Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

hej wszystkim ostatnio się nie odzywałam bo pracuje-zaraz też idę jestem niesamowicie dzisiaj jak moja mama wracała z pracy to jakieś sk......ny ukradli jej torebke było to przy bramie przy samym wejściu do parku dzięki Bogu nic się jej nie stało w torebce też dużo nic nie było-telefon,jakieś 20 euro,leki i okulary ale tu chodzi o sam fakt u nas w polsce kradn,ą bo nie mają co do garnka włożyć a tu te pieprzone makarony robią to dla zabawy-jestem niesamowicie oburzona takim zachowaniem baba nonna bardzo się o ciebie martwi bo nie odpowiadasz na tel a pozatym twój mąż do niej dzwonił i zapomniałam powiedzieć ci o najważniejszym pan b wrócił z wakacji kilka dni temu jess jest zadowolona z tego faktu ostatnio byli razem na wesołym miasteczku ja mam niesamowity kaszel-jeszcze trochę i wypluje płuca ok idę coś zjeść i jadę do dzieciaków 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej wszystkim ostatnio się nie odzywałam bo pracuje-zaraz też idę jestem niesamowicie dzisiaj jak moja mama wracała z pracy to jakieś sk......ny ukradli jej torebke było to przy bramie przy samym wejściu do parku dzięki Bogu nic się jej nie stało w torebce też dużo nic nie było-telefon,jakieś 20 euro,leki i okulary ale tu chodzi o sam fakt u nas w polsce kradn,ą bo nie mają co do garnka włożyć a tu te pieprzone makarony robią to dla zabawy-jestem niesamowicie oburzona takim zachowaniem baba nonna bardzo się o ciebie martwi bo nie odpowiadasz na tel a pozatym twój mąż do niej dzwonił i zapomniałam powiedzieć ci o najważniejszym pan b wrócił z wakacji kilka dni temu jess jest zadowolona z tego faktu ostatnio byli razem na wesołym miasteczku ja mam niesamowity kaszel-jeszcze trochę i wypluje płuca ok idę coś zjeść i jadę do dzieciaków 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej gata co ty piszesz-moj maz dzwonil do nonny???????????? przeciez on nie umie mowic po polsku,ani po wlosku!!!po co dzwonil????zupelnie nic nie rozumie???bo mi o niczym nie mowil!jak juz wczesniej pisalam,mam odlaczone rozmowy miedzykrajowe!!!!bo rachunki byly bardzo duze.telefon komorkowy tez nie dziala,bo nie zaplacilismy za ostatni abonament.wiec zyje bez telefonu i na razie to nie moge zadzwonic,ale jak tylko zaplace za komorke lub dobiore sie do domowego telefonu to zadzwonie!!!zupelnie nie rozumie po co maz mial tam dzwonic?a czy cos mowil????szok! ciesze sie,ze pan b wrocil!!nie dla mnie,a dla panny j!ona go bardzo kocha! przykro mi strasznie z powodu jagodki:(:(:(-ucaluj ja ode mnie!! maly najprawdopodobniej wyjezdza w kwietniu do wloch-99% na 100%.najgorsze,ze chyba bede musiala odwolac bilety...bo kto zostanie z dzieckiem?ale o tym co i jak bede wiedziec w piatek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
gata 18-nic mi nie odpisujesz co sie tam u was dzieje,zadnych nowych ploteczek-nic!!!pusto u mnie na koncie,zadnego maila nie wyslesz...:( chyba o mnie juz zapomnialas:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co to qrwa
