 30 min tłumaczenia powtórzyć 1,2,3-to tragedia!!Ma straszne problemy z koncentracją.Myśli o głupotach,a nie o nauce czy zabawie.Zapewniam cię że to nie nasza wina.Każdy się kontroluje jak może,poza tym nie ogląda filmów dla dorosłych,bo chodzi spać wcześnie.Jest zdrowa fizycznie,jednak główka coś nawala. Matka robi co może,ja tak samo,ale to wszystko nie takie jak powinno być,bo ty i tak kiedyś nas przeklniesz!!!!!!!!! Dziś wogóle był okrut-matka wylądowała w szpitalu.Ma przecież menopause,okres dostała dopiero teraz po roku.Nie ma czasu o siebie zadbać,ani nie ma kasy na leki.Kochamy Jessi,ale to przewyższa nas wszystkich!!!!!!!Co mamy robić??????????Teraz zostałam sama z dwojgiem dzieci.Bo mama musi iść do szpitala na 2 tygodnie.I co dalej????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Droga siostro!!!! Bardzo mi przykro,że w dzień twoich urodzin musze ci pisać takie rzeczy. A więc,nasza mama już nie wyrabia.24 na 24 zajmuje się Jessi.Dokładnie mówiąc to mała J nie da żyć w dzień,a w nocy nie da spać!!Cały czas potrzebuje \"anioła stróża\".Do łazienki,do kuchni,do pokoju przy oglądaniu bajek,przy jedzeniu,wiecznie jest przy niej babcia!!!!!!!!!! Mało tego to jeszcze w nocy nie śpi,a nie daj Boże żeby matka poszła do ubikacji,to J się drze w niebogłosy!!!!! A ty wciąż narzekasz!!!!!Do przedszkola pójdzie,ale z jaką wiedzą??????????!!!!!!!!Ona nie potrafi przez 30 min tłumaczenia powtórzyć 1,2,3-to tragedia!!Ma straszne problemy z koncentracją.Myśli o głupotach,a nie o nauce czy zabawie.Zapewniam cię że to nie nasza wina.Każdy się kontroluje jak może,poza tym nie ogląda filmów dla dorosłych,bo chodzi spać wcześnie.Jest zdrowa fizycznie,jednak główka coś nawala. Matka robi co może,ja tak samo,ale to wszystko nie takie jak powinno być,bo ty i tak kiedyś nas przeklniesz!!!!!!!!! Dziś wogóle był okrut-matka wylądowała w szpitalu.Ma przecież menopause,okres dostała dopiero teraz po roku.Nie ma czasu o siebie zadbać,ani nie ma kasy na leki.Kochamy Jessi,ale to przewyższa nas wszystkich!!!!!!!Co mamy robić??????????Teraz zostałam sama z dwojgiem dzieci.Bo mama musi iść do szpitala na 2 tygodnie.I co dalej????????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney:) wszystkiego najlepszego z okazjii urodzin:)czy Ty jestes wodniczka czy rybami? wyslalam Ci dzisiaj rano:) Pozdrawiam wszystkich bywalcow topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney:) wszystkiego najlepszego z okazjii urodzin:)czy Ty jestes wodniczka czy rybami? wyslalam Ci dzisiaj rano:) Pozdrawiam wszystkich bywalcow topiku:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dark Elf powiedz mi proszę czy sidney odpowiada ci na maile bo zaczynam się o nią martwić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie,ze nie pisalam mam popsuty koputer.dopiero dzis poszlam do biblioteki i odczytalam wasze wiadomosci. jestem zalamana-lil d dzieki za zyczenia i niezly opierdul od ciebie dostalam na urodziny!!!to,ze mama jest chora i wyladowala w szpitalu to nie moja wina,ani jes ktora ma tylko 3lata.to tryb zycia jaki prowadzi i na pewno problemy,nie koniecznie moje!ma was na garbie ciebie,twoje dziecko,twojego faceta i twoja tesciowa,a ja zostawilam jes.przesylam pieniadze kiedy moge i ile moge.......ubrania dla dziecka itd...staram sie jak moge,ojciec jes jak bym to tez cos robil,moze nie za wiele,ale na pewno wiecej jak twoj ojciec!!!!!!!!!!!!!!! dzis porozmawiam z mezem powiem co sie stalo.przylece pierwszym lotem,jak tylko bede mogla.co dalej zobaczymy???????????????? elfiku dziekuje z calego serca za barszczyki\'❤️ netta pozdrawiam❤️ zwariowany🌼 gata 18 no coz brak mi slow .....dzieki za zyczenia,hm...wiec spotkamy sie za kilka dni lil d nie musialas tego pisac w miejscu publicznym,istnieja telefony i moglas wyslac e-mail.no ale co cie to obchodzi. jak tylko wroce to zadzwonie..... ps zamykam ten topik-dark elf z toba mam kontakt na innym topiku i mam twoj e mail.netta zaczne zagladac na 20 to tam sie spotkamy.przykro mi ze tak wyszlo...............pozdrawiam was.......... wasza