Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość sidney

castelvolturno getto sea side

Polecane posty

Gość simonka 77
hej dziewczynki❤️ dzis jakos jestem smutna:( siedze z 3 dzieciakow -robie za darmowa nianie:( dzis w miescie w jednym z waznych sklepow gdzie mozna kupic firmowe ciuchy obnizka cen-oczywiscie siostra meza nie pomyslala by mnie tam zabrac....zostawila mi swojego syna do nianczenia.... chlopak ma prawie 6 lat wiec nie jest taki maly i troche sie pobawi z destinka...:P ale mam pod opieka jeszcze jedna dziewczynke-kuzynke meza-w wieku 9 lat-ale cholera jak rozrabia....:(-juz nie mam do niej sily powiedzialam,ze zaraz jej wleje!a ona robi swoje.....:P gata czekam ze zniecierpliwieniem na zdjecia:D to swietnie,ze masz taka wspaniala przyjaciolke❤️ napisz czy moge przeslac na wasz adres paczke dla jessi-bede wdzieczna madziu-no widzisz skarbenku-wiec mnie troszke rozumiesz dlaczego jestem smutna i marudze na temat rodziny:( na dodatek z rodziny meza ludziska tez czasem jakies niedomyslne...np:tesciowa,ktora ma wolne i od 3dni spi-nawet 5minut nie pobawi sie z ta malutka -a jej caly czas siedziec ze mna tez sie nudzi....i by chetnie spedzila 10 minut z babcia-meza nie ma w pracy...a na dodatek i w ten weekend ma spotkanie na bazie-tak,ze jest ,,cudownie,, piszcie co tam u was slychac-moze tym razem cos smiesznego sie wydazylo cos o czym warto napisac,czym mozecie sie pochwalic.....itd.... pozdrawiam netta👄 madzik👄 gata👄-koniecznie ukochaj jessi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki skontrolujcie poczte wysłałam wam zdjęcia jessi mam nadzieje żwe wam się spodobają nieźle urosła no nie???????????? nagrałam też filmik ale ma on 12 mb a przez poczne max załącznik może mieć 10 mb simonko al;e nie martw się nagram nowy i troszkę krótszt to ci wyśle jeśli głupi komputer mi to wyśle zdjęcia wysyłałm pojedyńczo bo inaczej nie chciało się wysłać simonko jasne że możesz wysłać paczke na nas dzwoniła do mnie dziś donia i mi mówiła że dzwoniła do ciebie ale odebrał twój mąż i powiedział zę nie ma cie w domu prosiła że jeśli możesz to do niej oddzwoń do aparatu był dołączone super programy do zdjęć moge robić kalendarze itd. jak kupie sobie drukarke to wam powysłam jutro piątek porobie zdjęć na dyskotece i też wam wyśle ale przedewszystkim musze ruszyć tyłek i iśc na centrum do fotografa po większą karte pamięci mam nadzieję że przyszły bo jak nie to się załamie dopiero 21 a mi strasznie chce się spać dostałam okresu i zaczynam lecieć na tabletkarz przeciwbólowych żeby jakoś takoś funkcjonować i przez to śpioch mnie łapie ja uciekam pozdrawiam gorąco i całuje simonko wspólczuje nieźle musiałaś być zmęczona dzieci potrafią dać popalić 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tylko wpadam pomachać bo wyjeżdzam dziś na urlop. Gata---dzięki za fotki, czekam na jeszcze Simonka----ale śliczna modelka z Jessi, poprostu urocza 🌻 Madzik---dzięki za fotki, fajna laska z Ciebie Trzymajcie się dziewuszki 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
netta miłego urlopu!!!!!!! ❤️ wybaw się za mnie też simonko ❤️ madziu ❤️ gdzie wy jesteście?????????????? podobały sie zdjecia????????????? kupiłam większą pamięć do aparatu i będę szaleć do woli pozdrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka77