za strona??? nie macie maili?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem że nic się nie odzywam ale poprostu nie mam czasu pracuje już 3 dni na nocki i tak chyba będzie do poniedziałku jestem zmęczona chce mi się spać kilka dni temu do baby nonny w nocy podobno dzwonił twój mąż przedstawił się i powiedział tua baby i baba nonna nie zrozumiała ostatniego słowa od tamtej pory próbuje się do ciebie dodzwonić ale nikt nie odpowiada wczoraj dostałam od ciebie kartkę urodzinową ze zdjęciem malutkiej (dziękuje 😘 😘 😘) d jest śliczna :-) ❤️ wykapana mama simonko mówisz serio o mężu czy robisz sobie jaja (dziś prima aprilis :-D) mam nadzieję że to żart bo jak nie przyjedziesz to sie załamie u nas nie zaciekawa pogoda troszkę wieje i kropił deszczyk jess jest w 7 niebie bo b wrócił prawie codziennie ją zabiera u mnie bez zmian już 2 tydzień robie dietke i jakoś leci ten czas zwariowany co porabiasz????a ty netta???????? ludziska jak po świętach??????????ja sie tak obżarłam (zawiesiłam diete na święta) że chyba przytyłam 5 kilo w 2 dni ok idę troszkę pobuszować w sieci i lece o 8 do dzieciaków 100000000000000000000000000000 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zapomniałam wam powiedzieć umalowałam włosy miały to być pasemka jasny blond i jasny kasztan a wyszły ciemny blond i czarne ale nie jest tak żle z moimi włosami było gorzej-np.jak zamiast brązu uzyskałam kolor zielony :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
co do tego telefonu to nie jestem pewna czy to byl moj maz?????????a z tym jego wyjazdem to prawda dzis czekal na telefon,ale jego boss nie zadzwonil,wiec moze w poniedzialek.to nie bedzie dlugi wyjazd tylko ma byc miesieczne szkolenie w geadzie-zapomnialam jak sie pisze ta miejscowosc??przepraszam:D chyba musze odwolac moj wyjazd-szkoda tylko bo teraz to nie wiem czy mi zwroca pieniadze?prawdo podobnie tylko 70%..zobaczymy? wciaz czekam na obszerny e-mail od ciebie o tym co sie u was dzieje!!!!idzi do mojej mamci i zapytaj o nowinki to mi napiszesz!czekam ze zniecierpilwieniem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc Wam wszytkim :) o widze ze tesknicie za mna :) Nie zagladam ostanio na kafeterie ,poprostu nie mam o czym pisac.W szkole nudy zostalam sama w grupie,wszyscy chyba zrezygnowali z tego kursu bo jest za darmo, jakby trzeba bylo placic kase to pewnie by zostali.ucze sie pisac eseje,ostatnio pisalam o Amerykanachi fast foodach ale ich skrytykowalam :) Wogole to miasto w ktorym mieszkam mnie dobija nic sie tu nie dzieje,ja jestem miastowa dziewczyna,takze namawiam meza na zmiane pracy i przeprowadzke,moze juz niedlugo sie uda :) Simonko:) Dziekuje za emaila :)szkoda ze musisz odwolac wyjazd :(Ja juz za kilka tygodni w sumie powinnam miec paszport :)I bedziemy planowac wyjazd :)Mnie tez sie podobaja takie bluzki z nadrukami :)I najlepiej wesole kolory :) Tez dzisiaj farbowalam wlosy,mial mi wyjsc kolor popielaty braz a wyszedl prawie czarny,no ale tylko nma 24 mycia takze mam nadzieje ze sie zmyje niedlugo :)Tez mam przeblyski z tylu glowy a staralam sie nakladac dokladnie :) No nic pozdrawiam Was wszytkich,odezwe sie wkrotce :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja przed chwilką wróciłam z pracy i idę z powrotem o 20 przepraszam że się praktycznie nie odzywam ale naprawde nie mam kiedy simonko to straszne że nie przyjedziesz tak bardzo nastawiłam się na ten twój przyjazd :-( u nas nic ciekawego się nie dzieje... a może coś się dzieje tylko ja o tym nic nie wiem bo praktycznie cały czas jestem w pracy idę coś zjeść bo mam ogromnego głoda może zajze później 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam serdecznie po pierwsze gata ty sie nie wypieraj,ze nie masz czasu...ze nic sie nie dzieje tez ci nie wierze!!!poprostu juz ci sie nie chce ze mna pisac:( zartuje:D dis zmarl papiez-nawet nie wiem o ktorej godzinie,bo tescoiu od rana oglada sport:( cos widzialam na pierwszej stronie internetu,ale nie mialam czasu czytac,bo sie spieszylam tu do was:D u mnie pogoda przecudowna:Dupal:D