Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość torbielka

kilka waznych pytan

Polecane posty

Gość torbielka

mam torbiel na jajniku, podobno dosc duza ale na USG musze poczekac w kolejce jakies 3 tygodnie:( ostatnio nie mam w ogole okresu , w ciazy nie jestem an 100%. do tego miewam podwyzszona temterature. czy to normalne objawy? i jeszcze jedno, bo zapomnialam o to spytac lekarza. caly czas biore tabletki anty Microgynon 21, w celu innym niz zapobieganie ciazy. czy moge kontynuowa branie ich czy to moze zaszkodzic?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tabletki anty zawierają hormony które mogą przyspieszyć rozwój choroby, brak miesiączki to normalny objaw, zresztą wpisz w google torbiel jajników i tam znajdziesz duzo informacji na ten temat

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbiel
dzieki , uspokoilas mnie troche. ale nie rozumiem jednej rzeczy, wlasnie przeczytalam gdzies ze niektorym dziewczynom lekarz wlasnie na to przepisal MIcrogynon 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbielka
dzieki , uspokoilas mnie troche. ale nie rozumiem jednej rzeczy, wlasnie przeczytalam gdzies ze niektorym dziewczynom lekarz wlasnie na to przepisal MIcrogynon 21

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbielka
moze ktos zna odpowiedz na to pytanie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ALE JAKIEJ OCZEKUJESZ ODPOWIEDZI jedni przepisują taki lek a inni inny a w jakim celu bierzeesz Microgynon?? www.forum.antykoncpejca.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość torbielka
pytam od czego to zalezy czy tabl anty sa ok czy nie. wiem ze niekotrzy je dostawaja, a ewelinka pisze ze moga przyspieszyc rozwoj choroby

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ten lekarz wie jakie pigułki przyjmujesz? Moze najprościej będzie zadzwonic do lekarza! www.forum.antykoncepcja.prv.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do autorki
Ja dostałam na torbiel właśnie Microgynon. Po kilku miesiącach zrobiłam usg i wygląda na to, że torbielka się wchłonęła. Emilka nie ma racji, hormony przepisuje się właśnie na torbiele jajników (jak poczytasz pozytywne właściwości pigułek, to znajdziesz tam zmniejszenie występowania chorób jajników). aha, torbiel może się odnawiać co jakiś czas, nawet podczas brania pigułek (ale zwykle po odstawieniu) życzę zdrówka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×