hej gata ale czad-nie wiem gdzie dosia zadzwonila....ale to nie byl moj maz:P-to musial byc tesciu-ktory oczywiscie o niczym mnie nie poinformowal!!!!!!!!:( zaraz lece i sprobuje do niej zadzwonic..... hm....teraz zaczynam kapowac............to byl chyba jednak moj maz idiota............ wczoraj sie do mnie nie odzywal przez caly dzien-teraz wiem czemu,obrazil sie,bo siostra do mnie zadzwonila,a on nawet o niczym mi nie powiedzial-specjalnie-bo mu duzo latwiej mna manipulowac,gdy jestem tu sama,a jak widzi,ze ktos z rodziny daje oznaki zyvia to juz sie dyga....pewnie sie boi,ze go zostawie,czasem mam na to wielka ochote-szczegolnie teraz!!! ale on jest podly0odebral tel.i mi o niczym nie powiedzial:( gata lece sprawdzic poczte:) madzik-❤️ netta-❤️ wybaczcie moja nieobecnosc wczoraj,ale caly dzien spedzilam w bibliotece:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej no i jak zdjęcia??????????? dzwoniłaś do doni??????????? mam nadzieje że wszystko ok na dyskotece było fajnie ale nie zrobiłam ciekawych zdjęć bo mi się baterie wyładowały w następny piątek u mnie wszystko ok ale jestem zmęczona i zaraz idę się wykąpać i troszeczke pospać może zajrze później 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej dziewczynki:) Gataka zdjecia super, czekam na kolejne:) U mnie nudy , chociaz mialam atrakcje bo moja kolezanke odwiedziła Rosjanka i przez pare dni siedziały u mnie :) wiec gawariłam pa ruski:) troszeczke, byłysmy na dyskotece ale ja jzu tam niepojde nigdy na rawce i w scenie teraz sama dzieciarnia!!! szalone 13 no poprostu paranoja!!! nie wie co ja teraz bede robiła w weekendy ale napewno nie pojde na dicho w ostrowcu!!! To tyle ode mnie narazie:) buzaka pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heeeeeeeeeeeellllllllooooooooooooooooooooooo wiam was 🖐️ zdjecia fajniuskie:P dziekuje bardzo!!!tak mi sie za nia zatesknilo jak je ogladalam,az sie poplakalam:( tak udalo mi sie rozmawiac z dosia:) gata przeslij mi jeszcze raz jej adres-bede wdzieczna:) mam nowe buty-rozowe timberlandy:P-sa extra nie moge sie nimi nacieszyc-choc teraz nie sezon na takie butki..wiec bede musiala poczekac chyba do listopada by je wlozyc i polatac w nich po miescie:P gata wciaz czekam na cd jak tylko dostane to ci przesle ja mam pytanko-a z kim tak smigasz na te dyskoteki???kto was podwozi???sorry za ciekawosc:P gata zrob kilka fotek godzie-wiesz jak za nia tesknie i sobie-ja chce twoje zdjecie!!!koniecznie!!!!!!czekam na wasze fotki,a jessi to mi zrobisz pozniej jak jej poprzesylam paczke z nowymi ubrankami. pake zamierzam wyslac w tym tygodniu-poinformuje cie kiedy to bedziesz zagladac na portiernie lub strato.doprawdy jestem bardzo wdzieczna,ze moge do was przesylac te paczki-❤️❤️❤️ u mnie nic ciekawego-brzydka pogoda:( pod wieczor jedziemy odwiedzic meza babcie-ma dzis urodziny. to tyle ode mnie netta-usta] madzik👄 gata-czekam na wasze fotki❤️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej hej ciesze się że zdjęcia wam się podobały prześle też moje i gody ale najpierw musze je zrobić na dyskoteki chodze z danielą i kaśką teraz w piatek byłam z kaśką i jej siostrą zawsze po nas ktoś przyjeżdza dziś padam z nóg jestem niesamowicie zmęczona u mnie nudy nie chce mi się z domu wychodzić nogi mam niesamowicie spuchnięte i zazynają mi sie robić pajączki cholera wysłałam pieniądze do polski i kazałam sobie kupić maść na to ale nie wiem czy mi to zejdzie mam nadzieje że tak bo to strasznie wygląda w tamtym roku też to miałam ale mi zeszło przez zime a teraz znowu mam fioletowe pajączki na nogach idę sie kapa 😘 dla wszystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka 77 cynamonka