na dworze dzieciaki szaleja-przyjechal kuzyn meza z dziecmi-gwarno w calym domu!!!tylko czekam kiedy ktos zacznie plakac,bo wiadomo jak sie szaleje...to potem nadchodzi placz:D sa tez dwie ciotki meza-krzycza tak glosno,ze trudno sie skupic i cokolwiek napisac... tak!niestety musze odwolac ten cholerny bilet,a juz sie bardzo cieszylam,mam nadzieje,ze mi zwroca pieniadze... szkodsa,bo mnie nie bedzie na jes urodzinach-znowu-do cholery!![wsciekly} postaram sie wiec przyjechac w maju lub czerwcu-nie wiem kiedy???bede szukac fajnego biletu za niska cene wciaz nie pracuje😠 ELFIKU-tak bardzo chcialabym cie odwiedzic nawet na jeden dzien...poznac cie blizej,poplotkowac,wyjsc razem na lody czy drinka ..sama nie wiem?jestem pewna,ze mialybysmy supew zabawe:D zobaczymy jak to z tymi wydatka,mi,moze mi sie uda kolo czerwca...a ty na kiedy planujesz wyjazd do polski?? zazdroszcze ci tej szkoly,mysle,ze tu nic takiego nie ma,bo jest garstka cudzoziemcow....ale moze?..napisz mi jak znalazlas ta szkole. netta❤️ zwariowany🖐️ elf❤️ gata 18-wciaz czekam na dlugi e-mail👄 milego WEEKENDU i duzo SLONECZKA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sidney :) mozesz przyjechac do mnie w kazdej chwili,jak tylko bedziesz miala mozliwosc,polazimy po miescie,pokaze Ci downtown,pojdziemy na zakupy,pogadamy przy piwku,oczywiscie bede musiala zrobic Ci makijaz i zdjecia przed i po :)Chcialabym Cie poznac :)No co Ty zartujesz na jeden dzien ?Na kilka dni przynajmniej. Co do szkoly to znalazlam taki kurs w collegu,kazdy college powinien miec kurs ESL,sprawdz w swoim miescie,ja tez mieszkam w malym miasteczku. Bylam dzisiaj na filmie SIn City fajne efekty,nawet niezly :) Pozdrawiam wszytkich :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkich!!!!!!!!! simonko wysłałam ci maila no cóż u mnie nudy,pogoda nie zaciekawa wczoraj o 21.37 zmarł papież a ja miałam taką cichą nadzieje że jednak będzie żył jutro mają odczytać jego testament możliwe że jego ostatnią wolą było to aby go pochować w polsce,w krakowie chciałabym aby go tam pochowali u nas we włoszech-nie wiem jak gdzie indziej-jest 9 dni żałoby i więżniowie np. złodziejaszki i ci co mają małe przewiniwnia wychodzą na wolność.reszcie mają odjąć kilka lat od wyroku.robią tak zawsze jak umiera papież. zdenerwowało mnie też to że we włoskiej telewizji wygłaszał przemówienie włoski i amerykański prezydent.a co się stało z kwaśnieskim???????????jego nie pokazali a tak wogóle to wygłosił przemówienie prawda??????????? co u was? jak odzczuło się śmierć papieżą w usa i polsce? pewnie strasznie tak jak tutaj 3majcie się gorąco 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( smutno mi bardzo :( Papież odszedł ...ale na zawsze pozostanie w moim serduchu. Pamiętam jak miałam bodajże 5 lat, Papież przyjechał do Warszawy na grób ks. Popiełuszki. Moim rodzicom udało się zdobyć zaproszenia aby na trasie Jego przejazdu być jak najbliżej Niego. Wtedy jeszcze nie zdawałam sobie sprawy kim jest Papież..., byłam małą dziewczynką...pamiętam tylko człowieka ubranego na biało, przejeżdżał bardzo blisko Nas i wiecie co pomimo upływu tylu lat ja mam ten widok cały czas przed oczami... Gata----w Polsce żałoba jest do dnia pogrzebu. Kwaśniewski wygłosił przemówienie a raczej je przeczytał, niestety w moich oczach nie popisał się bo każdy inny Prezydent potrafił w kilku słowach powiedzieć coś od siebie, coś z serca.....a nie z kartki.... W południe w Wawie zawyły syreny, stanęły samochody, komunikacja miejska, staneli ludzie, zamknięte są