sidney 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybaczcie,ze nie pisalam mam popsuty koputer.dopiero dzis poszlam do biblioteki i odczytalam wasze wiadomosci. jestem zalamana-lil d dzieki za zyczenia i niezly opierdul od ciebie dostalam na urodziny!!!to,ze mama jest chora i wyladowala w szpitalu to nie moja wina,ani jes ktora ma tylko 3lata.to tryb zycia jaki prowadzi i na pewno problemy,nie koniecznie moje!ma was na garbie ciebie,twoje dziecko,twojego faceta i twoja tesciowa,a ja zostawilam jes.przesylam pieniadze kiedy moge i ile moge.......ubrania dla dziecka itd...staram sie jak moge,ojciec jes jak bym to tez cos robil,moze nie za wiele,ale na pewno wiecej jak twoj ojciec!!!!!!!!!!!!!!! dzis porozmawiam z mezem powiem co sie stalo.przylece pierwszym lotem,jak tylko bede mogla.co dalej zobaczymy???????????????? elfiku dziekuje z calego serca za barszczyki\'❤️ netta pozdrawiam❤️ zwariowany🌼 gata 18 no coz brak mi slow .....dzieki za zyczenia,hm...wiec spotkamy sie za kilka dni lil d nie musialas tego pisac w miejscu publicznym,istnieja telefony i moglas wyslac e-mail.no ale co cie to obchodzi. jak tylko wroce to zadzwonie..... ps zamykam ten topik-dark elf z toba mam kontakt na innym topiku i mam twoj e mail.netta zaczne zagladac na 20 to tam sie spotkamy.przykro mi ze tak wyszlo...............pozdrawiam was.......... wasza sidney 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata 18 ja wciaz czasem tu zagladam......czytam ostatnia wiadomosc od lil d.......kolejny setny raz....... jesli tu tez jestes to napisz cos.... jesli nie to spotkamy sie na polacy za granica.....wiesz,ktory to topik! :(bardzo za toba tesknie,lil d popsula mi cale urodziny i ten topik a tak fajnie bylo:D szkoda,bo fajnie bylo................:bardzo mi ciebiebie brakuje i twoich wiadomosci-kocham cie-twoja sidney❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jejku mi ciebie też strasznie brakuje!!!!!!! co ty na to aby założyć ten topic jeszcze raz?????????? zaczniemy od nowa!!!!!!!!!! wczoraj w nocy wysłałam ci maila-doszedł????? ja dziś do pracy zreszta jak w każdą sobote... napisz co sądzisz o moim pomyśle kocham cię bardzo i strasznier tesknie. kochana sidney kiedy przyjeżdzasz????jak malutka????? netta 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kochana gato 18 wiesz jak ja bardzo sie cieszylam z tego topiku!szkoda,ze lild wszystko popsulana dodatek dzwonilam do mamy nie jest w szpitalu i wszystko nie wyglada az tak tragicznie jak lil d to przedstawila-no coz. widze,ze zagladasz na ten topik polacy za granica-to fajnie,ale wiesz tam pomarudzic to nie zawsze mozna,bo nie wszyscy lubia tego wysluchiwac i jest pewne grono,ktoremu to przeszkadza.wiec mozemy sie tu spotykac i na tym drugim topiku tez. przez te kilka dni jak mialam komputter popsuty myslalam ze oszaleje-ciesze sie,ze cie mam i mamy ten topik. pamietaj,ze ja i j\' kochamy cie bardzo mocno! droga netto-wybacz,ze nie zagladam na 20-zaraz tam lece i cos napisze-tyle nowych dziewczyn,mozna sie pogubic.pozdrawiam cie bardzo serdecznie. usciskaj swojego psiaczka i podrap go za uszkiem. zycze udanej niedzieli. 🌼❤️🌼 wasza sidney/simonka cynamonka👄:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć misiaku cieszę się że ten nasz topik ciągle istnieje wczoraj z pracy wróciłam o 3 razem z moją sąsiadką jedziemy do domku,jesteśmy przy doni bloku i on tak dziwnie \"świecił\" na pomarańczowo-Myślałam że zamontowali jakieś dodatkowe światła ale nie-ktos PODPALIŁ SAMOCHÓD !!!!!!!!!! w ciągu następnych 5 minut zajeły się następne 2 dzięki Bogu nie wybuchły bo by było nieciekawie-straż zdążyła na czas jejku co z tym ukąszeniem pająka?byłaś w szpitalu?????????ja bym chyba uamrła ze strachu!!!!!! wiesz zwariowany nas opuścił :-( szkoda bo go polubiłam :-( mam mnóstwo nowych fajnych piosenek jak przyjedziesz to będę miała cico nagrywać :-D goda sobie smacznie śpi zresztą ty pewnie jeszcze też... nie zapominaj o naszym super topiku ❤️ 😘 😘 😘 dla ciebie i malutkiej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×