chcialabym zobaczyc kaske na dyskotece:P a z kim tanczy????ma jakis szczegolnych adoratorow-oprocz franca:P??????? jaka jest jej siostra?spoko??kiedys z opowiadan kaski mialam wrazenie,ze jest bardzo o nia zazdrosna....faktycznie jest tak?pewnie teraz to trudno cokolwiek powiedziec,bo na poczatku to pewnie teraz z obcym panstwie trzymaja sie razem. czy ktoras z was wie co sie dzieje z goska i kevinkiem? Madzik widujesz ich jeszcze??? dzis probowalam dodzwonic sie do malej magdy,bo w tym miesiacu jej synek ma urodziny,ale niestety nie odebrala telefonu:( kevin tez ma urodziny pod koniec miesiaca -3 latka:D ale nie wiem gdzie sa tereaz w kraju czy za granica-gocha nie daje znaku zycia.... gata ze zniecierpliwienie czekam na kolejna sesje zdjeciowa-tym razem chce zobaczyc ciebie i gode❤️ madzik-co nowego???dzwonilas do dosi-ma juz ubranie gotowe na slub-jesli tak to w jakim kolorze??biel,roz,a moze cos blekitnego???w sumie to slub cywilny-wszystkie jasne pastelowe kolorki dozwolone! netta-🖐️❤️🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej dizwczynki, Ewelinko u Dosi ok, sukienki jeszcz enie ma, ma ja kupic dopiero jak ja do niej pojade:) bo mama tam jechac pare dni wczesniej i stwierdziła ze razem pojedizemy cos wybrac!!:) tak poza tym to tez dobrze u niej, wysałal ostatnio zdjecie do gazety( niewiem czy wiecie) i zadzwonili do niej ze moze byc twarza okładnki:) , potem do nich dzwoniła i powiedizlei jeje ze to nie jest na 100% ale musi przyjechac do warszawy i beda tam jeszzce inne dziewczyny i wtedy zrobia im sesje i zdecyduja ktora z nich bediz ena okładce!! donia niestety z tego nie skorzystaął mowi ze skoro to nie jest pewne to nie ma sensu, za drogo jak dla niej , musalaby zabrac ze sobą Daska. szoda bo miala potem przyjechac do mnie i razem miałysmy wrocic do Szczecina!! byloby mi razniej ale trudno dam rade!!:) Goski i kEvina nei widuje ne wime co sie z nimi dzieje, moze i sa w ostrowcu ale ja nie mam z nimi kontaktu!!!!! U mnei dzis gorszy dizen!!:( dzwonila niedawno moja mama i powiedziała ze nie jest pewn czy przyjedzie na moje 18-ste urodziny w e wrzesniu , bo ma bardzo dobra prace i nie chce jej zostawiac!!! chyba ze tylko na tydizen zostawi tego dziadka u ktorego pracuje i załati mu kogos na godizny!! ale tp nic pewnego, jest mi z tego powodu przykro bo w tym roku wszystkie swieta spedzałam sama!! i na Bozym Narodzeniu tez nie była!!:( A teraz jeszcz esama urodiny bede musiałą spedzic!!! wiecie jak jest rodzinna 18 to z mama zawsze razniej!!! a ppo za tym juz strasznie za nia tęsknie!!! I w takim smutnym nastroju koncze dzis buzka dobranoc

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka 28
biedna madziu-choc cie przytule skarbenku❤️ ja cie rozumie-bo wiem doskonale co to tesknota za ukochana osoba:( brak mi jessi strasznie,nikt nie wie jak bardzo,bo to moja coreczka,moje pierwsze pierworodne dzieciatko-jest dla mnie bardzo wazna. jak gata wyslala mi te fotki to bardzo plakalam...........tak mi jej brakuje. czekam na moja wize,a potem ja tu sciagam,teraz tez by byla taka ,mozliwoosc,ale musze sie prosic meza...i tescia o meldunek dla niej....a za rok to juz bede mieszkac w nowym domku,bede miec 10-letnie papiery...i mocno wierze,ze prawo jazdy i swietna prace,ktora mi pomoze utrzymac obie corki i siebie,nie ogladajac sie na niczyja pomoc!!!1wierze,ze PAN BOG mi dopomoze i kolejny rok okaze sie bardzo przelomowy w moim zyciu i moich dzieci-oczywiscie tylko i wylacznie pozytywnie!!!!!!!!!:D:D:D madziu cierpliwosci-wiesz,ze mama jest z daleka by zapewnic tobie