centra handlowe, kina, teatry W telewizji jest bardzo dużo wspomnień z pielgrzymek....widać smutek na twarzach ludzi, płacz Drugiego Takiego Człowieka juz nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jesli chodzi o odejscie papieza....to nie wiem za wiele,tyle co z waszych relacji,od ludzi z innych topikow,z internetu,tesciu w weekendy od rana do wieczora oglada sport..........bez komentarza! przykro mi:(-to byl doprawdy wspanialy czlowiek,WSPANIALY POLAK!!! tu gdzie mieszkam goraco,sloneczko mocno grzeje..tylko,ze noce strasznie zimne:( gata 18-dzis bardzo mi sie nudzilo i powysylalam ci kilka e-karteczek,sprawdz czy doszly...moze jako spam? elfiku tobie tez przeslalam elfa,nie wiem czy doszedl?musze ci podac ta sronke jest kilka slicznych elfikow,moze ci sie spodobaja? netta-wiec wielki smutek ogarna polske:(-dolaczam sie do was... zwariowany-gdzies zaginal???? gata-usciskaj gode:D❤️ elfik-👄 netta👄 🖐️ 🌼🌼🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam kochani simonko dziękuje za karteczki mama mojej szefowej miała wylew i teraz będę chodziła częściej do pracy bo babuszka będzie musiała odpoczywać... u nas też jest żałoba wszystko będzie zamknięte w dniu pogrzebu jak zwykle nie miałam za dużo czasu by oglądać tv nie wiem czy otworzyli już testament czy nie mam nadzieje też że pochowają naszego papieża w krakowie netta masz racje zmarł wielki człowiek zapalam mu świeczuszkę [ \' ] miałam naprawde nadzieje że jednak zostanie z nami niestety umarł był człowiekiem starszym i schorowanym,cierpiał ale jest teraz w niebie... 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
❤️❤️❤️❤️❤️❤️ a ja mam dzis super humorek!!!! gata skarbie to fajnie,ze doszly moje karteczki,zdenerwowalam sie i chyba z 5 godzin wysylalam te e-kartki i wiesz co..widze,ze ci doszly tylko trzy,a ja wyslalam z 10:D niezle co! skarbie probowalam zadzwonic do mojej mamy,ale nie odebrala telefonu-blagam zajdz na chwilke do niej i ja pozdrow ode mnie i przekaz,ze tu wszystko jest okay,ze bede do niej dzwonic...ale NIE WIEM KIEDY???:P niespodzianki wam nie zrobie-zrezygnowalam z biletu-to nie zart:( u mnie upaly mala pchelka zdrowa zaczyna chodzic SAMA:D i nawet wczoraj mnie ugryzla tymi malymi zabkami i mam sniaka:D straszny lobuz:D coz wiecej moge napisac.....czekam na obszerny mail-niech goda cos wkliknie do mnie:D smutno mi bez was-bardzo was kocham❤️ tesknie:( na tym koncze bede pisac setki e-carteczek-moze jakas dojdzie????:D wlosy mam juz takie dluuuuuuuuuuuugieeee,bardzo mi przez te 2miesiace podrosly:D ELF-👄 netta👄 zwariowany🖐️ gata19-👄:classic_cool: znikam napisze cos jutro🖐️ gata koniecznie napisz mi inki e-mail-jesli hrabina DK ci go podala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
simonko wczoraj pisałam do ciebie maile ale żaden nie chciał się wysłać ale byłam zła na dodatek żadna piosenka nie chciała się ściągnąć masakra jestem chora i praktycznie nie wychodzę z domu dziś była nawet fajna pogoda byłam na 5 min u twojwj mamy i było tak fajnie na dworze... wczoraj gadałam z lil d przez telefon kurcze tęskni mi się za nią kaczorek latał po domu i krzyczał mama mama lil d mówiła że urusł i się trochę opalił jutro będę do nich dzwonić i jeśli nie zapomnę to wezmę ten adres co jeszcze u was ciekawego słychać simonko?????????? 😘 netta??????? 😘 zwariowany??????????gdzie ty się podziewasz????????? 😘 dark elf?????? 