lepsza przyszlosc i lepsze zycie-zrozum ja-jesli jej nie bedzie na twoich 18 urodzinach to jestem pewna,ze jak wroci wyprawi ci super imprezke...i bedziecie miec swietna zabawe❤️❤️ madzik sprobuj namowic dosie na ten wyjazd zwiazany z sesja zdjeciowa-to moze okazac sie wielikm sukcesem:)-moze zarobic super pieniadze i troche sie ustawic na przyszlosc!!! skoro tomek pracuje na polnocy to chyba ma dobra wyplate i mogby zasponsorowac jej ten wyjazd do wawy!!!czy gdziekolwiek indziej,gdzie ma byc ta sesja zdjeciowa-to taka wielka szansa i okazja zyciowa!!! madzik pogadaj z nia na ten temat!!!to takie wazne! gata wciaz czekam na twoje zdjecia!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! paczka dla jessi juz gotowa chyba od 2 tygodni,ale w sklepach zaczynaja sie obnizki cen ,wiec wciaz zwlekam,by jej cos wiecej dokupic i pozniej jej wyslac te ubranka. ja dzis caly dzien-znowu przesiedzialam w domu,az mi sie zygac chce:P.......ciagle w domu i w domu-bardzo chce znalezc prace i usamodzielnic sie,jak pojde do pracy to poznam nowych ludzi...boi w domu to kogo poznam....????moze jakis przyjaciol???brakuje mi tu jakies bratniej duszy,kolezanki takiej na dobre i zle-kogos z kim moglabym wybrac sie na zakupy itd....a tak to wiecznie sama:(-no nie taka sama...z malutka.hm............oh to zycie:P zycie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczynki ale mi dzisiaj smutno czuje się samotna 😭 koleżanka miała przyjśc ale wygląda na to że mnie w chja zrobiła... :-( ale mi doni brakuje... nie mam się do kogo wyżalić ponażekać jesteście wy ale ja potrzebuje kogoś w realu co do kaśki to tańczymy sobie razem fajnie jest bo zbijamy sie z ludzi a co do jej siostry to nie moge nic powiedzieć bo widziałam ją tylko raz kurcze ja też bym chciała być w polsce u doni na ślubie ale to raczej niemożliwe madzik musisz zrozumieć mame jej tez będzie nie wesoło jesli nie będzie jej w tak waznym dla ciebie dniu ale kto wie moze przyjedzie robiąc ci niespodzianke gadałam z donią o tej sesji moim zdaniem powinna jechać taka szansa! jesli nie pojedzie to do końca życia będzie sobie pluła w twarz nie wiadomo czy ja wybiorą ale kto wie jeśli nie pojedzie to zawsze będzie się zastanawiała co by było gdyby jejku nie mogę się doczekać września wtedy wyjade stąd daleko i odpoczne psychicznie jak mi tego trzeba z dnia na dzień jestem bardziej nerwowa nikomu nie polecam takiej pracy do ludzi trzeba mieć cierpliwość a moja jest już u kresu wytrzymałości boje się że pewnego dnia dam jej upust na jakimś kliencie a wtedy to nie bedzie ciekawie jestem zmęczona i znudzona do odrzydzenia poprostu mam dość tej pieprzonej pracy ale nie bedę marudzić juz wiecej spadam stąd obejrzeć moje wirtualne bejbe może to poprawi humor ściskam was mocno i całuje wasza gata maruda

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Dziewuszki nawet nie wiecie jak bym chciala namowic Dosie na tez zdjecia ona sama mowiła ze ma jakeigos kuzyna w warszaie napewno by ja przenocował ze 2 noce!!!! woiec niec nie ma do starcenia potem nie musi odrazu wracac do domu jesli nie chce moze przyjechac do mnie i razem wrocimy ale co ja jej poradze wiecei ze jest uparta, a chyab obie zdajecie sobie sprawe co by było gdyby jej nie wyszło!! wieska i Tomek całe zycie by jej wypominali te 100 zł na bilety i stracone pieniadze na inne rzeczy zwiazane z wyjadem!!!! takze nie wiem jeszce zadwonie do niej moze cos poradze na to inja namwoie ale jesli ona sie uprze i powie z enei jediz etro dokonale wiecie ze nic tego nie zmieni!!! Ja tez mam nadzieje z emojaa mamusia bedize z eman w ten jedyny dizen w zyciu!!! jesli nie to nawet impreza dla rodizny nie ma sensu!!! bo moja rodzina bedzie daleko ode mnie:( POzdrawiam buziaki papaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka 28
madziu musisz namowic dosie-moze ci sie uda:D to takie wazne-a 100 czy 200 zlotych-owszem to pieniadze,ale to moze byc cos na cale zycie,a jesli by jej sie udalo!!!!!!!!!!!!!!!!! niech nie marnuje takiej szansy!!! zobacze jak moj maz-moze jej wysle kase na ta wawe!!! bardzo bym sie cieszyla gdyby jej sie powiodlo-a moze to jej przeznaczenie:)-przeciez jest taka mloda!!! ja siedze teraz przed kompem i sobie popijam drinka z redbullem:P jakos troszke mnie glowa zaczyna bolec,bo wiatrak mialam wlaczony-i cale zimne powietrze mi wialo w twarz ,a ja mam problemy z zatokami:( gata-mocno tule cie do serca❤️wszystko bedzie dobrze,a zarobione pieniazki w pocie czola lepiej sie szanuje🌼 pozdrow kaske ode mnie. zajzyj do jessi-zapytaj jak sie ma-please chociaz na 2 minutki-i niech moja mama nie daje jej juz slodyczy i dba o nowe zabki!!!!!!!! fajnie by bylo byc teraz we wloszech ja-ty madziu-dosia:)-poszly bysmy odwiedzic gate:) a potem na dlugi spacer brzegiem morza z jessi i danielkiem:D a potem bym was wszystkich zabrala na pizze🌼 marzenia..... moze w nastepne wakacje uda sie taki zlot:D chociaz watpie,bo bilety latem strasznie drogie:( czekam na koniec wrzesnia poczatek pazdziernika na obnizki-bardzo tesknie za jesssi.musze leciec do polski zarejestrowac moj slub w urzedzie...wyrobic nowy paszport......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej simonko dzięki ❤️ humorek mam lepszy wyjaśniłam pewne sprawy które leżały na sercu i jest lepiej simonko mam nadzieje że niedługo przyjedziesz super by był taki \"zlot czarownic\" :-D pozdrawia cię kaśka i pyta się czy może do ciebie przedzwonić jeśli tak to kiedy i o której jutro jade do mondragony troche się rozerwać odwiedzić znajomych jstem strasznie biała musze iśc wreszcie się opalać bo mówie wam wstyd wyjść na ulice!!!!!!! ale tak mi się dupy nie chce ruszyć madziu mam nadzieje że namówisz donie ale ja ją rozumiem,rozumiem jej powody ale to taka szansa!!!!!!!!!!!! lece dziewczynki wysyłam wam 10000000000000000 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cimonka28
hej dziewczynki-mialam troche problemow by dostac sie na forum,ale juz jestem:D gata-to moze kup sobie samoopalacz:P-ja uzywam czasami jak jade na miasto-teraz ostatnio to nie bo juz sie troche opalilam,ale i tak go troche nakladam na policzki i nos:P kaska niech dzwoni kiedy chce-najlepiej po 19 godzinie waszego czasu:) bede przy telefonie:)-juz czakam:P hej gata -ja wciaz czekam na TWOJE ZDJECIA!!!!!!!!!!!!!! dzis dostalam bardzo smutny list od mojej babci,az sie poplakalam:( kolezanka z polski tez mi wyslala liscik,ale mimo,iz starala sie chyba jak mogla to moge wyczuc smutek i zal.....ahhh!trudne zycie w polsce:(-trudne!!!! dostalam tez ksiazke od dziewczyny z ,,kafe,,:P-:D:D nie wspomne o Dark Elfie,ktory mi przeslal barszczyki:P-to juz druga paczka!sa jeszcze dobre duszki❤️ dziewczynki-co tam nowego u dosi-jakie to ubranie do slubu-co ona planuje????jaki kolor??? co z tymi fotkami???piszcie jak cos wiecie?? gatko-bylas u jessici???co tam u mojej coruni???