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie🖐️ kochana gato 18 no coz u mnie nic nowego,nic ciekawego czym moglabym sie tu pochwalic:D dwa dni temu kuzynka miala straszny wypadek samochodowy-zdezyli sie z tirem-booom!na dodatek te amerykanskie tiry to takie kolosy!!! samochod zmiazdzony,a dziewczyne musieli wycinac z samochodu-szczesciara tylko reke ma w gibsie. jestem zla,bo wciaz nie pracuje{zly] z mezem to roznie bywa-nie zwracam na niego zupelnie uwagi,bawie sie kompem 24 na dobe:D pchelka tez bardzo dokuczna-wczoraj ja zaczelam przezywac ula-brzydula.sama nie wiem dlaczego?jkakos tak! ostatniej nocy straszna burza przeszla przez miasteczko,grzmialo i blyskalo sie przeokropnie juz myslalam,ze to koniec swiata. wyjasnilam sprawe z tajemniczym telefonem-to nie byl moj maz tylko kevin:D-nonna sie starzeje!!! wiem,ze panna j dostala dzis rower:Dale ma zabawe-extra! caluski dla was wszystkich 👄👄👄👄👄 GATA ELF NETTA ZWARIOWANY????????????? ❤️❤️❤️❤️ 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny przepraszam was ze nic sie nie odzywam ale siedze w domu ze złamaną nogą i ze zbitym humorem. W niedziele miałem urodziny i zmieniłem juz nicka ale chodzi mi o to ze w moje urodziny z kumplami mielismy mała stłuczke autem jak byliśmy spaleni. Jeden jeszcze lezy w szpitalu dwóm nic sie nie stało a ja tylko ta noga. Z policja nie bedzie żadnych problemów mówie od razu. Wszystko sie załatwiło. Jak polepszy mi sie zdrówko to bede zaglądał czesciej. pozdrawiam was wszystkie 👄 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zwariowany no to wszystkiego naj naj naj i szybkiego powrotu do zdrowia co do lil d nic na ten temat nie wiem ale jeśli to prawda to niestety nawet gdybym bardzo chciała nic zrobić nie mogę nie ważne gdzie będzie dla mnie ważne jest aby była poprostu szczęśliwa jeśli ona zazna tam szczęścia to będę cieszyć się razem z nią u mnie nic ciekawego ciesze się że podobały ci się moje karteczki :-D dzisiaj kupiłam sobie nową płytke i zaraz muszę ją przesłuchać... ok może być musze jechać do neapolu to pokupuje sobie nowe płytki bo mam braki chcę kupić nową płyte ja rula,50 cent,houstona i kilka składanek kurcze już z 2 miesiące nie kupuje nic nowego-KATASTROFA 😘 dla wszystkich simonko sprawdz później poczte ❤️ ❤️ ❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hallllllllllooooooooooo!!!!!!! nie było tu nikogo???????? simonko wiesz madzia z Polski napisała mi maila kurcze wcześniej pomyliłam jej adres ale napisałam jej że my jesteśmy tu na kafe,że piszemy prawie regularnie mam nadzieję że się do nas dołączy zwariowany jak nóżka widzę że masz naprawde zwariowane pomysły kurcze jak kiedyś będę w polsce mam nadzieje że zaimprezujemy sobie razem ja raczej nie pije ale od czasu do czasu można zrobić wyjątek ;-) dzisiaj miałam iść do pracy ale plany się zmieniły był u mnie znajomy i mi wgrał tyle muzy że chyba cały miesiąc będę tego słuchać 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Czesc Gata i Ewelinka, ciesze sie ze nareszcie bede miala z wami jakis kontakt:) odezwijcie sie d mnie postaram sie odwiedzac ta strone czesciej to pogadamy:) pozdrawiam do uslyszenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie że jestes radzę ci zarezerwować nick bo są tu trochę pokręcone osóbki które bardzo lubią się podszywać 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
gatka dobra zrobienjak mowisz:) jak bedziesz pozniej to pusc mi sygnal to tez wejde i pogadamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja siedzę tu praktycznie od rana idę zaraz do pracy (opiekuje się dzieciakami) i wrócę w nocy ale pisz na pewno ci odpowiem 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×