❤️ dziewczyny-obcielam wlosy!!!!!STRASZNIE KROTKO!!!!!BABA CHYBA JAK MNIE OSZALALA TO DOSTALA NADCHNIENIA-I MNIE OBCINALA PRZEZ GODZINE-4RAZY PRZELECIALA DOOKOLA GLOWY Z DLUGICH JUZ DO PASA MAM KROTKIE DO RAMION-MYSLALAM,ZE JA ZABIJE!!!!!!!POKAZALAM SZMACIE ZDJECIE!MIALO BYC Z TYLU 2 CM Z DLUGOSCI-TYLKO KONCOWKI,A Z PRZODU POCIENIOWANE DELIKATNIE,A ONA JAK Z KOSIARKA NA MNIE-WYGLADAM TRAGICZNIE-JUZ JESTEM ZA STARA BY PLAKAC,ALE MAM NA TO WIELKA OCHOTE[beksa}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Witajcie:) JA włąsnie szykuje sie na 18-stke do kolegi:) Umalowałam dzis włosy na fioletowa czern:) aaa całkiem mi sie odoba!!:) Mama nadzieje ze dzis bde sie dobrze bawiła:) Eweliko wspołczuje cie ze jestes nei zadowolona z obciecia włosów, ale wiesz one odrosna:) nie bedzie zle:) Gata czekam na fotki, Ewelina od ciebei zreszta tez:) POzdrawiam was oraco buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka cynamonka28
madziu ja tez dzis umalowalam wlosy na jasny blond,ale nie biale jak kiedys mia;lam-taki ladny naturalny blond:) fryzura jest okay tylko wlosy sciete bardzo krotko:(-bede musiala czekac kolejne chyba dwa lata by odrosly do tej samej dlugosci jak byly....doprawdy babka manoiaczka sciela mi zew 20 cm!!!!!!!!!!!!!! gata gdzie ty sie podziewasz???? co nowego dziewczynki -piszcie!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
troche mnie nie było zdjęć nowych nie mam w środe pojechałam do koleżanki to był dzień pełen wrażeń najpierw jej mama zamknęła nam brame wyjściową i musiałyśmy przechodzić do sąsiadki przez balkon w mondragonie nie było nic ciekawego na dodatek uciekł nam ostatni autobus,wyładowała mi sie bateria i nie miałam jak zadzwonic do gody że się spóźnie jeden mój znajomy zaproponował że odwiezie mnie motorkiem do domu niestety w drodze wjechał w dziure i poszedł mu amortyzator no i do domu wróciłam na piechote dzięki bogu nie było daleko wchodze do domu a mojej mamy nie ma poszła do kaśki zobaczyć czy mnie nie ma miałam być na 23 a byłam prawie o 1 oczywiście zjebka na maksa każdy się o mnie martwił do domu dotarłam o 2.30 wczoraj pojechałam z kaśką,jej siostrą i samantą do neapolu na zakupy znalazłam sie w edelandi wesołe miasteczko) na fuorigrotta było super wróciłam około 1 dziś chciałam jechac na dyskoteke ale wszystko stoi pod ? jedna koleżanka nie wie czy pojedzie druga źle się czuje a kasi nie ma w domu a ja nie mam jej nr tel jak nie pojade to w domu chyba mnie kurwica złapie zaraz się ubieram i idę do kachy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakąs godzine temu u nas na basenie wpadli carabinieri po cywilnemu z pistoletami i ludzie mało co zawału nie podostawali jak bym tam była to bym się chyba posikała ze strachu pewnie mieli róźne myśli tyou zaraz nas pozabijają ale później powiedzeli wszystkim że są carabinierami i ludzie się troche uspokoili kogoś szukali simonko ja na twoim miejscu chyba bym ta babe udusiła pamiętam jak ja kiedyś poszłam do fryzjera z długich włosów obcial mi do ramion i zrobił grzywke na bok cieniowaną prawda fajnie wyglądało po wyjściu od niego ale lepiej nie mówić jak było po myciu wyglądałam jak król lew madziu jak było na 18 u kolegi????????? simonko wysłałam ci maila co do zdjęc postaram wam je wysłać jak najszybciej skarby przesyłam gorące buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
dzien doberek:) U nas dzis strasznie pohmurny dzien, nawet popadało troche niedawno:( wiec caly dzien siedziałam w domu, NUDY!!!!1 wczorajsza 18 , tragiczna!!??? nie było wogole naszego towarzystwa, byłysmy we 4, reszty nie znałysmy, same muły, był taki co sie strasnzie popisywął, no myslałysmy z dziewczynami ze go zaraz skrzywdziny!!! nei było Wódki!!! same piwa, my nie pijemy!!! wiec siedziałysmy rzy soczku!!! ale z jednej strony to dobrze bo to juz 2 tydzien jak nie pije:) jestem z siebie dumna:) bo niedawno z Aga zauwazyłysmy z epomalu sie uzalezniamy, ale wychodzi na to ze jednak tak nie jest, ciesze sie neizmiernie. no ale to nie zmienia faktu ze impreza była do bani, a do domu wrociłam trzezwa!!! dawno z zadnej imprezy nie wrocilam w takim stanie:) !!!!!!!! dzwponiła dzis do mnie Dosia, mowiła ze u nich jest wszystko dobrze i ze Baba Nonna napewno przyjedize z jakims włochem u ktorego Tomek pracował!!! ja go znam fajny facet ty Gata tez wiesz ktory a ty Ewelinko to ne mama pojecia czy go znasz, ale pewnie tez!! maja zajechac do ostrowca po dowod Baby Nonny, wiec Dosani powiedizął ze bede mogla sie z nimi zabrac do niej:) ciesze sie nei bede musiała płacic za bilet w jedna strone. To tyle buziaczki dla wszystkich papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to fajnie że będziesz miała podwóz chociaż w jedna strone ja właśnie wróciłam z pracy zaraz jade zapłacić za internet a później idę do kaśki bo dziś jej siostra ma urodziny wczoraj nie byłam na dyskotece bo byłam padnięta ale w przyszłym tygodniu nie odpuszcze 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Hej dziewczynki, ale nuda!! BOZE pogoda do bani!! na dyskoteke ni pojde, bo jest okrpopnie!! same gowniary porozbierane i nacpane!! kazdy sie rozjechał, nei ma sie z kim spotkac!! nei mama chlopaka!!! poprostu tragedia co tu robic!! rzucicie moze wy jakis pomysł??? Dzsi byłam na basenie, odchudzam sie:) za tydzien mam wesele wiec musze ładnei wygladac:) mało jem, chodze na basen i cwicze codziennie:) moze mi sie uda schudnąc troszeczke:) Teraz mam strasnza ochote na pizze!!! ale bym zjadła ale nei moge musze sie powstrzymac!!! jeszcz etylko tydzien:) Dam rade:) Napiszcie cos ciekawego bo ja mama dzis zły dzien:( pozdrawiam papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonek cynamonkek
witajcie dziewczynki:P ciesze sie madziu,ze moja mama po ciebie przyjedzie,bedzie wam wszystkim milej w podrozy:D pamietaj ukochaj moja jessi hm...co jeszcze-madzik z czego ty sie chcesz odchudzac????przeciez ty masz sliczna figure:P-jestes zgrabna i bardzo szczupla-nie przesadzaj:D gata,ale przygod mialas-hi-hi hi przynajmniej sie nie nudzisz:P ja rowniez na nude nie narzekam!!wczoraj od rana szalalam z bobim:P-najpierw bylismy w resteuracji chinskiej...niestety duzo nie zjadlam,bo bobbi stwierdzil,ze zjadl wlosa i mu nie dobrze...itd....okropnie mi obrzydzil jedzenie i juz nie bylam w stanie nic zjesc...tylko mala truskawkowa galaretke. potem wrocilismy do domu i zadzwonil do niego jego kuzyn i namawial nas na wyscigi samochodowe-takie jak na filmach -cos niesamowitego!!!!pojechalismy tam-kurcze jak te samochody szybko jezdza w kilka sekund do mety moze w 5??byla noc-szalona atmosfera,maz po drodze kupil mi drinka z owocow tropikalnych:P-pysznosci-a sam wzial sie za piwo z kuzynem,potem jeszcze dojechalo jego 5 kuzynow-sami faceci ja jedna:P-ale byly tez kobitki na stadionie,czy jak to nazwac-chyba tor wyscigowy,byla by poprawna nazwa!bylismy tam do 24 uuuuuffff...potem jeszcze zajechalismy do resteuracji meksykanskiej:P,a ja zeby juz calkiem zapchac brzuszek zjadlam wielkiego loda czekoladowego z odrobinkami tych cukiereczkow m&m"s.... chcialam zrobic jakas fotke z aparatu w telefonoie..nie wiem co jest nie ma ostrosci cos sie popsul:( jesli chodzi o moja nowa fryzure to wciaz twierdze,ze jest tragiczna,wlosy stanowczo za krotkie i nie odpowiednie sciecie do mojej twarzy-mam lep ja ksklep:( wiem,ze wlosy odrosna,ale przez klejne 2 miesiace bede musiala cierpiec:( grzywke mam w polowie czola-wiec sobie wyobrazcie -jak u przedszkolaka:( gata zagladnij do jessici i mi napisz co u niej nowego!!bede do nich dzwonic,ale dopiero za tydzien jak mama bedzie miec imieniny. tutaj przepiekna pogoda-niestety:( nie moge isc sie opalac,bo mam bardzo silny okres-ahhh te kobitki to maja:( moze jutro??? pozdrawiam was mocniutko sciskam i caluje🖐️👄🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Madzik Ostrowiec
Dziewczynki gdzie wy sie podziewacie??? Siedze sama i nudiz mi sie strasznie czekam na nowosci od was!! BO u mnie po staremu:) buzka papa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witam was u mnie nic nowego w sobote pojehałam zapłacić abonament który kończył mi się w niedziele rano a ci że dopiero zrobią mi go w poniedziałek bo w niedziele zamknięte a więc nie miałam wczoraj internetu załamka teraz mam lepszy abonament o 2 godziny wicej i ściągam miesięcznie 2 gb czyli do woli dzwoniłam do doni u niej wszystko ok kazała was pozdrowić simonko sprawdz maila wysłałm ci film z jess mam nadzieje że doszedł daj znać jak coś to wyśle jeszcze raz przesyłam wam 100000000000 😘 idę wysłać maila do księgarni bo nie wysłali mi 1 książki odezwe się później

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka 28
czesc🖐️ u mnie rowniez nic-nic-nic nowego!!! siedze w domu przed kompem i tyle,potem planuje spacer z coreczka ale na razie okropny upal:( wczoraj kupilam sobie przenosny dvd player z malym tv-to jest cos stylu laptopa-dvd i maly ekranik plaski tv,super cacko!!! malutki jest jak zeszyt i taki leciutki:)-ah...ta technika idzie do przodu:)-cos niesamowitego,moze go przywioze do wloch? pomyslalam sobie,ze super by bylo,gdy kazda z nas przy kompie miala zamontowane takie male kamery u i bysmy mogly sie nawzajem widziec i sobie gadac do woli:D widzialam tez laptopy dla dzieci-$37-marze by cos takiego kupic jessice-tylko,ze ona nie rozumie po angielsku-jak go bedzie obslugiwac:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość simonka 28
czesc🖐️ u mnie rowniez nic-nic-nic nowego!!! siedze w domu przed kompem i tyle,potem planuje spacer z coreczka ale na razie okropny upal:( wczoraj kupilam sobie przenosny dvd player z malym tv-to jest cos stylu laptopa-dvd i maly ekranik plaski tv,super cacko!!! malutki jest jak zeszyt i taki leciutki:)-ah...ta technika idzie do przodu:)-cos niesamowitego,moze go przywioze do wloch? pomyslalam sobie,ze super by bylo,gdy kazda z nas przy kompie miala zamontowane takie male kamery u i bysmy mogly sie nawzajem widziec i sobie gadac do woli:D widzialam tez laptopy dla dzieci-$37-marze by cos takiego kupic jessice-tylko,ze ona nie rozumie po angielsku-jak go bedzie obslugiwac:( klikam i klikam a ta glupia wiadomosc nie chce sie wyslac😠

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cynamonka simonka
o widze,ze w koncu sie wyslala moja poprzednia wypowiedz:) dzwonilam do mojej mamy-zalamala mnie......gdyby byla taka mozliwosc to juz bym wsiadla do samolotu i tam poleciala.....same przykre rzeczy:( nie wiem jak to wszystko bedzie??? jak sie ulozy??? nie wiem co robi??? jak postepowac??? wszyscy tylko nazekaja i maja problemy......przykro mi to sluchac:( ??????????:(:(:(!!!!!!!!!!!!!!!!! buziaki👄 znikam rozmyslac i planowac-co?? i jak???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×